dinsdag 12 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

7e Kapelsedag Loop

Kapelle-Biezelinge, vrijdag 26 augustus 2016 - Organisatie: Kapelle Promotion
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Mats LundersLyra15.10minMse   19.780  3:025.49783
2  Martijn de Kok (PR 15.41) AV'5616.01minMse   18.730  3:125.20640
3  Robbert Meeuwse (PR)AV'5616.36minMse   18.072  3:195.02550
4  Franklin van Anrooij (PR 15.38) AV'5617.16minMse   17.375  3:274.83455
5  Jan-Willem Roelse (PR 17.16) González Running17.43minMse   16.933  3:334.70396
6  Jeroen Janse (PR 17.21) Kapelle-Biezelinge17.45minMse   16.901  3:334.69392
7  Sven Vermeulen (PR 17.35) Dynamica17.56minM35   16.729  3:354.65370
8  Peter van ElsackerPAC18.06minMse   16.575  3:374.60350
9  Peter Meeuwsen (PR 17.26) Krabbendijke18.13minMse   16.468  3:394.57336
10  John Slabbekoorn (PR 17.58) Kapelle-Biezelinge18.31minM50   16.202  3:424.50302
11  Wouter Schets (PR 17.16) AV'5618.35minMse   16.143  3:434.48295
12  Patrick de Vos (PR 15.27) AV'5618.37minMse   16.115  3:434.48291
13  Tom Verbeek (PR 17.13) Kwadendamme18.48minMse   15.957  3:464.43272
14  Jan-Kees Koole (PR 18.36) AV'5618.50minMse   15.929  3:464.42268
15  Michel de Wee (PR 18.39) AV'5618.52minMse   15.901  3:464.42265
16  John de Waard (PR)Kapelle-Biezelinge19.06minMse   15.707  3:494.36241
17  Ronald de BroekertTilburg19.16minMse   15.571  3:514.33225
18  Jan Joosse (PR 19.29) Kapelle-Biezelinge19.33minMse   15.345  3:554.26199
19  Rini Bruggeman (debuut) AV'5619.35minM50   15.319  3:554.26196
20  Ian GehlbachKufstein19.39minMse   15.267  3:564.24190
21  Jan Willem Meeuwse (PR 19.07) AV'5619.41minM50   15.241  3:564.23187
22  Chris Dek (PR 19.26) Kapelle-Biezelinge20.06minMse   14.925  4:014.15153
23  Dick Saarloos (PR 19.05) Kapelle-Biezelinge20.33minM45   14.599  4:074.06120
24  Ruud Fredriks (PR 21.04) AV'5621.10minM60   14.173  4:143.9481
25  William de Jonge (debuut) Nieuwdorp21.16minM40   14.107  4:153.9275
26  Rick de Smit (PR 21.16) Goes21.21minMse   14.052  4:163.9071
27  Gerwin Zondervan (PR 20.27) Kapelle-Biezelinge21.23minM45   14.030  4:173.9069
28  Bart Verhaeghe (PR 18.16) Kapelle-Biezelinge21.26minM35   13.997  4:173.8966
29  Martin Steenhart (PR 20.36) Kapelle-Biezelinge21.33minMse   13.921  4:193.8760
30  Bjorn van Belzen (PR)Kapelle-Biezelinge21.35minM45   13.900  4:193.8659
31  Martje DixhoornAV'5621.38minVse   13.867  4:203.85220
32  Maarten HarbersTilburg21.43minMse   13.814  4:213.8452
33  Nathalie Slabbekoorn (PR 20.25) AV'5621.55minVse   13.688  4:233.80198
34  Martin van Ieperen (PR 21.09) Kapelle-Biezelinge21.58minMse   13.657  4:243.7942
35  Antoine Gijzel (PR 21.21) Kapelle-Biezelinge22.01minMse   13.626  4:243.7940
36  Robin Boogaard (PR 20.29) Kapelle-Biezelinge22.03minMse   13.605  4:253.7838
37  Tom Jonker (PR)AV'5622.05minMse   13.585  4:253.7737
38  Arjan Meijer (PR 21.27) Kapelle-Biezelinge22.30minMse   13.333  4:303.7023
39  Stefan de Koeijer (PR)Kapelle-Biezelinge22.33minMse   13.304  4:313.7021
40  Chris Tramper (PR 22.03) Kapelle-Biezelinge22.35minMse   13.284  4:313.6920
41  John Guequierre (PR)Dynamica22.37minM60   13.265  4:313.6819
42  Rene Goetheer (PR 21.37) Wolphaartsdijk22.55minMse   13.091  4:353.6412
43  Wim Roose (PR 20.54) Aart Stigter22.59minM60   13.053  4:363.6311
44  Hans Gijzel (PR 22.43) s-Heer Arendskerke23.03minMse   13.015  4:373.629
45  Gerard Bras (PR 21.57) Dynamica23.07minM60   12.978  4:373.608
46  Saskia Goole (PR)AV'5623.10minV45   12.950  4:383.60111
47  Tonny Drijdijk (PR)Hoedekenskerke23.15minMse   12.903  4:393.586
48  Rowald van der GraafHeerle23.18minMse   12.876  4:403.585
49  Jan van Wingerden (debuut) AV'5623.20minM60   12.857  4:403.575
50  Arno van der BoonOvezande23.41minMse   12.667  4:443.521
51  Huibert Pietjouw (PR)Kapelle-Biezelinge23.45minMse   12.632  4:453.511
52  Ad den Dekker (debuut) Kapelle-Biezelinge23.52minMse   12.570  4:463.491
53  GertJan Twigt (debuut) Kapelle-Biezelinge23.55minMse   12.544  4:473.481
54  John de JongKapelle-Biezelinge23.59minMse   12.509  4:483.471
55  Kees Kaan (PR 23.25) Kapelle-Biezelinge24.04minMse   12.465  4:493.461
56  Jan Dalebout (PR 23.50) Kapelle-Biezelinge24.12minMse   12.397  4:503.44-
57  Daniel van IwaardenYerseke24.14minMse   12.380  4:513.44-
58  Marco Olivier (PR 21.40) Vlissingen24.18minMse   12.346  4:523.43-
59  Josa van der Vliet (PR 23.07) Terneuzen24.21minVse   12.320  4:523.4252
60  Rosette Erdtsieck (PR)Vlissingen24.23minV40   12.303  4:533.4250
61  Herman van de Glind (PR)AV'5624.25minMse   12.287  4:533.41-
62  Ruben Tissink (PR 20.30) Kapelle-Biezelinge24.34minMse   12.212  4:553.39-
63  Rob Bourgonje (PR 23.57) AV'5624.38minMse   12.179  4:563.38-
64  Ben van Belzen (PR 24.00) Kapelle-Biezelinge24.40minMse   12.162  4:563.38-
65  Jack Karelse (PR)Goes24.42minM45   12.146  4:563.37-
66  Hans Westveer (PR 24.27) AV'5624.45minM55   12.121  4:573.37-
67  Andre de Visser (PR)Krabbendijke24.48minMse   12.097  4:583.36-
68  Mark Weijer (PR 23.44) Kapelle-Biezelinge24.51minMse   12.072  4:583.35-
69  Maurits de Feijter (PR 25.11) Lewedorp25.36minMse   11.719  5:073.26-
70  Saskia Rooze (PR)Kapelle-Biezelinge25.40minVse   11.688  5:083.2512
71  Jemmy Westveer (PR 25.28) Kapelle-Biezelinge25.54minMse   11.583  5:113.22-
72  Arthur Stijns (PR 25.09) Dynamica26.22minM65   11.378  5:163.16-
73  Andre Luteijn (PR 25.15) Kapelle-Biezelinge26.37minMse   11.271  5:193.13-
74  Gisela Nijsse (PR)AV'5626.40minVse   11.250  5:203.131
75  Rene Nijsse (PR 24.32) AV'5626.43minMse   11.229  5:213.12-
76  Danny BoonmanKloetinge26.46minMse   11.208  5:213.11-
77  Henk Boudewijn (PR 25.03) Kapelle-Biezelinge26.53minMse   11.159  5:233.10-
78  Henk de Kiewit (PR 25.31) AV'5627.07minMse   11.063  5:253.07-
79  Marjolein Mol (PR 25.32) Kapelle-Biezelinge27.13minVse   11.023  5:273.06-
80  Marielle Simonse (PR 25.38) AV'5627.37minV40   10.863  5:313.02-
81  Berry Simonse (PR 19.00) AV'5627.40minM40   10.843  5:323.01-
82  Katinka van de Glind (PR)AV'5627.43minV40   10.824  5:333.01-
83  Leo Uitterhoeve (debuut) Hoedekenskerke27.48minMse   10.791  5:343.00-
84  Piet Ooms (PR)Lewedorp27.58minMse   10.727  5:362.98-
85  Marcel Mohr (PR)AV'5628.14minMse   10.626  5:392.95-
86  Richard Horvath (PR)Goes28.18minMse   10.601  5:402.94-
87  Wouter de BruijnAV'5628.21minMse   10.582  5:402.94-
88  Marina Mol (PR 28.47) AV'5630.07minV35   9.961  6:012.77-
89  Trudi Belt (debuut) Kapelle-Biezelinge30.12minVse   9.934  6:022.76-
90  Wilma Eversdijk (PR 28.18) Kapelle-Biezelinge30.51minV60   9.724  6:102.70-
91  Margot van 't WesteindeKapelle-Biezelinge30.54minVse   9.709  6:112.70-
92  Dieneke VermaireKapelle-Biezelinge30.58minVse   9.688  6:122.69-
93  Casper Castel (PR 29.01) Goes31.42minMse   9.464  6:202.63-
94  Peter Castel (PR 24.46) AV'5631.45minMse   9.449  6:212.62-
Mannen: 79 (84.04%) => M35=2 - M40=2 - M45=4 - M50=3 - M55=1 - M60=5 - M65=1 - Mse=61
Vrouwen: 15 (15.96%) => V35=1 - V40=3 - V45=1 - V60=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

5 km

2019Tim van den Broeke14:52Patrick de Vos15:30Martijn de Kok16:28Mirthe Overkamp19:25138
2018Neal Bouterse15:39Patrick de Vos15:40Franklin van Anrooij15:41Paola van Gilst19:27103
2017Erwin Harmes15:31Patrick de Vos15:52Jan-Willem Roelse17:16Anjolie Engels18:30108
2016Mats Lunders15:10Martijn de Kok16:01Robbert Meeuwse16:36Martje Dixhoorn21:3894
2015Erwin Harmes15:37Robbert Meeuwse16:41Patrick de Vos16:59Shirin van Anrooij19:51109
2014Floris Willeboordse16:02Maarten Harthoorn16:35Ruud Hoosemans16:48Baukje Doedee20:55116
2013Martijn de Kok15:41Floris Willeboordse16:00Huub van Noorden16:16Monique Verschuure19:15130
2012Neal Bouterse15:52Huub van Noorden16:43Laurent van Nieuwenhuijze17:14Monique Verschuure20:1694
2011Erwin Harmes15:39Ronnie Overgaauw15:56Huub van Noorden16:26Lindy van Anrooij21:0286
2010Huub van Noorden17:25Maarten Harthoorn17:38Marius Besuijen18:04Nadine de Wilde22:1259

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.062 seconden nodig om deze lijst met 94 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

1.5 km
001 Graaf Robert de      AV'56            440 0:05:24    1eJongen
002 Dries Bent van de    Kapelle          446 0:05:31    2eJongen
003 Hoogesteger Mattys   Kapelle          444 0:05:37    3eJongen
004 Steenhart Jeroen     Kapelle          441 0:05:39    4eJongen
005 Schets Tessa         AV'56            448 0:05:41    1eMeisje
006 Hoed Luuk den        Kapelle          449 0:06:12    5eJongen
007 Boogaard Seth        Middelburg       442 0:06:14    6eJongen
008 Mertens Quinten      AV'56            439 0:06:16    7eJongen
009 Slabbekoorn Ilse     Kapelle          443 0:06:19    2eMeisje

0,75 km
001 Graaf Amy de         AV'56            631 0:02:27    1eMpupil
002 Karelse Yara         AV'56            632 0:02:40    2eMpupil
003 Vries Dim de         Kapelle          645 0:02:50    1eJpupil
004 Boogaard Ezra        Dynamica         637 0:02:53    2eJpupil
005 Luijk Zoe van        AV'56            633 0:02:56    3eMpupil
006 Mullaert Sam         Kapelle          647 0:02:58    3eJpupil
007 Steenhart Karlijn    Kapelle          636 0:03:12    4eMpupil
008 Beije Noel           Yerseke          638 0:03:14    4eJpupil
009 Mol Elise            AV'56            630 0:03:20    5eMpupil
010 Jonge Dylano de      Dynamica         642 0:03:25    5eJpupil
011 Luijk Tess van       AV'56            634 0:03:26    6eMpupil
012 Hoed Kyra den        Kapelle          648 0:03:29    7eMpupil
013 Duine Charlotte      Gapinge          646 0:03:33    8eMpupil
014 Luijk Daan van       Kapelle          635 0:03:36    6eJpupil
015 Burgs Koen           Kapelle          643 0:03:40    7eJpupil
016 Kaan Jens            Kapelle          641 0:03:46    8eJpupil
017 Ginkel Jaylana van   Kapelle          640 0:04:38    9eMpupil
018 Eck Inke van         Kapelle          644 0:07:23   10eMpupil

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
marath Floris Willeboordse (PR)2.30.01  Mse
marath Jorim de Boks (PR 2.54.08)2.55.42  Mse
marath Jesse Beijer (PR)2.59.35  Mse
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.47.58  M55
marath Suzanne van Elsacker (PR)3.54.18  Vse
marath Jan-Willem Roelse (PR 3.41.04)3.58.06  Mse
marath Wim Dingemanse (PR 3.06.11)4.10.28  M55
03-11: Marathon Nice (1)
marath Rudie Hogervorst (PR 3.41.38)3.50.19  M50
03-11: Marathon Porto (1)
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.45.23  M55
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
Atletiek Zeeland © 2019