maandag 18 december 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-12: De ene crosser is de andere niet
29-11: Komen sportorganisaties onder druk te staan?
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
20-11: Hamid El Mouaziz speelt met tegenstanders in jubilerende 50e Mosselloop
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 26-12: Kerstloop Dishoek
za 30-12: Eindejaarscross Axel
zo 31-12: 37e Sylvestercross Soest
zo 31-12: Tankloop Westkapelle
zo 31-12: 2e Natuurloop Aardenburg
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 06-01: Sportdorploop Oostkapelle
za 06-01: 57e Wallenloop Goes
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen
zo 14-01: 46e Halve van Egmond
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen (154)
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse (668)
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg (115)
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
7e Halve van Renesse
Renesse, zondag 21 mei 2017 - Organisatie: Sportpromotion Zld
Halve marathon >> Zeeuws record staat met 1.01.54 uur vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin Adan (PR 1.10.36)Middelburg1.15.19Mse   16.807  3:34
2  Erwin Harmes (PR 1.09.12)Middelburg1.16.35M35   16.529  3:38
3  Michel VerhaegheWambrechies1.16.47M40   16.486  3:38
4  Hachem MigouAntwerpen1.17.29Mse   16.337  3:40
5  Leo SmetsOlen1.23.03M50   15.242  3:56
6  Niels Goudswaard (PR 1.19.39)Zierikzee1.23.59M45   15.073  3:59
7  Matthias AmoneitBochum1.24.13Mse   15.031  4:00
8  David Schrier (PR 1.16.21)Vlissingen1.24.28Mse   14.986  4:00
9  Jan BaltinkAmsterdam1.24.51Mse   14.919  4:01
10  Timmy BeunisBerendrecht1.25.05Mse   14.878  4:02
11  Joeri Versluis (PR 1.19.43)Middelburg1.25.23Mse   14.825  4:03
12  Wout van den BoomEnschede1.25.56Mse   14.731  4:04
13  Stijn VermeerschDenderleeuw1.26.13Mse   14.682  4:05
14  Jan HoppenbrouwersKnokke1.26.42Mse   14.600  4:07
15  Edwin de jaeger (PR 1.17.34)Zuiddorpe1.27.15M40   14.508  4:08
16  Stefan Schrier (PR 1.20.35)Vlissingen1.27.24M35   14.483  4:09
17  Crum van der Linden (PR 1.19.07)Vlissingen1.27.33Mse   14.459  4:09
18  Luis PereiraFigueira da Foz1.27.44M40   14.428  4:10
19  Ruud RiesmeyerSpijkenisse1.28.03M50   14.376  4:10
20  Sven Vermeulen (PR 1.22.59)Vlissingen1.28.27M40   14.311  4:12
21  Jürgen GerritsenDordrecht1.28.42M50   14.271  4:12
22  Erik Poppe (PR 1.19.42)Biggekerke1.29.00M50   14.223  4:13
23  Martijn kox (PR 1.23.17)Westdorpe1.29.20Mse   14.170  4:14
24  John Nieuwenhuize (PR 1.24.51)Kloetinge1.29.37M35   14.125  4:15
25  Aart StekArkel1.29.58M40   14.070  4:16
26  Jozias Boone (PR 1.23.33)Goes1.30.38Mse   13.967  4:18
27  Erik Kok (PR 1.18.16)Arnemuiden1.31.07M40   13.893  4:19
28  Robert van der ZandenBrielle1.31.13Mse   13.877  4:19
29  Wim De Jongs-Gravenzande1.31.30M50   13.834  4:20
30  Michel ridderhof (PR 1.27.23)Middelburg1.31.32M45   13.829  4:20
31  Ludolf Reijntjes (PR 1.24.29)Zierikzee1.31.47M50   13.792  4:21
32  Carel SlijkhuisOud-Beijerland1.32.03M50   13.752  4:22
33  Richard van de Wege (PR 1.31.18)Vlissingen1.32.15M40   13.722  4:22
34  Rob Schaap (PR 1.25.08)Vlissingen1.32.47M55   13.643  4:24
35  Geert ImmerzeelSon en Breugel1.33.00M40   13.611  4:24
36  Arjo Verhage (PR 1.22.07)Aagtekerke1.33.26M45   13.548  4:26
37  Steven VerniersEvergem1.33.36Mse   13.524  4:26
38  Rob van ZantenRijswijk1.34.29M60   13.398  4:29
39  Gilles Geschiere (PR 1.22.49)Meliskerke1.34.50M45   13.348  4:30
40  Cees Dijkman (PR 1.28.21)Burgh-Haamstede1.34.53M40   13.341  4:30
41  Arjen van Veldens-Gravenzande1.35.23M50   13.271  4:31
42  Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)Middelburg1.35.26Mse   13.264  4:31
43  Jan van GentOud-Beijerland1.35.28M50   13.260  4:32
44  Arjan Beije (PR 1.13.48)Burgh-Haamstede1.35.40M40   13.232  4:32
45  Ron van DijkMiddelharnis1.35.49M40   13.211  4:32
46  Amber BongertmanRoosendaal1.36.14Vse   13.154  4:34
47  John de Waard (PR 1.30.55)Kapelle-Biezelinge1.36.29Mse   13.120  4:34
48  Martijn KrutzenDelft1.36.53M40   13.066  4:36
49  Lion Baas (PR 1.27.57)Vlissingen1.37.17M40   13.012  4:37
50  Ruben Oude RikmanspoelRotterdam1.37.30Mse   12.983  4:37
51  Matthijs van DijkSommelsdijk1.37.30Mse   12.983  4:37
52  Francois van de Broecke (PR 1.28.24)Breskens1.37.32M45   12.979  4:37
53  Gert bakkenesMaassluis1.37.52M50   12.934  4:38
54  Johan BuntinxAlken1.38.12M40   12.891  4:39
55  Ruud GoedhartSommelsdijk1.38.37Mse   12.836  4:40
56  Marcel Kieboom (PR 1.29.45)Zierikzee1.38.47Mse   12.814  4:41
57  Hans VanstalleBrecht1.39.02Mse   12.782  4:42
58  Jeroen NieuwlandRotterdam1.39.05Mse   12.776  4:42
59  Marco HendriksMonster1.39.16M50   12.752  4:42
60  Robert Vroon (PR 1.26.59)Breskens1.39.18M45   12.748  4:42
61  Barry de GrootSteenbergen1.39.41M40   12.699  4:43
62  Johan Spruit (PR 1.29.15)Kapelle-Biezelinge1.39.44Mse   12.692  4:44
63  Ewald Provoost (PR 1.26.53)Biggekerke1.40.30M45   12.596  4:46
64  Rosanne TeeuwenRotterdam1.40.48Vse   12.558  4:47
65  Ed de GraafSpijkenisse1.40.52M60   12.550  4:47
66  Bram verhage (PR 1.26.01)Aagtekerke1.40.58M50   12.537  4:47
67  Sjon VosDordrecht1.41.10M50   12.513  4:48
68  Barry van der StelZierikzee1.41.12Mse   12.508  4:48
69  Theo de MackerBurgh Haamstede1.41.29M50   12.473  4:49
70  Dries Van BavelMinderhout1.41.35Mse   12.461  4:49
71  Franco RomboutsBladel1.41.38M40   12.455  4:49
72  Marcel Traas (PR 1.35.34)s-Heerenhoek1.41.44M50   12.443  4:49
73  Marco Riemens (PR 1.28.14)IJzendijke1.41.53M50   12.425  4:50
74  Guy Van Driessche (PR 1.33.46)Graauw1.42.11M40   12.388  4:51
75  Mart WitvlietPapendrecht1.42.17Mse   12.376  4:51
76  Luis AntonioBonn1.42.25Mse   12.360  4:51
77  Martijn de Vries (PR 1.29.32)Middelburg1.42.39M35   12.332  4:52
78  Henk Lous (PR 1.28.33)Vlissingen1.43.11M55   12.268  4:53
79  Leendert vd bergSpijkenisse1.43.13M40   12.264  4:54
80  Jostein Decorte (PR 1.34.23)Wolphaartsdijk1.43.30M40   12.230  4:54
81  Neal FenwickBrielle1.43.39Mse   12.213  4:55
82  Maus DielemanUtrecht1.43.50M60   12.191  4:55
83  Ludo CornelissenGroningen1.43.51Mse   12.189  4:55
84  Marlon Roels (PR 1.26.03)Terneuzen1.43.54M45   12.183  4:55
85  Andre Meijers (PR 1.34.48)Hoedekenskerke1.44.00M40   12.172  4:56
86  Aernoud van HulstSpijkenisse1.44.02Mse   12.168  4:56
87  Pieter KlemSommelsdijk1.44.02Mse   12.168  4:56
88  Kees den HollanderMiddelburg1.44.04M40   12.164  4:56
89  Marco StamPernis Rotterdam1.44.26M40   12.121  4:57
90  Johan LooijHerkingen1.44.28Mse   12.117  4:57
91  Sander Pleijte (PR 1.33.43)Nisse1.44.35Mse   12.104  4:57
92  Kevin VeerhoekRenesse1.44.40Mse   12.094  4:58
93  Mark van OsSpijkenisse1.44.47Mse   12.081  4:58
94  Diane VerstrepenOlen1.44.51V50   12.073  4:58
95  Vincent de leeuw (PR 1.37.22)Oost-Souburg1.45.18Mse   12.021  4:59
96  Lars van ZwietenRotterdam1.45.18M40   12.021  4:59
97  Huibert LucasAlblasserdam1.45.23Mse   12.012  5:00
98  Gertjan Louweret (PR 1.37.48)Middelburg1.45.24Mse   12.010  5:00
99  Michiel SchipperRenesse1.45.34Mse   11.991  5:00
100  Raimond Over de VestVlaardingen1.45.40M40   11.980  5:01
101  George jeremicZoetermeer1.45.42M60   11.976  5:01
102  Jack Smits (PR 1.40.51)Oost-Souburg1.45.45M55   11.970  5:01
103  Carsten SiemesMönchengladbach1.46.00Mse   11.942  5:01
104  Andre PruijssersLekkerkerk1.46.07M50   11.929  5:02
105  Wim WillemsBassevelde1.46.08M40   11.927  5:02
106  Hanno SterkVlaardingen1.46.20M50   11.905  5:02
107  Rick RuliamanNijmegen1.46.22Mse   11.901  5:03
108  Guido KluijtmansBest1.46.43M40   11.862  5:03
109  Mick LuijcxBurgh-Haamstede1.46.49Mse   11.851  5:04
110  Hanc de BokxDelft1.46.59M40   11.832  5:04
111  Robert ReinckeHellevoetsluis1.47.00Mse   11.830  5:04
112  Harry SpixGrevenbroich1.47.11M40   11.810  5:05
113  Valesca Lefeber (PR 1.45.26)Middelburg1.47.17Vse   11.799  5:05
114  Ruben TimmermansSliedrecht1.47.18Mse   11.797  5:05
115  Remco van der VeldenSchiedam1.47.18M40   11.797  5:05
116  Aschwin van den Abeele (PR 1.35.57)Middelburg1.47.25M45   11.784  5:05
117  Willem Brouwer (PR 1.41.21)Middelburg1.47.25M65   11.784  5:05
118  Cees KoomanSteenbergen1.47.46M60   11.746  5:06
119  Renske Verbrugge (PR 1.40.45)Goes1.47.57V45   11.726  5:07
120  Mike Van den HeerikBurgh-Haamstede1.47.58Mse   11.724  5:07
121  Michael PijnenburgBreda1.47.59Mse   11.723  5:07
122  Jasper ravays (PR 1.31.27)Koudekerke1.48.03Mse   11.715  5:07
123  Marc Wijne (PR 1.39.18)Koudekerke1.48.05M40   11.712  5:07
124  Chris ZanenGeervliet1.48.09M40   11.705  5:08
125  Erwin Nachtegael (debuut)Heikant1.48.17M50   11.690  5:08
126  Kaj de VriesDelft1.48.18M40   11.688  5:08
127  Gerry van HelmondRijen1.48.19M40   11.687  5:08
128  René OttoZevenbergen1.48.19M50   11.687  5:08
129  Dennis But (PR 1.41.55)Middelburg1.48.21M40   11.683  5:08
130  John Braber (PR 1.46.54)Renesse1.48.35M40   11.658  5:09
131  Annegreet MoreeDordrecht1.48.44Vse   11.642  5:09
132  Kees Dijkman (PR 1.41.55)Burgh-Haamstede1.48.45M45   11.640  5:09
133  Michel Bouwman (PR)Burgh-Haamstede1.48.50M40   11.631  5:10
134  Mark van DijkHonselersdijk1.48.56M50   11.620  5:10
135  Jeroen Van der perkHellevoetsluis1.49.08M40   11.599  5:10
136  Sjors van NoortZwijndrecht1.49.10Mse   11.596  5:10
137  Leo PuntRidderkerk1.49.15M50   11.587  5:11
138  Stefan Van der Voorn (PR 1.39.18)Zierikzee1.49.26M40   11.567  5:11
139  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15)Kapelle-Biezelinge1.49.52M50   11.522  5:12
140  Izaak VerhoevenZwijndrecht1.50.07M40   11.496  5:13
141  Stefan Mesu (PR 1.38.17)Kapelle-Biezelinge1.50.07M40   11.496  5:13
142  Peter BoerAlblasserdam1.50.15M50   11.482  5:14
143  Henk Jan BaltinkEnschede1.50.23M60   11.468  5:14
144  Alex ElbersZuid-Beyerland1.50.39M40   11.440  5:15
145  Peter VerschoorZwijndrecht1.51.04M40   11.397  5:16
146  Bas Legemaate (PR 1.48.16)Zierikzee1.51.20M35   11.370  5:17
147  Alexander DoffekMönchengladbach1.51.26Mse   11.360  5:17
148  Arinka BongertmanRoosendaal1.51.33V50   11.348  5:17
149  Johan van der KloosterBarendrecht1.51.34M40   11.346  5:17
150  Vincent Lange (PR 1.38.56)Middelburg1.51.39Mse   11.338  5:18
151  Kees van der Heijden (PR 1.40.37)Vlissingen1.51.54M50   11.312  5:18
152  Erwin de Putter (PR 1.34.13)Terneuzen1.52.02M40   11.299  5:19
153  William van BeekBoxtel1.52.11Mse   11.284  5:19
154  Anton den EngelseRotterdam1.52.15M40   11.277  5:19
155  Erwin Clowting (PR 1.43.56)Vlissingen1.52.19M50   11.270  5:19
156  Sven TruijensBeuningen1.52.34Mse   11.245  5:20
157  Kurt LuyckxLummen1.52.38M40   11.239  5:20
158  Andre JansenAbbenbroek1.52.43M60   11.230  5:21
159  Berry Lindenbergh (PR)Zierikzee1.52.47M35   11.224  5:21
160  Jurgen AertsLille1.52.48M40   11.222  5:21
161  Jeffry de RidderDordrecht1.52.54M40   11.212  5:21
162  Robin van VelzenVlissingen1.52.55Mse   11.210  5:21
163  Emardo de Rijck (PR 1.40.49)Sint Jansteen1.53.03Mse   11.197  5:22
164  Marcel TundermanDen Bommel1.53.20M50   11.169  5:22
165  Steven CantWuustwezel1.53.23Mse   11.164  5:22
166  Ronald Melaard (PR)Oost-Souburg1.53.23M40   11.164  5:22
167  Kees SluiMiddelharnis1.53.29M40   11.155  5:23
168  Hans PijlsSommelsdijk1.53.30M50   11.153  5:23
169  Robert Kraaijenbrink (PR 1.27.41)Renesse1.53.41M50   11.135  5:23
170  Steven RosiersBrecht1.53.44Mse   11.130  5:23
171  Susanne ArtsSchiedam1.53.50V40   11.120  5:24
172  Ruud Geldof (PR 1.43.40)Middelburg1.53.52M55   11.117  5:24
173  Lizette Diem-van WasbeekLeerdam1.53.58Vse   11.107  5:24
174  Robbert SutarzewiczBreda1.54.12Mse   11.085  5:25
175  Christiaan DiemLeerdam1.54.12M40   11.085  5:25
176  Bjorn van Belzen (PR 1.50.09)Kapelle-Biezelinge1.54.27M50   11.060  5:25
177  Martino Harinck (PR 1.46.09)Middelburg1.54.38M40   11.043  5:26
178  Richard van VelzenKrimpen aan den IJssel1.54.40M40   11.039  5:26
179  Pascal van DokkumZevenbergen1.54.47Mse   11.028  5:26
180  Stephan DijkstraDordrecht1.54.51M40   11.022  5:27
181  Nicolette Malcorps (PR 1.54.48)Oost-Souburg1.54.53Vse   11.019  5:27
182  Edgar van Weelden (PR)s-Heer Arendskerke1.55.05M40   10.999  5:27
183  Christophe DecatOverijse1.55.06M40   10.998  5:27
184  Koen KraaijenbrinkRenesse1.55.12Mse   10.988  5:28
185  Jan wagemaker (PR)Zonnemaire1.55.15M55   10.984  5:28
186  Tom RelkerRotterdam1.55.16Mse   10.982  5:28
187  Hans Corbijn (PR 1.35.00)Oostkapelle1.55.28M55   10.963  5:28
188  Robbert-Jan de SmitDordrecht1.55.37Mse   10.949  5:29
189  Stephan Schouten (PR 1.30.34)Vlissingen1.55.44Mse   10.938  5:29
190  Jan-Paul van KronenburgHoogvliet Rotterdam1.55.49M50   10.930  5:29
191  Frenk-jan Visser (PR 1.46.33)Middelburg1.55.52M50   10.925  5:30
192  Brigitte OomssHoogvliet Rotterdam1.55.54V50   10.922  5:30
193  Ton van WageningenHellevoetsluis1.55.56M60   10.919  5:30
194  Esther SweerisRockanje1.55.56V40   10.919  5:30
195  Ellen van beekWaalre1.55.57V50   10.917  5:30
196  Jolien Kort (PR)s-Heer Arendskerke1.55.58V35   10.916  5:30
197  Kees BackxRoosendaal1.56.11M50   10.895  5:30
198  Marcel Schoon (PR 1.49.22)Vlissingen1.56.15M50   10.889  5:31
199  Ronald NuijtenDordrecht1.56.16M40   10.887  5:31
200  Jan Bakker (PR 1.54.45)Vlissingen1.56.21M50   10.880  5:31
201  Peter Kabbedijk (PR 1.54.48)Renesse1.56.22M40   10.878  5:31
202  Erik de GierMaassluis1.56.30M40   10.866  5:31
203  George Taal (PR 1.32.33)Oostkapelle1.56.33M65   10.861  5:31
204  Denis VinkGouda1.56.41M40   10.849  5:32
205  Meilan Chungs-Gravenhage1.56.41V40   10.849  5:32
206  John Kommer (PR 1.33.56)Zierikzee1.56.50M45   10.835  5:32
207  Wim de Feijter (PR 1.35.26)Terneuzen1.56.51M45   10.833  5:32
208  Pieter Moelker (PR 1.52.56)Kloetinge1.57.04M50   10.813  5:33
209  Peter van den heuvelZierikzee1.57.05Mse   10.812  5:33
210  Wilfried WillemsBeerse1.57.10M50   10.804  5:33
211  Ron de KoningSpijkenisse1.57.10M60   10.804  5:33
212  Riaan van 't Veers-Gravenhage1.57.12M40   10.801  5:33
213  Jouke de VriesPapendrecht1.57.22Mse   10.785  5:34
214  Natasja Booij (PR 1.47.55)Walsoorden1.57.23V40   10.784  5:34
215  Anton HollemansZwijndrecht1.57.24M50   10.782  5:34
216  Rene KruisRotterdam1.57.42M40   10.755  5:35
217  Martin BestebreurtjeRidderkerk1.57.45M40   10.750  5:35
218  Eddy BestebreurtjeRidderkerk1.57.45M40   10.750  5:35
219  Philip HermansBeverst1.57.46M40   10.749  5:35
220  Jan BrilmanHendrik-Ido-Ambacht1.57.52M50   10.740  5:35
221  Edwin de Vlieger (PR 1.47.29)Scharendijke1.57.59M45   10.729  5:36
222  Nancy MeijerRotterdam1.57.59V40   10.729  5:36
223  Hugo du MezDordrecht1.58.00M50   10.728  5:36
224  Jan-Peter WillemsenZoetermeer1.58.01M50   10.726  5:36
225  Patrick Broekhuis (PR 1.42.51)Middelburg1.58.04M40   10.721  5:36
226  Rob starkPijnacker1.58.06M40   10.718  5:36
227  Ilona SchippersOud-Beijerland1.58.11Vse   10.711  5:36
228  Martin van TrierumTilburg1.58.12Mse   10.709  5:36
229  Bob WesterduijnSpijkenisse1.58.12M50   10.709  5:36
230  Peter RoelinkOud-Beijerland1.58.16M50   10.703  5:36
231  Wim Strobbe (PR 1.41.33)Kloosterzande1.58.23M60   10.693  5:37
232  Holger FaberDinslaken1.58.32M40   10.679  5:37
233  Wim van der MaatEindhoven1.58.33M50   10.678  5:37
234  René van der KnaapWateringen1.58.35M50   10.675  5:37
235  Marlies de jong (PR 1.48.31)Kapelle-Biezelinge1.58.36Vse   10.673  5:37
236  Joep KoningsRoosendaal1.58.40Mse   10.667  5:37
237  Inga WesselsAachen1.58.42Vse   10.664  5:38
238  Jan de Reu (PR 1.49.41)Middelburg1.58.57M50   10.642  5:38
239  Jan Davidse (PR 1.56.11)Oost-Souburg1.58.58M55   10.640  5:38
240  Jos TorremansVosselaar1.59.01M60   10.636  5:38
241  Henning BrandsDinslaken1.59.07Mse   10.627  5:39
242  Roland van LisdonkRijen1.59.08M40   10.625  5:39
243  Mario van BovenRijen1.59.08M40   10.625  5:39
244  Wietse Sluimer (PR 1.47.21)Zonnemaire1.59.35Mse   10.586  5:40
245  Esther MohunlolEtten-Leur1.59.47V40   10.568  5:41
246  Frank de GierMaassluis1.59.49M40   10.565  5:41
247  Ard Zitman (PR 1.50.31)Oost-Souburg2.00.01M50   10.547  5:41
248  Imo Jongepier (PR 1.49.50)Nieuw- en Sint Joosland2.00.08M60   10.537  5:42
249  Mark van PappelendamSchiedam2.00.14Mse   10.528  5:42
250  Remco van Wijk (PR 1.46.07)Middelburg2.00.18Mse   10.522  5:42
251  Wendy Wijnstra-SlabbekoorKapelle-Biezelinge2.00.30Vse   10.505  5:43
252  Hendrik-Jan MeulenaarBurgum2.00.33M40   10.501  5:43
253  Anke BezemerSon en Breugel2.00.33V40   10.501  5:43
254  Jos de BonteMiddelharnis2.00.38Mse   10.493  5:43
255  Peter de waal (PR 1.40.04)Middelburg2.00.44M50   10.485  5:43
256  Martin Kiesenberg (PR 1.53.21)Scharendijke2.01.02Mse   10.459  5:44
257  Annemieke DoomenRoosendaal2.01.04Vse   10.456  5:44
258  Leon Vermeulen (PR 2.00.50)Wemeldinge2.01.08M40   10.450  5:44
259  Kees JonkersOud Gastel2.01.08M50   10.450  5:44
260  Marjan de WildOud Gastel2.01.09V50   10.449  5:45
261  Johan de Vlieger (PR 1.08.32)Vlissingen2.01.39M60   10.406  5:46
262  Nigel Sandifort (PR 1.40.53)Borssele2.01.41Mse   10.403  5:46
263  Erwin lems (PR 1.51.13)Zierikzee2.01.41M40   10.403  5:46
264  Remco DelfgaauwZierikzee2.01.42M50   10.401  5:46
265  Sander KnikmanSpijkenisse2.01.50M40   10.390  5:46
266  Jamal BoussatatiAntwerpen2.02.01Mse   10.374  5:47
267  Pieter van RijsMiddelburg2.02.02M40   10.373  5:47
268  Roelof WoeringRozenburg2.02.07M50   10.366  5:47
269  Aad van der HoevenNieuw-Beijerland2.02.11M60   10.360  5:47
270  Peter VollaardOud-Beijerland2.02.26Mse   10.339  5:48
271  Bert den BoerDordrecht2.02.40M60   10.319  5:49
272  Serge van den Bos (PR 1.54.27)Burgh-Haamstede2.02.47M40   10.310  5:49
273  Remco Kooman (PR 1.39.51)Scharendijke2.02.50M40   10.305  5:49
274  Marco Olivier (PR 1.47.54)Vlissingen2.02.57M40   10.296  5:50
275  Steffen Humer (PR 1.41.03)Kattendijke2.03.17M50   10.268  5:51
276  Cathy Poppe (PR 1.32.54)Terneuzen2.03.22V35   10.261  5:51
277  Ad van den Berg (PR)Goes2.03.28M40   10.253  5:51
278  Aad van Poppel (PR 1.40.47)Zierikzee2.03.39M65   10.237  5:52
279  Delfine Renson (debuut)Middelburg2.03.39Vse   10.237  5:52
280  Andre van vliet (PR 1.58.27)Dreischor2.03.42Mse   10.233  5:52
281  Willem PankowDordrecht2.03.48M60   10.225  5:52
282  Marc WintersDen Haag2.03.53M50   10.218  5:52
283  Mariska de Kroo (PR 1.50.57)Nieuw- en Sint Joosland2.03.57Vse   10.213  5:53
284  Gerard de Nooijer (debuut)Oost-Souburg2.04.02M45   10.206  5:53
285  Marco de JongeRidderkerk2.04.04M50   10.203  5:53
286  Jacqueline LodderSommelsdijk2.04.04V40   10.203  5:53
287  Ronald Gillesse (PR 2.00.57)Vlissingen2.04.12M50   10.192  5:53
288  Arthur KapteinZwijndrecht2.04.21Mse   10.180  5:54
289  Eric BerrevoetsBurgh Haamstede2.04.29M50   10.169  5:54
290  Teun NoordhoekNumansdorp2.04.29M60   10.169  5:54
291  Danny van Oeveren (PR 1.37.08)Renesse2.04.38M45   10.157  5:54
292  Bernard van Meer (PR 1.58.39)Zierikzee2.04.40M45   10.154  5:55
293  Michael Evers (PR 1.42.08)Middelburg2.04.43M40   10.150  5:55
294  Marc de Regt (PR 1.31.44)Goes2.04.59M60   10.128  5:55
295  Eva van Hoek (PR 1.55.00)Middelburg2.05.01Vse   10.125  5:56
296  Ferry KrosHellevoetsluis2.05.03M50   10.123  5:56
297  Margarita MossouEtten-Leur2.05.09Vse   10.115  5:56
298  Melissa Van VelthovenWuustwezel2.05.12Vse   10.111  5:56
299  Jan-Willem Huiszoon (PR 1.48.31)Arnemuiden2.05.15M40   10.107  5:56
300  Heleen van der LindenRotterdam2.05.18V40   10.103  5:56
301  Fred de ZeeuwHellevoetsluis2.05.22M50   10.097  5:57
302  Wilco Ovaa (PR)Middelburg2.05.24M40   10.094  5:57
303  Hans de Jonge (PR 1.40.42)Goes2.05.31M50   10.085  5:57
304  Mireille Huiszoon (PR 1.53.57)Arnemuiden2.05.31V40   10.085  5:57
305  Sonja FederDinslaken2.05.38Vse   10.076  5:57
306  Nicolle Boerss-Gravenzande2.05.44Vse   10.068  5:58
307  Josina SchmidtAmsterdam2.05.48V40   10.062  5:58
308  Mark Trimpe (PR 1.48.09)Vlissingen2.05.49Mse   10.061  5:58
309  Kees van MeerBaarle-Nassau2.05.53M40   10.056  5:58
310  Bas van Lierops-Hertogenbosch2.05.56M40   10.052  5:58
311  Gert-Jan LosVlaardingen2.05.57M40   10.050  5:58
312  Jules van den Doel (PR 1.58.52)Zierikzee2.06.02M50   10.044  5:58
313  Frank WennmannDatteln2.06.14M50   10.028  5:59
314  Maud van GyselAuderghem2.06.14Vse   10.028  5:59
315  Linda BaltinkEnschede2.06.19Vse   10.021  5:59
316  Sonja de GraaffDordrecht2.06.25V40   10.013  6:00
317  Bart BolderDordrecht2.06.26M40   10.012  6:00
318  Marcel HaastRoosendaal2.06.30M40   10.007  6:00
319  Martin FaasMiddelburg2.06.40M50   9.994  6:00
320  Inge Baart (PR 1.51.26)Kloosterzande2.06.45V40   9.987  6:00
321  Danielle Mook (PR)Burgh-Haamstede2.06.48V40   9.983  6:01
322  Marcel SaxBladel2.06.56M40   9.973  6:01
323  Nelleke van Marrewijks-Gravenzande2.06.57V50   9.971  6:01
324  Jan Jasper de VriesRidderkerk2.07.04Mse   9.962  6:01
325  Toos VolmerDordrecht2.07.07V40   9.958  6:02
326  Marian van Damme (PR 1.53.08)Clinge2.07.08V50   9.957  6:02
327  Paula GrootHellevoetsluis2.07.20V40   9.941  6:02
328  Lilian van der SteenVlaardingen2.07.28V50   9.931  6:03
329  Jos van Stee (PR 1.44.26)s-Gravenpolder2.07.41M45   9.914  6:03
330  Kees van Belzen (PR 1.53.45)Ritthem2.07.47M60   9.906  6:03
331  Theo WubsAmsterdam2.07.52M60   9.900  6:04
332  Ton VerrheezenVlaardingen2.08.03M50   9.886  6:04
333  Rita VerhageMiddelharnis2.08.18V40   9.866  6:05
334  Roxanne voermans (PR 1.49.28)Zierikzee2.08.20V40   9.864  6:05
335  Jurgen Philipsen (PR 1.52.16)Middelburg2.08.22M40   9.861  6:05
336  Dennis verduynOostvoorne2.08.25M40   9.857  6:05
337  Marc FuhringBarendrecht2.08.28M50   9.854  6:05
338  Leon GoedegebuurDirksland2.08.32Mse   9.848  6:06
339  Esther van Sluijs-kole (PR 2.03.28)Kloetinge2.08.32V40   9.848  6:06
340  Thuur TonnaerDrimmelen2.08.39Mse   9.839  6:06
341  Martin Voshol (PR 1.52.12)Tholen2.08.41M50   9.837  6:06
342  Leanne de BoerEnschede2.08.51Vse   9.824  6:06
343  Jaco WeggersRhoon2.08.54M40   9.820  6:07
344  Stefan van der giesenKlundert2.09.02Mse   9.810  6:07
345  Jolanda SneldersHelmond2.09.07V40   9.804  6:07
346  Stef MennensKaatsheuvel2.09.09M50   9.801  6:07
347  Nicole Serrarens (PR 1.56.01)Sint Jansteen2.09.18V40   9.790  6:08
348  Monique van de Ketterij (PR 1.59.53)Vlissingen2.09.19V40   9.789  6:08
349  Piet Jobse (PR 1.55.58)Koudekerke2.09.22M60   9.785  6:08
350  Jos OonincxRoosendaal2.09.24M60   9.782  6:08
351  Simone BaltinkEnschede2.09.24Vse   9.782  6:08
352  Chantal NutsGeervliet2.09.34Vse   9.770  6:08
353  Ronald KolkOud-Viossemeer2.09.35M40   9.769  6:09
354  Jolanda GroeneveldStreefkerk2.09.39V40   9.764  6:09
355  Benita van Oost inde WeiRenesse2.09.48V40   9.752  6:09
356  Wilko kleijwegtHellevoetsluis2.09.57M40   9.741  6:10
357  Sven Buhmann (debuut)Hulst2.09.58Mse   9.740  6:10
358  Jeffrey van Doorenmalen (PR 2.02.43)Renesse2.09.59M40   9.739  6:10
359  Josa van der Vliet (PR 1.55.11)Terneuzen2.10.00V50   9.737  6:10
360  Gerwin van LoonBergen op Zoom2.10.01M40   9.736  6:10
361  Trudie de Jong-SnijdersLepelstraat2.10.01V50   9.736  6:10
362  John van KuijkKaatsheuvel2.10.02M50   9.735  6:10
363  Ingrid van 't HofWillemstad2.10.04V40   9.732  6:10
364  Rob van RosenbergVlaardingen2.10.05M60   9.731  6:10
365  Dietmar FrenkenErkelenz2.10.06M50   9.730  6:10
366  Nuray ArslanWegberg2.10.06V40   9.730  6:10
367  Peter GoedhartSommelsdijk2.10.12M50   9.722  6:10
368  Pascal FransenPijnacker2.10.20M40   9.712  6:11
369  Co de Feijter (PR 1.34.34)Zierikzee2.10.31M50   9.699  6:11
370  Leona Olree (PR 1.37.12)Bruinisse2.10.32Vse   9.698  6:11
371  Rosette verkaart (PR 1.58.13)Vlissingen2.10.43V40   9.684  6:12
372  Eric haestKasterlee2.10.46M60   9.680  6:12
373  John BoenderOostvoorne2.10.51M40   9.674  6:12
374  Job OomensUlvenhout2.10.52Mse   9.673  6:12
375  Eric van EijkerenWilhelminadorp2.11.11M40   9.649  6:13
376  Jan Dalebout (PR 1.57.39)Kapelle-Biezelinge2.11.18M60   9.641  6:13
377  Rudy de BoerHeiligerlee2.11.21M50   9.637  6:14
378  Jasper SmitZwijndrecht2.11.24Mse   9.634  6:14
379  Ad den Dekker (PR 1.52.46)Kapelle-Biezelinge2.11.26M60   9.631  6:14
380  Gercoline HollemansZwijndrecht2.11.30V50   9.626  6:14
381  Wilco de HaanHellevoetsluis2.11.33M40   9.623  6:14
382  Peter lamperVlissingen2.11.34Mse   9.621  6:14
383  Renata van der Palm (PR 1.58.48)Renesse2.11.38Vse   9.616  6:14
384  Patrick Pieters (PR 1.51.13)Terneuzen2.11.42M40   9.612  6:15
385  Mario DiscoHoogerheide2.11.42M50   9.612  6:15
386  Bart van KalkerenDordrecht2.11.44M40   9.609  6:15
387  Bart KrieselsZeist2.11.46M50   9.607  6:15
388  Linda van DongenRotterdam2.11.48V40   9.604  6:15
389  Jan de JongHarlingen2.11.51M60   9.601  6:15
390  Leo klootwijkNumansdorp2.11.54M40   9.597  6:15
391  Sandra van de ValkKrabbendijke2.11.57V40   9.593  6:15
392  Paul GerhardtVlaardingen2.12.15M50   9.572  6:16
393  Mirjam LebbingRotterdam2.12.15V50   9.572  6:16
394  Lotje Buijs (PR 1.59.40)Terhole2.12.22Vse   9.563  6:16
395  Rini Opijnen-OtteBruinisse2.12.27M40   9.557  6:17
396  Jenneke van Opijnen-OtteBruinisse2.12.27V40   9.557  6:17
397  Dominique Hofstra (PR)Oost-Souburg2.12.28M35   9.556  6:17
398  Chantal hofstra (PR)Vlissingen2.12.29Vse   9.555  6:17
399  Lynn SagorCapelle aan den IJssel2.12.30V40   9.554  6:17
400  Karin van Noorden (PR 1.53.45)Vlissingen2.12.32V45   9.551  6:17
401  Christa BosEtten-Leur2.12.34Vse   9.549  6:17
402  Bianca GerritsenDordrecht2.12.41V40   9.540  6:17
403  Bennie Heijmans (PR 1.57.30)Hulst2.12.47M50   9.533  6:18
404  Chantal NachtegaalHeikant2.12.50Vse   9.530  6:18
405  Esther van BezouwenRotterdam2.12.51V40   9.528  6:18
406  John de LeeuwSommelsdijk2.12.52M50   9.527  6:18
407  Nick van LoonTilburg2.13.02M50   9.515  6:18
408  Madalitso van BruggenDelft2.13.05V40   9.512  6:18
409  Frank AmasSpijkenisse2.13.13M50   9.502  6:19
410  Rob ConsemulderOuddorp2.13.15M40   9.500  6:19
411  Teo BruggemanOude-Tonge2.13.21M40   9.493  6:19
412  Rachel de jongeScharendijke2.13.25Vse   9.488  6:19
413  Michel JanseHellevoetsluis2.13.29Mse   9.483  6:20
414  Robbert Eijsker (PR 1.58.33)Zierikzee2.13.34M40   9.477  6:20
415  Miranda Zomer (PR 2.08.05)Burgh-Haamstede2.13.34Vse   9.477  6:20
416  Leo Goedegebure (PR 1.54.38)s-Heer Arendskerke2.13.53M50   9.455  6:21
417  Jack Folkersma (PR 1.52.45)Terneuzen2.13.58M40   9.449  6:21
418  Chantal Schilperoordt (PR 2.11.59)Zaamslag2.14.02V40   9.444  6:21
419  Alexander van Keulen (PR 1.48.38)Kloetinge2.14.04M45   9.442  6:21
420  Nicole NieuwlandDordrecht2.14.16Vse   9.428  6:22
421  Hans Lievense (PR 1.50.11)Middelburg2.14.21M50   9.422  6:22
422  Leon Verlinde (PR 1.52.58)Terneuzen2.14.30M40   9.412  6:23
423  Madeline Buining (PR)Kapelle-Biezelinge2.14.30V40   9.412  6:23
424  Lorenzo Wijers (PR)Zierikzee2.14.40Mse   9.400  6:23
425  Carolien KortenoevenSteenbergen2.14.56V40   9.381  6:24
426  Esmee BoerAlblasserdam2.15.04Vse   9.372  6:24
427  Fons van de KarDordrecht2.15.10M50   9.365  6:24
428  Miranda Weug-StrooVlissingen2.15.13V40   9.362  6:25
429  Patrick Vogel (PR 1.33.38)Middelburg2.15.15M50   9.359  6:25
430  Raymond WissinkHellevoetsluis2.15.15M60   9.359  6:25
431  Femke de Nooijer (PR 2.03.50)Vlissingen2.15.15Vse   9.359  6:25
432  Harry BootBrouwershaven2.15.23Mse   9.350  6:25
433  Gerrit LengkeekSpijkenisse2.15.26M50   9.347  6:25
434  Daniëlla de DeckereReijnsHulst2.15.31V40   9.341  6:25
435  Noleen Schraa (PR 2.09.53)Vlissingen2.15.44V40   9.326  6:26
436  Jose PielageWillemstad2.15.47Vse   9.323  6:26
437  Mariken KooiWillemstad2.15.47V40   9.323  6:26
438  Annette PrinsenRosmalen2.15.47V50   9.323  6:26
439  Shirley de SainSimonshaven2.16.00Vse   9.308  6:27
440  Peter van der StapRotterdam2.16.02Mse   9.305  6:27
441  Liduine Verschiere (PR 2.01.03)Goes2.16.14V45   9.292  6:27
442  Willem Jan KortZwijndrecht2.16.18M40   9.287  6:28
443  Jeanet Verhaagen (PR 1.57.35)Goes2.16.26V40   9.278  6:28
444  Janneke Verschuure (PR 2.09.10)Kruiningen2.16.50V60   9.251  6:29
445  Marleen LeemansRotterdam2.16.55V40   9.245  6:29
446  Rianne PotappelDirksland2.17.06Vse   9.233  6:30
447  Imelda de Poorter (PR 2.06.10)Terneuzen2.17.10V50   9.229  6:30
448  Chantal van de Guchte (PR 2.05.18)Renesse2.17.40V40   9.195  6:32
449  Bas sneepBrielle2.18.12M50   9.160  6:33
450  Aileen BlommaertBeuningen2.18.14Vse   9.157  6:33
451  Michiel KuperusRenesse2.18.29M40   9.141  6:34
452  Richard van Duin (PR 2.10.23)Zierikzee2.18.30M50   9.140  6:34
453  Laura Schreutelkamp (PR 2.10.48)Zierikzee2.18.32Vse   9.138  6:34
454  Frank van Rotterdam (PR 2.02.44)Noordgouwe2.18.33M40   9.136  6:34
455  Saskia Dieleman (PR 2.01.45)Middelburg2.18.38V40   9.131  6:34
456  Bianca WigmanWillemstad2.18.52V40   9.116  6:35
457  Janneke Wiskerke (debuut)Goes2.18.54V50   9.113  6:35
458  Yoko BergmannMunster2.18.59Vse   9.108  6:35
459  Fred kramerZierikzee2.19.07M40   9.099  6:36
460  Wil van RijnRoosendaal2.19.16M50   9.089  6:36
461  Chantal van RijnRoosendaal2.19.16V40   9.089  6:36
462  Carola GeurtsDordrecht2.19.20V40   9.085  6:36
463  Jannes van MourikSpijkenisse2.19.47M60   9.056  6:38
464  Arthur Stijns (PR 1.54.07)Oudelande2.19.53M65   9.049  6:38
465  Patricia SmitsBurgh-Haamstede2.20.02V40   9.040  6:38
466  Adrie van BavelOud Gastel2.20.08M50   9.033  6:39
467  Sabine Van LoockAntwerpen2.20.11Vse   9.030  6:39
468  Dorien BogaerdsWillemstad2.20.16Vse   9.025  6:39
469  Coosje van Eekelen (PR 2.14.22)Hulst2.20.20V50   9.020  6:39
470  Anniek de Rijck- SerrarensSint Jansteen2.20.21V40   9.019  6:39
471  Cindy den Hollander (PR 1.46.42)Oost-Souburg2.20.23V40   9.017  6:39
472  Paul den HartighRidderkerk2.20.25M40   9.015  6:39
473  Wim Menu (PR 2.03.28)Kloosterzande2.20.25M50   9.015  6:39
474  Marjan Ririhena-Sturm (PR 1.57.10)Middelburg2.20.25V40   9.015  6:39
475  Wendy jordaanDirksland2.20.33V40   9.006  6:40
476  Jacquelien Smit (PR 1.59.29)Heinkenszand2.20.38V40   9.001  6:40
477  Ilonka de Vlaam-KlinkZierikzee2.20.42V40   8.997  6:40
478  Meriam HoppenbrouwerVlaardingen2.20.44V50   8.995  6:40
479  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09)Oudelande2.21.13M45   8.964  6:42
480  Jean PierreSchoten2.21.25M40   8.951  6:42
481  Paul ReynaertSchoten2.21.25M60   8.951  6:42
482  Saskia Smolenaers (PR 2.04.37)Terhole2.21.34V40   8.942  6:43
483  Margo Hermans (debuut)Ossenisse2.21.34V40   8.942  6:43
484  Arjan VoogtOostvoorne2.21.35M40   8.941  6:43
485  Marcel SwanbornKrimpen aan den IJssel2.21.45M50   8.930  6:43
486  Jordi Castel (PR 2.06.38)Goes2.22.00Mse   8.914  6:44
487  Peter Castel (PR 2.06.40)Goes2.22.00M55   8.914  6:44
488  Sandra Van De WalleWijnegem2.22.03V40   8.911  6:44
489  roy van goeijeVlissingen2.22.13Mse   8.901  6:44
490  Robin UlteeOudewater2.22.23M40   8.890  6:45
491  Marjolein DerksSnelrewaard2.22.25Vse   8.888  6:45
492  Katharina ScholzWitten2.22.27V40   8.886  6:45
493  Michel du ChatinierAlphen aan den Rijn2.22.46M50   8.867  6:46
494  Willem LoeveBerkel en Rodenrijs2.22.54M50   8.858  6:46
495  Ada de Rijke (PR 2.12.14)Bruinisse2.22.55Vse   8.857  6:46
496  Linda van DoornGalder2.23.02V40   8.850  6:47
497  Jens TingaKortenberg2.23.13Mse   8.839  6:47
498  Dominique KolkOud-Vossemeer2.23.31Vse   8.820  6:48
499  Gert Jan van BuurenNieuwerkerk ad IJssel2.23.32M50   8.819  6:48
500  Sanne GuddeZierikzee2.23.42Vse   8.809  6:49
501  Aad WitvlietPapendrecht2.23.44M60   8.807  6:49
502  Job de GreeveDelft2.23.54M50   8.797  6:49
503  Jolanda van der Laan (debuut)Oosterland2.23.54V40   8.797  6:49
504  Anthoine HoogerheideKloetinge2.24.03M40   8.788  6:50
505  Dineke MijerOostvoorne2.24.10V50   8.780  6:50
506  Eric Cevaal (PR 1.52.07)Oost-Souburg2.24.28Mse   8.762  6:51
507  Corina KetelaarDordrecht2.24.29V40   8.761  6:51
508  Priscilla TraasVlissingen2.24.46Vse   8.744  6:52
509  Martijn de Widt (PR 1.38.55)Zierikzee2.24.49M40   8.741  6:52
510  Loes de WidtZierikzee2.24.49V40   8.741  6:52
511  Peter VermeijDordrecht2.24.50M50   8.740  6:52
512  Henk de Kiewit (PR 2.12.38)Kapelle-Biezelinge2.25.14Mse   8.716  6:53
513  Richard Fennet (PR 2.06.27)Renesse2.25.24M40   8.706  6:54
514  Pieter LakMijnsheerenland2.25.33M40   8.697  6:54
515  Ton Luteijn (PR 2.02.40)Vlissingen2.25.35M50   8.695  6:54
516  Wilco HoegeeOude-Tonge2.26.03Mse   8.667  6:55
517  Jo NijsenOud-Beijerland2.26.04M50   8.666  6:55
518  Caroline van der VeldenSchiedam2.27.14V40   8.598  6:59
519  Aleid van ProoijenVlaardingen2.27.14V50   8.598  6:59
520  Esmee KloostermanScharendijke2.27.41Vse   8.571  7:00
521  Karlijn van HelmondRijen2.28.15V40   8.539  7:02
522  Werner Verplanke (debuut)Vlissingen2.28.36M40   8.519  7:03
523  Maud Van LooyBeerse2.28.41V50   8.514  7:03
524  Oliver BergmannWesel2.28.43M40   8.512  7:03
525  Sylke BergmannWesel2.28.44V50   8.511  7:03
526  Lyndsey FenwickBrielle2.29.17V40   8.480  7:05
527  Liane BorstVlaardingen2.29.19V40   8.478  7:05
528  Joost MagermansRidderkerk2.29.48M40   8.450  7:06
529  Piet BakkerHoogvliet Rotterdam2.30.03M60   8.436  7:07
530  Tatiana Netsere-RoedelofVlissingen2.30.13Vse   8.427  7:07
531  Maaike MaagdenbergWillemstad2.30.25V40   8.416  7:08
532  Ben DemmersKrimpen aan den IJssel2.30.39M50   8.403  7:08
533  Angela de RuijterSon en Breugel2.30.51V50   8.391  7:09
534  Gerry Trimpe (PR 2.13.18)Middelburg2.30.53Vse   8.390  7:09
535  Nikki WolffChaam2.31.29Vse   8.356  7:11
536  Marieke PlandsoenSchiedam2.31.40Vse   8.346  7:11
537  Jeroen Pieterman (PR 2.01.03)Burgh-Haamstede2.31.49M40   8.338  7:12
538  Ellen Veenemans-van Weels-Gravenhage2.32.39V40   8.292  7:14
539  Marion Meerwaldts-Gravenhage2.32.39V50   8.292  7:14
540  Jacqueline de Bondt (PR 2.30.37)Goes2.33.36V50   8.241  7:17
541  Gilbert van BerkelSpijkenisse2.35.19Mse   8.150  7:22
542  Harma van ErvenSpijkenisse2.35.19Vse   8.150  7:22
543  Geert Jan TigchelaarSchiedam2.35.46M40   8.127  7:23
544  Astrid van HarmelenZoetermeer2.35.46V50   8.127  7:23
545  Martin Loeve (PR 2.15.57)Noordwelle2.35.59M60   8.115  7:24
546  Edwin VethDordrecht2.36.33M40   8.086  7:25
547  Egbert Oldenboom (PR 2.12.47)Vlissingen2.36.42M50   8.078  7:26
548  Kerstin WiessnerRiegelsberg2.37.17V40   8.048  7:27
549  Sarah BlankenburgRiegelsberg2.37.17V40   8.048  7:27
550  Dorothee SuckRiegelsberg2.37.19V40   8.047  7:27
551  Karen MaximiniRiegelsberg2.37.19V40   8.047  7:27
552  Abdel ChekhcharAmsterdam2.38.57M50   7.964  7:32
553  Era PanggabeanHeinkenszand2.39.03V40   7.959  7:32
554  Robert HubregsenHeinkenszand2.40.14M40   7.900  7:36
555  Bart VisserAmsterdam2.41.11M50   7.853  7:38
556  Angelique van den HeuvelSchiedam2.42.10V40   7.806  7:41
557  Eline Bolier (debuut)Zierikzee2.42.52Vse   7.772  7:43
558  Richard de Vlaam (PR 2.06.29)Zierikzee2.44.24M40   7.700  7:48
559  Cynthia Janse (PR 2.10.33)Zierikzee2.44.24V40   7.700  7:48
560  Cecile VandermeulenKalmthout2.47.21V60   7.564  7:56
561  Esther van LaarScharendijke2.50.08Vse   7.440  8:04
562  Peter TopZwijndrecht2.51.52M60   7.365  8:09
563  Jeanette den HoedZwijndrecht2.51.52V50   7.365  8:09
564  Henny ProvilijHendrik-Ido-Ambacht2.51.52V60   7.365  8:09
565  Ann BoomputteAntwerpen2.52.17Vse   7.347  8:10
566  Filip Van GestelAntwerpen2.59.13M40   7.063  8:30
567  Patrice van GelderKrimpen aan den IJssel3.11.20V40   6.616  9:04
568  Robert TwigtKrimpen aan den IJssel3.11.21Mse   6.615  9:04
Mannen: 401 (70.6%) => M35=7 - M40=130 - M45=19 - M50=100 - M55=8 - M60=34 - M65=4 - Mse=99
Vrouwen: 167 (29.4%) => V35=2 - V40=77 - V45=3 - V50=26 - V60=3 - Vse=56

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Erwin Adan1:15:19Erwin Harmes1:16:35Michel Verhaeghe1:16:47Amber Bongertman1:36:14568
2016Ramdan Snoussi1:14:48Erwin Harmes1:15:06Hicham Migou1:16:08Marlies Kort1:24:48587
2015Hamid El Mouaziz1:13:51Mohammed Berok1:15:28Saaid Ribag1:16:27Vanessa Hartman1:37:24611
2014Edwin Kiprop Kiptoo1:05:04Hicham El Barouki1:12:15Mohammed Berok1:12:43Andrea Deelstra1:20:06590
2013Hamid El Mouaziz1:08:39Abdi Nagaassa1:09:18Boris Ogurtsov1:09:51Anjolie Engels1:21:20744
2012Neals Strik1:12:09Michel Schrier1:12:51Pascal van Troost1:14:44Anjolie Engels1:22:25620
2011Neals Strik1:14:10Remy Vasseur1:15:19Huub van Noorden1:18:57Anjolie Engels1:23:07551


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.434 seconden nodig om deze lijst met 568 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
05-06-2016 6e Halve van RenesseRenesseSportpromotion Zld1980
02-05-2015 5e Halve van RenesseRenesseSportpromotion Zld4864
01-06-2014 4e Halve van RenesseRenesseSportpromotion Zld3930
01-06-2013 3e Halve van RenesseRenesseSportpromotion Zld5230
02-06-2012 2e Halve van RenesseRenesseSportpromotion Zld6691
04-06-2011 1e Halve van RenesseRenesseSportpromotion Zld7844

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (72)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: Marathon Porto (3)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
Atletiek Zeeland © 2017