vrijdag 19 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
Recente uitslagen meer uitslagen
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
24e Inkelcross
Kruiningen, zaterdag 3 december 2016 - Organisatie: AV'56
9.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim van den BroekeDynamica32.25Mse   17.213  3:29
2  Niek den ExterScheldesport32.35Mse   17.125  3:30
3  Martijn de KokAV'5633.06Mse   16.858  3:34
4  Niels SlagmuyldersAC Lebbeke33.10Mse   16.824  3:34
5  Erwin AdanDynamica33.19Mse   16.748  3:35
6  Huub van NoordenPegasus33.22Mse   16.723  3:35
7  Adriaan van BuggenhoutAC Lebbeke33.43Mse   16.550  3:38
8  Job de FeijterRKHAV33.59Mse   16.420  3:39
9  Patrick de VosAV'5634.09Mse   16.340  3:40
10  Ben QuintelierAC Lebbeke34.11M35   16.324  3:41
11  Tommy van WeverbergAC Lebbeke34.14M45   16.300  3:41
12  Eric WolfertFlakkee34.57Mse   15.966  3:45
13  David BoumanFlakkee35.00Mse   15.943  3:46
14  Ricardo Sint NicolaasFlakkee35.09Mse   15.875  3:47
15  Glen BraemAC Lebbeke36.56Mse   15.108  3:58
16  Peter BalkenendeAV'5637.03M45   15.061  3:59
17  Imed NjemaAC Lebbeke37.08M35   15.027  4:00
18  Arjo VerhageDynamica37.14M45   14.987  4:00
19  Johnny HoogerlandKwadendamme37.20Mse   14.946  4:01
20  Maarten HarthoornAV'5637.28M35   14.893  4:02
21  Erwin SchuurbiersMiliskamp37.32Mse   14.867  4:02
22  Freek GoedhartFlakkee37.57Mse   14.704  4:05
23  Michael den HamerScheldesport38.02M35   14.671  4:05
24  Laurey van den BergeFlakkee38.21Vse   14.550  4:07
25  Dannie van CampenhoutAC Lebbeke39.00M35   14.308  4:12
26  Wilko de VosAV'5639.04M50   14.283  4:12
27  Johan KarelseAV'5639.25M40   14.156  4:14
28  Adriaan WielesScheldesport39.37M45   14.085  4:16
29  Kris van NieuwnhuyzeAC Lebbeke39.39M45   14.073  4:16
30  Michel de WeeAV'5639.43M35   14.050  4:16
31  Piet van MourikDelta Sport39.45M50   14.038  4:16
32  Edwin van AlphenDynamica39.48M45   14.020  4:17
33  Micha JanseDynamica39.50M40   14.008  4:17
34  Kris de KreekScheldesport39.58Mse   13.962  4:18
35  Monique VerschuureAV'5640.01V35   13.944  4:18
36  Marius BesuijenAV'5640.05M50   13.921  4:19
37  Sofie de ProftAC Lebbeke40.11Vse   13.886  4:19
38  Martijn HoosemansDynamica40.16M35   13.858  4:20
39  Natalie de RidderAC Lebbeke40.19Vse   13.840  4:20
40  Jan-Kees KooleWolphaartsdijk40.25Mse   13.806  4:21
41  Pascal HeyvaertAC Lebbeke40.28M45   13.789  4:21
42  Robin de VosAV'5640.45Mse   13.693  4:23
43  Arnoud RijkAV'5640.47Mse   13.682  4:23
44  Jan Willem MeeuwseKwadendamme40.53M45   13.649  4:24
45  Rob SchaapVlissingen41.05M55   13.582  4:25
46  Patrick van SchiltSpado41.25M35   13.473  4:27
47  Karolien de ProftAC Lebbeke41.29Vse   13.451  4:28
48  Berry SimonseAV'5641.32M45   13.435  4:28
49  Ludolph ReijntjesDelta Sport41.36M45   13.413  4:28
50  Francois v d BroeckeWielingen41.45M45   13.365  4:29
51  Bart van NoordenAV'5641.51M50   13.333  4:30
52  Remco KapteijnAV'5642.00M40   13.286  4:31
53  Henkjan TielemanFlakkee42.13M45   13.218  4:32
54  Gijsbert ElstgeestAV'5642.17M35   13.197  4:33
55  Rinus van de WoestijneMiddelburg42.24M35   13.160  4:34
56  Michel RidderhofMiddelburg42.30M45   13.129  4:34
57  Marcel SommeijerDynamica42.39M45   13.083  4:35
58  Henk LousDynamica42.41M55   13.073  4:35
59  Monica SanderseDynamica42.43Vse   13.063  4:36
60  Danmar DeesAV'5642.46M45   13.048  4:36
61  Pieter KlemFlakkee43.07M35   12.942  4:38
62  Eric FollaetsAC Lebbeke43.08M55   12.937  4:38
63  Mirthe OverkampPhoenix43.11Vse   12.922  4:39
64  Alwin de ZeeuwScheldesport43.14M45   12.907  4:39
65  Jaap van der VeenScheldesport43.16M45   12.897  4:39
66  Kristof DeclerckLyra43.19M35   12.882  4:39
67  Dirk van CampenhoutAC Lebbeke43.21M35   12.872  4:40
68  Peter DekkerDynamica43.33M40   12.813  4:41
69  Martin GraafWemeldinge43.42M45   12.769  4:42
70  Walther MurreScheldesport44.14M45   12.615  4:45
71  Johan Loois?44.16Mse   12.605  4:46
72  Frank HoogstraatYerseke44.20M35   12.586  4:46
73  Wim de JongeAV'5644.30M65   12.539  4:47
74  Riam vd BroekeDynamica44.35M55   12.516  4:48
75  John OverweelDynamica44.42M65   12.483  4:48
76  William de JongeNieuwdorp44.48M40   12.455  4:49
77  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge44.56Mse   12.418  4:50
78  Henk LeeftinkDynamica45.00M50   12.400  4:50
79  Laurens MeeuwsenKrabbendijke45.08M55   12.363  4:51
80  Jan MoensAC Lebbeke45.23M45   12.295  4:53
81  Harold de MaatScheldesport45.31M45   12.259  4:54
82  Ilse SaerensAC Lebbeke45.55V35   12.152  4:56
83  Jacques ZamanScheldesport46.00M55   12.130  4:57
84  Siem CornelisseDynamica46.20M65   12.043  4:59
85  Bouwe PostmaMiddelburg46.23M55   12.030  4:59
86  Ada GeuzeMiddelburg46.27Vse   12.013  5:00
87  Peter NoordijkeGoes46.41M45   11.953  5:01
88  Roos NieuwdorpAV'5646.44Vse   11.940  5:02
89  Cor van den BergeGoes47.05M45   11.851  5:04
90  Gerard BrasDynamica47.08M60   11.839  5:04
91  Eric RemortelAV'5647.12M55   11.822  5:05
92  Ron DellebekeDynamica47.31M55   11.743  5:07
93  John VetteTerneuzen47.33M45   11.735  5:07
94  Berry KnibbelerScheldesport47.38M55   11.714  5:07
95  Seth DijkstraGonzalez Running47.52M45   11.657  5:09
96  Katlijn D'HondtAC Lebbeke48.00V35   11.625  5:10
97  Joop LasseurDelta Sport48.36M70   11.481  5:14
98  Fred BastemeijerDelta Sport48.38M65   11.474  5:14
99  Rene GoetheerWolphaartsdijk48.41M45   11.462  5:14
100  Annette BevelanderRilland48.43Vse   11.454  5:14
101  Ronald LangenusMechelen48.49M55   11.431  5:15
102  Marlou EckhardtAV'5648.52Vse   11.419  5:15
103  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland49.11M55   11.345  5:17
104  Bianca SteijnAV'5649.19Vse   11.315  5:18
105  Corne van LomwelOost-Souburg49.28M45   11.280  5:19
106  Rian FlikweertDynamica50.05V55   11.141  5:23
107  Piet BeijerDynamica50.17M65   11.097  5:24
108  Jannie de VriesDynamica50.42V55   11.006  5:27
109  Jos van SteeS-Gravenpolder50.48M45   10.984  5:28
110  Acronius KramerAV'5651.33M60   10.824  5:33
111  Christine BalkenendeAV'5651.47V50   10.776  5:34
112  Evelien CapelloAV'5651.51Vse   10.762  5:35
113  Johnny MaljaarsMiddelburg52.10M45   10.696  5:37
114  Christl RozendaalAV'5652.30V45   10.629  5:39
115  Kobus BotmanDynamica52.37M65   10.605  5:39
116  Marjan HamelinckHulst52.42V35   10.588  5:40
117  Rene MoerlandYerseke52.48M35   10.568  5:41
118  John GuequierreDynamica53.51M65   10.362  5:47
119  Arthur StijnsDynamica54.24M65   10.257  5:51
120  Ineke TempelaarDynamica54.27V55   10.248  5:51
121  Maritta HofmansAC Lebbeke54.42V55   10.201  5:53
122  Patrick DobbelaarZaamslag54.48M35   10.182  5:54
123  Edith MargadantDelta Sport55.47V60   10.003  6:00
124  Ad van den BergAV'5656.38M35   9.853  6:05
125  Silke de RidderAC Lebbeke57.30Vse   9.704  6:11
126  Jacobus MeulenbergAV'5657.51M45   9.646  6:13
127  Lut RaeymaekersAC Lebbeke58.44V45   9.501  6:19
128  Hans van SluijsDynamica1.00.19M65   9.251  6:29
129  Lenie van KlevenVlissingen1.01.06V60   9.133  6:34
130  Wil OudshoornGoes1.01.17M55   9.105  6:35
Mannen: 104 (80%) => M35=17 - M40=5 - M45=30 - M50=5 - M55=13 - M60=2 - M65=9 - M70=1 - Mse=22
Vrouwen: 26 (20%) => V35=4 - V45=2 - V50=1 - V55=4 - V60=2 - Vse=13
2.94 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Dieter de RidderAC Lebbeke9.38Mse   18.311  3:17
2  Jasper ZuidhofAV'5610.05Mse   17.494  3:26
3  Michiel de ProftAC Lebbeke10.09Mse   17.379  3:27
4  Bart BalkenendeAV'5610.15Mse   17.210  3:29
5  Jorick de VriesVZA10.29Mse   16.827  3:34
6  Niels van de PerreAC Lebbeke10.32Mse   16.747  3:35
7  Dennis ThuyRKHAV10.42Mse   16.486  3:38
8  Anjolie EngelsVZA10.46V40   16.384  3:40
9  Jeroen DaelemansAC Lebbeke10.53Mse   16.208  3:42
10  Marc van AckerHulst11.04Mse   15.940  3:46
11  Lotte HellinckxAC Lebbeke11.10Vse   15.797  3:48
12  Ewout van SluisFlakkee11.23Mse   15.496  3:52
13  Ivar van de WegeScheldesport11.50Mse   14.907  4:01
14  Mart GoudzwaardDelta Sport11.56Mse   14.782  4:04
15  Rien de WildeAV'5611.59M55   14.720  4:05
16  Martijn LavooijAV'5612.02M40   14.659  4:06
17  Pieter-Jan de BaarAV'5612.06M40   14.579  4:07
18  Jos de KreekScheldesport12.15M50   14.400  4:10
19  Mirthe de ZeeuwScheldesport12.19MeB   14.322  4:11
20  Koen HeyvaertAC Lebbeke12.30Mse   14.112  4:15
21  Emma van MourikDelta Sport12.36Vse   14.000  4:17
22  Judith van DierenFlakkee13.21MeB   13.213  4:32
23  Caroline VeringaDynamica13.53V40   12.706  4:43
24  Paulette de KrakerDynamica13.56Vse   12.660  4:44
25  Marian SteenblokAV'5614.19V40   12.321  4:52
26  Debora van DierenFlakkee14.31MeB   12.152  4:56
27  Lenneke RuijsinkAV'5614.35V35   12.096  4:58
28  Marijke SiesFlakkee14.38Vse   12.055  4:59
29  Stefan van de DriesAV'5614.54Mse   11.839  5:04
30  Amy NiemantsverdrietRKHAV15.03MeB   11.721  5:07
31  Etienne SchuitScheldesport15.07M40   11.669  5:09
32  Vivian QuaakHulst15.41Vse   11.248  5:20
33  Herman KreeftDelta Sport16.11M65   10.900  5:30
34  George SchanckWielingen16.20Mse   10.800  5:33
35  Marielle SimonseAV'5616.52V40   10.458  5:44
Mannen: 21 (60%) => M40=3 - M50=1 - M55=1 - M65=1 - Mse=15
Vrouwen: 10 (28.57%) => V35=1 - V40=4 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Paavo de Leng09:48Franklin van Anrooij10:10Stef Kapteijn10:56Anjolie Engels11:1536
2016Dieter de Ridder09:38Jasper Zuidhof10:05Michiel de Proft10:09Anjolie Engels10:4635
2015Niels Slagmulder09:41Bart van Trigt09:53Wouter Verstraate10:01Anjolie Engels10:5741


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.188 seconden nodig om deze lijst met 165 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


Mannen se-34    9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Broeke          Tim van den        0089 Dynamica     0:32:25
002 Exter           Niek den           0085 Scheldesport 0:32:35
003 Kok             Martijn de         0003 AV'56        0:33:06
004 Slagmuylders    Niels              0132 AC Lebbeke   0:33:10
005 Adan            Erwin           92 0103 Dynamica     0:33:19
006 Noorden         Huub van        88 0146 Pegasus      0:33:22
007 Buggenhout      Adriaan van     95 0136 AC Lebbeke   0:33:43
008 Feijter         Job de             0001 RKHAV        0:33:59
009 Vos             Patrick de      96 0125 AV'56        0:34:09
010 Wolfert         Eric            90 0072 Flakkee      0:34:57
011 Bouwman         David           88 0007 Flakkee      0:35:00
012 StNicolaas      Ricardo         86 0178 Flakkee      0:35:09
013 Braem           Glen               0131 AC Lebbeke   0:36:56
014 Hoogerland      Johnny          83 0147 Kwadendamme  0:37:20
015 Schuurbiers     Erwin           83 0189 Miliskamp    0:37:32
016 Goedhart        Freek           84 0022 Flakkee      0:37:57
017 Kreek           Kris de         97 0038 Scheldesport 0:39:58
018 Koole           Jan Kees        87 0179 AV'56        0:40:25
019 Vos             Robin de        91 0050 AV'56        0:40:45
020 Rijk            Arnoud          91 0188 AV'56        0:40:47
021 Loois           Johan              0111              0:44:16
 
Mannen 35-44    9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Quintelier      Ben             78 0126 AC Lebbeke   0:34:11
002 Njema           Imed            75 0172 AC Lebbeke   0:37:08
003 Harthoorn       Maarten         78 0149 AV'56        0:37:28
004 Hamer           Michael den     76 0045 Scheldesport 0:38:02
005 Campenhout      Dannie van      74 0128 AC Lebbeke   0:39:00
006 Karelse         Johan           73 0032 AV'56        0:39:25
007 Wee             Michel de          0177 AV'56        0:39:43
008 Janse           Micha           74 0033 Dynamica     0:39:50
009 Hoosemans       Martijn         80 0052 Dynamica     0:40:16
010 Schilt          Patrick van     72 0190 Spado        0:41:25
011 Kapteijn        Remco           72 0169 AV'56        0:42:00
012 Elstgeest       Gijsbert        44 0086 AV'56        0:42:17
013 Woestijne       Rinus vd           0099              0:42:24
014 Klem            Pieter          79 0184 Flakkee      0:43:07
015 Declerck        Kristof         72 0156 ac Lyra Duff 0:43:19
016 Campenhout      Dirk van        75 0129 AC Lebbeke   0:43:21
017 Dekker          Peter           73 0182 Dynamica     0:43:33
018 Hoogstraat      Frank              0191 Yerseke      0:44:20
019 Jonge           William de      72 0047 Nieuwdorp    0:44:48
020 Moerland        Rene            76 0193 Yerseke      0:52:48
021 Dobbelaar       Patrick            0078 Zaamslag     0:54:48
022 Berg            Ad van den      2  0082 AV'56        0:56:38
 
Mannen 45-54    9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Weverberg       Tommy van       65 0127 AC Lebbeke   0:34:14
002 Balkenende      Peter           66 0079 AV'56        0:37:03
003 Verhage         Arjo            69 0027 Dynamica     0:37:14
004 Vos             Wilko de        63 0104 AV'56        0:39:04
005 Wieles          Adriaan         3  0084 Scheldesport 0:39:37
006 Nieuwnhuyze     Kris van        69 0135 AC Lebbeke   0:39:39
007 Mourik          Piet van        63 0024 Delta Sport  0:39:45
008 Alphen          Edwin van       71 0183 Dynamica     0:39:48
009 Besuijen        Marius          62 0161 AV'56        0:40:05
010 Heyvaert        Pascal          70 0133 AC Lebbeke   0:40:28
011 Meeuwse         JanWillem          0094 AV'56        0:40:53
012 Simonse         Berry           71 0025 AV'56        0:41:32
013 Reijntjes       Ludolph         65 0180 Delta Sport  0:41:36
014 Broecke         Francois v d    68 0031 Wielingen    0:41:45
015 Noorden         Bart van        65 0168 AV'56        0:41:51
016 Tieleman        Henkjan         69 0023 Flakkee      0:42:13
017 Ridderhof       Michel          3  0096              0:42:30
018 Sommeijer       Marcel          70 0018 Dynamica     0:42:39
019 Dees            Danmar          71 0055 AV'56        0:42:46
020 Zeeuw           Alwin de           0083 Scheldesport 0:43:14
021 Veen            Jaap van der    67 0042 Scheldesport 0:43:16
022 Graaf           Martin          70 0170 Wemeldinge   0:43:42
023 Murre           Walther         67 0044 Scheldesport 0:44:14
024 Steenhart       Martin          66 0173 Kapelle      0:44:56
025 Leeftink        Henk            64 0176 Dynamica     0:45:00
026 Moens           Jan             68 0130 AC Lebbeke   0:45:23
027 Maat            Harold de       69 0041 Scheldesport 0:45:31
028 Noordijke       Peter           63 0108 Goes         0:46:41
029 Berge           Cor van den     63 0036 Goes         0:47:05
030 Vette           John            63 0174 Terneuzen    0:47:33
031 Dijkstra        Seth            71 0124 Gonzales RT  0:47:52
032 Goetheer        Rene               0090 Wolphaartsdi 0:48:41
033 Lomwel          Corne van       69 0167 Souburg      0:49:28
034 Stee            Jos van         70 0155 's-Gravenpol 0:50:48
035 Maljaars        Johnny          68 0165 Middelburg   0:52:10
036 Meulenberg      Jacobus         69 0166 AV'56        0:57:51
 
Mannen 55-64    9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Schaap          Rob             59 0181 Vlissingen   0:41:05
002 Lous            Henk            58 0011 Dynamica     0:42:41
003 Follaets        Eric            61 0134 AC Lebbeke   0:43:08
004 Broeke          Riam vd         61 0175 Dynamica     0:44:35
005 Meeuwsen        Laurens         60 0158 Krabbendijke 0:45:08
006 Zaman           Jacques         61 0106 Scheldesport 0:46:00
007 Postma          Bouwe           60 0015 Middelburg   0:46:23
008 Bras            Gerard          52 0123 Dynamica     0:47:08
009 Remortel        Eric            56 0187 AV'56        0:47:12
010 Delleke         Ron             59 0009 Dynamica     0:47:31
011 Knibbeler       Berry           61 0039 Scheldesport 0:47:38
012 Langenus        Ronald          56 0154 Mechelen     0:48:49
013 Eenenaam        Bram van        59 0171 Nw St Joosla 0:49:11
014 Kramer          Acronius        52 0162 AV'56        0:51:33
015 Oudshoorn       Wil             4  0081              1:01:17
 
Mannen 65+      9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Jonge           Wim de          49 0016 AV'56        0:44:30
002 Overweel        John            51 0152 Dynamica     0:44:42
003 Cornelis        Siem            51 0185 Dynamica     0:46:20
004 Lasseur         Joop            42 0064 Delta Sport  0:48:36
005 Bastemeijer     Fred            47 0070 Delta Sport  0:48:38
006 Beijer          Piet            48 0014 Dynamica     0:50:17
007 Botman          Kobus           51 0005 Dynamica     0:52:37
008 Guequierre      John            51 0006 Dynamica     0:53:51
009 Stijns          Arthur          47 0008 Dynamica     0:54:24
010 Sluijs          Hans van        49 0186 Dynamica     1:00:19
 
Jongens A 98/99  9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
geen deelnemers
 
Vrouwen se-34    9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Berge           Laurey van den  89 0153 Flakkee      0:38:21
002 Proft           Sofie de        88 0141 AC Lebbeke   0:40:11
003 Ridder          Natalie de      90 0139 AC Lebbeke   0:40:19
004 Proft           Karolien de     88 0140 AC Lebbeke   0:41:29
005 Sanderse        Monica          82 0059 Dynamica     0:42:43
006 Overkamp        Mirthe          94 0004 Phoenix      0:43:11
007 Geuze           Ada                0966 Middelburg   0:46:27
008 Nieuwdorp       Roos            93 0117 AV'56        0:46:44
009 Bevelander      Annette         84 0157 Rilland      0:48:43
010 Eckhardt        Marlou          88 0194 AV'56        0:48:52
011 Steijn          Bianca          93 0163 AV'56        0:49:19
012 Capello         Evelien         88 0192 AV'56        0:51:51
013 Ridder          Silke de           0143 AC Lebbeke   0:57:30
 
Vrouwen 35-44    9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Verschuure      Monique         80 0087 AV'56        0:40:01
002 Saerens         Ilse            79 0138 AC Lebbeke   0:45:55
003 D'Hondt         Katlijn         77 0142 AC Lebbeke   0:48:00
 
Vrouwen 45-54    9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Balkenende      Christine       65 0063 AV'56        0:51:47
002 Rozendaal       Christel        66 0159 AV'56        0:52:30
003 Hamelinck       Marjan          70 0148 RKHAV        0:52:42
004 Raeymaekers     Lut             65 0145 AC Lebbeke   0:58:44
 
Vrouwen 55+      9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Flikweert       Rian            61 0026 Dynamica     0:50:05
002 Vries           Jannie de       59 0017 Dynamica     0:50:42
003 Tempelaar       Ineke           57 0012 Dynamica     0:54:27
004 Hofmans         Maritta            0144 AC Lebbeke   0:54:42
005 Margadant       Edith           55 0069 Delta Sport  0:55:47
006 Kleven          Lenie van       53 0010 avvn Vliss   1:01:06
 
Meisjes A98/99   3920m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Lodder          Judith          99 0846 Flakkee      0:16:34
002 Thuy            Margot          99 0842 RKHAV        0:18:09
003 Sies            Leannah         99 0848 Flakkee      0:20:00
 
Jongens B00/01   3920m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Tuil            Niels van       01 0849 AV'56        0:14:45
002 Lavooij         Stijn              0841 AV'56        0:16:07
003 Kruisifikx      Thomas          01 0844 Scheldesport 0:17:34
 
Meisjes B00/01   2940m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Zeeuw           Mirthe de       00 0989 Scheldesport 0:12:19
002 Dieren          Judith             0948 Wielingen    0:13:21
003 Dieren          Debora van         0088 Flakkee      0:14:31
004 Niemantsverdrie Amy             01 0988 RKHAV        0:15:03
 
Mannen kcr+JA   2940m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Ridder          Dieter de       93 0932 AC Lebbeke   0:09:38
002 Zuidhof         Jasper          90 0992 AV'56        0:10:05
003 Proft           Michiel de      90 0933 AC Lebbeke   0:10:09
004 Balkenende      Bart            98 0971 AV'56        0:10:15
005 Vries           Jorick de       99 0942 VZA          0:10:29
006 Perre           Niels van de    97 0938 AC Lebbeke   0:10:32
007 Thuy            Dennis             0965 RKHAV        0:10:42
008 Daelemans       Jeroen          91 0934 AC Lebbeke   0:10:53
009 Acker           Marc van        73 0984 Hulst        0:11:04
010 Sluis           Ewout van       99 0983 Flakkee      0:11:23
011 Wege            Ivar van de     99 0955 Scheldesport 0:11:50
012 Goudzwaard      Mart            88 0930 Delta Sport  0:11:56
013 Wilde           Rien de         60 0953 AV'56        0:11:59
014 Lavooij         Martijn         73 0926 AV'56        0:12:02
015 Baar            Pieter-Jan de   75 0997 AV'56        0:12:06
016 Kreek           Jos de          63 0977 Scheldesport 0:12:15
017 Heyvaert        Koen            74 0935 AC Lebbeke   0:12:30
018 Dries           Stefan van de   84 0928 AV'56        0:14:54
019 Schuit          Etienne            0947 Scheldesport 0:15:07
020 Kreeft          Herman          47 0931 Delta Sport  0:16:11
021 Schanck         George          82 0995 Wielingen    0:16:20
 
Vrouwen kcr+MA   2940m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Engels          Anjolie         76 0959 VZA          0:10:46
002 Hellinckx       Lotte           95 0941 AC Lebbeke   0:11:10
003 Mourik          Emma van        96 0994 Delta Sport  0:12:36
004 Veringa         Caroline        74 0985 Dynamica     0:13:53
005 Kraker          Paulette de     75 0998 Dynamica     0:13:56
006 Steenblok       Marian          72 0929 AV'56        0:14:19
007 Ruijsink        Lenneke         80 0949 AV'56        0:14:35
008 Sies            Marijke         69 0956 Flakkee      0:14:38
009 Quaak           Vivian          74 0961 Hulst        0:15:41
010 Simonse         Marielle        72 0993 AV'56        0:16:52
 
Jongens C02/03   1960m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Graaf           Robert de       02 0530 AV'56        0:06:33
002 Campenhout      Siebe van       02 0555 AC Lebbeke   0:06:36
003 Kapteijn        Stef            02 0536 AV'56        0:06:38
004 Verbrugge       Mees            16 0594 AV'56        0:07:15
005 Roos            Matthijs        02 0685 AV'56        0:07:18
006 Abdailah        Jamal           16 0589 Scheldesport 0:07:21
007 Blommaert       Tristan         03 0554 AC Lebbeke   0:07:23
008 Maat            Ralph de        03 0697 Scheldesport 0:07:37
009 Zeeuw           Nathan de       02 0694 Scheldesport 0:07:47
010 Vermorgen       Maxim           02 0553 AC Lebbeke   0:08:03
011 Dobbelaar       Jonathan           0602 Scheldesport 0:08:07
012 Dillis          Elyas           02 0724 RKHAV        0:08:14
013 Wieles          Chris           03 0696 Scheldesport 0:08:21
014 Bouwhuizen      Dylan           03 0832 RKHAV        0:08:40
015 Schuit          Rens            03 0695 Scheldesport 0:08:45
016 Vierbergen      Mats            03 0794 RKHAV        0:08:54
017 Schrijver       Jim de          16 0596 RKHAV        0:08:57
018 Hekkers         Roan            03 0764 AV'56        0:09:31
 
Meisjes C02/03   1960m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Smits           Veerle          02 0688 AV'56        0:07:57
002 Houtzager       Ruchama         03 0615 Delta Sport  0:08:08
003 Acker           Emma van        03 0804 RKHAV        0:08:14
004 Geldof          Jasmijn         02 0818 AV'56        0:08:16
005 Kapteijn        Lisa            03 0800 AV'56        0:08:19
006 Leenheer        Fleur           03 0616 Delta Sport  0:08:29
007 Exter           Eva den         03 0798 RKHAV        0:08:32
008 Sommeijer       Lynn            02 0808 Dynamica     0:08:34
009 Goudswaard      Ilse            03 0614 Delta Sport  0:08:40
010 Baar            Sanne de        03 0821 AV'56        0:08:42
011 Hanse           Charlotte       03 0577 Delta Sport  0:08:44
 
Jongens D04/05   1960m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Geense          Bowen           04 0742 Waarde       0:08:01
002 Baar            Remco de        05 0822 AV'56        0:08:05
003 Houwelingen     Tom van         05 0660 Dynamica     0:08:08
004 Galle           Cederic         04 0747 AC Lebbeke   0:08:10
005 Dikkenberg      Jesse van den   04 0729 AV'56        0:08:12
006 Koens           Jovi            04 0535 AV'56        0:08:24
007 Rijkhals        Jeffrey         05 0811 Dynamica     0:08:26
008 Mul             Raf de          05 0544 Scheldesport 0:08:29
009 Harthoorn       Lukas           04 0547 AV'56        0:08:36
010 Kapteijn        Mart            05 0801 AV'56        0:08:38
011 Noordijk        Bryan           04 0700 Scheldesport 0:08:48
012 Eversdijk       Willem          04 0543 AV'56        0:08:50
013 Schuit          Daan            05 0701 Scheldesport 0:08:52
014 Cools           Xander          05 0552 AC Lebbeke   0:08:59
015 Dobbelaar       Lucas           05 0699 Scheldesport 0:09:01
016 Berg            Nino v d        05 0837 AV'56        0:09:16
017 Mertens         Quinten         05 0539 AV'56        0:09:36
018 Simons          Jesper          04 0540 AV'56        0:09:57
019 Oele            Sven            04 0812 AV'56        0:10:07
020 Wibbelink       Thies           05 0620 Dynamica     0:11:27
 
Meisjes D04/05   1960m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Quintelier      Noor            04 0561 AC Lebbeke   0:07:28
002 Raemdonck       Madeleine       04 0559 AC Lebbeke   0:07:34
003 Graaf           Amy de          05 0593 AV'56        0:07:51
004 Weverberg       Hanne van       04 0560 AC Lebbeke   0:08:11
005 Eetvelt         Katja van       04 0790 RKHAV        0:08:26
006 Haar            Dana ter        04 0591 Dynamica     0:08:36
007 Verbrugge       Mette           04 0550 Delta Sport  0:08:38
008 Kroonen         Xenia           04 0784 RKHAV        0:08:49
009 Mulders         Puk             05 0585 Dynamica     0:08:52
010 Keijmel         Myrthe          05 0712 Scheldesport 0:08:56
011 Campenhout      Nienke van      05 0557 AC Lebbeke   0:09:10
012 Pellaers        Fenne           05 0787 AV'56        0:09:43
013 Vierbergen      Kirsten         05 0795 RKHAV        0:10:00
014 Koole           Hilde           05 0581 Dynamica     0:10:03
015 Kraker          Pascalle de     04 0836 Dynamica     0:10:06
016 Elstgeest       Lotte              0586 AV'56        0:10:32
 
Jongens pA2 06    980m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Blommaert       Laurens         06 0565 AC Lebbeke   0:03:34
002 Verbrugge       Ipe             20 0786 AV'56        0:03:44
003 Esbroeck        Toon van        06 0564 AC Lebbeke   0:03:50
004 Bouwhuizen      Robin           06 0833 RKHAV        0:03:52
005 Maat            Fabian de       06 0705 Scheldesport 0:03:54
006 Raemdonck       Lucas           06 0563 AC Lebbeke   0:03:57
007 Pijnen          Benjamin        06 0706 Scheldesport 0:04:03
008 Koopman         Kasper          06 0819 Dynamica     0:04:05
009 Steenblok       Koen            06 0731 AV'56        0:04:10
010 Koole           Stijn           06 0662 Dynamica     0:04:14
011 Acker           Job van         06 0803 Hulst        0:04:21
012 Vael            Luca            06 0726 Dynamica     0:04:31
013 Rietberg        Stein           06 0531 Dynamica     0:04:36
014 Dees            Rody            06 0828 AV'56        0:05:05
015 Baldir          Benjamin        06 0763 AV'56        0:05:49
016 Burg            Len van         06 0626 AV'56        0:06:11
 
Jongens pA1 07    980m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Joppe           Zedie           07 0683 Flakkee      0:03:43
002 Engels          Ivar            07 0827 Dynamica     0:03:53
003 Ton             Luca            07 0815 Dynamica     0:04:02
004 Wieles          Viktor          07 0704 Scheldesport 0:04:17
005 Oele            Niels           07 0813 AV'56        0:04:27
006 Zandstra        Lucas           07 0703 Scheldesport 0:04:39
007 Lous            Jochem          07 0802 Dynamica     0:04:58
008 Matthijs        Jarne           07 0792 RKHAV        0:05:00
009 Openeer         Matthijs        07 0756 AV'56        0:05:31
 
Meisjes pA2 06    980m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Muyshondt       Emma            06 0566 AC Lebbeke   0:04:08
002 Kraker          Ysmime de       06 0835 Dynamica     0:04:16
003 Voorde          Kyra van de     06 0816 Dynamica     0:04:18
004 Karelse         Yara            06 0785 AV'56        0:04:23
005 Maas            Britt v d       06 0733 Delta Sport  0:04:26
006 Dikkenberg      Inke van den    06 0728 AV'56        0:04:29
007 Berrevoets      Puck            06 0542 Delta Sport  0:04:34
008 Luijk           Zoe van         06 0825 AV'56        0:04:38
009 Simonse         Marit           06 0789 AV'56        0:04:40
010 Steenhart       Karlijn         06 0538 AV'56        0:04:43
011 Daalen          Lois van        06 0537 AV'56        0:04:46
012 Exter           Ann den         06 0796 RKHAV        0:04:48
013 Boonman         Anouk           06 0549 Nieuwdorp    0:04:58
 
Meisjes pA1 07    980m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Wibbelink       Felien          07 0834 Dynamica     0:03:56
002 Zina            Looverie        07 0567 AC Lebbeke   0:03:59
003 Hamer           Benthe den      07 0715 Scheldesport 0:04:14
004 Harthoorn       Marise          07 0546 AV'56        0:04:19
005 Geus            Brigitte de     23 0826 AV'56        0:04:22
006 Crombeen        Evita           07 0684 RKHAV        0:04:44
007 Goudswaard      Lieke           07 0618 Delta Sport  0:04:48
008 Struijk         Maud            07 0661 Delta Sport  0:05:05
009 Luijk           Tess van        07 0824 AV'56        0:05:09
010 Peeters         Demi            07 0714 Scheldesport 0:05:11
011 Jonge           Elizabeth de    07 0690 Dynamica     0:05:15
012 Bruijnes        Veerle          07 0829 AV'56        0:05:34
 
Jongens pB  08    980m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Verbiest        Kyano           08 0707 Scheldesport 0:04:23
002 Lensen          Quinten         08 0689 Scheldesport 0:04:29
003 Sinke           Jerom           08 0575 AV'56        0:04:32
004 Beuns           Jens            08 0686 AV'56        0:04:37
005 Noordijk        Lyam            08 0709 Scheldesport 0:04:42
006 Cools           Wout            08 0569 AC Lebbeke   0:04:44
007 Giele           Midas           08 0708 Scheldesport 0:04:51
008 Lie             Jemuel          08 0624 Dynamica     0:04:53
009 Veringa         Erik            08 0687 Dynamica     0:05:02
010 Jonge           Dylano de       08 0831 Dynamica     0:05:12
 
Jongens pC  09    980m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Muyshondt       Jarne           09 0568 AC Lebbeke   0:04:29
002 Boonman         Jasper          09 0548 Dynamica     0:04:33
003 Bareman         Daniel          09 0692 Scheldesport 0:04:35
004 Duijnkerke      Pepijn          09 0711 Scheldesport 0:05:03
005 Luijk           Daan            10 0767 Goes         0:05:09
006 Tuller          Sven            09 0578 Scheldesport 0:05:11
007 Berman          Florian         09 0534 AV'56        0:05:25
008 Koeveringen     Tim van         11 0772 Kruiningen   0:07:13
 
Meisjes pB  08    980m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Weverberg       Ruth van        08 0572 AC Lebbeke   0:04:26
002 Pijnen          Vallerie        08 0719 Scheldesport 0:04:34
003 Campenhout      Dieuwke van     08 0571 AC Lebbeke   0:04:40
004 Damme           Marit van       08 0718 Scheldesport 0:05:04
005 Mol             Elise           08 0823 AV'56        0:05:07
006 Buijs           Maud            08 0791 RKHAV        0:05:20
007 Dobbelaar       Rebecca         08 0716 Scheldesport 0:05:25
008 Zahradnik       Iris            08 0717 Scheldesport 0:05:27
 
Meisjes pC  09    980m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Joppe           Daphne          09 0579 Flakkee      0:04:46
002 Zandstra        Liselotte       09 0722 Scheldesport 0:04:52
003 Vloet           Saine van der   09 0584 RKHAV        0:04:55
004 Esbroeck        Lin van         09 0570 AC Lebbeke   0:04:58
005 Pijnen          Victoria        09 0723 Scheldesport 0:05:06
006 Bruijnes        Mirthe          09 0830 AV'56        0:05:14
007 Schuit          Senna           10 0721 Scheldesport 0:05:55
008 Uijtdehaag      Hanneke         09 0720 Scheldesport 0:06:04
009 Kraker          Aimee de        10 0580 Dynamica     0:06:56

Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

   Hse-34                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Broeke          Tim van den     0089 Dynamica    241 241 250                 00 0732  3
 2 Bouwman         David           0007 Flakkee     220 226 191                 00 0637  3
 3 Wolfert         Eric            0072 Flakkee     203 211 194                 00 0608  3
 4 Pleijte         Tim             0058 Dynamica    250 250                     00 0500  2
 5 Vos             Robin de        0050 AV'56       156 170 152                 00 0478  3
 6 Exter           Niek den        0085 Scheldesport233     241                 00 0474  2
 7 Kok             Martijn de      0003 AV'56       226     233                 00 0459  2
 8 Adan            Erwin           0103 Dynamica        233 220                 00 0453  2
 9 Hont            Sander d'       0037 Scheldesport207 207                     00 0414  2
10 Hoosemans       Ruud            0074 Dynamica    194 186                     00 0380  2
11 Goedhart        Freek           0022 Flakkee     147     172                 00 0319  2
12 Kreek           Kris de         0038 Scheldesport161     157                 00 0318  2
13 Loois           Johan           0111                 155 126                 00 0281  2
14 Slagmuylders    Niels           0132 AC Lebbeke          226                 00 0226  1
15 Lombergen       Bram van        0095             215                         00 0215  1
16 Noorden         Huub van        0146 Pegasus             215                 00 0215  1
17 Buggenhout      Adriaan van     0136 AC Lebbeke          211                 00 0211  1
18 Feijter         Job de          0001 RKHAV               207                 00 0207  1
19 Balkenende      Luuk            0107 AV'56           203                     00 0203  1
20 Vos             Patrick de      0125 AV'56               203                 00 0203  1
21 Mey             Liam de         0019 RKHAV       200                         00 0200  1
22 Nevel           Angelo van      0113 Meulebekt       200                     00 0200  1
23 StNicolaas      Ricardo         0178 Flakkee             188                 00 0188  1
24 Schrier         David           0073 Dynamica    186                         00 0186  1
25 Braem           Glen            0131 AC Lebbeke          186                 00 0186  1
26 Bruijn          Boris de        0068 AV'56       178                         00 0178  1
27 Hoogerland      Johnny          0147 Kwadendamme         178                 00 0178  1
28 Dehooge         Robin           0076 ATAC        176                         00 0176  1
29 Schuurbiers     Erwin           0189 Miliskamp           174                 00 0174  1
30 Koole           Jan Kees        0179 AV'56               154                 00 0154  1
31 Goedhart        Ruud            0092 Flakkee     151                         00 0151  1
32 Rijk            Arnoud          0188 AV'56               151                 00 0151  1

   starts  49
 
   H35-44                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Hamer           Michael den     0045 Scheldesport182 191 170                 00 0543  3
 2 Hoosemans       Martijn         0052 Dynamica    162 174 155                 00 0491  3
 3 Wiessner        Ralph           0056 Dynamica    211 220                     00 0431  2
 4 Waelput         Geert           0071 Koewacht    174 178                     00 0352  2
 5 Karelse         Johan           0032 AV'56       164     164                 00 0328  2
 6 Janse           Micha           0033 Dynamica    170     158                 00 0328  2
 7 Elstgeest       Gijsbert        0086 AV'56       152     141                 00 0293  2
 8 Woestijne       Rinus vd        0099             149     140                 00 0289  2
 9 Bleyaert        Bart            0118 RC Gent         215                     00 0215  1
10 Dobbelaar       Patrick         0078 Zaamslag    124     090                 00 0214  2
11 Berg            Ad van den      0082 AV'56       122     089                 00 0211  2
12 Quintelier      Ben             0126 AC Lebbeke          200                 00 0200  1
13 Njema           Imed            0172 AC Lebbeke          182                 00 0182  1
14 Harthoorn       Maarten         0149 AV'56               176                 00 0176  1
15 Campenhout      Dannie van      0128 AC Lebbeke          168                 00 0168  1
16 Pieters         David           0122 Wielingen       164                     00 0164  1
17 Wee             Michel de       0177 AV'56               161                 00 0161  1
18 Bosman          Paul            0061 Koewacht    159                         00 0159  1
19 Wieland         Niek            0100 Axel        158                         00 0158  1
20 Schilt          Patrick van     0190 Spado               148                 00 0148  1
21 Kapteijn        Remco           0169 AV'56               143                 00 0143  1
22 Vercauteren     Ivan            0097 AC Waasland 137                         00 0137  1
23 Mahu            Nico            0067 Stekene     136                         00 0136  1
24 Klem            Pieter          0184 Flakkee             135                 00 0135  1
25 Declerck        Kristof         0156 ac Lyra Duff        131                 00 0131  1
26 Campenhout      Dirk van        0129 AC Lebbeke          130                 00 0130  1
27 Dekker          Peter           0182 Dynamica            129                 00 0129  1
28 Block           Stefan de       0021 RKHAV       128                         00 0128  1
29 Hoogstraat      Frank           0191 Yerseke             125                 00 0125  1
30 Jonge           William de      0047 Nieuwdorp           121                 00 0121  1
31 Moerland        Rene            0193 Yerseke             093                 00 0093  1

   starts  43
 
   H45-54                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Balkenende      Peter           0079 AV'56       184 194 184                 00 0562  3
 2 Wieles          Adriaan         0084 Scheldesport168 180 163                 00 0511  3
 3 Mourik          Piet van        0024 Delta Sport 166 176 160                 00 0502  3
 4 Broecke         Francois v d    0031 Wielingen   155 166 145                 00 0466  3
 5 Tieleman        Henkjan         0023 Flakkee     150 163 142                 00 0455  3
 6 Sommeijer       Marcel          0018 Dynamica    153 162 138                 00 0453  3
 7 Veen            Jaap van der    0042 Scheldesport140 157 132                 00 0429  3
 8 Murre           Walther         0044 Scheldesport142 158 127                 00 0427  3
 9 Maat            Harold de       0041 Scheldesport134 152 116                 00 0402  3
10 Goetheer        Rene            0090 Wolphaartsdi132 145 102                 00 0379  3
11 Verhage         Arjo            0027 Dynamica        188 180                 00 0368  2
12 Thuy            Benny           0020 RKHAV       180 184                     00 0364  2
13 Vos             Wilko de        0104 AV'56           172 166                 00 0338  2
14 Ridder          Cor de          0028 Dynamica    163 168                     00 0331  2
15 Meeuwse         JanWillem       0094 AV'56       160     150                 00 0310  2
16 Simonse         Berry           0025 AV'56       157     147                 00 0304  2
17 Platteeuw       Albert          0040 Scheldesport143 160                     00 0303  2
18 Ridderhof       Michel          0096             154     139                 00 0293  2
19 Zeeuw           Alwin de        0083 Scheldesport148     133                 00 0281  2
20 Dees            Danmar          0055 AV'56       144     136                 00 0280  2
21 Hogervorst      Rudie           0030 Wielingen   127 138                     00 0265  2
22 Noordijke       Peter           0108 Goes            147 112                 00 0259  2
23 Berge           Cor van den     0036 Goes        135     111                 00 0246  2
24 Poorter         Yves de         0120 Knokke          197                     00 0197  1
25 Weverberg       Tommy van       0127 AC Lebbeke          197                 00 0197  1
26 Ruelle          Edwin de la     0049 RKHAV       188                         00 0188  1
27 Velde           Herma vd        0799 Zottegem        182                     00 0182  1
28 Nieuwnhuyze     Kris van        0135 AC Lebbeke          162                 00 0162  1
29 Waes            Peter van       0112 Wielingen       159                     00 0159  1
30 Alphen          Edwin van       0183 Dynamica            159                 00 0159  1
31 Besuijen        Marius          0161 AV'56               156                 00 0156  1
32 Bavinchoven     Leon            0115 Scheldesport    154                     00 0154  1
33 Feijter         Simon           0114 Schoondijke     153                     00 0153  1
34 Heyvaert        Pascal          0133 AC Lebbeke          153                 00 0153  1
35 Reijntjes       Ludolph         0180 Delta Sport         146                 00 0146  1
36 Vervaet         Patrick         0060 RKHAV       145                         00 0145  1
37 Noorden         Bart van        0168 AV'56               144                 00 0144  1
38 Traas           Ronny           0121 Philippine      143                     00 0143  1
39 Burm            Hans            0054 AC Waasland 139                         00 0139  1
40 Franken         Wilco           0065 RKHAV       130                         00 0130  1
41 Graaf           Martin          0170 Wemeldinge          128                 00 0128  1
42 Block           Walther de      0053 RKHAV       126                         00 0126  1
43 Steenhart       Martin          0173 Kapelle             120                 00 0120  1
44 Leeftink        Henk            0176 Dynamica            119                 00 0119  1
45 Moens           Jan             0130 AC Lebbeke          117                 00 0117  1
46 Vette           John            0174 Terneuzen           107                 00 0107  1
47 Dijkstra        Seth            0124 Gonzales RT         105                 00 0105  1
48 Lomwel          Corne van       0167 Souburg             099                 00 0099  1
49 Stee            Jos van         0155 's-Gravenpol        097                 00 0097  1
50 Maljaars        Johnny          0165 Middelburg          095                 00 0095  1
51 Meulenberg      Jacobus         0166 AV'56               088                 00 0088  1
52 Staal           Archie          0119 Delta Sport     001                     00 0001  1

   starts  85
 
   H55-64                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lous            Henk            0011 Dynamica    146 161 137                 00 0444  3
 2 Delleke         Ron             0009 Dynamica    138 144 108                 00 0390  3
 3 Postma          Bouwe           0015 Middelburg  133 140 113                 00 0386  3
 4 Knibbeler       Berry           0039 Scheldesport131 149 106                 00 0386  3
 5 Zaman           Jacques         0106 Scheldesport    151 115                 00 0266  2
 6 Oudshoorn       Wil             0081             123     086                 00 0209  2
 7 Branden         Frank van den   0029 RKHAV       172                         00 0172  1
 8 Blaauw          Ebe             0105 Scheldesport    150                     00 0150  1
 9 Schaap          Rob             0181 Vlissingen          149                 00 0149  1
10 Follaets        Eric            0134 AC Lebbeke          134                 00 0134  1
11 Broeke          Riam vd         0175 Dynamica            123                 00 0123  1
12 Meeuwsen        Laurens         0158 Krabbendijke        118                 00 0118  1
13 Bras            Gerard          0123 Dynamica            110                 00 0110  1
14 Remortel        Eric            0187 AV'56               109                 00 0109  1
15 Langenus        Ronald          0154 Mechelen            101                 00 0101  1
16 Eenenaam        Bram van        0171 Nw St Joosla        100                 00 0100  1
17 Kramer          Acronius        0162 AV'56               096                 00 0096  1

   starts  27
 
   H65+                                             Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Jonge           Wim de          0016 AV'56       141 156 124                 00 0421  3
 2 Beijer          Piet            0014 Dynamica    129 146 098                 00 0373  3
 3 Botman          Kobus           0005 Dynamica    125 139 094                 00 0358  3
 4 Lasseur         Joop            0064 Delta Sport     141 104                 00 0245  2
 5 Bastemeijer     Fred            0070 Delta Sport     142 103                 00 0245  2
 6 Stijns          Arthur          0008 Dynamica    121     091                 00 0212  2
 7 Hoeve           Jan van         0109 Wielingen       148                     00 0148  1
 8 Overweel        John            0152 Dynamica            122                 00 0122  1
 9 Joziasse        Piet            0091 Nw  St Joosl120                         00 0120  1
10 Cornelis        Siem            0185 Dynamica            114                 00 0114  1
11 Guequierre      John            0006 Dynamica        001 092                 00 0093  2
12 Sluijs          Hans van        0186 Dynamica            087                 00 0087  1

   starts  22
 
   JA 98/99                                         Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Ridder          Rens de         0035 Dynamica    197 001                     00 0198  2
 2 Vandenbulcke    Frederik        0075 ATAC        191                         00 0191  1

   starts  3
 
   Vse-34                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Sanderse        Monica          0059 Dynamica    233 241 215                 00 0689  3
 2 Overkamp        Mirthe          0004 Phoenix     241     211                 00 0452  2
 3 Reus            Renate de       0057 Vlissingen  220 226                     00 0446  2
 4 Nieuwdorp       Roos            0117 AV'56           233 200                 00 0433  2
 5 Geuze           Ada             0966 Middelburg  226     203                 00 0429  2
 6 Berge           Laurey van den  0153 Flakkee             250                 00 0250  1
 7 Proft           Sofie de        0141 AC Lebbeke          233                 00 0233  1
 8 Ridder          Natalie de      0139 AC Lebbeke          226                 00 0226  1
 9 Nobus           Monique         0043 Aardenburg      220                     00 0220  1
10 Proft           Karolien de     0140 AC Lebbeke          220                 00 0220  1
11 Bevelander      Annette         0157 Rilland             194                 00 0194  1
12 Eckhardt        Marlou          0194 AV'56               191                 00 0191  1
13 Steijn          Bianca          0163 AV'56               188                 00 0188  1
14 Capello         Evelien         0192 AV'56               180                 00 0180  1
15 Ridder          Silke de        0143 AC Lebbeke          168                 00 0168  1

   starts  21
 
   V35-44                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verschuure      Monique         0087 AV'56       250 250 241                 00 0741  3
 2 Matthijssen     Katrijn         0116             200 200                     00 0400  2
 3 Saerens         Ilse            0138 AC Lebbeke          207                 00 0207  1
 4 Mattheijssen    Katrijn         0034 Terneuzen   203                         00 0203  1
 5 D'Hondt         Katlijn         0142 AC Lebbeke          197                 00 0197  1

   starts  8
 
   V45-54                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Balkenende      Christine       0063 AV'56       207 207 182                 00 0596  3
 2 Allefs          Monique         0051 RKHAV       215                         00 0215  1
 3 Corbijn         Rianne          0077 Goes        197                         00 0197  1
 4 Quataert        Inge            0101 Wielingen       197                     00 0197  1
 5 Rozendaal       Christel        0159 AV'56               178                 00 0178  1
 6 Hamelinck       Marjan          0148 RKHAV               176                 00 0176  1
 7 Raeymaekers     Lut             0145 AC Lebbeke          166                 00 0166  1

   starts  9
 
   V55+                                             Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Flikweert       Rian            0026 Dynamica    211 215 186                 00 0612  3
 2 Vries           Jannie de       0017 Dynamica    203 211 184                 00 0598  3
 3 Tempelaar       Ineke           0012 Dynamica        203 174                 00 0377  2
 4 Margadant       Edith           0069 Delta Sport     194 170                 00 0364  2
 5 Kleven          Lenie van       0010 avvn Vliss  194     164                 00 0358  2
 6 Hofmans         Maritta         0144 AC Lebbeke          172                 00 0172  1

   starts  13
 
   MA98/99                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lodder          Judith          0846 Flakkee     241 250 250                 00 0741  3
 2 Thuy            Margot          0842 RKHAV       233     241                 00 0474  2
 3 Sies            Leannah         0848 Flakkee         241 233                 00 0474  2
 4 Smeets          Lorre           0972 ATAC        250                         00 0250  1
 5 Kreek           Maaike de       0843 Scheldesport226                         00 0226  1

   starts  9
 
   JB00/01                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kruisifikx      Thomas          0844 Scheldesport241     233                 00 0474  2
 2 Segers          Kjell           0840 GVAC Veldhov250                         00 0250  1
 3 Tuil            Niels van       0849 AV'56               250                 00 0250  1
 4 Lavooij         Stijn           0841 AV'56               241                 00 0241  1

   starts  5
 
   MB00/01                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dieren          Debora van      0088 Flakkee     233 241 233                 00 0707  3
 2 Niemantsverdrie Amy             0988 RKHAV       226 233 226                 00 0685  3
 3 Zeeuw           Mirthe de       0989 Scheldesport250     250                 00 0500  2
 4 Dieren          Judith          0948 Wielingen       250 241                 00 0491  2
 5 Burm            Antje           0979 ATAC        241                         00 0241  1

   starts  11
 
   Hkcr+JA                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zuidhof         Jasper          0992 AV'56       233 241 241                 00 0715  3
 2 Balkenende      Bart            0971 AV'56       220 233 226                 00 0679  3
 3 Sluis           Ewout van       0983 Flakkee     203 203 200                 00 0606  3
 4 Kreek           Jos de          0977 Scheldesport191 191 184                 00 0566  3
 5 Schanck         George          0995 Wielingen   184 182 174                 00 0540  3
 6 Thuy            Dennis          0965 RKHAV           226 211                 00 0437  2
 7 Driessche       Matthijs v d    0991 RKHAV       215 215                     00 0430  2
 8 Acker           Marc van        0984 Hulst       207     203                 00 0410  2
 9 Wege            Ivar van de     0955 Scheldesport    197 197                 00 0394  2
10 Wilde           Rien de         0953 AV'56           194 191                 00 0385  2
11 Baar            Pieter-Jan de   0997 AV'56       194     186                 00 0380  2
12 Schuit          Etienne         0947 Scheldesport    184 178                 00 0362  2
13 Ridder          Dieter de       0932 AC Lebbeke          250                 00 0250  1
14 Verstraate      Wouter          0944 Westkapelle     250                     00 0250  1
15 Blevi           Brevi           0981 Atac        250                         00 0250  1
16 VandenBulke     Fredrik         0980 ATAC        241                         00 0241  1
17 Proft           Michiel de      0933 AC Lebbeke          233                 00 0233  1
18 Leng            Paavo de        0973 Dynamica    226                         00 0226  1
19 Vries           Jorick de       0942 VZA                 220                 00 0220  1
20 Heikoop         Sebastiaan      0987 Delta Sport     220                     00 0220  1
21 Perre           Niels van de    0938 AC Lebbeke          215                 00 0215  1
22 Stolk           Edwin           0945 Flakkee         211                     00 0211  1
23 Dhooge          Robin           0978 ATAC        211                         00 0211  1
24 Daelemans       Jeroen          0934 AC Lebbeke          207                 00 0207  1
25 Huigh           Floris          0957 Wielingen       207                     00 0207  1
26 Quekelberge     Patrick         0952 Wielingen       200                     00 0200  1
27 Noey            Sven van        0968 Hulst       200                         00 0200  1
28 Buter           Wim             0969 Scheldesport197                         00 0197  1
29 Goudzwaard      Mart            0930 Delta Sport         194                 00 0194  1
30 Lavooij         Martijn         0926 AV'56               188                 00 0188  1
31 Huigh           Johan           0958 Wielingen       188                     00 0188  1
32 Versluijs       Ronny           0996 Wielingen   188                         00 0188  1
33 Dobbelaar       Patrick         0950                 186                     00 0186  1
34 Somers          Steven          0975 Volharding B186                         00 0186  1
35 Heyvaert        Koen            0935 AC Lebbeke          182                 00 0182  1
36 Nqueyilbe       Vincent         0974 Volharding B182                         00 0182  1
37 Dries           Stefan van de   0928 AV'56               180                 00 0180  1
38 Quaak           Annechien       0963 Hulst           180                     00 0180  1
39 Kreeft          Herman          0931 Delta Sport         176                 00 0176  1

   starts  56
 
   Vkcr+MA                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik          Emma van        0994 Delta Sport 241 220 233                 00 0694  3
 2 Veringa         Caroline        0985 Dynamica    220 215 226                 00 0661  3
 3 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica    226 211 220                 00 0657  3
 4 Simonse         Marielle        0993 AV'56       203 197 200                 00 0600  3
 5 Engels          Anjolie         0959 VZA             250 250                 00 0500  2
 6 Ruijsink        Lenneke         0949 AV'56           203 211                 00 0414  2
 7 Sies            Marijke         0956 Flakkee         207 207                 00 0414  2
 8 Quaak           Vivian          0961 Hulst           200 203                 00 0403  2
 9 Eetvelt         Melissa van     0986 RTS StPauwel250                         00 0250  1
10 Hellinckx       Lotte           0941 AC Lebbeke          241                 00 0241  1
11 Campenhout      Veerle van      0943 RKHAV           241                     00 0241  1
12 Kreek           Maaike de       0946 Scheldesport    233                     00 0233  1
13 Heynderickx     Cindy           0982 Volharding B233                         00 0233  1
14 Hersschens      Veronique       0951 Zottegem        226                     00 0226  1
15 Steenblok       Marian          0929 AV'56               215                 00 0215  1
16 Sluijs          Esther van      0999 AV'56       215                         00 0215  1
17 Pagter          Joanne de       0967 Anemuiden   211                         00 0211  1
18 Pots            Katja           0976 Volharding B207                         00 0207  1
19 Smet            Nathalie        0970 Volharding B200                         00 0200  1
20 Velde           Daisy van de    0960 Wielingen       194                     00 0194  1
21 Dalen           Angelique       0954 Goes            191                     00 0191  1

   starts  33
 
   JC02/03                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Abdailah        Jamal           0589 Scheldesport250 250 215                 00 0715  3
 2 Maat            Ralph de        0697 Scheldesport226 241 207                 00 0674  3
 3 Dillis          Elyas           0724 RKHAV       220 226 194                 00 0640  3
 4 Wieles          Chris           0696 Scheldesport215 215 191                 00 0621  3
 5 Bouwhuizen      Dylan           0832 RKHAV       211 211 188                 00 0610  3
 6 Vierbergen      Mats            0794 RKHAV       207 203 184                 00 0594  3
 7 Schrijver       Jim de          0596 RKHAV       194 200 182                 00 0576  3
 8 Roos            Matthijs        0685 AV'56       241     220                 00 0461  2
 9 Verbrugge       Mees            0594 AV'56       233     226                 00 0459  2
10 Zeeuw           Nathan de       0694 Scheldesport    233 203                 00 0436  2
11 Dobbelaar       Jonathan        0602 Scheldesport    220 197                 00 0417  2
12 Os              Martijn van     0839 RKHAV       203 207                     00 0410  2
13 Schuit          Rens            0695 Scheldesport200     186                 00 0386  2
14 Graaf           Robert de       0530 AV'56               250                 00 0250  1
15 Campenhout      Siebe van       0555 AC Lebbeke          241                 00 0241  1
16 Kapteijn        Stef            0536 AV'56               233                 00 0233  1
17 Blommaert       Tristan         0554 AC Lebbeke          211                 00 0211  1
18 Vermorgen       Maxim           0553 AC Lebbeke          200                 00 0200  1
19 Vanheesveld     Dante           0608 Volharding S197                         00 0197  1
20 Hekkers         Roan            0764 AV'56               180                 00 0180  1

   starts  40
 
   MC02/03                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Houtzager       Ruchama         0615 Delta Sport 250 241 241                 00 0732  3
 2 Smits           Veerle          0688 AV'56       220 250 250                 00 0720  3
 3 Geldof          Jasmijn         0818 AV'56       241 233 226                 00 0700  3
 4 Acker           Emma van        0804 RKHAV       233 226 233                 00 0692  3
 5 Leenheer        Fleur           0616 Delta Sport 211 220 215                 00 0646  3
 6 Goudswaard      Ilse            0614 Delta Sport 215 207 203                 00 0625  3
 7 Exter           Eva den         0798 RKHAV       203 211 211                 00 0625  3
 8 Sommeijer       Lynn            0808 Dynamica    197 203 207                 00 0607  3
 9 Siebons         Marleen         0805 Dynamica    226 215                     00 0441  2
10 Kapteijn        Lisa            0800 AV'56       188     220                 00 0408  2
11 Baar            Sanne de        0821 AV'56       200     200                 00 0400  2
12 Hanse           Charlotte       0577 Delta Sport     197 197                 00 0394  2
13 Hulsken         Nikita          0613 Delta Sport 191 200                     00 0391  2
14 Lelie           Fien            0727 RKHAV       207                         00 0207  1
15 Pellaers        Maud            0788 AV'56       194                         00 0194  1

   starts  36
 
   JD04/05                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Rijkhals        Jeffrey         0811 Dynamica    188 250 211                 00 0649  3
 2 Schuit          Daan            0701 Scheldesport184 241 191                 00 0616  3
 3 Noordijk        Bryan           0700 Scheldesport182 233 197                 00 0612  3
 4 Dobbelaar       Lucas           0699 Scheldesport172 226 186                 00 0584  3
 5 Wibbelink       Thies           0620 Dynamica    168 220 176                 00 0564  3
 6 Baar            Remco de        0822 AV'56       233     241                 00 0474  2
 7 Dikkenberg      Jesse van den   0729 AV'56       241     220                 00 0461  2
 8 Houwelingen     Tom van         0660 Dynamica    211     233                 00 0444  2
 9 Oele            Sven            0812 AV'56           215 178                 00 0393  2
10 Kapteijn        Mart            0801 AV'56       176     200                 00 0376  2
11 Berg            Nino v d        0837 AV'56       174     184                 00 0358  2
12 Rooms           Jentho          0739 AC Waasland 250                         00 0250  1
13 Geense          Bowen           0742 Waarde              250                 00 0250  1
14 Smet            Lucas           0664 AC Waasland 226                         00 0226  1
15 Galle           Cederic         0747 AC Lebbeke          226                 00 0226  1
16 Pauwels         Milan           0737 AC Waasland 220                         00 0220  1
17 Koens           Jovi            0535 AV'56               215                 00 0215  1
18 Anne            lars            0734 AC Waasland 215                         00 0215  1
19 Mul             Raf de          0544 Scheldesport        207                 00 0207  1
20 Baekelandt      Wout            0628 Volharding B207                         00 0207  1
21 Harthoorn       Lukas           0547 AV'56               203                 00 0203  1
22 Smet            Ruben           0732 AC Waasland 203                         00 0203  1
23 De Bosscher     Thomas          0736 AC Waasland 200                         00 0200  1
24 Bonten          Victor          0738 AC Waasland 197                         00 0197  1
25 Eversdijk       Willem          0543 AV'56               194                 00 0194  1
26 Kluskens        Jochem          0629 Volharding B194                         00 0194  1
27 Mees            London          0627 Volharding B191                         00 0191  1
28 Cools           Xander          0552 AC Lebbeke          188                 00 0188  1
29 Segers          Thorben         0810 GVAC Veldhov186                         00 0186  1
30 Mertens         Quinten         0539 AV'56               182                 00 0182  1
31 Simons          Jesper          0540 AV'56               180                 00 0180  1
32 Houts           Jochem van      0630 Volharding B180                         00 0180  1
33 Laureys         Ernest          0621 Volharding B178                         00 0178  1
34 Akkerman        Tom             0691 Dynamica    170                         00 0170  1

   starts  50
 
   MD04/05                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Eetvelt         Katja van       0790 RKHAV       211 250 220                 00 0681  3
 2 Haar            Dana ter        0591 Dynamica    215 241 215                 00 0671  3
 3 Keijmel         Myrthe          0712 Scheldesport197 233 200                 00 0630  3
 4 Vierbergen      Kirsten         0795 RKHAV       184 200 191                 00 0575  3
 5 Kraker          Pascalle de     0836 Dynamica    176 211 186                 00 0573  3
 6 Graaf           Amy de          0593 AV'56       250     233                 00 0483  2
 7 Mulders         Puk             0585 Dynamica        226 203                 00 0429  2
 8 Hulsken         Isabella        0617 Delta Sport 194 220                     00 0414  2
 9 Kroonen         Xenia           0784 RKHAV       200     207                 00 0407  2
10 Koole           Hilde           0581 Dynamica        215 188                 00 0403  2
11 Sluijs          Femke van       0838 AV'56       166 203                     00 0369  2
12 Pellaers        Fenne           0787 AV'56       170     194                 00 0364  2
13 Elstgeest       Lotte           0586 AV'56       164     184                 00 0348  2
14 Quintelier      Noor            0561 AC Lebbeke          250                 00 0250  1
15 Raemdonck       Madeleine       0559 AC Lebbeke          241                 00 0241  1
16 Jonghe          Limme de        0665 AC Waasland 241                         00 0241  1
17 Verleysen       Caitlin         0745 AC Waasland 233                         00 0233  1
18 Weverberg       Hanne van       0560 AC Lebbeke          226                 00 0226  1
19 Vermeulen       Nele            0744 AC Waasland 226                         00 0226  1
20 Thierens        Louise          0609 Volharding B220                         00 0220  1
21 Verbrugge       Mette           0550 Delta Sport         211                 00 0211  1
22 Leenheer        Anouk           0576 Delta Sport     207                     00 0207  1
23 Penneman        Charlotte       0743 AC Waasland 207                         00 0207  1
24 Thijs           Sofie           0667 Volharding  203                         00 0203  1
25 Campenhout      Nienke van      0557 AC Lebbeke          197                 00 0197  1
26 Heynderickx     Haily           0632 Volharding B191                         00 0191  1
27 Geboes          Kaat            0741 AC Waasland 188                         00 0188  1
28 Mortier         Febe            0668 Volharding  186                         00 0186  1
29 Martens         Kaat            0623 Volharding B182                         00 0182  1
30 Baekelandt      Joke            0631 Volharding B180                         00 0180  1
31 Duerinck        Faith           0730 Volharding  178                         00 0178  1
32 Blanckaert      Femke           0633 Volharding B174                         00 0174  1
33 De Caluwe       Febe            0740 AC Waasland 172                         00 0172  1
34 Burg            Yara            0625 AV'56       168                         00 0168  1
35 Laureys         Adeline         0622 Volharding B163                         00 0163  1

   starts  53
 
   JpA2 06                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Maat            Fabian de       0705 Scheldesport226 241 220                 00 0687  3
 2 Bouwhuizen      Robin           0833 RKHAV       211 250 226                 00 0687  3
 3 Pijnen          Benjamin        0706 Scheldesport215 233 211                 00 0659  3
 4 Koopman         Kasper          0819 Dynamica    220 226 207                 00 0653  3
 5 Acker           Job van         0803 Hulst       203 215 197                 00 0615  3
 6 Koole           Stijn           0662 Dynamica    194 211 200                 00 0605  3
 7 Vael            Luca            0726 Dynamica    200 207 194                 00 0601  3
 8 Dees            Rody            0828 AV'56       180 203 188                 00 0571  3
 9 Verbrugge       Ipe             0786 AV'56       241     241                 00 0482  2
10 Brouwer         Matthijs de     0793 RKHAV       197 220                     00 0417  2
11 Steenblok       Koen            0731 AV'56       207     203                 00 0410  2
12 Burg            Len van         0626 AV'56       176     184                 00 0360  2
13 Blommaert       Laurens         0565 AC Lebbeke          250                 00 0250  1
14 Hebbinckhuys    Abi             0749 AC Waasland 250                         00 0250  1
15 Esbroeck        Toon van        0564 AC Lebbeke          233                 00 0233  1
16 VanDeCloodt     Niels           0750 AC Waasland 233                         00 0233  1
17 Raemdonck       Lucas           0563 AC Lebbeke          215                 00 0215  1
18 Rietberg        Stein           0531 Dynamica            191                 00 0191  1
19 Vercauteren     Jentel          0606 AC Waasland 191                         00 0191  1
20 Belien          Billy           0748 AC Waasland 188                         00 0188  1
21 Oppens          Miel van        0671 Volharding  186                         00 0186  1
22 Baldir          Benjamin        0763 AV'56               186                 00 0186  1
23 Velde           Laurens v d     0670 Volharding  184                         00 0184  1
24 Rijk            Tigo de         0604 RKHAV       182                         00 0182  1
25 Groenendijk     Pepijn          0725 RKHAV       178                         00 0178  1

   starts  45
 
   JpA1 07                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Zedie           0683 Flakkee     241 250 250                 00 0741  3
 2 Engels          Ivar            0827 Dynamica    226 241 241                 00 0708  3
 3 Ton             Luca            0815 Dynamica    233 233 233                 00 0699  3
 4 Wieles          Viktor          0704 Scheldesport194 226 226                 00 0646  3
 5 Zandstra        Lucas           0703 Scheldesport197 220 215                 00 0632  3
 6 Matthijs        Jarne           0792 RKHAV       184 215 207                 00 0606  3
 7 Lous            Jochem          0802 Dynamica    178 207 211                 00 0596  3
 8 Oele            Niels           0813 AV'56           211 220                 00 0431  2
 9 Pauwels         Lars            0751 AC Waasland 250                         00 0250  1
10 Vlieger         Milan de        0673 Volharding  220                         00 0220  1
11 Steels          Jaro            0797 RKHAV       215                         00 0215  1
12 Laet            Joachim de      0636 Volharding B211                         00 0211  1
13 Bonten          Jasper          0752 AC Waasland 207                         00 0207  1
14 Stoop           Jarne           0635 Volharding B203                         00 0203  1
15 Openeer         Matthijs        0756 AV'56               203                 00 0203  1
16 Grave           Diablo de       0806 RKHAV       200                         00 0200  1
17 Mattele         Milan           0638 Volharding B191                         00 0191  1
18 Wijnants        Reno            0587 Volharding  188                         00 0188  1
19 Ephraim         Jori            0702 Scheldesport186                         00 0186  1
20 Puroja          Jeremiah        0817 Dynamica    182                         00 0182  1
21 Steensens       Daan            0634 Volharding B180                         00 0180  1
22 Waele           Wout de         0637 Volharding B176                         00 0176  1
23 Windhey         Jamie           0672 Volharding  174                         00 0174  1

   starts  38
 
   MpA2 06                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kraker          Ysmime de       0835 Dynamica    220 241 241                 00 0702  3
 2 Voorde          Kyra van de     0816 Dynamica    211 233 233                 00 0677  3
 3 Exter           Ann den         0796 RKHAV       188 226 194                 00 0608  3
 4 Karelse         Yara            0785 AV'56       215     226                 00 0441  2
 5 Dikkenberg      Inke van den    0728 AV'56       207     215                 00 0422  2
 6 Luijk           Zoe van         0825 AV'56       197     207                 00 0404  2
 7 Simonse         Marit           0789 AV'56       186     203                 00 0389  2
 8 Muyshondt       Emma            0566 AC Lebbeke          250                 00 0250  1
 9 Haeck           Tiana           0582 ac Meetjesla    250                     00 0250  1
10 Loir            Elise           0759 AC Waasland 250                         00 0250  1
11 VanPoucke       Fran            0757 AC Waasland 241                         00 0241  1
12 Vercammen       Kaat            0753 AC Waasland 233                         00 0233  1
13 Wauters         Lize            0639 Volharding B226                         00 0226  1
14 Maas            Britt v d       0733 Delta Sport         220                 00 0220  1
15 Berrevoets      Puck            0542 Delta Sport         211                 00 0211  1
16 Duhoux          Dorien          0640 Volharding B203                         00 0203  1
17 Steenhart       Karlijn         0538 AV'56               200                 00 0200  1
18 Sierens         Lore            0754 AC Waasland 200                         00 0200  1
19 Daalen          Lois van        0537 AV'56               197                 00 0197  1
20 Stierteghem     Senne van       0669 Volharding  194                         00 0194  1
21 Boonman         Anouk           0549 Nieuwdorp           191                 00 0191  1
22 Herremans       Rebecca         0755 AC Waasland 191                         00 0191  1
23 Elias           Alexandra       0605 RKHAV       184                         00 0184  1
24 Burgelman       Jenke           0641 Volharding B182                         00 0182  1
25 Ephraim         Sanne           0713 Scheldesport180                         00 0180  1
26 VanDriessche    Febe            0758 AC Waasland 178                         00 0178  1

   starts  36
 
   MpA1 07                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wibbelink       Felien          0834 Dynamica    250 250 250                 00 0750  3
 2 Hamer           Benthe den      0715 Scheldesport226 241 233                 00 0700  3
 3 Bruijnes        Veerle          0829 AV'56       174 215 194                 00 0583  3
 4 Goudswaard      Lieke           0618 Delta Sport     233 211                 00 0444  2
 5 Geus            Brigitte de     0826 AV'56       215     220                 00 0435  2
 6 Peeters         Demi            0714 Scheldesport    226 200                 00 0426  2
 7 Crombeen        Evita           0684 RKHAV       200 001 215                 00 0416  3
 8 Luijk           Tess van        0824 AV'56       182     203                 00 0385  2
 9 Struijk         Maud            0661 Delta Sport 176     207                 00 0383  2
10 Jonge           Elizabeth de    0690 Dynamica    178     197                 00 0375  2
11 Zina            Looverie        0567 AC Lebbeke          241                 00 0241  1
12 Hollebosch      Noa             0675 Volharding  241                         00 0241  1
13 Thoen           Alexe           0644 Volharding B233                         00 0233  1
14 Harthoorn       Marise          0546 AV'56               226                 00 0226  1
15 VanBastelare    Jara            0761 AC Waasland 220                         00 0220  1
16 Hertoys         Marjan          0776 Wielingen       220                     00 0220  1
17 Rombaur         Lena            0760 AC Waasland 211                         00 0211  1
18 Chioua Lekli    Nour            0765 AC Waasland 207                         00 0207  1
19 Lagaert         Julie           0611 Volharding B203                         00 0203  1
20 Mees            Vegas           0642 Volharding B197                         00 0197  1
21 De Sutter       Emma            0762 AC Waasland 194                         00 0194  1
22 Smedt           Laura de        0674 Volharding  191                         00 0191  1
23 Zerbib          Cloe            0820 Dynamica    188                         00 0188  1
24 Somers          Hanne           0643 Volharding B186                         00 0186  1
25 Bouman          Lobke           0783 RKHAV       184                         00 0184  1
26 Loon            Evi van         0645 Volharding B180                         00 0180  1

   starts  40
 
   JpB  08                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verbiest        Kyano           0707 Scheldesport215 250 250                 00 0715  3
 2 Beuns           Jens            0686 AV'56       220 233 226                 00 0679  3
 3 Lensen          Quinten         0689 Scheldesport203 226 241                 00 0670  3
 4 Noordijk        Lyam            0709 Scheldesport191 220 220                 00 0631  3
 5 Giele           Midas           0708 Scheldesport200 215 211                 00 0626  3
 6 Veringa         Erik            0687 Dynamica    182 203 203                 00 0588  3
 7 Jonge           Dylano de       0831 Dynamica    178 200 200                 00 0578  3
 8 Lie             Jemuel          0624 Dynamica    180     207                 00 0387  2
 9 Roelse          Micha           0710 Scheldesport176 211                     00 0387  2
10 Boujlila        Imram           0600 Scheldesport174 207                     00 0381  2
11 Bogaert         Arne van        0646 Volharding B250                         00 0250  1
12 Zutter          Rune de         0649 Volharding B241                         00 0241  1
13 Dekker          Edwin           0775 Wielingen       241                     00 0241  1
14 Sinke           Jerom           0575 AV'56               233                 00 0233  1
15 Chermmakh       Mohammed-Reda   0766 AC Waasland 233                         00 0233  1
16 Paelinck        Lode            0647 Volharding B226                         00 0226  1
17 Cools           Wout            0569 AC Lebbeke          215                 00 0215  1
18 DeSchepper      Matiz           0769 AC Waasland 211                         00 0211  1
19 Sterteghem      Seppe van       0666 AC Waasland 207                         00 0207  1
20 Sierens         Kobe            0770 AC Waasland 197                         00 0197  1
21 D'Heer          Kobe            0676 Volharding  194                         00 0194  1
22 Mortier         Tobe            0677 Volharding  188                         00 0188  1
23 Kluskens        Jaro            0650 Volharding B186                         00 0186  1
24 Pauwels         Seppo           0768 AC Waasland 184                         00 0184  1
25 Waele           Lars de         0648 Volharding B172                         00 0172  1

   starts  42
 
   JpC  09                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Bareman         Daniel          0692 Scheldesport207 250 233                 00 0690  3
 2 Tuller          Sven            0578 Scheldesport    233 215                 00 0448  2
 3 Duijnkerke      Pepijn          0711 Scheldesport211     226                 00 0437  2
 4 Boujlila        Anwar           0601 Scheldesport191 241                     00 0432  2
 5 Muyshondt       Jarne           0568 AC Lebbeke          250                 00 0250  1
 6 Rooms           Jorden          0779 AC Waasland 250                         00 0250  1
 7 Boonman         Jasper          0548 Dynamica            241                 00 0241  1
 8 Thierens        Emiel           0610 Volharding B241                         00 0241  1
 9 Vydt            Jules           0774 AC Waasland 233                         00 0233  1
10 Herremans       Sebastian       0773 AC Waasland 226                         00 0226  1
11 Luijk           Daan            0767 Goes                220                 00 0220  1
12 Chioua          Lekli Hesa      0778 AC Waasland 220                         00 0220  1
13 Grave           Devlin de       0807 RKHAV       215                         00 0215  1
14 Berman          Florian         0534 AV'56               211                 00 0211  1
15 Koeveringen     Tim van         0772 Kruiningen          207                 00 0207  1
16 Potter          Nilo de         0679 Volharding  203                         00 0203  1
17 Burgelman       Siebe           0653 Volharding B200                         00 0200  1
18 Vlieger         Mats de         0680 Volharding  197                         00 0197  1
19 Matele          Mattis          0651 Volharding B194                         00 0194  1
20 Verhagen        Robbe           0771 AC Waasland 188                         00 0188  1
21 Loon            Thomas van      0652 Volharding B186                         00 0186  1
22 Segers          Dre             0599 Volharding B184                         00 0184  1

   starts  27
 
   MpB  08                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Pijnen          Vallerie        0719 Scheldesport241 250 241                 00 0732  3
 2 Damme           Marit van       0718 Scheldesport211 241 226                 00 0678  3
 3 Mol             Elise           0823 AV'56       215 233 220                 00 0668  3
 4 Buijs           Maud            0791 RKHAV       203 226 215                 00 0644  3
 5 Zahradnik       Iris            0717 Scheldesport207 220 207                 00 0634  3
 6 Dobbelaar       Rebecca         0716 Scheldesport197 215 211                 00 0623  3
 7 Weverberg       Ruth van        0572 AC Lebbeke          250                 00 0250  1
 8 VandeCasserie   Ella            0612 Volharding S250                         00 0250  1
 9 Campenhout      Dieuwke van     0571 AC Lebbeke          233                 00 0233  1
10 Baert           Gitte           0781 AC Waasland 233                         00 0233  1
11 Vercauteren     Violetta        0780 AC Waasland 226                         00 0226  1
12 Landeghem       Victoria        0597 AC Waasland 220                         00 0220  1
13 Mortier         Lize            0678 Volharding  200                         00 0200  1
14 Vandenhende     Esmee           0603 Volharding  194                         00 0194  1
15 Segers          Mia             0598 Volharding  191                         00 0191  1
16 Steenssens      Amber           0607             188                         00 0188  1

   starts  28
 
   MpC  09                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zandstra        Liselotte       0722 Scheldesport226 241 241                 00 0708  3
 2 Pijnen          Victoria        0723 Scheldesport215 250 220                 00 0685  3
 3 Bruijnes        Mirthe          0830 AV'56       211 220 215                 00 0646  3
 4 Uijtdehaag      Hanneke         0720 Scheldesport194 215 207                 00 0616  3
 5 Joppe           Daphne          0579 Flakkee         233 250                 00 0483  2
 6 Vloet           Saine van der   0584 RKHAV           226 233                 00 0459  2
 7 Kraker          Aimee de        0580 Dynamica        207 203                 00 0410  2
 8 Schuit          Senna           0721 Scheldesport191     211                 00 0402  2
 9 Vercammen       Lies            0782 AC Waasland 250                         00 0250  1
10 Wauters         Stien           0658 Volharding B241                         00 0241  1
11 Somers          Fien            0657 Volharding B233                         00 0233  1
12 Esbroeck        Lin van         0570 AC Lebbeke          226                 00 0226  1
13 Ngueyilbe       Marie           0659 Volharding B220                         00 0220  1
14 Kramer          Fee             0663 Wielingen       211                     00 0211  1
15 Constant        Elise           0681 Volharding  207                         00 0207  1
16 Waele           Lotte de        0655 Volharding B203                         00 0203  1
17 Wijnants        Auke            0588 Volharding  200                         00 0200  1
18 Lenjou          Fleur           0654 Volharding B197                         00 0197  1
19 Windhey         Lily-Roos       0682 Volharding  188                         00 0188  1

   starts  31
   totaal  860 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
02-12-2017 25e InkelcrossKruiningenAV'560
05-12-2015 23e InkelcrossKruiningenAV'561664
06-12-2014 22e InkelcrossKruiningenAV'562119
14-12-2013 21e InkelcrossKruiningenAV'562306
08-12-2012 20e InkelcrossKruiningenAV'562238
28-01-2012 19e InkelcrossKruiningenAV'561862
23-10-2010 18e InkelcrossKruiningenAV'562032
24-10-2009 17e InkelcrossKruiningenAV'561696
15-11-2008 16e InkelcrossKruiningenAV'56901
17-11-2007 15e InkelcrossKruiningenAV'561273
21-10-2006 14e InkelcrossKruiningenAV'561150
22-10-2005 13e InkelcrossKruiningenAV'56815
30-10-2004 12e InkelcrossKruiningenAV'56806
25-10-2003 11e InkelcrossKruiningenAV'56620
26-10-2002 10e InkelcrossKruiningenAV'56693
27-09-2001 9e InkelcrossKruiningenAV'56680
28-10-2000 8e InkelcrossKruiningenAV'56753
30-10-1999 7e InkelcrossKruiningenAV'56671
31-10-1998 6e InkelcrossKruiningenAV'56775

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)47.07  M35
halve Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)1.40.19  M35
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.56.12  V40
marath Crum van der Linden (PR 2.56.12)3.16.57  Mse
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.44.08  V50
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018