maandag 22 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
20e Meidoornloop
Nisse, zondag 8 mei 2016 - Organisatie: Meidoornloop
15 km >> Zeeuws record staat met 44.31 min. vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Martijn de Kok (PR 50.20)Heinkenszand52.51Mse   17.029  3:31
2  Erwin Harmes (PR 48.02)Middelburg54.00Mse   16.667  3:36
3  Remy Vasseur (PR 51.40)Vlissingen58.05Mse   15.495  3:52
4  Peter Balkenende (PR 56.28)Goes58.15M45   15.451  3:53
5  Heddie Nieuwdorp (PR 55.08)Yerseke58.54M60   15.280  3:56
6  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 54.20)Krabbendijke59.22Mse   15.160  3:57
7  Boris de Bruijn (PR 56.04)Kloetinge1.01.50Mse   14.555  4:07
8  Johan Karelse (PR 58.37)Heinkenszand1.02.26M40   14.415  4:10
9  Sven Vermeulen (PR 58.27)Vlissingen1.02.39Mse   14.366  4:11
10  Edwin van Alphen (PR 58.08)Vlissingen1.02.44M45   14.346  4:11
11  Alfons van de VenneGoes1.03.40Mse   14.136  4:15
12  Hans Verhaagen (PR 1.01.57)Goes1.04.30M45   13.953  4:18
13  Gines ArocaMiddelburg1.05.07Mse   13.821  4:20
14  Wolter Vos (debuut)Grijpskerke1.05.18M45   13.783  4:21
15  John de Waard (PR 1.02.22)Kapelle-Biezelinge1.05.23Mse   13.765  4:22
16  Rob Schaap (PR 1.00.12)Vlissingen1.05.25M55   13.758  4:22
17  Alexander WalleghemVeldegem1.05.40Mse   13.706  4:23
18  Rob van 't Veen (PR 1.05.43)Goes1.06.03Mse   13.626  4:24
19  Jan Joosse (PR 1.06.21)Kapelle-Biezelinge1.07.11Mse   13.396  4:29
20  Jeroen Hollebrands (debuut)Middelburg1.07.15Mse   13.383  4:29
21  Rinus Witte (PR 56.55)Sint Laurens1.07.23M50   13.356  4:30
22  Lion Baas (PR 1.02.11)Vlissingen1.07.48Mse   13.274  4:31
23  Sander Pleijte (PR 1.04.56)Nisse1.09.50Mse   12.888  4:39
24  Bert Daane (PR)Grijpskerke1.10.22Mse   12.790  4:41
25  Kees den Hollander (PR 1.05.56)Dreischor1.10.24Mse   12.784  4:42
26  Ronald Geertse (PR 1.02.43)Serooskerke1.10.33Mse   12.757  4:42
27  Marc BoonamHeinkenszand1.11.03Mse   12.667  4:44
28  Marius Uitterhoeves-Heer Arendskerke1.11.07Mse   12.655  4:44
29  Patrick van Iersel (PR 1.04.00)Goes1.12.10Mse   12.471  4:49
30  Marco Toussaint (PR 1.10.37)Wolphaartsdijk1.12.20M50   12.442  4:49
31  Gijsbert Elstgeest (PR 1.00.53)s-Heerenhoek1.12.48Mse   12.363  4:51
32  Ruben Verhaagen (debuut)Goes1.13.10Mse   12.301  4:53
33  Nick Paulusse (PR 1.05.09)Oost-Souburg1.13.24M45   12.262  4:54
34  Andre Meijers (PR 1.04.11)Hoedekenskerke1.13.27Mse   12.253  4:54
35  Robin de Vriend (PR 1.02.48)Hansweert1.13.32Mse   12.239  4:54
36  PietJan Reijnierse (PR)Koudekerke1.13.48Mse   12.195  4:55
37  Jouy van SchaikGoes1.14.12Mse   12.129  4:57
38  William de Jonge (PR 1.08.01)Nieuwdorp1.14.24M40   12.097  4:58
39  Rinus Poortvliet (debuut)Oost-Souburg1.15.12M60   11.968  5:01
40  Henk Lous (PR 1.02.11)Vlissingen1.15.15M55   11.960  5:01
41  Jan Bostelaar (PR 1.09.04)Westkapelle1.15.18M65   11.952  5:01
42  Rinus Paardekoper (debuut)Goes1.15.20Mse   11.947  5:01
43  Maurice Rentmeester (PR 1.08.30)Wolphaartsdijk1.15.33Mse   11.913  5:02
44  Corne van Lomwel (debuut)Oost-Souburg1.15.39Mse   11.897  5:03
45  Corne Nieuwkerk (PR 1.12.10)Koudekerke1.15.42Mse   11.889  5:03
46  Arthur Pouwelse (PR 1.07.26)Middelburg1.15.56M55   11.853  5:04
47  Ralf Eversen (PR 1.11.37)Middelburg1.16.33Mse   11.757  5:06
48  Kees van der Heijden (PR 1.10.33)Vlissingen1.16.35Mse   11.752  5:06
49  Patrick Stokx (PR 1.14.09)Heinkenszand1.16.37Mse   11.747  5:06
50  Antoine Gijzel (PR)Kapelle-Biezelinge1.16.39Mse   11.742  5:07
51  John Guequierre (PR 54.01)Middelburg1.16.41M60   11.737  5:07
52  Annemiek HannewijkHeinkenszand1.16.44Vse   11.729  5:07
53  Antonio MarquezMiddelburg1.17.10Mse   11.663  5:09
54  Vicky Wiessner (debuut)Middelburg1.17.12Vse   11.658  5:09
55  Jesse Beijer (debuut)Middelburg1.17.21Mse   11.635  5:09
56  Jeroen Verbart (debuut)Ovezande1.17.27Mse   11.620  5:10
57  Rob Roskam (debuut)Zoutelande1.17.57Mse   11.546  5:12
58  Yvonne JoziasseZoutelande1.17.59Vse   11.541  5:12
59  Marije Besuijen (PR 1.14.07)Middelburg1.18.52Vse   11.412  5:15
60  Bjorn van Belzen (PR 1.16.57)Kapelle-Biezelinge1.18.56M45   11.402  5:16
61  Rick de Smit (debuut)Goes1.19.13Mse   11.361  5:17
62  Maartje DixhoornKapelle-Biezelinge1.21.06Vse   11.097  5:24
63  Francois van ZonDrunen1.21.12Mse   11.084  5:25
64  Luuk FonteinSteenbergen1.21.15Mse   11.077  5:25
65  Willem Brouwer (PR 1.12.12)Middelburg1.21.18Mse   11.070  5:25
66  Anthony Dahlkamp (debuut)Heinkenszand1.21.22Mse   11.061  5:25
67  Gertjan Bakker (PR 1.07.47)Goes1.22.05Mse   10.964  5:28
68  Wim Huurman (PR 1.10.56)Goes1.22.08M55   10.958  5:29
69  Piet Beijer (PR 1.08.33)Middelburg1.22.24M65   10.922  5:30
70  Jaspe UitterhoeveBreda1.22.30Mse   10.909  5:30
71  Stefan de Koeijer (PR 1.10.04)Kapelle-Biezelinge1.22.35Mse   10.898  5:30
72  Bram Brasser (PR 1.20.06)Vlissingen1.22.37Mse   10.894  5:30
73  Johan Godschalk (debuut)Middelburg1.22.49Mse   10.867  5:31
74  Stefan van den Dries (PR 1.15.49)Heinkenszand1.23.22Mse   10.796  5:33
75  Fabian MillianoMiddelburg1.23.29Mse   10.781  5:34
76  Marlies de Jong (PR 1.14.03)Kapelle-Biezelinge1.23.42Vse   10.753  5:35
77  Kees de Vreede (debuut)Goes1.23.45Mse   10.746  5:35
78  Kees Kloosterman (PR 1.14.43)Wolphaartsdijk1.24.06Mse   10.702  5:36
79  Paul de Jonge (debuut)Kloetinge1.24.18Mse   10.676  5:37
80  John Jansen (PR 1.16.46)Lewedorp1.24.25M60   10.661  5:38
81  Vincent WestendeAmsterdam1.24.30Mse   10.651  5:38
82  Pieter Moelker (PR 1.09.19)Kloetinge1.24.33Mse   10.645  5:38
83  Berry Simonse (PR 1.00.26)Goes1.24.47M40   10.615  5:39
84  Tom Jonker (debuut)Goes1.25.04Mse   10.580  5:40
85  Frenk-Jan Visser (PR 1.16.50)Middelburg1.25.26Mse   10.535  5:42
86  Judith Goetheer (PR 1.20.43)Kloetinge1.25.30V40   10.526  5:42
87  Muriel Hofman (PR 1.18.53)Kloetinge1.25.33Vse   10.520  5:42
88  Karin v Noorden (PR 1.19.09)Vlissingen1.26.20V45   10.425  5:45
89  kees van der Sar (PR 1.22.40)Middelburg1.26.39Mse   10.387  5:47
90  Esther va Sluijs (PR 1.16.34)Kloetinge1.27.44V40   10.258  5:51
91  Ad Schoe (PR 1.27.22)Westkapelle1.28.27Mse   10.175  5:54
92  Mariska de Bree (PR)Middelburg1.28.45Vse   10.141  5:55
93  Corne Rasenberg (PR 1.15.47)Aagtekerke1.29.43Mse   10.032  5:59
94  Imo Jongepier (PR 1.20.31)Nieuw- en Sint Joosland1.30.45Mse   9.917  6:03
95  Jacquelien Smit (PR 1.26.39)Heinkenszand1.32.03Vse   9.777  6:08
96  Werner Klaassens-Heer Hendrikskinderen1.32.57Mse   9.683  6:12
97  Korneli KamerlingGoes1.33.38Mse   9.612  6:15
98  Arthur Stijns (PR 1.21.41)Oudelande1.33.43M65   9.603  6:15
99  Frans Poortvliet (PR)Nisse1.33.49Mse   9.593  6:15
100  Liduine Verschiere (debuut)Goes1.34.03V45   9.569  6:16
101  Jan Jobse (debuut)Serooskerke1.34.47M65   9.495  6:19
102  MiekeTrien Oorts-Heer Hendrikskinderen1.35.22Vse   9.437  6:21
103  Herman Abbink (PR 1.11.15)Goes1.36.35M55   9.318  6:26
104  Bram v Eenennaam (debuut)Nieuw- en Sint Joosland1.37.09Mse   9.264  6:29
105  Tim Bitter (debuut)Heinkenszand1.37.13Mse   9.258  6:29
106  Ben de BlokDoetinchem1.37.30Mse   9.231  6:30
107  Anneies t HoenKamperland1.37.32Vse   9.228  6:30
108  Piet Acda (debuut)Goes1.37.35Mse   9.223  6:30
109  Ben Bommelje (debuut)Grijpskerke1.40.00Mse   9.000  6:40
110  Jordi Castel (PR 1.27.39)Goes1.41.19Mse   8.883  6:45
111  Peter Castel (PR 1.27.37)Goes1.41.21M55   8.880  6:45
Mannen: 96 (86.49%) => M40=3 - M45=6 - M50=2 - M55=6 - M60=4 - M65=4 - Mse=71
Vrouwen: 15 (13.51%) => V40=2 - V45=2 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Jozias Boone57:29Yann Sinke58:51Peter Balkenende58:54Anjolie Engels1:01:35123
2017Tom van Dyck53:00Remy Vasseur54:53Arjo Verhage56:56Carolien van de Kreeke1:00:46168
2016Martijn de Kok52:51Erwin Harmes54:00Remy Vasseur58:05Annemiek Hannewijk1:16:44111

7.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Ronnie OvergaauwZoutelande26.32Mse   17.412  3:27
2  Esmaeil DarvishiGoes27.19Mse   16.913  3:33
3  Patrick de VosKattendijke27.59Mse   16.510  3:38
4  Rene TraasKapelle-Biezelinge30.48M50   15.000  4:00
5  Jan-Kees KooleWolphaartsdijk30.58Mse   14.919  4:01
6  Leo de LeeuwWolphaartsdijk31.19M50   14.753  4:04
7  Carolien van de KreekeSerooskerke31.20V40   14.745  4:04
8  Robert HekhuisVlissingen31.43Mse   14.566  4:07
9  Michel de WeeYerseke31.52Mse   14.498  4:08
10  Sjaak BrouwerVlissingen32.37M50   14.165  4:14
11  Tom VerbeekKwadendamme33.10Mse   13.930  4:18
12  Francois BroeckeBreskens33.13M45   13.909  4:19
13  Richard VliegerLewedorp33.19M45   13.867  4:20
14  Jan van VaardegemWestkapelle33.25M45   13.825  4:20
15  Danny de LeeuwWolphaartsdijk33.29Mse   13.798  4:21
16  Wout RemijnKwadendamme33.40Mse   13.723  4:22
17  Arthur van AartsenMiddelburg33.43M40   13.702  4:23
18  Marc BlokHeinkenszand33.53M40   13.635  4:24
19  Mees VerbruggeGoes34.11Mse   13.515  4:26
20  Danmar DeesGoes34.13Mse   13.502  4:27
21  Marco WesteindeArnemuiden34.19Mse   13.463  4:27
22  Annet van der LindeNisse34.21V45   13.450  4:28
23  Frans DaalmanBreskens34.38Mse   13.340  4:30
24  Arnoud RijkHeinkenszand34.43Mse   13.308  4:31
25  Baris AkbayNisse35.25Mse   13.045  4:36
26  Benito BostelaarMiddelburg35.29M40   13.020  4:36
27  Martin NieulandeNieuw- en Sint Joosland35.32Mse   13.002  4:37
28  Ramon HelgersRijswijk35.37Mse   12.971  4:38
29  Pieter-Jan BaarWolphaartsdijk35.46M40   12.917  4:39
30  Ron DellebekeOost-Souburg35.54M55   12.869  4:40
31  Wim VerburgGoes36.05M45   12.804  4:41
32  Thomas MolNisse36.16Mse   12.739  4:43
33  Maurice SteketeeMiddelburg36.29Mse   12.663  4:44
34  Ipe VerbruggeGoes36.49Mse   12.549  4:47
35  Gert-Jan VerbruggeGoes36.51M45   12.537  4:47
36  Leon VermeulenWemeldinge36.53Mse   12.526  4:47
37  ???37.02Mse   12.475  4:49
38  Wim DingemanseGrijpskerke37.05M55   12.458  4:49
39  Edwin GelukHeinkenszand37.10Mse   12.430  4:50
40  Nigel Sandiforts-Heer Arendskerke37.14Mse   12.408  4:50
41  Jeroen HooijdonkGoes37.29Mse   12.325  4:52
42  Ronald KoomanVlissingen37.32Mse   12.309  4:52
43  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland37.34Vse   12.298  4:53
44  Caroline VeringaMiddelburg37.48V40   12.222  4:55
45  Marcel RichardZoutelande37.54M60   12.190  4:55
46  Youri Elstgeests-Heerenhoek37.59Mse   12.163  4:56
47  Kim DijkeOost-Souburg38.01Vse   12.153  4:56
48  Sjaak Dekkers-Heer Arendskerke38.11Mse   12.100  4:58
49  Sandra JoziasseVlissingen38.15Vse   12.078  4:58
50  Hans CorbijnOostkapelle38.18M55   12.063  4:58
51  Linda de Groots-Heerenhoek38.23Vse   12.036  4:59
52  George TaalOostkapelle38.37M65   11.964  5:01
53  Tristan Quaaks-Heer Arendskerke38.50Mse   11.897  5:03
54  Manfred MeulmeesterVlissingen38.58M45   11.856  5:04
55  Wim RooseGoes39.03M60   11.831  5:04
56  Bianca SteijnKwadendamme39.05Vse   11.821  5:05
57  Marijn Corstanjes-Heer Arendskerke39.07Mse   11.811  5:05
58  Maarten AdemaGoes39.08Mse   11.806  5:05
59  Michel BouwmanGoes39.09Mse   11.801  5:05
60  Marijn TraasHeinkenszand39.11Mse   11.791  5:05
61  Robbi Bickelmeyers-Heerenhoek39.13Mse   11.781  5:06
62  Rian VerstelleHeinkenszand39.15Vse   11.771  5:06
63  Wim de Jonges-Heer Abtskerke39.18M65   11.756  5:06
64  Gilles VerschureHeinkenszand39.29Mse   11.701  5:08
65  Werner HelmichKapelle-Biezelinge39.34M45   11.676  5:08
66  Marlou EckhardtWemeldinge39.39Vse   11.652  5:09
67  Peter van den DriesHeinkenszand39.41Mse   11.642  5:09
68  Annette BevelanderRilland39.48Vse   11.608  5:10
69  Martin KievitsZierikzee39.49Mse   11.603  5:10
70  Jack van StelGoes40.00M45   11.550  5:12
71  Alexander DavidseVlissingen40.02Mse   11.540  5:12
72  Mart VogelzangKapelle-Biezelinge40.13Mse   11.488  5:13
73  Wim KarelseSchore40.19Mse   11.459  5:14
74  Elise StrooKruiningen40.25Vse   11.431  5:15
75  Erwin DingemanseKortgene40.36Mse   11.379  5:16
76  Suzanne GeschiereMiddelburg40.39Vse   11.365  5:17
77  Chris TramperKapelle-Biezelinge40.50Mse   11.314  5:18
78  Peter Dijkwels-Heer Arendskerke41.00Mse   11.268  5:19
79  Rianne KokWemeldinge41.01Vse   11.264  5:20
80  Hans WestveerKruiningen41.03M55   11.255  5:20
81  Stefan UitterhoeveGoes41.15Mse   11.200  5:21
82  Niek van BelzenArnemuiden41.21M45   11.173  5:22
83  Manuel Hoezens-Heer Arendskerke41.28Mse   11.141  5:23
84  Peter VerburgGoes41.30Mse   11.133  5:23
85  Peter KoopmanKrabbendijke41.33Mse   11.119  5:24
86  Lia DobbelaarHeinkenszand41.45V50   11.066  5:25
87  Chantal van de GuchteRenesse41.54Vse   11.026  5:26
88  Frans van der KnaapGoes41.56Mse   11.017  5:27
89  Petra NieuwerkerkKoudekerke42.01Vse   10.996  5:27
90  Marian van DijkMiddelburg42.04V45   10.983  5:28
91  Debby Elstgeests-Heerenhoek42.07Vse   10.970  5:28
92  Mia EversdijkKapelle-Biezelinge42.09V55   10.961  5:28
93  Paulette KrakerArnemuiden42.12Vse   10.948  5:29
94  Peter DobbelaarHeinkenszand42.16Mse   10.931  5:29
95  Ruben WalhoutWolphaartsdijk42.38Mse   10.837  5:32
96  Rob BourgonjeDriewegen42.40Mse   10.828  5:32
97  Rene NijsseWolphaartsdijk42.43Mse   10.815  5:33
98  AnneMari ThomaesHoofdplaat42.52Vse   10.778  5:34
99  Jeanet VerhaagenGoes43.00Vse   10.744  5:35
100  Tom Hoezens-Heer Arendskerke43.03Mse   10.732  5:35
101  Marko Zijls-Heer Hendrikskinderen43.22Mse   10.653  5:38
102  Maroeska ArsGoes43.29V40   10.625  5:39
103  Gerard de VisserGoes43.31Mse   10.617  5:39
104  Merijn de JongeHeinkenszand43.34Mse   10.604  5:39
105  Ramon de JongeHeinkenszand43.36Mse   10.596  5:40
106  Emma RietveldMiddelburg43.37Vse   10.592  5:40
107  Ron DorksBeuningen43.40Mse   10.580  5:40
108  Marco de VriezeSerooskerke43.46Mse   10.556  5:41
109  Mette VerbruggeGoes43.50Vse   10.540  5:42
110  Renske VerbruggeGoes43.52V45   10.532  5:42
111  Eva van HoekMiddelburg43.57Vse   10.512  5:42
112  Peter KuijperLewedorp44.04Mse   10.484  5:43
113  Nico MoesOost-Souburg44.08Mse   10.468  5:44
114  Rene GoetheerWolphaartsdijk44.14Mse   10.445  5:45
115  Harry DavidseSerooskerke44.24Mse   10.405  5:46
116  Johan WalpotBruinisse44.28Mse   10.390  5:46
117  Maud PellaersNisse44.47Vse   10.316  5:49
118  Caroline GansemanGoes44.50Vse   10.305  5:49
119  Christl RozendaalKapelle-Biezelinge44.53Vse   10.293  5:50
120  Anouk FiliusHeinkenszand44.56Vse   10.282  5:50
121  Frank KolijnTerneuzen44.57Mse   10.278  5:50
122  Sanne de BaarWolphaartsdijk45.00Vse   10.267  5:51
123  Marie Jose JanseGoes45.03V50   10.255  5:51
124  Philip LuitwielerGoes45.09M65   10.233  5:52
125  Hilde Meulenbergs-Heer Abtskerke45.16Vse   10.206  5:53
126  Anne RemijnseKapelle-Biezelinge45.26Vse   10.169  5:54
127  Gisela NijsseWolphaartsdijk45.28Vse   10.161  5:54
128  Sebastian NijssenMiddelburg45.44M40   10.102  5:56
129  Danny WesteindeGoes45.48Mse   10.087  5:57
130  Wijnand ZweedenWilhelminadorp45.50Mse   10.080  5:57
131  Ad MullerGoes45.53Mse   10.069  5:58
132  Roxanne MachielseGoes45.55Vse   10.062  5:58
133  Franny van IerselGoes45.57V50   10.054  5:58
134  Marloes SaamanZoutelande45.59Vse   10.047  5:58
135  Chris AntwerpenGoes46.06Mse   10.022  5:59
136  Saman SchuurbiersBergen op Zoom46.19Vse   9.975  6:01
137  Marian KilSchiedam46.21Vse   9.968  6:01
138  Iris VermueKwadendamme46.24Vse   9.957  6:02
139  Ilona de GrooteOost-Souburg46.41Vse   9.896  6:04
140  Jolanda HaverenOost-Souburg46.43Vse   9.889  6:04
141  Lena KleingeldVlissingen46.59Vse   9.833  6:06
142  Lenie van KlevenVlissingen47.01V60   9.826  6:06
143  Marjolein MolKapelle-Biezelinge47.05Vse   9.812  6:07
144  Helen Grootjanss-Gravenpolder47.07Vse   9.805  6:07
145  Diana JacobszHeinkenszand47.09V55   9.799  6:07
146  Nienke de BlokAmsterdam47.17Vse   9.771  6:08
147  Marco van Bremens-Heer Abtskerke47.24Mse   9.747  6:09
148  Ingeborg CoppoolseOostkapelle47.27Vse   9.737  6:10
149  Egbert OldenboomVlissingen47.30Mse   9.726  6:10
150  Martijn Wattels-Heerenhoek47.37Mse   9.702  6:11
151  Clemen SuikerbuikHeinkenszand48.01Mse   9.622  6:14
152  Marlies LampertZoutelande48.03Vse   9.615  6:14
153  Arjan van den EndeGoes48.15Mse   9.575  6:16
154  Mares WirtzWemeldinge48.26Vse   9.539  6:17
155  JanKees MeesterHansweert48.29Mse   9.529  6:18
156  John de KrakerKapelle-Biezelinge48.47Mse   9.470  6:20
157  Ilona de VisserKapelle-Biezelinge49.03Vse   9.419  6:22
158  Simone LouwerseGoes49.05Vse   9.413  6:22
159  Marieke PadmoesGoes49.08V40   9.403  6:23
160  Marina Mols-Heer Abtskerke49.11Vse   9.393  6:23
161  Diana BeijeKapelle-Biezelinge49.12Vse   9.390  6:23
162  Karin de RijkeColijnsplaat49.14Vse   9.384  6:24
163  Lisette Potters-Heer Arendskerke49.16Vse   9.378  6:24
164  Mireille KorsGoes49.33Vse   9.324  6:26
165  Annemari WillemseKapelle-Biezelinge49.35Vse   9.318  6:26
166  Ron OpenneerArnemuiden49.46Mse   9.283  6:28
167  Mirna Openeers-Heer Abtskerke49.48Vse   9.277  6:28
168  Jos BuitendijkGoes49.50Mse   9.271  6:28
169  Marius WestrateWemeldinge49.52Mse   9.265  6:29
170  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland49.59Mse   9.243  6:29
171  Ella NeufegliseGrijpskerke50.01Vse   9.237  6:30
172  Arantza ZweedenRilland50.05Vse   9.225  6:30
173  Marieke HannewijkMiddelburg50.07Vse   9.218  6:31
174  Marcel MohrGoes50.18Mse   9.185  6:32
175  Jacqueline MeijersHoedekenskerke50.26Vse   9.161  6:33
176  Hilde HuigeRijswijk50.38Vse   9.124  6:35
177  Piet MosselmanGoes50.49M65   9.092  6:36
178  Judith MolNisse51.03Mse   9.050  6:38
179  Marty de JongeGoes51.22Mse   8.994  6:40
180  Mireille HirdesKapelle-Biezelinge51.24Vse   8.988  6:41
181  Mike EgterMiddelburg51.26Mse   8.983  6:41
182  Andre LindenberghGoes51.36Mse   8.953  6:42
183  Wendy van VlietHeinkenszand51.45Vse   8.928  6:43
184  Laura DorMiddelburg51.51Vse   8.910  6:44
185  Diana KoopmanKrabbendijke51.55Vse   8.899  6:45
186  Cees JoosseNisse51.57M60   8.893  6:45
187  Jan RooseGoes51.59M65   8.887  6:45
188  Joyce de VisserZoutelande52.01Vse   8.882  6:45
189  Lisa BitterGoes52.03Vse   8.876  6:46
190  Kees VerburgHansweert52.29Mse   8.803  6:49
191  Bram TissinkKapelle-Biezelinge52.48Mse   8.750  6:51
192  Tenno van NoordColijnsplaat53.04Mse   8.706  6:54
193  Willemij WoerkomVlissingen53.06Vse   8.701  6:54
194  Christa EnnalsVlissingen53.09Vse   8.692  6:54
195  Erna WondergemOost-Souburg53.13Vse   8.681  6:55
196  Kristel Snoeijs-Heer Abtskerke53.35Vse   8.622  6:58
197  Bianca de Vliegers-Heerenhoek53.51Vse   8.579  7:00
198  Sem de JongeHeinkenszand54.09Mse   8.532  7:02
199  Joke van HemertNieuwdorp55.04Vse   8.390  7:09
200  Joke de GrootGoes55.36Vse   8.309  7:13
201  Peter van den BroekeMiddelburg55.38M60   8.304  7:14
202  Janet HofmanKloetinge55.53Vse   8.267  7:15
203  Danielle VermeuleKloetinge55.55Vse   8.262  7:16
204  Monica de MunckKruiningen56.38V45   8.158  7:21
205  Hanna SuikerbuikHeinkenszand56.51Vse   8.127  7:23
206  Esther DirksBeuningen56.53Vse   8.122  7:23
207  Matthijs TangeNisse57.40Mse   8.012  7:29
208  Esther TimmersNisse57.42Vse   8.007  7:30
209  Yolanda KievitsZierikzee57.45V40   8.000  7:30
210  Chantal Verhoevens-Gravenpolder1.00.21Vse   7.655  7:50
211  Cindy de NooijerOost-Souburg1.00.23Vse   7.651  7:51
212  Emma SuikerbuikHeinkenszand1.00.57Vse   7.580  7:55
213  Inge de JongeHeinkenszand1.00.59Vse   7.576  7:55
214  Therese de Leeuws-Heer Hendrikskinderen1.01.33Vse   7.506  8:00
Mannen: 120 (56.07%) => M40=5 - M45=9 - M50=3 - M55=4 - M60=4 - M65=5 - Mse=90
Vrouwen: 94 (43.93%) => V40=5 - V45=4 - V50=3 - V55=2 - V60=1 - Vse=79

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.085 seconden nodig om deze lijst met 325 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
12-05-2018 22e MeidoornloopNisseMeidoornloop0
13-05-2017 21e MeidoornloopNisseMeidoornloop0
10-05-2015 19e MeidoornloopNisseMeidoornloop2362
11-05-2014 18e MeidoornloopNisseMeidoornloop2104
12-05-2013 17e MeidoornloopNisseMeidoornloop3589
13-05-2012 16e MeidoornloopNisseMeidoornloop3344
08-05-2011 15e MeidoornloopNisseMeidoornloop3149
09-05-2010 14e MeidoornloopNisseMeidoornloop2552
10-05-2009 13e MeidoornloopNisseMeidoornloop2761
10-05-2008 12e MeidoornloopNisseMeidoornloop1849
12-05-2007 11e MeidoornloopNisseMeidoornloop1482
06-05-2006 10e MeidoornloopNisseMeidoornloop990
14-05-2005 9e MeidoornloopNisseMeidoornloop742

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
21-10: 43e Amsterdam Marathon (24)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
10 km Ferry Engel (PR 37.05)37.47  M55
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)38.08  M40
10 km Adrie Faes (PR 33.42)38.13  M55
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.08  M40
10 km Rene Goetheer (PR)44.13  M50
5 km Esma Guigui (PR)22.19  Vse
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018