woensdag 25 april 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
10-03: Leonie Ton pakt Nederlands record op 100 km terug
05-03: Yunis Stitan en Monica Sanderse de sterksten in Kustcross
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 28-04: 13e Ropakustrun Dishoek
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet
vr 11-05: Track Meeting Utrecht
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 19-05: Ter Specke Bokaal Lisse
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
wo 30-05: Hoek Run
Recente uitslagen meer uitslagen
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
ma 02-04: Paas Kustloop Breskens (77)
za 31-03: 25 km van Hulst (186)
za 31-03: Vrijburgloop Vlissingen (85)
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (62)
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse (127)
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis (307)
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle (95)
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (55)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
45e Deltacross
Westenschouwen, zaterdag 14 januari 2017 - Organisatie: Delta Sport
11 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim PleijteDynamica41.17Mse   15.987  3:45
2  Erwin AdanDynamica43.05Mse   15.319  3:55
3  Patrick de VosAV'5645.04Mse   14.645  4:06
4  Ricardo Sint NicolaasFlakkee45.45Mse   14.426  4:10
5  Wouter van CaspelDynamica46.21Mse   14.239  4:13
6  Ruud HoosemansDynamica47.08Mse   14.003  4:17
7  Michel SchrierDynamica47.17M35   13.958  4:18
8  Michel BuijckDynamica47.25M40   13.919  4:19
9  Boris de BruijnAV'5647.35Mse   13.870  4:20
10  Eric WolfertFlakkee48.01Mse   13.745  4:22
11  Arjo VerhageDynamica48.09M45   13.707  4:23
12  Sven VermeulenDynamica48.39M35   13.566  4:25
13  Niels GoudswaardDelta Sport48.47M45   13.529  4:26
14  Jelle EnthovenDen Haag48.59Mse   13.474  4:27
15  Yann SinkeAV'5649.02Mse   13.460  4:27
16  Arjan BeijeDelta Sport49.04M45   13.451  4:28
17  Michael den HamerScheldesport49.15M35   13.401  4:29
18  Laurey van den BergeFlakkee49.22Vse   13.369  4:29
19  Edwin de JaegerRKHAV49.31M40   13.329  4:30
20  Sierd SikkemaTHOR49.40M45   13.289  4:31
21  Robin RobartPassaat49.57M35   13.213  4:32
22  Johan KarelseAV'5650.07M40   13.169  4:33
23  Wilko de VosAV'5650.16M50   13.130  4:34
24  Marius BesuijenAV'5650.19M55   13.117  4:34
25  Erik GoossenScheldesport50.22M45   13.104  4:35
26  John ArensmanFlakkee50.29Mse   13.074  4:35
27  Jan de WildeAV'5650.35M55   13.048  4:36
28  Adriaan WielesScheldesport51.00M45   12.941  4:38
29  Michel van de BosDelta Sport51.12M50   12.891  4:39
30  Martijn KoxWestdorpe51.21M35   12.853  4:40
31  Ben KerkvlietLeiden Atletiek51.56M55   12.709  4:43
32  Piet van MourikDelta Sport51.58M50   12.700  4:43
33  John Doe?52.01Mse   12.688  4:44
34  Willem GemasDordrecht52.14M55   12.636  4:45
35  Gilles GeschiereMeliskerke52.45M45   12.512  4:48
36  Jeroen de WoodMiddelburg52.49M35   12.496  4:48
37  Robert SonkeMiddelburg52.56M45   12.469  4:49
38  Cees DijkmanBurgh-Haamstede52.58M45   12.461  4:49
39  Martijn de VriesMiddelburg53.01M35   12.449  4:49
40  Leonie TonDelta Sport53.03V40   12.441  4:49
41  Monica SanderseDynamica53.05Vse   12.433  4:50
42  Leo AkershoekStellendam53.12M45   12.406  4:50
43  Bart de VisserSerooskerke53.18Mse   12.383  4:51
44  Berry SimonseAV'5653.25M45   12.356  4:51
45  Marc BlokAV'5653.39M40   12.302  4:53
46  Ronald GeertseSerooskerke54.04M35   12.207  4:55
47  Frederique VersluijsWielingen54.07V45   12.196  4:55
48  Rinus van de WoestijneMiddelburg54.10M35   12.185  4:55
49  Anne ZijderveldPassaat54.19Vse   12.151  4:56
50  Martijn HoosemansDynamica54.33M35   12.099  4:58
51  Henkjan TielemanFlakkee54.41M45   12.069  4:58
52  Theo de MackerDreischor54.43M45   12.062  4:58
53  Mirthe OverkampPhoenix54.46Vse   12.051  4:59
54  Geert TwigtDordrecht54.53M35   12.026  4:59
55  Wilco JonkerColijnsplaat55.06Mse   11.978  5:01
56  Marcel KieboomDelta Sport55.09Mse   11.967  5:01
57  Pieter KlemSommelsdijk55.18M35   11.935  5:02
58  Gijsbert ElstgeestAV'5655.24M35   11.913  5:02
59  Robin de VosAV'5655.25Mse   11.910  5:02
60  Rob de PagterRitthem55.40M35   11.856  5:04
61  Francois van de BroeckeWielingen55.43M45   11.846  5:04
62  Lourens MeeuwsenHilversum55.45M35   11.839  5:04
63  Steef BerrevoetsDelta Sport55.47M45   11.831  5:04
64  Paul TimmermansTholen55.49M45   11.824  5:04
65  Evert KuijkScheldesport55.55M45   11.803  5:05
66  Marcel SommeijerDynamica56.35M45   11.664  5:09
67  Walther MurreScheldesport56.43M45   11.637  5:09
68  Michel BouwmanDelta Sport56.45M40   11.630  5:10
69  Jan MolendijkKrabbendijke56.54Mse   11.599  5:10
70  Ludolf ReijntjesDelta Sport57.01M50   11.576  5:11
71  Jaap van der VeenScheldesport57.05M45   11.562  5:11
72  Johan Loois?57.09Mse   11.549  5:12
73  Kees den HollanderDreischor57.28M45   11.485  5:13
74  Danmar DeesAV'5657.34M45   11.465  5:14
75  Robert-Jan ProvoostDomburg57.39M45   11.448  5:14
76  Jan Willem MeeuwseAV'5657.58M50   11.386  5:16
77  Rico KruytMaasdam58.04M35   11.366  5:17
78  Alwin de ZeeuwScheldesport58.18M45   11.321  5:18
79  Rick de SmitGoes58.22Mse   11.308  5:18
80  Frank van SteeYerseke58.27M35   11.292  5:19
81  Peter DekkerDynamica58.29M40   11.285  5:19
82  Albert PlatteeuwScheldesport58.34M50   11.269  5:19
83  Menno BenningshofTVHW58.36M45   11.263  5:20
84  Ada GeuzeMiddelburg58.49Vse   11.221  5:21
85  Leon van BavinchovenScheldesport59.18M45   11.130  5:23
86  Patrick van IerselAV'5659.25M50   11.108  5:24
87  William de JongeNieuwdorp59.38M45   11.068  5:25
88  Pieter MoelkerKloetinge59.53M45   11.021  5:27
89  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge1.00.00M45   11.000  5:27
90  Richard WillemseDordrecht1.00.10Mse   10.970  5:28
91  Peter NoordijkeGoes1.00.13M45   10.960  5:28
92  Martin de GraafWemeldinge1.00.20M45   10.939  5:29
93  Edwin van AlphenDynamica1.01.03M45   10.811  5:33
94  Bram KotvisDelta Sport1.01.10M55   10.790  5:34
95  Ronald KoomanVlissingen1.01.37Mse   10.711  5:36
96  Jeroen FranssenVlissingen1.01.39M35   10.706  5:36
97  Cor KloetDelta Sport1.01.46M60   10.685  5:37
98  Co de FeijterDelta Sport1.01.56M50   10.657  5:38
99  Cyril BelfroidMiddelburg1.02.09M35   10.619  5:39
100  Renate de ReusVlissingen1.02.16Vse   10.600  5:40
101  Ebe BlaauwScheldesport1.02.19M60   10.591  5:40
102  Eric RemortelAV'561.02.42M55   10.526  5:42
103  Ingrid KoeneAV'561.02.44V50   10.521  5:42
104  Seth DijkstraGonzalez Running1.02.46M45   10.515  5:42
105  Linda de Groots-Heerenhoek1.02.54V35   10.493  5:43
106  Guillaume de JongeOost-Souburg1.03.11M45   10.446  5:45
107  Jacques ZamanScheldesport1.03.16M55   10.432  5:45
108  Gerrit SpaansAV'561.03.23M65   10.413  5:46
109  Henry van KlinkenDelta Sport1.03.26M35   10.405  5:46
110  Berry KnibbelerScheldesport1.03.32M55   10.388  5:47
111  Astrid VerhageZuiddorpe1.03.36V35   10.377  5:47
112  George HahnDelta Sport1.03.38M45   10.372  5:47
113  Frenk-Jan VisserMiddelburg1.03.52Mse   10.334  5:48
114  Paul van TuilBurgh-Haamstede1.03.54M45   10.329  5:49
115  Henny StratingAV'561.03.56V45   10.323  5:49
116  Ruud FredriksAV'561.04.02M60   10.307  5:49
117  Sebastiaan de BruijnOud-Beijerland1.04.13M35   10.278  5:50
118  Jeroen MaliepaardFlakkee1.04.15Mse   10.272  5:50
119  Jos de KreekScheldesport1.04.18M50   10.264  5:51
120  Tonny van EekelenTHOR1.04.30M45   10.233  5:52
121  Harold de MaatScheldesport1.04.33M45   10.225  5:52
122  Eelco van LoenenVlissingen1.04.34M45   10.222  5:52
123  Annemieke DoomenTHOR1.04.38V35   10.211  5:53
124  Ron DellebekeDynamica1.04.49M55   10.183  5:54
125  Annet van de KrekeDynamica1.05.03V45   10.146  5:55
126  Digna de BoerDelta Sport1.05.06V65   10.138  5:55
127  Piet BeijerDynamica1.05.11M65   10.125  5:56
128  Jacob TwigtNederland1.05.45Mse   10.038  5:59
129  Jannie de VriesDynamica1.05.51V55   10.023  5:59
130  Stephanie VermeulenDynamica1.05.54Vse   10.015  5:59
131  John GuequierreDynamica1.05.56M65   10.010  6:00
132  Petra NieuwkerkKoudekerke1.05.58V35   10.005  6:00
133  John FrijtersOud-Beijerland1.06.11M45   9.972  6:01
134  Gerard van WisseTVNW1.06.13M65   9.967  6:01
135  Jeffrey MolYerseke1.06.15Mse   9.962  6:01
136  Remy van RoosendaalRotterdam1.06.32M45   9.920  6:03
137  Roy KlopDelta Sport1.06.35M45   9.912  6:03
138  John ScheffersDelta Sport1.06.39M55   9.902  6:04
139  Samantha van TuijlDirksland1.06.40V35   9.900  6:04
140  Cathleen van den EndeRidderkerk1.06.42V35   9.895  6:04
141  Rene GoetheerWolphaartsdijk1.07.07M45   9.834  6:06
142  Rian FlikweertDynamica1.07.10V55   9.826  6:06
143  Hans MinnaardAV'561.07.16M55   9.812  6:07
144  Marlou EckhardtAV'561.07.23Vse   9.795  6:08
145  Evelien CapelloAV'561.07.25Vse   9.790  6:08
146  Kobus BotmanDynamica1.07.27M65   9.785  6:08
147  Christl RozendaalAV'561.07.37V45   9.761  6:09
148  Frits BurgerZierikzee1.07.43M55   9.746  6:09
149  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke1.07.54M35   9.720  6:10
150  Maurice SteketeeMiddelburg1.08.07M35   9.689  6:12
151  Elbert SimonseAagtekerke1.08.17M35   9.666  6:12
152  Jos OonincxTHOR1.08.27M55   9.642  6:13
153  Bernard van MeerDelta Sport1.08.36M45   9.621  6:14
154  Peter MaranusAagtekerke1.08.42M45   9.607  6:15
155  Claudia van SighemWestkapelle1.08.48V45   9.593  6:15
156  Arjan VoogtDutch Runner1.08.51M45   9.586  6:16
157  Louise de PooterMiddelburg1.09.28Vse   9.501  6:19
158  Ferdy OerlemansSteenbergen1.10.06M45   9.415  6:22
159  Marjanne van der SluisDelta Sport1.10.09V45   9.408  6:23
160  GertJan van der SluisZierikzee1.10.11M45   9.404  6:23
161  Laura SchreutelkampDelta Sport1.10.48Vse   9.322  6:26
162  Stefan van den DriesAV'561.10.58Mse   9.300  6:27
163  Ilona de GrooteOost-Souburg1.12.49V35   9.064  6:37
164  Saskia DielemanMiddelburg1.12.52V35   9.058  6:37
165  Marilene van de BergStrijen1.12.54V45   9.053  6:38
166  Marjolein LandmanOud-Beijerland1.12.56V35   9.049  6:38
167  Sylvia GlerumDelta Sport1.12.58V40   9.045  6:38
168  Pim CouwenberghZierikzee1.13.01V55   9.039  6:38
169  Jose van UffelenRozenburg1.14.22V55   8.875  6:46
170  Arthur StijnsDynamica1.14.57M65   8.806  6:49
171  Ben van OverbeekZwartewaal1.15.41M45   8.721  6:53
172  Judith DopVoorne Atletiek1.15.44V45   8.715  6:53
173  Paul SteinebachVoorne Atletiek1.15.47M45   8.709  6:53
174  Leo FranckeOostkapelle1.15.56M55   8.692  6:54
175  Jaqueline KafoeDelta Sport1.16.02V45   8.680  6:55
176  Simon SaczynskiGoes1.16.06Mse   8.673  6:55
177  Peter CastelAV'561.18.26M55   8.415  7:08
178  Jordi CastelGoes1.18.28Mse   8.411  7:08
179  Antoinette MijndersOuddorp1.18.38V35   8.393  7:09
180  Rene KorstanjeRenesse1.19.00M45   8.354  7:11
181  Marleen van SighemDelta Sport1.19.03V50   8.349  7:11
182  Walter TimmerDelta Sport1.19.06M35   8.344  7:11
183  Ilonka de VlaamDelta Sport1.19.14V35   8.330  7:12
184  Melanie ReijerkerkMaasdam1.19.16Vse   8.326  7:12
185  Bianca van den DoelSommelsdijk1.19.27V45   8.307  7:13
186  Irene DijkstraRozenburg1.20.02V45   8.247  7:17
187  Andrea VrekkeOuddorp1.20.06V35   8.240  7:17
188  Nathalie OskamSpijkenisse1.20.12V45   8.229  7:17
189  Marcel OskamSpijkenisse1.20.14M45   8.226  7:18
190  Mariska SnijdersBrielle1.20.50V35   8.165  7:21
191  Mirjam BosveldRozenburg1.20.52V35   8.162  7:21
192  Dona DanielsRozenburg1.20.55V35   8.157  7:21
193  Lenie van KlevenVlissingen1.21.38V60   8.085  7:25
194  Mariska TrommelOuddorp1.22.02V35   8.046  7:27
195  Loes de WidtDelta Sport1.22.12V35   8.029  7:28
196  Cynthia JanseDelta Sport1.22.15V40   8.024  7:29
Mannen: 144 (73.47%) => M35=25 - M40=6 - M45=52 - M50=9 - M55=15 - M60=3 - M65=6 - Mse=28
Vrouwen: 52 (26.53%) => V35=17 - V40=3 - V45=12 - V50=2 - V55=4 - V60=1 - V65=1 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Erwin Harmes39:05Erwin Adan40:30Tim van den Broeke40:44Laurey van den Berge47:26203
2017Tim Pleijte41:17Erwin Adan43:05Patrick de Vos45:04Laurey van den Berge49:22196


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.306 seconden nodig om deze lijst met 196 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
13-01-2018 46e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
16-01-2016 44e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1530
10-01-2015 43e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2204
18-01-2014 42e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2703
19-01-2013 41 DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2201
14-01-2012 40e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2719
15-01-2011 39e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2522
16-01-2010 38e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2707
10-01-2009 37e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1973
12-01-2008 36e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2026
13-01-2007 35e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2004
14-01-2006 34e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1407
15-01-2005 33e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1163
10-01-2004 32e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1030
11-01-2003 31e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport953
12-01-2002 30e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport964
13-01-2001 29e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport932
15-01-2000 28e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport927
09-01-1999 27e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport876
10-01-1998 26e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport933

 
Laatste reactie:
Danny Meeus: Erwin Harmes Wint Marathon Zee..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
3000 m Tim van den Broeke (PR 8.23.79)8.26.86  Mse
3000 m Yunis Stitan (PR)8.45.42  Mse
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.57.40  Mse
3000 m Hassan Mahamed (PR)9.05.52  JoA
3000 m Franklin van Anrooij (PR)9.08.43  Mse
3000 m Robert de Graaf (PR)9.41.69  JoB
3000 m Shirin van Anrooij (PR 9.50.09)9.54.76  MeB
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (98)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 13e Venloop (45)
18-03: 4e Stevensloop Nijmegen (4)
18-03: Utrecht Marathon (2)
18-03: Scheveningen/Zandvoort strand marathon (3)
18-03: 30e Parelloop Brunssum (9)
11-03: 44e CPC Loop Den Haag (85)
11-03: AttilaRun Tilburg (1)
10-03: Wegwedstrijd Rheine (1)
10-03: Dordtse Biesbosch halve marathon Dordrecht (5)
04-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (2)
25-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (6)
Atletiek Zeeland © 2018