zaterdag 16 februari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
11-02: Tim van den Broeke loopt ‘historische’ tijd op NK 10km in Schoorl
07-02: Startgeld bij volgende Jarocross in Kapelle
24-01: Jan Roose als beginnende hardloper
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen
za 09-03: 32e Krokusloop Hulst
zo 10-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe (88)
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (119)
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (125)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens (66)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
10 Miles Philippine
Philippine, zaterdag 8 oktober 2016 - Organisatie: Scheldesport
16.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Bart BleyaertKnesselare57.19Mse   16.958  3:32
2  Sander PostTerneuzen58.56Mse   16.493  3:38
3  Mark VerhageZaamslag58.57Mse   16.489  3:38
4  Adriaan WielesTerneuzen1.05.43M45   14.791  4:03
5  Michael den HamerHoek1.06.17Mse   14.664  4:05
6  Matti BuysseStekene1.08.18Mse   14.231  4:13
7  Aran TulkensWachtebeke1.09.29Mse   13.989  4:17
8  Lion BaasVlissingen1.10.05M40   13.869  4:20
9  Danny VersluysWatervliet1.10.34Mse   13.774  4:21
10  Theo den HerderKapelle-Biezelinge1.10.47M60   13.732  4:22
11  Cathy PoppeTerneuzen1.11.38V35   13.569  4:25
12  Jos van GrembergheStekene1.11.55Mse   13.516  4:26
13  Leon BisschopsTerneuzen1.13.59Mse   13.138  4:34
14  Rob de PagterRitthem1.14.33Mse   13.038  4:36
15  Rinus van de WoestijneMiddelburg1.15.27Mse   12.883  4:39
16  Boris StockmanDrongen1.15.55Mse   12.804  4:41
17  Geerd De RyckStekene1.16.46Mse   12.662  4:44
18  Rudi de CaluweSas van Gent1.17.11Mse   12.593  4:46
19  Walther MurreZaamslag1.17.28M45   12.547  4:47
20  Philip HaersPhilippine1.17.41Mse   12.512  4:48
21  Leon van BavinchovenTerneuzen1.18.02M45   12.456  4:49
22  Gino DhanisSint Jansteen1.18.15M50   12.422  4:50
23  Jan StrymesSint-Laureins1.18.16Mse   12.419  4:50
24  Rick de SmitGoes1.19.07Mse   12.286  4:53
25  Patrick DobbelaarHoek1.19.07Mse   12.286  4:53
26  Saskia GooleKapelle-Biezelinge1.19.12V45   12.273  4:53
27  John VetteTerneuzen1.20.00Mse   12.150  4:56
28  Didier Van den BusscheStekene1.20.15Mse   12.112  4:57
29  Petra de KnechtTerneuzen1.20.18V50   12.105  4:57
30  Pascal Van HulleMaldegem1.20.30Mse   12.075  4:58
31  Wim StrobbeKloosterzande1.20.44Mse   12.040  4:59
32  Eric De MeulenaereSint-Gillis-Waas1.21.20Mse   11.951  5:01
33  Robert MatthijsTerneuzen1.24.01Mse   11.569  5:11
34  Dianka ZuiderwijkKattendijke1.25.01Vse   11.433  5:15
35  Wim LockefeirNieuw-Namen1.25.26Mse   11.377  5:16
36  Piet PijpelinkTerneuzen1.25.35Mse   11.357  5:17
37  Marianne KnijffPhilippine1.25.38V50   11.351  5:17
38  Tineke HaersIJzendijke1.25.40Vse   11.346  5:17
39  Kathleen De MeulemeesterEke1.26.32Vse   11.233  5:20
40  Marc WelvaertOosteeklo1.26.48Mse   11.198  5:21
41  Jurgen PhilipsenMiddelburg1.26.50Mse   11.194  5:22
42  Alex van LeuvenHulst1.26.55Mse   11.183  5:22
43  Frans VerwilligenHulst1.26.56Mse   11.181  5:22
44  Els ZweistraTerneuzen1.27.14Vse   11.143  5:23
45  Jan de MitsEvergem1.27.17Mse   11.136  5:23
46  Nadia BleyenbergNieuw-Namen1.28.16Vse   11.012  5:27
47  Nic VerkinderenGent1.28.17Mse   11.010  5:27
48  Patrick FreijzerHulst1.29.08Mse   10.905  5:30
49  Jessica de VetAxel1.29.35Vse   10.850  5:32
50  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.29.42Mse   10.836  5:32
51  Marcel de CockVogelwaarde1.35.41Mse   10.159  5:54
52  Conrad De RidderVlissingen1.38.20Mse   9.885  6:04
53  Johnny DoomsTerneuzen1.38.21M60   9.883  6:04
54  Jerry de KrijgerPhilippine1.38.24Mse   9.878  6:04
55  Louis van der SteenGent1.38.39Mse   9.853  6:05
56  Stefan de SaedeleerZelzate1.38.51Mse   9.833  6:06
57  Carine CleemputZelzate1.39.18Vse   9.789  6:08
58  Henk EerkesTerneuzen1.39.55Mse   9.728  6:10
59  Trui GronnissenPhilippine1.39.56Vse   9.726  6:10
60  Romain BolssensKieldrecht1.41.26Mse   9.583  6:16
61  Ingrid JonesTerneuzen1.42.39Vse   9.469  6:20
62  Esther VerpoorteKoewacht1.42.42Vse   9.464  6:20
63  Dominique De MeySint-Niklaas1.42.45Vse   9.460  6:21
64  William VerdonckBeveren1.43.12Mse   9.419  6:22
Mannen: 49 (76.56%) => M40=1 - M45=3 - M50=1 - M60=2 - Mse=42
Vrouwen: 15 (23.44%) => V35=1 - V45=1 - V50=2 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Mark Verhage59:35Liam de Mey1:00:50Sven Vermeulen1:04:12Melissa ten Kate1:14:4473
2017Jordi van Guyse1:01:41Liam de Mey1:02:43Niels Wijkhuis1:08:37Cathy Poppe1:13:1346
2016Bart Bleyaert57:19Sander Post58:56Mark Verhage58:57Cathy Poppe1:11:3864

9.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Chris de SmitHulst36.29M35   15.624  3:50
2  Peter RottierKalken38.26Mse   14.831  4:03
3  Roland van der ZandenTiel39.45Mse   14.340  4:11
4  Stef KapteijnKapelle-Biezelinge39.46Mse   14.334  4:11
5  Paul D'hontBottelare40.19Mse   14.138  4:15
6  Kevin PotsMaldegem40.39Mse   14.022  4:17
7  Joakim Van GasseSint-Pauwels41.12Mse   13.835  4:20
8  Christian de MeijerPhilippine41.58Mse   13.582  4:25
9  Alain LippensErtvelde42.33Mse   13.396  4:29
10  Arne LippensLovendegem43.12Mse   13.194  4:33
11  Frank HinterwellerSchiftweiler Dld43.31Mse   13.098  4:35
12  Frank SchoofDestelbergen44.09Mse   12.911  4:39
13  Menno van der ZandenPhilippine44.33Mse   12.795  4:41
14  Ron DellebekeOost-Souburg45.10M55   12.620  4:45
15  Yannick VastenhoutTerneuzen45.39Mse   12.486  4:48
16  Natasja BooijWalsoorden46.15Vse   12.324  4:52
17  Bennie BouterseTerneuzen46.16Mse   12.320  4:52
18  Jaap van der VeenTerneuzen46.22M45   12.293  4:53
19  Ben van VlietTerneuzen46.22Mse   12.293  4:53
20  Steven MoeraertLovendegem46.25Mse   12.280  4:53
21  Inge de BooijGraauw46.34Vse   12.241  4:54
22  John GuequierreMiddelburg47.34M65   11.983  5:00
23  Nico MahuStekene47.38Mse   11.966  5:01
24  Daniel SchiemanPhilippine48.33Mse   11.740  5:07
25  Corina van de WegePhilippine48.35Vse   11.732  5:07
26  Jean-Pierre NoletAxel48.54Mse   11.656  5:09
27  Sandra MoermanAalter49.14Vse   11.578  5:11
28  Yves BrackeZelzate49.15Mse   11.574  5:11
29  Jeroen LakerveldTerneuzen49.56Mse   11.415  5:15
30  Stefaan de WertClinge49.59Mse   11.404  5:16
31  Andre BruggemanEvergem50.12Mse   11.355  5:17
32  Eric DielemanTerneuzen50.20Mse   11.325  5:18
33  Corine de JongeTerneuzen50.29Vse   11.291  5:19
34  Willem van der HeydenKieldrecht52.23Mse   10.881  5:31
35  Maureen den HamerBiervliet52.51Vse   10.785  5:34
36  Daan DielemanZaamslag54.25Mse   10.475  5:44
37  Walther de BlockTerneuzen54.36Mse   10.440  5:45
38  Didier Van NieuwenhuyzenAssenede55.11Mse   10.329  5:49
39  Chris VerhageZaamslag55.51M60   10.206  5:53
40  Jakobus MeulenbergOudelande56.12M45   10.142  5:55
41  Tianda Donker CurtiusSchoondijke57.07Vse   9.980  6:01
42  Theo de KrijgerPhilippine58.52Mse   9.683  6:12
43  Jac den HamerBiervliet59.33Mse   9.572  6:16
44  Sabine HinterwetterSchiftweiler Dld59.37Vse   9.561  6:17
45  Yves BuysseWachtebeke1.00.33Mse   9.414  6:22
46  Edwin HoogerlandTerneuzen1.01.22Mse   9.288  6:28
47  Aime SamsomSint-Pauwels1.02.37Mse   9.103  6:35
48  Rudi Van WaesbergheSint-Pauwels1.02.43Mse   9.088  6:36
49  Kimberley Van WaesbergheSint-Pauwels1.03.16Vse   9.009  6:40
50  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.09.38Vse   8.186  7:20
51  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.09.39Mse   8.184  7:20
Mannen: 41 (80.39%) => M35=1 - M45=2 - M55=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=35
Vrouwen: 10 (19.61%) => Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Edwin de la Ruelle36:27Martijn Kox39:13Jos van Gremberghe41:49Anoucha Baute45:5628
2017Edwin de la Ruelle36:38Amor Maertens38:14Henrik Westerweele38:31Wanda Zegers50:4525
2016Chris de Smit36:29Peter Rottier38:26Roland van der Zanden39:45Natasja Booij46:1551


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.297 seconden nodig om deze lijst met 115 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
29-09-2018 10 Miles PhilippinePhilippineScheldesport0
30-09-2017 10 Miles PhilippinePhilippineScheldesport0

 
Laatste reacties:
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (6)
10 km Tim van den Broeke (PR)29.53  Mse
10 km Tim Pleijte (PR 30.12)30.54  Mse
10 km Floris Willeboordse (PR 32.42)33.28  Mse
10 km Marijke de Visser (PR 35.12)35.28  Vse
10 km Carolien van de Kreeke (PR)38.36  V45
10 km Frederique Versluys (PR 37.26)39.55  V45
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
Recente video(s)
28e Halve van Cadzand
Atletiek Zeeland © 2019