zaterdag 21 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Sluitingsprijs SSP
Westdorpe, zaterdag 1 april 2017 - Organisatie: SSP
14.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jente SamsonBerlare50.45Mse   17.143  3:30
2  Wouter DecockKoekelare50.59Mse   17.064  3:31
3  Sander PostTerneuzen51.56Mse   16.752  3:35
4  Henk de BrauwerWaarschoot55.02M55   15.809  3:48
5  Erwin van de BroekeAxel56.22M35   15.435  3:53
6  Gertjan BoeykensStekene56.43Mse   15.339  3:55
7  Geert WaelputKoewacht57.10M40   15.219  3:57
8  Andy HuybensBeveren57.10M40   15.219  3:57
9  Wim VercruyssenNieuw-Namen1.00.16M45   14.436  4:09
10  Maurice van SpeybroeckErtvelde1.00.41M55   14.337  4:11
11  Guy van DriesscheGraauw1.00.41M45   14.337  4:11
12  Erik BollemanAxel1.01.00M45   14.262  4:12
13  Jan RouwendaalVogelwaarde1.01.16M35   14.200  4:14
14  Geerd de RijckStekene1.01.36M60   14.123  4:15
15  Danny VersluysWatervliet1.01.45M45   14.089  4:16
16  Martin NoensKemzeke1.03.56M50   13.608  4:25
17  Roland SyvertsenSint-Niklaas1.04.23M55   13.513  4:26
18  Nico RosWaarschoot1.05.38M50   13.255  4:32
19  Dimitir CuyversStekene1.05.43M40   13.239  4:32
20  Rudy MichielsOosterzele1.06.02M45   13.175  4:33
21  Jan de MitsKluizen1.06.39M50   13.053  4:36
22  Marc WelvaertOosteeklo1.07.35M50   12.873  4:40
23  Martine BouteWaarschoot1.08.02V40   12.788  4:42
24  Theo RoelsKloosterzande1.08.31M55   12.698  4:44
25  Saskia VercammenSint-Niklaas1.08.36V40   12.682  4:44
26  Astrid VerhageZuiddorpe1.09.54V35   12.446  4:49
27  Gerald MonteyneOosteeklo1.09.59M45   12.432  4:50
28  Kris GoossensKieldrecht1.10.31M40   12.338  4:52
29  Roger MoonenWestdorpe1.10.52M45   12.277  4:53
30  Martin BlancquaertLaarne1.12.00M55   12.083  4:58
31  Peter FranckNiel1.12.37M45   11.981  5:00
32  Jack FolkersmaTerneuzen1.14.48M45   11.631  5:10
33  Wanda ZegersTerneuzen1.15.20V40   11.549  5:12
34  Marcel de CanckBottelaere1.17.21M65   11.248  5:20
35  Jos van BellemHulst1.17.36M60   11.211  5:21
36  Els ZweistraTerneuzen1.18.24V55   11.097  5:24
37  Frans VerwilligenHulst1.18.24M60   11.097  5:24
38  Arnold MannaertOssenisse1.19.02M60   11.008  5:27
39  Hubert RoelsKloosterzande1.19.45M65   10.909  5:30
40  Imelda de PoorterTerneuzen1.21.06V50   10.727  5:36
41  Kristof van de WieleOudenaarde1.24.11M40   10.335  5:48
42  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels1.25.44Vse   10.148  5:55
43  Tommy DevosHaasdonk1.25.44M35   10.148  5:55
44  Dominique de MeySint-Niklaas1.26.54V50   10.012  6:00
45  Romain BolssensKieldrecht1.27.00M60   10.000  6:00
46  Ko de KoeyerZaamslag1.27.46M70   9.913  6:03
47  Philip de VroeSleidinge1.33.17M50   9.326  6:26
48  Louis van der SteenGent1.33.36M60   9.295  6:27
49  Romm King CreelEeklo1.33.37M55   9.293  6:27
Mannen: 41 (83.67%) => M35=3 - M40=5 - M45=9 - M50=5 - M55=6 - M60=6 - M65=2 - M70=1 - Mse=4
Vrouwen: 8 (16.33%) => V35=1 - V40=3 - V50=2 - V55=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Jente Samson50:45Wouter Decock50:59Sander Post51:56Martine Boute1:08:0249
2016Jente Samson51:24Thybo de Meester52:34Edwin de la Ruelle53:12Martine Boute1:09:0956
2015Mark Verhage53:47Chris de Smit55:42Geert Waelput56:10Nadia Bleyenberg1:12:2256

8.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander d'HontKuitaart29.37Mse   17.625  3:24
2  Tristan van de VeldeAssenede31.31M35   16.563  3:37
3  Martijn KoxWestdorpe31.33M35   16.545  3:38
4  Tom JanssensEksaarde31.55M35   16.355  3:40
5  Daan SaloméKloosterzande33.10Mse   15.739  3:49
6  Marnix HillaertMoerbeke34.12M45   15.263  3:56
7  Tim BuysseAssenede34.12Mse   15.263  3:56
8  Joris de NeveEeklo34.46M45   15.014  4:00
9  Chris de GrooteZelzate35.17Mse   14.795  4:03
10  Kristof de MartelaereSas van Gent35.24Mse   14.746  4:04
11  Paul HaertjensBoekhoute35.28M50   14.718  4:05
12  Peter DeclerckWaarschoot36.08M40   14.446  4:09
13  Jochem de BeeldeSint-Niklaas36.24Mse   14.341  4:11
14  Menno van der ZandenPhilippine37.05Mse   14.076  4:16
15  Patrick RoosenboomZele37.09M50   14.051  4:16
16  Alain LippensErtvelde37.20M55   13.982  4:17
17  Michael VerstraetenMoerbeke37.33Mse   13.901  4:19
18  Ronny van OverloopStekene37.44M50   13.834  4:20
19  Jacques ZamanTerneuzen37.48M55   13.810  4:21
20  William HelskensSint-Kruis-Winkel37.55M55   13.767  4:21
21  Jacky van de BroekeHoek37.56M45   13.761  4:22
22  Rudi de CaluweSas van Gent38.00M55   13.737  4:22
23  Patrick de SutterStekene38.00M55   13.737  4:22
24  Berry KnibbelerWestdorpe38.12M55   13.665  4:23
25  Cathy PoppeTerneuzen38.13V35   13.659  4:24
26  Dirk de BosscherLokeren38.18M50   13.629  4:24
27  Hennie DriessenAxel38.37M40   13.517  4:26
28  Rony AdriaenssensLokeren38.43M55   13.483  4:27
29  Chris SchelkensDendermonde38.53M55   13.425  4:28
30  Cedric de BeeldeSint-Niklaas39.38Mse   13.171  4:33
31  Frank BruggemanZelzate39.43M50   13.143  4:34
32  Jaen Pierre LepoudreIchtegem40.59M60   12.737  4:43
33  Willem van der HeydenKieldrecht41.51M65   12.473  4:49
34  Ludwig van GeyteZele41.53M55   12.463  4:49
35  Wim de GreytStekene42.29M45   12.287  4:53
36  Brien de PooterTerneuzen42.44M50   12.215  4:55
37  Eddy WaelputStekene43.13M45   12.079  4:58
38  Sophie BouletGent43.16Vse   12.065  4:58
39  Bennie BouterseTerneuzen43.21M50   12.042  4:59
40  Ron AbuysKloosterzande44.27M75   11.744  5:07
41  Dagmar van EesveldeErtvelde44.53V40   11.630  5:10
42  Yves RooversWommelgem45.10M45   11.557  5:11
43  Ferdie de KlerkTerneuzen45.10M70   11.557  5:11
44  Leo HoeksmaKoewacht45.21M60   11.510  5:13
45  Claudia PaelinckPuivelde45.22Vse   11.506  5:13
46  Andrea VermoteEernegem45.23V55   11.502  5:13
47  Koos SchaayRotterdam46.28M70   11.234  5:20
48  Gerrit LangenbergSluiskil46.43M60   11.174  5:22
49  Ron SaloméKloosterzande46.52M55   11.138  5:23
50  Carine CleemputZelzate47.19V45   11.032  5:26
51  Isabelle JacobsLokeren48.04V50   10.860  5:31
52  Freddy van PetegemLovendegem48.24M65   10.785  5:34
53  Norbert IngelsEvergem48.24M70   10.785  5:34
54  Petra Mel-AsselmanHengstdijk48.59V40   10.657  5:38
55  Bram DeesPhilippine49.25M65   10.563  5:41
56  Rudy van de VeldeWachtebeke50.37M50   10.313  5:49
57  Annelies RombautKieldrecht50.53V60   10.259  5:51
58  Carine WyckaertErtvelde51.25V55   10.152  5:55
59  Lucien Meyvisde Klinge52.09M45   10.010  6:00
60  Jaen Pierre D'HauwZelzate52.14M65   9.994  6:00
61  Antoine MathysDe Pinte52.20M65   9.975  6:01
62  Maria van BelleErtvelde53.19V70   9.791  6:08
63  William VerdonckBeveren54.39M70   9.552  6:17
64  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels57.09M60   9.134  6:34
65  Aimé SamsonSint-Pauwels1.00.16M65   8.662  6:56
66  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.00.42M80   8.600  6:59
67  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.00.42V70   8.600  6:59
68  Tiny van VoorenEvergem1.02.23V40   8.368  7:10
69  Rita van AvermaetAssenede1.04.45V65   8.062  7:27
70  Guy GaelensGentBrugge1.04.46M55   8.060  7:27
Mannen: 56 (80%) => M35=3 - M40=2 - M45=7 - M50=8 - M55=11 - M60=4 - M65=6 - M70=4 - M75=1 - M80=1 - Mse=9
Vrouwen: 14 (20%) => V35=1 - V40=3 - V45=1 - V50=1 - V55=2 - V60=1 - V65=1 - V70=2 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Sander d'Hont29:37Tristan van de Velde31:31Martijn Kox31:33Cathy Poppe38:1370
2015Francesko de Groote30:01Martijn Kox33:28Remco Ivens34:13Cathy Poppe37:1270


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.133 seconden nodig om deze lijst met 119 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
07-04-2018 Sluitingsprijs SSPWestdorpeSSP0
02-04-2016 Sluitingsprijs SSPWestdorpeSSP427
04-04-2015 Sluitingsprijs SSPWestdorpeSSP770
05-04-2014 Sluitingsprijs SSPWestdorpeSSP837
06-04-2013 Sluitingsprijs SSPWestdorpeSSP1216

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
Atletiek Zeeland © 2018