maandag 23 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Ondoloop
Sint Laurens, vrijdag 8 januari 2016 - Organisatie: Ondo
7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Ronnie OvergaauwZoutelande23.11Mse   18.116  3:19
2  Wim van SparrentakSint Laurens24.04M45   17.452  3:26
3  Gilles GeschiereMeliskerke26.02M45   16.133  3:43
4  Carolien van de KreekeSerooskerke26.32V40   15.829  3:47
5  Jos GabrielseMiddelburg27.33Mse   15.245  3:56
6  Adriaan WattelMiddelburg27.36Mse   15.217  3:57
7  Jan LouwsMiddelburg27.53M55   15.063  3:59
8  Bart de VisserSerooskerke28.03Mse   14.973  4:00
9  Niek WattelMiddelburg29.00Mse   14.483  4:09
10  Jan van VaardegemWestkapelle29.04M45   14.450  4:09
11  Rinus WitteSint Laurens29.25M50   14.278  4:12
12  Bert DaaneButtinge29.33Mse   14.213  4:13
13  Jack SmitsOost-Souburg29.44M55   14.126  4:15
14  Johan de VliegerVlissingen29.47M60   14.102  4:15
15  John LangerakGrijpskerke30.02M45   13.984  4:17
16  Kees van der HeijdenVlissingen30.26Mse   13.801  4:21
17  Linda VersluisGapinge30.38Vse   13.711  4:23
18  Jeroen HageMiddelburg30.56M45   13.578  4:25
19  Jack de WaalVlissingen30.59Mse   13.556  4:26
20  Lennart de LooffGapinge31.04Mse   13.519  4:26
21  Evelien van SparrentakSint Laurens31.07Vse   13.498  4:27
22  Peter de WaalMiddelburg31.23Mse   13.383  4:29
23  Dennis de WaalVlissingen31.28Mse   13.347  4:30
24  Jenny de NooijerMiddelburg31.31Vse   13.326  4:30
25  Maurice SteketeeMiddelburg31.33Mse   13.312  4:30
26  Krijn van SparrentakBiggekerke31.36Mse   13.291  4:31
27  Albert KarstanjeSint Laurens31.39M60   13.270  4:31
28  Dave LouwsSint Laurens31.50Mse   13.194  4:33
29  Jan van HorssenMiddelburg32.01M65   13.118  4:34
30  Suzanne GeschiereSint Laurens33.05V50   12.695  4:44
31  Marcel BesuijenMiddelburg33.15Mse   12.632  4:45
32  Peter MaranusAagtekerke33.31Mse   12.531  4:47
33  Hans van der WelleMiddelburg33.33M55   12.519  4:48
34  Ronnie KrockeOost-Souburg33.35M60   12.506  4:48
35  Petra VerhulstWestkapelle33.49V45   12.420  4:50
36  Nicole WondergemMiddelburg34.27Vse   12.192  4:55
37  Sandra van de BroekSint Laurens34.37Vse   12.133  4:57
38  John OverweelMiddelburg35.13M60   11.926  5:02
39  Johan QuistMiddelburg35.24M50   11.864  5:03
40  Dick HilberdinkVlissingen35.38Mse   11.787  5:05
41  Harry DavidseSerooskerke35.58Mse   11.677  5:08
42  Kees VaderMiddelburg36.34Mse   11.486  5:13
43  Annelies MesuMiddelburg37.25V50   11.225  5:21
44  Ina WattelSerooskerke37.26Vse   11.220  5:21
45  Myra LatuheruMiddelburg37.35Vse   11.175  5:22
46  Jurgen DingemanseMiddelburg38.48Mse   10.825  5:33
47  Ronald WillemsenKamperland38.51M50   10.811  5:33
48  Leonie MaatSint Laurens41.12Vse   10.194  5:53
Mannen: 36 (75%) => M45=5 - M50=3 - M55=3 - M60=4 - M65=1 - Mse=20
Vrouwen: 12 (25%) => V40=1 - V45=1 - V50=2 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Jorim de Boks24:38Rene den Hollander26:21Martijn de Vries26:54Carolien van de Kreeke27:2444
2017Wim van Sparrentak24:28Bart de Visser26:41Aart Joziasse26:47Carolien van de Kreeke26:5738
2016Ronnie Overgaauw23:11Wim van Sparrentak24:04Gilles Geschiere26:02Carolien van de Kreeke26:3248
2015Wim van Sparrentak24:00David Schrier24:11Niels Koole24:34Carolien van de Kreeke27:0671
2014Ronnie Overgaauw25:22Wim van Sparrentak25:38Niels Koole26:25Carolien van de Kreeke29:0157


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.054 seconden nodig om deze lijst met 48 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

4 km
001 Vermeulen Sven        Vlissingen       359 0:14:53    1eH
002 Francke Leoniek       Aagtekerke       362 0:18:27    1eD
003 Guequierre John       Middelburg       360 0:19:09    2eH
004 Bos Nienke            Middelburg       364 0:19:42    2eD
005 Bos Sjoerd            Middelburg       363 0:19:45    3eH
006 Kok Jochem de         Middelburg       365 0:20:43    1eJ 9-12
007 Kok Emile de          Middelburg       366 0:20:46    4eH
008 Ton Luca              Middelburg       012 0:21:55    1eJ 4-8 
009 Rijkhals Jeffrey      Serooskerke      019 0:21:57    2eJ 9-12
010 Koopman Kasper        Biggekerke       014 0:21:59    3eJ 9-12
011 HHolmes Mads          St Laurens       361 0:26:37    4eJ 9-12

1,5  km
001 Sparrentak Kirsten v  St Laurens       011 0:09:03    1eM 4-8 
002 Sparrentak Marscha    St Laurens       003 0:09:10    1eM 9-12
003 Bruijn Cinta de       St L             022 0:09:12    2eM 9-12
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
05-01-2018 OndoloopSint LaurensOndo0
06-01-2017 OndoloopSint LaurensOndo0
02-01-2015 OndoloopSint LaurensOndo1269
03-01-2014 OndoloopSint LaurensOndo1293
04-01-2013 OndoloopSint LaurensOndo1403
06-01-2012 OndoloopSint LaurensOndo1487
08-01-2010 OndoloopSint LaurensOndo1540
04-01-2008 OndoloopSint LaurensOndo1169
05-01-2007 OndoloopSint LaurensOndo1338
06-01-2006 OndoloopSint LaurensOndo962

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: NK Masters Gouda (1)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
Atletiek Zeeland © 2018