donderdag 20 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande (71)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
19e Steense Rattenloop
Sint Jansteen, zaterdag 14 januari 2017 - Organisatie: Funrunners
12.9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander PostTerneuzen45.56Mse   16.851  3:34
2  Mark VerhageZaamslag47.12Mse   16.398  3:40
3  Benny ThuySint Jansteen49.41M45   15.579  3:51
4  Marcel AdriaanseMiddelburg50.19M40   15.383  3:54
5  Alexander VanwalleghemVeldegem50.41Mse   15.271  3:56
6  Dennis VlassenroodSint Jansteen51.00Mse   15.176  3:57
7  Geert WaelputKoewacht51.18M40   15.088  3:59
8  Stefaan de MaeyerNieuwkerken Waas52.39M45   14.701  4:05
9  Jordy LeenknechtHulst53.06Mse   14.576  4:07
10  Fons de RijckeKloosterzande55.06M50   14.047  4:16
11  Dirk VerwulgenStekene55.15M55   14.009  4:17
12  Cathy PoppeTerneuzen55.30V35   13.946  4:18
13  Erik BollemanAxel56.00M45   13.821  4:20
14  Jeroen van DijkKloosterzande56.21Mse   13.736  4:22
15  Leo BrackeAxel58.44M50   13.178  4:33
16  Jan KintHulst59.05Mse   13.100  4:35
17  Yannick VastenhoutTerneuzen59.48Mse   12.943  4:38
18  Menno van der ZandenPhilippine59.51Mse   12.932  4:38
19  Emardo de RijckSint Jansteen1.01.09Mse   12.657  4:44
20  Michiel IJsebaertSint Jansteen1.03.07Mse   12.263  4:54
21  J. LepoudreIchtegem1.03.46M60   12.138  4:57
22  Danny van DammeSinaai1.03.49M55   12.128  4:57
23  Ronny SmetSinaai1.03.52M55   12.119  4:57
24  Pepijn BoussenSint Jansteen1.04.04Mse   12.081  4:58
25  E. StrobbeKloosterzande1.04.13M60   12.053  4:59
26  Renate van HuffelSint Jansteen1.05.07V35   11.886  5:03
27  Bjorn de BetueSint Jansteen1.05.34Mse   11.805  5:05
28  Bas ValckxHulst1.05.37Mse   11.796  5:05
29  Wanda ZegersTerneuzen1.06.20V40   11.668  5:09
30  Luc KusseneersRumst1.08.29M55   11.302  5:19
31  Christoph BaeleDendermonde1.08.32M40   11.294  5:19
32  Lauran van den DriesKloosterzande1.09.17M60   11.172  5:22
33  Ferdie de KlerkTerneuzen1.09.18M70   11.169  5:22
34  Eddy WaelputStekene1.09.43M45   11.102  5:24
35  Sjoerd BoussenHulst1.12.35Mse   10.664  5:38
36  Remy de BruynSint Jansteen1.12.36Mse   10.661  5:38
37  Kristof vande WieleOudenaarde1.13.09M40   10.581  5:40
38  Romain BolssensKieldrecht1.16.18M60   10.144  5:55
Mannen: 35 (92.11%) => M40=4 - M45=4 - M50=2 - M55=4 - M60=4 - M70=1 - Mse=16
8.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Francesco DegrooteHamme28.39M55   17.382  3:27
2  Frank van den BrandenSint Jansteen32.29M55   15.331  3:55
3  Ronny WagenaerMelsele33.35M45   14.829  4:03
4  Tommy LauretZaamslag34.09M55   14.583  4:07
5  Ard Jan DeurwaarderAxel34.52Mse   14.283  4:12
6  Lies MaesBelsele35.39V35   13.969  4:18
7  Ralph SchaaljeAxel36.20Mse   13.706  4:23
8  Jos RooversWommelgem37.05M45   13.429  4:28
9  Willy SijmusKeerbergen38.22M60   12.980  4:37
10  Dian WagenaerStekene38.33M45   12.918  4:39
11  Gian ScheeleZaamslag39.04Mse   12.747  4:42
12  Natasja BooijWalsoorden40.46V45   12.216  4:55
13  Dennis SchipperSint Jansteen41.04M40   12.127  4:57
14  Leo KaijserTerneuzen41.18M55   12.058  4:59
15  Stefan de WertClinge42.03M45   11.843  5:04
16  Ludwig van GeyteZele42.18M55   11.773  5:06
17  Kees van GeloofHulst42.31M55   11.713  5:07
18  Marc van PasselVogelwaarde42.33M50   11.704  5:08
19  Ivo de WildeClinge43.33M45   11.435  5:15
20  Ron AbuysKloosterzande43.57M70   11.331  5:18
21  Nick RotthierSint Jansteen44.14Mse   11.258  5:20
22  Erwin de WaeleSinaai44.34Mse   11.174  5:22
23  Willy MenuWalsoorden44.43M55   11.137  5:23
24  Andrea VermoteEernegem45.54V55   10.850  5:32
25  Daan DielemanZaamslag46.48M65   10.641  5:38
26  Stefan ProvoostStekene47.14M45   10.543  5:41
27  Martin HollestelleHulst47.16M50   10.536  5:42
28  Maarten van der Most vanAxel49.07Mse   10.139  5:55
29  Janine HollestelleHulst49.52V45   9.987  6:00
30  Marianne BroeckaertHulst49.53V50   9.983  6:01
31  Jeroen GelderlandHeikant50.36Mse   9.842  6:06
32  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels52.25M60   9.501  6:19
33  William VerdonckBeveren54.18M70   9.171  6:33
34  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas59.44V65   8.337  7:12
35  Wim CoppietersStrombeek59.46M70   8.332  7:12
Mannen: 29 (82.86%) => M40=1 - M45=6 - M50=2 - M55=7 - M60=2 - M65=1 - M70=3 - Mse=7
Vrouwen: 6 (17.14%) => V35=1 - V45=2 - V50=1 - V55=1 - V65=1

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.08 seconden nodig om deze lijst met 73 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
13-01-2018 20e Steense RattenloopSint JansteenFunrunners0
09-01-2016 18e Steense RattenloopSint JansteenFunrunners897
10-01-2015 17e Steense RattenloopSint JansteenFunrunners716
11-01-2014 16e Steense RattenloopSint JansteenFunrunners1132
12-01-2013 Steense RattenloopSint JansteenFunrunners1610

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
marath Marlon Roels (PR)3.08.07  M45
marath Paola van Gilst (PR)3.09.15  V45
marath Ada Geuze (PR)3.17.39  V35
marath Michel Ridderhof (PR 3.19.10)3.24.00  M45
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: M√ľnster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018