zondag 21 januari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
23-12: Oegandees Aggrey Agaba wint 18e Aagtekerkerun
22-12: De beste stuurlui staan aan wal
21-12: Verslag van de 18e Aagtekerkerun
11-12: De ene crosser is de andere niet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem
za 03-02: Berlaerloop Koewacht
zo 04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 11-02: 41e Groet uit Schoorl Run
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
zo 31-12: Tankloop Westkapelle (418)
zo 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (103)
za 30-12: Eindejaarscross Axel (217)
di 26-12: Kerstloop Dishoek (606)
za 16-12: Kriekeloop Clinge (110)
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run (458)
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens (50)
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
24e Inkelcross
Kruiningen, zaterdag 3 december 2016 - Organisatie: AV'56
9.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim van den BroekeDynamica32.25Mse   17.213  3:29
2  Niek den ExterScheldesport32.35Mse   17.125  3:30
3  Martijn de KokAV'5633.06Mse   16.858  3:34
4  Niels SlagmuyldersAC Lebbeke33.10Mse   16.824  3:34
5  Erwin AdanDynamica33.19Mse   16.748  3:35
6  Huub van NoordenPegasus33.22Mse   16.723  3:35
7  Adriaan van BuggenhoutAC Lebbeke33.43Mse   16.550  3:38
8  Job de FeijterRKHAV33.59Mse   16.420  3:39
9  Patrick de VosAV'5634.09Mse   16.340  3:40
10  Ben QuintelierAC Lebbeke34.11M35   16.324  3:41
11  Tommy van WeverbergAC Lebbeke34.14M45   16.300  3:41
12  Eric WolfertFlakkee34.57Mse   15.966  3:45
13  David BoumanFlakkee35.00Mse   15.943  3:46
14  Ricardo Sint NicolaasFlakkee35.09Mse   15.875  3:47
15  Glen BraemAC Lebbeke36.56Mse   15.108  3:58
16  Peter BalkenendeAV'5637.03M45   15.061  3:59
17  Imed NjemaAC Lebbeke37.08M35   15.027  4:00
18  Arjo VerhageDynamica37.14M45   14.987  4:00
19  Johnny HoogerlandKwadendamme37.20Mse   14.946  4:01
20  Maarten HarthoornAV'5637.28M35   14.893  4:02
21  Erwin SchuurbiersMiliskamp37.32Mse   14.867  4:02
22  Freek GoedhartFlakkee37.57Mse   14.704  4:05
23  Michael den HamerScheldesport38.02M35   14.671  4:05
24  Laurey van den BergeFlakkee38.21Vse   14.550  4:07
25  Dannie van CampenhoutAC Lebbeke39.00M35   14.308  4:12
26  Wilko de VosAV'5639.04M50   14.283  4:12
27  Johan KarelseAV'5639.25M40   14.156  4:14
28  Adriaan WielesScheldesport39.37M45   14.085  4:16
29  Kris van NieuwnhuyzeAC Lebbeke39.39M45   14.073  4:16
30  Michel de WeeAV'5639.43M35   14.050  4:16
31  Piet van MourikDelta Sport39.45M50   14.038  4:16
32  Edwin van AlphenDynamica39.48M45   14.020  4:17
33  Micha JanseDynamica39.50M40   14.008  4:17
34  Kris de KreekScheldesport39.58Mse   13.962  4:18
35  Monique VerschuureAV'5640.01V35   13.944  4:18
36  Marius BesuijenAV'5640.05M50   13.921  4:19
37  Sofie de ProftAC Lebbeke40.11Vse   13.886  4:19
38  Martijn HoosemansDynamica40.16M35   13.858  4:20
39  Natalie de RidderAC Lebbeke40.19Vse   13.840  4:20
40  Jan Kees KooleAV'5640.25Mse   13.806  4:21
41  Pascal HeyvaertAC Lebbeke40.28M45   13.789  4:21
42  Robin de VosAV'5640.45Mse   13.693  4:23
43  Arnoud RijkAV'5640.47Mse   13.682  4:23
44  Jan Willem MeeuwseKwadendamme40.53M45   13.649  4:24
45  Rob SchaapVlissingen41.05M55   13.582  4:25
46  Patrick van SchiltSpado41.25M35   13.473  4:27
47  Karolien de ProftAC Lebbeke41.29Vse   13.451  4:28
48  Berry SimonseAV'5641.32M45   13.435  4:28
49  Ludolph ReijntjesDelta Sport41.36M45   13.413  4:28
50  Francois v d BroeckeWielingen41.45M45   13.365  4:29
51  Bart van NoordenAV'5641.51M50   13.333  4:30
52  Remco KapteijnAV'5642.00M40   13.286  4:31
53  Henkjan TielemanFlakkee42.13M45   13.218  4:32
54  Gijsbert ElstgeestAV'5642.17M35   13.197  4:33
55  Rinus van de WoestijneMiddelburg42.24M35   13.160  4:34
56  Michel RidderhofMiddelburg42.30M45   13.129  4:34
57  Marcel SommeijerDynamica42.39M45   13.083  4:35
58  Henk LousDynamica42.41M55   13.073  4:35
59  Monica SanderseDynamica42.43Vse   13.063  4:36
60  Danmar DeesAV'5642.46M45   13.048  4:36
61  Pieter KlemFlakkee43.07M35   12.942  4:38
62  Eric FollaetsAC Lebbeke43.08M55   12.937  4:38
63  Mirthe OverkampPhoenix43.11Vse   12.922  4:39
64  Alwin de ZeeuwScheldesport43.14M45   12.907  4:39
65  Jaap van der VeenScheldesport43.16M45   12.897  4:39
66  Kristof DeclerckLyra43.19M35   12.882  4:39
67  Dirk van CampenhoutAC Lebbeke43.21M35   12.872  4:40
68  Peter DekkerDynamica43.33M40   12.813  4:41
69  Martin GraafWemeldinge43.42M45   12.769  4:42
70  Walther MurreScheldesport44.14M45   12.615  4:45
71  Johan Loois44.16Mse   12.605  4:46
72  Frank HoogstraatYerseke44.20M35   12.586  4:46
73  Wim de JongeAV'5644.30M65   12.539  4:47
74  Riam vd BroekeDynamica44.35M55   12.516  4:48
75  John OverweelDynamica44.42M65   12.483  4:48
76  William de JongeNieuwdorp44.48M40   12.455  4:49
77  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge44.56Mse   12.418  4:50
78  Henk LeeftinkDynamica45.00M50   12.400  4:50
79  Laurens MeeuwsenKrabbendijke45.08M55   12.363  4:51
80  Jan MoensAC Lebbeke45.23M45   12.295  4:53
81  Harold de MaatScheldesport45.31M45   12.259  4:54
82  Ilse SaerensAC Lebbeke45.55V35   12.152  4:56
83  Jacques ZamanScheldesport46.00M55   12.130  4:57
84  Siem CornelisseDynamica46.20M65   12.043  4:59
85  Bouwe PostmaMiddelburg46.23M55   12.030  4:59
86  Ada GeuzeMiddelburg46.27Vse   12.013  5:00
87  Peter NoordijkeGoes46.41M45   11.953  5:01
88  Roos NieuwdorpAV'5646.44Vse   11.940  5:02
89  Cor van den BergeGoes47.05M45   11.851  5:04
90  Gerard BrasDynamica47.08M60   11.839  5:04
91  Eric RemortelAV'5647.12M55   11.822  5:05
92  Ron DellebekeDynamica47.31M55   11.743  5:07
93  John VetteTerneuzen47.33M45   11.735  5:07
94  Berry KnibbelerScheldesport47.38M55   11.714  5:07
95  Seth DijkstraGonzalez Running47.52M45   11.657  5:09
96  Katlijn D'HondtAC Lebbeke48.00V35   11.625  5:10
97  Joop LasseurDelta Sport48.36M70   11.481  5:14
98  Fred BastemeijerDelta Sport48.38M65   11.474  5:14
99  Rene GoetheerWolphaartsdijk48.41M45   11.462  5:14
100  Annette BevelanderRilland48.43Vse   11.454  5:14
101  Ronald LangenusMechelen48.49M55   11.431  5:15
102  Marlou EckhardtAV'5648.52Vse   11.419  5:15
103  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland49.11M55   11.345  5:17
104  Bianca SteijnAV'5649.19Vse   11.315  5:18
105  Corne van LomwelOost-Souburg49.28M45   11.280  5:19
106  Rian FlikweertDynamica50.05V55   11.141  5:23
107  Piet BeijerDynamica50.17M65   11.097  5:24
108  Jannie de VriesDynamica50.42V55   11.006  5:27
109  Jos van SteeS-Gravenpolder50.48M45   10.984  5:28
110  Acronius KramerAV'5651.33M60   10.824  5:33
111  Christine BalkenendeAV'5651.47V50   10.776  5:34
112  Evelien CapelloAV'5651.51Vse   10.762  5:35
113  Johnny MaljaarsMiddelburg52.10M45   10.696  5:37
114  Christl RozendaalAV'5652.30V45   10.629  5:39
115  Kobus BotmanDynamica52.37M65   10.605  5:39
116  Marjan HamelinckHulst52.42V35   10.588  5:40
117  Rene MoerlandYerseke52.48M35   10.568  5:41
118  John GuequierreDynamica53.51M65   10.362  5:47
119  Arthur StijnsDynamica54.24M65   10.257  5:51
120  Ineke TempelaarDynamica54.27V55   10.248  5:51
121  Maritta HofmansAC Lebbeke54.42V55   10.201  5:53
122  Patrick DobbelaarZaamslag54.48M35   10.182  5:54
123  Edith MargadantDelta Sport55.47V60   10.003  6:00
124  Ad van den BergAV'5656.38M35   9.853  6:05
125  Silke de RidderAC Lebbeke57.30Vse   9.704  6:11
126  Jacobus MeulenbergAV'5657.51M45   9.646  6:13
127  Lut RaeymaekersAC Lebbeke58.44V45   9.501  6:19
128  Hans van SluijsDynamica1.00.19M65   9.251  6:29
129  Lenie van KlevenVlissingen1.01.06V60   9.133  6:34
130  Wil OudshoornGoes1.01.17M55   9.105  6:35
Mannen: 104 (80%) => M35=17 - M40=5 - M45=30 - M50=5 - M55=13 - M60=2 - M65=9 - M70=1 - Mse=22
Vrouwen: 26 (20%) => V35=4 - V45=2 - V50=1 - V55=4 - V60=2 - Vse=13
2.94 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Dieter de RidderAC Lebbeke9.38Mse   18.311  3:17
2  Jasper ZuidhofAV'5610.05Mse   17.494  3:26
3  Michiel de ProftAC Lebbeke10.09Mse   17.379  3:27
4  Bart BalkenendeAV'5610.15Mse   17.210  3:29
5  Jorick de VriesVZA10.29Mse   16.827  3:34
6  Niels van de PerreAC Lebbeke10.32Mse   16.747  3:35
7  Dennis ThuyRKHAV10.42Mse   16.486  3:38
8  Anjolie EngelsVZA10.46V40   16.384  3:40
9  Jeroen DaelemansAC Lebbeke10.53Mse   16.208  3:42
10  Marc van AckerHulst11.04Mse   15.940  3:46
11  Lotte HellinckxAC Lebbeke11.10Vse   15.797  3:48
12  Ewout van SluisFlakkee11.23Mse   15.496  3:52
13  Ivar van de WegeScheldesport11.50Mse   14.907  4:01
14  Mart GoudzwaardDelta Sport11.56Mse   14.782  4:04
15  Rien de WildeAV'5611.59M55   14.720  4:05
16  Martijn LavooijAV'5612.02M40   14.659  4:06
17  Pieter-Jan de BaarAV'5612.06M40   14.579  4:07
18  Jos de KreekScheldesport12.15M50   14.400  4:10
19  Mirthe de ZeeuwScheldesport12.19MeB   14.322  4:11
20  Koen HeyvaertAC Lebbeke12.30Mse   14.112  4:15
21  Emma van MourikDelta Sport12.36Vse   14.000  4:17
22  Judith van DierenFlakkee13.21MeB   13.213  4:32
23  Caroline VeringaDynamica13.53V40   12.706  4:43
24  Paulette de KrakerDynamica13.56Vse   12.660  4:44
25  Marian SteenblokAV'5614.19V40   12.321  4:52
26  Debora van DierenFlakkee14.31MeB   12.152  4:56
27  Lenneke RuijsinkAV'5614.35V35   12.096  4:58
28  Marijke SiesFlakkee14.38Vse   12.055  4:59
29  Stefan van de DriesAV'5614.54Mse   11.839  5:04
30  Amy NiemantsverdrietRKHAV15.03MeB   11.721  5:07
31  Etienne SchuitScheldesport15.07M40   11.669  5:09
32  Vivian QuaakHulst15.41Vse   11.248  5:20
33  Herman KreeftDelta Sport16.11M65   10.900  5:30
34  George SchanckWielingen16.20Mse   10.800  5:33
35  Marielle SimonseAV'5616.52V40   10.458  5:44
Mannen: 21 (60%) => M40=3 - M50=1 - M55=1 - M65=1 - Mse=15
Vrouwen: 10 (28.57%) => V35=1 - V40=4 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Paavo de Leng09:48Franklin van Anrooij10:10Stef Kapteijn10:56Anjolie Engels11:1536
2016Dieter de Ridder09:38Jasper Zuidhof10:05Michiel de Proft10:09Anjolie Engels10:4635
2015Niels Slagmulder09:41Bart van Trigt09:53Wouter Verstraate10:01Anjolie Engels10:5741


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.17 seconden nodig om deze lijst met 165 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


Mannen se-34    9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Broeke          Tim van den        0089 Dynamica     0:32:25
002 Exter           Niek den           0085 Scheldesport 0:32:35
003 Kok             Martijn de         0003 AV'56        0:33:06
004 Slagmuylders    Niels              0132 AC Lebbeke   0:33:10
005 Adan            Erwin           92 0103 Dynamica     0:33:19
006 Noorden         Huub van        88 0146 Pegasus      0:33:22
007 Buggenhout      Adriaan van     95 0136 AC Lebbeke   0:33:43
008 Feijter         Job de             0001 RKHAV        0:33:59
009 Vos             Patrick de      96 0125 AV'56        0:34:09
010 Wolfert         Eric            90 0072 Flakkee      0:34:57
011 Bouwman         David           88 0007 Flakkee      0:35:00
012 StNicolaas      Ricardo         86 0178 Flakkee      0:35:09
013 Braem           Glen               0131 AC Lebbeke   0:36:56
014 Hoogerland      Johnny          83 0147 Kwadendamme  0:37:20
015 Schuurbiers     Erwin           83 0189 Miliskamp    0:37:32
016 Goedhart        Freek           84 0022 Flakkee      0:37:57
017 Kreek           Kris de         97 0038 Scheldesport 0:39:58
018 Koole           Jan Kees        87 0179 AV'56        0:40:25
019 Vos             Robin de        91 0050 AV'56        0:40:45
020 Rijk            Arnoud          91 0188 AV'56        0:40:47
021 Loois           Johan              0111              0:44:16
 
Mannen 35-44    9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Quintelier      Ben             78 0126 AC Lebbeke   0:34:11
002 Njema           Imed            75 0172 AC Lebbeke   0:37:08
003 Harthoorn       Maarten         78 0149 AV'56        0:37:28
004 Hamer           Michael den     76 0045 Scheldesport 0:38:02
005 Campenhout      Dannie van      74 0128 AC Lebbeke   0:39:00
006 Karelse         Johan           73 0032 AV'56        0:39:25
007 Wee             Michel de          0177 AV'56        0:39:43
008 Janse           Micha           74 0033 Dynamica     0:39:50
009 Hoosemans       Martijn         80 0052 Dynamica     0:40:16
010 Schilt          Patrick van     72 0190 Spado        0:41:25
011 Kapteijn        Remco           72 0169 AV'56        0:42:00
012 Elstgeest       Gijsbert        44 0086 AV'56        0:42:17
013 Woestijne       Rinus vd           0099              0:42:24
014 Klem            Pieter          79 0184 Flakkee      0:43:07
015 Declerck        Kristof         72 0156 ac Lyra Duff 0:43:19
016 Campenhout      Dirk van        75 0129 AC Lebbeke   0:43:21
017 Dekker          Peter           73 0182 Dynamica     0:43:33
018 Hoogstraat      Frank              0191 Yerseke      0:44:20
019 Jonge           William de      72 0047 Nieuwdorp    0:44:48
020 Moerland        Rene            76 0193 Yerseke      0:52:48
021 Dobbelaar       Patrick            0078 Zaamslag     0:54:48
022 Berg            Ad van den      2  0082 AV'56        0:56:38
 
Mannen 45-54    9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Weverberg       Tommy van       65 0127 AC Lebbeke   0:34:14
002 Balkenende      Peter           66 0079 AV'56        0:37:03
003 Verhage         Arjo            69 0027 Dynamica     0:37:14
004 Vos             Wilko de        63 0104 AV'56        0:39:04
005 Wieles          Adriaan         3  0084 Scheldesport 0:39:37
006 Nieuwnhuyze     Kris van        69 0135 AC Lebbeke   0:39:39
007 Mourik          Piet van        63 0024 Delta Sport  0:39:45
008 Alphen          Edwin van       71 0183 Dynamica     0:39:48
009 Besuijen        Marius          62 0161 AV'56        0:40:05
010 Heyvaert        Pascal          70 0133 AC Lebbeke   0:40:28
011 Meeuwse         JanWillem          0094 AV'56        0:40:53
012 Simonse         Berry           71 0025 AV'56        0:41:32
013 Reijntjes       Ludolph         65 0180 Delta Sport  0:41:36
014 Broecke         Francois v d    68 0031 Wielingen    0:41:45
015 Noorden         Bart van        65 0168 AV'56        0:41:51
016 Tieleman        Henkjan         69 0023 Flakkee      0:42:13
017 Ridderhof       Michel          3  0096              0:42:30
018 Sommeijer       Marcel          70 0018 Dynamica     0:42:39
019 Dees            Danmar          71 0055 AV'56        0:42:46
020 Zeeuw           Alwin de           0083 Scheldesport 0:43:14
021 Veen            Jaap van der    67 0042 Scheldesport 0:43:16
022 Graaf           Martin          70 0170 Wemeldinge   0:43:42
023 Murre           Walther         67 0044 Scheldesport 0:44:14
024 Steenhart       Martin          66 0173 Kapelle      0:44:56
025 Leeftink        Henk            64 0176 Dynamica     0:45:00
026 Moens           Jan             68 0130 AC Lebbeke   0:45:23
027 Maat            Harold de       69 0041 Scheldesport 0:45:31
028 Noordijke       Peter           63 0108 Goes         0:46:41
029 Berge           Cor van den     63 0036 Goes         0:47:05
030 Vette           John            63 0174 Terneuzen    0:47:33
031 Dijkstra        Seth            71 0124 Gonzales RT  0:47:52
032 Goetheer        Rene               0090 Wolphaartsdi 0:48:41
033 Lomwel          Corne van       69 0167 Souburg      0:49:28
034 Stee            Jos van         70 0155 's-Gravenpol 0:50:48
035 Maljaars        Johnny          68 0165 Middelburg   0:52:10
036 Meulenberg      Jacobus         69 0166 AV'56        0:57:51
 
Mannen 55-64    9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Schaap          Rob             59 0181 Vlissingen   0:41:05
002 Lous            Henk            58 0011 Dynamica     0:42:41
003 Follaets        Eric            61 0134 AC Lebbeke   0:43:08
004 Broeke          Riam vd         61 0175 Dynamica     0:44:35
005 Meeuwsen        Laurens         60 0158 Krabbendijke 0:45:08
006 Zaman           Jacques         61 0106 Scheldesport 0:46:00
007 Postma          Bouwe           60 0015 Middelburg   0:46:23
008 Bras            Gerard          52 0123 Dynamica     0:47:08
009 Remortel        Eric            56 0187 AV'56        0:47:12
010 Delleke         Ron             59 0009 Dynamica     0:47:31
011 Knibbeler       Berry           61 0039 Scheldesport 0:47:38
012 Langenus        Ronald          56 0154 Mechelen     0:48:49
013 Eenenaam        Bram van        59 0171 Nw St Joosla 0:49:11
014 Kramer          Acronius        52 0162 AV'56        0:51:33
015 Oudshoorn       Wil             4  0081              1:01:17
 
Mannen 65+      9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Jonge           Wim de          49 0016 AV'56        0:44:30
002 Overweel        John            51 0152 Dynamica     0:44:42
003 Cornelis        Siem            51 0185 Dynamica     0:46:20
004 Lasseur         Joop            42 0064 Delta Sport  0:48:36
005 Bastemeijer     Fred            47 0070 Delta Sport  0:48:38
006 Beijer          Piet            48 0014 Dynamica     0:50:17
007 Botman          Kobus           51 0005 Dynamica     0:52:37
008 Guequierre      John            51 0006 Dynamica     0:53:51
009 Stijns          Arthur          47 0008 Dynamica     0:54:24
010 Sluijs          Hans van        49 0186 Dynamica     1:00:19
 
Jongens A 98/99  9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
geen deelnemers
 
Vrouwen se-34    9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Berge           Laurey van den  89 0153 Flakkee      0:38:21
002 Proft           Sofie de        88 0141 AC Lebbeke   0:40:11
003 Ridder          Natalie de      90 0139 AC Lebbeke   0:40:19
004 Proft           Karolien de     88 0140 AC Lebbeke   0:41:29
005 Sanderse        Monica          82 0059 Dynamica     0:42:43
006 Overkamp        Mirthe          94 0004 Phoenix      0:43:11
007 Geuze           Ada                0966 Middelburg   0:46:27
008 Nieuwdorp       Roos            93 0117 AV'56        0:46:44
009 Bevelander      Annette         84 0157 Rilland      0:48:43
010 Eckhardt        Marlou          88 0194 AV'56        0:48:52
011 Steijn          Bianca          93 0163 AV'56        0:49:19
012 Capello         Evelien         88 0192 AV'56        0:51:51
013 Ridder          Silke de           0143 AC Lebbeke   0:57:30
 
Vrouwen 35-44    9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Verschuure      Monique         80 0087 AV'56        0:40:01
002 Saerens         Ilse            79 0138 AC Lebbeke   0:45:55
003 D'Hondt         Katlijn         77 0142 AC Lebbeke   0:48:00
 
Vrouwen 45-54    9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Balkenende      Christine       65 0063 AV'56        0:51:47
002 Rozendaal       Christel        66 0159 AV'56        0:52:30
003 Hamelinck       Marjan          70 0148 RKHAV        0:52:42
004 Raeymaekers     Lut             65 0145 AC Lebbeke   0:58:44
 
Vrouwen 55+      9000m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Flikweert       Rian            61 0026 Dynamica     0:50:05
002 Vries           Jannie de       59 0017 Dynamica     0:50:42
003 Tempelaar       Ineke           57 0012 Dynamica     0:54:27
004 Hofmans         Maritta            0144 AC Lebbeke   0:54:42
005 Margadant       Edith           55 0069 Delta Sport  0:55:47
006 Kleven          Lenie van       53 0010 avvn Vliss   1:01:06
 
Meisjes A98/99   3920m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Lodder          Judith          99 0846 Flakkee      0:16:34
002 Thuy            Margot          99 0842 RKHAV        0:18:09
003 Sies            Leannah         99 0848 Flakkee      0:20:00
 
Jongens B00/01   3920m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Tuil            Niels van       01 0849 AV'56        0:14:45
002 Lavooij         Stijn              0841 AV'56        0:16:07
003 Kruisifikx      Thomas          01 0844 Scheldesport 0:17:34
 
Meisjes B00/01   2940m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Zeeuw           Mirthe de       00 0989 Scheldesport 0:12:19
002 Dieren          Judith             0948 Wielingen    0:13:21
003 Dieren          Debora van         0088 Flakkee      0:14:31
004 Niemantsverdrie Amy             01 0988 RKHAV        0:15:03
 
Mannen kcr+JA   2940m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Ridder          Dieter de       93 0932 AC Lebbeke   0:09:38
002 Zuidhof         Jasper          90 0992 AV'56        0:10:05
003 Proft           Michiel de      90 0933 AC Lebbeke   0:10:09
004 Balkenende      Bart            98 0971 AV'56        0:10:15
005 Vries           Jorick de       99 0942 VZA          0:10:29
006 Perre           Niels van de    97 0938 AC Lebbeke   0:10:32
007 Thuy            Dennis             0965 RKHAV        0:10:42
008 Daelemans       Jeroen          91 0934 AC Lebbeke   0:10:53
009 Acker           Marc van        73 0984 Hulst        0:11:04
010 Sluis           Ewout van       99 0983 Flakkee      0:11:23
011 Wege            Ivar van de     99 0955 Scheldesport 0:11:50
012 Goudzwaard      Mart            88 0930 Delta Sport  0:11:56
013 Wilde           Rien de         60 0953 AV'56        0:11:59
014 Lavooij         Martijn         73 0926 AV'56        0:12:02
015 Baar            Pieter-Jan de   75 0997 AV'56        0:12:06
016 Kreek           Jos de          63 0977 Scheldesport 0:12:15
017 Heyvaert        Koen            74 0935 AC Lebbeke   0:12:30
018 Dries           Stefan van de   84 0928 AV'56        0:14:54
019 Schuit          Etienne            0947 Scheldesport 0:15:07
020 Kreeft          Herman          47 0931 Delta Sport  0:16:11
021 Schanck         George          82 0995 Wielingen    0:16:20
 
Vrouwen kcr+MA   2940m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Engels          Anjolie         76 0959 VZA          0:10:46
002 Hellinckx       Lotte           95 0941 AC Lebbeke   0:11:10
003 Mourik          Emma van        96 0994 Delta Sport  0:12:36
004 Veringa         Caroline        74 0985 Dynamica     0:13:53
005 Kraker          Paulette de     75 0998 Dynamica     0:13:56
006 Steenblok       Marian          72 0929 AV'56        0:14:19
007 Ruijsink        Lenneke         80 0949 AV'56        0:14:35
008 Sies            Marijke         69 0956 Flakkee      0:14:38
009 Quaak           Vivian          74 0961 Hulst        0:15:41
010 Simonse         Marielle        72 0993 AV'56        0:16:52
 
Jongens C02/03   1960m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Graaf           Robert de       02 0530 AV'56        0:06:33
002 Campenhout      Siebe van       02 0555 AC Lebbeke   0:06:36
003 Kapteijn        Stef            02 0536 AV'56        0:06:38
004 Verbrugge       Mees            16 0594 AV'56        0:07:15
005 Roos            Matthijs        02 0685 AV'56        0:07:18
006 Abdailah        Jamal           16 0589 Scheldesport 0:07:21
007 Blommaert       Tristan         03 0554 AC Lebbeke   0:07:23
008 Maat            Ralph de        03 0697 Scheldesport 0:07:37
009 Zeeuw           Nathan de       02 0694 Scheldesport 0:07:47
010 Vermorgen       Maxim           02 0553 AC Lebbeke   0:08:03
011 Dobbelaar       Jonathan           0602 Scheldesport 0:08:07
012 Dillis          Elyas           02 0724 RKHAV        0:08:14
013 Wieles          Chris           03 0696 Scheldesport 0:08:21
014 Bouwhuizen      Dylan           03 0832 RKHAV        0:08:40
015 Schuit          Rens            03 0695 Scheldesport 0:08:45
016 Vierbergen      Mats            03 0794 RKHAV        0:08:54
017 Schrijver       Jim de          16 0596 RKHAV        0:08:57
018 Hekkers         Roan            03 0764 AV'56        0:09:31
 
Meisjes C02/03   1960m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Smits           Veerle          02 0688 AV'56        0:07:57
002 Houtzager       Ruchama         03 0615 Delta Sport  0:08:08
003 Acker           Emma van        03 0804 RKHAV        0:08:14
004 Geldof          Jasmijn         02 0818 AV'56        0:08:16
005 Kapteijn        Lisa            03 0800 AV'56        0:08:19
006 Leenheer        Fleur           03 0616 Delta Sport  0:08:29
007 Exter           Eva den         03 0798 RKHAV        0:08:32
008 Sommeijer       Lynn            02 0808 Dynamica     0:08:34
009 Goudswaard      Ilse            03 0614 Delta Sport  0:08:40
010 Baar            Sanne de        03 0821 AV'56        0:08:42
011 Hanse           Charlotte       03 0577 Delta Sport  0:08:44
 
Jongens D04/05   1960m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Geense          Bowen           04 0742 Waarde       0:08:01
002 Baar            Remco de        05 0822 AV'56        0:08:05
003 Houwelingen     Tom van         05 0660 Dynamica     0:08:08
004 Galle           Cederic         04 0747 AC Lebbeke   0:08:10
005 Dikkenberg      Jesse van den   04 0729 AV'56        0:08:12
006 Koens           Jovi            04 0535 AV'56        0:08:24
007 Rijkhals        Jeffrey         05 0811 Dynamica     0:08:26
008 Mul             Raf de          05 0544 Scheldesport 0:08:29
009 Harthoorn       Lukas           04 0547 AV'56        0:08:36
010 Kapteijn        Mart            05 0801 AV'56        0:08:38
011 Noordijk        Bryan           04 0700 Scheldesport 0:08:48
012 Eversdijk       Willem          04 0543 AV'56        0:08:50
013 Schuit          Daan            05 0701 Scheldesport 0:08:52
014 Cools           Xander          05 0552 AC Lebbeke   0:08:59
015 Dobbelaar       Lucas           05 0699 Scheldesport 0:09:01
016 Berg            Nino v d        05 0837 AV'56        0:09:16
017 Mertens         Quinten         05 0539 AV'56        0:09:36
018 Simons          Jesper          04 0540 AV'56        0:09:57
019 Oele            Sven            04 0812 AV'56        0:10:07
020 Wibbelink       Thies           05 0620 Dynamica     0:11:27
 
Meisjes D04/05   1960m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Quintelier      Noor            04 0561 AC Lebbeke   0:07:28
002 Raemdonck       Madeleine       04 0559 AC Lebbeke   0:07:34
003 Graaf           Amy de          05 0593 AV'56        0:07:51
004 Weverberg       Hanne van       04 0560 AC Lebbeke   0:08:11
005 Eetvelt         Katja van       04 0790 RKHAV        0:08:26
006 Haar            Dana ter        04 0591 Dynamica     0:08:36
007 Verbrugge       Mette           04 0550 Delta Sport  0:08:38
008 Kroonen         Xenia           04 0784 RKHAV        0:08:49
009 Mulders         Puk             05 0585 Dynamica     0:08:52
010 Keijmel         Myrthe          05 0712 Scheldesport 0:08:56
011 Campenhout      Nienke van      05 0557 AC Lebbeke   0:09:10
012 Pellaers        Fenne           05 0787 AV'56        0:09:43
013 Vierbergen      Kirsten         05 0795 RKHAV        0:10:00
014 Koole           Hilde           05 0581 Dynamica     0:10:03
015 Kraker          Pascalle de     04 0836 Dynamica     0:10:06
016 Elstgeest       Lotte              0586 AV'56        0:10:32
 
Jongens pA2 06    980m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Blommaert       Laurens         06 0565 AC Lebbeke   0:03:34
002 Verbrugge       Ipe             20 0786 AV'56        0:03:44
003 Esbroeck        Toon van        06 0564 AC Lebbeke   0:03:50
004 Bouwhuizen      Robin           06 0833 RKHAV        0:03:52
005 Maat            Fabian de       06 0705 Scheldesport 0:03:54
006 Raemdonck       Lucas           06 0563 AC Lebbeke   0:03:57
007 Pijnen          Benjamin        06 0706 Scheldesport 0:04:03
008 Koopman         Kasper          06 0819 Dynamica     0:04:05
009 Steenblok       Koen            06 0731 AV'56        0:04:10
010 Koole           Stijn           06 0662 Dynamica     0:04:14
011 Acker           Job van         06 0803 Hulst        0:04:21
012 Vael            Luca            06 0726 Dynamica     0:04:31
013 Rietberg        Stein           06 0531 Dynamica     0:04:36
014 Dees            Rody            06 0828 AV'56        0:05:05
015 Baldir          Benjamin        06 0763 AV'56        0:05:49
016 Burg            Len van         06 0626 AV'56        0:06:11
 
Jongens pA1 07    980m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Joppe           Zedie           07 0683 Flakkee      0:03:43
002 Engels          Ivar            07 0827 Dynamica     0:03:53
003 Ton             Luca            07 0815 Dynamica     0:04:02
004 Wieles          Viktor          07 0704 Scheldesport 0:04:17
005 Oele            Niels           07 0813 AV'56        0:04:27
006 Zandstra        Lucas           07 0703 Scheldesport 0:04:39
007 Lous            Jochem          07 0802 Dynamica     0:04:58
008 Matthijs        Jarne           07 0792 RKHAV        0:05:00
009 Openeer         Matthijs        07 0756 AV'56        0:05:31
 
Meisjes pA2 06    980m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Muyshondt       Emma            06 0566 AC Lebbeke   0:04:08
002 Kraker          Ysmime de       06 0835 Dynamica     0:04:16
003 Voorde          Kyra van de     06 0816 Dynamica     0:04:18
004 Karelse         Yara            06 0785 AV'56        0:04:23
005 Maas            Britt v d       06 0733 Delta Sport  0:04:26
006 Dikkenberg      Inke van den    06 0728 AV'56        0:04:29
007 Berrevoets      Puck            06 0542 Delta Sport  0:04:34
008 Luijk           Zoe van         06 0825 AV'56        0:04:38
009 Simonse         Marit           06 0789 AV'56        0:04:40
010 Steenhart       Karlijn         06 0538 AV'56        0:04:43
011 Daalen          Lois van        06 0537 AV'56        0:04:46
012 Exter           Ann den         06 0796 RKHAV        0:04:48
013 Boonman         Anouk           06 0549 Nieuwdorp    0:04:58
 
Meisjes pA1 07    980m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Wibbelink       Felien          07 0834 Dynamica     0:03:56
002 Zina            Looverie        07 0567 AC Lebbeke   0:03:59
003 Hamer           Benthe den      07 0715 Scheldesport 0:04:14
004 Harthoorn       Marise          07 0546 AV'56        0:04:19
005 Geus            Brigitte de     23 0826 AV'56        0:04:22
006 Crombeen        Evita           07 0684 RKHAV        0:04:44
007 Goudswaard      Lieke           07 0618 Delta Sport  0:04:48
008 Struijk         Maud            07 0661 Delta Sport  0:05:05
009 Luijk           Tess van        07 0824 AV'56        0:05:09
010 Peeters         Demi            07 0714 Scheldesport 0:05:11
011 Jonge           Elizabeth de    07 0690 Dynamica     0:05:15
012 Bruijnes        Veerle          07 0829 AV'56        0:05:34
 
Jongens pB  08    980m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Verbiest        Kyano           08 0707 Scheldesport 0:04:23
002 Lensen          Quinten         08 0689 Scheldesport 0:04:29
003 Sinke           Jerom           08 0575 AV'56        0:04:32
004 Beuns           Jens            08 0686 AV'56        0:04:37
005 Noordijk        Lyam            08 0709 Scheldesport 0:04:42
006 Cools           Wout            08 0569 AC Lebbeke   0:04:44
007 Giele           Midas           08 0708 Scheldesport 0:04:51
008 Lie             Jemuel          08 0624 Dynamica     0:04:53
009 Veringa         Erik            08 0687 Dynamica     0:05:02
010 Jonge           Dylano de       08 0831 Dynamica     0:05:12
 
Jongens pC  09    980m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Muyshondt       Jarne           09 0568 AC Lebbeke   0:04:29
002 Boonman         Jasper          09 0548 Dynamica     0:04:33
003 Bareman         Daniel          09 0692 Scheldesport 0:04:35
004 Duijnkerke      Pepijn          09 0711 Scheldesport 0:05:03
005 Luijk           Daan            10 0767 Goes         0:05:09
006 Tuller          Sven            09 0578 Scheldesport 0:05:11
007 Berman          Florian         09 0534 AV'56        0:05:25
008 Koeveringen     Tim van         11 0772 Kruiningen   0:07:13
 
Meisjes pB  08    980m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Weverberg       Ruth van        08 0572 AC Lebbeke   0:04:26
002 Pijnen          Vallerie        08 0719 Scheldesport 0:04:34
003 Campenhout      Dieuwke van     08 0571 AC Lebbeke   0:04:40
004 Damme           Marit van       08 0718 Scheldesport 0:05:04
005 Mol             Elise           08 0823 AV'56        0:05:07
006 Buijs           Maud            08 0791 RKHAV        0:05:20
007 Dobbelaar       Rebecca         08 0716 Scheldesport 0:05:25
008 Zahradnik       Iris            08 0717 Scheldesport 0:05:27
 
Meisjes pC  09    980m
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Joppe           Daphne          09 0579 Flakkee      0:04:46
002 Zandstra        Liselotte       09 0722 Scheldesport 0:04:52
003 Vloet           Saine van der   09 0584 RKHAV        0:04:55
004 Esbroeck        Lin van         09 0570 AC Lebbeke   0:04:58
005 Pijnen          Victoria        09 0723 Scheldesport 0:05:06
006 Bruijnes        Mirthe          09 0830 AV'56        0:05:14
007 Schuit          Senna           10 0721 Scheldesport 0:05:55
008 Uijtdehaag      Hanneke         09 0720 Scheldesport 0:06:04
009 Kraker          Aimee de        10 0580 Dynamica     0:06:56

Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

   Hse-34                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Broeke          Tim van den     0089 Dynamica    241 241 250                 00 0732  3
 2 Bouwman         David           0007 Flakkee     220 226 191                 00 0637  3
 3 Wolfert         Eric            0072 Flakkee     203 211 194                 00 0608  3
 4 Pleijte         Tim             0058 Dynamica    250 250                     00 0500  2
 5 Vos             Robin de        0050 AV'56       156 170 152                 00 0478  3
 6 Exter           Niek den        0085 Scheldesport233     241                 00 0474  2
 7 Kok             Martijn de      0003 AV'56       226     233                 00 0459  2
 8 Adan            Erwin           0103 Dynamica        233 220                 00 0453  2
 9 Hont            Sander d'       0037 Scheldesport207 207                     00 0414  2
10 Hoosemans       Ruud            0074 Dynamica    194 186                     00 0380  2
11 Goedhart        Freek           0022 Flakkee     147     172                 00 0319  2
12 Kreek           Kris de         0038 Scheldesport161     157                 00 0318  2
13 Loois           Johan           0111                 155 126                 00 0281  2
14 Slagmuylders    Niels           0132 AC Lebbeke          226                 00 0226  1
15 Lombergen       Bram van        0095             215                         00 0215  1
16 Noorden         Huub van        0146 Pegasus             215                 00 0215  1
17 Buggenhout      Adriaan van     0136 AC Lebbeke          211                 00 0211  1
18 Feijter         Job de          0001 RKHAV               207                 00 0207  1
19 Balkenende      Luuk            0107 AV'56           203                     00 0203  1
20 Vos             Patrick de      0125 AV'56               203                 00 0203  1
21 Mey             Liam de         0019 RKHAV       200                         00 0200  1
22 Nevel           Angelo van      0113 Meulebekt       200                     00 0200  1
23 StNicolaas      Ricardo         0178 Flakkee             188                 00 0188  1
24 Schrier         David           0073 Dynamica    186                         00 0186  1
25 Braem           Glen            0131 AC Lebbeke          186                 00 0186  1
26 Bruijn          Boris de        0068 AV'56       178                         00 0178  1
27 Hoogerland      Johnny          0147 Kwadendamme         178                 00 0178  1
28 Dehooge         Robin           0076 ATAC        176                         00 0176  1
29 Schuurbiers     Erwin           0189 Miliskamp           174                 00 0174  1
30 Koole           Jan Kees        0179 AV'56               154                 00 0154  1
31 Goedhart        Ruud            0092 Flakkee     151                         00 0151  1
32 Rijk            Arnoud          0188 AV'56               151                 00 0151  1

   starts  49
 
   H35-44                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Hamer           Michael den     0045 Scheldesport182 191 170                 00 0543  3
 2 Hoosemans       Martijn         0052 Dynamica    162 174 155                 00 0491  3
 3 Wiessner        Ralph           0056 Dynamica    211 220                     00 0431  2
 4 Waelput         Geert           0071 Koewacht    174 178                     00 0352  2
 5 Karelse         Johan           0032 AV'56       164     164                 00 0328  2
 6 Janse           Micha           0033 Dynamica    170     158                 00 0328  2
 7 Elstgeest       Gijsbert        0086 AV'56       152     141                 00 0293  2
 8 Woestijne       Rinus vd        0099             149     140                 00 0289  2
 9 Bleyaert        Bart            0118 RC Gent         215                     00 0215  1
10 Dobbelaar       Patrick         0078 Zaamslag    124     090                 00 0214  2
11 Berg            Ad van den      0082 AV'56       122     089                 00 0211  2
12 Quintelier      Ben             0126 AC Lebbeke          200                 00 0200  1
13 Njema           Imed            0172 AC Lebbeke          182                 00 0182  1
14 Harthoorn       Maarten         0149 AV'56               176                 00 0176  1
15 Campenhout      Dannie van      0128 AC Lebbeke          168                 00 0168  1
16 Pieters         David           0122 Wielingen       164                     00 0164  1
17 Wee             Michel de       0177 AV'56               161                 00 0161  1
18 Bosman          Paul            0061 Koewacht    159                         00 0159  1
19 Wieland         Niek            0100 Axel        158                         00 0158  1
20 Schilt          Patrick van     0190 Spado               148                 00 0148  1
21 Kapteijn        Remco           0169 AV'56               143                 00 0143  1
22 Vercauteren     Ivan            0097 AC Waasland 137                         00 0137  1
23 Mahu            Nico            0067 Stekene     136                         00 0136  1
24 Klem            Pieter          0184 Flakkee             135                 00 0135  1
25 Declerck        Kristof         0156 ac Lyra Duff        131                 00 0131  1
26 Campenhout      Dirk van        0129 AC Lebbeke          130                 00 0130  1
27 Dekker          Peter           0182 Dynamica            129                 00 0129  1
28 Block           Stefan de       0021 RKHAV       128                         00 0128  1
29 Hoogstraat      Frank           0191 Yerseke             125                 00 0125  1
30 Jonge           William de      0047 Nieuwdorp           121                 00 0121  1
31 Moerland        Rene            0193 Yerseke             093                 00 0093  1

   starts  43
 
   H45-54                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Balkenende      Peter           0079 AV'56       184 194 184                 00 0562  3
 2 Wieles          Adriaan         0084 Scheldesport168 180 163                 00 0511  3
 3 Mourik          Piet van        0024 Delta Sport 166 176 160                 00 0502  3
 4 Broecke         Francois v d    0031 Wielingen   155 166 145                 00 0466  3
 5 Tieleman        Henkjan         0023 Flakkee     150 163 142                 00 0455  3
 6 Sommeijer       Marcel          0018 Dynamica    153 162 138                 00 0453  3
 7 Veen            Jaap van der    0042 Scheldesport140 157 132                 00 0429  3
 8 Murre           Walther         0044 Scheldesport142 158 127                 00 0427  3
 9 Maat            Harold de       0041 Scheldesport134 152 116                 00 0402  3
10 Goetheer        Rene            0090 Wolphaartsdi132 145 102                 00 0379  3
11 Verhage         Arjo            0027 Dynamica        188 180                 00 0368  2
12 Thuy            Benny           0020 RKHAV       180 184                     00 0364  2
13 Vos             Wilko de        0104 AV'56           172 166                 00 0338  2
14 Ridder          Cor de          0028 Dynamica    163 168                     00 0331  2
15 Meeuwse         JanWillem       0094 AV'56       160     150                 00 0310  2
16 Simonse         Berry           0025 AV'56       157     147                 00 0304  2
17 Platteeuw       Albert          0040 Scheldesport143 160                     00 0303  2
18 Ridderhof       Michel          0096             154     139                 00 0293  2
19 Zeeuw           Alwin de        0083 Scheldesport148     133                 00 0281  2
20 Dees            Danmar          0055 AV'56       144     136                 00 0280  2
21 Hogervorst      Rudie           0030 Wielingen   127 138                     00 0265  2
22 Noordijke       Peter           0108 Goes            147 112                 00 0259  2
23 Berge           Cor van den     0036 Goes        135     111                 00 0246  2
24 Poorter         Yves de         0120 Knokke          197                     00 0197  1
25 Weverberg       Tommy van       0127 AC Lebbeke          197                 00 0197  1
26 Ruelle          Edwin de la     0049 RKHAV       188                         00 0188  1
27 Velde           Herma vd        0799 Zottegem        182                     00 0182  1
28 Nieuwnhuyze     Kris van        0135 AC Lebbeke          162                 00 0162  1
29 Waes            Peter van       0112 Wielingen       159                     00 0159  1
30 Alphen          Edwin van       0183 Dynamica            159                 00 0159  1
31 Besuijen        Marius          0161 AV'56               156                 00 0156  1
32 Bavinchoven     Leon            0115 Scheldesport    154                     00 0154  1
33 Feijter         Simon           0114 Schoondijke     153                     00 0153  1
34 Heyvaert        Pascal          0133 AC Lebbeke          153                 00 0153  1
35 Reijntjes       Ludolph         0180 Delta Sport         146                 00 0146  1
36 Vervaet         Patrick         0060 RKHAV       145                         00 0145  1
37 Noorden         Bart van        0168 AV'56               144                 00 0144  1
38 Traas           Ronny           0121 Philippine      143                     00 0143  1
39 Burm            Hans            0054 AC Waasland 139                         00 0139  1
40 Franken         Wilco           0065 RKHAV       130                         00 0130  1
41 Graaf           Martin          0170 Wemeldinge          128                 00 0128  1
42 Block           Walther de      0053 RKHAV       126                         00 0126  1
43 Steenhart       Martin          0173 Kapelle             120                 00 0120  1
44 Leeftink        Henk            0176 Dynamica            119                 00 0119  1
45 Moens           Jan             0130 AC Lebbeke          117                 00 0117  1
46 Vette           John            0174 Terneuzen           107                 00 0107  1
47 Dijkstra        Seth            0124 Gonzales RT         105                 00 0105  1
48 Lomwel          Corne van       0167 Souburg             099                 00 0099  1
49 Stee            Jos van         0155 's-Gravenpol        097                 00 0097  1
50 Maljaars        Johnny          0165 Middelburg          095                 00 0095  1
51 Meulenberg      Jacobus         0166 AV'56               088                 00 0088  1
52 Staal           Archie          0119 Delta Sport     001                     00 0001  1

   starts  85
 
   H55-64                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lous            Henk            0011 Dynamica    146 161 137                 00 0444  3
 2 Delleke         Ron             0009 Dynamica    138 144 108                 00 0390  3
 3 Postma          Bouwe           0015 Middelburg  133 140 113                 00 0386  3
 4 Knibbeler       Berry           0039 Scheldesport131 149 106                 00 0386  3
 5 Zaman           Jacques         0106 Scheldesport    151 115                 00 0266  2
 6 Oudshoorn       Wil             0081             123     086                 00 0209  2
 7 Branden         Frank van den   0029 RKHAV       172                         00 0172  1
 8 Blaauw          Ebe             0105 Scheldesport    150                     00 0150  1
 9 Schaap          Rob             0181 Vlissingen          149                 00 0149  1
10 Follaets        Eric            0134 AC Lebbeke          134                 00 0134  1
11 Broeke          Riam vd         0175 Dynamica            123                 00 0123  1
12 Meeuwsen        Laurens         0158 Krabbendijke        118                 00 0118  1
13 Bras            Gerard          0123 Dynamica            110                 00 0110  1
14 Remortel        Eric            0187 AV'56               109                 00 0109  1
15 Langenus        Ronald          0154 Mechelen            101                 00 0101  1
16 Eenenaam        Bram van        0171 Nw St Joosla        100                 00 0100  1
17 Kramer          Acronius        0162 AV'56               096                 00 0096  1

   starts  27
 
   H65+                                             Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Jonge           Wim de          0016 AV'56       141 156 124                 00 0421  3
 2 Beijer          Piet            0014 Dynamica    129 146 098                 00 0373  3
 3 Botman          Kobus           0005 Dynamica    125 139 094                 00 0358  3
 4 Lasseur         Joop            0064 Delta Sport     141 104                 00 0245  2
 5 Bastemeijer     Fred            0070 Delta Sport     142 103                 00 0245  2
 6 Stijns          Arthur          0008 Dynamica    121     091                 00 0212  2
 7 Hoeve           Jan van         0109 Wielingen       148                     00 0148  1
 8 Overweel        John            0152 Dynamica            122                 00 0122  1
 9 Joziasse        Piet            0091 Nw  St Joosl120                         00 0120  1
10 Cornelis        Siem            0185 Dynamica            114                 00 0114  1
11 Guequierre      John            0006 Dynamica        001 092                 00 0093  2
12 Sluijs          Hans van        0186 Dynamica            087                 00 0087  1

   starts  22
 
   JA 98/99                                         Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Ridder          Rens de         0035 Dynamica    197 001                     00 0198  2
 2 Vandenbulcke    Frederik        0075 ATAC        191                         00 0191  1

   starts  3
 
   Vse-34                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Sanderse        Monica          0059 Dynamica    233 241 215                 00 0689  3
 2 Overkamp        Mirthe          0004 Phoenix     241     211                 00 0452  2
 3 Reus            Renate de       0057 Vlissingen  220 226                     00 0446  2
 4 Nieuwdorp       Roos            0117 AV'56           233 200                 00 0433  2
 5 Geuze           Ada             0966 Middelburg  226     203                 00 0429  2
 6 Berge           Laurey van den  0153 Flakkee             250                 00 0250  1
 7 Proft           Sofie de        0141 AC Lebbeke          233                 00 0233  1
 8 Ridder          Natalie de      0139 AC Lebbeke          226                 00 0226  1
 9 Nobus           Monique         0043 Aardenburg      220                     00 0220  1
10 Proft           Karolien de     0140 AC Lebbeke          220                 00 0220  1
11 Bevelander      Annette         0157 Rilland             194                 00 0194  1
12 Eckhardt        Marlou          0194 AV'56               191                 00 0191  1
13 Steijn          Bianca          0163 AV'56               188                 00 0188  1
14 Capello         Evelien         0192 AV'56               180                 00 0180  1
15 Ridder          Silke de        0143 AC Lebbeke          168                 00 0168  1

   starts  21
 
   V35-44                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verschuure      Monique         0087 AV'56       250 250 241                 00 0741  3
 2 Matthijssen     Katrijn         0116             200 200                     00 0400  2
 3 Saerens         Ilse            0138 AC Lebbeke          207                 00 0207  1
 4 Mattheijssen    Katrijn         0034 Terneuzen   203                         00 0203  1
 5 D'Hondt         Katlijn         0142 AC Lebbeke          197                 00 0197  1

   starts  8
 
   V45-54                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Balkenende      Christine       0063 AV'56       207 207 182                 00 0596  3
 2 Allefs          Monique         0051 RKHAV       215                         00 0215  1
 3 Corbijn         Rianne          0077 Goes        197                         00 0197  1
 4 Quataert        Inge            0101 Wielingen       197                     00 0197  1
 5 Rozendaal       Christel        0159 AV'56               178                 00 0178  1
 6 Hamelinck       Marjan          0148 RKHAV               176                 00 0176  1
 7 Raeymaekers     Lut             0145 AC Lebbeke          166                 00 0166  1

   starts  9
 
   V55+                                             Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Flikweert       Rian            0026 Dynamica    211 215 186                 00 0612  3
 2 Vries           Jannie de       0017 Dynamica    203 211 184                 00 0598  3
 3 Tempelaar       Ineke           0012 Dynamica        203 174                 00 0377  2
 4 Margadant       Edith           0069 Delta Sport     194 170                 00 0364  2
 5 Kleven          Lenie van       0010 avvn Vliss  194     164                 00 0358  2
 6 Hofmans         Maritta         0144 AC Lebbeke          172                 00 0172  1

   starts  13
 
   MA98/99                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lodder          Judith          0846 Flakkee     241 250 250                 00 0741  3
 2 Thuy            Margot          0842 RKHAV       233     241                 00 0474  2
 3 Sies            Leannah         0848 Flakkee         241 233                 00 0474  2
 4 Smeets          Lorre           0972 ATAC        250                         00 0250  1
 5 Kreek           Maaike de       0843 Scheldesport226                         00 0226  1

   starts  9
 
   JB00/01                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kruisifikx      Thomas          0844 Scheldesport241     233                 00 0474  2
 2 Segers          Kjell           0840 GVAC Veldhov250                         00 0250  1
 3 Tuil            Niels van       0849 AV'56               250                 00 0250  1
 4 Lavooij         Stijn           0841 AV'56               241                 00 0241  1

   starts  5
 
   MB00/01                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dieren          Debora van      0088 Flakkee     233 241 233                 00 0707  3
 2 Niemantsverdrie Amy             0988 RKHAV       226 233 226                 00 0685  3
 3 Zeeuw           Mirthe de       0989 Scheldesport250     250                 00 0500  2
 4 Dieren          Judith          0948 Wielingen       250 241                 00 0491  2
 5 Burm            Antje           0979 ATAC        241                         00 0241  1

   starts  11
 
   Hkcr+JA                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zuidhof         Jasper          0992 AV'56       233 241 241                 00 0715  3
 2 Balkenende      Bart            0971 AV'56       220 233 226                 00 0679  3
 3 Sluis           Ewout van       0983 Flakkee     203 203 200                 00 0606  3
 4 Kreek           Jos de          0977 Scheldesport191 191 184                 00 0566  3
 5 Schanck         George          0995 Wielingen   184 182 174                 00 0540  3
 6 Thuy            Dennis          0965 RKHAV           226 211                 00 0437  2
 7 Driessche       Matthijs v d    0991 RKHAV       215 215                     00 0430  2
 8 Acker           Marc van        0984 Hulst       207     203                 00 0410  2
 9 Wege            Ivar van de     0955 Scheldesport    197 197                 00 0394  2
10 Wilde           Rien de         0953 AV'56           194 191                 00 0385  2
11 Baar            Pieter-Jan de   0997 AV'56       194     186                 00 0380  2
12 Schuit          Etienne         0947 Scheldesport    184 178                 00 0362  2
13 Ridder          Dieter de       0932 AC Lebbeke          250                 00 0250  1
14 Verstraate      Wouter          0944 Westkapelle     250                     00 0250  1
15 Blevi           Brevi           0981 Atac        250                         00 0250  1
16 VandenBulke     Fredrik         0980 ATAC        241                         00 0241  1
17 Proft           Michiel de      0933 AC Lebbeke          233                 00 0233  1
18 Leng            Paavo de        0973 Dynamica    226                         00 0226  1
19 Vries           Jorick de       0942 VZA                 220                 00 0220  1
20 Heikoop         Sebastiaan      0987 Delta Sport     220                     00 0220  1
21 Perre           Niels van de    0938 AC Lebbeke          215                 00 0215  1
22 Stolk           Edwin           0945 Flakkee         211                     00 0211  1
23 Dhooge          Robin           0978 ATAC        211                         00 0211  1
24 Daelemans       Jeroen          0934 AC Lebbeke          207                 00 0207  1
25 Huigh           Floris          0957 Wielingen       207                     00 0207  1
26 Quekelberge     Patrick         0952 Wielingen       200                     00 0200  1
27 Noey            Sven van        0968 Hulst       200                         00 0200  1
28 Buter           Wim             0969 Scheldesport197                         00 0197  1
29 Goudzwaard      Mart            0930 Delta Sport         194                 00 0194  1
30 Lavooij         Martijn         0926 AV'56               188                 00 0188  1
31 Huigh           Johan           0958 Wielingen       188                     00 0188  1
32 Versluijs       Ronny           0996 Wielingen   188                         00 0188  1
33 Dobbelaar       Patrick         0950                 186                     00 0186  1
34 Somers          Steven          0975 Volharding B186                         00 0186  1
35 Heyvaert        Koen            0935 AC Lebbeke          182                 00 0182  1
36 Nqueyilbe       Vincent         0974 Volharding B182                         00 0182  1
37 Dries           Stefan van de   0928 AV'56               180                 00 0180  1
38 Quaak           Annechien       0963 Hulst           180                     00 0180  1
39 Kreeft          Herman          0931 Delta Sport         176                 00 0176  1

   starts  56
 
   Vkcr+MA                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik          Emma van        0994 Delta Sport 241 220 233                 00 0694  3
 2 Veringa         Caroline        0985 Dynamica    220 215 226                 00 0661  3
 3 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica    226 211 220                 00 0657  3
 4 Simonse         Marielle        0993 AV'56       203 197 200                 00 0600  3
 5 Engels          Anjolie         0959 VZA             250 250                 00 0500  2
 6 Ruijsink        Lenneke         0949 AV'56           203 211                 00 0414  2
 7 Sies            Marijke         0956 Flakkee         207 207                 00 0414  2
 8 Quaak           Vivian          0961 Hulst           200 203                 00 0403  2
 9 Eetvelt         Melissa van     0986 RTS StPauwel250                         00 0250  1
10 Hellinckx       Lotte           0941 AC Lebbeke          241                 00 0241  1
11 Campenhout      Veerle van      0943 RKHAV           241                     00 0241  1
12 Kreek           Maaike de       0946 Scheldesport    233                     00 0233  1
13 Heynderickx     Cindy           0982 Volharding B233                         00 0233  1
14 Hersschens      Veronique       0951 Zottegem        226                     00 0226  1
15 Steenblok       Marian          0929 AV'56               215                 00 0215  1
16 Sluijs          Esther van      0999 AV'56       215                         00 0215  1
17 Pagter          Joanne de       0967 Anemuiden   211                         00 0211  1
18 Pots            Katja           0976 Volharding B207                         00 0207  1
19 Smet            Nathalie        0970 Volharding B200                         00 0200  1
20 Velde           Daisy van de    0960 Wielingen       194                     00 0194  1
21 Dalen           Angelique       0954 Goes            191                     00 0191  1

   starts  33
 
   JC02/03                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Abdailah        Jamal           0589 Scheldesport250 250 215                 00 0715  3
 2 Maat            Ralph de        0697 Scheldesport226 241 207                 00 0674  3
 3 Dillis          Elyas           0724 RKHAV       220 226 194                 00 0640  3
 4 Wieles          Chris           0696 Scheldesport215 215 191                 00 0621  3
 5 Bouwhuizen      Dylan           0832 RKHAV       211 211 188                 00 0610  3
 6 Vierbergen      Mats            0794 RKHAV       207 203 184                 00 0594  3
 7 Schrijver       Jim de          0596 RKHAV       194 200 182                 00 0576  3
 8 Roos            Matthijs        0685 AV'56       241     220                 00 0461  2
 9 Verbrugge       Mees            0594 AV'56       233     226                 00 0459  2
10 Zeeuw           Nathan de       0694 Scheldesport    233 203                 00 0436  2
11 Dobbelaar       Jonathan        0602 Scheldesport    220 197                 00 0417  2
12 Os              Martijn van     0839 RKHAV       203 207                     00 0410  2
13 Schuit          Rens            0695 Scheldesport200     186                 00 0386  2
14 Graaf           Robert de       0530 AV'56               250                 00 0250  1
15 Campenhout      Siebe van       0555 AC Lebbeke          241                 00 0241  1
16 Kapteijn        Stef            0536 AV'56               233                 00 0233  1
17 Blommaert       Tristan         0554 AC Lebbeke          211                 00 0211  1
18 Vermorgen       Maxim           0553 AC Lebbeke          200                 00 0200  1
19 Vanheesveld     Dante           0608 Volharding S197                         00 0197  1
20 Hekkers         Roan            0764 AV'56               180                 00 0180  1

   starts  40
 
   MC02/03                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Houtzager       Ruchama         0615 Delta Sport 250 241 241                 00 0732  3
 2 Smits           Veerle          0688 AV'56       220 250 250                 00 0720  3
 3 Geldof          Jasmijn         0818 AV'56       241 233 226                 00 0700  3
 4 Acker           Emma van        0804 RKHAV       233 226 233                 00 0692  3
 5 Leenheer        Fleur           0616 Delta Sport 211 220 215                 00 0646  3
 6 Goudswaard      Ilse            0614 Delta Sport 215 207 203                 00 0625  3
 7 Exter           Eva den         0798 RKHAV       203 211 211                 00 0625  3
 8 Sommeijer       Lynn            0808 Dynamica    197 203 207                 00 0607  3
 9 Siebons         Marleen         0805 Dynamica    226 215                     00 0441  2
10 Kapteijn        Lisa            0800 AV'56       188     220                 00 0408  2
11 Baar            Sanne de        0821 AV'56       200     200                 00 0400  2
12 Hanse           Charlotte       0577 Delta Sport     197 197                 00 0394  2
13 Hulsken         Nikita          0613 Delta Sport 191 200                     00 0391  2
14 Lelie           Fien            0727 RKHAV       207                         00 0207  1
15 Pellaers        Maud            0788 AV'56       194                         00 0194  1

   starts  36
 
   JD04/05                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Rijkhals        Jeffrey         0811 Dynamica    188 250 211                 00 0649  3
 2 Schuit          Daan            0701 Scheldesport184 241 191                 00 0616  3
 3 Noordijk        Bryan           0700 Scheldesport182 233 197                 00 0612  3
 4 Dobbelaar       Lucas           0699 Scheldesport172 226 186                 00 0584  3
 5 Wibbelink       Thies           0620 Dynamica    168 220 176                 00 0564  3
 6 Baar            Remco de        0822 AV'56       233     241                 00 0474  2
 7 Dikkenberg      Jesse van den   0729 AV'56       241     220                 00 0461  2
 8 Houwelingen     Tom van         0660 Dynamica    211     233                 00 0444  2
 9 Oele            Sven            0812 AV'56           215 178                 00 0393  2
10 Kapteijn        Mart            0801 AV'56       176     200                 00 0376  2
11 Berg            Nino v d        0837 AV'56       174     184                 00 0358  2
12 Rooms           Jentho          0739 AC Waasland 250                         00 0250  1
13 Geense          Bowen           0742 Waarde              250                 00 0250  1
14 Smet            Lucas           0664 AC Waasland 226                         00 0226  1
15 Galle           Cederic         0747 AC Lebbeke          226                 00 0226  1
16 Pauwels         Milan           0737 AC Waasland 220                         00 0220  1
17 Koens           Jovi            0535 AV'56               215                 00 0215  1
18 Anne            lars            0734 AC Waasland 215                         00 0215  1
19 Mul             Raf de          0544 Scheldesport        207                 00 0207  1
20 Baekelandt      Wout            0628 Volharding B207                         00 0207  1
21 Harthoorn       Lukas           0547 AV'56               203                 00 0203  1
22 Smet            Ruben           0732 AC Waasland 203                         00 0203  1
23 De Bosscher     Thomas          0736 AC Waasland 200                         00 0200  1
24 Bonten          Victor          0738 AC Waasland 197                         00 0197  1
25 Eversdijk       Willem          0543 AV'56               194                 00 0194  1
26 Kluskens        Jochem          0629 Volharding B194                         00 0194  1
27 Mees            London          0627 Volharding B191                         00 0191  1
28 Cools           Xander          0552 AC Lebbeke          188                 00 0188  1
29 Segers          Thorben         0810 GVAC Veldhov186                         00 0186  1
30 Mertens         Quinten         0539 AV'56               182                 00 0182  1
31 Simons          Jesper          0540 AV'56               180                 00 0180  1
32 Houts           Jochem van      0630 Volharding B180                         00 0180  1
33 Laureys         Ernest          0621 Volharding B178                         00 0178  1
34 Akkerman        Tom             0691 Dynamica    170                         00 0170  1

   starts  50
 
   MD04/05                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Eetvelt         Katja van       0790 RKHAV       211 250 220                 00 0681  3
 2 Haar            Dana ter        0591 Dynamica    215 241 215                 00 0671  3
 3 Keijmel         Myrthe          0712 Scheldesport197 233 200                 00 0630  3
 4 Vierbergen      Kirsten         0795 RKHAV       184 200 191                 00 0575  3
 5 Kraker          Pascalle de     0836 Dynamica    176 211 186                 00 0573  3
 6 Graaf           Amy de          0593 AV'56       250     233                 00 0483  2
 7 Mulders         Puk             0585 Dynamica        226 203                 00 0429  2
 8 Hulsken         Isabella        0617 Delta Sport 194 220                     00 0414  2
 9 Kroonen         Xenia           0784 RKHAV       200     207                 00 0407  2
10 Koole           Hilde           0581 Dynamica        215 188                 00 0403  2
11 Sluijs          Femke van       0838 AV'56       166 203                     00 0369  2
12 Pellaers        Fenne           0787 AV'56       170     194                 00 0364  2
13 Elstgeest       Lotte           0586 AV'56       164     184                 00 0348  2
14 Quintelier      Noor            0561 AC Lebbeke          250                 00 0250  1
15 Raemdonck       Madeleine       0559 AC Lebbeke          241                 00 0241  1
16 Jonghe          Limme de        0665 AC Waasland 241                         00 0241  1
17 Verleysen       Caitlin         0745 AC Waasland 233                         00 0233  1
18 Weverberg       Hanne van       0560 AC Lebbeke          226                 00 0226  1
19 Vermeulen       Nele            0744 AC Waasland 226                         00 0226  1
20 Thierens        Louise          0609 Volharding B220                         00 0220  1
21 Verbrugge       Mette           0550 Delta Sport         211                 00 0211  1
22 Leenheer        Anouk           0576 Delta Sport     207                     00 0207  1
23 Penneman        Charlotte       0743 AC Waasland 207                         00 0207  1
24 Thijs           Sofie           0667 Volharding  203                         00 0203  1
25 Campenhout      Nienke van      0557 AC Lebbeke          197                 00 0197  1
26 Heynderickx     Haily           0632 Volharding B191                         00 0191  1
27 Geboes          Kaat            0741 AC Waasland 188                         00 0188  1
28 Mortier         Febe            0668 Volharding  186                         00 0186  1
29 Martens         Kaat            0623 Volharding B182                         00 0182  1
30 Baekelandt      Joke            0631 Volharding B180                         00 0180  1
31 Duerinck        Faith           0730 Volharding  178                         00 0178  1
32 Blanckaert      Femke           0633 Volharding B174                         00 0174  1
33 De Caluwe       Febe            0740 AC Waasland 172                         00 0172  1
34 Burg            Yara            0625 AV'56       168                         00 0168  1
35 Laureys         Adeline         0622 Volharding B163                         00 0163  1

   starts  53
 
   JpA2 06                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Maat            Fabian de       0705 Scheldesport226 241 220                 00 0687  3
 2 Bouwhuizen      Robin           0833 RKHAV       211 250 226                 00 0687  3
 3 Pijnen          Benjamin        0706 Scheldesport215 233 211                 00 0659  3
 4 Koopman         Kasper          0819 Dynamica    220 226 207                 00 0653  3
 5 Acker           Job van         0803 Hulst       203 215 197                 00 0615  3
 6 Koole           Stijn           0662 Dynamica    194 211 200                 00 0605  3
 7 Vael            Luca            0726 Dynamica    200 207 194                 00 0601  3
 8 Dees            Rody            0828 AV'56       180 203 188                 00 0571  3
 9 Verbrugge       Ipe             0786 AV'56       241     241                 00 0482  2
10 Brouwer         Matthijs de     0793 RKHAV       197 220                     00 0417  2
11 Steenblok       Koen            0731 AV'56       207     203                 00 0410  2
12 Burg            Len van         0626 AV'56       176     184                 00 0360  2
13 Blommaert       Laurens         0565 AC Lebbeke          250                 00 0250  1
14 Hebbinckhuys    Abi             0749 AC Waasland 250                         00 0250  1
15 Esbroeck        Toon van        0564 AC Lebbeke          233                 00 0233  1
16 VanDeCloodt     Niels           0750 AC Waasland 233                         00 0233  1
17 Raemdonck       Lucas           0563 AC Lebbeke          215                 00 0215  1
18 Rietberg        Stein           0531 Dynamica            191                 00 0191  1
19 Vercauteren     Jentel          0606 AC Waasland 191                         00 0191  1
20 Belien          Billy           0748 AC Waasland 188                         00 0188  1
21 Oppens          Miel van        0671 Volharding  186                         00 0186  1
22 Baldir          Benjamin        0763 AV'56               186                 00 0186  1
23 Velde           Laurens v d     0670 Volharding  184                         00 0184  1
24 Rijk            Tigo de         0604 RKHAV       182                         00 0182  1
25 Groenendijk     Pepijn          0725 RKHAV       178                         00 0178  1

   starts  45
 
   JpA1 07                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Zedie           0683 Flakkee     241 250 250                 00 0741  3
 2 Engels          Ivar            0827 Dynamica    226 241 241                 00 0708  3
 3 Ton             Luca            0815 Dynamica    233 233 233                 00 0699  3
 4 Wieles          Viktor          0704 Scheldesport194 226 226                 00 0646  3
 5 Zandstra        Lucas           0703 Scheldesport197 220 215                 00 0632  3
 6 Matthijs        Jarne           0792 RKHAV       184 215 207                 00 0606  3
 7 Lous            Jochem          0802 Dynamica    178 207 211                 00 0596  3
 8 Oele            Niels           0813 AV'56           211 220                 00 0431  2
 9 Pauwels         Lars            0751 AC Waasland 250                         00 0250  1
10 Vlieger         Milan de        0673 Volharding  220                         00 0220  1
11 Steels          Jaro            0797 RKHAV       215                         00 0215  1
12 Laet            Joachim de      0636 Volharding B211                         00 0211  1
13 Bonten          Jasper          0752 AC Waasland 207                         00 0207  1
14 Stoop           Jarne           0635 Volharding B203                         00 0203  1
15 Openeer         Matthijs        0756 AV'56               203                 00 0203  1
16 Grave           Diablo de       0806 RKHAV       200                         00 0200  1
17 Mattele         Milan           0638 Volharding B191                         00 0191  1
18 Wijnants        Reno            0587 Volharding  188                         00 0188  1
19 Ephraim         Jori            0702 Scheldesport186                         00 0186  1
20 Puroja          Jeremiah        0817 Dynamica    182                         00 0182  1
21 Steensens       Daan            0634 Volharding B180                         00 0180  1
22 Waele           Wout de         0637 Volharding B176                         00 0176  1
23 Windhey         Jamie           0672 Volharding  174                         00 0174  1

   starts  38
 
   MpA2 06                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kraker          Ysmime de       0835 Dynamica    220 241 241                 00 0702  3
 2 Voorde          Kyra van de     0816 Dynamica    211 233 233                 00 0677  3
 3 Exter           Ann den         0796 RKHAV       188 226 194                 00 0608  3
 4 Karelse         Yara            0785 AV'56       215     226                 00 0441  2
 5 Dikkenberg      Inke van den    0728 AV'56       207     215                 00 0422  2
 6 Luijk           Zoe van         0825 AV'56       197     207                 00 0404  2
 7 Simonse         Marit           0789 AV'56       186     203                 00 0389  2
 8 Muyshondt       Emma            0566 AC Lebbeke          250                 00 0250  1
 9 Haeck           Tiana           0582 ac Meetjesla    250                     00 0250  1
10 Loir            Elise           0759 AC Waasland 250                         00 0250  1
11 VanPoucke       Fran            0757 AC Waasland 241                         00 0241  1
12 Vercammen       Kaat            0753 AC Waasland 233                         00 0233  1
13 Wauters         Lize            0639 Volharding B226                         00 0226  1
14 Maas            Britt v d       0733 Delta Sport         220                 00 0220  1
15 Berrevoets      Puck            0542 Delta Sport         211                 00 0211  1
16 Duhoux          Dorien          0640 Volharding B203                         00 0203  1
17 Steenhart       Karlijn         0538 AV'56               200                 00 0200  1
18 Sierens         Lore            0754 AC Waasland 200                         00 0200  1
19 Daalen          Lois van        0537 AV'56               197                 00 0197  1
20 Stierteghem     Senne van       0669 Volharding  194                         00 0194  1
21 Boonman         Anouk           0549 Nieuwdorp           191                 00 0191  1
22 Herremans       Rebecca         0755 AC Waasland 191                         00 0191  1
23 Elias           Alexandra       0605 RKHAV       184                         00 0184  1
24 Burgelman       Jenke           0641 Volharding B182                         00 0182  1
25 Ephraim         Sanne           0713 Scheldesport180                         00 0180  1
26 VanDriessche    Febe            0758 AC Waasland 178                         00 0178  1

   starts  36
 
   MpA1 07                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wibbelink       Felien          0834 Dynamica    250 250 250                 00 0750  3
 2 Hamer           Benthe den      0715 Scheldesport226 241 233                 00 0700  3
 3 Bruijnes        Veerle          0829 AV'56       174 215 194                 00 0583  3
 4 Goudswaard      Lieke           0618 Delta Sport     233 211                 00 0444  2
 5 Geus            Brigitte de     0826 AV'56       215     220                 00 0435  2
 6 Peeters         Demi            0714 Scheldesport    226 200                 00 0426  2
 7 Crombeen        Evita           0684 RKHAV       200 001 215                 00 0416  3
 8 Luijk           Tess van        0824 AV'56       182     203                 00 0385  2
 9 Struijk         Maud            0661 Delta Sport 176     207                 00 0383  2
10 Jonge           Elizabeth de    0690 Dynamica    178     197                 00 0375  2
11 Zina            Looverie        0567 AC Lebbeke          241                 00 0241  1
12 Hollebosch      Noa             0675 Volharding  241                         00 0241  1
13 Thoen           Alexe           0644 Volharding B233                         00 0233  1
14 Harthoorn       Marise          0546 AV'56               226                 00 0226  1
15 VanBastelare    Jara            0761 AC Waasland 220                         00 0220  1
16 Hertoys         Marjan          0776 Wielingen       220                     00 0220  1
17 Rombaur         Lena            0760 AC Waasland 211                         00 0211  1
18 Chioua Lekli    Nour            0765 AC Waasland 207                         00 0207  1
19 Lagaert         Julie           0611 Volharding B203                         00 0203  1
20 Mees            Vegas           0642 Volharding B197                         00 0197  1
21 De Sutter       Emma            0762 AC Waasland 194                         00 0194  1
22 Smedt           Laura de        0674 Volharding  191                         00 0191  1
23 Zerbib          Cloe            0820 Dynamica    188                         00 0188  1
24 Somers          Hanne           0643 Volharding B186                         00 0186  1
25 Bouman          Lobke           0783 RKHAV       184                         00 0184  1
26 Loon            Evi van         0645 Volharding B180                         00 0180  1

   starts  40
 
   JpB  08                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verbiest        Kyano           0707 Scheldesport215 250 250                 00 0715  3
 2 Beuns           Jens            0686 AV'56       220 233 226                 00 0679  3
 3 Lensen          Quinten         0689 Scheldesport203 226 241                 00 0670  3
 4 Noordijk        Lyam            0709 Scheldesport191 220 220                 00 0631  3
 5 Giele           Midas           0708 Scheldesport200 215 211                 00 0626  3
 6 Veringa         Erik            0687 Dynamica    182 203 203                 00 0588  3
 7 Jonge           Dylano de       0831 Dynamica    178 200 200                 00 0578  3
 8 Lie             Jemuel          0624 Dynamica    180     207                 00 0387  2
 9 Roelse          Micha           0710 Scheldesport176 211                     00 0387  2
10 Boujlila        Imram           0600 Scheldesport174 207                     00 0381  2
11 Bogaert         Arne van        0646 Volharding B250                         00 0250  1
12 Zutter          Rune de         0649 Volharding B241                         00 0241  1
13 Dekker          Edwin           0775 Wielingen       241                     00 0241  1
14 Sinke           Jerom           0575 AV'56               233                 00 0233  1
15 Chermmakh       Mohammed-Reda   0766 AC Waasland 233                         00 0233  1
16 Paelinck        Lode            0647 Volharding B226                         00 0226  1
17 Cools           Wout            0569 AC Lebbeke          215                 00 0215  1
18 DeSchepper      Matiz           0769 AC Waasland 211                         00 0211  1
19 Sterteghem      Seppe van       0666 AC Waasland 207                         00 0207  1
20 Sierens         Kobe            0770 AC Waasland 197                         00 0197  1
21 D'Heer          Kobe            0676 Volharding  194                         00 0194  1
22 Mortier         Tobe            0677 Volharding  188                         00 0188  1
23 Kluskens        Jaro            0650 Volharding B186                         00 0186  1
24 Pauwels         Seppo           0768 AC Waasland 184                         00 0184  1
25 Waele           Lars de         0648 Volharding B172                         00 0172  1

   starts  42
 
   JpC  09                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Bareman         Daniel          0692 Scheldesport207 250 233                 00 0690  3
 2 Tuller          Sven            0578 Scheldesport    233 215                 00 0448  2
 3 Duijnkerke      Pepijn          0711 Scheldesport211     226                 00 0437  2
 4 Boujlila        Anwar           0601 Scheldesport191 241                     00 0432  2
 5 Muyshondt       Jarne           0568 AC Lebbeke          250                 00 0250  1
 6 Rooms           Jorden          0779 AC Waasland 250                         00 0250  1
 7 Boonman         Jasper          0548 Dynamica            241                 00 0241  1
 8 Thierens        Emiel           0610 Volharding B241                         00 0241  1
 9 Vydt            Jules           0774 AC Waasland 233                         00 0233  1
10 Herremans       Sebastian       0773 AC Waasland 226                         00 0226  1
11 Luijk           Daan            0767 Goes                220                 00 0220  1
12 Chioua          Lekli Hesa      0778 AC Waasland 220                         00 0220  1
13 Grave           Devlin de       0807 RKHAV       215                         00 0215  1
14 Berman          Florian         0534 AV'56               211                 00 0211  1
15 Koeveringen     Tim van         0772 Kruiningen          207                 00 0207  1
16 Potter          Nilo de         0679 Volharding  203                         00 0203  1
17 Burgelman       Siebe           0653 Volharding B200                         00 0200  1
18 Vlieger         Mats de         0680 Volharding  197                         00 0197  1
19 Matele          Mattis          0651 Volharding B194                         00 0194  1
20 Verhagen        Robbe           0771 AC Waasland 188                         00 0188  1
21 Loon            Thomas van      0652 Volharding B186                         00 0186  1
22 Segers          Dre             0599 Volharding B184                         00 0184  1

   starts  27
 
   MpB  08                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Pijnen          Vallerie        0719 Scheldesport241 250 241                 00 0732  3
 2 Damme           Marit van       0718 Scheldesport211 241 226                 00 0678  3
 3 Mol             Elise           0823 AV'56       215 233 220                 00 0668  3
 4 Buijs           Maud            0791 RKHAV       203 226 215                 00 0644  3
 5 Zahradnik       Iris            0717 Scheldesport207 220 207                 00 0634  3
 6 Dobbelaar       Rebecca         0716 Scheldesport197 215 211                 00 0623  3
 7 Weverberg       Ruth van        0572 AC Lebbeke          250                 00 0250  1
 8 VandeCasserie   Ella            0612 Volharding S250                         00 0250  1
 9 Campenhout      Dieuwke van     0571 AC Lebbeke          233                 00 0233  1
10 Baert           Gitte           0781 AC Waasland 233                         00 0233  1
11 Vercauteren     Violetta        0780 AC Waasland 226                         00 0226  1
12 Landeghem       Victoria        0597 AC Waasland 220                         00 0220  1
13 Mortier         Lize            0678 Volharding  200                         00 0200  1
14 Vandenhende     Esmee           0603 Volharding  194                         00 0194  1
15 Segers          Mia             0598 Volharding  191                         00 0191  1
16 Steenssens      Amber           0607             188                         00 0188  1

   starts  28
 
   MpC  09                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zandstra        Liselotte       0722 Scheldesport226 241 241                 00 0708  3
 2 Pijnen          Victoria        0723 Scheldesport215 250 220                 00 0685  3
 3 Bruijnes        Mirthe          0830 AV'56       211 220 215                 00 0646  3
 4 Uijtdehaag      Hanneke         0720 Scheldesport194 215 207                 00 0616  3
 5 Joppe           Daphne          0579 Flakkee         233 250                 00 0483  2
 6 Vloet           Saine van der   0584 RKHAV           226 233                 00 0459  2
 7 Kraker          Aimee de        0580 Dynamica        207 203                 00 0410  2
 8 Schuit          Senna           0721 Scheldesport191     211                 00 0402  2
 9 Vercammen       Lies            0782 AC Waasland 250                         00 0250  1
10 Wauters         Stien           0658 Volharding B241                         00 0241  1
11 Somers          Fien            0657 Volharding B233                         00 0233  1
12 Esbroeck        Lin van         0570 AC Lebbeke          226                 00 0226  1
13 Ngueyilbe       Marie           0659 Volharding B220                         00 0220  1
14 Kramer          Fee             0663 Wielingen       211                     00 0211  1
15 Constant        Elise           0681 Volharding  207                         00 0207  1
16 Waele           Lotte de        0655 Volharding B203                         00 0203  1
17 Wijnants        Auke            0588 Volharding  200                         00 0200  1
18 Lenjou          Fleur           0654 Volharding B197                         00 0197  1
19 Windhey         Lily-Roos       0682 Volharding  188                         00 0188  1

   starts  31
   totaal  860 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
02-12-2017 25e InkelcrossKruiningenAV'560
05-12-2015 23e InkelcrossKruiningenAV'561664
06-12-2014 22e InkelcrossKruiningenAV'562119
14-12-2013 21e InkelcrossKruiningenAV'562306
28-01-2012 19e InkelcrossKruiningenAV'561862
08-12-2012 20e InkelcrossKruiningenAV'562238
23-10-2010 18e InkelcrossKruiningenAV'562032
24-10-2009 17e InkelcrossKruiningenAV'561696
15-11-2008 16e InkelcrossKruiningenAV'56901
17-11-2007 15e InkelcrossKruiningenAV'561273
21-10-2006 14e InkelcrossKruiningenAV'561150
22-10-2005 13e InkelcrossKruiningenAV'56815
30-10-2004 12e InkelcrossKruiningenAV'56806
25-10-2003 11e InkelcrossKruiningenAV'56620
26-10-2002 10e InkelcrossKruiningenAV'56693
27-09-2001 9e InkelcrossKruiningenAV'56680
28-10-2000 8e InkelcrossKruiningenAV'56753
30-10-1999 7e InkelcrossKruiningenAV'56671
31-10-1998 6e InkelcrossKruiningenAV'56775

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018