maandag 24 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
25 km van Hulst
Hulst, zaterdag 25 maart 2017 - Organisatie: RKHAV
25 km >> Zeeuws record staat met 1.16.01 uur vanaf 20-08-1988 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Joris de SchepperSint-Niklaas1.30.32Mse   16.568  3:37
2  Kristof de RyckeLonderzeel1.35.07M40   15.770  3:48
3  Erwin van den Broeke (PR 1.35.40)Axel1.38.35M35   15.216  3:57
4  Edwin de Neijs?1.38.44M40   15.192  3:57
5  Filip MortierSint-Niklaas1.38.54M35   15.167  3:57
6  Stefan Schrier (debuut)Vlissingen1.38.59M35   15.154  3:58
7  Frederick van Landschoot?1.39.31M35   15.073  3:59
8  Patrick HembrechtSint-Gillis-Waas1.39.53M45   15.018  4:00
9  Henk de Brauwer?1.40.01M55   14.998  4:00
10  Christophe de Grande?1.43.11M40   14.537  4:08
11  Benny Thuy (PR 1.40.46)Sint Jansteen1.45.46M45   14.182  4:14
12  Bert VerbekeBelgië1.46.05Mse   14.140  4:15
13  Weyts KortStekene1.47.08M40   14.001  4:17
14  Jordy Leenknecht (debuut)Hulst1.47.44M35   13.923  4:19
15  Fons de Rijcke (PR)Kloosterzande1.48.09M50   13.870  4:20
16  Jan Vermeuelen?1.48.51M50   13.780  4:21
17  Michel Ridderhof (PR)Middelburg1.49.03M45   13.755  4:22
18  Kristof Vereecke (PR)Overslag1.50.11M35   13.614  4:24
19  Pascal RijdantGeraardsbergen1.50.33M45   13.569  4:25
20  Raoul de WildeBele1.51.16M55   13.481  4:27
21  Leo Bracke (PR)Axel1.51.48M50   13.417  4:28
22  Frank van den Branden (PR 1.47.38)Sint Jansteen1.51.48M55   13.417  4:28
23  Dimitri van de VeldeLierde1.52.15M35   13.363  4:29
24  Dirk VerwulgenStekene1.52.51M55   13.292  4:31
25  Erik Bolleman (PR)Axel1.53.06M45   13.263  4:31
26  Patrick de WaardLochristi1.54.15M45   13.129  4:34
27  Wim van Dijke (PR 1.50.32)Vlissingen1.54.34M50   13.093  4:35
28  John van Dijke (PR 1.50.27)Kloosterzande1.54.35M45   13.091  4:35
29  Geerd de RyckStekene1.54.51M60   13.061  4:36
30  Kenneth CollemanSint-Gillis-Waas1.55.25Mse   12.996  4:37
31  Danny De BaereWaasmunster1.55.46M50   12.957  4:38
32  Herman Kuijer (PR)Terneuzen1.57.27M55   12.771  4:42
33  Ronny VoetsBest1.57.38M45   12.751  4:42
34  Arthur van Aartsen (PR 1.48.50)Middelburg1.58.08M40   12.698  4:44
35  Tom Erpelinck (debuut)Hengstdijk1.58.12Mse   12.690  4:44
36  Wim WillemsBassevelde1.58.27M45   12.664  4:44
37  Guy van Driessche (PR 1.55.36)Graauw1.59.07M45   12.593  4:46
38  Edwin ThijsClinge1.59.15M45   12.579  4:46
39  Mike VerbekeSint-Laureins2.00.02Mse   12.497  4:48
40  Martijn Broekaart (debuut)Graauw2.01.32Mse   12.342  4:52
41  Lennart Piek (PR 1.54.59)Hulst2.01.40M40   12.329  4:52
42  Marcel van Luik (PR 1.56.02)Terneuzen2.02.22M40   12.258  4:54
43  Gino Dhanis (PR 2.01.45)Sint Jansteen2.04.02M50   12.094  4:58
44  Kris de VriezeBelgië2.04.05M35   12.089  4:58
45  Siem Cornelisse (debuut)Arnemuiden2.04.35M65   12.040  4:59
46  Kris de VleeschauwerStekene2.04.41M45   12.030  4:59
47  Jos Janse (PR 1.55.06)Middelburg2.04.52M45   12.013  5:00
48  Coen KouijzerTerneuzen2.05.02Mse   11.997  5:00
49  Dirk WagenaerStekene2.05.19M45   11.970  5:01
50  Yannick Vastenhout (PR 2.05.25)Terneuzen2.06.23Mse   11.869  5:03
51  Cathy Poppe (PR 1.54.56)Terneuzen2.07.14V40   11.789  5:05
52  Ingrid IJsebaert (PR 1.46.20)Hulst2.07.15V50   11.788  5:05
53  Wim SchelfhoutSint-Pauwels2.07.24M40   11.774  5:06
54  Ronny van Acker (debuut)Nieuw-Namen2.07.27M60   11.769  5:06
55  Boudewijn Jansen (PR)Hulst2.08.26M45   11.679  5:08
56  Stan Brooymans (PR 1.55.46)Terhole2.08.53M60   11.638  5:09
57  Dennis Vlassenrood (PR 2.07.05)Sint Jansteen2.08.54M35   11.637  5:09
58  Theo Roels (PR 1.54.12)Kloosterzande2.08.55M55   11.635  5:09
59  E. NachtegaelHeikant2.08.57M50   11.632  5:09
60  Jan Rouwendaal (PR 2.01.25)Vogelwaarde2.08.57M35   11.632  5:09
61  John Compiet (debuut)Hulst2.09.10M45   11.613  5:10
62  Wilco Franken (PR 2.00.00)Kapellebrug2.09.35M45   11.576  5:11
63  Etienne Kouijzer (PR 2.03.46)Hulst2.09.39M50   11.570  5:11
64  Patrick Dobbelaar (debuut)Hoek2.10.23M45   11.505  5:13
65  George Taal (PR 1.55.28)Oostkapelle2.11.00M65   11.450  5:14
66  Hans Corbijn (PR 1.47.38)Oostkapelle2.11.23M55   11.417  5:15
67  Hanno de Hoon (PR 2.02.40)Terneuzen2.11.28M55   11.410  5:16
68  Patrick Pielaat (PR 2.08.02)Terneuzen2.11.40M45   11.392  5:16
69  Luc de ConinckEeklo2.12.18M50   11.338  5:18
70  Frans Kolijn (debuut)Oost-Souburg2.12.28M45   11.324  5:18
71  Omar Roels (PR 2.08.10)Hulst2.12.39M45   11.308  5:18
72  Ellen HamelinckTerneuzen2.13.08V40   11.267  5:20
73  Wim LagaeTemse2.13.49M50   11.209  5:21
74  Jack Folkersma (PR)Terneuzen2.14.15M45   11.173  5:22
75  Piet Pijpelink (PR 2.10.57)Terneuzen2.14.32M50   11.150  5:23
76  Arnold Westerbeke (debuut)Vlissingen2.14.42Mse   11.136  5:23
77  Frans Verwilligen (PR 1.53.59)Hulst2.17.01M60   10.948  5:29
78  Alex KoussonskyRonse2.18.49M50   10.806  5:33
79  Inge de Booij (debuut)Graauw2.19.19Vse   10.767  5:34
80  Nadia Bleyenberg (PR 2.17.57)Nieuw-Namen2.20.05Vse   10.708  5:36
81  Els Zweistra (PR 2.16.18)Terneuzen2.23.11V55   10.476  5:44
82  Koen Koutstaal (PR 2.06.33)Hulst2.23.19M45   10.466  5:44
83  Bennie Heijmans (PR 2.22.25)Hulst2.23.38M50   10.443  5:45
84  Marco Wauters (debuut)Vogelwaarde2.23.39M45   10.442  5:45
85  Wim van der Klooster (PR 2.22.39)Hulst2.23.49Mse   10.430  5:45
86  Tom Schauwaert (debuut)Hulst2.23.49M55   10.430  5:45
87  Arnold Mannaert (PR 2.20.37)Ossenisse2.23.50Mse   10.429  5:45
88  Jos van Bellen (PR)Hulst2.26.18M60   10.253  5:51
89  Harry Duerinck?2.26.32M50   10.237  5:52
90  Patrick Freijzer (debuut)Hulst2.27.04M45   10.199  5:53
91  Peter Erpelinck (PR 2.10.19)Hulst2.27.25M65   10.175  5:54
92  Imo Jongepier (PR 2.23.11)Nieuw- en Sint Joosland2.27.47M65   10.150  5:55
93  Tommy Valckx (debuut)Hulst2.29.11Mse   10.055  5:58
94  Filip HoornaertEeklo2.30.34M50   9.962  6:01
95  Conny SlosMaldegem2.30.34M40   9.962  6:01
96  Erwin de Waele?2.30.52M35   9.943  6:02
97  Patricia BroeckmanWaregem2.31.11V50   9.922  6:03
98  Anniek de Rijck (debuut)Sint Jansteen2.31.26M45   9.905  6:03
99  Frank Vande WieleWaregem2.32.16M50   9.851  6:05
100  Marion Goossen (PR 2.19.14)Terneuzen2.32.45V40   9.820  6:07
101  Charlotte de BaereMaldegem2.34.23V40   9.716  6:11
102  Nelly PlasschaurtHulst2.36.55V55   9.559  6:17
103  CindyHulst2.37.35Mse   9.519  6:18
104  Dorien Van der HelmSint-Niklaas2.38.11V45   9.483  6:20
105  Bram van Hoeve (PR 2.25.25)Terneuzen2.38.11M60   9.483  6:20
106  Cat de MeyerWaasmunster2.38.11V45   9.483  6:20
107  Margo Hermans (debuut)Ossenisse2.45.03V40   9.088  6:36
108  Coosje van Eekelen (debuut)Hulst2.45.04V50   9.087  6:36
109  Louis van der SteenGent2.46.56M60   8.986  6:41
Mannen: 95 (87.16%) => M35=11 - M40=9 - M45=26 - M50=16 - M55=9 - M60=7 - M65=4 - Mse=13
Vrouwen: 14 (12.84%) => V40=5 - V45=2 - V50=3 - V55=2 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sorini Kinerayl1:27:55Frederik Christiaens1:32:25Tommy Kinders1:33:37Adinda Vetsuypene1:56:35133
2017Joris de Schepper1:30:32Kristof de Rycke1:35:07Erwin van den Broeke1:38:35Cathy Poppe2:07:14109
2016Erwin Harmes1:27:22Wouter Decock1:30:11Sander Post1:35:12Veerle Hofman1:59:11125
2015Erwin van den Broeke1:35:40Maarten Dhollander1:35:48Francesco de Grootte1:36:05Elke Heirman1:46:46116
2014Remy Vasseur1:33:48Maarten van der Donck1:33:55Erwin van de Broeke1:36:44Leonie Ton1:49:56118
2012Sjaak Luteijn1:34:56Filip van Goethem1:36:26Patrck Hembrecht1:36:57Monique Allefs1:56:09109
2011Remy Vasseur1:31:53Luc Nolemans1:32:07Kris Meganck1:33:29Ingrid Ijsebaert1:57:06113
2010Rik van Laarhoven1:30:41Chris Verbeeck1:31:51Wim van Sparrentak1:31:59Monique Allefs1:51:09118
2009Bart Bleyaert1:27:45Wilko de Vos1:33:30Guy Houben1:33:53Ely Cornelis1:59:2694

12.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Job de FeijterRKHAV44.16Mse   17.349  3:28
2  Rik van LaarhovenRKHAV46.06M35   16.659  3:36
3  Liam de MeyRKHAV46.42M35   16.445  3:39
4  Michiel LelieRKHAV47.10Mse   16.283  3:41
5  GertJan Boeykens?49.04Mse   15.652  3:50
6  Marc van AckerHulst50.13M40   15.294  3:55
7  Joris ZamanNieuw-Namen50.31M40   15.203  3:57
8  Allan van AltenAxel52.03M40   14.755  4:04
9  Pieter d'HoogheNieuwkerken53.30Mse   14.355  4:11
10  Erik GoossenTerneuzen54.11M45   14.174  4:14
11  Marcel AdriaanseMiddelburg55.21M40   13.875  4:19
12  Paul HaertjensBoekhoute55.26M50   13.854  4:20
13  Kevin SermijnWachtebeke55.56M35   13.731  4:22
14  Danny v DammeSinaai56.26M55   13.609  4:25
15  Ivan de KeyserWaasmunster56.41M50   13.549  4:26
16  Katrien van GeertsomSint-Niklaas56.53Vse   13.501  4:27
17  Martijn HeyensHulst58.53M35   13.043  4:36
18  Dimitri CuyversStekene59.02M40   13.010  4:37
19  Rudi de CaluwéSas van Gent1.00.10M55   12.765  4:42
20  Thomas LambersMelsele1.00.11M40   12.761  4:42
21  Arno HerreweghPrinsenbeek1.00.21M40   12.726  4:43
22  Jan van bellenHulst1.00.25Mse   12.712  4:43
23  Martine Boute?1.00.29V40   12.698  4:44
24  Sander d'HontKuitaart1.01.37Mse   12.464  4:49
25  Mark d'HontKuitaart1.01.37M50   12.464  4:49
26  Ada GeuzeMiddelburg1.01.45Vse   12.437  4:49
27  Paul de Booij?1.02.31M55   12.285  4:53
28  Lauran van den DriesKloosterzande1.06.34M60   11.537  5:12
29  Marian v DammeClinge1.06.57V50   11.471  5:14
30  Marjan HamelinckHulst1.07.22V45   11.400  5:16
31  Ferdie de KlerkTerneuzen1.07.23M70   11.397  5:16
32  Liselot HemelsoetTerneuzen1.07.31Vse   11.375  5:16
33  Frank HemelsoetTerneuzen1.07.42M50   11.344  5:17
34  Walther de BlockHulst1.08.47Mse   11.165  5:22
35  Stephan SchoutenVlissingen1.08.52Mse   11.152  5:23
36  Roels HobertKloosterzande1.09.05M65   11.117  5:24
37  Anne Marie FermontHulst1.09.07V45   11.112  5:24
38  Kees van GeloofHulst1.09.53M55   10.990  5:28
39  Leo HoeksmaKoewacht1.10.16M60   10.930  5:29
40  Chantal NachtegaelHeikant1.10.18V50   10.925  5:30
41  Alex v LeuvenSint Jansteen1.10.21M55   10.917  5:30
42  Ko de KoeyerZaamslag1.10.40M70   10.868  5:31
43  Linda van MeursAxel1.12.22Vse   10.613  5:39
44  Emanuela BrackeAxel1.12.23V45   10.610  5:39
45  Jack de BooijHulst1.14.28Mse   10.313  5:49
46  Daphne de KeijzerHulst1.14.28Vse   10.313  5:49
47  Romain Borssens?1.15.40M60   10.150  5:55
48  Yves RooversWommelgem1.15.40M45   10.150  5:55
49  Kimberly van WaesergheSint-Pauwels1.16.12Vse   10.079  5:57
50  Tommy de VosHaasdonk1.18.27M35   9.790  6:08
51  Marianne BroeckaertHulst1.18.27V50   9.790  6:08
52  janine HollestelleHulst1.18.47V45   9.748  6:09
53  Anne Marie VermeersenHulst1.18.47V45   9.748  6:09
54  Joop de RijckSint Jansteen1.18.56M50   9.730  6:10
55  Samantha de RijckSint Jansteen1.18.56Vse   9.730  6:10
56  Didier Van NieuwenhuyzeAssenede1.19.09M50   9.703  6:11
57  Patricia PronkPrinsenbeek1.23.40V40   9.179  6:32
58  Bianca de Pooter?1.32.14Vse   8.327  7:12
Mannen: 40 (68.97%) => M35=5 - M40=7 - M45=2 - M50=6 - M55=5 - M60=3 - M65=1 - M70=2 - Mse=9
Vrouwen: 18 (31.03%) => V40=2 - V45=5 - V50=3 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Jarne Verhaegen46:05Filip Mortier46:16Chris de Smit48:15Cathy Poppe57:5053
2017Job de Feijter44:16Rik van Laarhoven46:06Liam de Mey46:42Katrien van Geertsom56:5358
2016Thijs Verbeeck44:06Job de Feijter44:34Liam de Mey46:56Inge de Booij1:02:4546
2015Job de Feijter44:21Liam de Mey46:44Chris de Smit49:38Katrien van Geertsom1:03:2554
2014Rik van Laarhoven46:05Job de Feijter46:22Edwin de la Ruelle46:30Martine Boute57:4162
2012Patrick van Petegem43:02Bjorn Willems44:12Edwin de la Ruelle45:21Wendy Jonkheijm1:04:0855
2011Yves Vercammen45:24Kurt Saerens47:29Filip Mortier48:35Mieke de Wilde51:0663
2010Wannes Hendriks47:07Eric Leers47:38Kurt Saerens48:34Niki Bogaert1:00:4548


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.251 seconden nodig om deze lijst met 167 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
31-03-2018 25 km van HulstHulstRKHAV0
26-03-2016 25 km van HulstHulstRKHAV1112
28-03-2015 25 km van HulstHulstRKHAV1592
29-03-2014 25 km van HulstHulstRKHAV2045
31-03-2012 25 km van HulstHulstRKHAV622
26-03-2011 25 km van HulstHulstRKHAV554
27-03-2010 25 km van HulstHulstRKHAV780
28-03-2009 25 km van HulstHulstRKHAV459
24-03-2007 25 km van HulstHulstRKHAV1305
25-03-2006 25 km van HulstHulstRKHAV1144
27-03-2004 25 km van HulstHulstRKHAV548

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
10 km Boris de Bruijn (PR)34.45  M35
10 km Monique Verschuure (PR)36.43  V35
10 km Rob van 't Veen (PR)37.42  M35
10 km Annet van der Linde (PR 41.25)42.55  V45
10 km Jan de Wilde (PR 32.16)42.56  M60
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018