donderdag 20 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
04-02: Voor de 9e keer Kapellecross
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Berlaerloop

Koewacht, zaterdag 30 januari 2016 - Organisatie: VV Koewacht
14.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Yves DepoorterKnokke-Heist52.34minMse   16.436  3:394.57-
2  Jente SamsonBerlare52.45minMse   16.379  3:404.55+0:11
3  Stijn VermeerschDenderleeuw52.47minMse   16.369  3:404.55+0:13
4  Mark VerhageZaamslag56.28minMse   15.301  3:554.25+3:54
5  Martijn KoxWestdorpe57.54minMse   14.922  4:014.15+5:20
6  Joris de SchepperSint-Niklaas58.55minMse   14.665  4:054.07+6:21
7  Christophe de GrandeSinaai58.58minMse   14.652  4:064.07+6:24
8  Stefaan de MaeyerNieuwkerken59.07minMse   14.615  4:064.06+6:33
9  Fons de RijckeKloosterzande1.00.53minMse   14.191  4:143.94+8:19
10  Dimitri van de VeldeSint-Maria-Lierde1.01.28minMse   14.056  4:163.90+8:54
11  Luc DhontZaffelare1.02.31minMse   13.820  4:203.84+9:57
12  Herman KuijerTerneuzen1.02.44minM55   13.773  4:213.83+10:10
13  Kurt WeytsStekene1.03.17minMse   13.653  4:243.79+10:43
14  Patrick de SutterStekene1.03.21minMse   13.639  4:243.79+10:47
15  Leo BrackeAxel1.04.51minMse   13.323  4:303.70+12:17
16  Geerd de RyckStekene1.04.54minMse   13.313  4:303.70+12:20
17  Jos van GrembergheKoewacht1.04.57minMse   13.303  4:313.70+12:23
18  Ivan de KeyserWaasmunster1.04.59minMse   13.296  4:313.69+12:25
19  John UitterhoeveGoes1.05.02minMse   13.285  4:313.69+12:28
20  Yannick VastenhoutTerneuzen1.05.05minMse   13.275  4:313.69+12:31
21  Danny van DammeSinaai1.05.07minMse   13.268  4:313.69+12:33
22  Leon van BavinchovenTerneuzen1.05.38minMse   13.164  4:333.66+13:04
23  Astrid VerhageZuiddorpe1.05.38minVse   13.164  4:333.66+13:04
24  Erik SchelfhoutStekene1.05.39minMse   13.161  4:343.66+13:05
25  Patrick DobbelaarHoek1.07.30minMse   12.800  4:413.56+14:56
26  Niek van BelzenMiddelburg1.08.13minMse   12.666  4:443.52+15:39
27  Paul HaertjensBoekhoute1.08.52minMse   12.546  4:473.48+16:18
28  Johan DekkerMiddelburg1.08.57minM55   12.531  4:473.48+16:23
29  Age BaltHulst1.09.57minMse   12.352  4:513.43+17:23
30  Hans VlamynckHeusden1.09.58minMse   12.349  4:523.43+17:24
31  Guido GelderlandKoewacht1.10.26minMse   12.267  4:533.41+17:52
32  Ben SchlarmannSint Jansteen1.10.27minMse   12.264  4:543.41+17:53
33  J.P. LepoudreEchtegem1.10.38minMse   12.232  4:543.40+18:04
34  Alain EhlingerBerchen1.12.49minMse   11.865  5:033.30+20:15
35  Katrien van HaverRonsele1.14.00minVse   11.676  5:083.24+21:26
36  Sjaak VroonlandLamswaarde1.14.07minMse   11.657  5:093.24+21:33
37  Etienne VerschuerenStekene1.14.46minMse   11.556  5:123.21+22:12
38  Anniek de RijckSint Jansteen1.16.42minVse   11.265  5:203.13+24:08
39  Kees van GeloofHulst1.17.18minMse   11.177  5:223.10+24:44
40  Nic VerkinderenGent1.19.17minMse   10.898  5:303.03+26:43
41  Els ZweistraTerneuzen1.21.40minVse   10.580  5:402.94+29:06
42  Ko de KoeijerZaamslag1.21.41minMse   10.577  5:402.94+29:07
43  Danny VlassenroodHulst1.23.19minMse   10.370  5:472.88+30:45
44  Romain BolssensKieldrecht1.24.28minMse   10.229  5:522.84+31:54
45  Christian HerteleerBellem Aalter1.26.45minMse   9.960  6:012.77+34:11
46  Linda van GoolSint-Kruis-Winkel1.26.47minVse   9.956  6:022.77+34:13
47  Kristof van PouckeMoerbeke1.26.49minMse   9.952  6:022.76+34:15
48  Maurice DhaeseLokeren1.27.43minMse   9.850  6:052.74+35:09
49  Rudy van de VeldeWachtebeke1.28.22minMse   9.777  6:082.72+35:48
50  Louis van der SteenGent1.30.04minMse   9.593  6:152.66+37:30
Mannen: 45 (90%) => M55=2 - Mse=43
Vrouwen: 5 (10%) => Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.45 km

2020Ruben Martens43:18Liam de Mey44:26Crum van der Linden45:02Sharon Bogaert53:4946

12.5 km

2019Joris Zaman46:28Heather Dobbelaer52:34Mike Cornelis53:15Carmen Bogaert1:03:3048

14.4 km

2017Cedric van de Putte48:52Jente Samson51:36Liam de Mey52:42Kristel de Maeyer1:16:4635
2016Yves Depoorter52:34Jente Samson52:45Stijn Vermeersch52:47Astrid Verhage1:05:3850

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.101 seconden nodig om deze lijst met 50 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020