dinsdag 23 juli 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 26-07: Pannekoekloop Overslag
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
za 03-08: Memorial Rasschaert Ninove
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
vr 09-08: Track Meeting Utrecht
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
za 13-07: Ronde van Sint Kruis
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke (80)
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg (105)
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
7e Kapelsedag Loop
Kapelle-Biezelinge, vrijdag 26 augustus 2016 - Organisatie: Kapelle Promotion
5 km >> Zeeuws record staat met 15.08 min. vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Mats LundersLyra15.10Mse   19.780  3:025.49
2  Martijn de Kok (PR 15.41)AV'5616.01Mse   18.730  3:125.20
3  Robbert Meeuwse (PR)AV'5616.36Mse   18.072  3:195.02
4  Franklin van Anrooij (PR 15.38)AV'5617.16Mse   17.375  3:274.83
5  Jan-Willem Roelse (PR 17.16)González Running17.43Mse   16.933  3:334.70
6  Jeroen Janse (PR 17.28)Kapelle-Biezelinge17.45Mse   16.901  3:334.69
7  Sven Vermeulen (PR 17.35)Dynamica17.56M35   16.729  3:354.65
8  Peter van ElsackerPAC18.06Mse   16.575  3:374.60
9  Peter Meeuwsen (PR 17.53)Krabbendijke18.13Mse   16.468  3:394.57
10  John Slabbekoorn (PR 17.58)Kapelle-Biezelinge18.31M50   16.202  3:424.50
11  Wouter Schets (PR 17.49)AV'5618.35Mse   16.143  3:434.48
12  Patrick de Vos (PR 15.27)AV'5618.37Mse   16.115  3:434.48
13  Tom Verbeek (PR 18.41)Kwadendamme18.48Mse   15.957  3:464.43
14  Jan-Kees Koole (PR 18.36)AV'5618.50Mse   15.929  3:464.42
15  Michel de Wee (PR 18.39)AV'5618.52Mse   15.901  3:464.42
16  John de Waard (PR)Kapelle-Biezelinge19.06Mse   15.707  3:494.36
17  Ronald de BroekertTilburg19.16Mse   15.571  3:514.33
18  Jan Joosse (PR 19.29)Kapelle-Biezelinge19.33Mse   15.345  3:554.26
19  Rini Bruggeman (debuut)AV'5619.35M50   15.319  3:554.26
20  Ian GehlbachKufstein19.39Mse   15.267  3:564.24
21  Jan Willem Meeuwse (PR 19.07)AV'5619.41M50   15.241  3:564.23
22  Chris Dek (PR 19.26)Kapelle-Biezelinge20.06Mse   14.925  4:014.15
23  Dick Saarloos (PR 19.05)Kapelle-Biezelinge20.33M45   14.599  4:074.06
24  Ruud Fredriks (PR 21.04)AV'5621.10M60   14.173  4:143.94
25  William de Jonge (debuut)Nieuwdorp21.16M40   14.107  4:153.92
26  Rick de Smit (PR 21.16)Goes21.21Mse   14.052  4:163.90
27  Gerwin Zondervan (PR 20.27)Kapelle-Biezelinge21.23M45   14.030  4:173.90
28  Bart Verhaeghe (PR 18.29)Kapelle-Biezelinge21.26M35   13.997  4:173.89
29  Martin Steenhart (PR 20.36)Kapelle-Biezelinge21.33Mse   13.921  4:193.87
30  Bjorn van Belzen (PR)Kapelle-Biezelinge21.35M45   13.900  4:193.86
31  Martje DixhoornAV'5621.38Vse   13.867  4:203.85
32  Maarten HarbersTilburg21.43Mse   13.814  4:213.84
33  Nathalie Slabbekoorn (PR 21.46)AV'5621.55Vse   13.688  4:233.80
34  Martin van Ieperen (debuut)Kapelle-Biezelinge21.58Mse   13.657  4:243.79
35  Antoine Gijzel (PR 21.21)Kapelle-Biezelinge22.01Mse   13.626  4:243.79
36  Robin Boogaard (debuut)Kapelle-Biezelinge22.03Mse   13.605  4:253.78
37  Tom Jonker (PR)AV'5622.05Mse   13.585  4:253.77
38  Arjan Meijer (PR 21.27)Kapelle-Biezelinge22.30Mse   13.333  4:303.70
39  Stefan de Koeijer (PR)Kapelle-Biezelinge22.33Mse   13.304  4:313.70
40  Chris Tramper (PR 22.03)Kapelle-Biezelinge22.35Mse   13.284  4:313.69
41  John Guequierre (PR)Dynamica22.37M60   13.265  4:313.68
42  Rene Goetheer (PR 21.37)Wolphaartsdijk22.55Mse   13.091  4:353.64
43  Wim Roose (PR 20.54)Aart Stigter22.59M60   13.053  4:363.63
44  Hans Gijzel (PR 22.43)s-Heer Arendskerke23.03Mse   13.015  4:373.62
45  Gerard Bras (PR 21.57)Dynamica23.07M60   12.978  4:373.60
46  Saskia Goole (PR)AV'5623.10V45   12.950  4:383.60
47  Tonny Drijdijk (PR)Hoedekenskerke23.15Mse   12.903  4:393.58
48  Rowald van der GraafHeerle23.18Mse   12.876  4:403.58
49  Jan van Wingerden (debuut)AV'5623.20M60   12.857  4:403.57
50  Arno van der BoonOvezande23.41Mse   12.667  4:443.52
51  Huibert Pietjouw (PR)Kapelle-Biezelinge23.45Mse   12.632  4:453.51
52  Ad den Dekker (debuut)Kapelle-Biezelinge23.52Mse   12.570  4:463.49
53  GertJan Twigt (debuut)Kapelle-Biezelinge23.55Mse   12.544  4:473.48
54  John de JongKapelle-Biezelinge23.59Mse   12.509  4:483.47
55  Kees Kaan (PR 23.50)Kapelle-Biezelinge24.04Mse   12.465  4:493.46
56  Jan Dalebout (PR 23.50)Kapelle-Biezelinge24.12Mse   12.397  4:503.44
57  Daniel van IwaardenYerseke24.14Mse   12.380  4:513.44
58  Marco Olivier (PR 21.52)Vlissingen24.18Mse   12.346  4:523.43
59  Josa van der Vliet (PR 23.07)Terneuzen24.21Vse   12.320  4:523.42
60  Rosette Erdtsieck (PR)Vlissingen24.23V40   12.303  4:533.42
61  Herman van de Glind (PR)AV'5624.25Mse   12.287  4:533.41
62  Ruben Tissink (PR 20.30)Kapelle-Biezelinge24.34Mse   12.212  4:553.39
63  Rob Bourgonje (PR 23.57)AV'5624.38Mse   12.179  4:563.38
64  Ben van Belzen (PR 24.00)Kapelle-Biezelinge24.40Mse   12.162  4:563.38
65  Jack Karelse (PR)Goes24.42M45   12.146  4:563.37
66  Hans Westveer (PR 24.42)AV'5624.45M55   12.121  4:573.37
67  Andre de Visser (PR)Krabbendijke24.48Mse   12.097  4:583.36
68  Mark Weijer (PR 23.44)Kapelle-Biezelinge24.51Mse   12.072  4:583.35
69  Maurits de Feijter (PR 25.11)Lewedorp25.36Mse   11.719  5:073.26
70  Saskia Rooze (PR)Kapelle-Biezelinge25.40Vse   11.688  5:083.25
71  Jemmy Westveer (PR 25.28)Kapelle-Biezelinge25.54Mse   11.583  5:113.22
72  Arthur Stijns (PR 25.09)Dynamica26.22M65   11.378  5:163.16
73  Andre Luteijn (PR 25.15)Kapelle-Biezelinge26.37Mse   11.271  5:193.13
74  Gisela Nijsse (PR)AV'5626.40Vse   11.250  5:203.13
75  Rene Nijsse (PR 24.32)AV'5626.43Mse   11.229  5:213.12
76  Danny BoonmanKloetinge26.46Mse   11.208  5:213.11
77  Henk Boudewijn (PR 25.03)Kapelle-Biezelinge26.53Mse   11.159  5:233.10
78  Henk de Kiewit (PR 25.31)AV'5627.07Mse   11.063  5:253.07
79  Marjolein Mol (PR 25.32)Kapelle-Biezelinge27.13Vse   11.023  5:273.06
80  Marielle Simonse (PR 25.38)AV'5627.37V40   10.863  5:313.02
81  Berry Simonse (PR 19.04)AV'5627.40M40   10.843  5:323.01
82  Katinka van de Glind (PR)AV'5627.43V40   10.824  5:333.01
83  Leo Uitterhoeve (debuut)Hoedekenskerke27.48Mse   10.791  5:343.00
84  Piet Ooms (PR)Lewedorp27.58Mse   10.727  5:362.98
85  Marcel Mohr (PR)AV'5628.14Mse   10.626  5:392.95
86  Richard Horvath (PR)Goes28.18Mse   10.601  5:402.94
87  Wouter de BruijnAV'5628.21Mse   10.582  5:402.94
88  Marina Mol (PR 28.47)AV'5630.07V35   9.961  6:012.77
89  Trudi Belt (debuut)Kapelle-Biezelinge30.12Vse   9.934  6:022.76
90  Wilma Eversdijk (PR 28.18)Kapelle-Biezelinge30.51V60   9.724  6:102.70
91  Margot van 't WesteindeKapelle-Biezelinge30.54Vse   9.709  6:112.70
92  Dieneke VermaireKapelle-Biezelinge30.58Vse   9.688  6:122.69
93  Casper Castel (PR 29.01)Goes31.42Mse   9.464  6:202.63
94  Peter Castel (PR 24.46)AV'5631.45Mse   9.449  6:212.62
Mannen: 79 (84.04%) => M35=2 - M40=2 - M45=4 - M50=3 - M55=1 - M60=5 - M65=1 - Mse=61
Vrouwen: 15 (15.96%) => V35=1 - V40=3 - V45=1 - V60=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Neal Bouterse15:39Patrick de Vos15:40Franklin van Anrooij15:41Paola van Gilst19:27103
2017Erwin Harmes15:31Patrick de Vos15:52Jan-Willem Roelse17:16Anjolie Engels18:30108
2016Mats Lunders15:10Martijn de Kok16:01Robbert Meeuwse16:36Martje Dixhoorn21:3894
2015Erwin Harmes15:37Robbert Meeuwse16:41Patrick de Vos16:59Shirin van Anrooij19:51109
2014Floris Willeboordse16:02Maarten Harthoorn16:35Ruud Hoosemans16:48Baukje Doedee20:55116
2013Martijn de Kok15:41Floris Willeboordse16:00Huub van Noorden16:16Monique Verschuure19:15130
2012Neal Bouterse15:52Huub van Noorden16:43Laurent van Nieuwenhuijze17:14Monique Verschuure20:1694
2011Erwin Harmes15:39Ronnie Overgaauw15:56Huub van Noorden16:26Lindy van Anrooij21:0286
2010Huub van Noorden17:25Maarten Harthoorn17:38Marius Besuijen18:04Nadine de Wilde22:1259


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.935 seconden nodig om deze lijst met 94 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

1.5 km
001 Graaf Robert de      AV'56            440 0:05:24    1eJongen
002 Dries Bent van de    Kapelle          446 0:05:31    2eJongen
003 Hoogesteger Mattys   Kapelle          444 0:05:37    3eJongen
004 Steenhart Jeroen     Kapelle          441 0:05:39    4eJongen
005 Schets Tessa         AV'56            448 0:05:41    1eMeisje
006 Hoed Luuk den        Kapelle          449 0:06:12    5eJongen
007 Boogaard Seth        Middelburg       442 0:06:14    6eJongen
008 Mertens Quinten      AV'56            439 0:06:16    7eJongen
009 Slabbekoorn Ilse     Kapelle          443 0:06:19    2eMeisje

0,75 km
001 Graaf Amy de         AV'56            631 0:02:27    1eMpupil
002 Karelse Yara         AV'56            632 0:02:40    2eMpupil
003 Vries Dim de         Kapelle          645 0:02:50    1eJpupil
004 Boogaard Ezra        Dynamica         637 0:02:53    2eJpupil
005 Luijk Zoe van        AV'56            633 0:02:56    3eMpupil
006 Mullaert Sam         Kapelle          647 0:02:58    3eJpupil
007 Steenhart Karlijn    Kapelle          636 0:03:12    4eMpupil
008 Beije Noel           Yerseke          638 0:03:14    4eJpupil
009 Mol Elise            AV'56            630 0:03:20    5eMpupil
010 Jonge Dylano de      Dynamica         642 0:03:25    5eJpupil
011 Luijk Tess van       AV'56            634 0:03:26    6eMpupil
012 Hoed Kyra den        Kapelle          648 0:03:29    7eMpupil
013 Duine Charlotte      Gapinge          646 0:03:33    8eMpupil
014 Luijk Daan van       Kapelle          635 0:03:36    6eJpupil
015 Burgs Koen           Kapelle          643 0:03:40    7eJpupil
016 Kaan Jens            Kapelle          641 0:03:46    8eJpupil
017 Ginkel Jaylana van   Kapelle          640 0:04:38    9eMpupil
018 Eck Inke van         Kapelle          644 0:07:23   10eMpupil
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
24-08-2018 9e Kapelsedag LoopKapelle-BiezelingeKapelle Promotion0
25-08-2017 8e Kapelsedag LoopKapelle-BiezelingeKapelle Promotion0
28-08-2015 6e Kapelsedag LoopKapelle-BiezelingeKapelle Promotion1426
29-08-2014 5e Kapelsedag LoopKapelle-BiezelingeKapelle Promotion1601
30-08-2013 4e Kapelsedag LoopKapelle-BiezelingeKapelle Promotion1556
24-08-2012 3e Kapelsedag LoopKapelle-BiezelingeKapelle Promotion2268
26-08-2011 2e Kapelsedag LoopKapelle-BiezelingeKapelle Promotion2413
27-08-2010 1e Kapelsedag LoopKapelle-BiezelingeKapelle Promotion2049

 
Laatste reactie:
Lion Baas: Mijn Naam Is Haas En Ik Weet…...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
800 m Jasper Zuidhof (PR)1.59.07  Mse
800 m Noor Dekker (PR)2.14.25  Vse
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
1500 m Noor Dekker (PR)4.37.36  Vse
800 m Mees Verbrugge (PR)2.05.08  JoB
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.67  Mse
400 mh Paavo de Leng (debuut)64.99  JoA
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
15-06: Maasdijkmarathon 1)
15-06: Nijmegen Global Athletics 3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg ( 10)
13-06: Track Meeting Dordrecht ( 3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst ( 10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden ( 3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier ( 1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht ( 1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom ( 52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem ( 4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee ( 18)
30-05: Harry Schulting Games Vught ( 1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen ( 9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool ( 6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem ( 6)
Atletiek Zeeland © 2019