woensdag 22 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-08: Strijd verwacht bij Stratenloop Kapelle
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
2e Dow trimloop
Terneuzen, zaterdag 18 maart 2017 - Organisatie: Jogging Club Dow
15.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Ruud NaudtsWaarschoot58.40Mse   15.955  3:46
2  Henk de BrauwerWaarschoot59.04M55   15.847  3:47
3  Gertjan BoeykensStekene59.56Mse   15.617  3:51
4  Leo BrackeAxel1.02.41M50   14.932  4:01
5  Bas JasperseTerneuzen1.04.37M45   14.485  4:09
6  Erik BollemanAxel1.04.40M45   14.474  4:09
7  Guy van DriesscheGraauw1.05.57M45   14.193  4:14
8  Philippe de WispelaereEeklo1.06.31M40   14.072  4:16
9  Geerd de RijckStekene1.07.51M60   13.795  4:21
10  Martin NoensKemzeke1.08.31M50   13.661  4:24
11  Rudy MichielsOosterzele1.09.23M45   13.490  4:27
12  Peter DeclerckWaarschoot1.09.27M40   13.477  4:27
13  Marcel Van LuikTerneuzen1.10.15M40   13.324  4:30
14  Leon van BavinchovenTerneuzen1.10.25M45   13.292  4:31
15  Frank BoerebachHoek1.10.33M55   13.267  4:31
16  Marc WelvaertOosteeklo1.11.58M50   13.006  4:37
17  Martine BouteWaarschoot1.12.37V40   12.890  4:39
18  Jan de MitsKluizen1.12.58M50   12.828  4:41
19  Paul ObbelsTerneuzen1.16.04M65   12.305  4:53
20  Piet PijpelinkTerneuzen1.17.49M50   12.028  4:59
21  Frans VerwilligenHulst1.19.13M60   11.816  5:05
22  Arnold MannaertOssenisse1.19.44M60   11.739  5:07
23  Philippe van GeertruyEkeren1.21.49M50   11.440  5:15
24  Els ZweistraTerneuzen1.29.38V55   10.443  5:45
25  Ko de KoeyerZaamslag1.29.38M70   10.443  5:45
26  Romain BolssensKieldrecht1.30.42M60   10.320  5:49
27  Dominique de MeySint-Niklaas1.33.07V50   10.052  5:58
Mannen: 24 (88.89%) => M40=3 - M45=5 - M50=6 - M55=2 - M60=4 - M65=1 - M70=1 - Mse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sander Post55:02Sander van Doorn58:51Tom Janssens1:00:08Adinda Vetsuypens1:07:4444
2017Ruud Naudts58:40Henk de Brauwer59:04Gertjan Boeykens59:56Martine Boute1:12:3727
2016Sander Post54:01Remy Vasseur56:30Patrick Hembrecht58:06Martine Boute1:10:5650
2015Sander Post55:34Alexander Vanwalleghem59:53Dennis Florussen1:00:15Niki Bogaert1:05:5743
2014Henk de Brauwer55:10Thijs Planckaert55:17Jopie van Brandt56:10Katrien Lievens1:04:4552

10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Francesko de GrooteHamme37.22Mse   16.699  3:36
2  Mike ZegersTerneuzen43.42M45   14.279  4:12
3  Jan RouwendaalVogelwaarde43.50Mse   14.236  4:13
4  Roland SyvertsenSint-Niklaas44.41M55   13.965  4:18
5  Albert PlatteeuwTerneuzen45.22M50   13.755  4:22
6  Cathy PoppeTerneuzen46.01V35   13.560  4:25
7  Paul HaertjensBoekhoute46.16M50   13.487  4:27
8  Menno van der ZandenPhilippine46.21Mse   13.463  4:27
9  Saskia VercammenSint-Niklaas46.27V40   13.434  4:28
10  Dimitir CuyversStekene47.05M40   13.253  4:32
11  Hennie DriessenAxel47.07M40   13.244  4:32
12  Dirk De BosscherLokeren48.51M50   12.774  4:42
13  Jacques ZamanTerneuzen49.35M55   12.585  4:46
14  Hanno de HoonTerneuzen51.16M55   12.172  4:56
15  Willem Van der HeydenKieldrecht51.17M65   12.168  4:56
16  Lauran van den DriesKloosterzande51.43M60   12.066  4:58
17  Ron AbuysKloosterzande56.02M75   11.136  5:23
18  Leo HoeksmaKoewacht56.09M60   11.113  5:24
19  Ferdie de KlerkTerneuzen56.12M70   11.103  5:24
20  Claudia PaelinckPuivelde56.22Vse   11.070  5:25
21  Yves RooversWommelgem57.52M45   10.783  5:34
22  Mia ClymansVosselaar58.34V50   10.655  5:38
23  Gerrit LangenbergSluiskil58.49M60   10.609  5:39
24  Daan DielemanZaamslag58.58M65   10.582  5:40
25  Cedric de BeeldeSint-Niklaas58.59Mse   10.579  5:40
26  Isabelle JacobsLokeren59.21V50   10.514  5:42
27  Annelies RombautKieldrecht59.23V60   10.508  5:43
28  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels1.00.36Vse   10.297  5:50
29  Tommy de VosHaasdonk1.00.36M35   10.297  5:50
30  Norbert IngelsEvergem1.01.17M70   10.182  5:54
31  Jean Piere D'haauwZelzate1.02.22M65   10.005  6:00
32  William VerdonckBeveren-Waas1.04.46M70   9.635  6:14
33  Maria van BelleErtvelde1.05.39V70   9.505  6:19
34  Rudi van WaasbergheSint-Pauwels1.06.18M60   9.412  6:23
35  Nancy HosteWaasmunster1.11.46V45   8.695  6:54
36  Aimé SamsonSint-Pauwels1.11.48M65   8.691  6:54
37  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.13.49M80   8.453  7:06
38  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.13.49V70   8.453  7:06
Mannen: 28 (73.68%) => M35=1 - M40=2 - M45=2 - M50=3 - M55=3 - M60=4 - M65=4 - M70=3 - M75=1 - M80=1 - Mse=4
Vrouwen: 10 (26.32%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - V50=2 - V60=1 - V70=2 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Mark Verhage35:43Sem Schockaert36:45Peter Rottier37:57Sara Wuytack44:0767
2017Francesko de Groote37:22Mike Zegers43:42Jan Rouwendaal43:50Cathy Poppe46:0138
2016Sander d'Hont35:46Stijn Vermeersch36:31Martin Voncken38:45Inge de Booij47:4278
2015Francesko Degroote36:08Frederque Lotin37:20Ronny Wagenaer39:59Irma Karahotka46:1537
2014Dirk van Wesepoel36:00Geert de Keyser37:01Alexander Vanwalleghem39:18Marleen Ackerman48:0650


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.078 seconden nodig om deze lijst met 65 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
20-01-2018 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
24-03-2018 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
21-01-2017 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
23-01-2016 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow742
24-01-2015 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow659
21-03-2015 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow930
08-03-2014 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow1223
25-01-2014 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow1007

 
Laatste reactie:
Danny Meeus: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
5000 m Job de Feijter (PR)15.23.36  Mse
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.04.95  JoB
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
Atletiek Zeeland © 2018