woensdag 21 november 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
29-10: Stelleplascross opent Zeeuws veldloopseizoen
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
za 01-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
vr 14-12: Kanjerloop Goes
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
Recente uitslagen meer uitslagen
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg (109)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
15e Piet Spruit Memorial Loop
Sluiskil, zaterdag 22 oktober 2016 - Organisatie: Piet Spruit lopers
13.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim PleijteVlissingen46.22Mse   17.081  3:31
2  Mark VerhageZaamslag48.32Mse   16.319  3:41
3  Wim VercruyssenNieuw-Namen54.02Mse   14.658  4:06
4  Alexander van WalleghemVeldegem54.23Mse   14.563  4:07
5  Allan van AltenAxel54.55M40   14.422  4:10
6  Maurice van SpeybroeckErtvelde57.35Mse   13.754  4:22
7  Erik BollemanAxel57.54M45   13.679  4:23
8  Jos van GrembergheKoewacht58.01Mse   13.651  4:24
9  Geerd de RyckStekene58.43Mse   13.489  4:27
10  Guy van DriesscheGraauw58.48Mse   13.469  4:27
11  Martin NoensKemzeke58.54Mse   13.447  4:28
12  Frank BoerebachHoek59.50Mse   13.237  4:32
13  Stefaan HeirmanMoerbeke-Waas1.01.04Mse   12.969  4:38
14  Peter ClaesSluiskil1.01.06Mse   12.962  4:38
15  Niki BoogaertSint-Niklaas1.01.27Vse   12.889  4:39
16  Jos WijnsHallaar1.01.30Mse   12.878  4:40
17  Leo BrackeAxel1.01.46Mse   12.822  4:41
18  Yannick VastenhoutTerneuzen1.01.47Mse   12.819  4:41
19  Kris GoossensKieldrecht1.01.52Mse   12.802  4:41
20  Katrien van GeertsonSint-Niklaas1.02.03Vse   12.764  4:42
21  Martine BouteOostmoer1.03.19Vse   12.509  4:48
22  Renate de ReusVlissingen1.04.57Vse   12.194  4:55
23  Koen KoutstaalHulst1.04.58Mse   12.191  4:55
24  Joeri IvensSluiskil1.05.09Mse   12.157  4:56
25  Robert MatthijsTerneuzen1.05.12Mse   12.147  4:56
26  Petra de KnechtTerneuzen1.05.41V50   12.058  4:59
27  Wouter JulsingTerneuzen1.05.43Mse   12.052  4:59
28  Jean-Pierre LepoudreIchtegem1.06.51Mse   11.847  5:04
29  Marc WelvaertOosteeklo1.07.25Mse   11.748  5:06
30  Cor de JongeTerneuzen1.07.33M55   11.725  5:07
31  Wim LockefeirNieuw-Namen1.08.03Mse   11.639  5:09
32  Renate van HuffelSint Jansteen1.09.02Vse   11.473  5:14
33  Sjaak VroonlandLamswaarde1.09.03Mse   11.470  5:14
34  Piet PijpelinkTerneuzen1.09.14Mse   11.440  5:15
35  Jos van BellenHulst1.10.20Mse   11.261  5:20
36  Jan de MitsErtvelde1.10.36Mse   11.218  5:21
37  Nadia BleyenbergNieuw-Namen1.11.10Vse   11.129  5:23
38  Ferdie de KlerkTerneuzen1.11.11M70   11.126  5:24
39  Kristof van de WieleOudenaarde1.11.48Mse   11.031  5:26
40  Chris de KoeVlissingen1.13.12M65   10.820  5:33
41  Els ZweistraTerneuzen1.13.28Vse   10.780  5:34
42  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.14.40Mse   10.607  5:39
43  Didier van NieuwenhuyzeAssenede1.15.12Mse   10.532  5:42
44  Stefan van de VeldeTerneuzen1.16.16Mse   10.385  5:47
45  Fermin van de WoestijneWatervliet1.16.58Mse   10.290  5:50
46  Marcel de CockVogelwaarde1.17.11Mse   10.261  5:51
47  Antoine van den BroekTerneuzen1.17.23Mse   10.235  5:52
48  Nic VerkinderenGent 1.17.51Mse   10.173  5:54
49  Harry DurinckKalken1.18.19Mse   10.113  5:56
50  Piet de ZeeuwTerneuzen1.19.08Mse   10.008  6:00
51  Louis van der SteenGent1.21.48Mse   9.682  6:12
52  Romain BolssensKieldrecht1.23.04Mse   9.535  6:18
53  Carine CleemputZelzate1.24.42Vse   9.351  6:25
54  Philip de VroeSleidinge1.24.43Mse   9.349  6:25
55  Gerald MonteyneOosteeklo1.24.43Mse   9.349  6:25
Mannen: 46 (83.64%) => M40=1 - M45=1 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=41
Vrouwen: 9 (16.36%) => V50=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2016Tim Pleijte46:22Mark Verhage48:32Wim Vercruyssen54:02Niki Boogaert1:01:2755
2015Mark Verhage47:33Kevin Cnudde47:39Sander Post48:03Marleen Houg1:09:1349

8.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Martijn KoxWestdorpe33.30Mse   15.761  3:48
2  Joos PauwelKleit33.52Mse   15.591  3:51
3  Edwin de JaegerZuiddorpe34.38M40   15.245  3:56
4  Steven MoeraertLovendegem36.05Mse   14.633  4:06
5  Jan RouwendaalVogelwaarde37.04Mse   14.245  4:13
6  Evert KuijkTerneuzen37.12M45   14.194  4:14
7  Dennis FlorussenTerneuzen37.20M40   14.143  4:15
8  Gino van BroeckTemse37.25Mse   14.111  4:15
9  Herman KuijerTerneuzen37.57Mse   13.913  4:19
10  Cathy PoppeTerneuzen38.14V35   13.810  4:21
11  Alain LippensErtvelde38.39Mse   13.661  4:24
12  Joris de NeveEeklo39.30Mse   13.367  4:29
13  Leon van BavinchovenTerneuzen40.09M45   13.151  4:34
14  Kevin de WulfZelzate40.16Mse   13.113  4:35
15  Douwe WortmanAxel40.18Mse   13.102  4:35
16  Sjakkie van den BroekeHoek40.22M45   13.080  4:35
17  Menno van der ZandenPhilippine40.46Mse   12.952  4:38
18  Paul HaertjensBoekhoute41.24Mse   12.754  4:42
19  Berry KnibbelerWestdorpe41.26M55   12.743  4:43
20  Gert de VosMerendree41.31Mse   12.718  4:43
21  Jacques ZamanTerneuzen41.52M55   12.611  4:45
22  Rene HamelinkZaamslag41.59Mse   12.576  4:46
23  Bennie BouterseTerneuzen42.03Mse   12.556  4:47
24  Natasja BooijWalsoorden42.22Vse   12.463  4:49
25  Rony AdriaenssensLokeren42.33Mse   12.409  4:50
26  William HelskensSint-Kruis-Winkel42.37Mse   12.390  4:51
27  Dirk de BosscherLokeren42.42Mse   12.365  4:51
28  Ronny SmetSinaai43.24Mse   12.166  4:56
29  Wendy van de VeldeKruishoutem43.49Vse   12.050  4:59
30  Eric de MeulenaereSint-Gilles-Waas43.55Mse   12.023  4:59
31  Jan BoonmanAxel44.18Mse   11.919  5:02
32  Cedric de BeeldeSint-Niklaas44.24Mse   11.892  5:03
33  Leo KaijserTerneuzen44.28M55   11.874  5:03
34  Bas van KeulenMiddelburg44.30Mse   11.865  5:03
35  Willem van der HeydenKieldrecht44.52Mse   11.768  5:06
36  Corina van de WegePhilippine45.13Vse   11.677  5:08
37  Stefan van DammeTerneuzen45.15Mse   11.669  5:09
38  Erwin de WaeleSinaai45.20Mse   11.647  5:09
39  Marianne KnijffPhilippine45.38V50   11.570  5:11
40  Fiona ReijersTerneuzen45.39Vse   11.566  5:11
41  Rita NysOostakker45.44Vse   11.545  5:12
42  Iris VermeulenHulst45.51Vse   11.516  5:13
43  Ron AbuysKloosterzande45.59Mse   11.482  5:14
44  Christiaan SpruitMiddelburg46.20Mse   11.396  5:16
45  Dagmar van EesveldeErtvelde46.51Vse   11.270  5:19
46  Emanuela BrackeAxel47.33Vse   11.104  5:24
47  Elisabeth SchorrewegenHallaar48.16Vse   10.939  5:29
48  Stefan de SaedeleerZelzate48.50Mse   10.812  5:33
49  Gre HendriksTerneuzen48.52Vse   10.805  5:33
50  Tonny van MulkenBreskens48.55M60   10.794  5:34
51  Cor GoossenTerneuzen48.56Mse   10.790  5:34
52  Luc LahayeSinaai48.58Mse   10.783  5:34
53  Gerrit LangenbergSluiskil49.00Mse   10.776  5:34
54  Annelies RombautKieldrecht49.18Vse   10.710  5:36
55  Daan DielemanZaamslag49.30Mse   10.667  5:38
56  Isabelle JacobsLokeren49.31Vse   10.663  5:38
57  Andrea VermoteEernegem49.35Vse   10.649  5:38
58  Ko de KoeyerZaamslag49.36Mse   10.645  5:38
59  Dirk VanwalleghemZedelgem51.20Mse   10.286  5:50
60  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels54.15Mse   9.733  6:10
61  Jean-Pierre D'hauwZelzate54.36Mse   9.670  6:12
62  Antoine MathysDe Pinte55.15Mse   9.557  6:17
63  Marjon MaljaarsOostkapelle55.24Vse   9.531  6:18
64  Jurgen LippensWaarschoot55.44Mse   9.474  6:20
65  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels56.44Vse   9.307  6:27
66  Tommy de VosHaasdonk56.46Mse   9.301  6:27
67  Aime SamsonSint-Pauwels57.56Mse   9.114  6:35
68  Veerle van RentergemSint-Kruis-Winkel58.32Vse   9.021  6:39
69  Maria van BelleSleidinge58.34Vse   9.015  6:39
70  Tiny van VoorenEvergem58.36Vse   9.010  6:40
71  Guy GaelensGentbrugge1.03.28Mse   8.319  7:13
72  Greta de VylderSint-Gilles-Waas1.03.31Vse   8.313  7:13
73  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.03.32Mse   8.311  7:13
74  Ann LommelenOssenisse1.03.35Vse   8.304  7:14
75  Rita van AvermaatAssenede1.04.00Vse   8.250  7:16
76  Rudy van de VeldeWachtebeke1.04.09Mse   8.231  7:17
Mannen: 53 (69.74%) => M40=2 - M45=3 - M55=3 - M60=1 - Mse=44
Vrouwen: 23 (30.26%) => V35=1 - V50=1 - Vse=21

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2016Martijn Kox33:30Joos Pauwel33:52Edwin de Jaeger34:38Cathy Poppe38:1476
2015Martijn Kox34:01Dennis Florussen35:14Tonny Lauret37:10Margot Thuy41:5251


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.223 seconden nodig om deze lijst met 131 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
27-10-2018 17e Piet Spruit Memorial LoopSluiskilPiet Spruit lopers0
28-10-2017 16e Piet Spruit Memorial LoopSluiskilPiet Spruit lopers0
24-10-2015 14e Piet Spruit Memorial LoopSluiskilPiet Spruit lopers802
26-10-2013 Piet Spruit Memorial LoopHoekPiet Spruit lopers1775

 
Laatste reactie:
Erwin Harmes: Levensduur Van Sporthorloges..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (78)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
halve Marcel Adriaanse (PR 1.22.21)1.24.31  M45
halve Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)1.35.24  M35
halve Michel Ridderhof (PR 1.27.23)1.35.25  M45
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (5)
15 km Wim Douw (PR 59.29)1.02.31  M55
15 km Piet Abma (PR 1.02.26)1.12.45  M55
10 km Mike van der Mark (PR)48.48  M45
10 km Mia Eversdijk (PR 52.08)54.48  V55
5 km Jaco Rip (PR)19.57  Mse
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: New York City Marathon (2)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Diepe Hel Holterbergloop Nijverdal (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018