vrijdag 6 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

10e Oosterscheldeloop

Goes, zaterdag 9 april 2016 - Organisatie: AV'56
20 km >>> Zeeuws record staat met 58.14 vanaf 11-03-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Huub van Noorden (PR)s-Heer Abtskerke1.08.14minMse   17.587  3:254.89737
2  Marius Besuijen (PR 1.12.40) AV'561.18.12minM50   15.345  3:554.26430
3  Rob Schaap (PR)Vlissingen1.21.22minM55   14.748  4:044.10350
4  Boris de Bruijn (PR)AV'561.23.28minMse   14.377  4:103.99301
5  Jan Joosse (debuut) Kapelle-Biezelinge1.26.09minM45   13.929  4:183.87244
6  Marco Toussaint (PR)AV'561.26.23minM50   13.892  4:193.86240
7  Reinier Spijk (PR)Goes1.26.35minMse   13.859  4:203.85236
8  John de Waard (debuut) Kapelle-Biezelinge1.26.57minMse   13.801  4:213.83229
9  Leo Janse (PR 1.20.28) Middelburg1.27.00minM45   13.793  4:213.83228
10  Jan Louws (PR)Middelburg1.27.10minM55   13.767  4:223.82224
11  Bart van Noorden (PR 1.25.23) AV'561.27.18minM45   13.746  4:223.82222
12  Alexander WillemseBergen op Zoom1.27.28minMse   13.720  4:223.81219
13  Kenneth de GroofStabroek1.27.49minMse   13.665  4:233.80212
14  Manfred Scheiber (debuut) Domburg1.27.54minMse   13.652  4:243.79210
15  Kees de Rooij (PR)Yerseke1.28.26minMse   13.570  4:253.77201
16  Bram Verhage (PR 1.22.44) Aagtekerke1.29.50minM50   13.358  4:303.71176
17  Jan Guiljam (PR 1.08.37) Wemeldinge1.30.18minM55   13.289  4:313.69168
18  Adrie Janse (PR 1.25.42) Arnemuiden1.30.28minMse   13.265  4:313.68165
19  Lion Baas (debuut) Vlissingen1.31.01minMse   13.184  4:333.66156
20  Ronald Geertse (debuut) Serooskerke1.31.13minMse   13.155  4:343.65153
21  Daniel Boone (debuut) Goes1.31.54minMse   13.058  4:363.63142
22  Henk Lous (PR 1.21.53) Dynamica1.32.22minM55   12.992  4:373.61135
23  Vincent Toutenhoofd (PR)Westkapelle1.32.28minM45   12.978  4:373.60134
24  Ingrid Koene (PR)AV'561.32.46minV50   12.936  4:383.59316
25  Johan Klompe (debuut) Wolphaartsdijk1.33.16minM45   12.866  4:403.57122
26  Tonnis van der Tuin (PR 1.31.57) AV'561.34.08minM50   12.748  4:423.54110
27  Leon van Kruiningen (debuut) Goes1.34.20minMse   12.721  4:433.53108
28  Eric BoetersSommelsdijk1.35.17minMse   12.594  4:463.5095
29  Chris Kole (debuut) Wemeldinge1.35.56minMse   12.509  4:483.4787
30  Herman van OostOlympia H1.36.00minM45   12.500  4:483.4787
31  Nico Bertels (debuut) Colijnsplaat1.36.16minMse   12.465  4:493.4683
32  Adri Koole (PR 1.24.09) Dynamica1.37.05minM60   12.361  4:513.4374
33  Freddy de GrootStabroek1.37.37minM45   12.293  4:533.4168
34  Luyten van den Berg (debuut) Goes1.37.42minMse   12.282  4:533.4167
35  Coen SanserHeinkenszand1.38.33minMse   12.177  4:563.3859
36  John Uitterhoeve (PR)Goes1.38.46minMse   12.150  4:563.3757
37  Corina Grim (PR)González Running1.38.49minV50   12.144  4:563.37204
38  Ruud Grim (PR 1.26.28) Lewedorp1.38.52minM55   12.138  4:573.3756
39  Richard Polderdijk (PR 1.38.18) AV'561.39.26minM45   12.068  4:583.3550
40  Herman Abbink (PR 1.37.51) AV'561.42.39minM55   11.690  5:083.2525
41  Hans Tramper (debuut) Goes1.43.16minM45   11.620  5:103.2321
42  Alfred Sturm (debuut) Wemeldinge1.43.19minMse   11.615  5:103.2321
43  Pieter Wielhouwer (debuut) Wilhelminadorp1.43.22minM45   11.609  5:103.2221
44  Werner Helmich (debuut) Kapelle-Biezelinge1.44.03minM45   11.533  5:123.2017
45  Bob Muller (PR 1.41.00) Goes1.44.32minM45   11.480  5:143.1915
46  Erik de BruineAV'561.45.37minM45   11.362  5:173.1610
47  Jan-Paul Kleppe (debuut) Goes1.46.08minMse   11.307  5:183.148
48  Frank Sprengers (debuut) Wolphaartsdijk1.46.21minMse   11.283  5:193.137
49  Antoine Gijzel (debuut) Kapelle-Biezelinge1.46.26minMse   11.275  5:193.137
50  Marcel Richard (PR 1.44.32) Zoutelande1.46.31minM60   11.266  5:203.136
51  John de Kraker (debuut) Kapelle-Biezelinge1.46.42minM45   11.246  5:203.126
52  Steffi Berks (PR)AV'561.46.47minVse   11.238  5:203.1294
53  Nel van der Steen?1.47.19minV45   11.182  5:223.1189
54  Rick de Smit (debuut) Goes1.47.28minMse   11.166  5:223.104
55  Herman van de Glind (debuut) AV'561.48.24minMse   11.070  5:253.082
56  Dianka Zuiderwijk (debuut) AV'561.48.29minV45   11.062  5:253.0776
57  Martijn Ruissen (debuut) Oud-Sabbinge1.48.56minMse   11.016  5:273.061
58  Rob Bourgonje (debuut) AV'561.49.08minM45   10.996  5:273.051
59  Alex de Jong (PR 1.48.29) Kloetinge1.50.26minM45   10.866  5:313.02-
60  Mart-Jan Delzenne (PR 1.45.07) Krabbendijke1.50.30minMse   10.860  5:323.02-
61  Marijke JacobsStabroek1.52.24minVse   10.676  5:372.9742
62  Ekke CornelissensKapellen B1.52.27minM45   10.671  5:372.96-
63  Marlou Eckhardt (debuut) AV'561.55.30minVse   10.390  5:472.8922
64  Niek Hesp (debuut) AV'561.56.04minM45   10.339  5:482.87-
65  Liduine Verschiere (debuut) Goes1.58.25minV45   10.134  5:552.819
66  Jakobus Meulenberg (PR)Oudelande2.03.09minM45   9.744  6:092.71-
67  Ron Openneer (debuut) Arnemuiden2.06.44minM45   9.469  6:202.63-
68  Maurice Snellen (debuut) Goes2.07.03minM45   9.445  6:212.62-
69  Ko de HulluWolphaartsdijk2.07.26minM45   9.417  6:222.62-
70  Henk de Kiewit (debuut) Kapelle-Biezelinge2.07.39minMse   9.401  6:232.61-
71  Imo Jongepier (PR 1.43.28) Nieuw- en Sint Joosland2.07.44minMse   9.395  6:232.61-
Mannen: 63 (88.73%) => M45=22 - M50=4 - M55=6 - M60=2 - Mse=29
Vrouwen: 8 (11.27%) => V45=3 - V50=2 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

Tien Mijl

2019Tim Pleijte53:52Erwin Harmes54:50Jeroen van Damme55:13Yvonne Moerland1:05:13122
2018Tim Pleijte56:46Martijn de Kok58:03Jeroen Janse1:00:36Carolien van de Kreeke1:07:27126
2017Patrick de Vos55:44Remy Vasseur59:13Edwin de la Ruelle59:17Monica Sanderse1:13:51146

20 km

2016Huub van Noorden1:08:14Marius Besuijen1:18:12Rob Schaap1:21:22Ingrid Koene1:32:4671
2015Davy Stieperaere1:08:10Remy Vasseur1:10:16Maarten Harthoorn1:14:29Paola van Gilst1:29:57103
2014Huub van Noorden1:08:39Martijn de Kok1:10:08Maarten van den Donck1:12:42Anjolie Engels1:20:1095
2013Huub van Noorden1:13:18Maarten Harthoorn1:16:04Wilko de Vos1:16:27Marianne de Kok1:23:14123
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Adan (PR 32.15) Dynamica34.08minMse   17.578  3:254.88641
2  Bart van Trigt (PR 33.06) Phanos35.59minMse   16.674  3:364.63518
3  Joost de Klerk (PR 35.22) Kloetinge36.44minMse   16.334  3:404.54472
4  Patrick de Vos (PR 32.14) AV'5636.56minMse   16.245  3:424.51460
5  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica37.03minM45   16.194  3:424.50454
6  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5637.14minM50   16.115  3:434.48443
7  Maarten Harthoorn (PR 35.40) AV'5637.21minMse   16.064  3:444.46436
8  Franklin van Anrooij (PR)AV'5637.41minMse   15.922  3:464.42417
9  Jeroen Janse (PR)Kapelle-Biezelinge37.53minMse   15.838  3:474.40406
10  Marianne de Kok (PR 36.17) Dynamica37.58minV40   15.803  3:484.39658
11  Rene Traas (PR)Kapelle-Biezelinge38.45minM50   15.484  3:534.30359
12  Jorim de Boks (PR 35.00) Middelburg38.47minM45   15.471  3:534.30357
13  John Nieuwenhuize (PR 37.26) AV'5638.50minMse   15.451  3:534.29355
14  Chris Koole (PR 38.52) AV'5638.53minM45   15.431  3:534.29352
15  Monique Verschuure (PR 36.43) AV'5639.04minV35   15.358  3:544.27590
16  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5639.14minM55   15.293  3:554.25334
17  Edwin van Alphen (PR 35.38) Vlissingen39.18minM45   15.267  3:564.24331
18  John Slabbekoorn (PR 38.31) Kapelle-Biezelinge39.26minM50   15.216  3:574.23324
19  Sven Rentmeester (PR 39.22) s-Heerenhoek39.45minMse   15.094  3:594.19309
20  Martijn van de Bos (PR)Heinkenszand39.53minMse   15.044  3:594.18302
21  Carolien van de Kreeke (PR 38.36) Dynamica40.00minV40   15.000  4:004.17535
22  Jan-Willem Roelse (PR 36.31) Middelburg40.14minMse   14.913  4:014.14286
23  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke40.21minMse   14.870  4:024.13280
24  Jan Provoost (PR 39.44) Kapelle-Biezelinge40.25minMse   14.845  4:034.12277
25  Tom Verbeek (PR 36.34) AV'5640.50minMse   14.694  4:054.08258
26  Astrid den Herder (PR 40.52) AV'5640.54minVse   14.670  4:054.07485
27  Wim Wouters (PR 36.32) AV'5641.06minM60   14.599  4:074.06247
28  Michel Bekink (PR 37.50) AV'5641.13minM40   14.557  4:074.04242
29  Erik Kok (PR 35.35) Dynamica41.18minM40   14.528  4:084.04238
30  Remie Openeer (PR 41.10) AV'5641.22minMse   14.504  4:084.03235
31  Jan Willem Meeuwse (PR 39.30) AV'5641.25minM50   14.487  4:094.02233
32  Martijn SnipLeiden Atletiek41.28minMse   14.469  4:094.02231
33  Niek Wieland (PR 38.53) Axel41.38minM40   14.412  4:104.00224
34  Theo den Herder (PR 37.27) AV'5641.50minM60   14.343  4:113.98216
35  Leo de Leeuw (PR 37.39) AV'5642.26minM50   14.140  4:153.93192
36  Jan-Kees Koole (PR 37.57) AV'5642.34minMse   14.096  4:153.92187
37  Marcel Moerland (PR 39.37) Krabbendijke42.37minMse   14.079  4:163.91185
38  Jelle LouiauxStabroek42.42minMse   14.052  4:163.90182
39  Gregory DeckxStabroek42.53minMse   13.991  4:173.89175
40  Danmar Dees (PR 42.03) AV'5643.26minMse   13.814  4:213.84156
41  Joost Polderdijk (PR)Goes43.30minM40   13.793  4:213.83154
42  Danny de Leeuw (PR 37.12) AV'5643.51minMse   13.683  4:233.80142
43  Stefan Mesu (PR)Kapelle-Biezelinge43.58minMse   13.647  4:243.79138
44  Rien de Wilde (PR 39.27) AV'5644.12minM55   13.575  4:253.77131
45  Gerwin Zondervan (PR)Kapelle-Biezelinge44.21minM45   13.529  4:263.76126
46  Gijsbert Elstgeest (PR 40.27) AV'5644.32minMse   13.473  4:273.74120
47  Jos Put (PR 42.12) Vlissingen44.44minM50   13.413  4:283.73114
48  Rini Bruggeman (PR 32.58) AV'5644.47minM50   13.398  4:293.72113
49  Wim Verburg (PR 41.53) Goes44.51minM45   13.378  4:293.72111
50  Jan van Vaardegem (PR 35.42) Dynamica44.55minM45   13.358  4:303.71109
51  Pieter-Jan de Baar (PR)AV'5644.59minM40   13.338  4:303.71107
52  Casper Baas (PR 43.15) AV'5645.03minM45   13.319  4:303.70105
53  Marco van 't Westeinde (PR 43.26) Arnemuiden45.05minM45   13.309  4:313.70104
54  Laurens Meeuwsen (PR 43.25) Krabbendijke45.12minM45   13.274  4:313.69101
55  William de Jonge (PR 43.48) Nieuwdorp45.38minM40   13.148  4:343.6589
56  Martin de Regt (PR 42.25) AV'5645.45minM45   13.115  4:353.6486
57  Jozua Cornelisse (debuut) Arnemuiden45.48minMse   13.100  4:353.6485
58  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica45.52minM55   13.081  4:353.6383
59  Sandra Joziasse (PR 44.23) Dynamica45.58minVse   13.053  4:363.63249
60  Durby Meijboom (PR 43.42) Vlissingen46.05minVse   13.020  4:373.62245
61  Ko van Damme (PR 44.55) AV'5646.07minM50   13.010  4:373.6177
62  Martin van Nieulande (PR 38.05) Nieuw- en Sint Joosland46.11minMse   12.992  4:373.6176
63  Jenny de Nooijer (PR 46.06) Middelburg46.23minVse   12.936  4:383.59233
64  Jaco HeijboerSint Annaland46.34minMse   12.885  4:393.5867
65  Bjorn van Belzen (PR)Kapelle-Biezelinge46.51minM45   12.807  4:413.5661
66  Mart Goudzwaard (PR 43.02) Delta Sport46.54minMse   12.793  4:413.5559
67  Leendert Nieuwenhuijzes-Heer Arendskerke46.57minM45   12.780  4:423.5558
68  Jaap Jeremiasse (debuut) Wemeldinge47.00minM45   12.766  4:423.5557
69  Ramon van de Gruiter (PR 46.34) Goes47.02minMse   12.757  4:423.5457
70  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg47.05minMse   12.743  4:433.5456
71  Henny Strating (PR 46.14) AV'5647.10minV45   12.721  4:433.53205
72  Bianca Steijn (PR 46.56) AV'5647.13minVse   12.707  4:433.53203
73  Chris Tramper (PR 46.04) Kapelle-Biezelinge47.24minMse   12.658  4:443.5249
74  Daaf Kooman (debuut) Kapelle-Biezelinge47.28minM45   12.640  4:453.5148
75  Arjan Wiskerke?47.31minM45   12.627  4:453.5147
76  Marijn Traas?47.51minMse   12.539  4:473.4841
77  Tom Jonker (PR 44.45) AV'5647.53minMse   12.530  4:473.4840
78  Stefan MansierAV'5647.55minMse   12.522  4:483.4840
79  Siem Cornelisse (PR 46.09) Dynamica47.59minM65   12.504  4:483.4739
80  Dennis Plessius (PR 41.48) AV'5648.08minM45   12.465  4:493.4636
81  Marc-Jan Moerland (PR 45.12) Goes48.13minMse   12.444  4:493.4635
82  Marian Steenblok (PR)AV'5648.15minV40   12.435  4:503.45169
83  Steffen Humer (PR 46.34) AV'5648.18minM50   12.422  4:503.4533
84  Danny Ars (PR)Ovezande48.26minM45   12.388  4:513.4431
85  Joost Moerdijk (PR 47.32) Goes48.29minMse   12.375  4:513.4430
86  Jan Geense (PR 38.19) Yerseke48.32minM65   12.363  4:513.4330
87  Wim Huurman (PR 44.30) AV'5648.36minM55   12.346  4:523.4329
88  Wim Roose (PR 37.22) Goes48.39minM60   12.333  4:523.4328
89  Carina MichielsKapellen B48.45minV45   12.308  4:533.42153
90  Saskia Goole (PR 43.36) AV'5648.54minV45   12.270  4:533.41148
91  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica48.59minM60   12.249  4:543.4023
92  Jacco de Koster (PR)Kapelle-Biezelinge49.01minMse   12.241  4:543.4023
93  Anne-Sofie Reijnoudt (PR)Kapelle-Biezelinge49.04minVse   12.228  4:543.40143
94  Bauke de JongVN49.07minM45   12.216  4:553.3922
95  Ronnie Stoutjesdijk?49.15minMse   12.183  4:563.3820
96  Ilona Sonke (PR 47.35) AV'5649.18minVse   12.170  4:563.38136
97  Piet Verwijs (PR)Goes50.26minM45   11.897  5:033.308
98  Evelien Capello (PR 48.27) AV'5650.30minVse   11.881  5:033.30104
99  Raoul Poortvliet (PR 39.21) s-Heerenhoek50.32minMse   11.873  5:033.307
100  Acronius Kramer (PR 41.19) AV'5650.35minM60   11.862  5:043.297
101  Peter Koopman (PR 45.30) Krabbendijke50.37minMse   11.854  5:043.297
102  Claudia van Sighem (PR 49.48) Westkapelle50.40minV45   11.842  5:043.29100
103  Wim Karelse (PR 45.49) AV'5650.43minM55   11.830  5:043.296
104  Stefan van den Dries (PR 48.13) AV'5650.46minMse   11.819  5:053.286
105  Lenneke Ruijsink (PR)Goes50.51minVse   11.799  5:053.2895
106  Martin Ribbens (debuut) Kapelle-Biezelinge50.59minM45   11.769  5:063.274
107  William Hoondert (PR 48.36) Heinkenszand51.02minMse   11.757  5:063.274
108  Cindy den Hollander (PR)Oost-Souburg51.04minVse   11.749  5:063.2691
109  Jack Karelse (PR)Goes51.07minM45   11.738  5:073.264
110  Hans Lievense (PR 47.46) Middelburg51.22minM45   11.681  5:083.242
111  John Carol (PR 48.28) Heinkenszand51.42minMse   11.605  5:103.221
112  Manouk RemijnAV'5651.50minVse   11.576  5:113.2273
113  Janneke Kooman (PR 51.32) Kapelle-Biezelinge52.10minV45   11.502  5:133.1966
114  Mart Vogelzang (debuut) Kapelle-Biezelinge52.13minM45   11.491  5:133.19-
115  Carmen LouiauxStabroek52.21minVse   11.461  5:143.1863
116  Rene Nijsse (PR 50.47) AV'5652.25minM45   11.447  5:153.18-
117  Rianne Kok (debuut) Wemeldinge52.29minVse   11.432  5:153.1860
118  Peter Verburg (PR)Goes52.34minM45   11.414  5:153.17-
119  Arthur Stijns (PR 50.53) Dynamica52.53minM65   11.346  5:173.15-
120  Jan Dalebout (PR)Kapelle-Biezelinge52.56minMse   11.335  5:183.15-
121  Nellie Blom (debuut) Burgh-Haamstede52.59minV45   11.324  5:183.1551
122  Brigitte de Graaf (debuut) AV'5653.14minVse   11.271  5:193.1347
123  Gerben van Boven (debuut) s-Heer Arendskerke53.19minMse   11.254  5:203.13-
124  Boudewijn BeusmansVoorburg53.33minMse   11.204  5:213.11-
125  Maroeska Ars (PR 47.00) Goes53.49minV40   11.149  5:233.1037
126  Isto Knaap (debuut) Goes53.52minM55   11.139  5:233.09-
127  John van Anrooij (PR 48.06) AV'5653.56minM50   11.125  5:243.09-
128  Lisette de Jong (PR 51.29) AV'5653.59minV40   11.115  5:243.0935
129  Monika Tramper (PR)Middelburg54.01minVse   11.108  5:243.0935
130  Myra Latuheru (PR)Middelburg54.04minVse   11.097  5:243.0834
131  Frans van der KnaapAV'5654.07minM45   11.087  5:253.08-
132  Mirna Openeer (debuut) s-Heer Abtskerke54.10minVse   11.077  5:253.0832
133  Evelyn GoetheerAV'5654.13minVse   11.067  5:253.0732
134  Alexander Verberkmoes (debuut) Terneuzen54.15minMse   11.060  5:263.07-
135  Stefan de Koeijer (PR 47.16) Kapelle-Biezelinge54.18minMse   11.050  5:263.07-
136  Christl Rozendaal (PR 50.51) AV'5654.26minV45   11.023  5:273.0629
137  Tim Reijnhout (debuut) s-Heer Arendskerke54.32minMse   11.002  5:273.06-
138  Harald de BilAV'5654.35minMse   10.992  5:283.05-
139  Jacob Goedhart (PR 48.17) Goes54.44minMse   10.962  5:283.05-
140  Anne Remijnse (PR 53.39) Kapelle-Biezelinge54.53minVse   10.932  5:293.0423
141  Michel VerzandvoortPrins Hendrik55.01minMse   10.906  5:303.03-
142  Dirk HoogerWemeldinge55.24minM45   10.830  5:323.01-
143  Marjolein BaasWaarde55.27minVse   10.821  5:333.0117
144  Adri Baas (debuut) Krabbendijke55.32minM45   10.804  5:333.00-
145  Jaap OeleKapelle-Biezelinge55.48minM45   10.753  5:352.99-
146  David de FeijterBreda55.54minMse   10.733  5:352.98-
147  Sebastian van der JagtYerseke55.58minMse   10.721  5:362.98-
148  Suzanne KraanAV'5656.21minVse   10.648  5:382.969
149  Adrienne Jansen (PR 53.56) s-Heer Arendskerke56.24minVse   10.638  5:382.969
150  Irene ReinoudtKapelle-Biezelinge56.28minVse   10.626  5:392.958
151  Caroline Ganseman (PR 53.09) AV'5656.37minV45   10.598  5:402.947
152  Ellen de Jonge (PR 55.26) AV'5656.42minV50   10.582  5:402.947
153  Remke van Belzen (PR 54.00) Arnemuiden56.46minV40   10.570  5:412.946
154  Pascale SchanckStabroek56.48minV45   10.563  5:412.936
155  Marjolein Mol (PR 54.01) Kapelle-Biezelinge56.51minV45   10.554  5:412.936
156  Patty FranseAV'5656.54minVse   10.545  5:412.935
157  Jolanda Steenbakker (PR 54.57) AV'5656.57minV50   10.536  5:422.935
158  Hans van den Berg (PR 44.26) AV'5657.02minM55   10.520  5:422.92-
159  Eva de JongeBergen op Zoom57.23minVse   10.456  5:442.903
160  Fernanda de Jager (PR 54.27) Kattendijke57.26minVse   10.447  5:452.903
161  Philip Luitwieler (PR 54.43) Goes57.28minM65   10.441  5:452.90-
162  Kees van den Pol (PR 36.38) AV'5657.32minM65   10.429  5:452.90-
163  Marielle Simonse (PR 53.38) AV'5657.36minV40   10.417  5:462.892
164  Ad Muller (PR 56.04) Goes57.41minM45   10.402  5:462.89-
165  Ad van de Berg (PR 50.48) Goes58.00minMse   10.345  5:482.87-
166  Nicky GansemanAV'5658.15minVse   10.300  5:502.861
167  Manuel Hoezen (debuut) s-Heer Arendskerke58.19minM45   10.289  5:502.86-
168  Jack de GrooteAV'5658.42minM45   10.221  5:522.84-
169  Rene VerhulstAV'5658.46minM45   10.210  5:532.84-
170  Mara VerhulstDelta Sport59.11minVse   10.138  5:552.82-
171  Jojanneke SchuurmanAV'5659.36minVse   10.067  5:582.80-
172  Sjaak van HooydonkGoes59.40minM45   10.056  5:582.79-
173  Etienne de Koning (debuut) Goes59.43minMse   10.047  5:582.79-
174  Marianne Karman (PR)Wemeldinge59.46minVse   10.039  5:592.79-
175  Mireille KorsAV'5659.51minVse   10.025  5:592.78-
176  Marlies Buteijn (PR 58.32) Kapelle-Biezelinge59.59minV45   10.003  6:002.78-
177  Janneke Wiskerke (PR 55.23) AV'561.00.44minV50   9.879  6:042.74-
178  Marielle VerwoertNijmegen1.00.56minVse   9.847  6:062.74-
179  Mandy de BruijnAV'561.00.59minVse   9.839  6:062.73-
180  Marco Wagenaar (PR 49.34) Heinkenszand1.01.05minMse   9.823  6:072.73-
181  Hans BalAV'561.01.32minM45   9.751  6:092.71-
182  Andrea Koning (PR)Goes1.01.57minVse   9.685  6:122.69-
183  Chantal de Koning (PR 59.12) Colijnsplaat1.02.26minVse   9.610  6:152.67-
184  Andre de Koning (debuut) Goes1.02.29minM45   9.603  6:152.67-
185  Katinka van de Glind (PR 59.09) AV'561.02.36minVse   9.585  6:162.66-
186  Theo VerwoertGroesbeek1.02.55minM45   9.536  6:182.65-
187  Jessica ClaesHoenenen1.03.00minVse   9.524  6:182.65-
188  Mathilde de BlaeijAV'561.03.07minV45   9.506  6:192.64-
189  Marlies le Conte (debuut) Wilhelminadorp1.03.53minV45   9.392  6:232.61-
190  Adrie Mathijssen (PR 49.07) AV'561.05.03minM65   9.224  6:302.56-
191  Marianne Petie (PR 58.32) Goes1.05.06minVse   9.217  6:312.56-
192  Diana Koopman (PR 1.05.24) Krabbendijke1.05.53minVse   9.107  6:352.53-
193  Margo in 't Veld (PR 45.42) AV'561.08.02minV55   8.819  6:482.45-
Mannen: 129 (66.84%) => M40=6 - M45=38 - M50=10 - M55=7 - M60=5 - M65=6 - Mse=57
Vrouwen: 64 (33.16%) => V35=1 - V40=7 - V45=13 - V50=3 - V55=1 - Vse=39

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.152 seconden nodig om deze lijst met 264 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
marath Arthur van Aartsen (PR 3.18.18)3.32.20  M45
marath Maurice Steketee (PR 3.51.31)3.53.03  M35
marath Hans Minnaard (PR 3.12.22)4.07.25  M55
halve Loura Kleinepier (debuut)1.33.55  Vse
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.49.05  V40
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.17  M65
halve Sebastian Nijssen (PR 2.06.22)2.06.27  M45
10 km Jos Janse (PR 40.27)49.41  M45
10 km Wim Jobse (PR 55.29)58.36  Mse
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
Atletiek Zeeland © 2019