zaterdag 18 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
8e Stadsloop
Biervliet, donderdag 5 mei 2016 - Organisatie: Kuitenbijters
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim Pleijte (PR 30.12)Vlissingen33.39Mse   17.831  3:22
2  Bart BleyaertKnesselare35.23Mse   16.957  3:32
4  Michel Buijck (PR)Middelburg36.43Mse   16.341  3:40
3  Edwin de la Ruelle (PR 34.21)Koewacht36.45Mse   16.327  3:41
5  Crum van der Linden (PR 35.18)Vlissingen38.11Mse   15.714  3:49
6  Jan RiemensWatervliet39.17Mse   15.274  3:56
7  Pieter Pladdet (PR 38.03)Terneuzen39.40Mse   15.126  3:58
8  Ruben Boutens (PR 38.57)Middelburg40.42Mse   14.742  4:04
9  Marlon Roels (debuut)Terneuzen40.52Mse   14.682  4:05
10  Mark Dhuyvetter (PR 41.54)Biervliet41.58Mse   14.297  4:12
11  Marc van Acker (debuut)Hulst42.48Mse   14.019  4:17
12  Robert Vroon (PR 39.27)Breskens42.58Mse   13.964  4:18
13  Henk de BrauwerWaarschoot44.14Mse   13.564  4:25
14  Aschwin van den Abeele (debuut)Zuiddorpe44.28Mse   13.493  4:27
16  Jimmy Blaakman (debuut)Groede45.12Mse   13.274  4:31
18  Ruben de Meijer (debuut)Biervliet45.43Mse   13.124  4:34
17  Erik Bolleman (PR 41.55)Axel45.45M45   13.115  4:35
19  Germund van de WieleKnokke-Heist45.53Mse   13.077  4:35
15  Henk Lous (PR 40.07)Vlissingen45.55Mse   13.067  4:36
20  Lennart Piek (PR 45.09)Hulst45.56Mse   13.062  4:36
21  Douwe Wortman (PR 43.59)Axel45.59Mse   13.048  4:36
22  Jos van Gremberghe (PR 43.25)Koewacht46.14Mse   12.978  4:37
23  Martijn Doolaege (PR 46.00)Biervliet46.45Mse   12.834  4:41
24  David Mullaert (PR)Biervliet46.46Mse   12.830  4:41
25  Jaap van der Veen (PR 42.18)Terneuzen47.50Mse   12.544  4:47
26  Jan Bostelaar (PR 42.26)Westkapelle48.04M65   12.483  4:48
27  John Guequierre (PR 33.40)Middelburg48.04Mse   12.483  4:48
28  Leon van Bavinchoven (PR 44.17)Terneuzen48.12Mse   12.448  4:49
30  Jeroen de Vries (PR)IJzendijke48.40Mse   12.329  4:52
31  Jean-Pierre Nolet (debuut)Axel48.52Mse   12.278  4:53
29  Jacques Zaman (PR 44.51)Terneuzen48.55Mse   12.266  4:54
32  Myrthe Faro (PR 44.54)Breskens48.59Vse   12.249  4:54
33  Leo Kaijser (PR 48.23)Terneuzen50.59Mse   11.769  5:06
34  René Goetheer (PR 46.24)Wolphaartsdijk51.51Mse   11.572  5:11
35  Johnny Dooms (PR 44.55)Terneuzen51.57Mse   11.550  5:12
36  Yves BuysseWachtebeke52.12Mse   11.494  5:13
37  André BruggemanEvergem52.15Mse   11.483  5:14
38  Wanda Zegers (PR 46.12)Terneuzen52.38Vse   11.400  5:16
39  Cor Leunis (PR 51.13)Terneuzen52.56Mse   11.335  5:18
40  Bjorn De ObrieMeern53.03Mse   11.310  5:18
41  Sandra MoermanAalter53.14Vse   11.271  5:19
42  Lucas Kint (debuut)Oostburg53.14Mse   11.271  5:19
43  Sebastian FlorescuBiervliet55.01Mse   10.906  5:30
44  Astrid BuysseRotterdam55.22Vse   10.837  5:32
45  Patrick SteenbekeEeklo55.23Mse   10.834  5:32
46  Els Zweistra (PR 54.50)Terneuzen56.08Vse   10.689  5:37
47  Bill Stegers (PR 45.40)Vlissingen56.45Mse   10.573  5:41
48  Jack de Jonge (PR 52.49)Terneuzen57.21Mse   10.462  5:44
49  Johny DoensKluizen57.32Mse   10.429  5:45
50  Anne-Marie Thomaes-Buijsse (debuut)Hoofdplaat57.34Vse   10.423  5:45
51  Marianne de BaedtsEeklo1.00.17Vse   9.953  6:02
52  Theo de Krijger (PR 59.22)Philippine1.00.44Mse   9.879  6:04
53  Jeroen van GentBiervliet1.02.07Mse   9.659  6:13
54  John RoessinkBreskens1.06.21Mse   9.043  6:38
Mannen: 47 (87.04%) => M45=1 - M65=1 - Mse=45
Vrouwen: 7 (12.96%) => Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sander Post35:23Davy Braekman36:32Wim van Sparrentak36:37Monique Verschuure40:5651
2017Sander Post36:20Angelo van Nevel37:38Davy Braekman37:42Monique Verschuure40:5652
2016Tim Pleijte33:39Bart Bleyaert35:23Michel Buijck36:43Myrthe Faro48:5954

7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Peter SlitsSluis29.18Mse   15.358  3:54
2  Martijn KoxWestdorpe29.20Mse   15.341  3:55
3  Amor MaertensBreskens30.35Mse   14.714  4:05
4  Francois van de BroeckeBreskens32.45Mse   13.740  4:22
5  Cathy PoppeTerneuzen33.01Vse   13.629  4:24
6  Frank VerschorreBreskens33.30Mse   13.433  4:28
7  Martine BouteWaarschoot34.25Vse   13.075  4:35
8  Frans DaalmanBreskens34.29Mse   13.050  4:36
9  William FaesKloosterzande34.45Mse   12.950  4:38
10  Jacco de KosterBiervliet35.02Mse   12.845  4:40
11  Quinten HertschopErtvelde35.58Mse   12.512  4:48
12  Maurice SteketeeMiddelburg36.17Mse   12.402  4:50
13  Jannie de VriesVlissingen37.55Vse   11.868  5:03
14  Bennie BouterseTerneuzen37.58Mse   11.853  5:04
15  Ivan DellaertIjzendijke41.47Mse   10.770  5:34
16  Catherine NoéSon42.48Vse   10.514  5:42
17  Cecile Mullaert-KindsBiervliet42.50Vse   10.506  5:43
18  Nicolien van BezuBiervliet43.49Vse   10.270  5:51
19  Evi FoubertSint-Gillis-aas44.27Vse   10.124  5:56
20  Rudy van de VeldeWachtebeke45.02Mse   9.993  6:00
21  Linda van GoolSt.Kruis-Winkel45.06Vse   9.978  6:01
22  Arsene van LaekenAssenede46.27Mse   9.688  6:12
23  Kay DoensKluizen47.36Mse   9.454  6:21
Mannen: 15 (65.22%) => Mse=15
Vrouwen: 8 (34.78%) => Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Kevin Strubbe27:17Wilco Boogaard27:57Martijn Kox28:24Corina van de Wege36:1530
2017Martijn Kox29:26Tony Demaret31:09Paul Haertjens31:20Cathy Poppe32:5225
2016Peter Slits29:18Martijn Kox29:20Amor Maertens30:35Cathy Poppe33:0123


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.711 seconden nodig om deze lijst met 77 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
09-05-2018 10e StadsloopBiervlietKuitenbijters0
24-05-2017 StadsloopBiervlietKuitenbijters0

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Verwarring Over Wedstrijden..
Lion Baas: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
30 km Leonie Ton (PR)2.07.25  V40
30 km Hans Minnaard (PR)3.00.18  M55
20 km John Guequierre (PR 1.11.47)1.46.17  M65
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)42.29  M35
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Chaamloop (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
Atletiek Zeeland © 2018