zaterdag 19 januari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
28-12: Verschillende schoenen
25-12: Lange langzame duurlopen?
22-12: Tim van den Broeke snelste in Aagtekerkerun
05-12: Hardloopsprokkels
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem
za 02-02: Berlaerloop Koewacht
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
zo 10-02: 42e Groet uit Schoorl Run
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
za 23-02: Halve Marathon Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 29-12: Eindejaarscross Axel (227)
wo 26-12: Kerstloop Dishoek (564)
za 22-12: Natuurloop Axel (79)
za 22-12: 19e Aagtekerke Run (566)
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens (69)
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
4e Worstel en kom boven loop
Wolphaartsdijk, zondag 22 mei 2016 - Organisatie: Worstel en kom boven
10.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Luuk BalkenendeGoes36.56Mse   17.058  3:31
2  Laurent van NieuwenhuijzeKrabbendijke37.14Mse   16.920  3:33
3  Peter BalkenendeGoes38.05M45   16.543  3:38
4  Jorim de BoksMiddelburg39.14Mse   16.058  3:44
5  Boris de BruijnKloetinge39.43Mse   15.862  3:47
6  Michel de WeeYerseke40.59Mse   15.372  3:54
7  Jan-Kees KooleWolphaartsdijk41.11Mse   15.297  3:55
8  John de WaardKapelle-Biezelinge41.47Mse   15.078  3:59
9  Marco ToussaintWolphaartsdijk42.52M50   14.697  4:05
10  Arnoud RijkHeinkenszand44.23Mse   14.195  4:14
11  Lion BaasVlissingen44.46Mse   14.073  4:16
12  Ruud Fredrikss-Heerenhoek46.10M60   13.646  4:24
13  Chris TramperKapelle-Biezelinge46.48Mse   13.462  4:27
14  Ron DellebekeOost-Souburg46.59M55   13.409  4:28
15  Rick de SmitGoes47.15Mse   13.333  4:30
16  Martijn RuissenOud-Sabbinge47.24Mse   13.291  4:31
17  Gerrit SpaansGoes47.47Mse   13.185  4:33
18  Leon VermeulenWemeldinge48.00Mse   13.125  4:34
19  Bjorn van BelzenKapelle-Biezelinge48.07M45   13.093  4:35
20  Annemieke HannewijkHeinkenszand48.25Vse   13.012  4:37
21  Leo BooneBurgh-Haamstede48.31Mse   12.985  4:37
22  Kees KloostermanWolphaartsdijk48.39Mse   12.950  4:38
23  Arne den ToonderOvezande49.33Mse   12.714  4:43
24  Jos van Stees-Gravenpolder49.37M45   12.697  4:44
25  Gerard VisserGoes49.54Mse   12.625  4:45
26  Rian de VliegerLewedorp50.03V45   12.587  4:46
27  John GuequierreMiddelburg50.25M60   12.496  4:48
28  Rene NijsseOud-Sabbinge52.13Mse   12.065  4:58
29  Ivo KrijnsenHansweert52.46Mse   11.939  5:02
30  Evelien Capellos-Heerenhoek53.13Vse   11.838  5:04
31  Rene GoetheerWolphaartsdijk53.35Mse   11.757  5:06
32  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge53.46Mse   11.717  5:07
33  Cindy den HollanderOost-Souburg53.54Vse   11.688  5:08
34  Niek HespGoes54.04Mse   11.652  5:09
35  Wim WitteBorssele54.17M55   11.606  5:10
36  Hans WestveerKruiningen54.26M55   11.574  5:11
37  Anita VeldhofKloetinge54.36Vse   11.538  5:12
38  Sigrid JenseMiddelburg56.07V50   11.227  5:21
39  Arthur StijnsOudelande56.17M65   11.193  5:22
40  Davey TavenierWolphaartsdijk56.58Mse   11.059  5:26
41  Chris van AntwerpenGoes57.15Mse   11.004  5:27
42  Danny WesteindeGoes57.17Mse   10.998  5:27
43  Patrick van den DoelGoes57.20Mse   10.988  5:28
44  Peter CastelGoes57.23M55   10.979  5:28
45  Aart van LuijkVlissingen58.14M55   10.819  5:33
46  Helen Grootjans?1.00.27Vse   10.422  5:45
47  Jan-Kees de MeesterHansweert1.02.15Mse   10.120  5:56
48  Erik van LiereNieuwdorp1.09.04Mse   9.122  6:35
49  Tenno van Noord?1.09.10Mse   9.108  6:35
50  Tanita SchuitColijnsplaat1.10.56Vse   8.882  6:45
Mannen: 42 (84%) => M45=3 - M50=1 - M55=5 - M60=2 - M65=1 - Mse=30
Vrouwen: 8 (16%) => V45=1 - V50=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Patrick de Vos36:02Peter van Limbergen39:19Wilko de Vos39:31Baukje Doedee44:2047
2016Luuk Balkenende36:56Laurent van Nieuwenhuijze37:14Peter Balkenende38:05Annemieke Hannewijk48:2550
2015Martijn de Kok34:37Ronnie Overgaauw34:52Alwin Vermeulen37:36Rian Flikweert49:4747
2014Alwin Vermeulen38:33Gerben van der Bliek39:08Wilko de Vos41:06Ilse Kraak55:3831

7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tom VerbeekKwadendamme27.12Mse   15.441  3:53
2  Danny de LeeuwGoes27.55Mse   15.045  3:59
3  Casper van SabbenKloetinge28.17Mse   14.850  4:02
4  Jop de Feijters-Heer Arendskerke29.13Mse   14.375  4:10
5  Linda de Groots-Heerenhoek31.27Vse   13.355  4:30
6  Denise van WeeldenGoes32.57Vse   12.747  4:42
7  Bianca SteijnKwadendamme33.36Vse   12.500  4:48
8  Steffi BerksGoes34.03Vse   12.335  4:52
9  Annemarie VerschuureKruiningen34.07Vse   12.311  4:52
10  Stefan van den DriesHeinkenszand34.10Mse   12.293  4:53
11  Bo de MuijnckOvezande34.49Mse   12.063  4:58
12  Manouk RemijnOvezande34.53Vse   12.040  4:59
13  Ad MullerGoes35.06Mse   11.966  5:01
14  Manuel Hoezens-Heer Arendskerke35.21Mse   11.881  5:03
15  Esther van SluijsKloetinge37.03Vse   11.336  5:18
16  Gisela NijsseOud-Sabbinge38.25Vse   10.933  5:29
17  Fanny Kranz?38.29Vse   10.914  5:30
18  Koos Schaai?38.31Mse   10.904  5:30
19  Marielle SimonseGoes38.33V40   10.895  5:30
20  Marina Mols-Heer Abtskerke38.47Vse   10.829  5:32
21  Lisette Potters-Heer Hendrikskinderen39.59Vse   10.504  5:43
22  Rachelle SonkeWemeldinge40.14Vse   10.439  5:45
23  Ria Frederikss-Heerenhoek41.04Vse   10.227  5:52
24  Annelies de JongeHeinkenszand41.29Vse   10.125  5:56
25  Karin HoogerbruggeHeinkenszand41.36Mse   10.096  5:57
26  Marcel MohrKortgene43.44Mse   9.604  6:15
27  Sandra FlamelingOost-Souburg46.28Vse   9.039  6:38
28  Bram TissinkKapelle-Biezelinge47.37Mse   8.820  6:48
29  Ivon de PagterOost-Souburg48.59Vse   8.574  7:00
30  Cindy de NooijerOost-Souburg49.06Vse   8.554  7:01
Mannen: 12 (40%) => Mse=12
Vrouwen: 18 (60%) => V40=1 - Vse=17

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Andre Meijers28:54Tim Kramer28:59Zico Fertoute32:22Marian Steenblok32:5722
2016Tom Verbeek27:12Danny de Leeuw27:55Casper van Sabben28:17Linda de Groot31:2730
2015Tom Verbeek29:20Maurice Steketee30:03William de Jonge31:19Yvonne Moerland28:0436
2014Tom Verbeek28:15Jop de Feijter28:15Thomas Stoffels29:20Henny Strating33:5133


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.834 seconden nodig om deze lijst met 80 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
06-05-2018 Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven0
07-05-2017 5e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven0
17-05-2015 3e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1416
18-05-2014 2e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1359
21-04-2013 1e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1357

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
halve Floris Willeboordse (PR 1.15.54)1.16.50  Mse
halve Ruud Hoosemans (PR 1.16.59)1.18.16  Mse
halve Michel Schrier (PR 1.07.37)1.21.45  M35
halve Ferry Engel (PR 1.20.30)1.26.39  M55
halve Michel van den Bos (PR 1.28.40)1.30.38  M50
halve Suzanne van Elsacker (PR 1.45.54)1.46.30  Vse
halve Edwin Riemens (PR 1.49.05)1.51.42  M50
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: Marathon Malaga (2)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
Recente video(s)
58e Wallenloop
48e Kerstloop Dishoek
19e Aagtekerkerun
Atletiek Zeeland © 2019