zondag 21 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in 13e Tielemanloop
Middelharnis, zaterdag 24 september 2016 - Organisatie: Flakkee
10 km
001 Nunen Bart van   Passaat          672 0:30:01    1eHse 19.988  3.00
002 StNicolaas Ricar av Flakkee       570 0:34:41    2eHse 17.299  3.28
003 Berendsen Hans   Pallas'93        506 0:36:27    1eH40 16.460  3.38
004 Bloem Vincent    Pallas'93        509 0:36:30    3eHse 16.438  3.39
005 Groot Richard de TTB Stolwijk     528 0:36:32    2eH40 16.423  3.39
006 Vette Marcel de  Spirit           582 0:36:35    3eH40 16.400  3.39
007 Nieuwstraten Mar TVS'90           556 0:37:04    4eHse 16.187  3.42
008 Hoeven Jan van   Olympus'70       532 0:37:50    4eH40 15.859  3.47
009 Berge Laurey van av Flakkee       651 0:37:59    1eDse 15.796  3.47
010 Vermeulen Sven   Dynamica         689 0:38:00    1eH35 15.789  3.47
011 Munter Mark      Rotterdam        691 0:38:05    5eHse 15.754  3.48
012 Douw Wim         Diomedon         516 0:38:31    1eH50 15.577  3.51
013 Stolk Edwin      av Flakkee       664 0:38:40    5eH40 15.517  3.51
014 Wilde Jan de     AV'56            688 0:39:00    2eH50 15.384  3.54
015 Nieuwstraten Jer Hoogvliet        555 0:39:14    2eH35 15.293  3.55
016 Melissant Andre  av Flakkee       550 0:39:26    6eH40 15.215  3.56
017 Eijken Mark van  av Flakkee       658 0:39:51    3eH35 15.056  3.59
018 Harg Leo van de  Voorne Atl       593 0:40:10    3eH50 14.937  4.01
019 John Ronlad      TVS'90           684 0:40:21    4eH50 14.869  4.02
020 Tuk Erik         Voorne Atl       577 0:40:53    7eH40 14.675  4.05
021 Jansen Edwin     Heenvliet        536 0:40:58    6eHse 14.646  4.05
022 Gent Jan van     Spirit           679 0:41:02    5eH50 14.622  4.06
023 Arensman John    av Flakkee       686 0:41:06    7eHse 14.598  4.06
024 Tuk Henk         Voorne Atl       576 0:41:43    6eH50 14.382  4.10
025 Abma Piet        Lgr A Stichter   501 0:42:13    7eH50 14.212  4.13
026 Bakker Daniel    Ooltgensplaat    673 0:42:20    8eH40 14.173  4.13
027 Slijkhuis Carel  Spirit           675 0:42:25    8eH50 14.145  4.14
028 Graaf Ed de      Spark            524 0:42:34    1eH60 14.095  4.15
029 Boeters Eric-Pau Sommelsdijk      652 0:42:37    8eHse 14.079  4.15
030 Tieleman Henkjan av Flakkee       666 0:42:39    9eH40 14.068  4.15
031 Guttenberg Matei Spirit           594 0:42:44   10eH40 14.040  4.16
032 Kerkhof Michael  Rott Atl         692 0:42:47    9eHse 14.024  4.16
033 Kerkhof Henk     Tempelrunners    698 0:42:50    9eH50 14.007  4.16
034 Graaf Ronald van Voorne Atl       525 0:42:53   10eH50 13.991  4.17
035 Dongen Rijk van  Dirksland        657 0:42:56   10eHse 13.975  4.17
036 Mourik Bram      Sommelsdijk      661 0:42:58   11eH50 13.964  4.17
037 Kroon Rinus      Sommelsdijk      683 0:43:01   12eH50 13.948  4.18
038 Linde Annet vd   AV'56            687 0:43:15    1eD40 13.872  4.19
039 Schraven Remco   Voorne Atl       569 0:43:30   13eH50 13.793  4.20
040 Teijn Arjen      TVS'90           575 0:43:41   14eH50 13.735  4.22
041 Bruijs Petra     Spado            676 0:43:43    2eD40 13.724  4.22
042 Kievit Chris     O Tonge          707 0:43:55   11eHse 13.662  4.23
043 Lust Martine     Voorne Atl       591 0:43:58    1eD50 13.646  4.23
044 Druten Michel va Brielle          517 0:44:08   12eHse 13.595  4.24
045 Beek Ruud van    Spark            505 0:44:16    2eH60 13.554  4.25
046 Reuijl Arjan     av Flakkee       662 0:44:24   11eH40 13.513  4.26
047 Bakker Marjolein Spirit           503 0:45:00    3eD40 13.333  4.30
048 Groeneweg Erik   Spirit           526 0:45:03    4eH35 13.318  4.30
049 Kruit AmandaJola Spijkenisse      544 0:45:30    4eD40 13.186  4.33
050 Have Janita vd   av Flakkee       704 0:45:50    5eD40 13.090  4.35
051 Benschop Henk-Ja TVS'90           671 0:45:52   12eH40 13.081  4.35
052 Vendeloo Marco   Rotterdam Atl    580 0:45:54   13eH40 13.071  4.35
053 Koopal Martijn   Oudenhoorn       541 0:46:05   14eH40 13.019  4.36
054 Looij Johan      Herkngen         696 0:46:12   13eHse 12.987  4.37
055 Pocoroba Eugenia Brielle          561 0:46:26    6eD40 12.921  4.38
056 Bok Ronald van d Goedereede       653 0:46:36   15eH40 12.875  4.39
057 Mellaard Gerard  Spark            552 0:47:06    3eH60 12.738  4.42
058 Groningen Judith av Flakkee       527 0:47:10    2eDse 12.720  4.43
059 Zielst Leo van   Pallas'93        667 0:47:43   15eH50 12.574  4.46
060 Huizer Hendrik   Middelharnis     659 0:47:45    5eH35 12.565  4.46
061 Barends Nick     Hellevoetsluis   504 0:47:47   14eHse 12.556  4.46
062 Kool Jan         Spark            540 0:48:06    4eH60 12.474  4.48
063 Post Melissa     TVS'90           563 0:48:15    3eDse 12.435  4.49
064 Hansry Bart      TVS'90           674 0:48:19   16eH50 12.418  4.49
065 Damme Huib van   Voorne Atl       515 0:48:22    5eH60 12.405  4.50
066 Boot Niels       Goedereede       513 0:48:36   15eHse 12.345  4.51
067 Eelvelt Simon    Hellevoetsluis   519 0:48:56   16eHse 12.261  4.53
068 Wurff Peter van  Voorne Atle      590 0:49:09   17eH50 12.207  4.54
069 Poldervaart Jean Spark            562 0:49:35    2eD50 12.100  4.57
070 Pad Ivonne van d Brugrunners      560 0:49:58    3eD50 12.008  4.59
071 Pijls Hans       av Flakkee       693 0:50:08   18eH50 11.968  5.00
072 Groot Bert de    av Flakkee       690 0:50:20   19eH50 11.920  5.01
073 Strien Joris van Dirksland        678 0:50:34   20eH50 11.865  5.03
074 Klok Nienke      Voorne Atl       539 0:50:41    7eD40 11.838  5.04
075 Sliedrecht Aart  Middelharnis     571 0:51:14   21eH50 11.711  5.07
076 Eck John van     Barendrecht      518 0:51:27   16eH40 11.661  5.08
077 Korver Willem    Hellevoetsluis   542 0:51:31   17eHse 11.646  5.09
078 Have Martin vd   av Flakkee       705 0:51:34   17eH40 11.635  5.09
079 Lodder Jacquelin av Flakkee       546 0:51:37    8eD40 11.624  5.09
080 Gouw Richard     TVS'90           523 0:51:55   18eH40 11.556  5.11
081 Walstra Thijs    Pallas'93        588 0:52:00   22eH50 11.538  5.11
082 Klein Adri       Stellerunners    700 0:52:07   23eH50 11.512  5.12
083 Neef Ben de      Middelharnis     668 0:52:25    6eH35 11.446  5.14
084 Verhoef Afke     Voorne Atl       581 0:52:35    9eD40 11.410  5.15
085 Boon Ab          Voorne Atl       512 0:52:41    6eH60 11.388  5.16
086 Voorthuizen Adri av Flakkee       585 0:52:44   10eD40 11.378  5.16
087 Bonte Jos de     av Flakkee       511 0:52:47   18eHse 11.367  5.16
088 DingemanseRichar Dirksland        669 0:53:24   19eHse 11.235  5.20
089 Vos Annelies     Pallas'93        586 0:53:33    4eDse 11.204  5.21
090 Hoogerwerf Aad   Voorne Atl       533 0:53:44   24eH50 11.166  5.22
091 Hoeven Aad v     Spark            680 0:53:55   25eH50 11.128  5.23
092 Klaasse Leo      Brugrunners      537 0:54:19    7eH60 11.046  5.25
093 Lindhout Marcel  TVS'90           545 0:54:22   26eH50 11.036  5.26
094 Balen JanWillem  Dirksland        670 0:54:34   19eH40 10.995  5.27
095 KarsbergenEllen  o Tonge          706 0:55:15    5eDse 10.859  5.31
096 Snijder Lauw     av Flakkee       573 0:55:41   20eH40 10.775  5.34
097 Faber Jessica    av Flakkee       521 0:55:48   11eD40 10.752  5.34
098 Iwaarden Sharon  Sommelsdijk      534 0:55:54    6eDse 10.733  5.35
099 Posthuma Marco   Middelharnis     703 0:56:10   21eH40 10.682  5.37
100 Eerzamen Peter d Stellerunners    520 0:56:36   20eHse 10.600  5.39
101 Luijendijk Bob   Numansdorp       695 0:57:13   22eH40 10.486  5.43
102 Slooff Nannie    TVS'90           572 0:57:21   12eD40 10.462  5.44
103 Klijberg Arjen   Hellevoetsluis   538 0:58:02    7eH35 10.338  5.48
104 Strien Jos van   Dirksland        665 0:58:06   21eHse 10.327  5.48
105 Tillema Jeanet   av Flakkee       702 0:58:33   13eD40 10.247  5.51
106 Bie Leontine van Hoogvliet        507 0:58:47    4eD50 10.206  5.52
107 Bruinaars Leo    Hellevoetsluis   654 0:58:50    8eH60 10.198  5.52
108 Harmsen Trudie   Brielle          530 0:59:19    5eD50 10.115  5.55
109 Velzen Corrie va Brielle          579 0:59:21    6eD50 10.109  5.56
110 Vreeken Stefan   Middelharnis     681 0:59:27   22eHse 10.092  5.56
111 Mackloet Danikel Sommelsijk       660 0:59:34   23eH40 10.072  5.57
112 Veen Carola van  Spark            592 0:59:37   14eD40 10.064  5.57
113 Vlielander Gomme Stellerunners    584 1:00:25    9eH60 09.931  6.02
114 Nagtegaal Cor    Stellerunners    554 1:00:43   27eH50 09.881  6.04
115 Wys Mellanie de  Spark            589 1:01:00    7eDse 09.836  6.05
116 Bouwman Robert   Spijkenisse      514 1:01:02   28eH50 09.830  6.06
117 Nouwens Ins      av Flakkee       557 1:01:16    8eDse 09.793  6.07
118 Broek Sonja vd   Oostvoorne       685 1:01:30    7eD50 09.756  6.09
119 Muhlenbruch Fer  Hellevoetsluis   553 1:03:09   29eH50 09.501  6.18
120 Magermans Joost  Voorne Atl       547 1:03:26   24eH40 09.458  6.20
121 Bakker Daphne    Middelharnis     699 1:03:35    9eDse 09.436  6.21
122 Trommel Judith   Sommelsdijk      701 1:03:37   10eDse 09.431  6.21
123 Harzing Menno    av Flakkee       531 1:04:03    8eH35 09.367  6.24
124 Makop Peter      Brugrunners      548 1:04:27   25eH40 09.309  6.26
125 Leeuw Arjan de   av Flakkee       694 1:09:59   10eH60 08.573  6.59

5 km                                                           
001 Bouman David     av Flakkee       947 0:17:51    1eH   16.806  3.34
002 Zoon Bastian     av Flakkee       976 0:19:28    2eH   15.410  3.53
003 Moene Allard     Voorne Atl       927 0:19:59    3eH   15.012  3.59
004 Blom Hans        Spirit           997 0:20:24    4eH   14.705  4.04
005 Sluijs Ewout  va av Flakkee       939 0:21:02    5eH   14.263  4.12
006 Bennekom Jan v   Spirit           903 0:21:29    6eH   13.964  4.17
007 Laar Jos-Willem  Voorne Atl       990 0:21:53    7eH   13.709  4.22
008 Nuijten Marloes  Rotterdam Atl    986 0:22:40    1eD   13.235  4.31
009 Korbijn Martijn  Spirit           921 0:22:43    8eH   13.206  4.32
010 Stoop J          Sommelsdijk      906 0:22:57    9eH   13.071  4.35
011 Christen Michel  Brielle          996 0:24:05   10eH   12.456  4.48
012 Lodder Judith    av Flakkee       932 0:24:09    2eD   12.422  4.49
013 Assenberg Dick   Voorne Atl       911 0:24:19   11eH   12.337  4.51
014 Lenten Robert v  Brielle          910 0:24:21   12eH   12.320  4.52
015 Nagtegaal Kees   Sommelsdijk      925 0:24:25   13eH   12.286  4.52
016 Gribling Carolin Heenvliet        994 0:24:31    3eD   12.236  4.54
017 Dieren Judith va av Flakkee       946 0:24:35    4eD   12.203  4.54
018 Leij Paul van de Pallas'93        989 0:24:39   14eH   12.170  4.55
019 Prinsen Justin   Sommelsdijk      942 0:24:43   15eH   12.137  4.56
020 Marel Cynthia v  Hellevoetsluis   987 0:25:14    5eD   11.889  5.02
021 Dieren Debora v  av Flakkee       929 0:26:01    6eD   11.531  5.12
022 Velde Jaco van d Middelharnis     979 0:26:10   16eH   11.464  5.13
023 Tieleman Thom    Sommelsdijk      938 0:26:27   17eH   11.342  5.17
024 Have Lieke vd    av Flakkee       905 0:26:37    7eD   11.271  5.19
025 GotzenbergerMary                  913 0:26:55   18eH   11.145  5.22
026 Vermeulen Stepha Dynamica         920 0:27:00    8eD   11.111  5.24
027 Schoofs Bibiane  Ede              919 0:27:03    9eD   11.090  5.24
028 Hart Arie't      Voorne Atl       993 0:27:45   19eH   10.810  5.33
029 Smits GertJan    av Flakkee       930 0:28:30   20eH   10.526  5.41
030 Bonte IIrma de   av Flakkee       948 0:28:37   10eD   10.483  5.43
031 Schouten Gabriel av Flakkee       981 0:28:41   11eD   10.459  5.44
032 Moerkerken Gerar Middelharnis     943 0:28:42   21eH   10.452  5.44
033 Heuvel Yvette va Brielle          992 0:29:41   12eD   10.106  5.56
034 Jong Celine de   Brugrunners      916 0:29:58   13eD   10.011  5.59
035 Karsbergen Anne  O Tonge          904 0:30:05   14eD   09.972  6.01
036 Amen Dirk van    Pallas           922 0:30:59   22eH   09.682  6.11
037 Stello Danielle  av Flakkee       941 0:32:02   15eD   09.365  6.24
038 Bakker Annemarie Pallas'93        918 0:32:14   16eD   09.307  6.26
039 Jong Tamara de   St a Haringvliet 923 0:33:34   17eD   08.937  6.42
040 Veen Leen van    Spark            975 0:33:37   23eH   08.924  6.43
041 Ouden Ellen den  Pallas'93        984 0:33:42   18eD   08.902  6.44
042 Otter Demelza de Pallas'93        985 0:34:07   19eD   08.793  6.49
043 Berg Elina v d   Dirksland        935 0:34:14   20eD   08.763  6.50
044 Knops Jeroen     Dirksland        936 0:34:18   24eH   08.746  6.51
045 Weenen Agnes v   av Flakkee       917 0:34:43   21eD   08.641  6.56
046 Stolk Joke       Sommelsdijk      924 0:34:46   22eD   08.628  6.57
047 Jong Carola de   Middelharnis     912 0:34:50   23eD   08.612  6.58
048 Zuydijk Wim      CTF Sommelsdijk  937 0:35:00   25eH   08.571  7.00
049 Kleingeld Marian Sommelsdijk      944 0:35:19   24eD   08.494  7.03
050 Troost Martine   Sommelsdijk      931 0:35:21   25eD   08.486  7.04
051 Baalen Maartje v Dirksland        934 0:35:23   26eD   08.478  7.04
052 GoudswaardKarina Den Bommel       909 0:35:42   27eD   08.403  7.08
053 Posthuma Sanne                    907 0:35:51   28eD   08.368  7.10
054 ArnoldMariette   Ridderkerk       908 0:36:18   29eD   08.264  7.15
055 Baalen Sphia van Dirksland        933 0:36:20   30eD   08.256  7.16
056 Amen Leontine va Pallas'93        998 0:36:44   31eD   08.166  7.20
057 Geerinckx Louise Pallas'93        995 0:38:08   32eD   07.867  7.37
058 Veen Corien van  av Flakkee       915 0:38:51   33eD   07.722  7.46
059 Kriek Bianca     av Flakkee       914 0:38:54   34eD   07.712  7.46
060 Dijkman Petra    av Flakkee       928 0:38:57   35eD   07.702  7.47
061 Becker Joyce     av Flakkee       926 0:40:25   36eD   07.422  8.04
062 Admiraal Bettine Middelharnis     949 0:40:28   37eD   07.413  8.05
063 Huizer Elona     av Flakkee       945 0:40:30   38eD   07.407  8.06
064 Sewell Mary-Anne av Flakkee       940 0:40:35   39eD   07.392  8.07

Opmerkingen o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
15-09-2018 15e TielemanloopMiddelharnisFlakkee0
16-09-2017 14e TielemanloopMiddelharnisFlakkee0
19-09-2015 12e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1162
20-09-2014 11e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1082
21-09-2013 10e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1235
22-09-2012 9e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1733
24-09-2011 8e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1425
18-09-2010 7e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1469
26-09-2009 6e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1770
27-09-2008 5e TielemanloopSommelsdijkFlakkee1016
29-09-2007 4e TielemanloopMiddelharnisFlakkee1138
16-09-2006 3e TielemanloopMiddelharnisFlakkee3996
04-09-2004 1e TielemanloopMiddelharnisFlakkee2620

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018