dinsdag 25 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (41)
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
d'Ossekoppenloop
Ossenisse, zaterdag 10 september 2016 - Organisatie: d'Ossekoppenloop
11.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Mark VerhageZaamslag42.28Mse   16.672  3:364.63
2  Sander PostTerneuzen42.41Mse   16.587  3:374.61
3  Jente SamsonBerlare43.13Mse   16.383  3:404.55
4  Kris CornelisZele46.26Mse   15.248  3:564.24
5  Jo VerfaillieOostakker51.02Mse   13.873  4:193.85
6  Wim VercruyssenNieuw-Namen51.40Mse   13.703  4:233.81
7  Wilko BroekhovenKloosterzande51.58Mse   13.624  4:243.78
8  Guy van DriesscheGraauw52.00Mse   13.615  4:243.78
9  Maurice van SpeybroeckErtvelde52.27Mse   13.499  4:273.75
10  Martin NoensKemzeke52.52Mse   13.392  4:293.72
11  Geerd de RijckStekene54.00Mse   13.111  4:353.64
12  Jeroen Van GoethemKloosterzande54.05Mse   13.091  4:353.64
13  Jos van GrembergheKoewacht54.10Mse   13.071  4:353.63
14  Frank BoerebachHoek55.03Mse   12.861  4:403.57
15  Leo BrackeAxel55.07Mse   12.845  4:403.57
16  Stefaan HeirmanMoerbeke56.00Mse   12.643  4:453.51
17  Andre VerdurmenKloosterzande56.15Mse   12.587  4:463.50
18  Lion BaasVlissingen56.28M40   12.538  4:473.48
19  Jos WynsHallaar56.41Mse   12.490  4:483.47
20  Kris GoossensKieldrecht57.02Mse   12.414  4:503.45
21  Berry KnibbelerWestdorpe57.10M55   12.385  4:513.44
22  Eddy De CaluweGraauw57.54Mse   12.228  4:543.40
23  Omar HillaertWestdorpe58.04Mse   12.193  4:553.39
24  Marcel TaalmanKloosterzande58.11Mse   12.168  4:563.38
25  Mike van HulstHulst58.15Mse   12.155  4:563.38
26  Gino DhanisSint Jansteen58.36M50   12.082  4:583.36
27  Jos CelieAxel59.04Mse   11.986  5:003.33
28  Koen KoutstaalHulst59.58Mse   11.807  5:053.28
29  Frans VerwilligenHulst1.01.06Mse   11.588  5:113.22
30  Renate van HuffelSint Jansteen1.01.07Vse   11.584  5:113.22
31  Wim LockefeirNieuw-Namen1.01.07Mse   11.584  5:113.22
32  Harold de MaatTerneuzen1.01.47M45   11.459  5:143.18
33  Jan de MitsEvergem1.03.25Mse   11.164  5:223.10
34  Arnold MannaertKloosterzande1.03.27Mse   11.158  5:233.10
35  Marc WelvaertOosteeklo1.04.33Mse   10.968  5:283.05
36  Nadia BleyenbergNieuw-Namen1.05.07Vse   10.873  5:313.02
37  Johan BrouwersOssenisse1.05.08Mse   10.870  5:313.02
38  Patrick FreijzerHulst1.05.59Mse   10.730  5:362.98
39  Johnny DoomsTerneuzen1.06.31M60   10.644  5:382.96
40  Jos van BellenHulst1.06.40Mse   10.620  5:392.95
41  Els ZweistraTerneuzen1.07.05Vse   10.554  5:412.93
42  Nic VerkinderenGent1.07.29Mse   10.491  5:432.91
43  Dirk Van Den HoeckeZaamslag1.08.36Mse   10.321  5:492.87
44  Maarten EveraardHulst1.09.44Mse   10.153  5:552.82
45  Wim MenuKloosterzande1.09.54Mse   10.129  5:552.81
46  Bennie HeijmansHulst1.09.55Mse   10.126  5:562.81
47  Leo De FeyterAxel1.09.57Mse   10.122  5:562.81
48  Jessica De VetAxel1.10.02Vse   10.109  5:562.81
49  Linda Van MeursAxel1.11.04Vse   9.962  6:012.77
50  Emanuela BrackeAxel1.11.05Vse   9.960  6:012.77
51  Cindy van den BrandeHulst1.12.03Vse   9.827  6:062.73
52  Philip de Vroesleidinge1.12.38Mse   9.748  6:092.71
53  Rudy Van de VeldeWachtebeke1.12.55Mse   9.710  6:112.70
54  Romain BolssensKieldrecht1.13.30Mse   9.633  6:142.68
55  Sophie HilleghemGraauw1.15.21Vse   9.396  6:232.61
56  Louis Van der SteenGent1.15.35Mse   9.367  6:242.60
57  Harry DurinckKalken1.15.46Mse   9.344  6:252.60
58  Jilt PrinsVogelwaarde1.20.04Mse   8.843  6:472.46
59  Wendy BlanckaertGraauw1.20.05Vse   8.841  6:472.46
Mannen: 50 (84.75%) => M40=1 - M45=1 - M50=1 - M55=1 - M60=1 - Mse=45
Vrouwen: 9 (15.25%) => Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Mark Verhage41:38Sander d'Hont43:16Sander Van Doorn45:27Saskia Vercammen52:5666
2017Sander d'Hont42:07Andy Huybens45:06Sander van Doorn45:22Saskia Vercammen55:4994
2016Mark Verhage42:28Sander Post42:41Jente Samson43:13Renate van Huffel1:01:0759

8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Joos PauwelKleit31.32Mse   15.222  3:574.23
2  Kenneth CollemanSint-Gillis-Waas31.47Mse   15.102  3:584.20
3  Frank van den BrandenSint Jansteen32.00M55   15.000  4:004.17
4  Chris de GroteZelzate32.22Mse   14.830  4:034.12
5  Martijn KoxWestdorpe32.31Mse   14.762  4:044.10
6  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel32.56Mse   14.575  4:074.05
7  Tim BuysseAssenede33.12Mse   14.458  4:094.02
8  Jan RouwendaalVogelwaarde34.07Mse   14.069  4:163.91
10  Cathy PoppeTerneuzen34.12V35   14.035  4:173.90
9  Lorenzo d'HontHulst34.12Mse   14.035  4:173.90
11  Paul HaertjensBoekhoute36.29Mse   13.157  4:343.65
12  Kevin de WulfZelzate37.16Mse   12.880  4:403.58
13  Jacques ZamanTerneuzen38.29Mse   12.473  4:493.46
14  Natasja BooijWalsoorden38.44Vse   12.392  4:513.44
15  Cedric de BeeldeSint-Niklaas38.45Mse   12.387  4:513.44
16  Eric de MeulenaereSint-Gillis-Waas38.46Mse   12.382  4:513.44
17  Inge de BooijGraauw39.09Vse   12.261  4:543.41
18  Bennie BouterseTerneuzen39.11Mse   12.250  4:543.40
19  William HelskensSint-Kruis-Winkel39.15Mse   12.229  4:543.40
20  Rony AdriaenssensLokeren39.19Mse   12.209  4:553.39
21  Gert-Jan MenheereHulst40.00Mse   12.000  5:003.33
22  Wim de GreytStekene40.51Mse   11.750  5:063.26
23  Ron AbuysKloosterzande41.59Mse   11.433  5:153.18
24  Joop MaasKloosterzande42.00Mse   11.429  5:153.17
25  Willem Van Der HeydenKieldrecht42.22Mse   11.330  5:183.15
26  Freer van RoeyenAxel42.38Mse   11.259  5:203.13
27  Marc de BelderWiekevorst43.15Mse   11.098  5:243.08
28  Dagmar van EesveldeErtvelde43.38Vse   11.001  5:273.06
29  Elisabeth SchorrewegenHallaar44.27Vse   10.799  5:333.00
30  Stefan De SaedeleerZelzate45.22Mse   10.580  5:402.94
31  Daan DielemanZaamslag45.56Mse   10.450  5:452.90
32  Carine CleemputZelzate46.24Vse   10.345  5:482.87
33  Willy Menuwalsoorden46.32Mse   10.315  5:492.87
34  Chris VerhageZaamslag46.57M60   10.224  5:522.84
35  Luc LahayeSinaai47.01Mse   10.209  5:532.84
36  Claudia PaelinckPuivelde47.04Vse   10.198  5:532.83
37  Antoine van den BroekTerneuzen47.27Mse   10.116  5:562.81
38  Aureel LippensWaarschoot47.52Mse   10.028  5:592.79
39  Annelies RombautKieldrecht47.57Vse   10.010  6:002.78
40  Margo HermansOssenisse48.35Vse   9.880  6:042.74
41  Yves RooversWommelgem48.48Mse   9.836  6:062.73
42  Bram DeesPhillipine49.05Mse   9.779  6:082.72
43  William VerdonckBeveren49.58Mse   9.606  6:152.67
44  Hubert RoelsKloosterzande50.39Mse   9.477  6:202.63
45  Jean-Pierre D'HauwZelzate50.51Mse   9.440  6:212.62
46  Debbie de KlerkKloosterzande51.20Vse   9.351  6:252.60
47  Petra HemelaarVogelwaarde51.26Vse   9.332  6:262.59
48  Inge KouwenbergWalsoorden51.39Vse   9.293  6:272.58
49  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels51.40Mse   9.290  6:282.58
50  Aimé SamsonSint-Pauwels52.54Mse   9.074  6:372.52
51  Margot AertsHulst53.01Vse   9.054  6:382.51
52  Lilian CambeenHulst53.02Vse   9.051  6:382.51
53  Maria van BelleErtvelde54.00Vse   8.889  6:452.47
54  Rita van AvermaetAssenede58.40Vse   8.182  7:202.27
55  Guy GaelensGentbrugge58.41Mse   8.179  7:202.27
56  Wim CoppietersStrombeek-Bever59.12Mse   8.108  7:242.25
57  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.01.58Vse   7.746  7:452.15
Mannen: 40 (70.18%) => M55=1 - M60=1 - Mse=38
Vrouwen: 17 (29.82%) => V35=1 - Vse=16

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sven Vermeulen30:23Ronny Wagenaer30:42Martijn de Vries31:23Natasja De Booij37:2267
2016Joos Pauwel31:32Kenneth Colleman31:47Frank van den Branden32:00Cathy Poppe34:1257


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.338 seconden nodig om deze lijst met 116 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
08-09-2018 5e d'OssekoppenloopOssenissed'Ossekoppenloop0
09-09-2017 d'OssekoppenloopOssenissed'Ossekoppenloop0
12-09-2015 d'OssekoppenloopOssenissed'Ossekoppenloop714

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal (34)
23-06: Grote Prijs Lokeren (6)
3000 m Noor Dekker (PR 10.19.38)10.25.52  Vse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.56.87  Mse
1500 m Floris Willeboordse (PR 3.57.37)4.01.83  Mse
1500 m Patrick de Vos (PR)4.12.87  Mse
1500 m Abraham Mehari (PR)4.25.36  JoA
1500 m Dimmy Ivens (PR)4.55.12  Mse
21-06: Track Meeting Utrecht (3)
3000 m Rik van Laarhoven (PR 8.32.14)9.19.14  M40
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)2.00.89  JoA
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.44  Mse
19-06: Hardloopgala Gilze (2)
5 km Micha Janse (PR)18.22  M45
5 km Carolien van de Kreeke (PR)18.31  V45
15-06: Maasdijkmarathon (1)
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg (10)
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
18-05: Marathon Helsinki (5)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
Atletiek Zeeland © 2019