vrijdag 21 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Kreekloop
Terneuzen, woensdag 31 augustus 2016 - Organisatie: Scheldesport
10 km >> Zeeuws record staat met 28.20 min. vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Mark Verhage (PR 33.43)Zaamslag35.32Mse   16.886  3:334.69
2  Erik Goossen (PR 31.53)Terneuzen37.06M45   16.173  3:434.49
3  Frank van den Branden (PR)Sint Jansteen39.31M55   15.183  3:574.22
4  Ruben Boutens (PR 38.57)Middelburg40.43Mse   14.736  4:044.09
5  Dimitri MevensenWachtebeke42.11Mse   14.224  4:133.95
6  Wim de Feijter (debuut)Terneuzen42.12Mse   14.218  4:133.95
7  Herman Kuijer (PR)Terneuzen42.22M55   14.162  4:143.93
8  Leo Bracke (PR 40.16)Axel42.34Mse   14.096  4:153.92
9  Niek Wieland (PR 38.53)Axel43.22M40   13.836  4:203.84
10  Frank Boerebach (debuut)Hoek43.42Mse   13.730  4:223.81
11  Paul HaertjensBoekhoute43.52Mse   13.678  4:233.80
12  Jos van GrembergheStekene44.48Mse   13.393  4:293.72
13  Sjakkie van den Broeke (PR 43.13)Hoek45.18M45   13.245  4:323.68
14  Berry Knibbeler (PR 45.30)Westdorpe46.25M55   12.926  4:393.59
15  Walther Murre (PR 45.04)Zaamslag46.33M45   12.889  4:393.58
16  Theo Roels (PR 42.43)Kloosterzande46.40M55   12.857  4:403.57
17  Jochem de Dijcker (debuut)Axel46.53Mse   12.798  4:413.55
18  Evert Kuijk (PR 42.34)Terneuzen47.46M45   12.561  4:473.49
19  Jos Celie (debuut)Axel47.53Mse   12.530  4:473.48
20  Yannick Vastenhout (debuut)Terneuzen48.10Mse   12.457  4:493.46
21  Cor de Jonge (debuut)Terneuzen49.01M55   12.241  4:543.40
22  Ebe Blaauw (PR 45.38)Terneuzen49.30M60   12.121  4:573.37
23  Inge de Booij (PR 46.00)Graauw49.33Vse   12.109  4:573.36
24  Frans Verwilligen (PR)Hulst49.34Mse   12.105  4:573.36
25  Rene Hamelink (debuut)Zaamslag49.49Mse   12.044  4:593.35
26  Harold de Maat (PR 48.01)Terneuzen49.56M45   12.016  5:003.34
27  Josa van de Vliet (PR)Terneuzen50.01Vse   11.996  5:003.33
28  Conrad de Ridder (PR)Vlissingen50.30Mse   11.881  5:033.30
29  Wim Lockefeir (debuut)Nieuw-Namen50.32Mse   11.873  5:033.30
30  Patrick CeuppensHalle50.34Mse   11.866  5:033.30
31  Marion Goossen (PR)Terneuzen50.39V40   11.846  5:043.29
32  Cor Leunis (PR 50.38)Terneuzen51.13Mse   11.715  5:073.25
33  Jack Folkersma (PR 51.11)Terneuzen53.52Mse   11.139  5:233.09
34  Emanuela Bracke (PR 51.43)Axel54.25Vse   11.026  5:273.06
35  Dirk Houtepen (debuut)Terneuzen54.41Mse   10.972  5:283.05
36  Leo de Feijter (debuut)Axel55.03Mse   10.899  5:303.03
37  Rudy van de VeldeWachtebeke56.41Mse   10.585  5:402.94
38  Philip De VroeSleidinge (B)57.28Mse   10.441  5:452.90
39  Marieke van Hecke (debuut)Terneuzen57.53Vse   10.366  5:472.88
40  Gino Dhanis (PR 43.36)Sint Jansteen59.19M50   10.115  5:562.81
41  Leo HoelvinqKoewacht59.19Mse   10.115  5:562.81
42  Phyllis FranceschiTerneuzen59.48Vse   10.033  5:592.79
43  Jacky Dooms (PR)Terneuzen59.50Mse   10.028  5:592.79
44  Esther FaasKoewacht1.00.29Vse   9.920  6:032.76
45  Anneke de WolffTerneuzen1.06.45Vse   8.989  6:412.50
46  Nilet de WolffTerneuzen1.06.46Mse   8.987  6:412.50
47  Marjan Suij (debuut)Terneuzen1.07.20Vse   8.911  6:442.48
Mannen: 38 (80.85%) => M40=1 - M45=5 - M50=1 - M55=5 - M60=1 - Mse=25
Vrouwen: 9 (19.15%) => V40=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Mark Verhage33:43Erwin van den Broeke36:30Jeroen van den Broeke37:15Melissa ten Kate44:5347
2016Mark Verhage35:32Erik Goossen37:06Frank van den Branden39:31Inge de Booij49:3347

5.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Sander d'HontKuitaart17.04Mse   18.281  3:175.08
2  Erwin van de BroekeAxel17.37Mse   17.711  3:234.92
3  Ben van VlietTerneuzen20.37Mse   15.133  3:584.20
4  Douwe WortmanAxel21.08Mse   14.763  4:044.10
5  Leon van BavinchovenTerneuzen21.19Mse   14.636  4:064.07
6  Ralph SchaaljeHulst21.39Mse   14.411  4:104.00
7  Stefan van DammeTerneuzen23.31Mse   13.267  4:313.69
8  Bennie BouterseTerneuzen24.16Mse   12.857  4:403.57
9  Willem van de HeydenKieldrecht24.28Mse   12.752  4:423.54
10  Freer van RoeyenAxel24.55Mse   12.522  4:483.48
11  Stefanie van de VisserHoek24.56V35   12.513  4:483.48
12  Amber WortmanAxel25.06Vse   12.430  4:503.45
13  Corine de JongeTerneuzen25.06Vse   12.430  4:503.45
14  Jan-Willem SlabbekoornHoek26.09M50   11.931  5:023.31
15  Ron van VlierbergheHoek26.33M40   11.751  5:063.26
16  Gre HendriksTerneuzen26.49Vse   11.635  5:093.23
17  Jacqueline d'HontKuitaart27.32Vse   11.332  5:183.15
18  Janneke BoutensMiddelburg27.36Vse   11.304  5:183.14
19  Aureel LippensWaarschot27.49Mse   11.216  5:213.12
20  William VerdonckBeveren-Waas28.24Mse   10.986  5:283.05
21  Danielle van der KooiTerneuzen28.46Vse   10.846  5:323.01
22  Monique AdriaanseTerneuzen28.48V45   10.833  5:323.01
23  Edith LormansTerneuzen28.50Vse   10.821  5:333.01
24  Johan UijtdehaagTerneuzen29.07Mse   10.716  5:362.98
25  Mirelle van den BerghTerneuzen29.08Vse   10.709  5:362.97
26  Arsene Van LaekenAssenede29.17Mse   10.655  5:382.96
27  Marga KuijpersTerneuzzen30.31Vse   10.224  5:522.84
28  Jurgen LippensWaarschoot30.36Mse   10.196  5:532.83
29  Greta de VylderSint-Gillis-Waas35.46Vse   8.723  6:532.42
30  Astrid KramerHoek37.15Vse   8.376  7:102.33
31  Maritha DielemanSpui37.16Vse   8.372  7:102.33
Mannen: 17 (54.84%) => M40=1 - M50=1 - Mse=15
Vrouwen: 14 (45.16%) => V35=1 - V45=1 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Sander d'Hont16:38Robert Lafertin19:50Omar Hillaert20:22Manon Wakker26:4824
2016Sander d'Hont17:04Erwin van de Broeke17:37Ben van Vliet20:37Stefanie van de Visser24:5631
2015Sander d'Hont17:19Gunter D'Hondt17:48Dennis Florussen19:44Fiona Reijers24:2123
2014Gunter D'Hondt17:59Martijn Kox18:52Dennis Florussen19:45Shirley Kerkhove20:3036


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.074 seconden nodig om deze lijst met 78 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
29-08-2018 KreekloopTerneuzenScheldesport0
30-08-2017 KreekloopTerneuzenScheldesport0
26-08-2015 KreekloopTerneuzenScheldesport489
27-08-2014 KreekloopTerneuzenScheldesport820
26-08-2009 KreekloopTerneuzenScheldesport1535
27-08-2008 KreekloopTerneuzenScheldesport720
29-08-2007 KreekloopTerneuzenScheldesport1141

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-06: Hardloopgala Gilze (2)
5 km Micha Janse (PR)18.22  M45
5 km Carolien van de Kreeke (PR)18.31  V45
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
5000 m Patrick de Vos (PR)15.41.02  Mse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.59.34  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR)4.04.90  JoA
15-06: Baanwedstrijd Oostburg (10)
15-06: Maasdijkmarathon (1)
marath Peter Biewenga (PR)2.56.12  Mse
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
18-05: Marathon Helsinki (5)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
Atletiek Zeeland © 2019