donderdag 13 december 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
05-12: Hardloopsprokkels
23-11: Warmathon
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 14-12: Kanjerloop Goes
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
za 22-12: Natuurloop Axel
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
do 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 29-12: Eindejaarscross Axel
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 05-01: 58e Wallenloop Goes
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 12-01: Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen (149)
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse (588)
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg (138)
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (314)
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
10 Miles Philippine
Philippine, zaterdag 8 oktober 2016 - Organisatie: Scheldesport
16.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Bart BleyaertKnesselare57.19Mse   16.958  3:32
2  Sander PostTerneuzen58.56Mse   16.493  3:38
3  Mark VerhageZaamslag58.57Mse   16.489  3:38
4  Adriaan WielesTerneuzen1.05.43M45   14.791  4:03
5  Michael den HamerHoek1.06.17Mse   14.664  4:05
6  Matti BuysseStekene1.08.18Mse   14.231  4:13
7  Aran TulkensWachtebeke1.09.29Mse   13.989  4:17
8  Lion BaasVlissingen1.10.05M40   13.869  4:20
9  Danny VersluysWatervliet1.10.34Mse   13.774  4:21
10  Theo den HerderKapelle-Biezelinge1.10.47M60   13.732  4:22
11  Cathy PoppeTerneuzen1.11.38V35   13.569  4:25
12  Jos van GrembergheStekene1.11.55Mse   13.516  4:26
13  Leon BisschopsTerneuzen1.13.59Mse   13.138  4:34
14  Rob de PagterRitthem1.14.33Mse   13.038  4:36
15  Rinus van de WoestijneMiddelburg1.15.27Mse   12.883  4:39
16  Boris StockmanDrongen1.15.55Mse   12.804  4:41
17  Geerd De RyckStekene1.16.46Mse   12.662  4:44
18  Rudi de CaluweSas van Gent1.17.11Mse   12.593  4:46
19  Walther MurreZaamslag1.17.28M45   12.547  4:47
20  Philip HaersPhilippine1.17.41Mse   12.512  4:48
21  Leon van BavinchovenTerneuzen1.18.02M45   12.456  4:49
22  Gino DhanisSint Jansteen1.18.15M50   12.422  4:50
23  Jan StrymesSint-Laureins1.18.16Mse   12.419  4:50
24  Rick de SmitGoes1.19.07Mse   12.286  4:53
25  Patrick DobbelaarHoek1.19.07Mse   12.286  4:53
26  Saskia GooleKapelle-Biezelinge1.19.12V45   12.273  4:53
27  John VetteTerneuzen1.20.00Mse   12.150  4:56
28  Didier Van den BusscheStekene1.20.15Mse   12.112  4:57
29  Petra de KnechtTerneuzen1.20.18V50   12.105  4:57
30  Pascal Van HulleMaldegem1.20.30Mse   12.075  4:58
31  Wim StrobbeKloosterzande1.20.44Mse   12.040  4:59
32  Eric De MeulenaereSint-Gillis-Waas1.21.20Mse   11.951  5:01
33  Robert MatthijsTerneuzen1.24.01Mse   11.569  5:11
34  Dianka ZuiderwijkKattendijke1.25.01Vse   11.433  5:15
35  Wim LockefeirNieuw-Namen1.25.26Mse   11.377  5:16
36  Piet PijpelinkTerneuzen1.25.35Mse   11.357  5:17
37  Marianne KnijffPhilippine1.25.38V50   11.351  5:17
38  Tineke HaersIJzendijke1.25.40Vse   11.346  5:17
39  Kathleen De MeulemeesterEke1.26.32Vse   11.233  5:20
40  Marc WelvaertOosteeklo1.26.48Mse   11.198  5:21
41  Jurgen PhilipsenMiddelburg1.26.50Mse   11.194  5:22
42  Alex van LeuvenHulst1.26.55Mse   11.183  5:22
43  Frans VerwilligenHulst1.26.56Mse   11.181  5:22
44  Els ZweistraTerneuzen1.27.14Vse   11.143  5:23
45  Jan de MitsEvergem1.27.17Mse   11.136  5:23
46  Nadia BleyenbergNieuw-Namen1.28.16Vse   11.012  5:27
47  Nic VerkinderenGent1.28.17Mse   11.010  5:27
48  Patrick FreijzerHulst1.29.08Mse   10.905  5:30
49  Jessica de VetAxel1.29.35Vse   10.850  5:32
50  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.29.42Mse   10.836  5:32
51  Marcel de CockVogelwaarde1.35.41Mse   10.159  5:54
52  Conrad De RidderVlissingen1.38.20Mse   9.885  6:04
53  Johnny DoomsTerneuzen1.38.21M60   9.883  6:04
54  Jerry de KrijgerPhilippine1.38.24Mse   9.878  6:04
55  Louis van der SteenGent1.38.39Mse   9.853  6:05
56  Stefan de SaedeleerZelzate1.38.51Mse   9.833  6:06
57  Carine CleemputZelzate1.39.18Vse   9.789  6:08
58  Henk EerkesTerneuzen1.39.55Mse   9.728  6:10
59  Trui GronnissenPhilippine1.39.56Vse   9.726  6:10
60  Romain BolssensKieldrecht1.41.26Mse   9.583  6:16
61  Ingrid JonesTerneuzen1.42.39Vse   9.469  6:20
62  Esther VerpoorteKoewacht1.42.42Vse   9.464  6:20
63  Dominique De MeySint-Niklaas1.42.45Vse   9.460  6:21
64  William VerdonckBeveren1.43.12Mse   9.419  6:22
Mannen: 49 (76.56%) => M40=1 - M45=3 - M50=1 - M60=2 - Mse=42
Vrouwen: 15 (23.44%) => V35=1 - V45=1 - V50=2 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Mark Verhage59:35Liam de Mey1:00:50Sven Vermeulen1:04:12Melissa ten Kate1:14:4473
2017Jordi van Guyse1:01:41Liam de Mey1:02:43Niels Wijkhuis1:08:37Cathy Poppe1:13:1346
2016Bart Bleyaert57:19Sander Post58:56Mark Verhage58:57Cathy Poppe1:11:3864

9.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Chris de SmitHulst36.29M35   15.624  3:50
2  Peter RottierKalken38.26Mse   14.831  4:03
3  Roland van der ZandenTiel39.45Mse   14.340  4:11
4  Stef KapteijnKapelle-Biezelinge39.46Mse   14.334  4:11
5  Paul D'hontBottelare40.19Mse   14.138  4:15
6  Kevin PotsMaldegem40.39Mse   14.022  4:17
7  Joakim Van GasseSint-Pauwels41.12Mse   13.835  4:20
8  Christian de MeijerPhilippine41.58Mse   13.582  4:25
9  Alain LippensErtvelde42.33Mse   13.396  4:29
10  Arne LippensLovendegem43.12Mse   13.194  4:33
11  Frank HinterwellerSchiftweiler Dld43.31Mse   13.098  4:35
12  Frank SchoofDestelbergen44.09Mse   12.911  4:39
13  Menno van der ZandenPhilippine44.33Mse   12.795  4:41
14  Ron DellebekeOost-Souburg45.10M55   12.620  4:45
15  Yannick VastenhoutTerneuzen45.39Mse   12.486  4:48
16  Natasja BooijWalsoorden46.15Vse   12.324  4:52
17  Bennie BouterseTerneuzen46.16Mse   12.320  4:52
18  Jaap van der VeenTerneuzen46.22M45   12.293  4:53
19  Ben van VlietTerneuzen46.22Mse   12.293  4:53
20  Steven MoeraertLovendegem46.25Mse   12.280  4:53
21  Inge de BooijGraauw46.34Vse   12.241  4:54
22  John GuequierreMiddelburg47.34M65   11.983  5:00
23  Nico MahuStekene47.38Mse   11.966  5:01
24  Daniel SchiemanPhilippine48.33Mse   11.740  5:07
25  Corina van de WegePhilippine48.35Vse   11.732  5:07
26  Jean-Pierre NoletAxel48.54Mse   11.656  5:09
27  Sandra MoermanAalter49.14Vse   11.578  5:11
28  Yves BrackeZelzate49.15Mse   11.574  5:11
29  Jeroen LakerveldTerneuzen49.56Mse   11.415  5:15
30  Stefaan de WertClinge49.59Mse   11.404  5:16
31  Andre BruggemanEvergem50.12Mse   11.355  5:17
32  Eric DielemanTerneuzen50.20Mse   11.325  5:18
33  Corine de JongeTerneuzen50.29Vse   11.291  5:19
34  Willem van der HeydenKieldrecht52.23Mse   10.881  5:31
35  Maureen den HamerBiervliet52.51Vse   10.785  5:34
36  Daan DielemanZaamslag54.25Mse   10.475  5:44
37  Walther de BlockTerneuzen54.36Mse   10.440  5:45
38  Didier Van NieuwenhuyzenAssenede55.11Mse   10.329  5:49
39  Chris VerhageZaamslag55.51M60   10.206  5:53
40  Jakobus MeulenbergOudelande56.12M45   10.142  5:55
41  Tianda Donker CurtiusSchoondijke57.07Vse   9.980  6:01
42  Theo de KrijgerPhilippine58.52Mse   9.683  6:12
43  Jac den HamerBiervliet59.33Mse   9.572  6:16
44  Sabine HinterwetterSchiftweiler Dld59.37Vse   9.561  6:17
45  Yves BuysseWachtebeke1.00.33Mse   9.414  6:22
46  Edwin HoogerlandTerneuzen1.01.22Mse   9.288  6:28
47  Aime SamsomSint-Pauwels1.02.37Mse   9.103  6:35
48  Rudi Van WaesbergheSint-Pauwels1.02.43Mse   9.088  6:36
49  Kimberley Van WaesbergheSint-Pauwels1.03.16Vse   9.009  6:40
50  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.09.38Vse   8.186  7:20
51  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.09.39Mse   8.184  7:20
Mannen: 41 (80.39%) => M35=1 - M45=2 - M55=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=35
Vrouwen: 10 (19.61%) => Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Edwin de la Ruelle36:27Martijn Kox39:13Jos van Gremberghe41:49Anoucha Baute45:5628
2017Edwin de la Ruelle36:38Amor Maertens38:14Henrik Westerweele38:31Wanda Zegers50:4525
2016Chris de Smit36:29Peter Rottier38:26Roland van der Zanden39:45Natasja Booij46:1551


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.13 seconden nodig om deze lijst met 115 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
29-09-2018 10 Miles PhilippinePhilippineScheldesport0
30-09-2017 10 Miles PhilippinePhilippineScheldesport0

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Levensduur Van Sporthorloges..
Jan Roose: Hardloopsprokkels..
Jan Roose: Warmathon..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
09-12: Marathon Malaga (2)
halve Ingrid Koene (PR 1.38.21)1.49.30  V55
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.24.50  M55
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (85)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (79)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
Recente video(s)
26e Inkelcross
26e Inkelcross in Evenement van de week
Tim van den Broeke na 26e Inkelcross
Atletiek Zeeland © 2018