dinsdag 19 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
8e Stadsloop
Biervliet, donderdag 5 mei 2016 - Organisatie: Kuitenbijters
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim Pleijte (PR 30.12)Vlissingen33.39Mse   17.831  3:22
2  Bart BleyaertKnesselare35.23Mse   16.957  3:32
4  Michel Buijck (PR)Middelburg36.43Mse   16.341  3:40
3  Edwin de la Ruelle (PR 34.21)Koewacht36.45Mse   16.327  3:41
5  Crum van der Linden (PR 35.18)Vlissingen38.11Mse   15.714  3:49
6  Jan RiemensWatervliet39.17Mse   15.274  3:56
7  Pieter Pladdet (PR 38.03)Terneuzen39.40Mse   15.126  3:58
8  Ruben Boutens (PR 38.57)Middelburg40.42Mse   14.742  4:04
9  Marlon Roels (debuut)Terneuzen40.52Mse   14.682  4:05
10  Mark Dhuyvetter (PR 41.54)Biervliet41.58Mse   14.297  4:12
11  Marc van Acker (debuut)Hulst42.48Mse   14.019  4:17
12  Robert Vroon (PR 39.27)Breskens42.58Mse   13.964  4:18
13  Henk de BrauwerWaarschoot44.14Mse   13.564  4:25
14  Aschwin van den Abeele (debuut)Zuiddorpe44.28Mse   13.493  4:27
16  Jimmy Blaakman (debuut)Groede45.12Mse   13.274  4:31
18  Ruben de Meijer (debuut)Biervliet45.43Mse   13.124  4:34
17  Erik Bolleman (PR 41.55)Axel45.45M45   13.115  4:35
19  Germund van de WieleKnokke-Heist45.53Mse   13.077  4:35
15  Henk Lous (PR 40.07)Vlissingen45.55Mse   13.067  4:36
20  Lennart Piek (PR 45.09)Hulst45.56Mse   13.062  4:36
21  Douwe Wortman (PR 43.59)Axel45.59Mse   13.048  4:36
22  Jos van Gremberghe (PR 43.25)Koewacht46.14Mse   12.978  4:37
23  Martijn Doolaege (PR 46.00)Biervliet46.45Mse   12.834  4:41
24  David Mullaert (PR)Biervliet46.46Mse   12.830  4:41
25  Jaap van der Veen (PR 42.18)Terneuzen47.50Mse   12.544  4:47
26  Jan Bostelaar (PR 42.26)Westkapelle48.04M65   12.483  4:48
27  John Guequierre (PR 33.40)Middelburg48.04Mse   12.483  4:48
28  Leon van Bavinchoven (PR 44.17)Terneuzen48.12Mse   12.448  4:49
30  Jeroen de Vries (PR)IJzendijke48.40Mse   12.329  4:52
31  Jean-Pierre Nolet (debuut)Axel48.52Mse   12.278  4:53
29  Jacques Zaman (PR 44.51)Terneuzen48.55Mse   12.266  4:54
32  Myrthe Faro (PR 44.54)Breskens48.59Vse   12.249  4:54
33  Leo Kaijser (PR 48.23)Terneuzen50.59Mse   11.769  5:06
34  René Goetheer (PR 46.24)Wolphaartsdijk51.51Mse   11.572  5:11
35  Johnny Dooms (PR 44.55)Terneuzen51.57Mse   11.550  5:12
36  Yves BuysseWachtebeke52.12Mse   11.494  5:13
37  André BruggemanEvergem52.15Mse   11.483  5:14
38  Wanda Zegers (PR 46.12)Terneuzen52.38Vse   11.400  5:16
39  Cor Leunis (PR 51.13)Terneuzen52.56Mse   11.335  5:18
40  Bjorn De ObrieMeern53.03Mse   11.310  5:18
41  Sandra MoermanAalter53.14Vse   11.271  5:19
42  Lucas Kint (debuut)Oostburg53.14Mse   11.271  5:19
43  Sebastian FlorescuBiervliet55.01Mse   10.906  5:30
44  Astrid BuysseRotterdam55.22Vse   10.837  5:32
45  Patrick SteenbekeEeklo55.23Mse   10.834  5:32
46  Els Zweistra (PR 54.50)Terneuzen56.08Vse   10.689  5:37
47  Bill Stegers (PR 45.40)Vlissingen56.45Mse   10.573  5:41
48  Jack de Jonge (PR 52.49)Terneuzen57.21Mse   10.462  5:44
49  Johny DoensKluizen57.32Mse   10.429  5:45
50  Anne-Marie Thomaes-Buijsse (debuut)Hoofdplaat57.34Vse   10.423  5:45
51  Marianne de BaedtsEeklo1.00.17Vse   9.953  6:02
52  Theo de Krijger (PR 59.22)Philippine1.00.44Mse   9.879  6:04
53  Jeroen van GentBiervliet1.02.07Mse   9.659  6:13
54  John RoessinkBreskens1.06.21Mse   9.043  6:38
Mannen: 47 (87.04%) => M45=1 - M65=1 - Mse=45
Vrouwen: 7 (12.96%) => Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sander Post35:23Davy Braekman36:32Wim van Sparrentak36:37Monique Verschuure40:5651
2017Sander Post36:20Angelo van Nevel37:38Davy Braekman37:42Monique Verschuure40:5652
2016Tim Pleijte33:39Bart Bleyaert35:23Michel Buijck36:43Myrthe Faro48:5954

7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Peter SlitsSluis29.18Mse   15.358  3:54
2  Martijn KoxWestdorpe29.20Mse   15.341  3:55
3  Amor MaertensBreskens30.35Mse   14.714  4:05
4  Francois van de BroeckeBreskens32.45Mse   13.740  4:22
5  Cathy PoppeTerneuzen33.01Vse   13.629  4:24
6  Frank VerschorreBreskens33.30Mse   13.433  4:28
7  Martine BouteWaarschoot34.25Vse   13.075  4:35
8  Frans DaalmanBreskens34.29Mse   13.050  4:36
9  William FaesKloosterzande34.45Mse   12.950  4:38
10  Jacco de KosterBiervliet35.02Mse   12.845  4:40
11  Quinten HertschopErtvelde35.58Mse   12.512  4:48
12  Maurice SteketeeMiddelburg36.17Mse   12.402  4:50
13  Jannie de VriesVlissingen37.55Vse   11.868  5:03
14  Bennie BouterseTerneuzen37.58Mse   11.853  5:04
15  Ivan DellaertIjzendijke41.47Mse   10.770  5:34
16  Catherine NoéSon42.48Vse   10.514  5:42
17  Cecile Mullaert-KindsBiervliet42.50Vse   10.506  5:43
18  Nicolien van BezuBiervliet43.49Vse   10.270  5:51
19  Evi FoubertSint-Gillis-aas44.27Vse   10.124  5:56
20  Rudy van de VeldeWachtebeke45.02Mse   9.993  6:00
21  Linda van GoolSt.Kruis-Winkel45.06Vse   9.978  6:01
22  Arsene van LaekenAssenede46.27Mse   9.688  6:12
23  Kay DoensKluizen47.36Mse   9.454  6:21
Mannen: 15 (65.22%) => Mse=15
Vrouwen: 8 (34.78%) => Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Kevin Strubbe27:17Wilco Boogaard27:57Martijn Kox28:24Corina van de Wege36:1530
2017Martijn Kox29:26Tony Demaret31:09Paul Haertjens31:20Cathy Poppe32:5225
2016Peter Slits29:18Martijn Kox29:20Amor Maertens30:35Cathy Poppe33:0123


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.979 seconden nodig om deze lijst met 77 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
09-05-2018 10e StadsloopBiervlietKuitenbijters0
24-05-2017 StadsloopBiervlietKuitenbijters0

 
Laatste reacties:
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-06: Dwars door Geel (1)
10 km Paola van Gilst (PR 40.10)40.53  V45
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)32.17  M35
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)32.27  Mse
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.31  M60
10 km Ronald Geertse (PR)39.02  M35
10 km Johan Karelse (PR 36.55)39.18  M45
10 km Lion Baas (PR 41.27)41.39  M40
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.46  M40
10 km Annette Bevelander (PR)44.01  Vse
5 km Adrie van Bavel (PR 22.57)23.43  M55
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
3000 m Bereket Petersen (PR 8.56.34)9.01.69  JoB
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.07.06)4.13.49  JoB
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.06.34  JoB
200 m Ruben Heijnen (PR)23.79  JoA
100 m Ruben Heijnen (PR)11.71  JoA
kogel Esther Bolle (PR)7.52  MeA
kogel Ruud Louter (PR)15.42  JoA
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
3000 m Hassan Mahamed (PR 9.05.52)9.17.37  JoA
3000 m Emma van Mourik (PR 11.42.61)13.25.11  Vse
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
5 km Job de Feijter (PR)16.16  Mse
5 km Martijn Tissink (PR 16.49)17.25  Mse
5 km Shirin van Anrooij (PR 17.43)17.56  MeB
5 km Monique Verschuure (PR)18.08  V35
5 km Tim Kramer (PR)19.34  Mse
5 km Paola van Gilst (PR 19.39)20.12  V45
5 km Lindy van Anrooij (PR 20.13)20.31  Vse
5 km Annet van der Linde (PR)20.48  V45
5 km Jan van Laarhoven (PR)22.30  M65
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
Atletiek Zeeland © 2018