woensdag 24 april 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 27-04: Koningsloop Oostburg
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Ouddorp
zo 28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 03-05: Track Meeting Utrecht
di 07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen
za 18-05: Ter Specke Bokaal Lisse
za 18-05: 3e Strandloop voor Hoop Zoutelande
zo 19-05: Rondje Voorne Brielle
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes (193)
za 30-03: 25 km van Hulst (152)
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse (120)
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (59)
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis (306)
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle (139)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement (43)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Corn Boys Loop
Sas van Gent, zaterdag 11 maart 2017 - Organisatie: Corn Boys
15.07 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Frederik ChristiaensBerlare55.38Mse   16.253  3:41
2  Henk de BrauwerWaarschoot58.03Mse   15.576  3:51
3  Allan van AltenAxel1.01.13M40   14.770  4:04
4  Leo BrackeAxel1.03.15Mse   14.296  4:12
5  Ivan de MuynckUrsel1.03.33Mse   14.228  4:13
6  Maurice van SpeybroeckErtvelde1.03.33Mse   14.228  4:13
7  Kurt SchreyenEvergem1.03.36Mse   14.217  4:13
8  Guy van DriesscheGraauw1.04.13Mse   14.080  4:16
9  Davy DubbeldamSluiskil1.04.23Mse   14.044  4:16
10  Erik BollemanAxel1.04.31M45   14.015  4:17
11  Geert de RyckStekene1.05.41Mse   13.766  4:22
12  Robert LafertinTerneuzen1.06.53Mse   13.519  4:26
13  Martin MoensKemzeke1.07.02Mse   13.489  4:27
14  Danny van DammeSinaai1.07.02Mse   13.489  4:27
15  Ivan de KeyserWaasmunster1.07.02Mse   13.489  4:27
16  Rudy MichielsOosterzele1.07.51Mse   13.326  4:30
17  Glenn ChristiaensZele1.08.54Mse   13.123  4:34
18  Frank BoerebachHoek1.09.11Mse   13.070  4:35
19  Geert de PoorterSas van Gent1.09.37Mse   12.988  4:37
20  Carlo NobusEede1.09.45Mse   12.963  4:38
21  Chris de GrooteZelzate1.10.30Mse   12.826  4:41
22  Kristof de MaertelaereSas van Gent1.10.30Mse   12.826  4:41
23  Marc WelvaertOost-Eeklo1.10.42Mse   12.789  4:41
24  Adelin de GrooteEvergem1.11.00Mse   12.735  4:43
25  Mario VandeleurGent1.11.25Mse   12.661  4:44
26  Martine BouteOostmoer1.11.34Vse   12.634  4:45
27  Kevin de WulfZelzate1.11.43Mse   12.608  4:46
28  Jan StrymesSint-Laureins1.12.44Mse   12.432  4:50
29  Pascal van HulleMaldegem1.12.50Mse   12.415  4:50
30  Wim StrobbeKloosterzande1.14.13Mse   12.183  4:55
31  Frans VerwiligenHulst1.17.53Mse   11.610  5:10
32  Gerald MonteyneOost-Eeklo1.19.30Mse   11.374  5:17
33  Els ZweistraTerneuzen1.19.30Vse   11.374  5:17
34  Jan de MitsKluizen1.19.30Mse   11.374  5:17
35  Kathleen de MeulemeesterEke1.19.47Vse   11.333  5:18
36  Conrad de RidderVlissingen1.20.44Mse   11.200  5:21
37  Arnold MannaertOssenisse1.20.49Mse   11.188  5:22
38  Hubert RoelsKloosterzande1.24.36Mse   10.688  5:37
39  Emanuela BrackeAxel1.24.53Vse   10.652  5:38
40  Imelda de PoorterTerneuzen1.25.03Vse   10.631  5:39
41  Kristof van de WieleOudenaarde1.33.07Mse   9.710  6:11
42  Rudy van de VeldeWachtebeke1.38.09Mse   9.212  6:31
Mannen: 37 (88.1%) => M40=1 - M45=1 - Mse=35
Vrouwen: 5 (11.9%) => Vse=5
8.9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Martijn KoxWestdorpe32.34Mse   16.397  3:40
2  Giovanni van LokerenZele33.36Mse   15.893  3:47
3  Paul HaertjensBoekhoute36.54Mse   14.472  4:09
4  Joris de NeveEeklo37.12Mse   14.355  4:11
5  Marc BosmanMelsele37.18Mse   14.316  4:11
6  Xavier HermanSas van Gent38.26Mse   13.894  4:19
7  Peter DeclerckWaarschoot38.43Mse   13.793  4:21
8  Patrick de SutterStekene38.49Mse   13.757  4:22
9  Cathy PoppeTerneuzen39.16V35   13.599  4:25
10  Jochem de BeeldeSint-Niklaas39.47Mse   13.423  4:28
11  Dimitri CuyversStekene39.52Mse   13.395  4:29
12  Menno van der ZandenPhilippine39.55Mse   13.378  4:29
13  Rudi de ClaluweSas van Gent40.31Mse   13.180  4:33
14  Chris SchelkensDendermonde40.57Mse   13.040  4:36
15  Dirk de BosscherLokeren41.02Mse   13.014  4:37
16  Rony AdriaenssensLokeren41.10Mse   12.972  4:38
17  William HelskensSint-Kruis-Winkel41.16Mse   12.940  4:38
18  Eric de MeulenaereSint-Gilles-Waas41.52Mse   12.755  4:42
19  Hennie DriessenAxel42.10Mse   12.664  4:44
20  Patrick RoosenboomZele42.43Mse   12.501  4:48
21  Cedric de BeeldeSint-Niklaas43.06Mse   12.390  4:51
22  Willem van der HeydenKieldrecht43.52Mse   12.173  4:56
23  Wim de GreytStekene44.18Mse   12.054  4:59
24  Wanda ZegersTerneuzen44.28Vse   12.009  5:00
25  Lienda PilleUrsel47.16Vse   11.298  5:19
26  Rudy CocquytWondelgem47.20Mse   11.282  5:19
27  Didier van NieuwenhuyzeAssenede47.53Mse   11.152  5:23
28  Claudia PaelinckPuivelde48.07Vse   11.098  5:24
29  Leo HoeksmaAxel48.51Mse   10.931  5:29
30  Annelies RombautKieldrecht50.19Vse   10.613  5:39
31  Carine CleemputZelzate50.57Vse   10.481  5:43
32  Norbert IngelsEvergem51.50Mse   10.302  5:49
33  Stefan de SaedeleerZelzate52.13Mse   10.227  5:52
34  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels52.55Vse   10.091  5:57
35  Tommy DevosHaasdonk52.55Mse   10.091  5:57
36  Jean Pierre D'HauwZelzate53.20Mse   10.013  6:00
37  William VerdonckBeveren-Waas53.58Mse   9.895  6:04
38  Isabelle JacobsLokeren55.12Vse   9.674  6:12
39  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels55.47Mse   9.573  6:16
40  Maria van BelleErtvelde57.43Vse   9.252  6:29
41  Aime SamsonSint-Pauwels58.12Mse   9.175  6:32
42  Tiny van VoorenEvergem1.01.30Vse   8.683  6:55
43  Hoste NanajWaasmunster1.02.20Vse   8.567  7:00
44  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.03.00Mse   8.476  7:05
45  Greta van VijlderSint-Gilles-Waas1.03.00Vse   8.476  7:05
46  Rita van AvermaetAssenede1.10.42Vse   7.553  7:57
47  Guy GaelensGentbrugge1.10.42Mse   7.553  7:57
Mannen: 34 (72.34%) => Mse=34
Vrouwen: 13 (27.66%) => V35=1 - Vse=12

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.19 seconden nodig om deze lijst met 89 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
16-03-2019 Corn Boys LoopSas van GentCorn Boys0
10-03-2018 Corn Boys LoopSas van GentCorn Boys0
07-03-2015 Corn Boys LoopSas van GentCorn Boys1093
22-03-2014 Corn Boys LoopSas van GentCorn Boys1087

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Rotterdam (63)
07-04: Marathon Bonn (1)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 10 van Halsteren (20)
31-03: 14e Venloop (18)
24-03: 31e Parelloop Brunssum (7)
23-03: Wegwedstrijd Naaldwijk (1)
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
17-03: Heuvelland marathon Maastricht (3)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
Atletiek Zeeland © 2019