zaterdag 24 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Westenschouwen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

20e Meidoornloop

Nisse, zondag 8 mei 2016 - Organisatie: Meidoornloop
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Martijn de Kok (PR 50.20) Heinkenszand52.51Mse   17.029  3:314.73622
2  Erwin Harmes (PR 48.02) Middelburg54.00Mse   16.667  3:364.63573
3  Remy Vasseur (PR 51.40) Vlissingen58.05Mse   15.495  3:524.30413
4  Peter Balkenende (PR 55.53) Goes58.15M45   15.451  3:534.29407
5  Heddie Nieuwdorp (PR 55.08) Yerseke58.54M60   15.280  3:564.24384
6  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 54.20) Krabbendijke59.22Mse   15.160  3:574.21368
7  Boris de Bruijn (PR 54.57) Kloetinge1.01.50Mse   14.555  4:074.04289
8  Johan Karelse (PR 58.37) Heinkenszand1.02.26M40   14.415  4:104.00272
9  Sven Vermeulen (PR 58.27) Vlissingen1.02.39Mse   14.366  4:113.99265
10  Edwin van Alphen (PR 58.08) Vlissingen1.02.44M45   14.346  4:113.99263
11  Alfons van de VenneGoes1.03.40Mse   14.136  4:153.93237
12  Hans Verhaagen (PR 1.01.57) Goes1.04.30M45   13.953  4:183.88215
13  Gines ArocaMiddelburg1.05.07Mse   13.821  4:203.84199
14  Wolter Vos (debuut) Grijpskerke1.05.18M45   13.783  4:213.83195
15  John de Waard (PR 1.02.22) Kapelle-Biezelinge1.05.23Mse   13.765  4:223.82193
16  Rob Schaap (PR 1.00.12) Vlissingen1.05.25M55   13.758  4:223.82192
17  Alexander WalleghemVeldegem1.05.40Mse   13.706  4:233.81186
18  Rob van 't Veen (PR 1.00.17) Goes1.06.03Mse   13.626  4:243.79177
19  Jan Joosse (PR 1.06.21) Kapelle-Biezelinge1.07.11Mse   13.396  4:293.72151
20  Jeroen Hollebrands (debuut) Middelburg1.07.15Mse   13.383  4:293.72150
21  Rinus Witte (PR 56.55) Sint Laurens1.07.23M50   13.356  4:303.71147
22  Lion Baas (PR 1.02.11) Vlissingen1.07.48Mse   13.274  4:313.69138
23  Sander Pleijte (PR 1.04.56) Nisse1.09.50Mse   12.888  4:393.5899
24  Bert Daane (PR)Grijpskerke1.10.22Mse   12.790  4:413.5590
25  Kees den Hollander (PR 1.05.56) Dreischor1.10.24Mse   12.784  4:423.5589
26  Ronald Geertse (PR 1.02.43) Serooskerke1.10.33Mse   12.757  4:423.5487
27  Marc BoonamHeinkenszand1.11.03Mse   12.667  4:443.5279
28  Marius Uitterhoeves-Heer Arendskerke1.11.07Mse   12.655  4:443.5278
29  Patrick van Iersel (PR 1.03.37) Goes1.12.10Mse   12.471  4:493.4662
30  Marco Toussaint (PR 1.10.37) Wolphaartsdijk1.12.20M50   12.442  4:493.4660
31  Gijsbert Elstgeest (PR 1.00.53) s-Heerenhoek1.12.48Mse   12.363  4:513.4354
32  Ruben Verhaagen (debuut) Goes1.13.10Mse   12.301  4:533.4249
33  Nick Paulusse (PR 1.05.09) Oost-Souburg1.13.24M45   12.262  4:543.4146
34  Andre Meijers (PR 1.04.11) Hoedekenskerke1.13.27Mse   12.253  4:543.4046
35  Robin de Vriend (PR 1.02.48) Hansweert1.13.32Mse   12.239  4:543.4045
36  PietJan Reijnierse (PR)Koudekerke1.13.48Mse   12.195  4:553.3942
37  Jouy van SchaikGoes1.14.12Mse   12.129  4:573.3737
38  William de Jonge (PR 1.08.01) Nieuwdorp1.14.24M40   12.097  4:583.3635
39  Rinus Poortvliet (debuut) Oost-Souburg1.15.12M60   11.968  5:013.3227
40  Henk Lous (PR 1.02.11) Vlissingen1.15.15M55   11.960  5:013.3227
41  Jan Bostelaar (PR 1.09.04) Westkapelle1.15.18M65   11.952  5:013.3226
42  Rinus Paardekoper (debuut) Goes1.15.20Mse   11.947  5:013.3226
43  Maurice Rentmeester (PR 1.08.30) Wolphaartsdijk1.15.33Mse   11.913  5:023.3124
44  Corne van Lomwel (debuut) Oost-Souburg1.15.39Mse   11.897  5:033.3023
45  Corne Nieuwkerk (PR 1.12.10) Koudekerke1.15.42Mse   11.889  5:033.3023
46  Arthur Pouwelse (PR 1.07.26) Middelburg1.15.56M55   11.853  5:043.2921
47  Ralf Eversen (PR 1.11.37) Middelburg1.16.33Mse   11.757  5:063.2716
48  Kees van der Heijden (PR 1.10.33) Vlissingen1.16.35Mse   11.752  5:063.2616
49  Patrick Stokx (PR 1.14.09) Heinkenszand1.16.37Mse   11.747  5:063.2616
50  Antoine Gijzel (PR)Kapelle-Biezelinge1.16.39Mse   11.742  5:073.2616
51  John Guequierre (PR 54.01) Middelburg1.16.41M60   11.737  5:073.2615
52  Annemiek HannewijkHeinkenszand1.16.44Vse   11.729  5:073.2615
53  Antonio MarquezMiddelburg1.17.10Mse   11.663  5:093.2412
54  Vicky Wiessner (debuut) Middelburg1.17.12Vse   11.658  5:093.2412
55  Jesse Beijer (PR 1.02.03) Middelburg1.17.21Mse   11.635  5:093.2311
56  Jeroen Verbart (debuut) Ovezande1.17.27Mse   11.620  5:103.2310
57  Rob Roskam (PR)Zoutelande1.17.57Mse   11.546  5:123.218
58  Yvonne JoziasseZoutelande1.17.59Vse   11.541  5:123.218
59  Marije Besuijen (PR 1.14.07) Middelburg1.18.52Vse   11.412  5:153.174
60  Bjorn van Belzen (PR 1.16.57) Kapelle-Biezelinge1.18.56M45   11.402  5:163.174
61  Rick de Smit (debuut) Goes1.19.13Mse   11.361  5:173.163
62  Maartje DixhoornKapelle-Biezelinge1.21.06Vse   11.097  5:243.08-
63  Francois van ZonDrunen1.21.12Mse   11.084  5:253.08-
64  Luuk FonteinSteenbergen1.21.15Mse   11.077  5:253.08-
65  Willem Brouwer (PR 1.12.12) Middelburg1.21.18Mse   11.070  5:253.08-
66  Anthony Dahlkamp (debuut) Heinkenszand1.21.22Mse   11.061  5:253.07-
67  Gertjan Bakker (PR 1.07.47) Goes1.22.05Mse   10.964  5:283.05-
68  Wim Huurman (PR 1.10.56) Goes1.22.08M55   10.958  5:293.04-
69  Piet Beijer (PR 1.08.33) Middelburg1.22.24M65   10.922  5:303.03-
70  Jaspe UitterhoeveBreda1.22.30Mse   10.909  5:303.03-
71  Stefan de Koeijer (PR 1.10.04) Kapelle-Biezelinge1.22.35Mse   10.898  5:303.03-
72  Bram Brasser (PR 1.20.06) Vlissingen1.22.37Mse   10.894  5:303.03-
73  Johan Godschalk (debuut) Middelburg1.22.49Mse   10.867  5:313.02-
74  Stefan van den Dries (PR 1.15.49) Heinkenszand1.23.22Mse   10.796  5:333.00-
75  Fabian MillianoMiddelburg1.23.29Mse   10.781  5:342.99-
76  Marlies de Jong (PR 1.14.03) Kapelle-Biezelinge1.23.42Vse   10.753  5:352.99-
77  Kees de Vreede (debuut) Goes1.23.45Mse   10.746  5:352.99-
78  Kees Kloosterman (PR 1.14.43) Wolphaartsdijk1.24.06Mse   10.702  5:362.97-
79  Paul de Jonge (debuut) Kloetinge1.24.18Mse   10.676  5:372.97-
80  John Jansen (PR 1.16.46) Lewedorp1.24.25M60   10.661  5:382.96-
81  Vincent WestendeAmsterdam1.24.30Mse   10.651  5:382.96-
82  Pieter Moelker (PR 1.09.19) Kloetinge1.24.33Mse   10.645  5:382.96-
83  Berry Simonse (PR 1.00.26) Goes1.24.47M40   10.615  5:392.95-
84  Tom Jonker (debuut) Goes1.25.04Mse   10.580  5:402.94-
85  Frenk-Jan Visser (PR 1.16.50) Middelburg1.25.26Mse   10.535  5:422.93-
86  Judith Goetheer (PR 1.14.38) Kloetinge1.25.30V40   10.526  5:422.92-
87  Muriel Hofman (PR 1.16.12) Kloetinge1.25.33Vse   10.520  5:422.92-
88  Karin v Noorden (PR 1.19.09) Vlissingen1.26.20V45   10.425  5:452.90-
89  kees van der Sar (PR 1.22.40) Middelburg1.26.39Mse   10.387  5:472.89-
90  Esther va Sluijs (PR 1.16.34) Kloetinge1.27.44V40   10.258  5:512.85-
91  Ad Schoe (PR 1.27.22) Westkapelle1.28.27Mse   10.175  5:542.83-
92  Mariska de Bree (PR)Middelburg1.28.45Vse   10.141  5:552.82-
93  Corne Rasenberg (PR 1.15.47) Aagtekerke1.29.43Mse   10.032  5:592.79-
94  Imo Jongepier (PR 1.20.31) Nieuw- en Sint Joosland1.30.45Mse   9.917  6:032.75-
95  Jacquelien Smit (PR 1.26.39) Heinkenszand1.32.03Vse   9.777  6:082.72-
96  Werner Klaassens-Heer Hendrikskinderen1.32.57Mse   9.683  6:122.69-
97  Korneli KamerlingGoes1.33.38Mse   9.612  6:152.67-
98  Arthur Stijns (PR 1.20.18) Oudelande1.33.43M65   9.603  6:152.67-
99  Frans Poortvliet (PR)Nisse1.33.49Mse   9.593  6:152.66-
100  Liduine Verschiere (debuut) Goes1.34.03V45   9.569  6:162.66-
101  Jan Jobse (debuut) Serooskerke1.34.47M65   9.495  6:192.64-
102  MiekeTrien Oorts-Heer Hendrikskinderen1.35.22Vse   9.437  6:212.62-
103  Herman Abbink (PR 1.11.15) Goes1.36.35M55   9.318  6:262.59-
104  Bram v Eenennaam (debuut) Nieuw- en Sint Joosland1.37.09Mse   9.264  6:292.57-
105  Tim Bitter (debuut) Heinkenszand1.37.13Mse   9.258  6:292.57-
106  Ben de BlokDoetinchem1.37.30Mse   9.231  6:302.56-
107  Anneies t HoenKamperland1.37.32Vse   9.228  6:302.56-
108  Piet Acda (debuut) Goes1.37.35Mse   9.223  6:302.56-
109  Ben Bommelje (debuut) Grijpskerke1.40.00Mse   9.000  6:402.50-
110  Jordi Castel (PR 1.27.39) Goes1.41.19Mse   8.883  6:452.47-
111  Peter Castel (PR 1.27.37) Goes1.41.21M55   8.880  6:452.47-
Mannen: 96 (86.49%) => M40=3 - M45=6 - M50=2 - M55=6 - M60=4 - M65=4 - Mse=71
Vrouwen: 15 (13.51%) => V40=2 - V45=2 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim Pleijte50:17Ronnie Overgaauw51:57Dirk Vermeiren53:04Ada Geuze1:02:32177
2018Jozias Boone57:29Yann Sinke58:51Peter Balkenende58:54Anjolie Engels1:01:35123
2017Tom van Dyck53:00Remy Vasseur54:53Arjo Verhage56:56Carolien van de Kreeke1:00:46168
2016Martijn de Kok52:51Erwin Harmes54:00Remy Vasseur58:05Annemiek Hannewijk1:16:44111

14.7 km

2015Erwin Harmes48:24Floris Willeboordse51:51Ralph Wiessner52:07Leonie Ton1:02:21186
2014Wilko de Vos54:44Arjo Verhage55:53Gerben van der Bliek56:27Marianne de Kok57:49139
2013Erwin Harmes50:10Remy Vasseur51:30Alwin Vermeulen53:27Marianne de Kok59:00164
2012Martijn de Kok51:22Jesper Francke52:01Tjitte van den Buys52:30Marianne de Kok59:42142
7.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Ronnie OvergaauwZoutelande26.32Mse   17.412  3:274.84-
2  Esmaeil DarvishiGoes27.19Mse   16.913  3:334.70+0:47
3  Patrick de VosKattendijke27.59Mse   16.510  3:384.59+1:27
4  Rene TraasKapelle-Biezelinge30.48M50   15.000  4:004.17+4:16
5  Jan-Kees KooleWolphaartsdijk30.58Mse   14.919  4:014.14+4:26
6  Leo de LeeuwWolphaartsdijk31.19M50   14.753  4:044.10+4:47
7  Carolien van de KreekeSerooskerke31.20V40   14.745  4:044.10+4:48
8  Robert HekhuisVlissingen31.43Mse   14.566  4:074.05+5:11
9  Michel de WeeYerseke31.52Mse   14.498  4:084.03+5:20
10  Sjaak BrouwerVlissingen32.37M50   14.165  4:143.93+6:05
11  Tom VerbeekKwadendamme33.10Mse   13.930  4:183.87+6:38
12  Francois BroeckeBreskens33.13M45   13.909  4:193.86+6:41
13  Richard VliegerLewedorp33.19M45   13.867  4:203.85+6:47
14  Jan van VaardegemWestkapelle33.25M45   13.825  4:203.84+6:53
15  Danny de LeeuwWolphaartsdijk33.29Mse   13.798  4:213.83+6:57
16  Wout RemijnKwadendamme33.40Mse   13.723  4:223.81+7:08
17  Arthur van AartsenMiddelburg33.43M40   13.702  4:233.81+7:11
18  Marc BlokHeinkenszand33.53M40   13.635  4:243.79+7:21
19  Mees VerbruggeGoes34.11Mse   13.515  4:263.75+7:39
20  Danmar DeesGoes34.13Mse   13.502  4:273.75+7:41
21  Marco WesteindeArnemuiden34.19Mse   13.463  4:273.74+7:47
22  Annet van der LindeNisse34.21V45   13.450  4:283.74+7:49
23  Frans DaalmanBreskens34.38Mse   13.340  4:303.71+8:06
24  Arnoud RijkHeinkenszand34.43Mse   13.308  4:313.70+8:11
25  Baris AkbayNisse35.25Mse   13.045  4:363.62+8:53
26  Benito BostelaarMiddelburg35.29M40   13.020  4:363.62+8:57
27  Martin NieulandeNieuw- en Sint Joosland35.32Mse   13.002  4:373.61+9:00
28  Ramon HelgersRijswijk35.37Mse   12.971  4:383.60+9:05
29  Pieter-Jan BaarWolphaartsdijk35.46M40   12.917  4:393.59+9:14
30  Ron DellebekeOost-Souburg35.54M55   12.869  4:403.57+9:22
31  Wim VerburgGoes36.05M45   12.804  4:413.56+9:33
32  Thomas MolNisse36.16Mse   12.739  4:433.54+9:44
33  Maurice SteketeeMiddelburg36.29Mse   12.663  4:443.52+9:57
34  Ipe VerbruggeGoes36.49Mse   12.549  4:473.49+10:17
35  Gert-Jan VerbruggeGoes36.51M45   12.537  4:473.48+10:19
36  Leon VermeulenWemeldinge36.53Mse   12.526  4:473.48+10:21
37  ???37.02Mse   12.475  4:493.47+10:30
38  Wim DingemanseGrijpskerke37.05M55   12.458  4:493.46+10:33
39  Edwin GelukHeinkenszand37.10Mse   12.430  4:503.45+10:38
40  Nigel Sandiforts-Heer Arendskerke37.14Mse   12.408  4:503.45+10:42
41  Jeroen HooijdonkGoes37.29Mse   12.325  4:523.42+10:57
42  Ronald KoomanVlissingen37.32Mse   12.309  4:523.42+11:00
43  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland37.34Vse   12.298  4:533.42+11:02
44  Caroline VeringaMiddelburg37.48V40   12.222  4:553.40+11:16
45  Marcel RichardZoutelande37.54M60   12.190  4:553.39+11:22
46  Youri Elstgeests-Heerenhoek37.59Mse   12.163  4:563.38+11:27
47  Kim DijkeOost-Souburg38.01Vse   12.153  4:563.38+11:29
48  Sjaak Dekkers-Heer Arendskerke38.11Mse   12.100  4:583.36+11:39
49  Sandra JoziasseVlissingen38.15Vse   12.078  4:583.36+11:43
50  Hans CorbijnOostkapelle38.18M55   12.063  4:583.35+11:46
51  Linda de Groots-Heerenhoek38.23Vse   12.036  4:593.34+11:51
52  George TaalOostkapelle38.37M65   11.964  5:013.32+12:05
53  Tristan Quaaks-Heer Arendskerke38.50Mse   11.897  5:033.30+12:18
54  Manfred MeulmeesterVlissingen38.58M45   11.856  5:043.29+12:26
55  Wim RooseGoes39.03M60   11.831  5:043.29+12:31
56  Bianca SteijnKwadendamme39.05Vse   11.821  5:053.28+12:33
57  Marijn Corstanjes-Heer Arendskerke39.07Mse   11.811  5:053.28+12:35
58  Maarten AdemaGoes39.08Mse   11.806  5:053.28+12:36
59  Michel BouwmanGoes39.09Mse   11.801  5:053.28+12:37
60  Marijn TraasHeinkenszand39.11Mse   11.791  5:053.28+12:39
61  Robbi Bickelmeyers-Heerenhoek39.13Mse   11.781  5:063.27+12:41
62  Rian VerstelleHeinkenszand39.15Vse   11.771  5:063.27+12:43
63  Wim de Jonges-Heer Abtskerke39.18M65   11.756  5:063.27+12:46
64  Gilles VerschureHeinkenszand39.29Mse   11.701  5:083.25+12:57
65  Werner HelmichKapelle-Biezelinge39.34M45   11.676  5:083.24+13:02
66  Marlou EckhardtWemeldinge39.39Vse   11.652  5:093.24+13:07
67  Peter van den DriesHeinkenszand39.41Mse   11.642  5:093.23+13:09
68  Annette BevelanderRilland39.48Vse   11.608  5:103.22+13:16
69  Martin KievitsZierikzee39.49Mse   11.603  5:103.22+13:17
70  Jack van StelGoes40.00M45   11.550  5:123.21+13:28
71  Alexander DavidseVlissingen40.02Mse   11.540  5:123.21+13:30
72  Mart VogelzangKapelle-Biezelinge40.13Mse   11.488  5:133.19+13:41
73  Wim KarelseSchore40.19Mse   11.459  5:143.18+13:47
74  Elise StrooKruiningen40.25Vse   11.431  5:153.18+13:53
75  Erwin DingemanseKortgene40.36Mse   11.379  5:163.16+14:04
76  Suzanne GeschiereMiddelburg40.39Vse   11.365  5:173.16+14:07
77  Chris TramperKapelle-Biezelinge40.50Mse   11.314  5:183.14+14:18
78  Peter Dijkwels-Heer Arendskerke41.00Mse   11.268  5:193.13+14:28
79  Rianne KokWemeldinge41.01Vse   11.264  5:203.13+14:29
80  Hans WestveerKruiningen41.03M55   11.255  5:203.13+14:31
81  Stefan UitterhoeveGoes41.15Mse   11.200  5:213.11+14:43
82  Niek van BelzenArnemuiden41.21M45   11.173  5:223.10+14:49
83  Manuel Hoezens-Heer Arendskerke41.28Mse   11.141  5:233.09+14:56
84  Peter VerburgGoes41.30Mse   11.133  5:233.09+14:58
85  Peter KoopmanKrabbendijke41.33Mse   11.119  5:243.09+15:01
86  Lia DobbelaarHeinkenszand41.45V50   11.066  5:253.07+15:13
87  Chantal van de GuchteRenesse41.54Vse   11.026  5:263.06+15:22
88  Frans van der KnaapGoes41.56Mse   11.017  5:273.06+15:24
89  Petra NieuwerkerkKoudekerke42.01Vse   10.996  5:273.05+15:29
90  Marian van DijkMiddelburg42.04V45   10.983  5:283.05+15:32
91  Debby Elstgeests-Heerenhoek42.07Vse   10.970  5:283.05+15:35
92  Mia EversdijkKapelle-Biezelinge42.09V55   10.961  5:283.04+15:37
93  Paulette KrakerArnemuiden42.12Vse   10.948  5:293.04+15:40
94  Peter DobbelaarHeinkenszand42.16Mse   10.931  5:293.04+15:44
95  Ruben WalhoutWolphaartsdijk42.38Mse   10.837  5:323.01+16:06
96  Rob BourgonjeDriewegen42.40Mse   10.828  5:323.01+16:08
97  Rene NijsseWolphaartsdijk42.43Mse   10.815  5:333.00+16:11
98  AnneMari ThomaesHoofdplaat42.52Vse   10.778  5:342.99+16:20
99  Jeanet VerhaagenGoes43.00Vse   10.744  5:352.98+16:28
100  Tom Hoezens-Heer Arendskerke43.03Mse   10.732  5:352.98+16:31
101  Marko Zijls-Heer Hendrikskinderen43.22Mse   10.653  5:382.96+16:50
102  Maroeska ArsGoes43.29V40   10.625  5:392.95+16:57
103  Gerard de VisserGoes43.31Mse   10.617  5:392.95+16:59
104  Merijn de JongeHeinkenszand43.34Mse   10.604  5:392.95+17:02
105  Ramon de JongeHeinkenszand43.36Mse   10.596  5:402.94+17:04
106  Emma RietveldMiddelburg43.37Vse   10.592  5:402.94+17:05
107  Ron DorksBeuningen43.40Mse   10.580  5:402.94+17:08
108  Marco de VriezeSerooskerke43.46Mse   10.556  5:412.93+17:14
109  Mette VerbruggeGoes43.50Vse   10.540  5:422.93+17:18
110  Renske VerbruggeGoes43.52V45   10.532  5:422.93+17:20
111  Eva van HoekMiddelburg43.57Vse   10.512  5:422.92+17:25
112  Peter KuijperLewedorp44.04Mse   10.484  5:432.91+17:32
113  Nico MoesOost-Souburg44.08Mse   10.468  5:442.91+17:36
114  Rene GoetheerWolphaartsdijk44.14Mse   10.445  5:452.90+17:42
115  Harry DavidseSerooskerke44.24Mse   10.405  5:462.89+17:52
116  Johan WalpotBruinisse44.28Mse   10.390  5:462.89+17:56
117  Maud PellaersNisse44.47Vse   10.316  5:492.87+18:15
118  Caroline GansemanGoes44.50Vse   10.305  5:492.86+18:18
119  Christl RozendaalKapelle-Biezelinge44.53Vse   10.293  5:502.86+18:21
120  Anouk FiliusHeinkenszand44.56Vse   10.282  5:502.86+18:24
121  Frank KolijnTerneuzen44.57Mse   10.278  5:502.86+18:25
122  Sanne de BaarWolphaartsdijk45.00Vse   10.267  5:512.85+18:28
123  Marie Jose JanseGoes45.03V50   10.255  5:512.85+18:31
124  Philip LuitwielerGoes45.09M65   10.233  5:522.84+18:37
125  Hilde Meulenbergs-Heer Abtskerke45.16Vse   10.206  5:532.84+18:44
126  Anne RemijnseKapelle-Biezelinge45.26Vse   10.169  5:542.82+18:54
127  Gisela NijsseWolphaartsdijk45.28Vse   10.161  5:542.82+18:56
128  Sebastian NijssenMiddelburg45.44M40   10.102  5:562.81+19:12
129  Danny WesteindeGoes45.48Mse   10.087  5:572.80+19:16
130  Wijnand ZweedenWilhelminadorp45.50Mse   10.080  5:572.80+19:18
131  Ad MullerGoes45.53Mse   10.069  5:582.80+19:21
132  Roxanne MachielseGoes45.55Vse   10.062  5:582.79+19:23
133  Franny van IerselGoes45.57V50   10.054  5:582.79+19:25
134  Marloes SaamanZoutelande45.59Vse   10.047  5:582.79+19:27
135  Chris AntwerpenGoes46.06Mse   10.022  5:592.78+19:34
136  Saman SchuurbiersBergen op Zoom46.19Vse   9.975  6:012.77+19:47
137  Marian KilSchiedam46.21Vse   9.968  6:012.77+19:49
138  Iris VermueKwadendamme46.24Vse   9.957  6:022.77+19:52
139  Ilona de GrooteOost-Souburg46.41Vse   9.896  6:042.75+20:09
140  Jolanda HaverenOost-Souburg46.43Vse   9.889  6:042.75+20:11
141  Lena KleingeldVlissingen46.59Vse   9.833  6:062.73+20:27
142  Lenie van KlevenVlissingen47.01V60   9.826  6:062.73+20:29
143  Marjolein MolKapelle-Biezelinge47.05Vse   9.812  6:072.73+20:33
144  Helen Grootjanss-Gravenpolder47.07Vse   9.805  6:072.72+20:35
145  Diana JacobszHeinkenszand47.09V55   9.799  6:072.72+20:37
146  Nienke de BlokAmsterdam47.17Vse   9.771  6:082.71+20:45
147  Marco van Bremens-Heer Abtskerke47.24Mse   9.747  6:092.71+20:52
148  Ingeborg CoppoolseOostkapelle47.27Vse   9.737  6:102.70+20:55
149  Egbert OldenboomVlissingen47.30Mse   9.726  6:102.70+20:58
150  Martijn Wattels-Heerenhoek47.37Mse   9.702  6:112.70+21:05
151  Clemen SuikerbuikHeinkenszand48.01Mse   9.622  6:142.67+21:29
152  Marlies LampertZoutelande48.03Vse   9.615  6:142.67+21:31
153  Arjan van den EndeGoes48.15Mse   9.575  6:162.66+21:43
154  Mares WirtzWemeldinge48.26Vse   9.539  6:172.65+21:54
155  JanKees MeesterHansweert48.29Mse   9.529  6:182.65+21:57
156  John de KrakerKapelle-Biezelinge48.47Mse   9.470  6:202.63+22:15
157  Ilona de VisserKapelle-Biezelinge49.03Vse   9.419  6:222.62+22:31
158  Simone LouwerseGoes49.05Vse   9.413  6:222.61+22:33
159  Marieke PadmoesGoes49.08V40   9.403  6:232.61+22:36
160  Marina Mols-Heer Abtskerke49.11Vse   9.393  6:232.61+22:39
161  Diana BeijeKapelle-Biezelinge49.12Vse   9.390  6:232.61+22:40
162  Karin de RijkeColijnsplaat49.14Vse   9.384  6:242.61+22:42
163  Lisette Potters-Heer Arendskerke49.16Vse   9.378  6:242.60+22:44
164  Mireille KorsGoes49.33Vse   9.324  6:262.59+23:01
165  Annemari WillemseKapelle-Biezelinge49.35Vse   9.318  6:262.59+23:03
166  Ron OpenneerArnemuiden49.46Mse   9.283  6:282.58+23:14
167  Mirna Openeers-Heer Abtskerke49.48Vse   9.277  6:282.58+23:16
168  Jos BuitendijkGoes49.50Mse   9.271  6:282.58+23:18
169  Marius WestrateWemeldinge49.52Mse   9.265  6:292.57+23:20
170  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland49.59Mse   9.243  6:292.57+23:27
171  Ella NeufegliseGrijpskerke50.01Vse   9.237  6:302.57+23:29
172  Arantza ZweedenRilland50.05Vse   9.225  6:302.56+23:33
173  Marieke HannewijkMiddelburg50.07Vse   9.218  6:312.56+23:35
174  Marcel MohrGoes50.18Mse   9.185  6:322.55+23:46
175  Jacqueline MeijersHoedekenskerke50.26Vse   9.161  6:332.54+23:54
176  Hilde HuigeRijswijk50.38Vse   9.124  6:352.53+24:06
177  Piet MosselmanGoes50.49M65   9.092  6:362.53+24:17
178  Judith MolNisse51.03Mse   9.050  6:382.51+24:31
179  Marty de JongeGoes51.22Mse   8.994  6:402.50+24:50
180  Mireille HirdesKapelle-Biezelinge51.24Vse   8.988  6:412.50+24:52
181  Mike EgterMiddelburg51.26Mse   8.983  6:412.50+24:54
182  Andre LindenberghGoes51.36Mse   8.953  6:422.49+25:04
183  Wendy van VlietHeinkenszand51.45Vse   8.928  6:432.48+25:13
184  Laura DorMiddelburg51.51Vse   8.910  6:442.48+25:19
185  Diana KoopmanKrabbendijke51.55Vse   8.899  6:452.47+25:23
186  Cees JoosseNisse51.57M60   8.893  6:452.47+25:25
187  Jan RooseGoes51.59M65   8.887  6:452.47+25:27
188  Joyce de VisserZoutelande52.01Vse   8.882  6:452.47+25:29
189  Lisa BitterGoes52.03Vse   8.876  6:462.47+25:31
190  Kees VerburgHansweert52.29Mse   8.803  6:492.45+25:57
191  Bram TissinkKapelle-Biezelinge52.48Mse   8.750  6:512.43+26:16
192  Tenno van NoordColijnsplaat53.04Mse   8.706  6:542.42+26:32
193  Willemij WoerkomVlissingen53.06Vse   8.701  6:542.42+26:34
194  Christa EnnalsVlissingen53.09Vse   8.692  6:542.41+26:37
195  Erna WondergemOost-Souburg53.13Vse   8.681  6:552.41+26:41
196  Kristel Snoeijs-Heer Abtskerke53.35Vse   8.622  6:582.40+27:03
197  Bianca de Vliegers-Heerenhoek53.51Vse   8.579  7:002.38+27:19
198  Sem de JongeHeinkenszand54.09Mse   8.532  7:022.37+27:37
199  Joke van HemertNieuwdorp55.04Vse   8.390  7:092.33+28:32
200  Joke de GrootGoes55.36Vse   8.309  7:132.31+29:04
201  Peter van den BroekeMiddelburg55.38M60   8.304  7:142.31+29:06
202  Janet HofmanKloetinge55.53Vse   8.267  7:152.30+29:21
203  Danielle VermeuleKloetinge55.55Vse   8.262  7:162.30+29:23
204  Monica de MunckKruiningen56.38V45   8.158  7:212.27+30:06
205  Hanna SuikerbuikHeinkenszand56.51Vse   8.127  7:232.26+30:19
206  Esther DirksBeuningen56.53Vse   8.122  7:232.26+30:21
207  Matthijs TangeNisse57.40Mse   8.012  7:292.23+31:08
208  Esther TimmersNisse57.42Vse   8.007  7:302.22+31:10
209  Yolanda KievitsZierikzee57.45V40   8.000  7:302.22+31:13
210  Chantal Verhoevens-Gravenpolder1.00.21Vse   7.655  7:502.13+33:49
211  Cindy de NooijerOost-Souburg1.00.23Vse   7.651  7:512.13+33:51
212  Emma SuikerbuikHeinkenszand1.00.57Vse   7.580  7:552.11+34:25
213  Inge de JongeHeinkenszand1.00.59Vse   7.576  7:552.10+34:27
214  Therese de Leeuws-Heer Hendrikskinderen1.01.33Vse   7.506  8:002.09+35:01
Mannen: 120 (56.07%) => M40=5 - M45=9 - M50=3 - M55=4 - M60=4 - M65=5 - Mse=90
Vrouwen: 94 (43.93%) => V40=5 - V45=4 - V50=3 - V55=2 - V60=1 - Vse=79

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.214 seconden nodig om deze lijst met 325 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam ( 2)
800 m Mees Verbrugge (PR)2.04.70  JoB
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.09  Mse
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019