maandag 19 november 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
29-10: Stelleplascross opent Zeeuws veldloopseizoen
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
za 01-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
vr 14-12: Kanjerloop Goes
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
Recente uitslagen meer uitslagen
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg (109)
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande (1436)
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
19e Rammekensloop
Ritthem, zaterdag 4 februari 2017 - Organisatie: Rammekensloop
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Patrick de Vos (PR 32.14)Kattendijke34.21Mse   17.467  3:26
2  Adriaan van Keulen (PR 34.42)Middelburg35.51M35   16.736  3:35
3  Remy Vasseur (PR 33.36)Vlissingen37.55M35   15.824  3:48
4  Corne van Belzen (PR 37.36)Middelburg38.01Mse   15.783  3:48
5  Martijn Blommaert (PR)Middelburg38.03Mse   15.769  3:48
6  Christiaan van Mourik (debuut)Nieuw- en Sint Joosland38.59Mse   15.391  3:54
7  John de Waard (PR)Kapelle-Biezelinge39.02Mse   15.371  3:54
8  Robin van de Wege (PR)Vlissingen39.11Mse   15.313  3:55
9  Hanco van Keulen (PR 37.09)Ritthem39.13M40   15.300  3:55
10  Willem de Korte (PR 35.26)Aagtekerke39.31Mse   15.183  3:57
11  Gerard van der Male (PR 38.31)Westkapelle39.48Mse   15.075  3:59
12  Gilles Geschiere (PR 37.32)Meliskerke39.51M45   15.056  3:59
13  Jonathan Boon (PR 38.55)Oost-Souburg39.53M35   15.044  3:59
14  Jan-Kees Koole (PR 37.57)Wolphaartsdijk39.55Mse   15.031  4:00
15  Richard van de Wege (PR)Vlissingen40.00Mse   15.000  4:00
16  Jan Willem Rietberg (PR 38.09)Oost-Souburg40.20Mse   14.876  4:02
17  Yvonne Moerland (PR 39.36)Yerseke40.28V35   14.827  4:03
18  Jeroen de Nood (PR 39.04)Middelburg40.50M35   14.694  4:05
19  Niek de Ridder (PR)Biggekerke40.52Mse   14.682  4:05
20  Ronald Geertse (PR 39.02)Serooskerke41.12Mse   14.563  4:07
21  Martijn de Vries (PR 39.51)Middelburg41.36M35   14.423  4:10
22  Boudewijn HollebrandsVlaardingen41.49Mse   14.348  4:11
23  Reinier Spijk (PR)Goes41.58Mse   14.297  4:12
24  Ruben Boutens (PR 38.57)Middelburg42.04Mse   14.263  4:12
25  Bart van Noorden (PR 40.49)Yerseke42.07M50   14.246  4:13
26  Robbert WolfRotterdam42.20Mse   14.173  4:14
27  Leo Janse (PR 39.14)Middelburg42.37M50   14.079  4:16
28  Rinus Poortvliet (PR 38.33)Oost-Souburg42.39M60   14.068  4:16
29  Leon van Kruiningen (PR)Goes42.59Mse   13.959  4:18
30  Jeroen HollebrandsEtten Leur43.20Mse   13.846  4:20
31  Rene de Visser (PR)Nieuw- en Sint Joosland43.28Mse   13.804  4:21
32  Rob de Pagter (PR 39.43)Ritthem43.39Mse   13.746  4:22
33  Marco van den Boogaard (PR 42.36)Goes43.46Mse   13.709  4:23
34  Niek van Belzen (PR 41.51)Middelburg43.51Mse   13.683  4:23
35  William de Jonge (PR 43.48)Nieuwdorp43.58M45   13.647  4:24
36  Bianca de Regt (PR 42.51)Middelburg44.10Vse   13.585  4:25
37  Alex Traas (debuut)s-Heer Arendskerke44.15Mse   13.559  4:26
38  Adrie Janse (PR 41.10)Arnemuiden44.17Mse   13.549  4:26
39  Niek Wattel (debuut)Middelburg44.27Mse   13.498  4:27
40  Rudi Wijnacker (PR)Vlissingen44.38Mse   13.443  4:28
41  Joris MaljaarsDordrecht44.40Mse   13.433  4:28
42  Ron Kindts (PR 44.38)Oost-Souburg44.53M45   13.368  4:29
43  Stefan den Hollander (PR)Meliskerke45.04Mse   13.314  4:30
44  Seth Dijkstra (PR 39.14)Middelburg45.06M45   13.304  4:31
45  Raoul van Hoven (PR 42.50)Middelburg45.18Mse   13.245  4:32
46  Laus de Ridder (PR)Vlissingen45.37M55   13.153  4:34
47  Bart Verhaeghe (PR 41.00)Kapelle-Biezelinge45.45M35   13.115  4:35
48  Lizo Koppejan (PR 44.36)Arnemuiden45.52M45   13.081  4:35
49  Kings VermeulenWemeldinge45.53Mse   13.077  4:35
50  Pietjan Reijnierse (PR 43.37)Koudekerke45.56M55   13.062  4:36
51  Ronnie Krocke (PR 45.24)Oost-Souburg45.58M60   13.053  4:36
52  Ron Dellebeke (PR 33.54)Oost-Souburg46.15M55   12.973  4:38
53  Jos Put (PR 42.12)Vlissingen46.17M50   12.964  4:38
54  Erik Goedhart (PR 44.35)Middelburg46.20Mse   12.950  4:38
55  Erwin Clowting (PR 45.33)Vlissingen46.21M55   12.945  4:38
56  Richard van Gils (PR)Vlissingen46.23Mse   12.936  4:38
57  Guillaume de Jonge (PR 44.59)Oost-Souburg46.24Mse   12.931  4:38
58  Mike EversMiddelburg46.30Mse   12.903  4:39
59  Nicky Moolenaar (PR)Vlissingen46.36Mse   12.876  4:40
60  Albert Karstanje (PR 43.41)Middelburg46.43Mse   12.843  4:40
61  Sinke SinkeMeliskerke46.54Mse   12.793  4:41
62  Thomas Oste (PR)Ritthem46.55Mse   12.789  4:42
63  Siem Cornelisse (PR 46.09)Arnemuiden46.57Mse   12.780  4:42
64  Lion Baas (PR 41.16)Vlissingen47.03M40   12.752  4:42
65  Andre van den Hooven (PR)Oost-Souburg47.05Mse   12.743  4:43
66  Leonard Moolenbroek (PR 45.58)Middelburg47.07Mse   12.734  4:43
67  Gerard Bras (PR 44.26)Middelburg47.18M60   12.685  4:44
68  Stefan de Weerdt (PR 45.35)Wolphaartsdijk47.25Mse   12.654  4:45
69  Elizabeth Schroevers (PR)Arnemuiden47.37Vse   12.601  4:46
70  Esther de Koning (PR 47.34)Heinkenszand47.50Vse   12.544  4:47
71  Niek van Belzen (PR 41.21)Arnemuiden47.53M45   12.530  4:47
72  Danny DijkeMiddelburg47.55Mse   12.522  4:48
73  Marcel de Witte (PR 45.15)Ritthem48.09Mse   12.461  4:49
74  Willem Brouwer (PR)Middelburg48.24Mse   12.397  4:50
75  Petra Nieuwkerk (PR)Koudekerke48.38Vse   12.337  4:52
76  Tonny de Ruijter (PR 41.54)Vlissingen48.41M65   12.325  4:52
77  Martin Francke (PR 43.47)Middelburg48.47Mse   12.299  4:53
78  Martijn Oste (PR)Ritthem48.58Mse   12.253  4:54
79  Pieter van den Kolk (PR)Vlissingen49.04Mse   12.228  4:54
80  OvaaMiddelburg49.09Mse   12.208  4:55
81  Eelco van Loenen (PR)Vlissingen49.16Mse   12.179  4:56
82  Emma Hermans (PR)Middelburg49.18Vse   12.170  4:56
83  John Overweel (PR 35.33)Middelburg49.21M65   12.158  4:56
84  Richard Hollebrands (PR 45.40)Vlissingen49.22Mse   12.154  4:56
85  Niels van BelzenAntwerpen49.45Mse   12.060  4:59
86  Hans Gijzel (PR 48.10)s-Heer Arendskerke50.03Mse   11.988  5:00
87  Marco Olivier (PR 47.04)Vlissingen50.07Mse   11.972  5:01
88  Wim Witte (PR)Borssele50.09M55   11.964  5:01
89  Rino Weug (PR)Vlissingen50.12Mse   11.952  5:01
90  Michel Carol (debuut)Arnemuiden50.14Vse   11.944  5:01
91  Enrico Joziasse (PR)Middelburg50.17Mse   11.932  5:02
92  Marco Duivenbode (PR)Vlissingen50.18Mse   11.928  5:02
93  Jacco Houterman (PR 50.18)Borssele50.23Mse   11.909  5:02
94  Ben van der Linden (PR 46.56)Vlissingen50.33Mse   11.869  5:03
95  Jeroen PaiymansNieuwkerk50.56Mse   11.780  5:06
96  Jan-Peter Katsman (PR 48.51)Middelburg51.07Mse   11.738  5:07
97  Jeroen BostelaarVlissingen51.17Mse   11.700  5:08
98  Raymon Oosterveen (PR)Vlissingen51.21Mse   11.685  5:08
99  Jolanta Stepkowska (PR 48.33)Oost-Souburg51.24V45   11.673  5:08
100  Jacky Luitwieler (PR 47.35)Oost-Souburg51.27Mse   11.662  5:09
101  Matthijs Bode (PR 50.26)Biggekerke51.29Mse   11.654  5:09
102  Stefan van Hemert (PR 51.29)Middelburg51.37Mse   11.624  5:10
103  Rosette Verkaart (PR 51.11)Vlissingen51.41Vse   11.609  5:10
104  Corry de Schacht (PR 50.14)Oost-Souburg51.45Vse   11.594  5:11
105  Josa van der Vliet (PR 50.01)Terneuzen51.47Vse   11.587  5:11
106  BraaksmaMiddelburg51.51Mse   11.572  5:11
107  Robert Moolenbroek (PR)Middelburg51.53Mse   11.564  5:11
108  Johan van Gelder (PR 50.05)Middelburg51.56Mse   11.553  5:12
109  Corne van Lomwel (PR 44.57)Oost-Souburg52.01Mse   11.535  5:12
110  Chris Antwerpen (PR)Goes52.06Mse   11.516  5:13
111  Ramon Groen (PR)Goes52.09Mse   11.505  5:13
112  Tonny Timmers (PR 50.49)Vlissingen52.15Mse   11.483  5:14
113  Karin KosterVlissingen52.19Vse   11.469  5:14
114  Jacqueline Baas (PR)Oost-Souburg52.28Vse   11.436  5:15
115  Leanne de Vos (PR 52.17)Arnemuiden52.36Vse   11.407  5:16
116  Ron de Wolf (PR 47.53)Oostkapelle52.38Mse   11.400  5:16
117  Mark Kakes (PR 49.19)Wolphaartsdijk52.40M45   11.392  5:16
118  Mariska Bunders (PR)Kortgene52.41Vse   11.389  5:16
119  Leen Jasperse (PR)Vlissingen52.45M65   11.374  5:17
120  Erwin Houmes (PR 51.03)Vlissingen52.57Mse   11.331  5:18
121  Stefan van den Dries (PR 48.24)Heinkenszand52.59Mse   11.324  5:18
122  Henrike Blokpoel (PR 52.05)Oost-Souburg53.06Vse   11.299  5:19
123  Denise van Weelden (PR 43.15)Goes53.08Vse   11.292  5:19
124  Nanda Hendrikse (PR 51.50)Middelburg53.11Vse   11.282  5:19
125  Wim van Seters (PR)Vlissingen53.18Mse   11.257  5:20
126  Jeanet Verhaagen (PR)Goes53.20Vse   11.250  5:20
127  Jean-Pierre Maas (PR)Vlissingen53.24Mse   11.236  5:20
128  Henny Hogeweg (PR 47.36)Oostkapelle53.26Mse   11.229  5:21
129  Liduine Verschiere (PR)Goes53.31V45   11.211  5:21
130  Rene Nijsse (PR 50.47)Oud-Sabbinge53.40Mse   11.180  5:22
131  Bram van Eenennaam (PR 48.56)Nieuw- en Sint Joosland53.43Mse   11.170  5:22
132  Jan Hogeweg (PR 48.57)Oostkapelle53.45Mse   11.163  5:23
133  Laura de Ridder (PR)Middelburg54.20Mse   11.043  5:26
134  Bas Sinke (PR 54.09)Kruiningen54.39Mse   10.979  5:28
135  Johnny Maljaars (PR 49.55)Oostkapelle54.43Mse   10.966  5:28
136  Dylan den Hartog (PR)Middelburg54.47Mse   10.952  5:29
137  Wim-Paul Lievense (PR)Middelburg54.58Mse   10.916  5:30
138  Marjan Boogaard (PR 52.37)Middelburg55.12Vse   10.870  5:31
139  Peter Jobse (debuut)Ritthem55.14Mse   10.863  5:31
140  Miranda Kwakkelaar (PR)Oost-Souburg55.16Vse   10.856  5:32
141  Mike EuserMiddelburg55.18Mse   10.850  5:32
142  Jose Dierickx (PR 53.18)Vlissingen55.27Mse   10.821  5:33
143  Abheeru Daansen (PR)Oost-Souburg55.33Mse   10.801  5:33
144  Aart van Luijk (PR 46.28)Middelburg55.35Mse   10.795  5:34
145  Pascal RehmanHulst55.37Mse   10.788  5:34
146  Stephan Schouten (PR 51.58)Vlissingen55.38Mse   10.785  5:34
147  Helma Minderhoud (PR 55.40)Middelburg55.54Vse   10.733  5:35
148  Henk de Kiewit (PR)Kapelle-Biezelinge55.57Mse   10.724  5:36
149  Lena Kleingeld (PR 54.00)Vlissingen56.06Vse   10.695  5:37
150  Marius Leendertse (PR 44.48)Kapelle-Biezelinge56.08M65   10.689  5:37
151  Albert-John VervorstRoosendaal56.17Mse   10.660  5:38
152  Marcel SchoulsMiddelburg56.25Mse   10.635  5:39
153  Lydia Haze (debuut)Middelburg56.32Vse   10.613  5:39
154  Louise de Pooter (PR 53.22)Middelburg56.34Vse   10.607  5:39
155  Nee LuitwielerMiddelburg56.35Mse   10.604  5:40
156  Ingrid Rijk (PR 56.25)Goes56.37Vse   10.598  5:40
157  Elvira Wondergem (PR)Ritthem56.39Vse   10.591  5:40
158  Wilma Mabelis (PR)Vlissingen56.41Vse   10.585  5:40
159  Remke van Belzen (PR 54.00)Arnemuiden56.42V45   10.582  5:40
160  Piet Joziasse (PR)Nieuw- en Sint Joosland56.47Mse   10.566  5:41
161  Brenda Wiessner (PR 55.00)Vlissingen56.48Vse   10.563  5:41
162  Esther Brouwer (PR)Vlissingen56.50Vse   10.557  5:41
163  Monica Tramper (debuut)Middelburg56.51Vse   10.554  5:41
164  Myra Latuheru (PR 54.04)Middelburg56.53Vse   10.548  5:41
165  Sylvia van der Weide (PR 50.23)Oost-Souburg56.59Vse   10.529  5:42
166  Femke de Nooijer (PR 56.30)Vlissingen57.01Vse   10.523  5:42
167  Miranda Weug (PR)Vlissingen57.03Vse   10.517  5:42
168  Elma van de KampRotterdam57.15Vse   10.480  5:44
169  Evert Jobse (PR 54.04)Oost-Souburg57.50Mse   10.375  5:47
170  Martin WattleKoudekerke57.55Mse   10.360  5:48
171  Hans SinkeZoutelande57.57Mse   10.354  5:48
172  Rineke GroenleerOud Gastel57.58Vse   10.351  5:48
173  Wilma Filius (PR 55.49)Ritthem58.07Vse   10.324  5:49
174  Lenie van Kleven (PR 46.23)Vlissingen58.15V60   10.300  5:50
175  Danielle Scheele (PR)Nieuw- en Sint Joosland58.17Vse   10.295  5:50
176  Vera Story (PR 58.20)Middelburg58.22V45   10.280  5:50
177  Wilbert Verbeek (PR 52.00)Middelburg58.24M50   10.274  5:50
178  Hans van Sluijs (PR 44.40)Middelburg58.27M65   10.265  5:51
179  Elly van den Broeke (PR)Oost-Souburg58.38Vse   10.233  5:52
180  Miranda van Keulen (PR 57.31)Ritthem58.41Vse   10.224  5:52
181  Ron Openeer (PR)Arnemuiden58.44Mse   10.216  5:52
182  Jacco van de Gruiter (PR 58.15)Arnemuiden58.49Mse   10.201  5:53
183  John-Bart Louwerse (PR 55.29)Koudekerke58.53Mse   10.190  5:53
184  Nartin WillemseVlissingen58.55Mse   10.184  5:54
185  Maria Vierthaler (PR)Vlissingen59.08Vse   10.147  5:55
186  Nico Moes (PR 57.21)Oost-Souburg59.13Mse   10.132  5:55
187  Ton Luteijn (PR)Vlissingen59.15Mse   10.127  5:56
188  Priscilla Provoost (PR)Vlissingen59.16V40   10.124  5:56
189  Andrea WalhoutRitthem59.31Vse   10.081  5:57
190  Theo KappeteinRitthem59.34Mse   10.073  5:57
191  Tjitte de Boer (PR 55.55)Middelburg1.00.41Mse   9.887  6:04
192  Michelle van Doeselaar (PR 57.51)Vlissingen1.00.54Vse   9.852  6:05
193  Arie Schout (PR 50.27)Kloetinge1.01.10Mse   9.809  6:07
194  Rogier SuijlekomMiddelburg1.01.26Mse   9.767  6:09
195  Chantal de Koning (PR 59.12)Colijnsplaat1.01.35Vse   9.743  6:10
196  Hans Koster (PR 59.55)Vlissingen1.01.39Mse   9.732  6:10
197  Rian Meertens (PR 59.59)Vlissingen1.02.14Vse   9.641  6:13
198  Karin Korver (debuut)Middelburg1.02.44Vse   9.564  6:16
199  Jolanda de KrakerMiddelburg1.03.09Vse   9.501  6:19
200  Anne SomersVlissingen1.03.22Vse   9.469  6:20
201  Andrea de BoeftVlissingen1.03.24Vse   9.464  6:20
202  Marianne Koster (PR 56.11)Borssele1.03.54Vse   9.390  6:23
203  Carina BraakmanMiddelburg1.04.21Vse   9.324  6:26
204  Mireille Meijers (debuut)Middelburg1.04.24Vse   9.317  6:26
205  Ronald FiktorieVlissingen1.05.06Mse   9.217  6:31
206  Trudy van Waarde (PR)Arnemuiden1.06.17Vse   9.052  6:38
207  Cora Werkhoven (PR 1.05.26)Arnemuiden1.06.19Vse   9.047  6:38
208  Danielle van EenenaamVlissingen1.08.16Vse   8.789  6:50
209  Martine Oste (PR 59.49)Ritthem1.08.18Vse   8.785  6:50
210  Jantje KrijnsenGoes1.08.49Mse   8.719  6:53
211  Simone van Pelt (PR 1.03.57)Vlissingen1.08.53Vse   8.710  6:53
212  Linda Minderhoud (PR 1.03.48)Zoutelande1.09.23Vse   8.648  6:56
213  Gigi Schets (PR 1.09.32)Vlissingen1.13.21Vse   8.180  7:20
Mannen: 148 (69.48%) => M35=6 - M40=2 - M45=7 - M50=4 - M55=5 - M60=3 - M65=5 - Mse=116
Vrouwen: 65 (30.52%) => V35=1 - V40=1 - V45=4 - V60=1 - Vse=58

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Huub van Noorden36:07Peter Meeuwsen39:03Olof Hoogesteger39:14Carolien van de Kreeke41:46216
2017Patrick de Vos34:21Adriaan van Keulen35:51Remy Vasseur37:55Yvonne Moerland40:28213
2016Remy Vasseur36:47Crum van der Linden37:51Hans Doolaar38:01Yvonne Moerland42:10289
2015Remy Vasseur34:31Adriaan Walhout34:51Hans Doolaar36:53Yvonne Moerland44:05303
2014Martijn de Kok35:00Arjo Verhage37:34Lindert Moerdijk40:10Chantal Koole43:51284

5 km >> Zeeuws record staat met 15.08 min. vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jorick de Vries (PR)Kloetinge17.28Mse   17.176  3:30
2  Rene den Hollander (debuut)Aagtekerke18.16Mse   16.423  3:39
3  Arjan Kranenburg (PR)Oost-Souburg18.55Mse   15.859  3:47
4  Thijs Koops (PR 18.54)Oost-Souburg19.08Mse   15.679  3:50
5  Robert Schroevers (PR)Arnemuiden20.02Mse   14.975  4:00
6  Nitin KlapwijkGouda20.14Mse   14.827  4:03
7  Natalie Sinke (PR)Vlissingen21.10V40   14.173  4:14
8  Davey van de Wege (debuut)Vlissingen21.20Mse   14.063  4:16
9  Tim Kramer (PR 19.34)s-Heer Hendrikskinderen21.23Mse   14.030  4:17
10  Tom Jonker (PR 22.05)Goes22.12Mse   13.514  4:26
11  Jordi Prior (PR 21.52)Vlissingen22.33Mse   13.304  4:31
12  Esma Guigui (PR 22.19)Goes22.49Vse   13.148  4:34
13  Micha Houmes (PR)Vlissingen22.58Mse   13.062  4:36
14  Evelien Capello (PR 22.30)s-Heerenhoek23.13Vse   12.922  4:39
15  Bart van Belle (PR)Vlissingen23.18Mse   12.876  4:40
16  Monique Ketterij (PR)Vlissingen23.24Vse   12.821  4:41
17  Rene Moerland (PR 22.49)Yerseke24.07Mse   12.440  4:49
18  Johan Rijkeboer (PR 24.12)Middelburg24.13Mse   12.388  4:51
19  Annemieke Hannewijk (debuut)Heinkenszand24.14Vse   12.380  4:51
20  Astrid den Herder (PR 20.05)Goes24.26Vse   12.278  4:53
21  Merijn Knulst (PR 23.34)Middelburg24.28Mse   12.262  4:54
22  BurgerOost-Souburg25.11Mse   11.913  5:02
23  Janneke Verschuure (debuut)Kruiningen25.37Vse   11.711  5:07
24  Sander WielemakerKoudekerke25.41Mse   11.681  5:08
25  Marco Traas (debuut)Oost-Souburg26.19Mse   11.400  5:16
26  Wouter de Bruijn (PR 26.09)Goes26.34Mse   11.292  5:19
27  Jessica Maljaars (debuut)Middelburg26.49Vse   11.187  5:22
28  Mirjam Sturm (debuut)Middelburg26.51V45   11.173  5:22
29  Michel WiersmaMiddelburg27.04Mse   11.084  5:25
30  Janneke Boutens (PR 26.20)Middelburg27.30Vse   10.909  5:30
31  Veroni Meijer (PR)Middelburg27.41Vse   10.837  5:32
32  Joris KraaijeveldKattendijke27.43Mse   10.824  5:33
33  Jacqueline Meijers (PR)Hoedekenskerke27.47Vse   10.798  5:33
34  MC ReijnoudtWilhelminadorp27.49Vse   10.785  5:34
35  Brigitte van AstKapelle-Biezelinge27.51Vse   10.772  5:34
36  Lia van der LingenNieuw- en Sint Joosland27.52Vse   10.766  5:34
37  BertJan OosterhuisMiddelburg27.54Mse   10.753  5:35
38  Gisela Nijsse (PR 26.40)Oud-Sabbinge28.29Vse   10.532  5:42
39  Danielle van den Ven (PR)Middelburg28.30Vse   10.526  5:42
40  Katinka van de Glind (PR 27.43)Kloetinge28.54V40   10.381  5:47
41  Casper Castel (PR)Goes29.01Mse   10.339  5:48
42  Peter Castel (PR 24.46)Goes29.03M55   10.327  5:49
43  Tilly StrooVlissingen29.05Vse   10.315  5:49
44  Mattie van der KleijnVlissingen29.07Vse   10.303  5:49
45  Hanneke Witte (PR 28.34)Borssele29.08V55   10.297  5:50
46  Jose van Belzen (PR)Arnemuiden29.14Vse   10.262  5:51
47  Marina Mol (debuut)s-Heer Abtskerke29.27Vse   10.187  5:53
48  Hester de Broekert (debuut)Koudekerke29.30Vse   10.169  5:54
49  Maarten RoelseMeliskerke29.32Mse   10.158  5:54
50  Anneke TraasOost-Souburg29.36Vse   10.135  5:55
51  Patricia KooijmanMeliskerke30.10Vse   9.945  6:02
52  Annelies Kakes (debuut)Wolphaartsdijk30.14V50   9.923  6:03
53  Richard Labeur (PR)Middelburg30.16Mse   9.912  6:03
54  Arianne Bolle (PR)Middelburg30.28Vse   9.847  6:06
55  Bram Tissink (PR 27.07)Kapelle-Biezelinge32.16M50   9.298  6:27
56  Ylja IwaardenGoes32.30Vse   9.231  6:30
57  Francien de Later (PR 31.55)Middelburg32.44Vse   9.165  6:33
58  Marisa de LaterKoudekerke33.00Vse   9.091  6:36
59  Christine de KorteMiddelburg34.25Vse   8.717  6:53
60  Wessel de KrakerOost-Souburg34.27Mse   8.708  6:53
61  Erik de Kraker (debuut)Oost-Souburg34.29M40   8.700  6:54
62  Marieke FrankenOost-Souburg34.33Vse   8.683  6:55
63  Sandra VaderNieuw- en Sint Joosland34.37Vse   8.666  6:55
64  Annemarie Roelse (PR 33.25)Oost-Souburg35.02Vse   8.563  7:00
65  Mieke Roelse (PR 33.27)Oost-Souburg35.04Vse   8.555  7:01
66  Judith de BoerVlissingen35.08Vse   8.539  7:02
67  Cheynne KuioerArnemuiden35.27Vse   8.463  7:05
68  Chantal de LaterOostkapelle36.45Vse   8.163  7:21
Mannen: 29 (42.65%) => M40=1 - M50=1 - M55=1 - Mse=26
Vrouwen: 39 (57.35%) => V40=2 - V45=1 - V50=1 - V55=1 - Vse=34

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Ronald Geertse18:52Thijs Koops18:54Jan Molendijk19:10Monique vd Ketterij23:2681
2017Jorick de Vries17:28Rene den Hollander18:16Arjan Kranenburg18:55Natalie Sinke21:1068
2016Jan Willem Rietberg18:44Arjan Kranenburg19:10Jaap Bakker19:14Shanice Harmon21:3581
2015Rob de Pagter18:54Junior ten Bruggencate20:23Stijn Lavooij20:56Evelien Capello23:2774
2014Rens de Ridder18:26Dries Mathijs18:32Jorick de Vries18:34Bianca de Regt21:0484


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.932 seconden nodig om deze lijst met 281 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
03-02-2018 20e RammekensloopRitthemRammekensloop0
06-02-2016 18e RammekensloopRitthemRammekensloop1899
31-01-2015 17e RammekensloopRitthemRammekensloop2250
01-02-2014 RammekensloopRitthemRammekensloop3696

 
Laatste reacties:
Erwin Harmes: Levensduur Van Sporthorloges..
Jan Roose: Kustmarathon Kan Volgend Jaar ..
Gerben Soethaert: Levensduur Van Sporthorloges..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (78)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: Diepe Hel Holterbergloop Nijverdal (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018