woensdag 17 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
Recente uitslagen meer uitslagen
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
44e Deltacross
Westenschouwen, zaterdag 16 januari 2016 - Organisatie: Delta Sport
11.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin AdanDynamica45.18Mse   15.232  3:56
2  Tim van den BroekeDynamica45.19Mse   15.226  3:56
3  Eric WolfertFlakkee45.36Mse   15.132  3:58
4  Ricardo Sint NicolaasFlakkee45.57Mse   15.016  4:00
5  John ArensmanFlakkee48.24Mse   14.256  4:13
6  Michael de HamerScheldesport48.49M35   14.135  4:15
7  Sven VermeulenDynamica49.05M35   14.058  4:16
8  Peter BalkenendeAV'5649.10M45   14.034  4:17
9  Ruud HoosemansDynamica49.17Mse   14.001  4:17
10  Michel BuijckDynamica49.25M35   13.963  4:18
11  Benny ThuyRKHAV49.37M45   13.907  4:19
12  Arjo VerhageDynamica49.44M45   13.874  4:19
13  Jan de WildeAV'5649.55M55   13.823  4:20
14  Gilles GeschiereMeliskerke50.19M45   13.713  4:23
15  Wilco BoogaardDynamica50.23M35   13.695  4:23
16  Johan KarelseAV'5650.27M40   13.677  4:23
17  Sjaak BrouwerDynamica51.17M50   13.455  4:28
18  Krispijn de JongeDelta Sport51.32Mse   13.389  4:29
19  Rob SchaapVlissingen51.52M55   13.303  4:31
20  Bart de VisserSerooskerke51.57Mse   13.282  4:31
21  Cees DijkmanBurgh-Haamstede52.02M45   13.261  4:31
22  Laurey van de BergeFlakkee52.31Vse   13.139  4:34
23  Astrid den HerderAV'5653.16Vse   12.954  4:38
24  Piet van MourikDelta Sport53.19M50   12.942  4:38
25  Leon BalDelta Sport53.25M35   12.917  4:39
26  Adriaan WielesScheldesport53.28M45   12.905  4:39
27  Remco KapteijnAV'5653.54M40   12.801  4:41
28  Peter DekkerDynamica54.05M40   12.758  4:42
29  Ludolf ReijntjesDelta Sport54.09M50   12.742  4:43
30  Alex de LangenSpirit54.13M45   12.727  4:43
31  Nickey WalpotSint Philipsland54.33Mse   12.649  4:45
32  Marcel EngelDelta Sport54.35M45   12.641  4:45
33  Bert HederikBarendrecht54.48M45   12.591  4:46
34  Robert VerwijsDelta Sport54.52M35   12.576  4:46
35  Jan van GentSpirit54.56M55   12.561  4:47
36  Leo de BruijnDynamica55.16M45   12.485  4:48
37  Bas de NooijerGonzález Running55.33Mse   12.421  4:50
38  Jeroen KlinkDelta Sport55.43M45   12.384  4:51
39  Cor de RidderDynamica56.13M45   12.274  4:53
40  Martijn de VriesMiddelburg56.17Mse   12.259  4:54
41  Leo DaleboutDynamica56.19M55   12.252  4:54
42  Kees den HollanderDreischor56.22M45   12.241  4:54
43  Jaap van der VeenScheldesport56.55M45   12.123  4:57
44  Walther MurreScheldesport57.07M45   12.081  4:58
45  Henkjan TielemanFlakkee57.14M45   12.056  4:59
46  Annet van der LindeAV'5657.24V45   12.021  4:59
47  Richard de VliegerAV'5657.27M45   12.010  5:00
48  Berry SimonseAV'5657.29M40   12.003  5:00
49  Patrick van IerselGoes57.32M45   11.993  5:00
50  Bram KotvisDelta Sport57.38M50   11.972  5:01
51  Marcel SommeijerDynamica57.46M45   11.945  5:01
52  John UitterhoeveGoes57.51Mse   11.927  5:02
53  Esther PlatteeuwScheldesport58.07Vse   11.873  5:03
54  Martijn HoosemansDynamica58.15M35   11.845  5:04
55  Cor KloetDelta Sport58.17M60   11.839  5:04
56  Alwin de ZeeuwScheldesport58.21M45   11.825  5:04
57  Albert PlatteeuwScheldesport58.27M45   11.805  5:05
58  Caio de GraafDelta Sport58.32M40   11.788  5:05
59  Jos GelukDelta Sport58.39M55   11.765  5:06
60  Marco DielemanSommelsdijk58.47M35   11.738  5:07
61  Wim de JongeAV'5659.00M65   11.695  5:08
62  Wouter de SmitOudelande59.37Mse   11.574  5:11
63  Gertjan BakkerAV'5659.46M45   11.545  5:12
64  William de JongeNieuwdorp59.52M40   11.526  5:12
65  Co de FeijterDelta Sport59.54M50   11.519  5:13
66  Mirthe OverkampPhoenix59.56Vse   11.513  5:13
67  Leon van BavinchovenTerneuzen1.00.03M45   11.490  5:13
68  Michel BouwmanDelta Sport1.00.31M40   11.402  5:16
69  Johan van de MaasAmsterdam1.00.42M45   11.367  5:17
70  Ko van DammeAV'561.00.53M50   11.333  5:18
71  Danmar DeesAV'561.00.55Mse   11.327  5:18
72  Ruud FredriksAV'561.00.58M60   11.318  5:18
73  Joop LasseurDelta Sport1.01.10M70   11.281  5:19
74  Mart GoudzwaardZonnemaire1.01.14Mse   11.268  5:19
75  Tanja de JongSpirit1.01.53V45   11.150  5:23
76  Rian VerstelleAV'561.02.01V45   11.126  5:24
77  Adri KooleDynamica1.02.12M60   11.093  5:25
78  Ron DellebekeDynamica1.02.20M55   11.070  5:25
79  Fred BastemeijerDelta Sport1.02.34M65   11.028  5:26
80  Gerrit SpaansAV'561.03.01M55   10.949  5:29
81  Lennard van SplunterAV'561.03.03M35   10.944  5:29
82  Rian de VliegerLewedorp1.03.08V45   10.929  5:29
83  Ada GeuzeMiddelburg1.03.15Vse   10.909  5:30
84  Henny StratingAV'561.03.44V45   10.826  5:33
85  Nienke ZoonFlakkee1.03.53Vse   10.801  5:33
86  Ronald RidderbosMiddelburg1.03.56Mse   10.792  5:34
87  Marike BrusketWilhelminadorp1.04.53V40   10.634  5:39
88  Martin de RegtAV'561.05.03M45   10.607  5:39
89  Gerard van WissenSpirit1.05.07M65   10.596  5:40
90  Seth DijkstraGonzález Running1.05.10M40   10.588  5:40
91  Gerard BrasDynamica1.05.30M60   10.534  5:42
92  Marjolein BakkerSpirit1.05.31V35   10.532  5:42
93  Martin de NooijerKoudekerke1.05.33M55   10.526  5:42
94  Digna de BoerDelta Sport1.05.36V65   10.518  5:42
95  Denise van WeeldenGoes1.05.38Vse   10.513  5:42
96  Sven Kieft?1.05.41Mse   10.505  5:43
97  Frits BurgerZierikzee1.05.54M45   10.470  5:44
98  John GuequierreDynamica1.06.03M60   10.447  5:45
99  Leon de MunnikDelta Sport1.06.13M45   10.420  5:45
100  Jannie de VriesDynamica1.06.27V55   10.384  5:47
101  Theo EngelZierikzee1.06.30M45   10.376  5:47
102  Joos HarinckKoudekerke1.06.37Mse   10.358  5:48
103  Leo BooneBurgh-Haamstede1.06.48M45   10.329  5:49
104  Suzanne GeschiereDynamica1.06.51V50   10.322  5:49
105  Jeffrey MolYerseke1.06.53Mse   10.316  5:49
106  Rene GoetheerWolphaartsdijk1.06.59M45   10.301  5:49
107  Piet BeijerDynamica1.07.02M65   10.293  5:50
108  Joke de KosterDelta Sport1.07.06V55   10.283  5:50
109  Jolanda MaasAV'561.07.09Vse   10.276  5:50
110  GeorgeDelta Sport1.07.12M45   10.268  5:51
111  Steffen HumerAV'561.07.15M50   10.260  5:51
112  Jos OonincxTHOR1.07.18M55   10.253  5:51
113  Evelien CapelloAV'561.07.24Vse   10.237  5:52
114  Petra VerhulstDynamica1.07.30V45   10.222  5:52
115  Maurice SteketeeMiddelburg1.07.33Mse   10.215  5:52
116  Marc CouwenberghGouda1.07.42M55   10.192  5:53
117  Jean-Pierre NoletAxel1.07.45M45   10.185  5:53
118  Annet van de KrekeOost-Souburg1.08.37V45   10.056  5:58
119  Kyra de BaanMijnsheerenland1.09.15V45   9.964  6:01
120  Jan van DintherMijnsheerenland1.09.17M45   9.959  6:01
121  Kobus BotmanDynamica1.09.40M60   9.904  6:03
122  Lucien de BoerDelta Sport1.10.21M40   9.808  6:07
123  Stephanie VermeulenDynamica1.10.32Vse   9.783  6:08
124  Elbert SimonseAagtekerke1.10.48M35   9.746  6:09
125  Danielle in 't VeldTV TW1.11.15V45   9.684  6:12
126  Stefan de BlockRKHAV1.11.22M40   9.668  6:12
127  Marjan HamelinckRKHAV1.11.25V35   9.662  6:13
128  Richard MarcelZoutelande1.11.28M55   9.655  6:13
129  Pim CouwenberghZierikzee1.12.02M50   9.579  6:16
130  Henk SandeeKamperland1.12.06M65   9.570  6:16
131  Lianne WijsmanDelta Sport1.13.03V45   9.446  6:21
132  Laura SchreutelkamDelta Sport1.13.22Vse   9.405  6:23
133  Arthur StijnsDynamica1.13.30M65   9.388  6:23
134  Leo FranckeOostkapelle1.13.57M55   9.331  6:26
135  Nellie BlomBurgh-Haamstede1.14.12V55   9.299  6:27
136  Stefan van den DriesAV'561.14.20Mse   9.283  6:28
137  Antoon GoortsKeien1.14.45M55   9.231  6:30
138  Anita GoortsDe Keien1.18.09V45   8.829  6:48
139  Martin KievitsDelta Sport1.18.37M35   8.777  6:50
140  Adrian GoossenBarendrecht1.18.43M35   8.766  6:51
141  Simon SaczijnskiGoes1.19.05Mse   8.725  6:53
142  Martiza WandelRenesse1.19.12V35   8.712  6:53
143  Jurgen DingemanseDynamica1.19.56M45   8.632  6:57
144  Ineke van PoppelDelta Sport1.20.01V65   8.623  6:57
145  Natascha MoerkoertOost-Souburg1.20.37V35   8.559  7:01
Mannen: 112 (77.24%) => M35=12 - M40=10 - M45=34 - M50=8 - M55=13 - M60=6 - M65=6 - M70=1 - Mse=22
Vrouwen: 33 (22.76%) => V35=4 - V40=1 - V45=11 - V50=1 - V55=3 - V65=2 - Vse=11
2.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tommy StaalAV'567.48Mse   18.462  3:15
2  Wouter VerstraateGonzález Running8.19Mse   17.315  3:28
3  Patrick de VosAV'568.24Mse   17.143  3:30
4  Jasper ZuidhofAV'568.28Mse   17.008  3:32
5  Willem de KorteDynamica8.30Mse   16.941  3:33
6  Bart BalkenendeAV'568.32Mse   16.875  3:33
7  Franklin van AnrooijAV'568.34Mse   16.809  3:34
8  Paco VrolijkHaag Atletiek9.05Mse   15.853  3:47
9  Martijn LavooijAV'569.43M40   14.820  4:03
10  Mike DierkxScheldesport9.45Mse   14.769  4:04
11  Gijsbert ElstgeestAV'569.49Mse   14.669  4:05
12  Judith LodderFlakkee9.57MeB   14.472  4:09
13  Maaike de KreekScheldesport10.00MeB   14.400  4:10
14  Rien de WildeAV'5610.03M55   14.328  4:11
15  Veerle CampenhoutACW10.23Vse   13.868  4:20
16  Jacques ZamanScheldesport10.27M50   13.780  4:21
17  Mirthe de ZeeuwScheldesport10.30MeB   13.714  4:23
18  Jos de KreekScheldesport10.33M50   13.649  4:24
19  Judith van DierenFlakkee10.35MeB   13.606  4:25
20  Emma van MourikDelta Sport10.42Vse   13.458  4:28
21  Margot ThuyRKHAV10.45MeB   13.395  4:29
22  Henry van KlinkenDelta Sport11.07M35   12.954  4:38
23  Caroline VeringaDynamica11.27V40   12.576  4:46
24  Adrie van BavelDelta Sport11.34M50   12.450  4:49
25  Marian SteenblokAV'5611.37V40   12.396  4:50
26  Paulette de KrakerDynamica11.56Vse   12.067  4:58
27  Harold de MaatScheldesport12.01M45   11.983  5:00
28  Esther van SluijsAV'5612.46V40   11.279  5:19
29  George SchanckWielingen13.39Mse   10.549  5:41
30  Herman KreeftDelta Sport13.50M65   10.410  5:46
31  Els van ZwietenDelta Sport15.46V65   9.133  6:34
32  Jose van DamDelta Sport16.16Vse   8.852  6:47
Mannen: 19 (59.38%) => M35=1 - M40=1 - M45=1 - M50=3 - M55=1 - M65=1 - Mse=11
Vrouwen: 8 (25%) => V40=3 - V65=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Paavo de Leng07:47Alex Zwolle08:21Hassan Mahamed08:22Anjolie Engels09:0844
2016Tommy Staal07:48Wouter Verstraate08:19Patrick de Vos08:24Veerle Campenhout10:2332
2015Tommy Staal07:40Wouter Verstraate08:23Joel Aafjes08:31Leonie van Klinken11:3529


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.164 seconden nodig om deze lijst met 177 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Mannen se       11500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Adan         Erwin         0242 Dynamica     0:45:18
002 Broeke       Tim v d       0239 Dynamica     0:45:19
003 Wolfert      Eric          0040 Flakkee      0:45:36
004 StNicolaas   Ricardo       0094 Flakkee      0:45:57
005 Arensman     John          0252 Flakkee      0:48:24
006 Hoosemans    Ruud          0041 Dynamica     0:49:17
007 Jonge        Krispijn d    0234 Delta Sport  0:51:32
008 Visser       Bart de       0190 Serooskerke  0:51:57
009 Walpot       Nickey        0255 St Philipsla 0:54:33
010 Nooijer      Bas de        0283 GRT          0:55:33
011 Vries        Martijn d     0265 Runderground 0:56:17
012 Uitterhoeve  John          0299 Goes         0:57:51
013 Smit         Wouter de     0194 Oudelande    0:59:37
014 Dees         Danmar        0963 AV'56        1:00:55
015 Goudzwaard   Mart          0204 Zonnemaire   1:01:14
016 Ridderbos    Ronald        0248 Middelburg   1:03:56
017 Kieft        Sven          0287              1:05:41
018 Harinck      Joos          0286 Koudekerke   1:06:37
019 Mol          Jeffrey       0219 Yerseke      1:06:53
020 Steketee     Maurice       0037 Dynamica     1:07:33
021 Dries        Stefan vd     0206 AV'56        1:14:20
022 Saczijnski   Simon         0218 Goes         1:19:05
 
Mannen 35-44    11500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Hamer        Michael d     0017 Scheldesport 0:48:49
002 Vermeulen    Sven          0039 Dynamica     0:49:05
003 Buyck        Michiel       0066 Dynamica     0:49:25
004 Boogaard     Wilco      77 0134 Dynamica     0:50:23
005 Karelse      Johan         0012 AV'56        0:50:27
006 Bal          Leon          0203 Delta Sport  0:53:25
007 Kapteijn     Remco         0260 AV'56        0:53:54
008 Dekker       Peter         0034 Dynamica     0:54:05
009 Verwijs      Robert        0207 Delta Sport  0:54:52
010 Simons       Berry         0058              0:57:29
011 Hoosemans    Martijn       0073 Dynamica     0:58:15
012 Graaf        Caio de       0202 Delta Sport  0:58:32
013 Dieleman     Marco         0254 Sommelsdijk  0:58:47
014 Jonge        William de    0032              0:59:52
015 Bouwman      Michel        0211 Delta Sport  1:00:31
016 Splunter     Lennard va    0294 AV'56        1:03:03
017 Dijkstra     Seth          0124 GRT          1:05:10
018 Boer         Lucien de     0215 Delta Sport  1:10:21
019 Simonse      Elbert        0240 Aagtekerke   1:10:48
020 Block        Stefan de     0257 RKHAV        1:11:22
021 Kievits      Martin        0199 Delta Sport  1:18:37
022 Goossen      Adrian        0208 Barendrecht  1:18:43
 
Mannen 45-54    11500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Balkenende   Peter         0030 AV'56        0:49:10
002 Thuy         Benny         0006 RKHAV        0:49:37
003 Verhage      Arjo          0047 Dynamica     0:49:44
004 Geschiere    Gilles        0213 Meliskerke   0:50:19
005 Brouwer      Sjaak         0266 Dynamica     0:51:17
006 Dujkman      Cees          0233 B Haamstede  0:52:02
007 Mourik       Piet van      0036 Delta Sport  0:53:19
008 Wieles       Adriaan       0020 Scheldesport 0:53:28
009 Reijntjes    Ludolf        0228 Delta Sport  0:54:09
010 Langen       Alex de       0289 Spirit       0:54:13
011 Engel        Marcel        0259 Delta Sport  0:54:35
012 Hederik      Bert vd       0210 avvn         0:54:48
013 Bruijn       Leo de        0280 Dynamica     0:55:16
014 Klink        Jeroen        0269 Delta Sport  0:55:43
015 Ridder       Cor de        0065 Dynamica     0:56:13
016 Hollander    Cees den      0181 Dreischor    0:56:22
017 Veen         Jaap van d    0024 Scheldesport 0:56:55
018 Murre        Walther       0023 Scheldesport 0:57:07
019 Tieleman     Henkjan    69 0142 Flakkee      0:57:14
020 Vlieger      Richard de    0184 AV'56        0:57:27
021 Iersel       Patrick va    0274 Goes         0:57:32
022 Kotvis       Bram          0049 Delta Sport  0:57:38
023 Sommeijer    Marcel        0033 Dynamica     0:57:46
024 Zeeuw        Alwin de      0019 Scheldesport 0:58:21
025 Platteeuw    Albert        0022 Scheldesport 0:58:27
026 Bakker       Gert-Jan      0297 AV'56        0:59:46
027 Feijter      Co de         0298 Delta Sport  0:59:54
028 Bavinhoven   Leon van      0100 ??           1:00:03
029 Maas         Johan v d     0235 Amsterdam    1:00:42
030 Damme        Ko van        0205 AV'56        1:00:53
031 Regt         Martin de     0296 AV'56        1:05:03
032 Burger       Frits         0244 Zierikzee    1:05:54
033 Munnik       Leon de       0212 Delta Sport  1:06:13
034 Engel        Theo          0249 Zierikzee    1:06:30
035 Boone        Leo           0279 B Haamstede  1:06:48
036 Goetheer     Rene          0278 Wolphaartsdi 1:06:59
037 George                     0277 Delta Sport  1:07:12
038 Humer        Steffen       0193 AV'56        1:07:15
039 Nolet        Jean-Pierr    0275              1:07:45
040 Dinther      Jan van       0250 Mijnsheerenl 1:09:17
041 Couwenbergh  Pim           0243 Zierikzee    1:12:02
042 Dingemanse   Jurgen        0192 Dynamica     1:19:56
 
Mannen 55-64    11500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Wilde        Jan de        0173 AV'56        0:49:55
002 Schaap       Rob           0285 Vlissingen   0:51:52
003 Gent         Jan van       0290 Spirit       0:54:56
004 Dalebout     Leo           0197 Dynamica     0:56:19
005 Kloet        Cor           0195 Delta Sport  0:58:17
006 Geluk        Jos           0273 Delta Sport  0:58:39
007 Fredriks     Ruud          0281 AV'56        1:00:58
008 Koole        Adri          0288 Dynamica     1:02:12
009 Dellebeke    Ron           0013 Dynamica     1:02:20
010 Spaans       Gerrit        0149 AV'56        1:03:01
011 Bras         Gerard        0200 Dynamica     1:05:30
012 Nooijer      Martin        0282 Koudekerke   1:05:33
013 Guequierre   John          0043 Dynamica     1:06:03
014 Oonincx      Jos           0209 THOR         1:07:18
015 Couwenbergh  Marc          0241 Gouda        1:07:42
016 Botman       Kobus         0189 Dynamica     1:09:40
017 Marcel       Richard       0276 Zoutelande   1:11:28
018 Francke      Leo           0238 Pekelinge    1:13:57
019 Goorts       Antoon        0225 Keien        1:14:45
 
Mannen 65+      11500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Jonge        Wim de        0045 AV'56        0:59:00
002 Lasseur      Joop          0074 Delta Sport  1:01:10
003 Bastemeijer  Fred          0029 Delta Sport  1:02:34
004 Wissen       Gerard van    0291 Spirit       1:05:07
005 Beijer       Piet          0089 Dynamica     1:07:02
006 Sandee       Henk          0253 Kamperland   1:12:06
007 Stijns       Arthur        0150 Dynamica     1:13:30
 
Jongens A 97/98  11500m
    naam                   geb stn club          tijd
geen deelnemers
 
Vrouwen se       11500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Berge        Laurey v d    0191 Flakkee      0:52:31
002 Herder       Astrid den    0054 AV'56        0:53:16
003 Platteeuw    Esther        0293 Scheldesport 0:58:07
004 Overkamp     Mirthe        0284 Phoenix      0:59:56
005 Geuze        Ada           0264 Middelburg   1:03:15
006 Zoon         Nienke        0272 Flakkee      1:03:53
007 Weelden      Denise van    0231 Goes         1:05:38
008 Maas         Jolanda       0222 AV'56        1:07:09
009 Capello      Evelien    7  0154 AV'56        1:07:24
010 Vermeulen    Stephanie     0096 Dynamica     1:10:32
011 Schreutelkam Laura         0261 Delta Sport  1:13:22
 
Vrouwen 35-44    11500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Brusker      Marike        0187 Wilhelmindor 1:04:53
002 Bakker       Marjolein     0223 Spirit       1:05:31
003 Wandel       Martiza       0256 Renesse      1:19:12
004 Moerkoert    Natascha      0262 Souburg      1:20:37
 
Vrouwen 45-54    11500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Linde        Annet v d     0263 AV'56        0:57:24
002 Jong         Tanja de      0221 Spirit       1:01:53
003 Verstelle    Rian          0216 AV'56        1:02:01
004 Vlieger      Rian de       0185 Lewedorp     1:03:08
005 Stratin      Henny         0198 AV'56        1:03:44
006 Geschiere    Susanne       0246 Dynamica     1:06:51
007 Verhulst     Petra         0237 Dynamica     1:07:30
008 Kreke        Annet v d     0270 Souburg      1:08:37
009 Baan         Kyra de       0251 Mijnsheerenl 1:09:15
010 Veld         Danielle i    0292 TV TW        1:11:15
011 Hamelinck    Marjan        0258 RKHAV        1:11:25
012 Wijsman      Lianne        0217 Delta Sport  1:13:03
013 Goorts       Anita         0226 De Keien     1:18:09
 
Vrouwen 55+     11500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Boer         Digna de      0227 Delta Sport  1:05:36
002 Vries        Jannie de     0044 Dynamica     1:06:27
003 Koster       Joke de       0214 Delta Sport  1:07:06
004 Blom         Nellie        0220 DFS          1:14:12
005 Poppel       Ineke van     0230 Delta Sport  1:20:01
 
Meisjes A97/98  4600m
    naam                   geb stn club          tijd
geen deelnemers
 
Jongens B99/00  4600m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Vries        Jorrick de    0850 AV'56        0:16:52
002 Ridder       Rens de       0853 Dynamica     0:16:53
003 Lavooij      Stijn         0846 AV'56        0:19:47
004 Elstgeest    Youri         0848 AV'56        0:20:53
005 Putten       Axl van       0843 AV'56        0:21:32
 
Meisjes B99/00  2400m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Lodder       Judith        0879 Flakkee      0:09:57
002 Kreek        Maaike de     0876 Scheldesport 0:10:00
003 Zeeuw        Mirthe de     0877 Scheldesport 0:10:30
004 Dieren       Judith van    0880 Flakkee      0:10:35
005 Thuy         Margot        0899 RKHAV        0:10:45
 
Mannen kcr     2400m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Staal        Tommy         0929 AV'56        0:07:48
002 Verstraate   Wouter        0937 GRT          0:08:19
003 Vos          Patrick de    0930 AV'56        0:08:24
004 Zuidhof      Jasper        0931 AV'56        0:08:28
005 Korte        Willem de     0979 Dynamica     0:08:30
006 Balkenende   Bart          0919 AV'56        0:08:32
007 Anrooy       Franklin v    0949 AV'56        0:08:34
008 Vrolijk      Paco L        0978 Haag Atl     0:09:05
009 Lavooij      Martijn       0935 AV'56        0:09:43
010 Dierkx       Mike          0938 Scheldesport 0:09:45
011 Elsgeest     Gijsbert      0271 AV'56        0:09:49
012 Wilde        Rien de       0961 AV'56        0:10:03
013 Zaman        Jacques       0911 Scheldesport 0:10:27
014 Kreek        Jos de        0910 Scheldesport 0:10:33
015 Klinken      Henry van     0970 Delta Sport  0:11:07
016 Bavel        Adrie van     0980 Delta Sport  0:11:34
017 Maat         Harold de     0912 Scheldesport 0:12:01
018 Schanck      George        0913 Wielingen    0:13:39
019 Kreeft       Herman        0973 Delta Sport  0:13:50
 
Vrouwen kcr     2400m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Campenhout   Veerle        0940 ACW          0:10:23
002 Mourik       Emma van      0926 Delta Sport  0:10:42
003 Veringa      Caroline      0918 Dynamica     0:11:27
004 Steenblok    Marian        0907 AV'56        0:11:37
005 Kraker       Paulette d    0916 Dynamica     0:11:56
006 Sluijs       Esther van    0906 AV'56        0:12:46
007 Zwieten      Els van       0975 Delta Sport  0:15:46
008 Dam          Jose van      0977 Delta Sport  0:16:16
 
Jongens C01/02  2200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Leng         Paavo de      0641 Dynamica     0:07:38
002 Kapteijn     Stef       02 0668 AV'56        0:07:52
003 Tuil         Niels van  99 0666 B Haamstede  0:07:55
004 Nefs         Emiel         0539 Dynamica     0:08:06
005 Verbrugge    Mees       02 0680 AV'56        0:08:23
006 Zeeuw        Nathan de     0491 Scheldesport 0:08:46
007 Kruisifikx   Thomas        0490 Scheldesport 0:08:48
008 Noordenne    Daniel van    0723 Energie      0:09:02
009 Dillis       Elyas         0422 RKHAV        0:09:24
010 Veringa      Sander        0267              0:12:55
 
Meisjes C01/02  2200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Hederik      Ilvia v d     0717 Energie      0:08:54
002 Smits        Veerle        0614 AV'56        0:08:58
003 Geldof       Jasmijn       0623 Dynamica     0:09:11
004 Sommeijer    Lynn          0528 Dynamica     0:09:21
005 Le Coq       Louise        0522 Wielingen    0:09:27
006 Siebons      Marleen       0546 Dynamica     0:09:31
007 Hulsken      Nikita        0531 Delta Sport  0:09:37
008 Lelie        Fien          0727 RKHAV        0:09:39
009 Bun          Parel         0540 Dynamica     0:10:05
010 Pellaers     Maud          0618              0:10:12
011 Flink        Eeke          0615 AV'56        0:10:15
012 Niemantsverd Amy           0423 RKHAV        0:11:39
013 Hartog       Corinda de    0734 Energie      0:11:56
 
Jongens D03/04  2200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Maat         Ralph de      0492 Scheldesport 0:08:44
002 Dikkenberg   Jesse vd      0486 AV'56        0:08:52
003 Dobbelaar    Jonathan      0493 Scheldesport 0:09:05
004 Gotzenberger Tijmen        0731 Jonge Sparta 0:09:12
005 Hartog       Sebastiaan    0735 Energie      0:09:15
006 Hartog Benia               0736 Energie      0:09:40
007 Koops        Thijs         0678 Dynamica     0:09:42
008 Wieles       Chris         0495 Scheldesport 0:09:48
009 Vierbergen   Mats          0643 RKHAV        0:10:05
010 Noordijk     Bryan         0498 Scheldesport 0:10:08
011 Bouwhuizen   Dylan van     0421 RKHAV        0:10:24
012 Zeeuw        Tobias        0497 Scheldesport 0:10:26
013 Karelse      Ryan          0483 AV'56        0:10:29
014 Schuit       Rens          0496 Scheldesport 0:10:48
015 Kramer       Sven       03 0688 AV'56        0:10:55
016 Oele         Glenn         0620 AV'56        0:11:31
017 Simonse      Jesper     04 0681 Goes         0:11:55
 
Meisjes D03/04  2200m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Houtzager    Ruchama       0533 Delta Sport  0:09:19
002 Noordenne    Isabel van    0722 Energie      0:09:34
003 Acker        Emma van      0419 RKHAV        0:09:42
004 Exter        Eva den       0418 RKHAV        0:10:10
005 Baan         Sanne de      0617 AV'56        0:10:17
006 Haar         Dana ter      0642 Dynamica     0:10:20
007 Coppieters   Jenna         0417 RKHAV        0:10:23
008 Hanse        Charlotte     0733 Delta Sport  0:10:31
009 Kraker       Pascale de    0536 Dynamica     0:11:28
010 Kievits      Eva           0737 Delta Sport  0:17:05
 
Jongens pA2 05  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Baar         Remco de      0613 AV'56        0:04:10
002 Goethem      Maxim van     0412 RKHAV        0:04:12
003 Houwelingen  Tom van       0525 Dynamica     0:04:17
004 Rijkhals     Jeffrey       0715 Dynamica     0:04:23
005 Arens        Firn          0426 AV'56        0:04:25
006 Kapteijn     Mart          0607 AV'56        0:04:29
007 Schuit       Daan          0501 Scheldesport 0:04:32
008 Dobbelaar    Lukas         0647 Scheldesport 0:04:36
009 Dijkman      Cliff         0730 B Haamstede  0:04:39
010 Berg         Nino v d      0611 AV'56        0:04:51
011 Wedage       Bjorn         0500 Scheldesport 0:05:15
012 Goossen      Noah          0719 Barendrecht  0:05:38
 
Jongens pA1 06  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Verbrugge    Ipe        06 0692 AV'56        0:04:13
002 Maat         Fabian de     0503 Scheldesport 0:04:20
003 Pijnen       Benjamin      0502 Scheldesport 0:04:23
004 Bouwhuizen   Robin         0410 RKHAV        0:04:26
005 Koopman      Kasper        0541 Dynamica     0:04:30
006 Steenblok    Koen          0523 AV'56        0:04:35
007 Koole        Stijn         0622 Dynamica     0:04:52
008 Rietberg     Stein         0721 Dynamica     0:05:01
009 Dees         Rody          0547 AV'56        0:05:20
 
Meisjes pA2 05  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Keymel       Myrthe        0512 Scheldesport 0:05:18
002 Eistergeest  Lotte         0732 s-Heerenhoek 0:05:25
003 Sluys        Femke van     0542 AV'56        0:05:29
004 Pellaers     Fenne         0612 AV'56        0:05:32
005 Koole        Hilde         0619 Dynamica     0:05:35
 
Meisjes pA1 06  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Karelse      Yara          0484 AV'56        0:04:38
002 Voorde       Kyra v d      0482 Dynamica     0:04:41
003 Kraker       Yasmine de    0537 Dynamica     0:04:45
004 Dikkenberg   Inke v d      0485 AV'56        0:04:50
005 Daalen       Lois          0728 AV'56        0:04:54
006 Boot         Anna          0710 Delta Sport  0:04:56
007 Simonse      Marit         0424 AV'56        0:04:59
008 Luijk        Zoa van       0548 AV'56        0:05:06
009 Kramer       Mila          0700 AV'56        0:05:59
 
Jongens pB  07  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Schletterer  Julius        0725 Dynamica     0:04:20
002 Joppe        Zedie         0527 Flakkee      0:04:24
003 Ton          Luca          0550 Dynamica     0:04:26
004 Engels       Ivar          0425 Dynamica     0:04:31
005 Wieles       Viktor        0507 Scheldesport 0:04:59
006 Zandstra     Lucas         0505 Scheldesport 0:05:13
007 Oele         Niels         0621 AV'56        0:05:32
008 Matthijs     Jarne         0406 RKHAV        0:05:37
009 Bijl         Rinze v d     0714 Delta Sport  0:05:39
010 Lous         Jochem        0674 Dynamica     0:05:42
 
Jongens pC  08  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Noordijk     Lyam          0509 Scheldesport 0:05:17
002 Jonge        Dylano de     0526              0:05:19
003 Giele        Midas         0511 Scheldesport 0:05:29
004 Lensen       Quinten       0510 Scheldesport 0:05:32
005 Veringa      Erik          0524 Dynamica     0:05:36
006 Dieleman     Dean          0716 Dynamica     0:05:40
 
Meisjes pB  07  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Wibbelink    Felien        0543 Dynamica     0:04:36
002 Zerbib       Chloe         0708 Dynamica     0:04:53
003 Arens        Megan         0427 AV'56        0:04:57
004 Hamer        Benthe den    0514 Scheldesport 0:05:02
005 Geus         Brigitte d    0549 AV'56        0:05:06
006 Berrevoets   Puck          0718 Delta Sport  0:05:08
007 Swinkels     Ghislaine     0726 Dynamica     0:05:09
008 Bouwman      Lobke         0403 RKHAV        0:05:18
009 Crombeen     Evita         0402 RKHAV        0:05:20
010 Hage         Jasmijn       0268 Delta Sport  0:05:53
011 Peeters      Demi          0513 Scheldesport 0:06:01
012 Dobbelaar    Rebekka       0706 Scheldesport 0:06:06
013 Verlinde     Neline        0515 Scheldesport 0:06:09
014 Luijk        Tess van      0545 AV'56        0:06:24
015 Bruijnes     Veerle        0530 AV'56        0:06:34
 
Meisjes pC  08  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Zandstra     Liselotte     0519 Scheldesport 0:05:14
002 Pijnen       Valerie       0516 Scheldesport 0:05:21
003 Schletterer  Bowien        0724 Dynamica     0:05:24
004 Franken      Floor         0401 RKHAV        0:05:38
005 Rietberg     Britt         0720 Dynamica     0:05:43
006 Bruijnes     Mirthe        0529 AV'56        0:06:13
007 Pijnen       Victoria      0520 Scheldesport 0:06:40
 
   Hse      Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wolfert      Eric       0040 Flakkee     211 226 207 233             00 0877  4
 2 Feijter      Job de     0002 RKHAV       250 250 241                 00 0741  3
 3 Harmes       Erwin      0063 GRT         226 233 233                 00 0692  3
 4 Kok          Martijn de 0056 AV'56       220 241 226                 00 0687  3
 5 Hoosemans    Ruud       0041 Dynamica    197 211     203             00 0611  3
 6 StNicolaas   Ricardo    0094 Flakkee         220     226             00 0446  2
 7 Lelie        Michel     0003 RKHAV       194     191                 00 0385  2
 8 Dees         Danmar     0963 AV'56               180 124             00 0304  2
 9 Staal        Tommy      0128 AV'56               250                 00 0250  1
10 Adan         Erwin      0242 Dynamica                250             00 0250  1
11 Moret        Tieme      0133 AV'56       129     113                 00 0242  2
12 Broeke       Tim v d    0239 Dynamica                241             00 0241  1
13 Steketee     Maurice    0037 Dynamica        143     096             00 0239  2
14 Verbeeck     Thijs      0009 Waasland    233                         00 0233  1
15 Arensman     John       0252 Flakkee                 220             00 0220  1
16 Bouman       David      0132 Flakkee             215                 00 0215  1
17 Balkenende   Luuk       0062 AV'56       207                         00 0207  1
18 Mey          Liam van d 0050 RKHAV       200                         00 0200  1
19 Nevel        Angelo van 0099 Meulebeke       194                     00 0194  1
20 Oudenaarden  Mitchel    0172 Langstraat          194                 00 0194  1
21 Gucht        Kris van   0116 Lebbeke             186                 00 0186  1
22 Mortier      Filip      0078 ACW         184                         00 0184  1
23 Schuuriers   Erwin      0125 NMVE                180                 00 0180  1
24 Jonge        Krispijn d 0234 Delta Sport             180             00 0180  1
25 Visser       Bart de    0190 Serooskerke             176             00 0176  1
26 Walpot       Nickey     0255 St Philipsla            161             00 0161  1
27 Vermeiren    Filip      0106 Lebbeke             160                 00 0160  1
28 Schrier      David      0052 Dynamica    159                         00 0159  1
29 Pleijte      Samder     0131 Nisse               157                 00 0157  1
30 Huigh        Edwin      0086 Wielingen       156                     00 0156  1
31 Nooijer      Bas de     0283 GRT                     155             00 0155  1
32 Vries        Martijn d  0265 Runderground            152             00 0152  1
33 Boonman      Marius     0129 Heinkenszand        145                 00 0145  1
34 Uitterhoeve  John       0299 Goes                    141             00 0141  1
35 Uitterhoeve  Johnny     0127 Goes                137                 00 0137  1
36 Huibregtsen  Marijn     0126 Westkapelle         135                 00 0135  1
37 Vermeirsch   Jurgen     0079 crosscomp   133                         00 0133  1
38 Smit         Wouter de  0194 Oudelande               132             00 0132  1
39 Wilde        Ivo de     0082 Clinge      131                         00 0131  1
40 Mariman      Johnny     0080 Clinge      130                         00 0130  1
41 Block        Jurgen de  0081             127                         00 0127  1
42 Goudzwaard   Mart       0204 Zonnemaire              121             00 0121  1
43 Ridderbos    Ronald     0248 Middelburg              115             00 0115  1
44 Kieft        Sven       0287                         109             00 0109  1
45 Harinck      Joos       0286 Koudekerke              104             00 0104  1
46 Mol          Jeffrey    0219 Yerseke                 102             00 0102  1
47 Dries        Stefan vd  0206 AV'56                   083             00 0083  1
48 Saczijnski   Simon      0218 Goes                    079             00 0079  1
49 Bouterse     Neal       0130 Pr Hendrik          001                 00 0001  1

   starts  65
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   H35-44   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Hamer        Michael d  0017 Scheldesport186 203 150 215             00 0754  4
 2 Karelse      Johan      0012 AV'56       174 188 176 184             00 0722  4
 3 Vermeulen    Sven       0039 Dynamica    163 180 166 211             00 0720  4
 4 Hoosemans    Martijn    0073 Dynamica    154 172 158 140             00 0624  4
 5 Harthoorn    Maarten    0059 Kapelle     180 207 200                 00 0587  3
 6 Buyck        Michiel    0066 Dynamica    182 197     200             00 0579  3
 7 Jonge        William de 0032             140 157 136 130             00 0563  4
 8 Wieland      Niek       0076 axel        148 170 155                 00 0473  3
 9 Simons       Berry      0058             153     153 145             00 0451  3
10 Wiessner     Ralph      0075 Dynamica    215     203                 00 0418  2
11 Boogaard     Wilco      0134 Dynamica            182 186             00 0368  2
12 Slock        Endy       0018 Scheldesport172 186                     00 0358  2
13 Florussen    Dennis     0021 Scheldesport161 168                     00 0329  2
14 Dekker       Peter      0034 Dynamica    156 001     164             00 0321  3
15 Delzenne     MartJan    0163 Krabbendijke    145 120                 00 0265  2
16 Dijkstra     Seth       0124 GRT                 149 112             00 0261  2
17 Quintelier   Ben        0115 Lebbeke             220                 00 0220  1
18 Weverberg    Thommy van 0114 Lebbeke             211                 00 0211  1
19 Rabout       Theo       0087 Wielingen       191                     00 0191  1
20 Jaeger       Edwin de   0005 RKHAV       176                         00 0176  1
21 Scheppens    Andre      0119 Lebbeke             174                 00 0174  1
22 Bal          Leon       0203 Delta Sport             170             00 0170  1
23 Janse        Micha      0077 Dynamica    166                         00 0166  1
24 Kapteijn     Remco      0260 AV'56                   166             00 0166  1
25 Ceulenaere   Joris      0098 Scheldesport    158                     00 0158  1
26 Verwijs      Robert     0207 Delta Sport             158             00 0158  1
27 Elenbaas     Johan      0136 AV'56               154                 00 0154  1
28 Maertens     Amor       0101 Wielingen       152                     00 0152  1
29 Goud         Pieter     0137 Oostdijk            152                 00 0152  1
30 Heymans      Kurt       0104 Lebbeke             147                 00 0147  1
31 Voorde       Tom v d    0070 RKHAV       146                         00 0146  1
32 Vries        Jeroen de  0088 Wielingen       146                     00 0146  1
33 Vlassenrood  Dennis     0069 Hulst       144                         00 0144  1
34 Wert         Stefaan de 0083             138                         00 0138  1
35 Vercauteren  Ivan       0008 Waasland    136                         00 0136  1
36 Graaf        Caio de    0202 Delta Sport             136             00 0136  1
37 Dieleman     Marco      0254 Sommelsdijk             134             00 0134  1
38 Spunter      Lennard va 0177 AV'56               133                 00 0133  1
39 Bouwman      Michel     0211 Delta Sport             127             00 0127  1
40 Moerland     Rene       0138 Yerseke             123                 00 0123  1
41 Hoogstrate   Frank      0035 Yerseke             122                 00 0122  1
42 Splunter     Lennard va 0294 AV'56                   116             00 0116  1
43 Sinke        Bas        0182 Kruiningen          112                 00 0112  1
44 Poortvliet   Leonard    0135 Krabbendijke        107                 00 0107  1
45 Boer         Lucien de  0215 Delta Sport             091             00 0091  1
46 Simonse      Elbert     0240 Aagtekerke              090             00 0090  1
47 Block        Stefan de  0257 RKHAV                   089             00 0089  1
48 Kievits      Martin     0199 Delta Sport             081             00 0081  1
49 Goossen      Adrian     0208 Barendrecht             080             00 0080  1

   starts  80
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   H45-54   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik       Piet van   0036 Delta Sport 164 184 178 172             00 0698  4
 2 Wieles       Adriaan    0020 Scheldesport170 182 164 168             00 0684  4
 3 Ridder       Cor de     0065 Dynamica    155 166 148 153             00 0622  4
 4 Veen         Jaap van d 0024 Scheldesport143 160 144 149             00 0596  4
 5 Sommeijer    Marcel     0033 Dynamica    150 159 143 142             00 0594  4
 6 Balkenende   Peter      0030 AV'56       188     197 207             00 0592  3
 7 Thuy         Benny      0006 RKHAV       191 200     197             00 0588  3
 8 Verhage      Arjo       0047 Dynamica    178     188 194             00 0560  3
 9 Pruijsers    Martin     0072 Dynamica    160 176 162                 00 0498  3
10 Platteeuw    Albert     0022 Scheldesport151 162     137             00 0450  3
11 Murre        Walther    0023 Scheldesport    161 139 148             00 0448  3
12 Paulusse     Nick       0057 Dynamica    139 153 131                 00 0423  3
13 Knibbeler    Berry      0025 Scheldesport137 148 124                 00 0409  3
14 Kotvis       Bram       0049 Delta Sport 200         143             00 0343  2
15 Slits        Peter      0028 Wielingen   157 178                     00 0335  2
16 Leng         Edward de  0046 Dynamica    158     172                 00 0330  2
17 Graaf        Martin de  0093 Wemeldinge      164 146                 00 0310  2
18 Meeuwse      JanWillem  0061 AV'56       152     156                 00 0308  2
19 Zeeuw        Alwin de   0019 Scheldesport145         138             00 0283  2
20 Bavinhoven   Leon van   0100 ??              154     128             00 0282  2
21 Tieleman     Henkjan    0142 Flakkee             134 147             00 0281  2
22 Hollander    Cees den   0181 Dreischor           130 150             00 0280  2
23 Plume        Christian  0092 ??              215                     00 0215  1
24 Geschiere    Gilles     0213 Meliskerke              188             00 0188  1
25 Besuijen     Marius     0146 AV'56               184                 00 0184  1
26 Brouwer      Sjaak      0266 Dynamica                182             00 0182  1
27 Dujkman      Cees       0233 B Haamstede             174             00 0174  1
28 Slabbekoorn  John       0140 Kapelle             170                 00 0170  1
29 Heyvaert     Wim        0113 Lebbeke             168                 00 0168  1
30 Reijntjes    Ludolf     0228 Delta Sport             163             00 0163  1
31 Langen       Alex de    0289 Spirit                  162             00 0162  1
32 VanNiewenhuy Kris       0117 Lebbeke             161                 00 0161  1
33 Engel        Marcel     0259 Delta Sport             160             00 0160  1
34 Noorden      Bart van   0147 AV'56               159                 00 0159  1
35 Hederik      Bert vd    0210 avvn                    159             00 0159  1
36 Bruijn       Leo de     0280 Dynamica                156             00 0156  1
37 Klink        Jeroen     0269 Delta Sport             154             00 0154  1
38 Sutter       Patrick    0103                 151                     00 0151  1
39 Saarloos     Dick       0144 Kapelle             151                 00 0151  1
40 Vlieger      Richard de 0184 AV'56                   146             00 0146  1
41 Iersel       Patrick va 0274 Goes                    144             00 0144  1
42 Oostdijk     Harry      0118 Kruiningen          142                 00 0142  1
43 Baas         Casper     0141 AV'56               141                 00 0141  1
44 Tuin         Tonnis vd  0171 AV'56               138                 00 0138  1
45 Bakker       Gert-Jan   0297 AV'56                   131             00 0131  1
46 Feijter      Co de      0298 Delta Sport             129             00 0129  1
47 Bunder       Luc van    0060             128                         00 0128  1
48 Lelie        Martin     0123 RKHAV               128                 00 0128  1
49 Vissers      Jack       0175 TOF                 126                 00 0126  1
50 Maas         Johan v d  0235 Amsterdam               126             00 0126  1
51 Damme        Ko van     0205 AV'56                   125             00 0125  1
52 Minnaard     Jan        0139 Yerseke             121                 00 0121  1
53 Follaert     Eric       0105 Lebbeke             119                 00 0119  1
54 Visser       Gerten     0170 Goes                118                 00 0118  1
55 Lievense     Hans       0166                     116                 00 0116  1
56 Regt         Martin de  0296 AV'56                   114             00 0114  1
57 Burger       Frits      0244 Zierikzee               108             00 0108  1
58 Munnik       Leon de    0212 Delta Sport             106             00 0106  1
59 Engel        Theo       0249 Zierikzee               105             00 0105  1
60 Boone        Leo        0279 B Haamstede             103             00 0103  1
61 Goetheer     Rene       0278 Wolphaartsdi            101             00 0101  1
62 George                  0277 Delta Sport             099             00 0099  1
63 Humer        Steffen    0193 AV'56                   098             00 0098  1
64 Nolet        Jean-Pierr 0275                         094             00 0094  1
65 Dinther      Jan van    0250 Mijnsheerenl            093             00 0093  1
66 Couwenbergh  Pim        0243 Zierikzee               087             00 0087  1
67 Dingemanse   Jurgen     0192 Dynamica                078             00 0078  1
68 Noordijke    Dick       0145 Goes                001                 00 0001  1

   starts  108
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   H55-64   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dellebeke    Ron        0013 Dynamica    141 149 127 119             00 0536  4
 2 Lous         Henk       0042 Dynamica    149 155 129                 00 0433  3
 3 Wilde        Jan de     0173 AV'56               163 191             00 0354  2
 4 Guequierre   John       0043 Dynamica    135         107             00 0242  2
 5 Spaans       Gerrit     0149 AV'56               125 117             00 0242  2
 6 Schaap       Rob        0285 Vlissingen              178             00 0178  1
 7 Cock         Patrick de 0048 Volharding  168                         00 0168  1
 8 Branden      Frank v d  0007 RKHAV       162                         00 0162  1
 9 Gent         Jan van    0290 Spirit                  157             00 0157  1
10 Dalebout     Leo        0197 Dynamica                151             00 0151  1
11 Nevel        Eric van   0095 Koolkerke       150                     00 0150  1
12 Kloet        Cor        0195 Delta Sport             139             00 0139  1
13 Geluk        Jos        0273 Delta Sport             135             00 0135  1
14 Meeuwsen     Laurens    0148 Krabbendijke        132                 00 0132  1
15 Fredriks     Ruud       0281 AV'56                   123             00 0123  1
16 Koole        Adri       0288 Dynamica                120             00 0120  1
17 Abbink       Herman     0180 AV'56               114                 00 0114  1
18 Bras         Gerard     0200 Dynamica                111             00 0111  1
19 Dalebout     Jan        0169 Biezelinge          110                 00 0110  1
20 Nooijer      Martin     0282 Koudekerke              110             00 0110  1
21 Oonincx      Jos        0209 THOR                    097             00 0097  1
22 Couwenbergh  Marc       0241 Gouda                   095             00 0095  1
23 Botman       Kobus      0189 Dynamica                092             00 0092  1
24 Marcel       Richard    0276 Zoutelande              088             00 0088  1
25 Francke      Leo        0238 Pekelinge               084             00 0084  1
26 Goorts       Antoon     0225 Keien                   082             00 0082  1

   starts  34
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   H65+     Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Jonge        Wim de     0045 AV'56       147 163 140 133             00 0583  4
 2 Bastemeijer  Fred       0029 Delta Sport 132 147     118             00 0397  3
 3 Beijer       Piet       0089 Dynamica        144 117 100             00 0361  3
 4 Stijns       Arthur     0150 Dynamica            109 085             00 0194  2
 5 Bunder       Albert van 0064 Walo        142                         00 0142  1
 6 Lasseur      Joop       0074 Delta Sport             122             00 0122  1
 7 Jong         Bauke de   0168 Vet Ned             115                 00 0115  1
 8 Wissen       Gerard van 0291 Spirit                  113             00 0113  1
 9 Bosman       Gillis     0176 Thor                111                 00 0111  1
10 Sluijs       Hans van   0179 Dynamica            108                 00 0108  1
11 Sandee       Henk       0253 Kamperland              086             00 0086  1

   starts  19
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   JA 97/98 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vercauteren  Sander     0068 ARAC        241                         00 0241  1
 2 Bulcke       Frederik v 0067 ATAC        203                         00 0203  1
 3 Kreek        Kris de    0026 Scheldesport    174                     00 0174  1
 4 Claes        Jelle      0015 ATAC        134                         00 0134  1

   starts  4
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   Vse      Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Herder       Astrid den 0054 AV'56       250     233 241             00 0724  3
 2 Nieuwdorp    Roos       0151 AV'56           233 207                 00 0440  2
 3 Vermeulen    Stephanie  0096 Dynamica        220     168             00 0388  2
 4 Capello      Evelien    0154 AV'56               186 176             00 0362  2
 5 Proft        Karolien d 0111 Lebbeke             250                 00 0250  1
 6 Berge        Laurey v d 0191 Flakkee                 250             00 0250  1
 7 Claes        Lotte      0014 ATAC        233                         00 0233  1
 8 Platteeuw    Esther     0293 Scheldesport            226             00 0226  1
 9 Ridder       Natalie de 0109 Lebbeke             220                 00 0220  1
10 Overkamp     Mirthe     0284 Phoenix                 220             00 0220  1
11 Geuze        Ada        0264 Middelburg              203             00 0203  1
12 Sonke        Ilona      0174 AV'56               200                 00 0200  1
13 Zoon         Nienke     0272 Flakkee                 197             00 0197  1
14 Weelden      Denise van 0231 Goes                    186             00 0186  1
15 Eckhardt     Marlou     0155 AV'56               182                 00 0182  1
16 Maas         Jolanda    0222 AV'56                   178             00 0178  1
17 Schreutelkam Laura      0261 Delta Sport             162             00 0162  1

   starts  22
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   V35-44   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verschuure   Monique    0091 AV'56           250 241                 00 0491  2
 2 Joziasse     Sandra     0053 Dynamica    220                         00 0220  1
 3 Gilst        Paola      0178 AV'56               215                 00 0215  1
 4 Saerens      Ilse       0121 Lebbeke             211                 00 0211  1
 5 D'hondt      Katlijn    0120 Lebbeke             197                 00 0197  1
 6 Lievense     Corina     0167 Middelburg          194                 00 0194  1
 7 Brusker      Marike     0187 Wilhelmindor            194             00 0194  1
 8 Bakker       Marjolein  0223 Spirit                  191             00 0191  1
 9 Verschuure   Annemarie  0156 Kruiningen          184                 00 0184  1
10 Wandel       Martiza    0256 Renesse                 159             00 0159  1
11 Moerkoert    Natascha   0262 Souburg                 157             00 0157  1
12 Jagt         Danielle v 0157 Yerseke             001                 00 0001  1

   starts  13
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   V45-54   Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Versluys     Frederique 0027 Wielingen   241 241 226                 00 0708  3
 2 Linde        Annet v d  0263 AV'56                   233             00 0233  1
 3 Ijsebaert    Ingrid     0010 avvn        226                         00 0226  1
 4 Iwaarden     Inge van   0085 Wielingen       215                     00 0215  1
 5 Jong         Tanja de   0221 Spirit                  215             00 0215  1
 6 Verstelle    Rian       0216 AV'56                   211             00 0211  1
 7 Vlieger      Rian de    0185 Lewedorp                207             00 0207  1
 8 Nooijer      Jenny de   0159 Middelburg          203                 00 0203  1
 9 Stratin      Henny      0198 AV'56                   200             00 0200  1
10 Goole        Saskia     0160 AV'56               188                 00 0188  1
11 Geschiere    Susanne    0246 Dynamica                182             00 0182  1
12 Vergouwen    Petra      0162 Roosendaal          178                 00 0178  1
13 Verhulst     Petra      0237 Dynamica                174             00 0174  1
14 Kreke        Annet v d  0270 Souburg                 172             00 0172  1
15 Baan         Kyra de    0251 Mijnsheerenl            170             00 0170  1
16 Veld         Danielle i 0292 TV TW                   166             00 0166  1
17 Hamelinck    Marjan     0258 RKHAV                   164             00 0164  1
18 Wijsman      Lianne     0217 Delta Sport             163             00 0163  1
19 Goorts       Anita      0226 De Keien                160             00 0160  1

   starts  21
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   V55+    Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kleingeld    Lena       0031 avvn        211 211 176                 00 0598  3
 2 Vries        Jannie de  0044 Dynamica    215     191 184             00 0590  3
 3 Kleven       Lenie v    0071 avvn        207     174                 00 0381  2
 4 Margadant    Edith      0016 Delta Sport     226                     00 0226  1
 5 Verschaeve   Maria      0084                 207                     00 0207  1
 6 Boer         Digna de   0227 Delta Sport             188             00 0188  1
 7 Hofmans      Maritha    0107 Lebbeke             180                 00 0180  1
 8 Koster       Joke de    0214 Delta Sport             180             00 0180  1
 9 Blom         Nellie     0220 DFS                     161             00 0161  1
10 Poppel       Ineke van  0230 Delta Sport             158             00 0158  1

   starts  15
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   MA97/98 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Smeets       Lore       0840             250                         00 0250  1

   starts  1
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   JB99/00 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Ridder       Rens de    0853 Dynamica    250 250 233 241             00 0974  4
 2 Vries        Jorrick de 0850 AV'56       215 233 241 250             00 0939  4
 3 Lavooij      Stijn      0846 AV'56       203 220 226 233             00 0882  4
 4 Elstgeest    Youri      0848 AV'56       194 211 211 226             00 0842  4
 5 Putten       Axl van    0843 AV'56       197 207 207 220             00 0831  4
 6 Harinck      Sergio     0849 GRT         233 241 250                 00 0724  3
 7 Vogel        Jochem     0847 AV'56       200 215 220                 00 0635  3
 8 Driessche    Matthijs v 0875 RKHAV       207 226                     00 0433  2
 9 Loois        Maarten    0851 crosscomp   241                         00 0241  1
10 Willaert     Kevin      0852 crosscomp   226                         00 0226  1
11 Eetvelde     Robin van  0845 AVLO        220                         00 0220  1
12 Konings      Sylvain    0842 Dynamica            215                 00 0215  1
13 Eetvelde     Ruben      0844 AVLO        211                         00 0211  1

   starts  33
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   MB99/00 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kreek        Maaike de  0876 Scheldesport250 241 241 241             00 0973  4
 2 Lodder       Judith     0879 Flakkee     233 250 233 250             00 0966  4
 3 Dieren       Judith van 0880 Flakkee     215 233 226 226             00 0900  4
 4 Thuy         Margot     0899 RKHAV       220 226     220             00 0666  3
 5 Zeeuw        Mirthe de  0877 Scheldesport226         233             00 0459  2
 6 Anrooij      Shirin van 0881 AV'56               250                 00 0250  1
 7 Boutens      Amber      0878 Scheldesport241                         00 0241  1

   starts  19
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   Hkcr    Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verstraate   Wouter     0937 GRT         233 250 233 241             00 0957  4
 2 Vos          Patrick de 0930 AV'56       207 233 226 233             00 0899  4
 3 Zuidhof      Jasper     0931 AV'56       211 241 220 226             00 0898  4
 4 Balkenende   Bart       0919 AV'56       203 226 215 215             00 0859  4
 5 Lavooij      Martijn    0935 AV'56       176 188 194 203             00 0761  4
 6 Maat         Harold de  0912 Scheldesport166 174 176 182             00 0698  4
 7 Schanck      George     0913 Wielingen   162 170 164 180             00 0676  4
 8 Anrooy       Franklin v 0949 AV'56           220 211 211             00 0642  3
 9 Verkaart     Bart       0925 Delta Sport 194 211 203                 00 0608  3
10 Dierkx       Mike       0938 Scheldesport180 194     200             00 0574  3
11 Zaman        Jacques    0911 Scheldesport178 182     191             00 0551  3
12 Kreek        Jos de     0910 Scheldesport174 178     188             00 0540  3
13 Baar         Pieter-Jan 0945 AV'56       172 180 188                 00 0540  3
14 Versluijs    Ronny      0914 Wielingen   168 172 178                 00 0518  3
15 Staal        Tommy      0929 AV'56       241         250             00 0491  2
16 Smit         Chris de   0903 RKHAV       197 215                     00 0412  2
17 Quekelberghe Patrick v  0915 Wielingen   191 207                     00 0398  2
18 Acker        Marc van   0948 Hulst           197 197                 00 0394  2
19 Wilde        Rien de    0961 AV'56               182 194             00 0376  2
20 Engels       Anton      0917 Dynamica        186 186                 00 0372  2
21 Beuns        Raoul      0902 AV'56           176 184                 00 0360  2
22 Brouwer      Job de     0936 Nijmegen    250                         00 0250  1
23 Slagmulder   Niels      0955 Lebbeke             250                 00 0250  1
24 Trigt        Bart van   0960 Phanos              241                 00 0241  1
25 Blevi        Bavo       0922 ATAC        226                         00 0226  1
26 Verhelst     Arno       0923 ATAC        220                         00 0220  1
27 Korte        Willem de  0979 Dynamica                220             00 0220  1
28 Assche       Sander van 0942 AVLO        215                         00 0215  1
29 Goossens     Gregory    0952 Lebbeke             207                 00 0207  1
30 Vrolijk      Paco L     0978 Haag Atl                207             00 0207  1
31 Velde        Herman vd  0905 ??              203                     00 0203  1
32 Zoon         Bastiaan   0165                     200                 00 0200  1
33 Huffel       William va 0921 ??              200                     00 0200  1
34 Elsgeest     Gijsbert   0271 AV'56                   197             00 0197  1
35 Feijter      Marco de   0950 Schoondijke     191                     00 0191  1
36 Vandeperre   Niels      0958 Lebbeke             191                 00 0191  1
37 Lelie        Joppe      0900 RKHAV       188                         00 0188  1
38 Thijs        Jasper     0901 RKHAV       186                         00 0186  1
39 Klinken      Henry van  0970 Delta Sport             186             00 0186  1
40 Tollenaar    Micha      0924             184                         00 0184  1
41 Waes         Peter van  0944 Wielingen       184                     00 0184  1
42 Bavel        Adrie van  0980 Delta Sport             184             00 0184  1
43 Traas        Marcel     0004 AV'56       182                         00 0182  1
44 Kreeft       Herman     0973 Delta Sport             178             00 0178  1
45 Goetheer     Rene       0964 Wolphaartsdi        174                 00 0174  1
46 Luteyn       Arjen      0959 Wielingen           172                 00 0172  1
47 Verstraate   Wibo       0941 Westkapelle 170                         00 0170  1
48 Roose        Wim        0966 LG A Stigter        170                 00 0170  1
49 Oele         Jaap       0967 Stabroek            168                 00 0168  1
50 Schuit       Etienne    0909 Scheldesport        166                 00 0166  1
51 Block        Stefan de  0904 RKHAV       164                         00 0164  1
52 Droogens     Olivier    0908 ATAC        163                         00 0163  1
53 Roose        Jan        0968 LG A Sigter         163                 00 0163  1
54 Somers       Steven     0928 Volharding  161                         00 0161  1

   starts  96
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   Vkcr    Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Campenhout   Veerle     0940 ACW         241 233 241 250             00 0965  4
 2 Mourik       Emma van   0926 Delta Sport 250 226 233 241             00 0950  4
 3 Veringa      Caroline   0918 Dynamica    226 215 220 233             00 0894  4
 4 Steenblok    Marian     0907 AV'56       211 220 215 226             00 0872  4
 5 Kraker       Paulette d 0916 Dynamica    207 211 211 220             00 0849  4
 6 Sluijs       Esther van 0906 AV'56       203     207 215             00 0625  3
 7 Engels       Anjolie    0946 Dynamica        250 250                 00 0500  2
 8 Brink        Tessa vd   0951 Scheldesport    241                     00 0241  1
 9 Heynderickx  Cindy      0927 Volharding  233                         00 0233  1
10 Zoon         Nienke     0164 Flakkee             226                 00 0226  1
11 Allefs       Monique    0934 RKHAV       220                         00 0220  1
12 Eyck         Sofie vd   0939 ATAC        215                         00 0215  1
13 Zwieten      Els van    0975 Delta Sport             211             00 0211  1
14 Velde        Daisy vd   0943 Wielingen       207                     00 0207  1
15 Dam          Jose van   0977 Delta Sport             207             00 0207  1
16 Henrar       Nicole     0920 Dynamica            203                 00 0203  1
17 Mol          Marina     0969 AV'56               200                 00 0200  1

   starts  35
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   JC01/02 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Leng         Paavo de   0641 Dynamica    250 250 220 250             00 0970  4
 2 Nefs         Emiel      0539 Dynamica    241 241 207 226             00 0915  4
 3 Zeeuw        Nathan de  0491 Scheldesport211 233 200 215             00 0859  4
 4 Dillis       Elyas      0422 RKHAV       207 226     203             00 0636  3
 5 Kruisifikx   Thomas     0490 Scheldesport215     197 211             00 0623  3
 6 Harthoorn    Patrick    0632 AV'56       197 215 191                 00 0603  3
 7 Kapteijn     Stef       0668 AV'56               215 241             00 0456  2
 8 Tuil         Niels van  0666 B Haamstede         211 233             00 0444  2
 9 Verbrugge    Mees       0680 AV'56               203 220             00 0423  2
10 Hofland      David      0521 Wielingen   200 220                     00 0420  2
11 Nieulande    Thoma van  0933 Dynamica    203     194                 00 0397  2
12 Petersen     Bezuayehu  0670 AV'56               250                 00 0250  1
13 Petersen     Bereket    0679 AV'56               241                 00 0241  1
14 Naudts       Michel     0478 Waasland    233                         00 0233  1
15 Graaf        Robert de  0669 AV'56               233                 00 0233  1
16 Andries      Mathijs    0477 Waasland    226                         00 0226  1
17 Schets       Wouter     0667 AV'56               226                 00 0226  1
18 Roos         Matthijs   0616 AV'56       220                         00 0220  1
19 Noordenne    Daniel van 0723 Energie                 207             00 0207  1
20 Veringa      Sander     0267                         200             00 0200  1
21 Poortvliet   Jurian     0694 Krabbendijke        188                 00 0188  1

   starts  41
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   MC01/02 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Smits        Veerle     0614 AV'56       250 250 250 241             00 0991  4
 2 Geldof       Jasmijn    0623 Dynamica    241 233 241 233             00 0948  4
 3 Sommeijer    Lynn       0528 Dynamica    226 226 233 226             00 0911  4
 4 Bun          Parel      0540 Dynamica    211 215 215 203             00 0844  4
 5 Niemantsverd Amy        0423 RKHAV       194 207 207 194             00 0802  4
 6 Le Coq       Louise     0522 Wielingen   233 241     220             00 0694  3
 7 Siebons      Marleen    0546 Dynamica        220 220 215             00 0655  3
 8 Flink        Eeke       0615 AV'56       200     211 197             00 0608  3
 9 Hulsken      Nikita     0531 Delta Sport 215         211             00 0426  2
10 Dieren       Debora van 0640 Flakkee     197 211                     00 0408  2
11 Pellaers     Maud       0618             203         200             00 0403  2
12 Hederik      Ilvia v d  0717 Energie                 250             00 0250  1
13 Slabber      Bibi       0672                     226                 00 0226  1
14 Buys         Thalia     0606 Volharding  220                         00 0220  1
15 Cormu        Yara       0628 Volharding  207                         00 0207  1
16 Lelie        Fien       0727 RKHAV                   207             00 0207  1
17 Hartog       Corinda de 0734 Energie                 191             00 0191  1

   starts  41
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   JD03/04 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Maat         Ralph de   0492 Scheldesport226 250 241 250             00 0967  4
 2 Dobbelaar    Jonathan   0493 Scheldesport203 241 233 233             00 0910  4
 3 Dikkenberg   Jesse vd   0486 AV'56       207 233 226 241             00 0907  4
 4 Wieles       Chris      0495 Scheldesport188 220 211 207             00 0826  4
 5 Noordijk     Bryan      0498 Scheldesport176 200 194 200             00 0770  4
 6 Karelse      Ryan       0483 AV'56       172 211 184 191             00 0758  4
 7 Bouwhuizen   Dylan van  0421 RKHAV       164 203 188 197             00 0752  4
 8 Harthoorn    Lucas      0631 AV'56       184 226 215                 00 0625  3
 9 Os           Martijn va 0420 RKHAV       180 215 200                 00 0595  3
10 Vierbergen   Mats       0643 RKHAV       170 207     203             00 0580  3
11 Schuit       Rens       0496 Scheldesport    197 180 188             00 0565  3
12 Zeeuw        Tobias     0497 Scheldesport178     191 194             00 0563  3
13 Oele         Glenn      0620 AV'56           194 174 184             00 0552  3
14 Koops        Thijs      0678 Dynamica            207 211             00 0418  2
15 Kramer       Sven       0688 AV'56               186 186             00 0372  2
16 Simonse      Jesper     0681 Goes                170 182             00 0352  2
17 Anne         Daan       0473 Waasland    250                         00 0250  1
18 Blommaert    Tristan    0657 Lebbeke             250                 00 0250  1
19 Paep         Lennert de 0472 Waasland    241                         00 0241  1
20 Smet         Rubem      0466 Waasland    233                         00 0233  1
21 Gotzenberger Tijmen     0731 Jonge Sparta            226             00 0226  1
22 Anne         Lars       0464 Waasland    220                         00 0220  1
23 Galle        Cederic    0665 Lebbeke             220                 00 0220  1
24 Hartog       Sebastiaan 0735 Energie                 220             00 0220  1
25 Velde        Lennert vd 0601 Volharding  215                         00 0215  1
26 Hartog Benia            0736 Energie                 215             00 0215  1
27 Ost          Jasper     0474 Waasland    211                         00 0211  1
28 Vogelaar     Thijs      0684 Krabbendijke        203                 00 0203  1
29 Hyus         Tom        0594 Volharding  200                         00 0200  1
30 Syvertsen    Yente      0475 Waasland    197                         00 0197  1
31 Eversdijk    Willem     0687 AV'56               197                 00 0197  1
32 Noppe        Wout       0597 Volharding  194                         00 0194  1
33 Kluskens     Jochem     0598 Volharding  191                         00 0191  1
34 Maere        Simon de   0595 Volharding  186                         00 0186  1
35 Heeschvelde  Dante van  0596 Volharding  182                         00 0182  1
36 Poortvliet   Jarno      0685 Krabbendijke        182                 00 0182  1
37 Westen       Luc van    0682 AV'56               178                 00 0178  1
38 Koens        Jovi       0686 AV'56               176                 00 0176  1
39 Verbeke      Loic       0467 Waasland    174                         00 0174  1
40 Dees         Tom        0712 AV'56               172                 00 0172  1
41 Hekkers      Roan       0450 AV'56               168                 00 0168  1
42 London       Mees       0599 Volharding  168                         00 0168  1
43 Andries      Xander     0465 Waasland    166                         00 0166  1
44 Vreeswijk    Giph       0713 AV'56               166                 00 0166  1
45 Thierens     Ralf       0604 Waasland    163                         00 0163  1
46 Uffelen      Joram van  0600 Volharding  162                         00 0162  1
47 Verschraeghe Robbe      0471 Waasland    161                         00 0161  1
48 Hiel         Karsten    0414 RKHAV       160                         00 0160  1

   starts  84
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   MD03/04 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Acker        Emma van   0419 RKHAV       233 250 233 233             00 0949  4
 2 Exter        Eva den    0418 RKHAV       215 233 207 226             00 0881  4
 3 Haar         Dana ter   0642 Dynamica    211 220 203 215             00 0849  4
 4 Baan         Sanne de   0617 AV'56       197 211 197 220             00 0825  4
 5 Kraker       Pascale de 0536 Dynamica    194 203 188 203             00 0788  4
 6 Houtzager    Ruchama    0533 Delta Sport 250     250 250             00 0750  3
 7 Goudswaard   Ilse       0532 Delta Sport 220 241 215                 00 0676  3
 8 Coppieters   Jenna      0417 RKHAV       203 215     211             00 0629  3
 9 Eetvelt      Katja van  0415 RKHAV       207 226 194                 00 0627  3
10 Block        Veerle de  0476 Waasland    241                         00 0241  1
11 Quintelier   Noor       0654 Lebbeke             241                 00 0241  1
12 Noordenne    Isabel van 0722 Energie                 241             00 0241  1
13 Verleysen    Cailin     0468 Waasland    226                         00 0226  1
14 Raemdonck    Madeleine  0652 Lebbeke             226                 00 0226  1
15 Weverberg    Hanne van  0659 Lebbeke             220                 00 0220  1
16 Schets       Tessa      0697 AV'56               211                 00 0211  1
17 Hanse        Charlotte  0650 Delta Sport     207                     00 0207  1
18 Hanse        Charlotte  0733 Delta Sport             207             00 0207  1
19 Groen        Sara       0469 Waasland    200                         00 0200  1
20 Leenheer     Fleur      0703 Delta Sport         200                 00 0200  1
21 Kievits      Eva        0737 Delta Sport             200             00 0200  1
22 Fierens      Julia      0470 Waasland    191                         00 0191  1
23 Baaijens     Merel      0711 AV'56               191                 00 0191  1
24 Bliek        Laura de   0593 Volharding  188                         00 0188  1
25 Dijkens      Luna       0416 RKHAV       186                         00 0186  1

   starts  48
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   JpA2 05 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Baar         Remco de   0613 AV'56       241 250 250 250             00 0991  4
 2 Goethem      Maxim van  0412 RKHAV       233 241 241 241             00 0956  4
 3 Houwelingen  Tom van    0525 Dynamica    220 233 233 233             00 0919  4
 4 Arens        Firn       0426 AV'56       203 226 226 220             00 0875  4
 5 Kapteijn     Mart       0607 AV'56       200 220 215 215             00 0850  4
 6 Schuit       Daan       0501 Scheldesport188 215 220 211             00 0834  4
 7 Berg         Nino v d   0611 AV'56       194 207 207 200             00 0808  4
 8 Wedage       Bjorn      0500 Scheldesport184 203 200 197             00 0784  4
 9 Dobbelaar    Lukas      0647 Scheldesport    211 203 207             00 0621  3
10 Rooms        Jentho     0457 Waasland    250                         00 0250  1
11 Pauwels      Milan      0454 Waasland    226                         00 0226  1
12 Rijkhals     Jeffrey    0715 Dynamica                226             00 0226  1
13 Bosscher     Thomas de  0458 Waasland    215                         00 0215  1
14 Velde        Tijs v d   0583 Volharding  211                         00 0211  1
15 Mertens      Quinten    0676 AV'56               211                 00 0211  1
16 Bonten       Viktor     0456 Waasland    207                         00 0207  1
17 Dijkman      Cliff      0730 B Haamstede             203             00 0203  1
18 Heeschvelde  Aljosha v  0582 Volharding  197                         00 0197  1
19 Uitterhoeve  Bas        0675 AV'56               197                 00 0197  1
20 Goossen      Noah       0719 Barendrecht             194             00 0194  1
21 Belhaj       Omar       0460 Waasland    191                         00 0191  1
22 Smet         Emile      0586 Volharding  186                         00 0186  1
23 Laet         Remi de    0584 Volharding  182                         00 0182  1
24 Kobee        Yousef     0459 Waasland    180                         00 0180  1
25 Berlo        Sam van    0461 Waasland    178                         00 0178  1

   starts  51
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   JpA1 06 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Maat         Fabian de  0503 Scheldesport233 241 226 241             00 0941  4
 2 Bouwhuizen   Robin      0410 RKHAV       215 250 220 226             00 0911  4
 3 Pijnen       Benjamin   0502 Scheldesport220 226 203 233             00 0882  4
 4 Koopman      Kasper     0541 Dynamica    200 233 207 220             00 0860  4
 5 Steenblok    Koen       0523 AV'56       207 220 200 215             00 0842  4
 6 Koole        Stijn      0622 Dynamica    191 215 197 211             00 0814  4
 7 Dees         Rody       0547 AV'56           203 184 203             00 0590  3
 8 Verbrugge    Ipe        0692 AV'56               241 250             00 0491  2
 9 Acker        Job van    0644 RKHAV           211 194                 00 0405  2
10 Vael         Luca       0646 Dynamica        207 186                 00 0393  2
11 Hebbinckhuys Abi        0446 Waasland    250                         00 0250  1
12 Esbroeck     Toon van   0655 Lebbeke             250                 00 0250  1
13 Anne         Sven       0447 Waasland    241                         00 0241  1
14 Blommaert    Laurens    0656 Lebbeke             233                 00 0233  1
15 Cloodt       Niels de   0480 Volharding  226                         00 0226  1
16 Raemdonck    Lukas      0651 Lebbeke             215                 00 0215  1
17 Valdivieso   Samai      0637 21          211                         00 0211  1
18 Horssen      Mees van   0707                     211                 00 0211  1
19 Rietberg     Stein      0721 Dynamica                207             00 0207  1
20 Varstraeten  Ole        0455 Waasland    203                         00 0203  1
21 Marin        Vince      0588 Volharding  197                         00 0197  1
22 Noppe        Siebe      0589 Volharding  194                         00 0194  1
23 Groen        Jari       0677 AV'56               191                 00 0191  1
24 Hellemans    Dawid      0488 Lebbeke             188                 00 0188  1
25 Laermans     Rune       0587 Volharding  188                         00 0188  1
26 Velde        Laurens vd 0591 Volharding  186                         00 0186  1
27 Verschaeghe  Menno      0445 Waasland    184                         00 0184  1
28 Steerteghem  Arne van   0449 Waasland    182                         00 0182  1
29 Westen       Menno van  0690 AV'56               182                 00 0182  1
30 Oppens       Miel van   0590 Volharding  180                         00 0180  1
31 Belhaj       Nauofal    0448 Waasland    178                         00 0178  1
32 Groenendijk  Pepijn     0411 RKHAV       176                         00 0176  1

   starts  55
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   MpA2 05 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Keymel       Myrthe     0512 Scheldesport197 241 207 250             00 0895  4
 2 Sluys        Femke van  0542 AV'56       203 226 220 233             00 0882  4
 3 Graaf        Amy de     0608 AV'56       250 250 250                 00 0750  3
 4 Geus         Emma de    0487 AV'56       207 233 215                 00 0655  3
 5 Pellaers     Fenne      0612 AV'56       188     200 226             00 0614  3
 6 Derdemez     Mejra      0610 AV'56       191     211                 00 0402  2
 7 Koole        Hilde      0619 Dynamica    182         220             00 0402  2
 8 Vermeulen    Nele       0609 Waasland    241                         00 0241  1
 9 Vanroose     Rhune      0662 Lebbeke             241                 00 0241  1
10 Eistergeest  Lotte      0732 s-Heerenhoek            241             00 0241  1
11 Duyse        Lotte van  0572 Volharding  233                         00 0233  1
12 Heymans      Hannelore  0661 Lebbeke             233                 00 0233  1
13 Gerardijn    Marie      0462 Waassland   226                         00 0226  1
14 Heyvaert     Ella       0664 Lebbeke             226                 00 0226  1
15 Thys         Sofie      0573 Volharding  220                         00 0220  1
16 Wiele        Fleur van  0574 Volharding  215                         00 0215  1
17 Caluwe       Febe de    0605 Waasland    211                         00 0211  1
18 Hekkers      Lizzy      0436 AV'56               203                 00 0203  1
19 Geboes       Kaat       0463 Waasland    200                         00 0200  1
20 Hulstein     Tirza      0705 AV'56               197                 00 0197  1
21 Martens      Kaat       0577 Volharding  194                         00 0194  1
22 Openeer      Tamar      0704 AV'56               194                 00 0194  1
23 Nieuwenhuize Julia      0709 AV'56               191                 00 0191  1
24 Mortier      Febe       0575 Volharding  186                         00 0186  1
25 Neels        Beau       0585 Volharding  184                         00 0184  1
26 D'Hooghe     Laurien    0576 Volharding  180                         00 0180  1
27 Kroonen      Xenia      0413 RKHAV       178                         00 0178  1

   starts  41
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   MpA1 06 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Voorde       Kyra v d   0482 Dynamica    220 241 241 241             00 0943  4
 2 Karelse      Yara       0484 AV'56       226 233 233 250             00 0942  4
 3 Kraker       Yasmine de 0537 Dynamica    233 250 188 233             00 0904  4
 4 Dikkenberg   Inke v d   0485 AV'56       203 226 226 226             00 0881  4
 5 Luijk        Zoa van    0548 AV'56       211 220 215 207             00 0853  4
 6 Simonse      Marit      0424 AV'56       197 215 207 211             00 0830  4
 7 Exter        Ann den    0409 RKHAV       191 211 200                 00 0602  3
 8 Vural        Yasmine    0534 Delta Sport 186 207 194                 00 0587  3
 9 Boot         Anna       0710 Delta Sport         220 215             00 0435  2
10 Kramer       Mila       0700 AV'56               191 203             00 0394  2
11 Dejonghe     Helana     0451 Waasland    250                         00 0250  1
12 Muyshondt    Emma       0663 Lebbeke             250                 00 0250  1
13 Loir         Elise      0452 Waasland    241                         00 0241  1
14 Daalen       Lois       0728 AV'56                   220             00 0220  1
15 Steerteghem  Lisse van  0453 Waasland    215                         00 0215  1
16 Otzel        Isabel van 0698 Delta Sport         211                 00 0211  1
17 Bosman       Lize       0580 Volharding  207                         00 0207  1
18 Maas         Britt v d  0699 Delta Sport         203                 00 0203  1
19 Wauter       Lize       0579 Volharding  200                         00 0200  1
20 Boonman      Anouk      0701 Nieuwdorp           197                 00 0197  1
21 Burgelman    Jenke      0578 Volharding  194                         00 0194  1
22 Vechter      Luna       0581 Volharding  188                         00 0188  1
23 Laere        Lieke van  0489 RKHAV       184                         00 0184  1
24 Schillemans  Hinde      0602 RKHAV       182                         00 0182  1

   starts  48
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   JpB  07 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe        Zedie      0527 Flakkee     250 241 241 241             00 0973  4
 2 Ton          Luca       0550 Dynamica    226 250 250 233             00 0959  4
 3 Engels       Ivar       0425 Dynamica    220 233 233 226             00 0912  4
 4 Wieles       Viktor     0507 Scheldesport211 203 220 220             00 0854  4
 5 Zandstra     Lucas      0505 Scheldesport188 215 211 215             00 0829  4
 6 Matthijs     Jarne      0406 RKHAV       182 211 215 207             00 0815  4
 7 Kouijzer     Ben        0408 RKHAV       203 226 226                 00 0655  3
 8 Keijmel      Ruben      0506 Scheldesport178 200 207                 00 0585  3
 9 Oele         Niels      0621 AV'56               203 211             00 0414  2
10 Lous         Jochem     0674 Dynamica            200 200             00 0400  2
11 Ephraim      Jori       0504 Scheldesport172 207                     00 0379  2
12 Schletterer  Julius     0725 Dynamica                250             00 0250  1
13 Vliegher     Milan de   0559 Volharding  241                         00 0241  1
14 Pauwels      Lars       0439 Waasland    233                         00 0233  1
15 Rijk         Yannic     0639 Dynamica        220                     00 0220  1
16 Laet         Joachim de 0562 Volharding  215                         00 0215  1
17 Mattele      Milan      0634 Volharding  211                         00 0211  1
18 Bonten       Jasper     0440 Waasland    207                         00 0207  1
19 Bijl         Rinze v d  0714 Delta Sport             203             00 0203  1
20 Kusters      Lucas      0564 Volharding  200                         00 0200  1
21 Steels       Jaro       0407 RKHAV       197                         00 0197  1
22 Grave        Diablo de  0405 RKHAV       194                         00 0194  1
23 Gielen       Hannes     0603 ESAC        191                         00 0191  1
24 Oosterlinck  Findus     0565 Volharding  186                         00 0186  1
25 Velde        Tuur v d   0563 Volharding  184                         00 0184  1
26 Jonkheyn     Rens       0624 RKHAV       180                         00 0180  1
27 Neels        Finn       0560 Volharding  176                         00 0176  1
28 Leysen       Ethan      0633 Volharding  174                         00 0174  1

   starts  53
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   JpC  08 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Noordijk     Lyam       0509 Scheldesport211 226 220 250             00 0907  4
 2 Giele        Midas      0511 Scheldesport188 233 215 233             00 0869  4
 3 Jonge        Dylano de  0526             174 215 211 241             00 0841  4
 4 Lensen       Quinten    0510 Scheldesport191 207 207 226             00 0831  4
 5 Veringa      Erik       0524 Dynamica    180 211 203 220             00 0814  4
 6 Beuns        Jens       0544 AV'56       241 250 250                 00 0741  3
 7 Roelse       Micha      0508 Scheldesport200 241                     00 0441  2
 8 Boujlila     Amwar      0630 Scheldesport176 203                     00 0379  2
 9 Boujlila     Imran      0629 Scheldesport166 200                     00 0366  2
10 Zutter       Rine de    0567 Volharding  250                         00 0250  1
11 Cool         Wout       0653 Lebbeke             241                 00 0241  1
12 Rooms        Jorden     0430 Waasland    233                         00 0233  1
13 Boogaard     Ezra       0693 Dynamica            233                 00 0233  1
14 Paelinck     Lode       0568 Volharding  226                         00 0226  1
15 Sinke        Jerom      0695 AV'56               226                 00 0226  1
16 Geradijn     Michiel    0431 Waasland    220                         00 0220  1
17 Grevinga     Anthony    0645 Dynamica        220                     00 0220  1
18 Sarens       Joan       0432 Waasland    215                         00 0215  1
19 Dieleman     Dean       0716 Dynamica                215             00 0215  1
20 Herremans    Sebastiaan 0635 Waasland    207                         00 0207  1
21 Valdivieso   Wari       0638             203                         00 0203  1
22 Roose        Lars       0479 Lebbeke             200                 00 0200  1
23 Pauwels      Seppo      0434 Waasland    197                         00 0197  1
24 Dejonghe     Korneel    0428 Waasland    194                         00 0194  1
25 Depreitere   Jerome     0435 Waasland    186                         00 0186  1
26 Vliegher     Mats de    0571 Volharding  184                         00 0184  1
27 Raaymakers   Robbe      0566 Volharding  182                         00 0182  1
28 Smet         Andreas    0569 Volharding  178                         00 0178  1
29 Kluskens     Jaro       0570 Volharding  172                         00 0172  1
30 Smet         Mathijs    0433 Waasland    170                         00 0170  1
31 Vercauteren  Lion       0429 Waasland    168                         00 0168  1
32 Boonman      Jasper     0689 Nieuwdorp           001                 00 0001  1

   starts  52
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   MpB  07 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Hamer        Benthe den 0514 Scheldesport215 241 241 226             00 0923  4
 2 Arens        Megan      0427 AV'56       207 233 220 233             00 0893  4
 3 Geus         Brigitte d 0549 AV'56       178 215 211 220             00 0824  4
 4 Bouwman      Lobke      0403 RKHAV       172 226 207 207             00 0812  4
 5 Luijk        Tess van   0545 AV'56       174 211 194 188             00 0767  4
 6 Bruijnes     Veerle     0530 AV'56       168 203 200 186             00 0757  4
 7 Verlinde     Neline     0515 Scheldesport166 207 191 191             00 0755  4
 8 Harthoorn    Marise     0499 AV'56       226 250 233                 00 0709  3
 9 Goudswaard   Lieke      0535 Delta Sport 188 220 203                 00 0611  3
10 Peeters      Demi       0513 Scheldesport170     197 197             00 0564  3
11 Wibbelink    Felien     0543 Dynamica            250 250             00 0500  2
12 Zerbib       Chloe      0708 Dynamica            215 241             00 0456  2
13 Crombeen     Evita      0402 RKHAV       194         203             00 0397  2
14 Dobbelaar    Rebekka    0706 Scheldesport        188 194             00 0382  2
15 Garadijn     Martha     0443 Waasland    250                         00 0250  1
16 Bosscher     Elise de   0441 Waasland    241                         00 0241  1
17 Hollebosch   Noa        0551 Volharding  233                         00 0233  1
18 Loovrie      Zina       0660 Lebbeke             226                 00 0226  1
19 Reel         Noa        0636 Waasland    220                         00 0220  1
20 Berrevoets   Puck       0718 Delta Sport             215             00 0215  1
21 Swinkels     Ghislaine  0726 Dynamica                211             00 0211  1
22 Thoen        Alexe      0554 Volharding  203                         00 0203  1
23 Hage         Jasmijn    0268 Delta Sport             200             00 0200  1
24 Mees         Vegas      0556 Volharding  200                         00 0200  1
25 Hertogs      Marjan     0649 Wielingen       200                     00 0200  1
26 Saudouhi     Noor       0557             197                         00 0197  1
27 Velde        Anouk v d  0553 Volharding  191                         00 0191  1
28 Somers       Hanne      0555 Volharding  186                         00 0186  1
29 Witte        Quinty de  0404 RKHAV       184                         00 0184  1
30 Rombaut      Lena       0444 Waasland    182                         00 0182  1
31 Sutter       Emma de    0442 Waasland    180                         00 0180  1
32 Rossaer      Tess       0552 Volharding  176                         00 0176  1

   starts  63
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
   MpC  08 Koolesport-crosscompetitie      Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Pijnen       Valerie    0516 Scheldesport241 250 241 241             00 0973  4
 2 Zandstra     Liselotte  0519 Scheldesport207 233 226 250             00 0916  4
 3 Franken      Floor      0401 RKHAV       200 241 220 226             00 0887  4
 4 Bruijnes     Mirthe     0529 AV'56       191 211 215 215             00 0832  4
 5 Pijnen       Victoria   0520 Scheldesport188 215 207 211             00 0821  4
 6 Damme        Marit van  0518 Scheldesport203 226 233                 00 0662  3
 7 Veken        Elena v d  0626 Volharding  250                         00 0250  1
 8 Weverberg    Ruth van   0658 Lebbeke             250                 00 0250  1
 9 Somers       Fien       0627 Volharding  233                         00 0233  1
10 Schletterer  Bowien     0724 Dynamica                233             00 0233  1
11 Winter       Eline de   0561 ESAK        226                         00 0226  1
12 Vercauteren  Violetta   0438 Waasland    220                         00 0220  1
13 Rijk         Noemie     0648 Dynamica        220                     00 0220  1
14 Rietberg     Britt      0720 Dynamica                220             00 0220  1
15 Dejonghe     Elisabeth  0437 Waasland    215                         00 0215  1
16 Verschraeghe Elini      0625 Waasland    211                         00 0211  1
17 Mol          Elise      0702 AV'56               211                 00 0211  1
18 Vermeulen    Nina       0558 Volharding  197                         00 0197  1
19 Zahradnik    Iris       0517 Scheldesport194                         00 0194  1

   starts  36
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
   totaal  1178 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
13-01-2018 46e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
14-01-2017 45e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
10-01-2015 43e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2204
18-01-2014 42e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2703
19-01-2013 41 DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2201
14-01-2012 40e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2719
15-01-2011 39e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2522
16-01-2010 38e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2707
10-01-2009 37e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1973
12-01-2008 36e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2026
13-01-2007 35e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2004
14-01-2006 34e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1407
15-01-2005 33e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1163
10-01-2004 32e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1030
11-01-2003 31e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport953
12-01-2002 30e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport964
13-01-2001 29e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport932
15-01-2000 28e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport927
09-01-1999 27e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport876
10-01-1998 26e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport933

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)47.07  M35
halve Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)1.40.19  M35
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.56.12  V40
marath Crum van der Linden (PR 2.56.12)3.16.57  Mse
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.44.08  V50
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018