donderdag 13 december 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
05-12: Hardloopsprokkels
23-11: Warmathon
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 14-12: Kanjerloop Goes
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
za 22-12: Natuurloop Axel
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
do 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 29-12: Eindejaarscross Axel
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 05-01: 58e Wallenloop Goes
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 12-01: Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen (149)
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse (588)
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg (138)
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (314)
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
6e Stelleplascross
Heinkenszand, zaterdag 10 december 2016 - Organisatie: JARO
3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Martijn de KokAV'569.30Mse   18.947  3:10
2  Patrick de VosAV'569.33Mse   18.848  3:11
3  Erwin HarmesGonzalez Running9.38M35   18.685  3:13
4  Wilco BoogaardDynamica10.25M35   17.280  3:28
5  Bart BalkenendeAV'5610.27JoA   17.225  3:29
6  Bastiaan ZoonFlakkee10.35Mse   17.008  3:32
7  Niels van TuilAV'5610.39JoB   16.901  3:33
8  Arjo VerhageDynamica10.54M45   16.514  3:38
9  Jorick de VriesVZA11.01JoA   16.339  3:40
10  Robin de VosAV'5611.22Mse   15.836  3:47
11  Micha JanseDynamica11.27M40   15.721  3:49
12  Martin de GraafWemeldinge11.29M45   15.675  3:50
13  Stijn LavooijAV'5611.34JoB   15.562  3:51
14  Remco KapteijnAV'5611.44M40   15.341  3:55
15  Martijn LavooijAV'5611.46M40   15.297  3:55
16  Gijsbert ElstgeestAV'5611.50M35   15.211  3:57
17  Michel BekinkAV'5611.57M40   15.063  3:59
18  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge12.02Mse   14.958  4:01
19  Rinus van de WoestijneMiddelburg12.05M35   14.897  4:02
20  Bas SchulteGoes12.13Mse   14.734  4:04
21  Rien de WildeAV'5612.15M55   14.694  4:05
22  Pieter-Jan BaarAV'5612.18M40   14.634  4:06
23  Youri ElstgeestAV'5612.22JoB   14.555  4:07
24  Rick de SmitGoes12.32Mse   14.362  4:11
25  Henkjan TielemanFlakkee12.37M45   14.267  4:12
26  Paul van TuilBurgh-Haamstede12.48M45   14.063  4:16
27  Nikita van den OudenAV'5612.54MeA   13.953  4:18
28  Gerben van de BliekGoes12.56M35   13.918  4:19
29  Siem CornelisseDynamica12.58M65   13.882  4:19
30  Manfred MeulmeesterDynamica13.12M45   13.636  4:24
31  Cor van den BergeGoes13.27M45   13.383  4:29
32  Jos van SteeS-Gravenpolder13.54M45   12.950  4:38
33  Esma GuiguiAV'5613.59Vse   12.872  4:40
34  Peter Dijkwels-Heer Arendskerke14.09M45   12.721  4:43
35  Wim RooseACSS14.11M65   12.691  4:44
36  Peter VerburgGoes14.14M55   12.646  4:45
37  Maurice SteketeeMiddelburg14.16M35   12.617  4:45
38  Ad van den BergAV'5614.21M35   12.544  4:47
39  Kobus BotmanDynamica14.30M65   12.414  4:50
40  Thijs TerlouwMiddelburg14.42M45   12.245  4:54
41  John GuequierreDynamica14.47M65   12.176  4:56
42  Piet BeijerDynamica14.51M65   12.121  4:57
43  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge14.54M55   12.081  4:58
44  Annemarie VerschuureAV'5614.57V35   12.040  4:59
45  Stefan van den DriesAV'5615.01Mse   11.987  5:00
46  Arthur StijnsDynamica15.36M65   11.538  5:12
47  Lenie van KlevenVlissingen16.46V60   10.736  5:35
48  Wouter van den DriesHeinkenszand16.56M35   10.630  5:39
49  Rianne VerschuureAV'5617.21Vse   10.375  5:47
50  Liesbeth BodeAV'5617.27V35   10.315  5:49
51  Jolanda HoogestegerYerseke17.30Vse   10.286  5:50
52  Angelique DalenAV'5618.31V45   9.721  6:10
53  Jan RooseACSS18.56M65   9.507  6:19
54  Rina MeijerAPSO22.15V55   8.090  7:25

Warning: A non-numeric value encountered in /home/vhosting/r/vhost0024451/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/weduitslag.php on line 756
Mannen: 40 (74.07%) => M35=8 - M40=5 - M45=9 - M55=3 - M65=7 - Mse=8
Vrouwen: 8 (14.81%) => V35=2 - V45=1 - V55=1 - V60=1 - Vse=3
Jongens: 5 (9.26%) => JoA=2 - JoB=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2016Martijn de Kok09:30Patrick de Vos09:33Erwin Harmes09:38Esma Guigui13:5954
2015Maarten Harthoorn10:26Patrick de Vos10:29Bart Balkenende10:31van Campenhout11:4030
2014Emma van Mourik15:36Monique Verschuure13:2817


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.07 seconden nodig om deze lijst met 54 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Mannen se       3000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Kok          Martijn de    0224 AV'56        0:09:30         
002 Vos          Patrick de    0204 AV'56        0:09:33         
003 Zoon         Bastiaan      0244 Flakkee      0:10:35         
004 Vos          Robin de      0236 AV'56        0:11:22         
005 Janse        Jeroen        0205 Kapelle      0:12:02         
006 Schulte      Bas           0217 Goes         0:12:13         
007 Smit         Rick de       0215 Goes         0:12:32         
008 Dries        Stefan vd     0222 AV'56        0:15:01         
 
Mannen 35-44    3000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Harmes       Erwin         0267 GRT          0:09:38         
002 Boogaard     Wilco         0231 Dynamica     0:10:25         
003 Janse        Micha         0230 Dynamica     0:11:27         
004 Kapteijn     Remco         0229 AV'56        0:11:44         
005 Lavooij      Martijn       0239 AV'56        0:11:46         
006 Elstgeest    Gijbert       0261 AV'56        0:11:50         
007 Bekink       Michel        0264 AV'56        0:11:57         
008 Woestijne    Rinus vd      0249 Middelburg   0:12:05         
009 Baar         Pieter-Jan    0241 AV'56        0:12:18         
010 Bliek        Gerben v d    0242 Goes         0:12:56         
011 Steketee     Maurice       0248 Middelburg   0:14:16         
012 Berg         Ad vd         0265 AV'56        0:14:21         
013 Dries        Wouter vd     0243 Heinkenszand 0:16:56         
 
Mannen 45-54    3000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Verhage      Arjo          0250 Dynamica     0:10:54         
002 Graaf        Martin de     0254 Wemeldnge    0:11:29         
003 Tieleman     Henkjan       0207 Flakkee      0:12:37         
004 Tuil         Paul van      0259 B Haamstede  0:12:48         
005 Meulmeester  Manfred       0262 Dynamica     0:13:12         
006 Berge        Cor vanden    0233 Goes         0:13:27         
007 Stee         Jos van       0256 s-Gravenpold 0:13:54         
008 Dijkwel      Peter         0266 Arendskerke  0:14:09         
009 Terlouw      Thijs         0225 Middelburg   0:14:42         

Mannen 55-64    3000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Wilde        Rien de       0216 AV'56        0:12:15         
002 Verburg      Peter         0226 Goes         0:14:14         
003 Dalebout     Jan           0235 Biezelinge   0:14:54         

Mannen 65+      3000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Cornelisse   Siem          0251 Dynamica     0:12:58         
002 Roose        Wim           0202 ACSS         0:14:11         
003 Botman       Kobus         0213 Dynamica     0:14:30         
004 Guequierre   John          0245 Dynamica     0:14:47         
005 Beier        Piet          0246 Dynamica     0:14:51         
006 Stijns       Arthur        0212 Dynamica     0:15:36         
007 Roose        Jan           0203 ACSS         0:18:56         

Jongens A 98/99  3000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Balkenende   Bart          0237 AV'56        0:10:27         
002 Vries        Jorick de     0232 VZA          0:11:01         

Jongens B00/01   3000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Tuijl        Niels van     0227 AV'56        0:10:39         
002 Lavooij      Martijn       0238 AV'56        0:11:34         
003 Elstgeest    Youri         0260 AV'56        0:12:22         

Vrouwen se       3000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Guigui       Esma          0255 AV'56        0:13:59         
002 Verschuure   Rianne        0253 AV'56        0:17:21         
003 Hoogesteger  Jolanda       0234 Yerseke      0:17:30         

Vrouwen 35-44    3000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Verschuure   Annemarie     0263 AV'56        0:14:57         
002 Bode         Liesbeth      0258 AV'56        0:17:27         
 
Vrouwen 45-54    3000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Dalen        Angelique     0220 AV'56        0:18:31         
 
Vrouwen 55+      3000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Kleven       Lenie van     0211 avvn Vlissin 0:16:46         
002 Meijer       Rina          0206 APSO         0:22:15         
 
Meisjes A98/99   3000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Ouden        Nikita den    0257 AV'56        0:12:54         
 
Jongens C02/03   1000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Graaf        Robert de     0099 AV'56        0:10:41         
002 Koops        Thijs         0210              0:11:24         
003 Verbrugge    Mees          0221 AV'56        0:11:32         
004 Dees         Tom           0219 AV'56        0:13:02         
 
Meisjes C02/03   1000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Siebons      Marleen       0223 Dynamica     0:13:05         
002 Kapteijn     Lisa          0228 AV'56        0:13:23         

Jongens D04/05   1000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Dikkenberg   Jesse v d     0037 AV'56        0:03:26         
002 Geense       Bowen         0096 Waarde       0:03:34         
003 Westrate     Ben           0067 AV'56        0:03:46         
004 Koens        Jovi          0029 AV'56        0:03:57         
005 Berg         Nino vd       0061 AV'56        0:04:03         
006 Eversdijk    Willem        0064 AV'56        0:04:08         
007 Leenknegt    Sil           0095              0:04:09         
008 Oele         Sven          0054 AV'56        0:04:12         
009 Simonse      Jesper        0025 AV'56        0:04:18         

Meisjes D04/05   1000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Graaf        Amy de        0058 AV'56        0:03:33         
002 Verbrugge    Mette         0039 AV'56        0:03:51         
003 Pellaers     Fenne         0047 AV'56        0:04:06         
004 Lokers       Renate        0090 AV'56        0:04:12         
005 Elstgeest    Lotte         0062 AV'56        0:04:32         
006 Burg         Yara          0065 AV'56        0:04:34         
007 Hulsbeen     Tirza         0063 AV'56        0:04:54         

Jongens pA2 05   1000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Verbrugge    Ipe           0040 AV'56        0:03:23         
002 Koopman      Kasper        0057 Dynamica     0:03:44         
003 Steenblok    Koen          0092 AV'56        0:04:01         
004 Dees         Rody          0036 AV'56        0:04:17         
005 Rietberg     Stein         0046 Dynamica     0:04:20         
006 Schipper     Colin de      0093 Dynamica     0:04:29         

Jongens pA1 07   1000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Schletterer  Julius        0097 Dynamica     0:03:42         
002 Tieleman     Thom          0028 Sommelsdijk  0:04:06         
003 Oele         Niels         0055 AV'56        0:04:13         
004 Vithanage    Samil P       0051 AV'56        0:04:22        

Meisjes pA2 06   1000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Kraker       Ysmine de     0043 Dynamica     0:03:49         
002 Karelse      Yara          0027 AV'56        0:03:53         
003 Dikkenberg   Inke vd       0038 AV'56        0:03:57         
004 Voorde       Kyra vd       0042 Dynamica     0:03:59         
005 Luijk        Zoe van       0034 AV'56        0:04:08         
006 Simonse      Marit         0026 AV'56        0:04:17         
007 Boonman      Anouk         0050 Nieuwdorp    0:04:27         

Meisjes pA1 07   1000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Geus         Brigite de    0030 AV'56        0:03:55         
002 Luijk        Tess van      0035 AV'56        0:04:36         
003 Jonge        Elisabeth     0100 AV'56        0:04:55         

Jongens pB  08   1000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Boogaard     Ezra          0048 Dynamica     0:03:59         
002 Beuns        Jens          0031 AV'56        0:04:15         

Jongens pC  09   1000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Walhout      Seth          0094 Dynamica     0:04:31         
002 Boonman      Jasper        0049 Dynamica     0:04:33         

Meisjes pB  08   1000m
    naam                       geb stn club      tijd
001 Mulders      Puk           0033 Dynamica     0:04:01         
002 Schletterer  Bowien        0098 Dynamica     0:04:04         
003 Mol          Elise         0032 AV'56        0:04:30

   mannen   teamloop
 1 JABAPA            00:21:29
   Ouden Nikita vd<> BartBalkenende <> Patrick de Vos 
 2 SWVO              00:22:59
   Thijs Terlouw  <> Peter Verburg  <> Martijn de Kok 
 3 Steketee          00:23:06
   MauriceStekete <> RinusWoestyne  <> Arjo Verhage   
 4 PAESCHEL          00:23:10
   Patrick de Vos <> Esma Guigui    <> Michel Bekink  
 5 REJOCO            00:23:14
   Jorick d Vries <> Ruben v Luyk   <> Remco Kapteijn 
 6 KOROMI            00:23:38
   Kobus Botman   <> Ron Dellebeke  <> Micha Janse    
 7 De Kamelen        00:23:41
   Yara Karelse   <> Amy de Graaf   <> Rachid Guigui  
 8 av Avers          00:24:00
   Kees Verbrugge <> JessDikkenberg <> Niels v Tuil   
 9 Fam Boogaard      00:24:19
   Ezra           <> Seth           <> Wilco          
 10 Ribari            00:24:36
   Rien de Wilde  <> Rick de Smit   <> Bas Schulte    
 11 Rijk              00:24:45
   Sven vd Dries  <> Pieter Vette   <> Arnoud Rijk    
 12 Runners te laat   00:25:20
   Lenie vKleven  <> Jos v Stee     <> Erwin Harmes   
 13 Vos+pupillen      00:25:24
   Marit Simonse  <> Brigitte dGeus <> Patrick de Vos 
 14 Fam Verbrugge     00:25:28
   Mette          <> Ipe            <> GertJan        
 15 fam Esltgeestjes  00:25:54
   Youri          <> Lotte          <> Gijsbert       
 16 Fam Tieleman      00:26:15
   Wendy          <> Thom           <> HenkJan        
 17 Van den Dries     00:26:33
   Gerben vdBliek <> Stefan vdDries <> Wouter vdDries 
 18 Corneisse         00:26:39
   SiemCornelisse <> Wim Roose      <> Cor vd Berge   
 19 Fam Steenblok     00:26:58
   Koen           <> Niels          <> Marian         
 20 Stijns            00:29:07
   Arhtur Stijns  <> JohnGuequierre <> Piet Beijer    
 21 Fam Dees          00:31:17
   Rody           <> Tom            <> Angelique      
 22 Jaroteam          00:31:47
   Sjaak de Jager <> Jan Roose      <> Jaap Oele      

   vrouwen teamloop
 1 Drie Meisjes      00:26:04
   Veerle Smits   <> Jasmijn Geldof <> Maud Pellaers  
 2 Toppertjes        00:27:14
   Kyra vd Voorde <> Ysmine Kraker  <> PauletteKraker 
 3 Gis Runners       00:27:57
   Inke v Dikkenbe<> Zoe v Luijk    <> Liza Kapteijn  
 4 Magika            00:32:43
   Marina Mol     <> Herma vd Glind <> Gisela Nijsse  
 5 Kerstbomen        00:34:20
   Elise Mol      <> Tess v Luijk   <> Marina Mol     

Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
27-10-2018 7e StelleplascrossHeinkenszandJARO0
19-12-2015 5e StelleplascrossHeinkenszandAV'56827
27-12-2014 4e StelleplascrossHeinkenszandJARO1357
28-12-2013 3e StelleplascrossHeinkenszandJARO1795
22-12-2012 2e StelleplascrossHeinkenszandJARO1426
18-12-2011 1e StelleplascrossHeinkenszandJARO1407

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Hardloopsprokkels..
Jan Roose: Warmathon..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (85)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (79)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
Recente video(s)
26e Inkelcross
26e Inkelcross in Evenement van de week
Tim van den Broeke na 26e Inkelcross
Atletiek Zeeland © 2018