maandag 10 december 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
05-12: Hardloopsprokkels
23-11: Warmathon
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 14-12: Kanjerloop Goes
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
za 22-12: Natuurloop Axel
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
do 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 29-12: Eindejaarscross Axel
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 05-01: 58e Wallenloop Goes
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 12-01: Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen (149)
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse (588)
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg (138)
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (314)
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
14e Kustmarathon
Zoutelande, zaterdag 1 oktober 2016 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >> Zeeuws record staat met 2.12.22 uur vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim Pleijte (PR)Vlissingen2.36.12Mse   16.208  3:42
2  Huub van Noorden (PR 2.31.20)s-Heer Abtskerke2.42.05Mse   15.620  3:50
3  Mohamed OumaarirBaarn2.42.41Mse   15.562  3:51
4  Pascal van NordenGouda2.47.15M35   15.137  3:58
5  Erwin Harmes (PR 2.29.50)Middelburg2.47.40Mse   15.100  3:58
6  Ralph Wiessner (PR 2.36.14)Vlissingen2.49.34M35   14.930  4:01
7  Martijn de Kok (PR 2.33.50)Heinkenszand2.52.09Mse   14.706  4:05
8  Aaike de WeverGentbrugge2.55.08M35   14.456  4:09
9  Remy Vasseur (PR 2.37.21)Vlissingen2.58.24M35   14.191  4:14
10  Erwin Adan (PR 2.30.06)Middelburg2.59.14Mse   14.125  4:15
11  Richard DijkhuizenCastricum3.00.23M35   14.035  4:16
12  Jo AppelenLangdorp3.01.45M35   13.930  4:18
13  Eric WolfertSommelsdijk3.01.47Mse   13.927  4:18
14  Leo SmetsOlen3.02.00M45   13.910  4:19
15  André KnolErmelo3.02.04Mse   13.905  4:19
16  Niels Goudswaard (PR 2.43.00)Zierikzee3.02.11M45   13.896  4:19
17  Jeroen VinkErmelo3.03.02Mse   13.832  4:20
18  Michel Buijck (PR 2.59.50)Middelburg3.05.23M40   13.657  4:24
19  Marc GunterRoosendaal3.05.26M45   13.653  4:24
20  Jeroen MeijerWijk bij Duurstede3.05.30Mse   13.648  4:24
21  Radka ChuranovaBaarn3.05.30V35   13.648  4:24
22  Eric BatenApeldoorn3.06.04M45   13.606  4:25
23  Ruud ButeijnRotterdam3.08.48Mse   13.409  4:28
24  Abne Herrebout (PR 3.06.32)Middelburg3.09.17M35   13.375  4:29
25  Ruud de VetteHellevoetsluis3.10.53M55   13.263  4:31
26  Floris jan Koole (PR 2.59.43)Oostkapelle3.11.03M45   13.252  4:32
27  Corné van Belzen (PR 3.08.32)Middelburg3.11.24M35   13.227  4:32
28  Annelies DeketelaereHooglede3.11.33Vse   13.217  4:32
29  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 2.48.37)Krabbendijke3.11.33Mse   13.217  4:32
30  Elwin BrouwerAmsterdam3.12.28M35   13.154  4:34
31  Peter Balkenende (PR 2.55.50)Goes3.12.46M45   13.133  4:34
32  Stef MaternéRotselaar3.13.17M45   13.098  4:35
33  Andries VerheijdenGoirle3.13.33Mse   13.080  4:35
34  John Ravia (PR 2.48.23)Zierikzee3.13.36M45   13.077  4:35
35  Ludolf Reijntjes (PR 2.59.49)Zierikzee3.13.38M50   13.075  4:35
36  Benny Thuy (PR 2.55.00)Sint Jansteen3.14.49M45   12.995  4:37
37  Amy Van den BroekBreda3.15.02Vse   12.981  4:37
38  Floris Willeboordse (PR 2.58.00)Middelburg3.15.17Mse   12.964  4:38
39  Pieter Sturm (PR)Oost-Souburg3.15.26M35   12.954  4:38
40  Selina van der VlietSoest3.15.41V35   12.938  4:38
41  David Schrier (PR 3.03.55)Vlissingen3.15.47Mse   12.931  4:38
42  Freek GoedhartDirksland3.15.52Mse   12.926  4:39
43  Richard van ZantvlietRoosendaal3.16.10M45   12.906  4:39
44  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38)Sint Laurens3.16.25M45   12.889  4:39
45  Boris De Bruijn (PR 3.05.32)Kloetinge3.16.47Mse   12.865  4:40
46  Barry 't HoenWillemstad3.16.57M35   12.855  4:40
47  Marc van LaarDe Bilt3.17.10Mse   12.840  4:40
48  Frank Houweling (PR 2.56.43)Goes3.17.27M40   12.822  4:41
49  Arjan Beije (PR 2.41.30)Burgh-Haamstede3.17.53M40   12.794  4:41
50  Bart van de VoortVeldhoven3.17.56M35   12.791  4:41
51  Liselotte AndrieseZoeterwoude3.17.58Vse   12.789  4:42
52  Adriaan COPPOOLSERhoon3.18.09M45   12.777  4:42
53  René van RavenzwaaijAmsterdam3.18.16M45   12.769  4:42
54  Willem de Korte (debuut)Aagtekerke3.18.21Mse   12.764  4:42
55  Walter PackoletHoboken3.18.58M55   12.724  4:43
56  Rudy LangenbergHalsteren3.19.13M35   12.708  4:43
57  Micha Janse (PR 2.59.53)Zoutelande3.20.11M40   12.647  4:45
58  Michel Schrier (PR 2.28.15)Vlissingen3.20.17M35   12.641  4:45
59  Jan de Wilde (PR 2.29.02)Nisse3.20.18M55   12.640  4:45
60  Monique Verschuure (PR 2.57.03)Yerseke3.20.19V35   12.638  4:45
61  John ArensmanDen Bommel3.20.35Mse   12.622  4:45
62  Peter Meeuwsen (PR 3.09.47)Krabbendijke3.20.48Mse   12.608  4:46
63  Carla OphorstHonselersdijk3.21.22V55   12.573  4:46
64  Leonie Ton (PR 3.00.07)Wissenkerke3.21.30V40   12.564  4:47
65  John Slabbekoorn (PR 3.04.57)Kapelle-Biezelinge3.21.33M45   12.561  4:47
66  Jeroen Van de KerkhoveWezemaal3.22.18M35   12.515  4:48
67  Sander van Doorn (PR 2.56.14)Terneuzen3.22.48Mse   12.484  4:48
68  Dion KesHaarlem3.23.31Mse   12.440  4:49
69  Pieter HeggenBreda3.24.30M45   12.380  4:51
70  Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)Middelburg3.24.39M40   12.371  4:51
71  Johan MelaardMiddelharnis3.24.41Mse   12.369  4:51
72  Luc Van Mils-Hertogenbosch3.24.43Mse   12.367  4:51
73  Laurent WemelDuffel3.24.47Mse   12.363  4:51
74  Alwin Vermeulen (PR 2.32.36)Kwadendamme3.25.06M45   12.344  4:52
75  Olav NieuwenhuisTegelen3.25.22M35   12.328  4:52
76  Michael TheissenBonn3.25.23M55   12.327  4:52
77  Arthur HulstkampRotterdam3.25.51M45   12.299  4:53
78  Jorim de Boks (PR 2.54.08)Middelburg3.26.03Mse   12.287  4:53
79  André MelissantSommelsdijk3.26.04M35   12.286  4:53
80  Pieter Wisse (PR 3.24.15)Biggekerke3.26.10M45   12.280  4:53
81  Gerbrand ReijnoudtRenswoude3.26.13Mse   12.277  4:53
82  Jérémy BreveryChiny3.26.19Mse   12.271  4:53
83  Marius Besuijen (PR 2.43.21)Sint Laurens3.26.42M45   12.248  4:54
84  Cindy VincentVillers-la-ville3.26.50V35   12.240  4:54
85  Simon LuckettHaarlem3.26.54M45   12.236  4:54
86  Erik Poppe (PR 3.03.05)Biggekerke3.27.06M45   12.225  4:54
87  Christoph De BeuleErtvelde3.27.11M35   12.220  4:55
88  Andy HuybensBeveren3.27.13M35   12.218  4:55
89  Kees Van der VlietRoosendaal3.27.41M45   12.190  4:55
90  Maris JacobsVelden3.27.41M35   12.190  4:55
91  Johan Ovaa (PR)Koudekerke3.27.58M35   12.174  4:56
92  Martin BatenKokcock, Kildare3.28.29M45   12.143  4:56
93  Gerard van EngelenburgVeenendaal3.29.12M35   12.102  4:57
94  Jack GoversBergen op Zoom3.29.19M45   12.095  4:58
95  Ronnie Mesu (PR)Middelburg3.29.29M35   12.085  4:58
96  Erwin van Schaik (PR 3.12.47)Middelburg3.29.52M45   12.063  4:58
97  Erik Kok (PR 2.59.48)Arnemuiden3.29.56M45   12.060  4:59
98  Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36)Goes3.30.10M45   12.046  4:59
99  Leon de LangenBergschenhoek3.30.26M45   12.031  4:59
100  Wolter Vos (PR 3.12.42)Grijpskerke3.30.40M45   12.018  5:00
101  Jan Louws (PR 3.19.21)Middelburg3.30.45M55   12.013  5:00
102  Jurrit Szarafinski (PR 3.12.04)Middelburg3.31.12M35   11.987  5:00
103  Christiaan van Mourik (PR)Nieuw- en Sint Joosland3.32.01M35   11.941  5:01
104  Johan Karelse (PR 2.56.17)Heinkenszand3.32.14M40   11.929  5:02
105  Patrick van Iersel (PR 3.07.57)Goes3.32.21M45   11.922  5:02
106  Paola van Gilst (PR 3.09.15)Goes3.32.22V40   11.921  5:02
107  Niels Goud (debuut)Yerseke3.32.33Mse   11.911  5:02
108  Erik Goossen (PR 2.39.56)Terneuzen3.32.44M45   11.901  5:03
109  Hans Verhaagen (PR 3.08.54)Goes3.33.04M45   11.882  5:03
110  Willem van de WeteringLexmond3.33.05M45   11.881  5:03
111  Jurgen De mitsWaarschoot3.33.45M35   11.844  5:04
112  Nienke KluftCastricum3.34.33Vse   11.800  5:05
113  Corine SpaansEindhoven3.34.33V35   11.800  5:05
114  Frank van der MarkBilthoven3.34.39M45   11.795  5:05
115  Rene Ter MatenBarneveld3.34.40M45   11.794  5:05
116  Patrick van SchiltHalsteren3.34.43M35   11.791  5:05
117  Walter VermandelRillaar3.34.51M45   11.784  5:06
118  Jeroen Klink (PR 3.13.40)Bruinisse3.34.59M45   11.776  5:06
119  Jos den Hollander (PR 2.57.04)Goes3.35.04M50   11.772  5:06
120  Yvonne Moerland (PR 3.27.37)Yerseke3.35.08V35   11.768  5:06
121  Vital Timmermans (PR 3.32.16)Yerseke3.35.09M45   11.767  5:06
122  Arik BurghoutMeeuwen3.35.13Mse   11.763  5:06
123  Michel SchoutenHilversum3.35.16M35   11.761  5:06
124  Martijn Blommaert (PR 3.13.48)Middelburg3.35.20Mse   11.757  5:06
125  Bert de WitNIeuwerkerk aan den IJsse3.35.34M35   11.744  5:07
126  Gilles Geschiere (PR 3.13.02)Meliskerke3.35.40M45   11.739  5:07
127  Edward de Leng (PR 2.49.44)Koudekerke3.35.44M50   11.735  5:07
128  Rene Traas (PR 3.05.42)Kapelle-Biezelinge3.35.45M45   11.734  5:07
129  Grada BoschkerZelhem3.36.08V35   11.714  5:07
130  Mike BruceZoetermeer3.36.10M35   11.712  5:07
131  Patrick BruceMonster3.36.11M45   11.711  5:07
132  Pieter Goud (PR 3.26.33)Oostdijk3.36.11M35   11.711  5:07
133  Fred van Es (PR 3.24.28)Domburg3.36.27M45   11.696  5:08
134  Rens FokkerAlmere3.36.42M45   11.683  5:08
135  JaapJan Ritsema (PR 2.58.38)Middelburg3.36.44M45   11.681  5:08
136  Dick Saarloos (PR 3.19.28)Kapelle-Biezelinge3.36.51M45   11.675  5:08
137  Eric GuiljamKesteren3.37.02M55   11.665  5:09
138  Ed de GraafSpijkenisse3.37.06M55   11.661  5:09
139  Tonnie BosmanNieuw Heeten3.37.15M55   11.653  5:09
140  Arjan NomenStolwijk3.37.16M35   11.653  5:09
141  Martijn Kox (PR 3.04.44)Westdorpe3.37.28M35   11.642  5:09
142  Jochem Boschloo (PR 3.26.23)Koudekerke3.37.36M35   11.635  5:09
143  Michiel BrusseeArnhem3.37.51M45   11.621  5:10
144  Eric TimmerVaassen3.37.52M45   11.620  5:10
145  Annet van der Linde (PR 3.22.05)Nisse3.37.55V45   11.618  5:10
146  Endre Van de rooipannenAarle-Rixtel3.37.56M45   11.617  5:10
147  Peter Schouwenaar (PR 3.32.31)Koudekerke3.38.15M45   11.600  5:10
148  Stephan van EijkWaddinxveen3.38.38M35   11.580  5:11
149  Michel Lisseveld (PR 3.15.36)Scherpenisse3.38.47M35   11.572  5:11
150  Jan Braam (PR)Middelburg3.38.56Mse   11.564  5:11
151  Bert BlomEllemeet3.39.26M35   11.537  5:12
152  Michel Ridderhof (PR 3.19.10)Middelburg3.39.40M45   11.525  5:12
153  Erik de Kraker (PR 3.18.02)Oost-Souburg3.39.42M40   11.523  5:12
154  Jörg SchienbeinLeichlingen3.39.47M45   11.519  5:13
155  Ruud ZijlmansRoosendaal3.40.02M45   11.506  5:13
156  Luc Van laenenRijkevorsel3.40.04M35   11.504  5:13
157  Martine Lust (PR 3.20.18)Brielle3.40.10V45   11.499  5:13
158  Manfred Scheiber (PR)Domburg3.40.10M35   11.499  5:13
159  Marloes de Haans-Heer Abtskerke3.40.47Vse   11.467  5:14
160  Sjaak Brouwer (PR 2.53.31)Vlissingen3.40.47M50   11.467  5:14
161  Thorsten BroddaAachen3.41.06M35   11.450  5:14
162  Siebe van WaardeMiddelburg3.41.31Mse   11.429  5:15
163  René van der LindeZeist3.41.32M35   11.428  5:15
164  Harmen SchotRotterdam3.41.40Mse   11.421  5:15
165  Johan RodenburgMeppel3.41.59M35   11.405  5:16
166  Richard van de Wege (PR 3.14.49)Vlissingen3.42.02M45   11.402  5:16
167  Stevin-Jan van DuijnUtrecht3.42.06M35   11.399  5:16
168  Bas Groothedde (PR 3.22.35)Zierikzee3.42.31M35   11.378  5:16
169  Robert F Vroon (PR 3.08.55)Breskens3.42.31M45   11.378  5:16
170  Raymond ArnoldRoosendaal3.42.32M45   11.377  5:16
171  Nadine de WildeBrugg3.42.33Vse   11.376  5:16
172  Martijn Hoosemans (PR 3.14.53)Vlissingen3.42.37M35   11.372  5:17
173  Jürgen Op de beeckMerksem3.42.37M35   11.372  5:17
174  Adriaan Wieles (PR 3.01.28)Terneuzen3.42.57M45   11.355  5:17
175  Rudy KapteinRotterdam3.43.01M35   11.352  5:17
176  Pascal Smits-Gravenhage3.43.12M35   11.343  5:17
177  Stefan Schrier (PR 3.06.46)Vlissingen3.43.58Mse   11.304  5:18
178  Cees Dijkman (PR 3.30.42)Burgh-Haamstede3.44.01M45   11.301  5:19
179  Mark BuninghCapelle aan den IJssel3.44.06M35   11.297  5:19
180  Rob BrekelmansVught3.44.11M45   11.293  5:19
181  Harry Christiaanse (PR 3.25.17)Yerseke3.44.17M55   11.288  5:19
182  Michel SlabbekoornHeerle3.44.27M35   11.280  5:19
183  Vanessa HartmanBrielle3.44.33V35   11.275  5:19
184  Piet van Mourik (PR 3.06.31)Ouwerkerk3.44.33M50   11.275  5:19
185  Ramon van de Grift (PR 2.59.53)Vlissingen3.44.36Mse   11.272  5:19
186  Sverre van GinnekenUtrecht3.44.46Mse   11.264  5:20
187  Dirk Nerger-BaumgartChemnitz3.44.50M55   11.260  5:20
188  Tonnis van der Tuin (PR 3.24.19)Kattendijke3.44.58M50   11.254  5:20
189  Nico BogaardLeerdam3.45.04M35   11.249  5:20
190  Frans PliegerMaasland3.45.04M55   11.249  5:20
191  Percy van AsSchiedam3.45.30M45   11.227  5:21
192  Annelies PostemaRoosendaal3.46.30V35   11.177  5:22
193  Leon Loeve (PR 3.13.49)Burgh-Haamstede3.46.30M40   11.177  5:22
194  Michael MöllerSchwelm3.46.42M45   11.168  5:22
195  Tanja de BontMoerstraten3.46.54V45   11.158  5:23
196  Ricardo DamenLuyksgestel3.47.05M35   11.149  5:23
197  Philippe De RyckeZelzate3.47.10M45   11.145  5:23
198  Kristiaan MertensWuustwezel3.47.25M45   11.132  5:23
199  Detec Zeeland (PR 3.46.15)Vlissingen3.47.38M35   11.122  5:24
200  Jaap Karelses-Gravenhage3.47.39M45   11.121  5:24
201  Arjen Van DijkMiddelburg3.47.52M35   11.110  5:24
202  Gerrit BouhuisUtrecht3.48.09M45   11.097  5:24
203  Arnold de KromHalsteren3.48.15M45   11.092  5:25
204  Teun Heesterss-Gravenpolder3.48.15Mse   11.092  5:25
205  Willem Brouwer (PR 3.37.54)Middelburg3.48.20M65   11.088  5:25
206  Sergio Baecke (PR 3.24.02)Middelburg3.48.37M35   11.074  5:25
207  Adri Baas (PR 3.30.29)Krabbendijke3.48.41M45   11.071  5:25
208  Daan VerkouterenNijmegen3.48.55Mse   11.059  5:26
209  Wolter RoordaVoorthuizen3.48.55M35   11.059  5:26
210  Jan-Willem Roelse (PR 3.41.04)Middelburg3.49.00Mse   11.055  5:26
211  Marlon Roels (PR 3.08.07)Terneuzen3.49.02M45   11.054  5:26
212  David HerringtonTervuren3.49.04M45   11.052  5:26
213  Laura TaylorGlen Allen3.49.16Vse   11.043  5:26
214  Remco van Keeken (PR)s-Gravenpolder3.49.26M45   11.035  5:26
215  Tom Van WouweBerchem3.49.29Mse   11.032  5:26
216  Jan KweekelHellevoetsluis3.49.35M45   11.027  5:26
217  Jaap Wouters (PR 3.24.59)Oostkapelle3.49.36Mse   11.027  5:26
218  Reinier van Wouwe (PR 3.46.05)Serooskerke3.49.56M55   11.011  5:27
219  Anton Engels (debuut)Middelburg3.50.08M50   11.001  5:27
220  Henk HartmanDalen3.50.09M45   11.000  5:27
221  Henk VermaasRotterdam3.50.14M55   10.996  5:27
222  Olof Hoogesteger (PR 3.24.21)Vlissingen3.50.27M40   10.986  5:28
223  Marco HeestermansRosmalen3.50.44M45   10.972  5:28
224  Kees de Rooij (PR 3.46.10)Yerseke3.50.56Mse   10.963  5:28
225  Geert Waelput (PR 3.08.49)Koewacht3.51.03M35   10.957  5:29
226  Jens LierKoln3.51.17M35   10.946  5:29
227  Lion Baas (PR 3.23.22)Vlissingen3.51.35M40   10.932  5:29
228  Michel KoppejanNieuwerkerk ad IJssel3.51.37M35   10.931  5:29
229  Arthur Pouwelse (PR 3.25.41)Middelburg3.51.38M55   10.930  5:29
230  Joost GoedePurmerland3.51.44M55   10.925  5:30
231  Leendert van de Ven (PR 3.18.23)Zoutelande3.51.51M50   10.920  5:30
232  Jonathan Boon (PR 3.45.51)Oost-Souburg3.51.56M35   10.916  5:30
233  Leo Dalebout (PR 3.29.57)Gapinge3.52.11M55   10.904  5:30
234  Richard Jacobs (PR 3.44.18)Nieuw- en Sint Joosland3.52.38Mse   10.883  5:31
235  Patrick van den Doel (PR 3.41.42)Goes3.52.42Mse   10.880  5:31
236  Pjotr CoenenHoboken3.52.45M35   10.877  5:31
237  Leontien WaaijerDoorn3.52.49V35   10.874  5:31
238  Marcel Vervuurt (PR 3.26.58)Middelburg3.53.14M35   10.855  5:32
239  Ismaen Segers (debuut)Hulst3.53.25M35   10.846  5:32
240  Marian ZonnevijlleHerten3.53.27V35   10.845  5:32
241  Gijsbert Elstgeest (PR 3.34.05)s-Heerenhoek3.53.31M35   10.842  5:32
242  Andy WiencekTremelo3.53.39M35   10.835  5:32
243  Jeroen KortenoevenSteenbergen3.53.47M35   10.829  5:32
244  Ivan ArctanderMoordrecht3.53.54M45   10.824  5:33
245  Andre VreekenHaarlem3.54.04M45   10.816  5:33
246  Bram van Keulen (PR 3.41.52)Meliskerke3.54.06M45   10.815  5:33
247  Erik Bolleman (PR 3.18.25)Axel3.54.07M45   10.814  5:33
248  Koen de Vries (PR 3.18.07)Vlissingen3.54.20M55   10.804  5:33
249  Rob van 't Veen (PR 2.59.14)Goes3.54.21M35   10.803  5:33
250  Mattheo Moerland (PR 3.29.09)Oosterland3.54.22Mse   10.802  5:33
251  Jessey KasandikromoTeteringen3.54.23M35   10.802  5:33
252  Koen BeukemaWaalre3.54.32M35   10.795  5:33
253  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43)Dordrecht3.54.37M55   10.791  5:34
254  Marcel van de Sommeijer (PR 3.24.15)Oost-Souburg3.54.44M45   10.785  5:34
255  Marc de Groote (PR)Middelburg3.54.47M35   10.783  5:34
256  Arjan Boot (PR 3.30.10)Kloetinge3.54.50M40   10.781  5:34
257  Theo TroostHellevoetsluis3.54.52M45   10.779  5:34
258  Martijn de Vries (PR 3.17.53)Middelburg3.54.56M35   10.776  5:34
259  Louis TronchetAlblasserdam3.54.57M35   10.775  5:34
260  Fitzgerald KruddeAlmere3.54.58M45   10.775  5:34
261  Wim JochemsLieren3.55.01M45   10.772  5:34
262  Patrick Vervaet (PR 2.55.00)Sint Jansteen3.55.08M40   10.767  5:34
263  Reinier Spijk (PR)Goes3.55.09M35   10.766  5:34
264  Klaus AmtmannSolingen3.55.24M35   10.755  5:35
265  Henry WondergemVoorthuizen3.55.25M45   10.754  5:35
266  Joep Filius (debuut)Goes3.55.25Mse   10.754  5:35
267  Hans DuijfCuijk3.55.29M35   10.751  5:35
268  Wim Van SteegVoorthuizen3.55.35M45   10.747  5:35
269  Sjaco de JongZwijndrecht3.55.39M45   10.743  5:35
270  Ron de WitObbicht3.55.46M45   10.738  5:35
271  Ronald Aarts (PR 3.29.28)Schore3.55.51M55   10.734  5:35
272  Wim de Feijter (PR 3.41.38)Terneuzen3.55.52M45   10.734  5:35
273  Theo de Macker (PR 3.39.10)Burgh-Haamstede3.56.00M45   10.728  5:36
274  Erik van Belle (PR 3.36.53)Vlissingen3.56.01M45   10.727  5:36
275  Marinus HoogendoornWerkendam3.56.04M45   10.725  5:36
276  Jelle Maljaars (PR 3.47.13)Oostkapelle3.56.05Mse   10.724  5:36
277  Karin VerheijdenEindhoven3.56.09V55   10.721  5:36
278  Maurice Walhout (PR 3.26.33)Kapelle-Biezelinge3.56.13Mse   10.718  5:36
279  Gerwin Zondervan (PR 3.36.05)Kapelle-Biezelinge3.56.14M45   10.717  5:36
280  Robert Carol (PR 3.15.57)Middelburg3.56.27M50   10.707  5:36
281  Eva HalbgewachsLüdenscheid3.56.33V35   10.703  5:36
282  Marcel van Delden (PR 3.19.18)Middelburg3.56.35M50   10.701  5:36
283  Cock GroenendaalNieuw-Vennep3.56.39M45   10.698  5:37
284  Marcel Drijdijk (PR 3.31.00)Heinkenszand3.56.52Mse   10.688  5:37
285  Erwin van der Linde (PR 3.31.22)Vlissingen3.56.55M35   10.686  5:37
286  Bas de JongBergen op Zoom3.56.56M55   10.685  5:37
287  Casper Baas (PR 3.44.31)Goes3.56.57M45   10.685  5:37
288  Clemens MeulemanHengelo Ov3.57.01M45   10.682  5:37
289  Sven Rentmeester (debuut)s-Heerenhoek3.57.05Mse   10.679  5:37
290  Jasper CommandeurDriebergen-Rijsenburg3.57.08M35   10.676  5:37
291  Marco DielemanSommelsdijk3.57.17M45   10.670  5:37
292  Roel WijnandsWilrijk3.57.18M35   10.669  5:37
293  Jan HuffmeijerBergen op Zoom3.57.24M45   10.664  5:38
294  Paul Johan de VoogdVlaardingen3.57.28M35   10.661  5:38
295  Patrick Giljam (PR 3.15.55)Zierikzee3.57.30Mse   10.660  5:38
296  Jaap van der BokMiddelharnis3.57.42M55   10.651  5:38
297  Bram Kotvis (PR 3.28.55)Zierikzee3.57.45M55   10.649  5:38
298  Sjef Goris (PR 3.21.24)Middelburg3.57.56M45   10.640  5:38
299  Dennis SmitDeventer3.58.10M35   10.630  5:39
300  Remon Rijk (PR 3.11.12)Goes3.58.16Mse   10.625  5:39
301  Luuk KoopmanBergen op Zoom3.58.18M45   10.624  5:39
302  Peter Belfroid (PR 3.27.22)Terneuzen3.58.21M55   10.622  5:39
303  Adrie Janse (PR 3.25.26)Arnemuiden3.58.27M45   10.617  5:39
304  Frank HuckeWuppertal3.58.29M55   10.616  5:39
305  Dick van der WiltRidderkerk3.58.34M35   10.612  5:39
306  Jesse MoelekerDomburg3.58.38Mse   10.609  5:39
307  Peter van der HeijdenLiempde3.58.39M35   10.608  5:39
308  Jeroen KratzEindhoven3.58.45M35   10.604  5:39
309  Jasper van BommelRotterdam3.58.46M35   10.603  5:40
310  Coos DiepenbroekLent3.59.17M55   10.580  5:40
311  Stefan Van der Voorn (debuut)Zierikzee3.59.31M35   10.570  5:41
312  Margreet van ZijlGouda3.59.36V35   10.566  5:41
313  Jurjen Swiers (PR 3.20.13)Vlissingen3.59.41M45   10.563  5:41
314  Sabine de VriesSoest3.59.45V45   10.560  5:41
315  Bob WesterduijnSpijkenisse3.59.48M55   10.558  5:41
316  Pascal Eltink (PR 3.41.59)Vlissingen3.59.48M45   10.558  5:41
317  Richard BruijsAmersfoort3.59.56M35   10.552  5:41
318  Chris van BeemEindhoven3.59.59M35   10.549  5:41
319  Greg McIntyreLeefdaal4.00.01M35   10.548  5:41
320  Christian NottebohmWuppertal4.00.03M35   10.547  5:41
321  Marco van den Boogaard (PR)Goes4.00.04M45   10.546  5:41
322  Peter GuiljamNijkerkerveen4.00.07Mse   10.544  5:41
323  Jan Guiljam (PR 2.48.44)Wemeldinge4.00.09M55   10.542  5:41
324  Michel Van den heuvelKoningshooikt4.00.10M45   10.541  5:42
325  Gerard van VeenVoorthuizen4.00.21M35   10.533  5:42
326  Richard SpijkersBerkel-Enschot4.00.21M35   10.533  5:42
327  Johnny WilleboerRoosendaal4.00.25M35   10.530  5:42
328  Arnold Eggink (PR 3.38.25)Gapinge4.00.26M45   10.530  5:42
329  Jan van Hoeve (PR 3.20.56)Oostburg4.00.27M65   10.529  5:42
330  Anna Mirecka (PR 3.47.56)Krabbendijke4.00.40Vse   10.520  5:42
331  Jorien van de PolEde4.00.47Vse   10.514  5:42
332  Jos Hoebeke (PR 3.34.32)Rilland4.00.49M45   10.513  5:42
333  Jan de GoedeLeiden4.00.53M55   10.510  5:43
334  Peter van Lit (PR 2.52.54)Middelburg4.01.03M45   10.503  5:43
335  PietJan Reijnierse (PR 3.36.07)Koudekerke4.01.15M55   10.494  5:43
336  Erik Vande WeijerVremde4.01.19M45   10.491  5:43
337  Marc GrosserBergisch Gladbach4.01.43Mse   10.474  5:44
338  Julien van 't LevenRijswijk4.01.49Mse   10.470  5:44
339  Erik BrandsemaMaurik4.01.50M55   10.469  5:44
340  Piet Posthuma (PR 3.21.18)Oost-Souburg4.01.57M55   10.464  5:44
341  Christoph DreuwStolberg4.02.13M35   10.452  5:44
342  Thorsten KreutzerKelmis4.02.13M35   10.452  5:44
343  Marike Brusket (PR 3.42.34)Wilhelminadorp4.02.16V45   10.450  5:44
344  Adri Koole (PR 3.04.31)Serooskerke4.02.20M65   10.447  5:45
345  Bert den HartogRijswijk4.02.51M45   10.425  5:45
346  Thomas GrossSchleiden4.02.51M45   10.425  5:45
347  Antoon UijtdehaagNispen4.02.59M45   10.419  5:46
348  Bram CalleHeveadorp4.02.59Mse   10.419  5:46
349  Jan van GentOud-Beijerland4.03.04M55   10.416  5:46
350  Harry van DorstBergen op Zoom4.03.14M35   10.409  5:46
351  Udo GroßSchleiden4.03.15M45   10.408  5:46
352  Andries MandemakersGroot-Ammers4.03.28Mse   10.399  5:46
353  Johan van den EertweghVenlo4.03.30M45   10.397  5:46
354  Jan HermkesVelden4.03.32M45   10.396  5:46
355  Arend van WijkHattem4.03.41Mse   10.389  5:47
356  Ray Cornips (PR 3.35.31)Zuidzande4.03.54M45   10.380  5:47
357  Rudy van GevenTegelen4.03.59V35   10.377  5:47
358  Kenneth AltingOisterwijk4.04.05M35   10.372  5:47
359  Jörg Michael FritschNeukirchen-Vluyn4.04.06M35   10.372  5:47
360  Alexander HesseNiederkrüchten4.04.18Mse   10.363  5:47
361  Corne Nieuwkerk (PR 3.49.51)Koudekerke4.04.26M35   10.357  5:48
362  Maus DielemanUtrecht4.04.26M65   10.357  5:48
363  Remco van der VeldenSchiedam4.04.30M45   10.355  5:48
364  Karin NieuwenhuisTegelen4.04.36V35   10.350  5:48
365  Ralph MüllerMonheim4.04.42M45   10.346  5:48
366  Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03)Goes4.04.51M35   10.340  5:48
367  Wendel RöntgenAmsterdam4.04.53M35   10.338  5:48
368  Marc van Iwaarden (PR 3.36.24)Aardenburg4.04.55M45   10.337  5:48
369  Merijn TrommarEindhoven4.04.56M35   10.336  5:48
370  Maarten van der PlasKatwijk4.05.08M35   10.328  5:49
371  Marcel Van Luik (PR 3.32.37)Terneuzen4.05.11M35   10.326  5:49
372  Peter Wilbrink (PR 3.29.11)Zierikzee4.05.19M55   10.320  5:49
373  Jeroen de JongDelft4.05.19M35   10.320  5:49
374  Maikel PropHoogerheide4.05.20Mse   10.319  5:49
375  Klaas PolBarneveld4.05.22M55   10.318  5:49
376  Michel Sinke (PR 3.41.03)Middelburg4.05.26M40   10.315  5:49
377  Hessel SchoonderwoerdGoirle4.05.30M45   10.312  5:49
378  Yves De waele (PR 3.37.44)Axel4.05.32M35   10.311  5:49
379  Andreas PielBurscheid4.05.34M35   10.310  5:49
380  Michel Van der WeijGroot-Ammers4.05.34M35   10.310  5:49
381  Mark LandmanBerkel en Rodenrijs4.05.36M35   10.308  5:49
382  Hans RoodhorstKrimpen aan den IJssel4.05.39M45   10.306  5:49
383  René Florussen (PR 3.51.11)Terneuzen4.05.44M45   10.303  5:49
384  Darius Bargis-Gravenhage4.05.56M45   10.294  5:50
385  Harm KuipersHaarlem4.06.01M45   10.291  5:50
386  Joost VerwerHelmond4.06.07M45   10.287  5:50
387  Jan Willem Rietberg (PR 3.12.47)Oost-Souburg4.06.16Mse   10.280  5:50
388  Marcel SijbrandijIJsselstein Ut4.06.17M45   10.280  5:50
389  Bauke van Dorst (PR 3.49.21)Middelburg4.06.18Mse   10.279  5:50
390  Rogier TaalZwijndrecht4.06.25M35   10.274  5:50
391  Bas van Hoeve (debuut)Vlissingen4.06.26Mse   10.273  5:50
392  Ada Geuze (PR 3.17.39)Middelburg4.06.36Vse   10.266  5:51
393  Nick Paulusse (PR 3.33.56)Oost-Souburg4.06.47M45   10.259  5:51
394  Henk GuiseRoosendaal4.06.51M45   10.256  5:51
395  Rien BastiaansenRucphen4.06.52M55   10.255  5:51
396  Peggy Ten HoopenRijswijk4.06.55V35   10.253  5:51
397  Hans-Peter Van den AkkerGorinchem4.07.10M45   10.243  5:51
398  Inga FreckmannIserlohn4.07.21V35   10.235  5:52
399  Joris VerheyenPeer4.07.23M35   10.234  5:52
400  Patricio ConnerRotterdam4.07.29M45   10.230  5:52
401  Sander VerschoorGroot-Ammers4.07.34M35   10.226  5:52
402  Nico van den BOSPapendrecht4.07.39M55   10.223  5:52
403  Christiaan BleakerBiggekerke4.07.45Mse   10.219  5:52
404  Jeroen HanslerCapelle aan den IJssel4.07.45M45   10.219  5:52
405  Simon van HouwelingenRijswijk4.07.46M45   10.218  5:52
406  Andre Meijers (PR 3.45.30)Hoedekenskerke4.07.50M45   10.215  5:52
407  Wim Dingemanse (PR 3.06.11)Grijpskerke4.07.51M55   10.215  5:52
408  Johan de Wolf (PR 3.30.38)Vlissingen4.08.02M50   10.207  5:53
409  David Pieters (PR 3.37.33)Oostburg4.08.02Mse   10.207  5:53
410  Nicky Aalders (PR 3.51.45)s-Heer Hendrikskinderen4.08.03Mse   10.206  5:53
411  Julius AmtmannSolingen4.08.21Mse   10.194  5:53
412  Marius Boonman (PR 3.41.25)Heinkenszand4.08.28Mse   10.189  5:53
413  Leon GoorDordrecht4.08.32M55   10.187  5:53
414  Aschwin van den Abeele (PR 3.23.01)Zuiddorpe4.08.35M35   10.185  5:53
415  Maarten Pouwelse (PR 3.35.32)Westkapelle4.08.40M55   10.181  5:54
416  Thijs van 't Hult Harde4.08.44M35   10.178  5:54
417  Martin Steindls-Gravenhage4.08.47M45   10.176  5:54
418  Arthur Van Aartsen (PR 3.18.18)Middelburg4.08.51M40   10.174  5:54
419  Jan HeshofSteenbergen4.08.57M45   10.170  5:54
420  Hans-Jan Rijberings-Gravenhage4.09.01M35   10.167  5:54
421  Jan Bostelaar (PR 3.11.56)Westkapelle4.09.06M65   10.163  5:54
422  Peter van BeeckEtten-Leur4.09.06M45   10.163  5:54
423  Bart van Noorden (PR 3.20.58)Yerseke4.09.10M45   10.161  5:54
424  Hans VanstalleBrecht4.09.19M35   10.155  5:55
425  Bert Aalbers (PR 3.49.06)Vlissingen4.09.19M45   10.155  5:55
426  Peter WitloxHaaren4.09.22M55   10.153  5:55
427  Richard Leijnse (PR 3.52.22)Middelburg4.09.27M45   10.149  5:55
428  Danmar Dees (PR 3.27.51)Goes4.09.30M45   10.147  5:55
429  Margreet Ten HaveDriebergen-Rijsenburg4.09.47V45   10.136  5:55
430  Kees van den Griek (PR 3.45.34)Kruiningen4.09.48M45   10.135  5:55
431  Frans CoolsWesterlo4.09.51M55   10.133  5:55
432  Mark BruursRijen4.09.53M35   10.132  5:55
433  Alexandre PellerinEindhoven4.09.53Mse   10.132  5:55
434  Erik TempelaarsBerkel en Rodenrijs4.09.53M35   10.132  5:55
435  Aarnout Huibregtse (PR 3.42.12)Westkapelle4.09.54M55   10.131  5:55
436  Marijn Grootjans (PR 3.59.06)Westkapelle4.09.54Mse   10.131  5:55
437  Marijn Huibregtsen (PR 3.55.23)Westkapelle4.09.57Mse   10.129  5:55
438  Jan te BrakeAalten4.09.58M45   10.128  5:55
439  Maurice TwigtRotterdam4.10.00M35   10.127  5:55
440  JanHendrik WoltersApeldoorn4.10.05M45   10.123  5:56
441  Bart TreurnietEnschede4.10.12Mse   10.119  5:56
442  David Kaljouw (PR 3.35.00)Koudekerke4.10.13Mse   10.118  5:56
443  Johan Treurniet (PR 3.47.19)Middelburg4.10.13M45   10.118  5:56
444  Joost de RijkMontfoort4.10.16M35   10.116  5:56
445  Bart van SchiltMeer4.10.20M35   10.113  5:56
446  Brigitte Verhelst-MoonenRosmalen4.10.21V35   10.113  5:56
447  Ramon de Jonge (debuut)Heinkenszand4.10.26M35   10.109  5:56
448  Bert LemmensHerten4.10.27M55   10.109  5:56
449  Timo DerriksVlissingen4.10.36Mse   10.103  5:56
450  Hans GeuzingeEmmen4.10.40M45   10.100  5:56
451  Jesper de GrootAmersfoort4.10.47Mse   10.095  5:57
452  Frans Daalman (PR 3.32.26)Breskens4.10.59M55   10.087  5:57
453  Robbert MijerOostvoorne4.11.04Mse   10.084  5:57
454  Imre KouwMaastricht4.11.13Vse   10.078  5:57
455  Richard Koops (PR 3.44.46)Domburg4.11.13Mse   10.078  5:57
456  Sander van der AarsenOudenbosch4.11.15Mse   10.076  5:57
457  Augüsta Van HoogdalemVlaardingen4.11.26V35   10.069  5:58
458  Ben SchellNoordwijk4.11.26M55   10.069  5:58
459  Cris SimonsHaaren4.11.57M45   10.048  5:58
460  Robin Jonkers (PR 3.49.13)Tholen4.12.17Mse   10.035  5:59
461  Ingrid BaggermanBleiswijk4.12.21V45   10.032  5:59
462  Etienne Kouijzer (PR 3.39.40)Hulst4.12.22M45   10.032  5:59
463  Jan-Pieter de KloetBennekom4.12.23Mse   10.031  5:59
464  Leon Bal (PR 3.31.49)Bruinisse4.12.35M35   10.023  5:59
465  Angelo Delforge (PR 3.07.16)Hulst4.12.40M35   10.020  5:59
466  Jan Ijzelenberg (PR 4.12.11)Oosterland4.12.40Mse   10.020  5:59
467  Peter HoncoopRijen4.12.43M45   10.018  5:59
468  Gwen AndewegRosmalen4.12.46V55   10.016  5:59
469  Dennis But (PR 3.30.43)Middelburg4.12.55M45   10.010  6:00
470  Andreas HolzapfelDreieich4.13.01M35   10.006  6:00
471  Erich van DonHank4.13.03M45   10.005  6:00
472  Dick DrexhageBussum4.13.08M55   10.001  6:00
473  Rob KosterRotterdam4.13.18M55   9.995  6:00
474  Richard de Vlieger (PR 4.12.52)Lewedorp4.13.20M45   9.994  6:00
475  Cor van der BlomBergschenhoek4.13.26M55   9.990  6:00
476  Seth Dijkstra (PR 3.29.16)Middelburg4.13.27M45   9.989  6:00
477  Sonja BoogaardClinge4.13.30V35   9.987  6:00
478  Mette KramerOegstgeest4.13.35Vse   9.984  6:01
479  Henry Van WilligenMaassluis4.13.36M45   9.983  6:01
480  Dick BaggermanBleiswijk4.13.39M55   9.981  6:01
481  Bianca de BreijRotterdam4.13.41V35   9.980  6:01
482  Gert Kooiman (PR 3.53.36)Middelburg4.13.46M55   9.976  6:01
483  Gerwin GuichelaarDelft4.13.47M35   9.976  6:01
484  Marco GoordenRoosendaal4.14.12M45   9.959  6:01
485  Daniel GardingKaarst4.14.16M35   9.957  6:02
486  Anne RindtSon en Breugel4.14.17V55   9.956  6:02
487  Ralf WolteringErkrath4.14.17M35   9.956  6:02
488  Peter Koster (PR 4.05.08)Krabbendijke4.14.18M35   9.956  6:02
489  Leen Meijers (PR 4.03.58)Veere4.14.29M55   9.948  6:02
490  Henk-Jan Joosse (PR 3.26.21)Arnemuiden4.14.43M50   9.939  6:02
491  Alexander Elfrink (PR 3.44.35)Breskens4.14.46M35   9.937  6:02
492  Niek van Belzen (PR 3.51.11)Middelburg4.14.49M45   9.935  6:02
493  Miranda w LouwsZoutelande4.14.55V45   9.931  6:02
494  André StruijkDen Helder4.14.59M45   9.929  6:03
495  Alwin OerlemansWoerden4.15.05M45   9.925  6:03
496  Jeroen Brouwer (PR 3.58.23)Borssele4.15.12M35   9.920  6:03
497  Laus de Ridder (PR 3.37.01)Vlissingen4.15.15M55   9.919  6:03
498  Bianca de Regt (debuut)Middelburg4.15.15Vse   9.919  6:03
499  René Harinck (PR 3.59.12)Oost-Souburg4.15.18M45   9.917  6:03
500  Wim WuestenenkCreil4.15.21M55   9.915  6:03
501  Emmanuel PellerinCampbon4.15.25Mse   9.912  6:03
502  Peter ZwartAmsterdam4.15.29M55   9.909  6:03
503  Geert Jan Jobse (PR 3.47.59)Vlissingen4.15.38M45   9.904  6:04
504  Mark BoonmanBreda4.15.40Mse   9.902  6:04
505  Wendi LinkeVinkel4.15.46V35   9.898  6:04
506  Jean-Paul WestdijkLeusden4.15.49M45   9.897  6:04
507  Rob AgterbergVenlo4.16.03M45   9.888  6:04
508  Sander Pleijte (PR 3.56.25)Nisse4.16.07Mse   9.885  6:04
509  Huibert LucasAlblasserdam4.16.32M35   9.869  6:05
510  Silvia TreurMijdrecht4.16.56V45   9.854  6:05
511  Henk KasbergenMoordrecht4.17.07M45   9.847  6:06
512  Frans HettemaWijchen4.17.10M55   9.845  6:06
513  Jan VeningaHaarlem4.17.16Mse   9.841  6:06
514  Mark PrinsDordrecht4.17.39M45   9.826  6:06
515  Richard vd Velde (debuut)Poortvliet4.17.40Mse   9.825  6:06
516  Dennis OosterhuisDeventer4.17.43M35   9.824  6:06
517  Sandra Joziasse (PR 3.50.56)Vlissingen4.17.46V35   9.822  6:07
518  Wim Besuijen (PR 2.37.59)Middelburg4.17.48M60   9.820  6:07
519  Jos BerbenVenlo4.17.48M55   9.820  6:07
520  Rene Oomen (debuut)Sirjansland4.17.48M45   9.820  6:07
521  Hanny Hendriks MullerCrissier4.17.54V45   9.817  6:07
522  Ron BIemansHoeven4.18.21M55   9.799  6:07
523  Chris Melse (PR 4.17.12)Middelburg4.18.27M55   9.796  6:08
524  Joost van der ZandeSteenbergen4.18.36Mse   9.790  6:08
525  Sjaak LugtenburgAlblasserdam4.18.50M35   9.781  6:08
526  Dennis Heilbron (PR 3.12.14)Sint-Maartensdijk4.18.57M35   9.777  6:08
527  Ferdy OerlemansSteenbergen4.18.57M45   9.777  6:08
528  Jos TorremansVosselaar4.18.58M55   9.776  6:08
529  Paul de Bruijckere (PR 3.42.24)Oostburg4.19.01M55   9.774  6:08
530  Steven Stroo (PR 3.47.31)Middelburg4.19.03Mse   9.773  6:08
531  Lawrence van den BerghePoortugaal4.19.30M35   9.756  6:09
532  Piet van KriekenHardinxveld-Giessendam4.19.33M55   9.754  6:09
533  Markus KierMönchengladbach4.20.11M45   9.730  6:10
534  Davy BouchetPin4.20.18Mse   9.726  6:10
535  Rob Jongeneel (PR 3.56.50)Middelburg4.20.23M50   9.723  6:10
536  Petra KerkhoveAmsterdam4.20.25V35   9.722  6:10
537  Hans OsterholtVoorburg4.20.30M45   9.719  6:10
538  Adriaan RijkaartHazerswoude-Dorp4.20.30Mse   9.719  6:10
539  Tim HoogerdijkHazerswoude-Dorp4.20.30Mse   9.719  6:10
540  Richard OomenBest4.20.38M35   9.714  6:11
541  Ruud LautenslagerRotterdam4.20.45M55   9.709  6:11
542  Patrick Pielaat (PR 3.47.14)Terneuzen4.20.47M45   9.708  6:11
543  Patrick SturkenboomBoxtel4.20.51M35   9.706  6:11
544  Mark den Hollander (PR 4.19.48)Veere4.20.52Mse   9.705  6:11
545  Carl van Dijk (debuut)Kapelle-Biezelinge4.20.55Mse   9.703  6:11
546  Adri JelierVoorthuizen4.21.00M35   9.700  6:11
547  Simon de Clerck (PR 2.58.17)Nieuwvliet4.21.08M35   9.695  6:11
548  Marco VinkRotterdam4.21.08M35   9.695  6:11
549  Bouman BoumanWaardhuizen4.21.09M45   9.694  6:11
550  Maarten Tanis (PR 4.17.20)Serooskerke4.21.11Mse   9.693  6:11
551  Alexander DoornAmersfoort4.21.11M35   9.693  6:11
552  Lars van ZwietenRotterdam4.21.12M35   9.693  6:11
553  Yves SchockaertZele4.21.24Mse   9.685  6:12
554  Thomas ScholzNiederkruechten4.21.46M45   9.672  6:12
555  Raoul Beuns (PR 3.48.32)Goes4.21.47M35   9.671  6:12
556  Patrick van de Putte (PR 3.30.26)Vrouwenpolder4.21.48Mse   9.670  6:12
557  Koen Gideonse (PR 3.54.02)Vrouwenpolder4.21.59Mse   9.664  6:13
558  Merijn Hooftman (PR 4.06.28)Goes4.22.02M35   9.662  6:13
559  Annelies ClausAntwerpen4.22.19V35   9.651  6:13
560  Jan-Willem SiesParijs4.22.20M45   9.651  6:13
561  Rob Van der Beijl (PR 3.47.00)Bruinisse4.22.21M50   9.650  6:13
562  Robert Goedhart (PR 4.06.03)Koudekerke4.22.25M45   9.648  6:13
563  Jeroen Van der Schelde (PR 3.59.36)Oost-Souburg4.22.25M35   9.648  6:13
564  Rogier SanderMiddelburg4.22.28M45   9.646  6:13
565  Peter SchiffelsLangsur4.22.29M35   9.645  6:13
566  Michele FeolaMertert4.22.29M45   9.645  6:13
567  Vincent lange (PR 3.54.41)Middelburg4.22.32M35   9.643  6:13
568  Cindy den Hollander (PR 3.53.51)Oost-Souburg4.22.39V35   9.639  6:13
569  Ronny Dekker (PR 3.27.55)Meliskerke4.22.47Mse   9.634  6:14
570  Marc Overeem (PR 3.35.58)Middelburg4.22.47M45   9.634  6:14
571  Peter WiersmaSteenbergen4.22.53M35   9.631  6:14
572  Johan de Vlieger (PR 2.29.07)Vlissingen4.22.57M55   9.628  6:14
573  Sander klapVlissingen4.23.07M35   9.622  6:14
574  Armand WelschLangsur4.23.11M45   9.620  6:14
575  Pieter BauwensGent4.23.12M45   9.619  6:14
576  Mels KroonDriebergen-Rijsenburg4.23.14M35   9.618  6:14
577  Bastian BergKöln4.23.16Mse   9.616  6:14
578  Ronald Dekker (PR 4.05.30)Kapelle-Biezelinge4.23.16M35   9.616  6:14
579  Wim WillemsBassevelde4.23.18M35   9.615  6:14
580  Martijn KoorneefLekkerkerk4.23.19Mse   9.615  6:14
581  Rebecca van Winkelhof (PR)Middelburg4.23.21Vse   9.613  6:14
582  Tim van PeltAmsterdam4.23.23Mse   9.612  6:15
583  Michel Oude EssinkNieuwerkerk ad IJssel4.23.24M45   9.612  6:15
584  Anna BukowinskaNoordwijkerhut4.23.28V45   9.609  6:15
585  Mark Van der Kooij (PR 3.15.14)s-Heer Abtskerke4.23.56M35   9.592  6:15
586  Wilco VerkuijlenLiempde4.23.59M45   9.590  6:15
587  Linda VermeulenVlaardingen4.24.00V55   9.590  6:15
588  Arnold HaakmanHoogezand4.24.04M45   9.587  6:15
589  Tom NijlandBorculo4.24.06M45   9.586  6:16
590  Hanneke Vliet VlielandBergschenhoek4.24.08V45   9.585  6:16
591  MARKO van der VoortBerkel en Rodenrijs4.24.08M45   9.585  6:16
592  Rob Maat (PR 4.02.11)Goes4.24.22M45   9.576  6:16
593  Kees van OosterhoutZoetermeer4.24.30M55   9.572  6:16
594  Stefan Mesu (PR 3.52.01)Kapelle-Biezelinge4.24.33M35   9.570  6:16
595  Marco PetersHellevoetsluis4.24.41M45   9.565  6:16
596  Frank Schoonwater (PR 3.38.43)Vlissingen4.24.43M45   9.564  6:16
597  Ronald Dees (PR 3.48.31)Vlissingen4.24.52M45   9.558  6:17
598  Stefan KrischerLangerwehe4.24.52M35   9.558  6:17
599  Daniela OsterholtLangerwehe4.24.53Vse   9.558  6:17
600  Mark CapiteinRotterdam4.24.57M35   9.555  6:17
601  Jos Janse (PR 3.31.13)Middelburg4.25.07M45   9.549  6:17
602  Twan Timmermans (PR 4.11.51)Hoofdplaat4.25.09M45   9.548  6:17
603  Martin MolenaarNieuwerkerk ad IJssel4.25.18M45   9.543  6:17
604  Richard Klap (PR 4.12.07)Goes4.25.35M45   9.533  6:18
605  Hans van KrimpenRotterdam4.25.42M45   9.528  6:18
606  Rene KantRijswijk4.25.50M45   9.524  6:18
607  Remon Van de Gruiter (debuut)Grijpskerke4.26.00Mse   9.518  6:18
608  Frank Sprengers (PR 4.14.50)Wolphaartsdijk4.26.03M35   9.516  6:18
609  Meino BoonZwijndrecht4.26.06M35   9.514  6:18
610  Jeroen de Vries (PR 4.09.07)IJzendijke4.26.10M40   9.512  6:18
611  Vinciane RicailleChiny4.26.14V45   9.509  6:19
612  Ronald van Hercules (PR 3.51.40)Serooskerke4.26.15M55   9.509  6:19
613  Marcel StamVlaardingen4.26.15M45   9.509  6:19
614  Kirsten NienhuisOosterwolde Fr4.26.17Vse   9.508  6:19
615  Jeroen van 't VerlaatSPijkenisse4.26.20M45   9.506  6:19
616  Volker GierlingBrüggen4.26.23M45   9.504  6:19
617  Stefan Feleus (PR 4.14.17)Westkapelle4.26.23M40   9.504  6:19
618  Han MathijssenHaaren4.26.27M45   9.502  6:19
619  Eric SchneiderLeubsdorf4.26.35M45   9.497  6:19
620  Jan DemeulenaereKontich4.26.42M35   9.493  6:19
621  Dik KokRotterdam4.26.51M45   9.487  6:19
622  Bert de Vos (PR 3.54.46)Zierikzee4.26.58Mse   9.483  6:20
623  Lizo Koppejan (PR 4.07.59)Arnemuiden4.27.11M45   9.476  6:20
624  Dave WisseMiddelburg4.27.12M35   9.475  6:20
625  Derek BrasOostakker4.27.13M35   9.474  6:20
626  Ad Tres (PR)Wilhelminadorp4.27.22M55   9.469  6:20
627  John Provoost (PR 3.59.35)Domburg4.27.46M45   9.455  6:21
628  Henk van der Poel (PR 3.17.37)Westkapelle4.27.49M60   9.453  6:21
629  Chris Dek (PR 3.49.26)Kapelle-Biezelinge4.27.54Mse   9.450  6:21
630  Gil CeulemansMortsel4.28.12Mse   9.440  6:21
631  Morien Janse (debuut)Domburg4.28.14V35   9.438  6:21
632  Marc van MeursGroenlo4.28.36Mse   9.426  6:22
633  Kaj VosVenlo4.28.38Mse   9.424  6:22
634  Marco MuschDordrecht4.28.41M45   9.423  6:22
635  Kristof CassiersAntwerpen4.28.45M35   9.420  6:22
636  Mariëlle van der ZwaanDen Haag4.29.06Vse   9.408  6:23
637  Pieter de Gaaij (PR 4.26.16)Middelburg4.29.09M55   9.406  6:23
638  Sem De Paauw (PR 4.01.57)Middelburg4.29.09Mse   9.406  6:23
639  Tom RozenburgVijfhuizen4.29.17M35   9.402  6:23
640  Martijn Fraanje (debuut)Wemeldinge4.29.20Mse   9.400  6:23
641  Paul TimmersRoosendaal4.29.27M35   9.396  6:23
642  Betty van ZoelenHaarlem4.29.36V45   9.391  6:23
643  George Taal (PR 3.26.04)Oostkapelle4.29.44M65   9.386  6:24
644  Kees VerheulDordrecht4.29.46M55   9.385  6:24
645  Ramon HobeGroenlo4.29.47M35   9.384  6:24
646  Jonathan DemulderHoboken4.29.54M35   9.380  6:24
647  John van EenennaamPalma de Mallorca4.30.00M45   9.377  6:24
648  Peter KorzeliusHuizen4.30.15M55   9.368  6:24
649  Rene Van der KleijZuidland4.30.18M35   9.366  6:24
650  Maikel RoodenrijsRotterdam4.30.20M35   9.365  6:24
651  Bastiaan de LeeuwAlkmaar4.30.31M35   9.359  6:25
652  Heinz-Willi LeursGeldern4.30.37M55   9.355  6:25
653  Andre JansenAbbenbroek4.30.39M55   9.354  6:25
654  Leentje MattheysesHoboken4.30.47V55   9.350  6:25
655  Marcel Moerland (PR 3.32.29)Krabbendijke4.30.47Mse   9.350  6:25
656  Edwin MerschCapelle aan den IJssel4.30.48M45   9.349  6:25
657  Toon van Meel (PR 4.05.21)Goes4.30.49M55   9.348  6:25
658  Steven van de VeireRotterdam4.30.52M35   9.347  6:25
659  Annikki Isabel SchweihofeChemnitz4.31.01Vse   9.341  6:25
660  Anne van Eijzeren (debuut)Borssele4.31.01Vse   9.341  6:25
661  Joost Boonman (PR 4.24.39)Yerseke4.31.01M50   9.341  6:25
662  Patrick KarremansSteenbergen4.31.10M35   9.336  6:26
663  Rein EijlersPijnacker4.31.16Mse   9.333  6:26
664  Stefan Rook (PR)Vlissingen4.31.27M35   9.327  6:26
665  Paul de Bruijn (PR)Vlissingen4.31.34M35   9.323  6:26
666  Hans CrulRoosendaal4.31.35M55   9.322  6:26
667  Rita VerhageMiddelharnis4.31.37V45   9.321  6:26
668  Willy HeijnenDalen4.31.41M45   9.319  6:26
669  Wanlin FranckNeufchâteau4.31.56M45   9.310  6:27
670  Monique BrandPijnacker4.32.00V35   9.308  6:27
671  Patrick Stokx (PR)Heinkenszand4.32.11M45   9.301  6:27
672  Walter de BruijnMoordrecht4.32.16M35   9.299  6:27
673  Leonard van den HoutenIJsselstein Ut4.32.17M45   9.298  6:27
674  Jürgen MelzerAachen4.32.23M45   9.295  6:27
675  Esther SweerisRockanje4.32.35V45   9.288  6:28
676  Hans VermeerMaasland4.32.36M45   9.287  6:28
677  Wim den OtterBarendrecht4.32.41M55   9.284  6:28
678  Paul Constandse (PR 4.08.59)Middelburg4.32.42M35   9.284  6:28
679  Alex De JongRotterdam4.32.45M35   9.282  6:28
680  Rob BroerenSchiedam4.32.45M55   9.282  6:28
681  John Peter KuntzPapendrecht4.32.54M45   9.277  6:28
682  Herman CostermansEssen4.33.02M65   9.272  6:28
683  Pieter MaasEspel4.33.06M55   9.270  6:28
684  Walther de Block (PR 4.10.34)Hulst4.33.21M45   9.262  6:29
685  Arjen Houmes (PR 3.57.43)Westkapelle4.33.26M45   9.259  6:29
686  Ronald HuismanBoskoop4.33.31M35   9.256  6:29
687  Eelke de Jong (PR 4.08.37)Middelburg4.33.40M35   9.251  6:29
688  Anne van Houwelingen (PR 4.31.34)Middelburg4.33.57V45   9.241  6:30
689  Jan VandeputteLoenhout4.33.58Mse   9.241  6:30
690  Kaj De VriesDelft4.34.01M35   9.239  6:30
691  Jan Kaan (PR 4.04.29)Rilland4.34.36M55   9.220  6:30
692  Nelleke Bosscha (PR 3.40.16)Vlissingen4.34.37V35   9.219  6:30
693  Sander Janse (PR 3.54.58)MIddelburg4.34.55M45   9.209  6:31
694  Claudia van Sighem (PR 4.06.06)Westkapelle4.34.56V45   9.208  6:31
695  Martin van OordtBodegraven4.34.56M45   9.208  6:31
696  Wim Flipse (PR 3.16.45)Terneuzen4.35.00M45   9.206  6:31
697  Adrie van Belzen (PR 4.19.05)Westkapelle4.35.10M50   9.201  6:31
698  Imo Jongepier (PR 4.01.01)Nieuw- en Sint Joosland4.35.14M65   9.198  6:31
699  Cor BaarsNieuwland4.35.18M45   9.196  6:31
700  Jackie Minderhoud (PR 4.20.44)Westkapelle4.35.23M35   9.193  6:32
701  Marcel Pater (PR 4.25.52)Middelburg4.35.24M45   9.193  6:32
702  Rob WeidemaLeeuwarden4.35.33M55   9.188  6:32
703  Claudine MariavelleArlon4.35.39V55   9.184  6:32
704  Erik CeulemansMortel4.35.53M45   9.177  6:32
705  Till KesslerVoerde4.36.15M35   9.165  6:33
706  Martin van Overloop (PR 3.51.24)Kapelle-Biezelinge4.36.15M60   9.165  6:33
707  Marian Steenblok (PR)Heinkenszand4.36.24V40   9.160  6:33
708  Steven WuytsGierle4.36.30M35   9.156  6:33
709  Bob Schmelzer (PR 4.17.56)Middelburg4.36.33Mse   9.155  6:33
710  Wesley PeetersMerksem4.36.34Mse   9.154  6:33
711  Simone HeestermansRosmalen4.36.44V35   9.149  6:34
712  Thomas SteilLangsur4.36.44M45   9.149  6:34
713  Franck BaronEindhoven4.36.45M45   9.148  6:34
714  Martijn VersteegSpijkenisse4.36.57Mse   9.141  6:34
715  Konstantin PreppnerOsterode am Harz4.36.59Mse   9.140  6:34
716  Danny Molegraaf (PR)Koudekerke4.37.03M45   9.138  6:34
717  Rick de Smit (PR 4.06.37)Goes4.37.07Mse   9.136  6:34
718  Rian Flikweert (PR 3.33.44)Middelburg4.37.16V55   9.131  6:34
719  Hans van SonSchijndel4.37.18M45   9.130  6:34
720  Axel BeyerVoerde4.37.20M35   9.129  6:34
721  Michael KlickHaltern am See4.37.20M45   9.129  6:34
722  Erik VosVeen4.37.23M35   9.127  6:34
723  Kees Dijl (PR)Waarde4.37.23M45   9.127  6:34
724  Serge Nothen (debuut)Arnemuiden4.37.24M35   9.127  6:34
725  Marco De Feijter (PR 3.25.47)Schoondijke4.37.26M35   9.125  6:35
726  Heidie Van Remortele (debuut)Hoedekenskerke4.37.35V45   9.121  6:35
727  Desirée SaurenDueren4.37.42V35   9.117  6:35
728  Eli EßerDüren4.37.43M35   9.116  6:35
729  Marian van Damme (PR 4.03.46)Clinge4.37.49V50   9.113  6:35
730  Joseph Resovsky (PR)Middelburg4.37.51M45   9.112  6:35
731  Arthur VosSerooskerke4.37.54M35   9.110  6:35
732  Masha BrilRoosendaal4.38.04M45   9.105  6:35
733  Rudi Geerses-Gravenhage4.38.09M35   9.102  6:36
734  Rich den HartogBarendrecht4.38.09M45   9.102  6:36
735  Richard Van der Werf (PR 3.30.11)Oosterland4.38.09M35   9.102  6:36
736  Dimitri van der ArkWerkhoven4.38.14M45   9.099  6:36
737  Ruud BakkerNieuw-Vennep4.38.16M45   9.098  6:36
738  Esther Houmes (PR 4.36.50)Wissenkerke4.38.20V35   9.096  6:36
739  Willem Vermazen (PR 4.15.48)Vlissingen4.38.28Mse   9.092  6:36
740  Noëlle ter WoerdsAmsterdam4.38.30V35   9.090  6:36
741  Paul KlaassenBreda4.38.31M35   9.090  6:36
742  Hugo AaldersAmsterdam4.38.31M45   9.090  6:36
743  Janneke de BruinHardinxveld-Giessendam4.38.34V35   9.088  6:36
744  Arjen van de WeteringGouda4.38.35M35   9.088  6:36
745  Clemens de BruinRotterdam4.38.40Mse   9.085  6:36
746  Rik MouissieDordrecht4.38.43M35   9.083  6:36
747  Marco GouwensRotterdam4.38.50M45   9.080  6:36
748  Roy Sallet (debuut)Vlissingen4.38.54Mse   9.077  6:37
749  Peter Hertzinger (debuut)Middelburg4.38.56Mse   9.076  6:37
750  Michael GehriStuttgart4.39.08M45   9.070  6:37
751  Koen FaberBreda4.39.15Mse   9.066  6:37
752  Lawrence SpieringsHechtel4.39.16M45   9.066  6:37
753  Peter Sanderse (PR 4.30.32)Serooskerke4.39.19M55   9.064  6:37
754  Heidy SmitDriebergen-Rijsenburg4.39.22V35   9.062  6:37
755  Nicolette Malcorps (PR 3.38.27)Oost-Souburg4.39.24Vse   9.061  6:37
756  Ingmar van Leerzem (PR)Middelburg4.39.29Mse   9.059  6:37
757  Mark Trimpe (debuut)Vlissingen4.39.31Mse   9.057  6:37
758  Rui Manuel Soares AguiarHellevoetsluis4.39.36M35   9.055  6:38
759  Martin Daalhuizen (PR 3.59.01)Aagtekerke4.39.39M45   9.053  6:38
760  Koen DextersPeer4.39.39M45   9.053  6:38
761  Caroline Veringa (PR 3.49.30)Middelburg4.39.39V40   9.053  6:38
762  André ScheepersNiederkrüchten4.39.44M35   9.050  6:38
763  Christian JansenSchwalmtal4.39.44M45   9.050  6:38
764  Jörke MarcelSchwalmtal4.39.44M35   9.050  6:38
765  Kees Dijkman (debuut)Burgh-Haamstede4.40.02M45   9.041  6:38
766  Joep van de HaterdSchoonhoven4.40.08M35   9.037  6:38
767  Marja BosjeWijk bij Duurstede4.40.11V55   9.036  6:38
768  Peter van den BrinkAmerongen4.40.11M55   9.036  6:38
769  Andre BosWaddinxveen4.40.12M55   9.035  6:38
770  Tim SoekkhaRotterdam4.40.15M45   9.034  6:39
771  Niels OlsthoornCapelle aan den IJssel4.40.19Mse   9.032  6:39
772  Ilona Sturm-van der Made (PR 4.23.51)Oost-Souburg4.40.22Vse   9.030  6:39
773  Leddy KarelseMeppel4.40.23M55   9.029  6:39
774  Trudie de Jong-SnijdersLepelstraat4.40.28V55   9.027  6:39
775  Johannes paessensBietigheim Bissingen4.40.43Mse   9.019  6:39
776  Richard Wiskerke (PR 4.17.34)s-Gravenpolder4.40.45M35   9.018  6:39
777  Jan Minnaard (PR 3.56.40)Yerseke4.40.48M45   9.016  6:39
778  Frenk-jan Visser (PR 4.14.25)Middelburg4.40.53M45   9.013  6:39
779  Rijndert van der KolkOud-Beijerland4.41.03M45   9.008  6:40
780  Mart van de KampGouda4.41.05Mse   9.007  6:40
781  Stefan SchinkenViersen4.41.07Mse   9.006  6:40
782  Frank HanssenMaastricht4.41.08M45   9.005  6:40
783  Martin van Ieperen (PR 4.07.38)Kapelle-Biezelinge4.41.14Mse   9.002  6:40
784  Peter Vader (PR 3.31.30)Kerkwerve4.41.15M55   9.002  6:40
785  Bernd SchadowskiJülich4.41.17M35   9.001  6:40
786  René van LuijkWoerden4.41.19M45   8.999  6:40
787  Alex Lakké (PR 4.10.03)Goes4.41.34M35   8.991  6:40
788  Jeroen de GrootDordrecht4.41.37M45   8.990  6:40
789  Sjon VosDordrecht4.41.37M45   8.990  6:40
790  Danielle GillissenDordrecht4.41.37V35   8.990  6:40
791  Ruud Geldof (PR 3.57.07)Middelburg4.41.43M55   8.987  6:41
792  Jeroen RockxHalsteren4.41.47Mse   8.985  6:41
793  Sven CartonGroot-bijgaarden4.41.53M35   8.981  6:41
794  Dick DekkerCapelle aan den IJssel4.42.03M45   8.976  6:41
795  Fred de Bree (PR 3.27.29)Zoutelande4.42.07M65   8.974  6:41
796  Ingmar StruijsEindhoven4.42.09Mse   8.973  6:41
797  Conrad de Ridder (PR 4.02.10)Vlissingen4.42.12M45   8.971  6:41
798  Ad KaanBergen op Zoom4.42.17M35   8.969  6:41
799  Kees de FijterBarneveld4.42.17M55   8.969  6:41
800  Robert GijsenIJsselstein Ut4.42.22M45   8.966  6:42
801  Marcel de LangeLeende4.42.22M45   8.966  6:42
802  Gert-Jan van der ReijdenZwijndrecht4.42.24M45   8.965  6:42
803  Oscar de VriesRosmalen4.42.27M45   8.963  6:42
804  Michel Van der HeidenDordrecht4.42.27Mse   8.963  6:42
805  Desmond KloegGeldrop4.42.36M35   8.959  6:42
806  Franny Rook-DoppenbergVlissingen4.42.38V35   8.958  6:42
807  Eduard Vroomen (debuut)Oost-Souburg4.42.39M35   8.957  6:42
808  Edwin BolHonselersdijk4.42.41M45   8.956  6:42
809  Marc-Jan Moerland (PR 4.02.08)Goes4.42.48Mse   8.952  6:42
810  BAS Van der BurgtBoxtel4.42.51M35   8.951  6:42
811  Hans Tramper (PR 4.14.10)Goes4.42.59M45   8.946  6:42
812  Bas van der wielMolenaarsgraaf4.43.00M45   8.946  6:42
813  Ward KerckaertSint Kruis4.43.04M35   8.944  6:43
814  Willeke den DikkenNijkerk4.43.09Vse   8.941  6:43
815  Heike LangeRadevormwald4.43.37V45   8.926  6:43
816  Bouwe Postma (PR 4.13.13)Middelburg4.43.44M55   8.923  6:43
817  Guus HagemanMidwoud4.43.46M55   8.922  6:44
818  Corianne van Sluijs-VonkAmersfoort4.43.51V35   8.919  6:44
819  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34)Wilhelminadorp4.44.06M45   8.911  6:44
820  Marco Meur (PR 4.19.37)Middelburg4.44.15M35   8.907  6:44
821  Anne-Marie Thomaes (PR 4.18.52)Hoofdplaat4.44.33V35   8.897  6:45
822  Rudi Wijnacker (debuut)Vlissingen4.44.36Mse   8.896  6:45
823  Gert Jan Marinisse (PR 4.13.52)Oost-Souburg4.44.54M45   8.886  6:45
824  Geert DewaeleLokeren4.44.54M35   8.886  6:45
825  Teus Van der HamDe Meern4.45.02M45   8.882  6:45
826  Jean-Antoin van de RijzenNieuw-Vossemeer4.45.08M45   8.879  6:45
827  Frank OomensTilburg4.45.10M35   8.878  6:45
828  Hans Marijss-Gravenpolder4.45.30Mse   8.868  6:46
829  Michel CravatteHouffalize4.45.30M35   8.868  6:46
830  Ria LaskerHoogezand4.45.30V45   8.868  6:46
831  Rene de VIsserNieuw en SintJoosland4.45.32M35   8.867  6:46
832  Ramon Zoeteweij (PR)s-Heerenhoek4.45.36Mse   8.864  6:46
833  Frank de Jonge (PR 4.35.14)Middelburg4.45.43Mse   8.861  6:46
834  Duco van EijkelenburgMiddelburg4.45.47Mse   8.859  6:46
835  Jan Waltz (PR 4.15.44)Wolphaartsdijk4.45.49M65   8.858  6:46
836  Gertjan Koks-Hertogenbosch4.45.50Mse   8.857  6:46
837  Niels Westmaas (PR)s-Heer Hendrikskinderen4.45.50Mse   8.857  6:46
838  Jan Wagemaker (PR)Zonnemaire4.45.59M55   8.853  6:47
839  Michael SteigerBiest-Houtakker4.46.03M55   8.851  6:47
840  Albert BoogaardUtrecht4.46.03M35   8.851  6:47
841  Louis van den BoschBemmel4.46.06M35   8.849  6:47
842  Cyril Belfroid (PR 4.33.03)Middelburg4.46.07M35   8.848  6:47
843  Sander LindemansVlaardingen4.46.07M35   8.848  6:47
844  Theo den BraankerSliedrecht4.46.08M45   8.848  6:47
845  Leendert Nieuwenhuijze (PR 4.09.43)s-Heer Arendskerke4.46.11M55   8.846  6:47
846  Robbert SterkWeesp4.46.12M35   8.846  6:47
847  Arno Roests-Gravenpolder4.46.17Mse   8.843  6:47
848  Kampi KamphausenMönchengladbah4.46.19M45   8.842  6:47
849  Christian Jobse (PR 3.52.44)Middelburg4.46.22M35   8.841  6:47
850  Jasper VerhelstRosmalen4.46.26M35   8.839  6:47
851  Natalia FokinaBoekel4.46.28V45   8.838  6:47
852  Sven Vermeulen (PR 3.44.15)Vlissingen4.46.39M35   8.832  6:48
853  Mariska de Kroo (PR 4.11.56)Nieuw- en Sint Joosland4.46.39V35   8.832  6:48
854  Timmy Jacobs (PR 4.20.41)Nieuw- en Sint Joosland4.46.39Mse   8.832  6:48
855  Tjalling RekkerDen Ilp4.46.47M45   8.828  6:48
856  André HorstenNieuwegein4.46.55M45   8.824  6:48
857  Nel van der Steen (debuut)Oost-Souburg4.46.56V45   8.823  6:48
858  Gerdy van der Reest (debuut)Yerseke4.46.59Vse   8.822  6:48
859  Jörg RadesKleve4.47.01M45   8.821  6:48
860  Eline VreeOud-Beijerland4.47.04V35   8.819  6:48
861  Alex VerkerkBarendrecht4.47.06Mse   8.818  6:48
862  Corné Rasenberg (PR 4.09.18)Aagtekerke4.47.13M45   8.815  6:48
863  Pieter SmitUtrecht4.47.14Mse   8.814  6:48
864  Alexander Bouten (debuut)Vlissingen4.47.17Mse   8.813  6:49
865  Katharina KraneisHamburg4.47.23Vse   8.809  6:49
866  Jannet Vermeulen-StulenVleuten4.47.25V55   8.808  6:49
867  André Houwing (PR 3.54.50)Vlissingen4.47.26M65   8.808  6:49
868  Martijn Broekaart (PR 3.33.46)Graauw4.47.30Mse   8.806  6:49
869  Peter Erpelinck (PR 3.48.40)Hulst4.47.32M65   8.805  6:49
870  Guy VancauwenberghsBeerzel4.47.37M45   8.802  6:49
871  Fanfan LhoasArlon4.47.51V45   8.795  6:49
872  Sander GerritsenEtten-Leur4.48.27M35   8.777  6:50
873  Ralf Eversen (debuut)Middelburg4.48.27Mse   8.777  6:50
874  John VerbeekArnemuiden4.48.38M45   8.771  6:50
875  Igna Becks (PR 4.07.28)Middelburg4.48.38V55   8.771  6:50
876  David van der Sterren (debuut)Arnemuiden4.48.39Mse   8.771  6:50
877  Paula GrootHellevoetsluis4.48.45V45   8.768  6:51
878  Ron MoerlandHellevoetsluis4.48.45M45   8.768  6:51
879  Elsbeth Dingemanse (PR 4.01.50)Gapinge4.48.51V35   8.765  6:51
880  David Perquin (PR 4.45.32)Kats4.48.52M45   8.764  6:51
881  Jan-Paul Kleppe (PR 4.45.26)Goes4.48.52Mse   8.764  6:51
882  Julio CostaMoers4.49.01M35   8.760  6:51
883  Job LeeuwanghPoortugaal4.49.10Mse   8.755  6:51
884  Jos BrouwersBeutenaken4.49.15M55   8.753  6:51
885  John van de WateringBergen op Zoom4.49.23M45   8.749  6:51
886  Anne PolDordrecht4.49.23M55   8.749  6:51
887  Wijnte HolElst4.49.30M35   8.745  6:52
888  Udo LenzigJülich4.49.38M45   8.741  6:52
889  Edward RuigrokAmersfoort4.50.01M45   8.729  6:52
890  Peter Knippers (PR 4.23.07)Domburg4.50.11M45   8.724  6:53
891  Jürgen HenzSchleiden4.50.16M45   8.722  6:53
892  Paul DerijckHelmond4.50.19M45   8.720  6:53
893  Dik van den DoolLelystad4.50.25M55   8.717  6:53
894  Lianne Wijsman (PR 4.13.34)Zierikzee4.50.34V45   8.713  6:53
895  Saskia WarmerRotterdam4.50.35V55   8.712  6:53
896  Ab de GrootZeist4.50.39M45   8.710  6:53
897  Thorsten FuchsWerneuchen4.50.42M35   8.709  6:53
898  Arjan Burggraaff (PR 4.37.02)Vlissingen4.50.53M45   8.703  6:54
899  Dirk van KesselGeldermalsen4.50.54M45   8.703  6:54
900  Joris BuijtendijkRotterdam4.50.55M45   8.702  6:54
901  Bas PoldervaartBuurmalsen4.50.56Mse   8.702  6:54
902  Frans Heijboer (PR 4.46.28)Poortvliet4.50.58M55   8.701  6:54
903  Frans Kolijn (PR 3.17.48)Oost-Souburg4.51.02M45   8.699  6:54
904  Tiny RaijmakersUden4.51.08M65   8.696  6:54
905  Riet Pouwelse (PR 4.22.48)Vrouwenpolder4.51.12V65   8.694  6:54
906  Andreas BreuerErftstadt4.51.15M35   8.693  6:54
907  Rudy A.M. FranckeDokkum4.51.21M35   8.690  6:54
908  Marian van Dijk (PR 3.32.59)Middelburg4.51.23V45   8.689  6:54
909  Jolanda in 't Anker-OvaaKoudekerke4.51.25V35   8.688  6:54
910  Maureen den Hamer (PR 4.36.09)Biervliet4.51.26V35   8.687  6:54
911  Cor vd KleijHeenvliet4.51.34M65   8.683  6:55
912  Jeanet Verhaagen (PR 4.34.14)Goes4.51.34V45   8.683  6:55
913  Kristof BoutTorhout4.51.37M35   8.682  6:55
914  Joost Liefbroer (PR 3.57.47)Oost-Souburg4.52.02M35   8.669  6:55
915  Ton van den BroekeMaasbree4.52.03M45   8.669  6:55
916  Chantal Nachtegael (PR 4.46.02)Heikant4.52.04V45   8.668  6:55
917  Gilles Faas (PR 3.48.02)Terneuzen4.52.04M35   8.668  6:55
918  Anke van SluijsRotterdam4.52.04Vse   8.668  6:55
919  Robbert KamphorstBergschenhoek4.52.07M55   8.667  6:55
920  Roel Kranendonk (PR 4.48.22)Middelburg4.52.09M35   8.666  6:55
921  Cor Schipper (PR 3.54.20)Middelburg4.52.10M55   8.665  6:55
922  Lianne de Nooijer (PR 3.45.52)Middelburg4.52.10Vse   8.665  6:55
923  Arjen van Belzen (PR 4.23.39)Oost-Souburg4.52.21Mse   8.660  6:56
924  Sjaak de GraasMoordrecht4.52.21M55   8.660  6:56
925  Hans van GinnekenDordrecht4.52.22M55   8.659  6:56
926  Paul SeltenMill4.52.24M55   8.658  6:56
927  Marlies De Jong (PR 4.42.37)Kapelle-Biezelinge4.52.47V35   8.647  6:56
928  Frans ToonenLeusden4.52.53M55   8.644  6:56
929  Hanno de Hoon (PR 3.19.20)Terneuzen4.52.53M55   8.644  6:56
930  Kees SmiesRotterdam4.53.06M55   8.638  6:57
931  Ron Ploeg (PR 4.10.02)Middelburg4.53.09M35   8.636  6:57
932  Nico MulhuijsenBergen op Zoom4.53.21M65   8.630  6:57
933  Stefan de Jonge (debuut)Scharendijke4.53.23Mse   8.629  6:57
934  Kees de Kroo (PR 4.23.29)Koudekerke4.53.35M55   8.623  6:57
935  Markus BehneckeRemscheid4.53.41M45   8.621  6:58
936  Paul PléKobern-Gondorf4.53.41M45   8.621  6:58
937  Debby Elstgeest (PR 4.28.19)s-Heerenhoek4.53.50V35   8.616  6:58
938  Stephan BouwensBergen op Zoom4.54.05M55   8.609  6:58
939  Wim Huibregtse (PR 3.39.04)Westkapelle4.54.13M45   8.605  6:58
940  Henry van der GraafArnhem4.54.20M45   8.601  6:59
941  Kerstin DwarsKrefeld4.54.20V35   8.601  6:59
942  Michel Saps-Gravenhage4.54.21M35   8.601  6:59
943  Sjaak Riemens (PR 4.12.25)Vrouwenpolder4.54.22M35   8.600  6:59
944  Bjorn LievensPhilippine4.54.27Mse   8.598  6:59
945  Etienne de Koning (PR)Goes4.54.35M35   8.594  6:59
946  Tim SimonsRotterdam4.54.42Mse   8.591  6:59
947  Antoine Gijzel (debuut)Kapelle-Biezelinge4.54.42M35   8.591  6:59
948  Harriëtte Houmes (PR 3.49.35)Middelburg4.54.44V45   8.590  6:59
949  Martin de VIsser (PR 3.58.30)Middelburg4.54.47M50   8.588  6:59
950  Chris van der RietBergen op Zoom4.54.49M55   8.587  6:59
951  Marleen LeemansRotterdam4.54.54V45   8.585  6:59
952  Jan Kaljouw (PR 4.12.06)Oostkapelle4.54.55M45   8.584  6:59
953  Erik PistonoKobern-Gondorf4.54.57M35   8.583  6:59
954  Henri KlokBarneveld4.55.03M35   8.581  7:00
955  Michael HaexVoerde4.55.12M35   8.576  7:00
956  Raf IdeOedelem4.55.26M65   8.569  7:00
957  Marcel NaaktgeborenZwijndrecht4.55.38M45   8.564  7:00
958  Gertjan Louweret (PR 3.45.30)Middelburg4.55.47M35   8.559  7:01
959  Pascal Zoeteweij (debuut)Heinkenszand4.55.48Mse   8.559  7:01
960  Marcel De LaatSchijndel4.56.07M45   8.550  7:01
961  Thomas De CuyperStabroek4.56.10M35   8.548  7:01
962  Jan ten NapelDronten4.56.10M45   8.548  7:01
963  Peter Meijaard (PR 4.09.38)Kloetinge4.56.33M50   8.537  7:02
964  Mireille huiszoonLa grand4.56.38V35   8.535  7:02
965  Christopher LandwehrKevelaer4.56.38M45   8.535  7:02
966  Petra Verhulst (PR 4.07.44)Westkapelle4.56.44V45   8.532  7:02
967  Suzanne Geschiere (PR 3.40.36)Middelburg4.56.45V45   8.531  7:02
968  Sonja van den BergNoordwijk Gn4.56.46V45   8.531  7:02
969  Dirk-Pieter van Bennekom (debuut)Wilhelminadorp4.56.51M35   8.529  7:02
970  Stefan GeerlingsAalsmeer4.56.53M45   8.528  7:02
971  Kees Verburg (PR 4.18.18)Kamperland4.56.54M55   8.527  7:02
972  Rob EppingsZoutelande4.57.12Mse   8.519  7:03
973  Maurice Eppings (PR 3.48.50)Zoutelande4.57.12M55   8.519  7:03
974  Nico van den BergCapelle aan den IJssel4.57.15M55   8.517  7:03
975  Mart-Jan delzenne (PR 4.22.25)Krabbendijke4.57.15M35   8.517  7:03
976  Frank ReitzVleuten4.57.21M35   8.514  7:03
977  Anna EnningerWitten4.57.25Vse   8.512  7:03
978  Koos Bierings (PR 4.22.15)Vlissingen4.57.31M55   8.509  7:03
979  Alexander IbronDueren4.57.37M45   8.507  7:03
980  Frank FlosdorfDüren4.57.38M45   8.506  7:03
981  Mark GrimDruten4.57.41M45   8.505  7:03
982  Cor de Jonge (PR 3.47.02)Terneuzen4.57.42M55   8.504  7:03
983  Jurre BlauwAmsterdam4.57.50Mse   8.500  7:04
984  Emardo de Rijck (PR 3.53.38)Sint Jansteen4.57.52Mse   8.499  7:04
985  Fedor Hamelink (PR 4.48.06)Goes4.57.59M45   8.496  7:04
986  George Hahn (debuut)Zierikzee4.58.06M45   8.493  7:04
987  Ruth BosmansBoortmeereek4.58.08V35   8.492  7:04
988  Lilian van der SteenVlaardingen4.58.09V55   8.491  7:04
989  Leon WiskieRotterdam4.58.16M35   8.488  7:04
990  Marcel de GrauwEtten-Leur4.58.21M45   8.486  7:04
991  Annelot SuijkRotterdam4.58.34Vse   8.480  7:05
992  Roel WesselsAmsterdam4.58.41M45   8.476  7:05
993  Stijn LathouwersRosmalen4.58.46M35   8.474  7:05
994  Ton RijkersUden4.59.02M45   8.466  7:05
995  Louis RoblinGrapfontaine4.59.03M45   8.466  7:05
996  Ellen VisHalsteren4.59.03V45   8.466  7:05
997  Bruno KochZizers4.59.23M35   8.456  7:06
998  Irene WagnerRiegelsberg4.59.23V45   8.456  7:06
999  Anthony PietteGistel4.59.26M35   8.455  7:06
1000  Jos van STEE (PR 3.58.32)s-Gravenpolder4.59.35M45   8.451  7:06
1001  Nh MoolenaarVlissingen4.59.35M35   8.451  7:06
1002  Geera Poot-TorenVlaardingen4.59.38V45   8.449  7:06
1003  Ronald Ridderbos (PR 4.27.10)Middelburg4.59.39Mse   8.449  7:06
1004  ALBERT van der HeijdenBergen op Zoom4.59.43M45   8.447  7:06
1005  Margo van ZummerenTilburg4.59.45V45   8.446  7:06
1006  Bert KwintAssendelft4.59.45M55   8.446  7:06
1007  Michel LouisseMiddelburg4.59.53M35   8.442  7:06
1008  Tony WestenAmsterdam4.59.58M45   8.440  7:07
1009  Chris Koppejan (PR 4.09.20)s-Gravenpolder5.00.02M45   8.438  7:07
1010  Eric De KEIJZER (debuut)Kruiningen5.00.08M55   8.435  7:07
1011  Rene Moerland (PR 4.04.54)Yerseke5.00.08M35   8.435  7:07
1012  Hans Minnaard (PR 3.50.23)Yerseke5.00.18M55   8.431  7:07
1013  Eric van BredaAmersfoort5.00.19M55   8.430  7:07
1014  Paul Suijk (PR 4.45.25)Oostkapelle5.00.22M55   8.429  7:07
1015  Wil Oudshoorn (PR 4.03.49)Goes5.00.36M55   8.422  7:07
1016  Hans Alewijnse (PR 4.06.25)Vlissingen5.00.40M45   8.420  7:08
1017  Jac SarisVenlo5.00.42M55   8.419  7:08
1018  Huib den BravenHoogblokland5.00.53M45   8.414  7:08
1019  Goverdien den BravenHoogblokland5.00.56V45   8.413  7:08
1020  Peter LoonenUlvenhout AC5.01.08M55   8.407  7:08
1021  Kees de Visser (PR 4.24.56)Aagtekerke5.01.09M50   8.407  7:08
1022  Nancy MoeyersonsMechelen5.01.13V45   8.405  7:08
1023  Niels de Waters-Gravenhage5.01.34Mse   8.395  7:09
1024  John RommensWoensdrecht5.01.40M65   8.392  7:09
1025  Cyril SchettersBergen op Zoom5.01.44M35   8.391  7:09
1026  John NoutHalsteren5.01.44M45   8.391  7:09
1027  Reggy LambertKloosterzande5.01.51M45   8.387  7:09
1028  Doris KinkelStolberg5.01.51V35   8.387  7:09
1029  Lineke van der SneppenBreda5.01.51V35   8.387  7:09
1030  Monica LanzendörferDüsseldorf5.01.55V45   8.385  7:09
1031  Wilco IJzermanMeerkerk5.02.00M35   8.383  7:09
1032  Thomas PetersKöln5.02.13Mse   8.377  7:10
1033  Jan HuijsmanWinterswijk5.02.13M65   8.377  7:10
1034  Anja WalstockPrinsenbeek5.02.15V45   8.376  7:10
1035  Marion CarineWépion5.02.16M35   8.376  7:10
1036  Sander HuismanHerten5.02.27M35   8.371  7:10
1037  Diana Van GentAmersfoort5.02.39V35   8.365  7:10
1038  Adrie VolleringWaarder5.02.46M45   8.362  7:11
1039  Ton ReijmersWoerden5.02.46M55   8.362  7:11
1040  Tessa DekkerAmsterdam5.02.47Vse   8.361  7:11
1041  Francois BakkerWoerden5.02.48M45   8.361  7:11
1042  Maarten van den BroekWaddinxveen5.02.51M65   8.360  7:11
1043  Coin SteukNettetal5.02.52M45   8.359  7:11
1044  Rob WeedaRotterdam5.02.56M45   8.357  7:11
1045  Ronald Melaard (PR 3.45.37)Oost-Souburg5.02.57M35   8.357  7:11
1046  Jan Van den HovenHeemskerk5.02.59M45   8.356  7:11
1047  Fred van der RoestHilversum5.02.59M45   8.356  7:11
1048  Kitty Van der MaasOosterhout5.03.01V45   8.355  7:11
1049  Paul de Jonge (PR 4.12.27)Kloetinge5.03.06M45   8.353  7:11
1050  Pepijn Geldof (debuut)Vlissingen5.03.09Mse   8.351  7:11
1051  Johan van den BoogaartNumansdorp5.03.11M35   8.350  7:11
1052  Lenie de VisserSchiedam5.03.16V55   8.348  7:11
1053  Mark Weijer (PR 4.21.29)Kapelle-Biezelinge5.03.16M35   8.348  7:11
1054  Bo Gravestein (PR 4.16.17)Sint-Annaland5.03.25V45   8.344  7:11
1055  Bram BergVeenendaal5.03.37M45   8.338  7:12
1056  Daniëlle Mook (PR 4.32.54)Burgh-Haamstede5.03.45V45   8.335  7:12
1057  Marcel van der VorstOosterhout5.03.56M45   8.330  7:12
1058  André de Koning (PR 4.27.20)Goes5.03.57M55   8.329  7:12
1059  Martijn GeerdsenZwijndrecht5.04.00Mse   8.328  7:12
1060  Marga de BreeHalsteren5.04.06V45   8.325  7:12
1061  Toos van den EijndenBergen op Zoom5.04.09V55   8.324  7:12
1062  Helen CoomansTilburg5.04.09V45   8.324  7:12
1063  Paul VerbekeWaasmunster5.04.13M55   8.322  7:13
1064  Menno SpoelstraBergschenhoek5.04.22M45   8.318  7:13
1065  Leo Boone (PR 4.33.24)Burgh-Haamstede5.04.56M45   8.302  7:14
1066  Jan Jobse (PR 4.29.46)Serooskerke5.05.18M65   8.292  7:14
1067  Christiaan Gevers DeynootHarmelen5.05.25Mse   8.289  7:14
1068  Barend Gevers DeynootHarmelen5.05.26Mse   8.289  7:14
1069  Marleen Ter MatenBarneveld5.05.30V45   8.287  7:14
1070  Jolanda Markx (PR 4.33.39)Oost-Souburg5.05.43V35   8.281  7:15
1071  Pascal Soukup (debuut)Koudekerke5.05.48Mse   8.279  7:15
1072  Jaap Snoep (PR 4.43.23)Tholen5.05.58M35   8.274  7:15
1073  Angelo LeeggangersRaamsdonksveer5.06.11M45   8.269  7:15
1074  Ben HermelerBreda5.06.14M65   8.267  7:15
1075  Erwin KievitBoxtel5.06.20M45   8.265  7:16
1076  Daaf Kooman (PR 4.16.34)Kapelle-Biezelinge5.06.20M45   8.265  7:16
1077  Henny LangerakVenlo5.06.24M55   8.263  7:16
1078  Mat LaugsVenlo5.06.24M55   8.263  7:16
1079  Pieter den Hollander (PR 4.05.18)Serooskerke5.06.25M45   8.262  7:16
1080  Bernadette SChets (PR)zierikzee5.06.28V35   8.261  7:16
1081  Corne' KlijnTilburg5.06.30M45   8.260  7:16
1082  Elza van Alphen (PR 4.15.01)Tholen5.06.34V45   8.258  7:16
1083  Pieter KoevermansAmmerstol5.06.46M55   8.253  7:16
1084  Wilco HoegeeOude-Tonge5.06.49Mse   8.252  7:16
1085  Hans VerhaagVenlo5.06.56M45   8.248  7:16
1086  Nancy WisotzkiVenlo5.06.57V35   8.248  7:16
1087  Johan van der Jagt (PR 4.21.04)Yerseke5.07.04M35   8.245  7:17
1088  Leo StansVlaardingen5.07.06M55   8.244  7:17
1089  Kornelis Kamerling (debuut)Goes5.07.13M35   8.241  7:17
1090  Ron Brusket (PR 4.26.37)Wilhelminadorp5.07.18M45   8.239  7:17
1091  Robert Eerland (PR 4.28.10)Oost-Souburg5.07.25M45   8.235  7:17
1092  Wendy Slabbekoorn (debuut)Kapelle-Biezelinge5.07.30Vse   8.233  7:17
1093  Sung van 't Veer (PR 5.04.46)Middelburg5.07.40V35   8.229  7:17
1094  Mariska Luiten (PR 4.25.43)Middelburg5.07.41V35   8.228  7:18
1095  Jörn HerrmannTitz5.07.47M35   8.226  7:18
1096  Arnold Westerbeke (PR 4.24.31)Vlissingen5.07.59Mse   8.220  7:18
1097  Maringe Vogel (debuut)Middelburg5.08.03V45   8.218  7:18
1098  Marco StrooOost-Souburg5.08.22M35   8.210  7:18
1099  Ad den Dekker (PR 4.52.36)Kapelle-Biezelinge5.08.35M55   8.204  7:19
1100  Alfred Sturm (PR 4.53.25)Wemeldinge5.08.36M35   8.204  7:19
1101  Jacco FeenstraRotterdam5.08.44M35   8.200  7:19
1102  Quillermo PellicaanTeteringen5.08.53M35   8.196  7:19
1103  Amelie KlöpferWitten5.08.55Vse   8.195  7:19
1104  John TreurMijdrecht5.09.15M45   8.187  7:20
1105  Henk CouwenbergWaalre5.09.16M45   8.186  7:20
1106  Ron VeenhofValkenswaard5.09.16M45   8.186  7:20
1107  Jack VerberneWaalre5.09.16M55   8.186  7:20
1108  Mark Kakes (PR 4.20.24)Wolphaartsdijk5.09.22M45   8.183  7:20
1109  Nicolien van Bezu (PR 4.36.16)Biervliet5.09.40V45   8.176  7:20
1110  Jan van den BroekGeldermalsen5.09.42M55   8.175  7:20
1111  Gerrit LengkeekSpijkenisse5.09.53M55   8.170  7:21
1112  Jacquelien Smit (PR 4.50.35)Heinkenszand5.10.02V45   8.166  7:21
1113  Frédéric FrancuckBruxelles5.10.20M45   8.158  7:21
1114  Delfine Renson (debuut)Middelburg5.10.29Vse   8.154  7:21
1115  Leen BoutBrielle5.10.37M45   8.151  7:22
1116  Timothy Klap (debuut)Vlissingen5.10.37M35   8.151  7:22
1117  Chris Ijzelenberg (PR 5.03.12)Oosterland5.10.49M35   8.145  7:22
1118  Fred RaaijmakersSteenbergen5.10.56M45   8.142  7:22
1119  Martijn MalinkaBreda5.11.18Mse   8.133  7:23
1120  Pierre FußmannRodgau5.11.19Mse   8.132  7:23
1121  Angeline de GraaffBergen Nh5.11.21V55   8.131  7:23
1122  Charles BeijeMiddelburg5.11.31M55   8.127  7:23
1123  Marije de GruijterUtrecht5.11.37Vse   8.124  7:23
1124  Esther van Sluijs (PR 4.23.19)Kloetinge5.11.57V35   8.116  7:24
1125  Roman Holys-Gravenhage5.12.02M45   8.114  7:24
1126  Arjan BreugemBergen op Zoom5.12.41M35   8.097  7:25
1127  Jurgen Van HandenhoveBegijnendijk5.12.51M35   8.092  7:25
1128  Nathalie de WeerdZwolle5.12.57Vse   8.090  7:25
1129  Elma de JongNieuw-Vennep5.13.05V45   8.086  7:25
1130  Lian KuiperBergen op Zoom5.13.06V45   8.086  7:25
1131  Johan van LitsenburgDuizel5.13.12M55   8.083  7:25
1132  Matthijs van Straten (PR 4.09.58)Vlissingen5.13.13M35   8.083  7:25
1133  Reinier van LitsenburgEindhoven5.13.35Mse   8.073  7:26
1134  Gerda MartensRotterdam5.14.08V55   8.059  7:27
1135  Frank de Koeijer (PR 4.19.40)Middelburg5.14.13M35   8.057  7:27
1136  Dick van IjperenOostvoorne5.14.18Mse   8.055  7:27
1137  Edwin Blok (PR)Middelburg5.14.20M35   8.054  7:27
1138  Chantal WeimerBarneveld5.14.29V35   8.050  7:27
1139  Stuard MatthijsseVlissingen5.14.33Mse   8.049  7:27
1140  Gemma VerbruggenBoxtel5.14.39V45   8.046  7:27
1141  Dirk PellicaanWoudrichem5.14.42M55   8.045  7:27
1142  Rebecca de Winter (PR 4.36.37)Ovezande5.14.48V50   8.042  7:28
1143  Leo Goedegebure (PR 4.48.09)s-Heer Arendskerke5.14.49M55   8.042  7:28
1144  Michael QuanderMaintal5.15.02M45   8.036  7:28
1145  Rietje CorstensBergen op Zoom5.15.04V65   8.035  7:28
1146  Patrick Harting (PR 4.46.04)koudekerke5.15.04M45   8.035  7:28
1147  Richard Kooper (PR 4.43.01)Vlissingen5.15.06M35   8.035  7:28
1148  Ronald NuijtenDordrecht5.15.12M35   8.032  7:28
1149  Ko van der MaasKrimpen aan den IJssel5.15.12M45   8.032  7:28
1150  Siegfried DauberAachen5.15.13M55   8.032  7:28
1151  Thomas DabrowskiDusseldorf5.15.32M45   8.024  7:29
1152  Cora VerheijAbbenbroek5.15.34V45   8.023  7:29
1153  Frans de Graafs-Gravenhage5.15.39M35   8.021  7:29
1154  Alice SigtermansPapendrecht5.15.44V45   8.018  7:29
1155  Jörg HubenthalKassel5.15.46M55   8.018  7:29
1156  Kees HessHaaren5.15.46M65   8.018  7:29
1157  Remon van HolsteinRotterdam5.15.46Mse   8.018  7:29
1158  Chris Kole (PR 4.23.09)Wemeldinge5.15.49Mse   8.016  7:29
1159  Norbert FerfersMönchengladbach5.15.57M55   8.013  7:29
1160  John VijfschaftWijk aan Zee5.16.02M45   8.011  7:29
1161  Per van der WielMolenaarsgraaf5.16.13Mse   8.006  7:30
1162  Stefan WörsdörferBergisch Gladbach5.16.19M55   8.004  7:30
1163  Rob van der LuitOegstgeest5.16.24M55   8.002  7:30
1164  Mirna Openneer (debuut)Middelburg5.16.25Vse   8.001  7:30
1165  Chantal KuijpersEindhoven5.16.25V45   8.001  7:30
1166  Patrick KonEindhoven5.16.25M45   8.001  7:30
1167  Jacqueline Kafoe-Quist (PR 4.37.34)Zierikzee5.16.32V45   7.998  7:30
1168  Marion Goossen (PR 4.12.22)Terneuzen5.16.49V40   7.991  7:31
1169  Laurent CarlierWaterloo5.17.03Mse   7.985  7:31
1170  Sandra De KortRijen5.17.11V35   7.982  7:31
1171  Kees Kloosterman (PR 4.26.21)Wolphaartsdijk5.17.19M45   7.978  7:31
1172  Marianne Koster (PR 4.37.41)Borssele5.17.24Vse   7.976  7:31
1173  Mark van HeusdenAmersfoort5.17.47M35   7.967  7:32
1174  Tono Wondergem (PR 5.07.10)Westkapelle5.17.52M50   7.965  7:32
1175  Sietze van der WalHouten5.17.52M45   7.965  7:32
1176  Christian NoftzHerzogenrath5.18.01M45   7.961  7:32
1177  Egbert van der VenHouten5.18.03M55   7.960  7:32
1178  Miranda Kwakkelaar (debuut)Oost-Souburg5.18.24V35   7.951  7:33
1179  John Sonnevijlle (PR 5.07.18)Vlissingen5.18.30M45   7.949  7:33
1180  Michel BosmanMiddelburg5.18.44M35   7.943  7:33
1181  Piet de KnegtRhoon5.18.45M55   7.943  7:33
1182  Sjaak SchipperGroningen5.19.08M65   7.933  7:34
1183  Nils PickartzKrefeld5.19.11Mse   7.932  7:34
1184  Andre Kramer (PR 4.43.21)Yerseke5.19.16M45   7.930  7:34
1185  Marlou Eckhardt (PR 4.45.36)Wemeldinge5.19.28Vse   7.925  7:34
1186  Jeroen HooijerBaarn5.19.31M45   7.924  7:34
1187  Maarten KaufmannAmsterdam5.19.45Mse   7.918  7:35
1188  Robin UlteeSnelrewaard5.19.45M35   7.918  7:35
1189  Eric van Gilsts-Heer Hendrikskinderen5.19.52M45   7.915  7:35
1190  Jan-Willem van der Hart (PR 4.55.54)Nieuwdorp5.19.53M35   7.914  7:35
1191  Graziano ZanellaEsneux5.19.57M55   7.913  7:35
1192  Zegert GnadeNieuw-Vossemeer5.20.02M45   7.911  7:35
1193  Mariska de Bree (PR 5.14.12)Middelburg5.20.12Vse   7.907  7:35
1194  William DronkersWestkapelle5.20.16Mse   7.905  7:35
1195  Sebastian VerkuilenBreda5.20.21Mse   7.903  7:36
1196  Jan van KatwijkRhoon5.20.25M55   7.901  7:36
1197  Jan Verhage (debuut)Aagtekerke5.20.32Mse   7.898  7:36
1198  Ton van den Berg (PR 4.08.25)Zoutelande5.20.37M45   7.896  7:36
1199  Cornelis v RijnHalsteren5.20.43M45   7.894  7:36
1200  Tamara van der Leij-DrentDrachten5.20.44V35   7.893  7:36
1201  Carlo PappotMijdrecht5.20.44M45   7.893  7:36
1202  Peter Groenenberg (PR 4.45.56)Middelburg5.20.48M35   7.892  7:36
1203  Jos Boot (PR 3.26.31)Zoutelande5.21.13M55   7.882  7:37
1204  Robin Mol (debuut)Yerseke5.21.22Mse   7.878  7:37
1205  Angèle van TiggelenMoerstraten5.21.24V45   7.877  7:37
1206  Mike Egter van Wissekerke (PR 5.14.24)Middelburg5.21.30Mse   7.875  7:37
1207  MART REBEL FensCapelle aan den IJssel5.21.43M35   7.869  7:37
1208  Rob ZeijgerNieuwerkerk ad IJssel5.21.45M45   7.869  7:38
1209  William Hoondert (PR 4.21.06)Heinkenszand5.22.22M45   7.853  7:38
1210  Elroy CzajkaWestkapelle5.22.55Mse   7.840  7:39
1211  Leo SteenbakkerMiddelburg5.23.11M55   7.834  7:40
1212  Yippie van den BergMiddelburg5.23.18Mse   7.831  7:40
1213  Gert HofkensRaamsdonksveer5.23.21M45   7.830  7:40
1214  Simon Beijer (PR 4.30.27)Middelburg5.23.40Mse   7.822  7:40
1215  Roland van DrielGouda5.23.45M45   7.820  7:40
1216  Peter HekkerBreda5.23.46M65   7.820  7:40
1217  Nevzat Altikulaç (PR 4.07.28)Middelburg5.23.55M45   7.816  7:41
1218  Oscar BosjeLeiden5.23.59M55   7.814  7:41
1219  Rob VlietstraNijkerkerveen5.24.26M55   7.803  7:41
1220  Marie VlietstraNijkerkerveen5.24.27V55   7.803  7:41
1221  Debbie de Wit-NoormanAmstelveen5.24.31V45   7.801  7:41
1222  Monica Kesteloo (PR 4.49.22)Vlissingen5.24.45V45   7.796  7:42
1223  René SerierZoutelande5.24.47Mse   7.795  7:42
1224  David BlumIssum5.24.50Mse   7.794  7:42
1225  Thomas KlingenDuisburg5.24.56M35   7.791  7:42
1226  Eric Wijnacker (debuut)Vlissingen5.24.58Mse   7.791  7:42
1227  Martijn RaviaZierikzee5.24.58Mse   7.791  7:42
1228  Quinten Mesu (PR 4.22.18)Middelburg5.25.14Mse   7.784  7:42
1229  Dick van der ReijdenRotterdam5.25.15M45   7.784  7:42
1230  Rob Bourgonje (PR 5.06.41)Driewegen5.25.15M55   7.784  7:42
1231  René Nijsse (PR 5.14.11)Wolphaartsdijk5.25.17M55   7.783  7:43
1232  Izaak Kroon (PR 5.02.54)Middelburg5.25.25M55   7.780  7:43
1233  Jaap de KamAmstelveen5.25.30M65   7.778  7:43
1234  Matthieu van LeeuwenBergen op Zoom5.25.33M45   7.777  7:43
1235  Jeroen Paijmans (PR 5.20.00)Nieuwdorp5.25.50M45   7.770  7:43
1236  Lise HekhuisVeere5.25.51Vse   7.770  7:43
1237  Philip GoossensOostende5.26.31M55   7.754  7:44
1238  Coen BremerAmersfoort5.26.31M35   7.754  7:44
1239  Nikki WerkmanAlmere5.26.31Vse   7.754  7:44
1240  Erwin Salemink (PR 4.47.12)Serooskerke5.26.39M45   7.750  7:44
1241  Martin van den HoekGoes5.26.41M55   7.750  7:45
1242  Arthur GillissenMiddelburg5.27.10Mse   7.738  7:45
1243  Hans SlootSchiedam5.27.19M45   7.735  7:45
1244  Dick Van DyckAntwerpen5.27.20M45   7.734  7:45
1245  Oliver BeerSprockhövel5.27.30M45   7.730  7:46
1246  Arjo OuwensRotterdam5.27.36M45   7.728  7:46
1247  Jörgen Peer (PR 4.53.39)Oost-Souburg5.27.55M45   7.721  7:46
1248  Jan van de Velde (PR)Oosterland5.27.57M35   7.720  7:46
1249  Wendy de RijkeRotterdam5.27.59V35   7.719  7:46
1250  Herman van Hoeve (PR 4.05.59)Vlissingen5.28.06M55   7.716  7:47
1251  Marieke de Vries (debuut)Zoutelande5.28.24V35   7.709  7:47
1252  Marty BouquetRoosendaal5.28.48M55   7.700  7:48
1253  Peter de Broekert (PR 4.54.08)s-Heer Hendrikskinderen5.28.56M45   7.697  7:48
1254  Albert PelssersHouten5.29.03M55   7.694  7:48
1255  Maria Vierthaler (PR 4.57.44)Vlissingen5.29.23V35   7.686  7:48
1256  Jean-Pierre Maas (PR 4.59.59)Vlissingen5.29.26M35   7.685  7:48
1257  Werner Verplanke (PR)Vlissingen5.29.59M45   7.672  7:49
1258  Richard Geleedst (PR 5.02.41)s-Gravenpolder5.30.02M35   7.671  7:49
1259  Ron Openneer (debuut)Arnemuiden5.30.07M45   7.669  7:49
1260  Jan VermeerMaasland5.30.17M45   7.665  7:50
1261  Joop TerwielSchiedam5.30.19M65   7.664  7:50
1262  Piet Jobse (PR 4.25.26)Koudekerke5.30.19M55   7.664  7:50
1263  Myriam TauschNeukirchen-Vluyn5.30.24V35   7.663  7:50
1264  Kees Geertse (PR 4.12.17)Meliskerke5.30.25M55   7.662  7:50
1265  Charlie KerklaanBergen Nh5.30.37M55   7.658  7:50
1266  Andre van Vliet (PR 5.01.26)Dreischor5.30.45M35   7.654  7:50
1267  Tom Bostelaar (PR 4.09.54)Oostkapelle5.30.48Mse   7.653  7:50
1268  Vincent de GrauwEtten-Leur5.30.56M35   7.650  7:51
1269  Sandra FrenkenWeert5.31.02V35   7.648  7:51
1270  Helmut LeyDuisburg5.31.14M65   7.643  7:51
1271  Ronald HofkensRaamsdonksveer5.31.35M45   7.635  7:52
1272  Martijn Ruissen (PR 5.08.44)Wolphaartsdijk5.31.46Mse   7.631  7:52
1273  Madeleine Spaeter- RommerMiddelburg5.31.54V35   7.628  7:52
1274  Peter de GrootBarneveld5.32.21M35   7.618  7:53
1275  René Goetheer (PR 4.01.11)Wolphaartsdijk5.32.36M45   7.612  7:53
1276  Arwin Schot (PR 4.39.18)Zierikzee5.33.16M50   7.597  7:54
1277  Herman Abbink (PR 3.43.02)Goes5.33.18M55   7.596  7:54
1278  Bertjan KraleOttoland5.33.36M45   7.589  7:54
1279  Dineke MijerOostvoorne5.33.40V55   7.588  7:54
1280  Jolanda ArdonOostvoorde5.33.40V55   7.588  7:54
1281  Raymond AcsVirton5.33.49M55   7.584  7:55
1282  Wim LoogTilburg5.34.20M65   7.572  7:55
1283  Remko ToorenburghAlmere5.34.23M35   7.571  7:55
1284  Gera Van BovenNijkerk5.34.32V55   7.568  7:56
1285  Niek VerhageWestkapelle5.34.39Mse   7.565  7:56
1286  Marco VroegindeweijOud-Beijerland5.34.41M35   7.564  7:56
1287  Barbara FlierMijnsheerenland5.34.42V35   7.564  7:56
1288  Sylvia PassonNettetal5.34.43V45   7.564  7:56
1289  Elli JongmannsNettetal5.34.44V55   7.563  7:56
1290  Jan van Schagen (PR 4.17.38)Goes5.35.03M60   7.556  7:56
1291  Remco VervloetBarendrecht5.35.23M35   7.549  7:57
1292  Willem van der VaartVlaardingen5.35.27M55   7.547  7:57
1293  Tamara Schöningh (PR)Middelburg5.36.03V35   7.534  7:58
1294  Patricio RamosKonz5.36.06M55   7.533  7:58
1295  Hans den Boer (PR 4.27.28)Nieuwdorp5.36.53M55   7.515  7:59
1296  Duncan KikkertHoek van Holland5.36.59M45   7.513  7:59
1297  Johan Quist (PR)Middelburg5.37.25M50   7.503  8:00
1298  Marc van GelderLeeuwarden5.37.28M45   7.502  8:00
1299  Paul minnaar (debuut)Middelburg5.38.04M45   7.489  8:01
1300  Anne-Marieke HennemanZaandam5.38.43V35   7.474  8:02
1301  Lucien de Boer (PR 4.42.16)Zierikzee5.38.44M40   7.474  8:02
1302  Gina BlumBietigheim Bissingen5.38.54Vse   7.470  8:02
1303  Mustafa RasulRoosendaal5.39.28Mse   7.458  8:03
1304  Anouk de Hamer (PR 5.12.49)Nieuwdorp5.39.41Vse   7.453  8:03
1305  Kim DousiBergen op Zoom5.39.49Vse   7.450  8:03
1306  Michel van DoornZwijndrecht5.40.40M35   7.432  8:04
1307  Henk ten HaveVelden5.40.45M55   7.430  8:05
1308  Marcella de Jong (PR 5.40.49)Wemeldinge5.41.10V35   7.421  8:05
1309  Henny MartensWalbeck5.41.11M65   7.420  8:05
1310  Wim SollieWilsum5.42.12M45   7.398  8:07
1311  Inge LensRijkevorsel5.42.15V35   7.397  8:07
1312  Daniëlle Van DamOud-Beijerland5.42.19V35   7.396  8:07
1313  Ulrike PlönesNettetal5.42.26V45   7.393  8:07
1314  Marcel Krikke (PR 5.05.54)Oost-Souburg5.43.03M45   7.380  8:08
1315  Arthur Stijns (PR 5.07.37)Oudelande5.43.05M65   7.379  8:08
1316  Jakobus Meulenberg (PR 4.25.14)Oudelande5.43.16M45   7.375  8:08
1317  Piet Verhage (PR 4.07.44)Westkapelle5.43.42M70   7.366  8:09
1318  Raf Spaeter (debuut)Middelburg5.43.48M35   7.364  8:09
1319  Bas de RegtMiddelburg5.43.49Mse   7.364  8:09
1320  Sytze KoolhaasOosteind5.44.01M55   7.359  8:09
1321  Julia PaessensGeldern5.44.15Vse   7.354  8:10
1322  Joep Roseboom (PR 3.40.06)Vlissingen5.45.27M45   7.329  8:11
1323  Lucienne van den Broek (PR 5.20.03)Oost-Souburg5.45.28V55   7.328  8:11
1324  Bert Doedel (PR 5.10.11)Middelburg5.45.42M45   7.323  8:12
1325  Stefan JurgahnFachingen5.46.36M35   7.304  8:13
1326  Andrea BleekerBiggekerke5.46.37Vse   7.304  8:13
1327  Thomas DwarsKrefeld5.46.43M45   7.302  8:13
1328  Sandra BaudermannSimmerath5.46.47V35   7.301  8:13
1329  Ad Schoe (debuut)Westkapelle5.46.59M45   7.296  8:13
1330  Ben Schrooten (PR 5.32.57)Vlissingen5.47.08M55   7.293  8:14
1331  Ad Roovers (PR 4.52.30)Hulst5.47.20M55   7.289  8:14
1332  Bart van Belle (debuut)Oost-Souburg5.47.32Mse   7.285  8:14
1333  Isabelle BerkèsEthe5.47.34V45   7.284  8:14
1334  Yannick k DropsyEthe5.47.35M45   7.284  8:14
1335  Katia LeroyStraimont5.47.35V45   7.284  8:14
1336  Aldo LeroyBertrix5.47.35M45   7.284  8:14
1337  Ronny SchoukensStraimont5.47.36M45   7.283  8:14
1338  Lian GebhardtBodegraven5.47.47V45   7.280  8:15
1339  Bas HuizingaGroningen5.48.16M35   7.269  8:15
1340  Martin Willemse (PR 4.25.32)Vlissingen5.48.39M35   7.261  8:16
1341  Huub van ExelRaamsdonksveer5.49.09M45   7.251  8:16
1342  Wesley Kroon (PR 5.38.33)Vlissingen5.49.30Mse   7.244  8:17
1343  Nicky Walpot (debuut)Sint Philipsland5.49.50Mse   7.237  8:17
1344  Henk Geelhoed (debuut)Middelburg5.50.11M35   7.230  8:18
1345  Alain de smitIjzendijke5.50.18Mse   7.227  8:18
1346  Madeleine SauerLint5.50.50V55   7.216  8:19
1347  Michael LangeRadevormwald5.51.34M45   7.201  8:20
1348  Anton van LammerenOuderkerk aan de Amstel5.51.37M55   7.200  8:20
1349  Felix de NatrisEnschede5.51.58Mse   7.193  8:20
1350  Louise CornelisRotterdam5.52.02V45   7.192  8:21
1351  Rody Geschiere (PR)Middelburg5.52.31M35   7.182  8:21
1352  Monique Gillesse (PR 5.38.30)Vlissingen5.52.41V45   7.178  8:22
1353  Helma VermeerMaasland5.53.12V45   7.168  8:22
1354  Anneke Gillissen (debuut)Middelburg5.53.18V45   7.166  8:22
1355  Bernd NellessenViersen5.53.30M45   7.162  8:23
1356  Uta MüsgensEschweiler5.53.42V55   7.158  8:23
1357  Dieter Van GoolMerksem5.53.43M45   7.157  8:23
1358  Adie KunstMiddelburg5.54.06M55   7.150  8:24
1359  Raymond Anthonise (PR 4.35.18)s-Gravenpolder5.55.22M55   7.124  8:25
1360  Philippe CloothNettersheim5.57.35M45   7.080  8:28
1361  Petra van HooijdonkOosteind5.57.40V55   7.078  8:29
1362  Kees HeilApeldoorn5.58.36M55   7.060  8:30
1363  Willemien Vette (debuut)Nisse5.59.16Vse   7.047  8:31
Mannen: 1135 (83.27%) => M35=298 - M40=17 - M45=386 - M50=22 - M55=170 - M60=4 - M65=30 - M70=1 - Mse=207
Vrouwen: 228 (16.73%) => V35=75 - V40=5 - V45=71 - V50=2 - V55=27 - V65=2 - Vse=46

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.227 seconden nodig om deze lijst met 1363 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
06-10-2018 16e KustmarathonZoutelandeKustmarathon0
07-10-2017 15e KustmarathonZoutelandeKustmarathon0
03-10-2015 13e KustmarathonZoutelandeKustmarathon4108
04-10-2014 12e KustmarathonZoutelandeKustmarathon5516
05-10-2013 11e KustmarathonZoutelandeKustmarathon7775
06-10-2012 10e KustmarathonZoutelandeKustmarathon7076
01-10-2011 9e KustmarathonZoutelandeKustmarathon10268
02-10-2010 8e KustmarathonZoutelandeKustmarathon6623
03-10-2009 7e KustmarathonZoutelandeKustmarathon4819
04-10-2008 6e KustmarathonZoutelandeKustmarathon3589
06-10-2007 5e KustmarathonZoutelandeKustmarathon2531
07-10-2006 4e KustmarathonZoutelandeKustmarathon4017
01-10-2005 3e KustmarathonZoutelandeKustmarathon2281
02-10-2004 2e KustmarathonZoutelandeKustmarathon2323
04-10-2003 1e KustmarathonZoutelandeKustmarathon2475

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Warmathon..
Jan Roose: Warmathon..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (79)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (79)
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: New York City Marathon (2)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
Recente video(s)
Video van 26e Inkelcross
Video van 26e Inkelcross Evenement van de week
Video van 18e Hobbeldebobbelloop
Atletiek Zeeland © 2018