dinsdag 23 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
8e Griffioenloop
Middelburg, vrijdag 20 mei 2016 - Organisatie: Dynamica
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Joeri Versluis (PR)Middelburg36.05Mse   16.628  3:37
2  Arjo Verhage (PR 35.52)Aagtekerke36.50M45   16.290  3:41
3  Wim van Sparrentak (PR 34.04)Sint Laurens36.56M45   16.245  3:42
4  Edwin van Alphen (PR 35.38)Vlissingen38.41M45   15.511  3:52
5  Sven Vermeulen (PR 36.39)Vlissingen38.59Mse   15.391  3:54
6  Erik Kok (PR 35.35)Arnemuiden39.07M40   15.339  3:55
7  Adriaan Walhout (PR 34.51)Middelburg39.17Mse   15.274  3:56
8  Jonathan Boon (PR 38.55)González Running39.19Mse   15.261  3:56
9  Ruben Boutens (PR 38.57)Middelburg39.22Mse   15.241  3:56
10  Bart de Visser (PR 38.28)Serooskerke39.39Mse   15.132  3:58
11  Bart de Koster (PR 34.11)Middelburg39.45M45   15.094  3:59
12  Erik Maranus (PR 40.00)Westkapelle40.25M40   14.845  4:03
13  Jeroen de Nood (PR 39.04)Middelburg40.42Mse   14.742  4:04
14  Leo Janse (PR 39.14)Middelburg40.46M45   14.718  4:05
15  Jan Provoost (PR 39.44)Kapelle-Biezelinge40.49Mse   14.700  4:05
16  Richard van Belzen (PR 40.46)Serooskerke41.45M45   14.371  4:11
17  Lennart de Looff (PR)Gapinge42.44Mse   14.041  4:16
18  Michel Ridderhof (PR 40.53)Middelburg43.00M45   13.953  4:18
19  Casper Baas (PR)Goes43.15M45   13.873  4:20
20  Lion Baas (PR 41.16)Vlissingen43.38Mse   13.751  4:22
21  Bert Daane (PR)Buttinge44.05Mse   13.611  4:25
22  Jurjen Swiers (PR 40.54)Vlissingen44.16M45   13.554  4:26
23  Nick Paulusse (PR 43.20)Oost-Souburg44.20M45   13.534  4:26
24  Erik Goedhart (PR)Middelburg44.35Mse   13.458  4:28
25  Ron Dellebeke (PR 33.54)Oost-Souburg44.38M55   13.443  4:28
26  Jos Janse (PR 40.27)Middelburg44.55M40   13.358  4:30
27  Eric de Visser (PR)Middelburg45.07Mse   13.299  4:31
28  Seth Dijkstra (PR 39.14)Middelburg45.10M45   13.284  4:31
29  Evelien van Sparrentak (PR 44.36)Sint Laurens45.12Vse   13.274  4:31
30  Niek van Belzen (PR 41.51)Middelburg45.32Mse   13.177  4:33
31  Ronald Strobos (PR 42.09)Middelburg45.37M50   13.153  4:34
32  Valesca Lefeber (PR 45.33)Middelburg46.09Vse   13.001  4:37
33  Michael Evers (PR 45.24)Middelburg46.14M40   12.978  4:37
34  Jos Put (PR 42.12)Vlissingen46.49M50   12.816  4:41
35  Kees van der Heijden (PR 45.48)Vlissingen46.56Mse   12.784  4:42
36  Arno de Rijke (PR)s-Gravenpolder47.05Mse   12.743  4:43
37  Jenny de Nooijer (PR 46.06)Middelburg47.09Vse   12.725  4:43
38  Rob Jongeneel (PR 43.28)Middelburg47.12M50   12.712  4:43
39  Steven StrooTilburg47.29Mse   12.636  4:45
40  Serge van der Pol (PR 46.59)Vlissingen47.33Mse   12.618  4:45
41  Roel StrooNijmegen47.38Mse   12.596  4:46
42  Bianca Steijn (PR 46.56)Kwadendamme47.53Vse   12.530  4:47
43  Henny Strating (PR 46.18)Kamperland48.37V45   12.341  4:52
44  Sjef Goris (PR 40.53)Middelburg48.40M50   12.329  4:52
45  Kees Geuze (PR 42.41)Middelburg49.30Mse   12.121  4:57
46  Stefan Bos (debuut)Middelburg49.36Mse   12.097  4:58
47  Ko Davidse (PR 48.04)Oostkapelle49.43Mse   12.068  4:58
48  John Guequierre (PR 33.40)Middelburg49.56M60   12.016  5:00
49  Marije Besuijen (PR 47.55)Middelburg49.58Vse   12.008  5:00
50  Dennis But (PR 41.02)Middelburg50.19Mse   11.924  5:02
51  Roel Latuheru (PR 45.38)Middelburg50.22Mse   11.913  5:02
52  Suzanne Geschiere (PR 46.41)Middelburg50.33Vse   11.869  5:03
53  Frenk-Jan Visser (PR 48.50)Middelburg50.38Mse   11.850  5:04
54  Elvira Alewijnse (PR)Oost-Souburg50.41Vse   11.838  5:04
55  Sjoerd Sanderse (PR)Middelburg50.46Mse   11.819  5:05
56  Lex van Zuilen (PR 51.04)Vlissingen51.40M50   11.613  5:10
57  Tim Hekhuis (PR 50.51)Middelburg51.49Mse   11.579  5:11
58  Bart GabrielseMiddelburg51.57Mse   11.550  5:12
59  Mariska de Bree (PR)Middelburg52.03Vse   11.527  5:12
60  Enrico Joziasse (PR 50.17)Middelburg52.06Mse   11.516  5:13
61  Sander de VriesRunderground52.08Mse   11.509  5:13
62  Angelique WoutersMiddelburg52.10Vse   11.502  5:13
63  Cyril Belfroid (PR 50.35)Middelburg52.19Mse   11.469  5:14
64  Johnny Maljaars (PR 49.55)Oostkapelle52.22Mse   11.458  5:14
65  Ron Abuys (PR 36.59)Kloosterzande52.29Mse   11.432  5:15
66  Arthur Stijns (PR 51.42)Oudelande52.53M65   11.346  5:17
67  Chris Bos (PR 51.37)Middelburg53.39Mse   11.184  5:22
68  Max HytewaalUithoorn54.07Mse   11.087  5:25
69  Sigrid Jense (PR 52.46)Middelburg54.09V50   11.080  5:25
70  Iris Vermue (debuut)Kwadendamme54.22Vse   11.036  5:26
71  Haroldini AbaunaEindhoven54.40Mse   10.976  5:28
72  Aart van Luijk (PR 46.28)Vlissingen55.11M55   10.873  5:31
73  Lena Kleingeld (PR 54.00)Vlissingen56.11Vse   10.679  5:37
74  Johan Quist (PR 51.17)Middelburg57.16M50   10.477  5:44
75  Marcel Besuijen (PR 49.45)Middelburg57.19Mse   10.468  5:44
76  Hans van Sluijs (PR 44.40)Middelburg58.10M65   10.315  5:49
77  Marilla Navarro (debuut)Middelburg58.42Vse   10.221  5:52
78  Tamara Schoning (debuut)Middelburg1.02.34Vse   9.590  6:15
79  Edwin Blok (PR 55.42)Middelburg1.02.35Mse   9.587  6:16
Mannen: 64 (81.01%) => M40=4 - M45=11 - M50=6 - M55=2 - M60=1 - M65=2 - Mse=38
Vrouwen: 15 (18.99%) => V45=1 - V50=1 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Adriaan Walhout35:50Remy Vasseur37:41Wilco Boogaard38:20Anjolie Engels39:2190
2017Ronnie Overgaauw35:35Adriaan Walhout37:40Willem de Korte37:49Lea Elisa Kampf46:0984
2016Joeri Versluis36:05Arjo Verhage36:50Wim van Sparrentak36:56Evelien van Sparrentak45:1279
2015Joeri Versluis36:55Wilco Boogaard37:53Jeroen van der Meide39:24Valesca Lefeber48:2148
2014Erwin Harmes33:28Laurent van Nieuwenhuijze35:31Wim van Sparrentak36:27Carolien van de Kreeke40:5465
2013Erwin Harmes35:18Adriaan van Keulen36:30Arjo Verhage36:38Sandra Joziasse44:2380

5 km >> Zeeuws record staat met 15.08 min. vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tom Verbeek (PR 18.32)Kwadendamme19.30Mse   15.385  3:54
2  Danny de Leeuw (PR)Goes19.52Mse   15.101  3:58
3  Arjan Kranenburg (PR 18.55)Oost-Souburg19.54Mse   15.075  3:59
4  Pieter Wisse (PR)Biggekerke19.56M45   15.050  3:59
5  Robert Carol (debuut)Middelburg20.01M50   14.988  4:00
6  Martijn de Vries (PR 19.45)Middelburg20.34Mse   14.587  4:07
7  Gijsbert Elstgeest (PR 20.56)s-Heerenhoek21.11Mse   14.162  4:14
8  Lars ProvoostKapelle-Biezelinge21.21Mse   14.052  4:16
9  Youri Elstgeest (PR 20.52)s-Heerenhoek21.35Mse   13.900  4:19
10  Jan van Vaardegem (PR 21.13)Westkapelle21.50M45   13.740  4:22
11  Rene de Voogd (PR 21.20)Middelburg22.02Mse   13.616  4:24
12  Giorgio Joziasse (PR 19.04)Middelburg22.05Mse   13.585  4:25
13  Rik Hartman (debuut)Middelburg22.11Mse   13.524  4:26
14  Sico Poortvliet (debuut)Middelburg22.14M50   13.493  4:27
15  Martin Nieulande (PR 18.35)Nieuw- en Sint Joosland22.24Mse   13.393  4:29
16  Tom Jonker (PR 22.05)Goes22.41Mse   13.226  4:32
17  Ronald Ridderbos (debuut)Middelburg22.45Mse   13.187  4:33
18  Albert Karstanje (PR 21.17)Middelburg23.05Mse   12.996  4:37
19  Boaz KalkhovenEindhoven23.11Mse   12.940  4:38
20  Erwin van Unen (PR 21.56)Oost-Souburg23.27M50   12.793  4:41
21  Maurice Steketee (PR 20.46)Middelburg24.13Mse   12.388  4:51
22  Lennart van den PanneMiddelburg24.15Mse   12.371  4:51
23  Evelien Capello (PR 22.30)s-Heerenhoek24.18Vse   12.346  4:52
24  Emma Hermans (PR 22.57)Middelburg24.27Vse   12.270  4:53
25  John Overweel (debuut)Middelburg24.29M60   12.253  4:54
26  Robin Jongeneel (PR 23.36)Middelburg25.44Mse   11.658  5:09
27  Marco Olivier (PR 21.47)Vlissingen26.54Mse   11.152  5:23
28  Hans Lievense (debuut)Middelburg26.58Mse   11.125  5:24
29  Carmen Lievense (debuut)Middelburg27.00Vse   11.111  5:24
30  DanschutterHanneMiddelburg27.13Vse   11.023  5:27
31  Marjan Schipper (PR 26.51)Middelburg27.23Vse   10.956  5:29
32  Alexander GrosMiddelburg27.28Mse   10.922  5:30
33  Annelies BoutensMiddelburg27.43Vse   10.824  5:33
34  Janneke Boutens (PR 26.20)Middelburg27.47Vse   10.798  5:33
35  Simone Davidse (PR)Oostkapelle27.50Vse   10.778  5:34
36  ChristiaanseHarrMiddelburg28.11Mse   10.645  5:38
37  Jolanda Kraamer (debuut)Aagtekerke28.32Vse   10.514  5:42
38  Wouter de Bruijn (PR 26.09)Goes28.40Mse   10.465  5:44
39  Eva JoosseMiddelburg29.01Vse   10.339  5:48
40  Monica FaesNieuw- en Sint Joosland29.04Vse   10.321  5:49
41  Miranda de VriesKortgene29.06Vse   10.309  5:49
42  Matthie IJserlooMiddelburg29.20Mse   10.227  5:52
43  Laila Mannee (PR)Middelburg29.49Vse   10.061  5:58
44  Lotte Evers (PR)Middelburg29.54Vse   10.033  5:59
45  Daniella Evers (debuut)Middelburg29.57Vse   10.017  5:59
46  Noortje VerhageMiddelburg30.11Vse   9.939  6:02
47  Tatun van AartsenMiddelburg30.13Vse   9.928  6:03
48  Peter Castel (PR 24.46)Goes30.15M55   9.917  6:03
49  Casper Castel (PR 29.01)Goes30.17Mse   9.906  6:03
50  Corina Janse (PR 30.11)Oost-Souburg30.49V45   9.735  6:10
51  Jeffrey JoziasseMiddelburg31.58Mse   9.385  6:24
52  ChristiaanseLeanOost-Souburg32.02Vse   9.365  6:24
53  Remco de RijkeOost-Souburg32.04Mse   9.356  6:25
54  Krista Joziasse (PR 28.41)Middelburg32.44Vse   9.165  6:33
55  Rob Epker (PR 25.27)Middelburg34.07Mse   8.793  6:49
56  Jamie EpkerZoetermeer34.09Vse   8.785  6:50
Mannen: 35 (62.5%) => M45=2 - M50=3 - M55=1 - M60=1 - Mse=28
Vrouwen: 21 (37.5%) => V45=1 - Vse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Tom Verbeek18:52Stefan Hollander18:55Jonathan Boon19:06Sandra van den Broek22:4059
2017Sergio Harinck18:14Willem de Vos18:31Joshua Groen18:34Roos Nieuwdorp22:0746
2016Tom Verbeek19:30Danny de Leeuw19:52Arjan Kranenburg19:54Evelien Capello24:1856
2015Arjan Kranenburg20:02Erik Maranus20:10Duncan Lau20:39Wendy Theune25:1241
2014Adrie Faes17:57Harmen Schot18:51Remi Louwerse20:20Jessica Nagel24:1140
2013Adrie Faes17:59Harmen Schot18:12Sven Vermeulen18:23Egenie Klok22:2544


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.782 seconden nodig om deze lijst met 135 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
08-06-2018 10e GriffioenloopMiddelburgDynamica0
19-05-2017 9e GriffioenloopMiddelburgDynamica0
08-05-2015 7e GriffioenloopMiddelburgDynamica1636
09-05-2014 6e GriffioenloopMiddelburgDynamica1884
10-05-2013 5e GriffioenloopMiddelburgDynamica2181
11-05-2012 4e GriffioenloopMiddelburgDynamica1893
06-05-2011 3e GriffioenloopMiddelburgDynamica2070
07-05-2010 2e GriffioenloopMiddelburgDynamica1900
27-03-2009 1e GriffioenloopMiddelburgDynamica1903

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-10: 43e Amsterdam Marathon (24)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
10 km Ferry Engel (PR 37.05)37.47  M55
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)38.08  M40
10 km Adrie Faes (PR 33.42)38.13  M55
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.08  M40
10 km Rene Goetheer (PR)44.13  M50
5 km Esma Guigui (PR)22.19  Vse
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018