woensdag 22 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-08: Strijd verwacht bij Stratenloop Kapelle
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
26e Midwinter Halve Marathon
Cadzand, zondag 5 februari 2017 - Organisatie: Wielingen
Halve marathon >> Zeeuws record staat met 1.01.54 uur vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim Pleijte (PR 1.07.30)Vlissingen1.12.33Mse   17.448  3:26
2  Erwin Adan (PR 1.09.32)Dynamica1.12.58Mse   17.348  3:28
3  Erwin Harmes (PR 1.09.12)Middelburg1.14.24M35   17.014  3:32
4  Cederik van de KeereBurst1.15.29M35   16.770  3:35
5  Bart BleyaertKnesselare1.17.12M35   16.397  3:40
6  Allen de BelHuise1.17.21M35   16.365  3:40
7  Bart VerbekeStasegem1.17.36M35   16.313  3:41
8  Roel van NesOud Gastel1.17.59M45   16.232  3:42
9  Mark Verhage (PR 1.15.10)Zaamslag1.18.32Mse   16.119  3:43
10  Sander Post (PR 1.16.42)Terneuzen1.18.41Mse   16.088  3:44
11  Davy AckeEeklo1.18.54M35   16.044  3:44
12  Cedric De CaluweBrugge1.19.06M35   16.003  3:45
13  Dries LernoitGeluwe1.19.27M35   15.933  3:46
14  Tom D'HoosscheAsper1.20.30M35   15.725  3:49
15  Maarten LoopgidsLovendegem1.20.41M35   15.689  3:49
16  Wouter van Caspel (PR 1.17.11)Oost-Souburg1.21.01Mse   15.625  3:50
17  Kevin D'HondtOudenaarde1.21.19Mse   15.567  3:51
18  Bart YsebaertAssebroek1.21.19M35   15.567  3:51
19  Dries LeysSint-Andries1.21.21M35   15.561  3:51
20  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30)Koewacht1.21.43M45   15.491  3:52
21  Kurt ValleMoorsele1.21.59M35   15.440  3:53
22  Mark van den DriesscheEeklo1.22.17M35   15.384  3:54
23  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)Sint Laurens1.22.21M45   15.372  3:54
24  Niels Goudswaard (PR 1.18.06)Zierikzee1.22.41M45   15.310  3:55
25  Glenn VermanderDadizele1.23.00Mse   15.251  3:56
26  Jan Riemens (PR)IJzendijke1.23.11Mse   15.218  3:57
27  Wim BrackeBrugge1.23.17M35   15.199  3:57
28  Boris De Bruijn (PR 1.16.36)Kloetinge1.23.33Mse   15.151  3:58
29  Karl Van BiervlietOudenaarde1.23.43M35   15.121  3:58
30  Ken DemiddelBeveren-Leie1.23.55M45   15.085  3:59
31  Wilko de Vos (PR 1.12.04)Kattendijke1.23.59M50   15.073  3:59
32  Patrick de Vos (PR 1.12.38)Kattendijke1.24.00Mse   15.070  3:59
33  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17)Axel1.24.05M35   15.055  3:59
34  Edwin de NeijsTilburg1.24.08M35   15.046  3:59
35  Matthias MeulGent1.24.11Mse   15.037  3:59
36  Stef MaternéRotselaar1.24.28M45   14.986  4:00
37  Wim DarthetJabbeke1.24.35Mse   14.966  4:01
38  Stijn BreyeZingem1.24.47Mse   14.930  4:01
39  Sander Van WeldenSint Kruis1.24.51Mse   14.919  4:01
40  Wim van HoeymissenHeusden1.25.03M35   14.884  4:02
41  Steven de ClercqSint-Laureins1.25.13M35   14.854  4:02
42  Björn PollentierVeurne1.25.28M35   14.811  4:03
43  Anjolie Engels (PR 1.18.58)Middelburg1.25.31V35   14.802  4:03
44  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34)Zuiddorpe1.25.32M40   14.799  4:03
45  Bart De BergéSint-Job-in-'t-Goor1.25.58M35   14.725  4:04
46  Marc PapanikitasMortsel1.25.59M45   14.722  4:05
47  Jari De JaegereSint-Denijs1.26.20Mse   14.662  4:06
48  Jeroen Van de KerkhoveWezemaal1.26.34M35   14.623  4:06
49  Urs De PoorterAalter1.26.36Mse   14.617  4:06
50  Bernard BrouckaertGits1.26.41M45   14.603  4:07
51  Frederiek Van LandschootMaldegem1.27.02M35   14.544  4:08
52  Nico SabbeAartrijke1.27.50Mse   14.412  4:10
53  Johan Karelse (PR 1.21.54)Heinkenszand1.27.50M40   14.412  4:10
54  Stefan van HappenVeldhoven1.28.15M35   14.344  4:11
55  Pieter Pladdet (PR 1.22.50)Terneuzen1.28.26M45   14.314  4:11
56  Dudley Van HolderbekeWondelgem1.28.27Mse   14.311  4:12
57  Tom JanssensEksaarde1.28.35M35   14.290  4:12
58  Kevin GadeyneIchtegem1.28.37Mse   14.285  4:12
59  Saidja GeirnaertBrugge1.28.42M45   14.271  4:12
60  Bart DumezDudzele1.28.50Mse   14.250  4:13
61  Benny Thuy (PR 1.18.58)Sint Jansteen1.29.09M45   14.199  4:14
62  Andy De JaegereSint-Denijs1.29.13M45   14.188  4:14
63  Micha Janse (PR 1.26.34)Zoutelande1.29.18M40   14.175  4:14
64  Tim Van LeinsbergheAssebroek1.29.34M35   14.133  4:15
65  John van TilburgHoogerheide1.29.35M45   14.130  4:15
66  Dennis Heilbron (PR 1.23.42)Sint-Maartensdijk1.29.43M40   14.109  4:15
67  Kees van der VlietRoosendaal1.29.46M45   14.102  4:15
68  Jaap DekkerBreda1.29.50M35   14.091  4:15
69  Frederik BoussyDamme1.30.00Mse   14.065  4:16
70  Dominique CoulonBellegem1.30.03M45   14.057  4:16
71  Dries SchouppeLedeberg1.30.05Mse   14.052  4:16
72  Robin condic BegovKobbegem1.30.21M35   14.011  4:17
73  Joren GeorgeGent1.30.25Mse   14.000  4:17
74  Danny de Leeuw (PR 1.21.56)Wolphaartsdijk1.30.27Mse   13.995  4:17
75  Bjorn VandeputBorgloon1.30.29M35   13.990  4:17
76  Roel BrackeWilrijk1.30.31Mse   13.985  4:17
77  Wim De VreeseGent1.30.41M35   13.959  4:18
78  Monique Verschuure (PR 1.22.49)Yerseke1.30.42V35   13.956  4:18
79  Pietert CeelenBlankenberge1.30.44Mse   13.951  4:18
80  Jan de Wilde (PR 1.11.20)Nisse1.31.02M55   13.905  4:19
81  Martijn Kox (PR 1.22.35)Westdorpe1.31.10M35   13.885  4:19
82  Michel Ridderhof (PR 1.27.23)Middelburg1.31.13M45   13.877  4:19
83  Joachim Van HolmBrugge1.31.18M35   13.865  4:20
84  Pascal D'halluinBissegem1.31.22M45   13.855  4:20
85  Wim VermeerschAssebroek1.31.28M35   13.839  4:20
86  Carolien van de Kreeke (PR 1.26.47)Serooskerke1.31.32V40   13.829  4:20
87  Sjaak Brouwer (PR 1.16.54)Vlissingen1.31.33M50   13.827  4:20
88  Nicolas VanlerbergheHeist1.31.35M35   13.822  4:20
89  Annemie DanneelsRamskapelle1.31.39V45   13.812  4:21
90  Björn RingootNieuwpoort1.32.02M35   13.754  4:22
91  Christophe NicolaijKortrijk1.32.04Mse   13.749  4:22
92  David DefourKachtem1.32.06M35   13.744  4:22
93  Dre BilletWuustwezel1.32.07M55   13.742  4:22
94  Jan Rouwendaal (PR 1.30.47)Vogelwaarde1.32.13M35   13.727  4:22
95  Paul Van RielLoenhout1.32.18M45   13.715  4:22
96  Bjorn BonnyGullegem1.32.19M35   13.712  4:23
97  Ivan DegrieckOedelem1.32.22M55   13.705  4:23
98  Gilles Geschiere (PR 1.22.49)Meliskerke1.32.27M45   13.692  4:23
99  Patrick MarienRoosendaal1.32.28M35   13.690  4:23
100  Wouter GeorgesEvergem1.32.29M35   13.687  4:23
102  Jozias Boone (PR 1.20.52)Goes1.32.35Mse   13.673  4:23
103  Leonie Ton (PR 1.26.32)Wissenkerke1.32.44V35   13.650  4:24
104  Amor Maertens (PR 1.28.33)Breskens1.32.54M35   13.626  4:24
110  Marco Scherbeijn (PR 1.27.25)Cadzand1.33.08M40   13.592  4:25
114  Robert Carol (PR 1.27.05)Middelburg1.33.30M50   13.539  4:26
117  Marco Toussaint (PR 1.30.01)Wolphaartsdijk1.33.41M50   13.512  4:26
122  Marlon Roels (PR 1.26.03)Terneuzen1.34.13M45   13.436  4:28
123  Richard Jacobs (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.34.15Mse   13.431  4:28
124  Marcel Drijdijk (PR 1.32.51)Heinkenszand1.34.20Mse   13.419  4:28
126  Marco de Feijter (PR 1.32.05)Schoondijke1.34.33M35   13.388  4:29
127  Patrick de Boevere (PR 1.24.26)Aardenburg1.34.38M50   13.376  4:29
129  Patrick van Morrelgem (PR 1.34.32)Sluis1.34.50M35   13.348  4:30
130  Robert Vroon (PR 1.26.59)Breskens1.34.54M45   13.339  4:30
136  Wim de Feijter (PR)Terneuzen1.35.26M45   13.264  4:31
139  Frédérique Versluijs (PR 1.25.14)Zuidzande1.35.33V45   13.248  4:32
141  Leo Dalebout (PR 1.28.20)Gapinge1.35.37M55   13.239  4:32
144  Gijsbert Elstgeest (PR 1.30.53)s-Heerenhoek1.35.49M35   13.211  4:32
145  Berry Simonse (PR 1.28.48)Goes1.36.01M45   13.184  4:33
149  Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)Middelburg1.36.32M35   13.113  4:35
158  Henk Lous (PR 1.28.33)Vlissingen1.37.24M55   12.996  4:37
160  David Pieters (PR)Oostburg1.37.27M35   12.990  4:37
162  Paola van Gilst (PR 1.30.07)Goes1.37.30V40   12.983  4:37
165  Annet van der Linde (PR 1.31.20)Nisse1.37.46V45   12.948  4:38
166  Frans Bos (PR 1.29.53)Vlissingen1.37.46M65   12.948  4:38
173  Martijn de Vries (PR 1.29.32)Middelburg1.38.14M35   12.886  4:39
178  Jeroen Dellaert (PR)Groede1.38.25M35   12.862  4:40
179  Ismaen Segers (debuut)Hulst1.38.29M35   12.853  4:40
181  Erwin de Putter (PR 1.31.58)Terneuzen1.38.30M35   12.851  4:40
186  Vincent Lange (PR)Middelburg1.38.56M35   12.795  4:41
187  Jeroen van Goethem (PR 1.35.25)Kloosterzande1.38.59Mse   12.789  4:42
190  Guy Van Driessche (PR 1.33.46)Graauw1.39.08M45   12.769  4:42
191  Sjef Goris (PR 1.31.09)Middelburg1.39.17M45   12.750  4:42
193  Gertjan Louweret (PR 1.37.48)Middelburg1.39.27M35   12.729  4:43
201  Stefan Feleus (PR 1.36.34)Westkapelle1.39.44M40   12.692  4:44
205  Davy Dubbeldam (PR 1.39.36)Sluiskil1.39.52M35   12.675  4:44
207  Jan de JagerWolphaarstdijk1.39.58M35   12.663  4:44
208  Reggy Heijens (PR)Vogelwaarde1.40.04M45   12.650  4:45
211  Tom Erpelinck (PR 1.31.21)Hengstdijk1.40.09Mse   12.640  4:45
213  Angelo Delforge (PR 1.24.18)Hulst1.40.12M35   12.633  4:45
214  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57)Middelburg1.40.15M40   12.627  4:45
215  Dimmy Ivens (PR 1.40.06)Schoondijke1.40.17Mse   12.623  4:45
216  Andre Meijers (PR 1.33.38)Hoedekenskerke1.40.22M45   12.612  4:45
217  Danmar Dees (PR 1.36.12)Goes1.40.23M45   12.610  4:45
219  Casper Baas (PR)Middelburg1.40.31M45   12.593  4:46
227  Ivo Kloet (PR 1.34.07)Zierikzee1.40.48Mse   12.558  4:47
228  Robert Matthijs (PR)Terneuzen1.40.48M45   12.558  4:47
230  Francois van de Broecke (PR 1.28.24)Breskens1.40.58M45   12.537  4:47
232  Robert Lafertin (PR 1.37.35)Terneuzen1.41.01M35   12.531  4:47
236  Gertjan Bakker (PR 1.39.10)Goes1.41.07M45   12.519  4:48
237  Esther Verhaegen (PR 1.36.20)Sluis1.41.07Vse   12.519  4:48
247  Ray Cornips (debuut)Zuidzande1.41.43M45   12.445  4:49
250  Marcel Vervuurt (PR 1.39.47)Middelburg1.41.46M35   12.439  4:49
251  Leo Bracke (PR 1.27.07)Axel1.41.47M45   12.437  4:49
252  Robert Van de Kerkhove (PR)Aardenburg1.41.48M35   12.435  4:50
256  Leon van Bavinchoven (PR 1.37.33)Terneuzen1.41.57M45   12.416  4:50
257  Dennis Florussen (PR 1.21.49)Terneuzen1.41.58M40   12.414  4:50
265  Ward KerckaertSint Kruis1.42.20M35   12.370  4:51
266  Peter Claes (PR)Sluiskil1.42.22M45   12.366  4:51
269  Ingrid IJsebaert (PR 1.25.44)Hulst1.42.35V45   12.340  4:52
272  Peter Dekker (PR 1.31.14)Zoutelande1.42.54M40   12.302  4:53
274  Rinus Paardekooper (PR 1.38.52)Goes1.42.55M55   12.300  4:53
277  Reggy lambertKloosterzande1.43.05M45   12.280  4:53
278  Ronny Tresonie (debuut)Sluis1.43.06Mse   12.278  4:53
283  Carlo de Smit (PR 1.42.31)Breskens1.43.22M45   12.246  4:54
288  Abi van LareSpui1.43.32M35   12.226  4:54
291  Ewald Provoost (PR 1.26.53)Biggekerke1.43.38M45   12.215  4:55
294  Erik Bolleman (PR 1.27.59)Axel1.43.44M45   12.203  4:55
295  Edwin ThijsClinge1.43.49M45   12.193  4:55
297  Patrick de Sutter (PR 1.41.14)Oostburg1.43.55M45   12.181  4:56
300  Jos Janse (PR 1.32.12)Middelburg1.44.06M45   12.160  4:56
305  Herman Kuijer (PR 1.30.50)Terneuzen1.44.11M55   12.150  4:56
306  Bas de Nooijer (PR 1.32.25)Koudekerke1.44.12Mse   12.148  4:56
307  Nelleke Balde (PR 1.40.10)Grijpskerke1.44.17Vse   12.139  4:57
308  Niek Wieland (PR 1.25.59)Axel1.44.18M40   12.137  4:57
312  Gino Dhanis (PR 1.37.35)Sint Jansteen1.44.35M50   12.104  4:57
314  Johan Huigh (PR 1.35.57)Schoondijke1.44.38M55   12.098  4:58
318  Douwe Wortman (PR 1.37.59)Axel1.44.45M45   12.084  4:58
319  Pascal Eltink (PR 1.30.57)Vlissingen1.44.48M45   12.079  4:58
323  Yannick vastenhout (PR 1.36.21)Terneuzen1.44.53Mse   12.069  4:58
333  Berry Knibbeler (PR 1.38.08)Westdorpe1.45.20M55   12.018  5:00
334  Frank van den Branden (PR 1.23.26)Sint Jansteen1.45.30M55   11.999  5:00
335  Johan Spruit (PR 1.28.36)Kapelle-Biezelinge1.45.30Mse   11.999  5:00
336  Peter van den Berg (PR 1.41.05)Hulst1.45.33M45   11.993  5:00
339  Jan van Hoeve (PR 1.44.27)Oostburg1.45.50M65   11.961  5:01
342  Roberto GiustiWestkapelle (B)1.45.55M45   11.951  5:01
350  Remco van Wijk (PR)Middelburg1.46.07Mse   11.929  5:02
352  Niek Rijnberg (PR 1.34.11)Zuidzande1.46.11M45   11.921  5:02
359  Nick LaridonSint Kruis1.46.29Mse   11.888  5:03
362  Marco van t Westeinde (PR 1.43.39)Arnemuiden1.46.47M45   11.854  5:04
363  Ingrid Koene (PR 1.38.21)Yerseke1.46.48V50   11.853  5:04
365  Michael van MolZuiddorpe1.47.01Mse   11.829  5:04
367  John Compiet (PR 1.39.20)Hulst1.47.09M45   11.814  5:05
372  Evert Kuijk (PR 1.34.02)Terneuzen1.47.27M45   11.781  5:06
374  Yves de Waele (PR 1.40.25)Axel1.47.30M35   11.775  5:06
384  Carlo Nobus (PR 1.38.23)Eede1.47.42M45   11.753  5:06
385  Michel de Ruijsscher (PR 1.28.26)Breskens1.47.45M45   11.748  5:06
391  Frenk-jan Visser (PR 1.46.33)Middelburg1.48.12M45   11.699  5:08
393  Wim Dingemanse (PR 1.36.54)Grijpskerke1.48.16M55   11.692  5:08
395  Max ValkOostburg1.48.34Mse   11.660  5:09
401  Petra de Knecht (PR 1.43.02)Terneuzen1.48.44V50   11.642  5:09
403  Wilco Franken (PR 1.35.49)Kapellebrug1.48.53M45   11.626  5:10
407  Peter Geijs (PR 1.39.39)Goes1.49.14M45   11.588  5:11
408  Danny Molegraaf (PR)Koudekerke1.49.18M45   11.581  5:11
409  Cyril Belfroid (debuut)Middelburg1.49.18M35   11.581  5:11
410  Wim Besuijen (PR 1.14.20)Middelburg1.49.21M65   11.576  5:11
419  Coen Kaijser (PR 1.39.50)Terneuzen1.49.50Mse   11.525  5:12
421  Michael Evers (PR 1.42.08)Middelburg1.50.05M45   11.499  5:13
422  Frank Faes (PR 1.41.41)Sluis1.50.06M45   11.497  5:13
423  Jordy Alvarez Morcus (debuut)Kuitaart1.50.07Mse   11.496  5:13
425  Walther Murre (PR 1.43.02)Zaamslag1.50.08M45   11.494  5:13
426  Wim Tabak (PR 1.42.44)Vlissingen1.50.11M55   11.489  5:13
428  Patrick Pielaat (PR 1.44.11)Terneuzen1.50.12M45   11.487  5:13
431  Ellen Hamelink (PR 1.46.05)Terneuzen1.50.29V35   11.457  5:14
433  Renate Van Huffel (PR 1.43.39)Sint Jansteen1.50.32V35   11.452  5:14
434  Steffen Humer (PR 1.41.03)Kattendijke1.50.33M50   11.450  5:14
436  Theo Roels (PR 1.33.12)Kloosterzande1.50.41M55   11.437  5:15
437  Richard Klap (PR 1.49.29)Goes1.50.44M45   11.432  5:15
438  Jean-Pierre de Keijzer (PR 1.38.58)Goes1.50.44M45   11.432  5:15
439  Iris Vermeulen (PR 1.45.26)Hulst1.50.46V35   11.428  5:15
442  Astrid Verhage (PR 1.37.40)Zuiddorpe1.50.53V35   11.416  5:15
445  Philip Haers (debuut)Philippine1.50.56M45   11.411  5:15
446  Jannie de Vries (PR 1.43.38)Vlissingen1.51.02V55   11.401  5:16
447  Patrick Dobbelaar (PR 1.47.06)Hoek1.51.25M45   11.361  5:17
450  Gert Jan Menheere (debuut)Hulst1.51.36M45   11.343  5:17
452  Menno van der Zanden (PR 1.47.40)Philippine1.51.45Mse   11.328  5:18
454  John Guequierre (PR 1.17.01)Middelburg1.51.50M65   11.319  5:18
455  Michel Fieret (PR)Terneuzen1.51.51M35   11.317  5:18
456  Eric Dieleman (PR 1.42.19)Terneuzen1.51.52M35   11.316  5:18
457  Robert van der Peijl (debuut)Terneuzen1.52.00M45   11.302  5:19
462  Evelien de Visser (PR 1.48.11)IJzendijke1.52.15V35   11.277  5:19
466  Wietse Sluimer (PR 1.47.21)Zonnemaire1.52.19M35   11.270  5:19
468  Wim Strobbe (PR 1.41.33)Kloosterzande1.52.27M55   11.257  5:20
476  Harold de Maat (PR 1.42.39)Terneuzen1.52.55M45   11.210  5:21
478  Wouter Julsing (PR)Terneuzen1.53.08M45   11.189  5:22
484  Dominique Verlinde (PR 1.42.50)Zaamslag1.53.23Mse   11.164  5:22
485  Monique Nobus (PR 1.37.01)Aardenburg1.53.30Vse   11.153  5:23
487  Steven van de Veire (PR 1.33.49)Wielingen1.53.36M35   11.143  5:23
488  Cindy den Hollander (PR 1.46.42)Oost-Souburg1.53.37V35   11.141  5:23
489  Mariska de Kroo (PR 1.43.52)Nieuw- en Sint Joosland1.53.39V35   11.138  5:23
490  Wendy van de Velde (PR 1.43.26)Oostburg1.53.41Vse   11.135  5:23
492  Rob Joosse (PR 1.41.40)Vrouwenpolder1.53.46M35   11.127  5:24
506  Peter van den Heuvel (PR 1.45.56)Zierikzee1.54.42M35   11.036  5:26
507  Marcel Schoon (PR 1.49.22)Vlissingen1.54.43M45   11.035  5:26
508  Jan Bakker (PR)Vlissingen1.54.45M55   11.031  5:26
512  Marc RammantOostburg1.54.52M45   11.020  5:27
515  Suzanne Geschiere (PR 1.41.09)Middelburg1.54.59V45   11.009  5:27
522  Marco baart (PR)Lamswaarde1.55.23M35   10.971  5:28
523  Hugo Meeusen (PR 1.51.27)Terneuzen1.55.35M45   10.952  5:29
526  Frank Verschorre (PR 1.17.43)Breskens1.55.45M55   10.936  5:29
529  Xavier Duthoy (PR 1.55.15)Aardenburg1.55.56M35   10.919  5:30
531  Rian Flikweert (PR 1.40.41)Middelburg1.56.01V55   10.911  5:30
532  Maarten Everaard (PR 1.53.48)Hulst1.56.06M35   10.903  5:30
534  Corina van de Wege (PR 1.48.27)Philippine1.56.12V45   10.894  5:30
535  Fiona Reijers (PR 1.45.47)Terneuzen1.56.14V35   10.891  5:31
536  Koen Koutstaal (PR 1.40.47)Hulst1.56.15M45   10.889  5:31
537  Inge de Booij (PR 1.48.41)Graauw1.56.16Vse   10.887  5:31
539  Piet Pijpelink (PR 1.48.30)Terneuzen1.56.20M45   10.881  5:31
541  Martin Kievits (PR 1.38.10)Zierikzee1.56.24M35   10.875  5:31
542  Johan Brouwers (PR)Ossenisse1.56.29M45   10.867  5:31
543  Kevin den BeerAxel1.56.39Mse   10.852  5:32
544  Jerry de Krijger (PR 1.36.51)Philippine1.56.40M45   10.850  5:32
548  Koen Hamelink (PR)Oostburg1.56.58Mse   10.822  5:33
550  Ferdie de Klerk (PR 1.32.58)Terneuzen1.57.12M65   10.801  5:33
556  Guido Gelderland (PR 1.51.47)Koewacht1.57.25M45   10.781  5:34
557  Toni Luteijn (PR 1.46.58)Retranchement1.57.25M45   10.781  5:34
558  Claudia van Sighem (PR 1.52.03)Westkapelle1.57.26V45   10.779  5:34
559  Conrad de Ridder (PR 1.47.35)Vlissingen1.57.28M45   10.776  5:34
561  Jurgen Willemsen (PR 1.52.42)Schoondijke1.57.33Mse   10.769  5:34
565  Marco Wauters (PR 1.52.27)Vogelwaarde1.57.47M45   10.747  5:35
566  Linda van Meurs (PR 1.55.57)Axel1.57.47Vse   10.747  5:35
569  Rudie Hogervorst (PR 1.43.29)Aardenburg1.58.02Mse   10.725  5:36
571  Walther de Block (PR 1.53.35)Hulst1.58.04M45   10.721  5:36
575  Syrco BakkerCadzand1.58.15Mse   10.705  5:36
576  Mathieu Koning (PR)Arnemuiden1.58.17M35   10.702  5:36
579  Bart van RemortelKoewacht1.58.35Mse   10.675  5:37
581  Sjaak vroonland (PR 1.43.16)Lamswaarde1.58.46M55   10.658  5:38
582  Julie Serrarens (PR 1.52.44)Lamswaarde1.58.46V45   10.658  5:38
583  Nicole Serrarens (PR 1.56.01)Sint Jansteen1.58.49V45   10.654  5:38
584  Joachim SmetKoewacht1.58.52Mse   10.649  5:38
586  Guus Picavet (PR 1.47.45)Oostburg1.58.54M65   10.646  5:38
588  Ad den Dekker (PR 1.52.46)Kapelle-Biezelinge1.59.03M55   10.633  5:39
590  Johnny Dooms (PR 1.42.17)Terneuzen1.59.06M60   10.628  5:39
593  Patrick VerSluis1.59.12Mse   10.620  5:39
598  Martin Vinjé (PR)Schoondijke1.59.23Mse   10.603  5:40
599  Johan de Feijter (PR 1.58.46)Oostburg1.59.23M35   10.603  5:40
601  Karin Van Noorden (PR 1.53.45)Vlissingen1.59.30V45   10.593  5:40
604  Davy MeindersTerneuzen1.59.32Mse   10.590  5:40
608  Frans Verwilligen (PR 1.35.04)Hulst1.59.47M55   10.568  5:41
612  Marian van Dijk (PR 1.45.53)Middelburg1.59.54V45   10.558  5:41
613  Debby Elstgeest (PR 1.56.41)s-Heerenhoek1.59.56V35   10.555  5:41
618  Jacqueline Maas (PR 1.54.45)Zuidzande2.00.00V45   10.549  5:41
620  Lia Dobbelaar (PR 1.54.41)Heinkenszand2.00.06V50   10.540  5:42
621  Hennie Janse BruymansHulst2.00.07V45   10.539  5:42
625  Tony Cattoir (PR 1.51.35)Hulst2.00.26M45   10.511  5:43
627  Martin de Nooijer (PR 1.50.09)Vlissingen2.00.31M55   10.504  5:43
634  Jan-Pieter van BeestGoes2.00.48M45   10.479  5:44
635  Inge Baart (PR 1.51.26)Kloosterzande2.00.48V45   10.479  5:44
636  Rene Hamelink (PR 1.38.00)Zaamslag2.00.56M45   10.467  5:44
637  Dirk Houtepen (PR 1.52.37)Terneuzen2.00.56M45   10.467  5:44
639  Alain de SmitIJzendijke2.01.11Mse   10.446  5:45
645  Roel BruggeGroede2.01.36Mse   10.410  5:46
649  Pascal ElegeertHulst2.01.53M45   10.386  5:47
652  Tono Wondergem (PR 1.56.52)Westkapelle2.02.02M50   10.373  5:47
653  Marjo Buzeyn (PR 1.54.22)Aardenburg2.02.05V45   10.369  5:47
654  Paul d'HaensHulst2.02.09M45   10.363  5:47
657  Marianne Knijff (PR 1.48.24)Philippine2.02.22V55   10.345  5:48
664  William Hoondert (PR 1.40.59)Heinkenszand2.02.37M45   10.324  5:49
665  Jack van Aspert (PR 1.31.50)Middelburg2.02.39M60   10.321  5:49
666  Daniel Schieman (debuut)Philippine2.02.42M35   10.317  5:49
671  Jack de Jonge (PR)Terneuzen2.03.07M45   10.282  5:50
673  Esther van Sluijs (PR 1.48.04)Kloetinge2.03.28V35   10.253  5:51
674  Marian van Damme (PR 1.53.08)Clinge2.03.30V50   10.250  5:51
675  Wim van der Klooster (debuut)Hulst2.03.37Mse   10.240  5:52
676  Tom Schauwaert (debuut)Hulst2.03.37M55   10.240  5:52
683  Nadia Bleyenberg (PR 1.48.37)Hulst2.04.14Vse   10.189  5:53
686  Jack Mechielsen (PR 1.38.49)Spui2.04.20M50   10.181  5:54
688  Kees van Belzen (PR 1.53.45)Ritthem2.04.29M65   10.169  5:54
690  Bas Jasperse (PR 1.32.31)Terneuzen2.04.32M45   10.165  5:54
691  Jolanda Jasperse (debuut)Terneuzen2.04.32V35   10.165  5:54
701  Kathleen LoobuyckSint Kruis2.04.56V35   10.132  5:55
702  Peter Erpelinck (PR 1.46.51)Hulst2.04.56M65   10.132  5:55
704  Diana Valk (debuut)Oostburg2.05.01V45   10.125  5:56
705  Peter Kuijper (PR 2.01.02)Lewedorp2.05.03M45   10.123  5:56
707  Alex den Hamer (PR 1.42.03)Terneuzen2.05.19M45   10.101  5:56
708  Sophie MoroteGraauw2.05.21V35   10.099  5:56
710  Bas Valckx (PR 1.58.08)Hulst2.05.31M35   10.085  5:57
711  Bjorn de Betue (PR 2.02.51)Sint Jansteen2.05.32M35   10.084  5:57
713  Rini Fenijn (PR 1.50.59)Nieuwvliet2.05.46M45   10.065  5:58
723  Bram van Hoeve (PR 1.57.16)Terneuzen2.06.43M60   9.990  6:00
724  Saskia Smolenaers (PR 2.04.37)Terhole2.06.44V35   9.988  6:00
725  Melissa ten Kate (PR 1.59.09)Terneuzen2.06.47Vse   9.984  6:01
727  Els Zweistra (PR 1.57.09)Terneuzen2.06.52V55   9.978  6:01
729  Paul Burger (debuut)Oost-Souburg2.07.09M45   9.956  6:02
735  Tommy Valckx (PR 1.59.52)Hulst2.07.30Mse   9.928  6:03
741  Johan Rijkeboer (PR 1.58.35)Middelburg2.07.50M55   9.902  6:04
742  Patrick Pieters (PR 1.51.13)Terneuzen2.08.22M45   9.861  6:05
743  Dirk van den Hoecke (PR 1.49.34)Zaamslag2.08.27M45   9.855  6:05
745  Tonny van Mulken (PR 1.48.38)Breskens2.08.33M60   9.847  6:06
747  Hubert Roels (PR 2.08.12)Kloosterzande2.08.37M65   9.842  6:06
750  Imo Jongepier (PR 1.49.50)Nieuw- en Sint Joosland2.08.47M65   9.829  6:06
752  Siemen GoosensenVlissingen2.08.53M45   9.822  6:07
753  Inge Quataert (PR 2.07.32)Aardenburg2.08.57V45   9.817  6:07
756  Manon HeijensSint Jansteen2.09.17Vse   9.791  6:08
760  Michel de Meijer (PR)Cadzand2.09.43M55   9.759  6:09
766  Niek Obrie (PR 1.56.20)Terneuzen2.10.15Mse   9.719  6:10
770  Daniella Evers (PR 1.32.58)Middelburg2.10.33V35   9.696  6:11
771  Peter de Pagter (PR 1.46.06)Oost-Souburg2.10.33M55   9.696  6:11
774  Marc van Waes (PR 1.47.58)IJzendijke2.10.51M65   9.674  6:12
775  Gilles Verschure (PR 2.01.22)Heinkenszand2.11.01M65   9.662  6:13
777  Sven PillenCadzand2.11.10M35   9.651  6:13
781  Jack Folkersma (PR 1.52.45)Terneuzen2.11.21M45   9.637  6:14
782  Jan Piet Flikweert (PR 1.56.05)Oostburg2.11.21M55   9.637  6:14
783  Marielle Simonse (PR 2.00.25)Goes2.11.30V40   9.626  6:14
784  Lien LauretMiddelburg2.11.32V35   9.624  6:14
788  Peter Verhaar (PR 1.42.46)Wemeldinge2.11.52M45   9.599  6:15
789  Jan Folkersma (PR 1.57.00)Axel2.11.53M55   9.598  6:15
796  Jacquelien Smit (PR 1.59.29)Heinkenszand2.12.38V45   9.544  6:17
797  Lotje Buijs (PR 1.59.40)Terhole2.12.55Vse   9.524  6:18
798  Daniella de Deckere-ReijnsHulst2.13.06V45   9.511  6:19
800  Dick van Beek (PR)Oostburg2.13.15M65   9.500  6:19
801  Wim Flipse (PR 1.32.23)Terneuzen2.13.16M45   9.499  6:19
802  Jolanda Verhage (PR 2.00.43)Terneuzen2.13.16V45   9.499  6:19
803  Marjan Mistiaen (PR 2.08.04)Zuidzande2.13.18Vse   9.496  6:19
804  Gerry Trimpe (PR)Middelburg2.13.18Vse   9.496  6:19
810  Anniek de Rijck- Serrarens (PR 1.54.17)Sint Jansteen2.14.11V45   9.434  6:22
814  Judith RamantOostburg2.14.43Vse   9.396  6:23
824  Jorien Boidin-de DieOostburg2.15.20V55   9.354  6:25
828  Angele JanssenCadzand2.16.45Vse   9.257  6:29
831  Marleen De RechterKloosterzande2.16.51V45   9.250  6:29
832  Karin de Beule (PR 2.13.51)Heikant2.16.51V45   9.250  6:29
833  Nicolien Van Bezu (PR 2.02.50)Biervliet2.16.53V45   9.248  6:29
836  Leo de Feijter (PR 2.08.27)Axel2.17.24M45   9.213  6:31
839  John RoessinkBreskens2.17.51M45   9.183  6:32
840  Iris van de Kerkhove (PR 1.56.45)Aardenburg2.17.51V35   9.183  6:32
841  Annemiek Rijnberg (debuut)Zuidzande2.17.53V45   9.181  6:32
842  Joop de Rijck (debuut)Sint Jansteen2.18.14M45   9.157  6:33
843  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09)Oudelande2.18.21M45   9.150  6:33
872  Erik van Liere (PR 2.15.45)Nieuwdorp2.26.17M45   8.653  6:56
873  Peter CoolsSas van Gent2.26.25M45   8.646  6:56
882  Jaap Luteijn (debuut)Breskens2.33.35M45   8.242  7:17
Mannen: 309 (81.32%) => M35=79 - M40=10 - M45=107 - M50=9 - M55=26 - M60=4 - M65=13 - Mse=61
Vrouwen: 71 (18.68%) => V35=20 - V40=3 - V45=25 - V50=4 - V55=5 - Vse=14

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Erwin Harmes1:12:33Sanne Swolfs1:16:16Stefan Schrier1:16:25Gwendolyn de Deyne1:26:18374
2017Tim Pleijte1:12:33Erwin Adan1:12:58Erwin Harmes1:14:24Anjolie Engels1:25:31380
2016Tim Pleijte1:13:16Martijn de Kok1:13:25Erwin Harmes1:15:34Annemie Danneels1:27:03302
2015Tim Pleijte1:13:01Erwin Harmes1:15:21Tom Van Dyck1:17:53Anne-Mie Danneels1:28:29718
2014Tim Pleijte1:11:45Erwin Harmes1:12:08Sebastien Schletterer1:13:31Frederique Versluijs1:25:14748
2013Erwin Harmes1:12:27Bart Bleyaert1:17:09Glenn Vermander1:17:31Anjolie Engels1:22:29517
2012Michel Schrier1:16:42Erwin Harmes1:17:09Joost Dewaele1:19:16Leonie Ton1:35:55325
2011Nico Serroen1:14:13Cedric de Caluwe1:15:58Bart Bleyaert1:19:25Anjolie Engels1:26:51428
2010Steve Vandecasteele1:12:10Wim Nieuwkerk1:12:34Cedric de Caluwe1:14:16Marianne de Kok1:28:42410
2009Michel Schrier1:16:17Bart Bleyaert1:17:24Peter de Ketelaere1:17:32Frederique Versluijs1:32:41342
2008Christophe de Ketelaere1:14:22Kris Cauwels1:14:44Thomas Beimaert1:15:06Frederique Versluijs1:30:44363


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.858 seconden nodig om deze lijst met 380 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-02-2018 27e Midwinter Halve MarathonCadzandWielingen0
07-02-2016 25e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen1970
01-02-2015 24e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen3534
02-02-2014 23e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen4669
03-02-2013 22e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen3626
05-02-2012 21e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen3382
06-02-2011 20e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen3853
07-02-2010 19e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen3485
01-02-2009 18e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen2400
03-02-2008 17e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen2171
04-02-2007 16e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen2102
05-02-2006 15e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen1394
06-02-2005 14e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen1146
01-02-2004 13e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen1424
02-02-2003 12e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen901
03-02-2002 11e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen1223
04-02-2001 10e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen1121
06-02-2000 9e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen1121
01-02-1998 7e Midwinter Halve MarathonCadzand-BadWielingen1538

 
Laatste reactie:
Danny Meeus: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
5000 m Job de Feijter (PR)15.23.36  Mse
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.04.95  JoB
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
Atletiek Zeeland © 2018