woensdag 21 november 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
29-10: Stelleplascross opent Zeeuws veldloopseizoen
23-10: Zorgt EK cross voor een nieuwe impuls?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse
za 01-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
vr 14-12: Kanjerloop Goes
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
Recente uitslagen meer uitslagen
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (107)
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg (109)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
18e Steense Rattenloop
Sint Jansteen, zaterdag 9 januari 2016 - Organisatie: Funrunners
12.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander PostTerneuzen44.21Mse   16.911  3:33
2  Jerte SamsonBerlare45.30Mse   16.484  3:38
3  Mark VerhageZaamslag45.55Mse   16.334  3:40
4  Liam de MeyRKHAV46.43Mse   16.054  3:44
5  Benny ThuySint Jansteen47.17M45   15.862  3:47
6  Frank KiverynDuffel47.39M45   15.740  3:49
7  Marnix HillaertMoerbeke47.53M45   15.663  3:50
8  Joris ZamanNieuw-Namen49.53M40   15.035  3:59
9  Alexander VanwalleghemVeldegem50.36Mse   14.822  4:03
10  Ruben BoutensMiddelburg51.25Mse   14.587  4:07
11  Matti BuysseStekene51.37Mse   14.530  4:08
12  Andy HuybensBeveren51.59M40   14.428  4:10
13  Remco IvensStekene53.14Mse   14.089  4:16
14  Ard van HouteHeikant53.22M40   14.054  4:16
15  Jan SantensOostakker53.23M50   14.049  4:16
16  Stefaan de MaeyerNieuwkerken53.28M45   14.027  4:17
17  Paul RaesStekene54.10M40   13.846  4:20
18  Marcel AdriaanseMiddelburg54.14M40   13.829  4:20
19  Nick NeytZelzate54.16Mse   13.821  4:20
20  Cathy PoppeTerneuzen54.20V35   13.804  4:21
21  Danny de BaereWaasmunster54.29M50   13.766  4:22
22  Tom JanssensBelsele54.33Mse   13.749  4:22
23  Ingrid IjsebaertHulst55.17V45   13.566  4:25
24  Tim BuysseAssenede55.32Mse   13.505  4:27
25  Rudy MichielsOosterzele56.05M45   13.373  4:29
26  Leo BrackeAxel56.06M50   13.369  4:29
27  Bert van AcoleyenZelzate56.09Mse   13.357  4:30
28  Jos van GrembergheKoewacht56.21M60   13.310  4:30
29  Paul BosmanKoewacht56.29M40   13.278  4:31
30  Ronny D'HontStekene56.32M50   13.267  4:31
31  Martijn HeijensHulst56.41Mse   13.231  4:32
32  Remy de BruynSint Jansteen56.44Mse   13.220  4:32
33  Geert WaelputKoewacht56.46M40   13.212  4:32
34  Stefan van DammeTerneuzen57.37Mse   13.017  4:37
35  Theo RoelsKloosterzande57.43M55   12.995  4:37
36  Paul ObbelsNijlen58.11M65   12.890  4:39
37  Patrick DobbelaarHoek58.16M50   12.872  4:40
38  Yannick VastenhoutTerneuzen58.31Mse   12.817  4:41
39  Age BaltSint Jansteen58.58M50   12.719  4:43
40  Astrid VerhageZuiddorpe59.14V35   12.662  4:44
41  Ernst WillemkensTerneuzen59.19M45   12.644  4:45
42  de BruyneKloosterzande59.27M45   12.616  4:45
43  Gerrit SpaansGoes59.43M60   12.559  4:47
44  Patrick VervaetSint Jansteen59.56M40   12.514  4:48
45  Rudy NeveSint Jansteen59.58M60   12.507  4:48
46  Frank WeemaesHulst1.00.12M50   12.458  4:49
47  Luc KusseneersRumst1.00.23M55   12.421  4:50
48  Koen LefeverWezemaal1.00.39Mse   12.366  4:51
49  Etienne VerschuerenStekene1.00.46M65   12.342  4:52
50  Ben SchlarmannSint Jansteen1.00.49M50   12.332  4:52
51  Jean-Pierre NoletAxel1.00.53M45   12.319  4:52
52  Johan BrouwersOssenisse1.01.45M50   12.146  4:56
53  Michiel IjsebaertSint Jansteen1.01.50Mse   12.129  4:57
54  Marleen AckermanOostakker1.01.57V50   12.107  4:57
55  Dennis SchipperSint Jansteen1.02.03Mse   12.087  4:58
56  Frank HemelsoetTerneuzen1.02.49M50   11.940  5:02
57  Jacques ZamanTerneuzen1.04.12M50   11.682  5:08
58  Ferdie de KlerkTerneuzen1.04.21M65   11.655  5:09
59  Etien FerketHeikant1.04.27M55   11.637  5:09
60  Guy van SeverenLovendegem1.04.56M70   11.550  5:12
61  Mike van EckHulst1.06.08Mse   11.341  5:17
62  Wim LockefeerNieuw-Namen1.06.22M55   11.301  5:19
63  Eddy WaelputStekene1.06.30M45   11.278  5:19
64  Ron van WaterschootHulst1.06.52M55   11.216  5:21
65  Kees van GeloofHulst1.06.54M55   11.211  5:21
66  Jan BoerboomsTerneuzen1.08.57M55   10.877  5:31
67  Nicole SerrarensSint Jansteen1.09.43V40   10.758  5:35
68  Anniek de RijckSint Jansteen1.09.44V45   10.755  5:35
69  Willy MenuWalsoorden1.10.15M55   10.676  5:37
70  Manon HeijensSint Jansteen1.11.58Vse   10.421  5:45
71  Cindy van den BrandeHulst1.12.15Vse   10.381  5:47
72  Eric van de KloosterTerhole1.12.16M50   10.378  5:47
73  Romain BolssensKieldrecht1.13.15M60   10.239  5:52
74  Els ZweistraTerneuzen1.13.22V60   10.223  5:52
75  Jacky DoomsTerneuzen1.14.26M55   10.076  5:57
76  Paul HuitemaTerneuzen1.16.32M45   9.800  6:07
77  Sofia KroonenHulst1.30.16V35   8.309  7:13
78  Lilian CambeenHulst1.30.33V50   8.283  7:15
Mannen: 67 (85.9%) => M40=8 - M45=10 - M50=12 - M55=9 - M60=4 - M65=3 - M70=1 - Mse=20
Vrouwen: 11 (14.1%) => V35=3 - V40=1 - V45=2 - V50=2 - V60=1 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2016Sander Post44:21Jerte Samson45:30Mark Verhage45:55Cathy Poppe54:2078
2015Sander Post46:42Tim Messagie47:28Edwin de Neijs47:35Cathy Poppe57:3665

7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Martijn KoxWestdorpe28.05Mse   16.024  3:45
2  An RenckensBrussel30.02Vse   14.983  4:00
3  Ronny van AckerNieuw-Namen30.24M60   14.803  4:03
4  Piet van LooijSint Jansteen30.32Mse   14.738  4:04
5  Lies MaesBelsele30.37V35   14.698  4:05
6  Marc BosmanMelsele31.14M55   14.408  4:10
7  Gian ScheeleZaamslag32.10Mse   13.990  4:17
8  Ivan de KeyserWaasmunster32.17M50   13.939  4:18
9  Filip BuytaertBelsele32.22M50   13.903  4:19
10  Willy SijmusKeerbergen33.54M60   13.274  4:31
11  Margo MerckxHeikant34.06V50   13.196  4:33
12  Dirk WagenaerStekene34.09M45   13.177  4:33
13  Stefan FassaertSint Jansteen34.13Mse   13.151  4:34
14  Gino van BroeckTemse34.46Mse   12.943  4:38
15  Inge de BooijGraauw34.54Vse   12.894  4:39
16  Marnix ZwarteleSint Jansteen34.54Mse   12.894  4:39
17  Chris SchelkensDendermonde35.38Mse   12.629  4:45
18  Leo KaijserTerneuzen35.59M55   12.506  4:48
19  Wim de GreytStekene36.14M45   12.420  4:50
20  Frank SmitsHulst36.18M55   12.397  4:50
21  Lauran vd DriesKloosterzande36.20M55   12.385  4:51
22  Stefaan de WertClinge36.24M40   12.363  4:51
23  Johnny MarimanClinge36.26M45   12.351  4:51
24  Ivo de WildeClinge36.31M45   12.323  4:52
25  St. LanghendriesSint-Pauwels37.04M50   12.140  4:57
26  Paul de BooijLamswaarde37.23M55   12.037  4:59
27  Willy van den BrandenSint Jansteen37.25M60   12.027  4:59
28  Wanda ZegersTerneuzen37.29V40   12.005  5:00
29  Christoph BaeleDendermonde37.33M40   11.984  5:00
30  John GuequierreMiddelburg37.42M60   11.936  5:02
31  Saskia van DorsselaerClinge38.04V40   11.821  5:05
32  Ludwig van GeyteZele38.07M55   11.806  5:05
33  Eric van den BrandenHulst38.10Mse   11.790  5:05
34  Danny BisschopClinge38.17Mse   11.754  5:06
35  Bjorn de BetueSint Jansteen38.36Mse   11.658  5:09
36  Bas ValckxHulst38.38Mse   11.648  5:09
37  Ron AbuysKloosterzande38.42M70   11.628  5:10
38  Mariska van PuijveldeNieuw-Namen38.59Vse   11.543  5:12
39  Luc van BunderSint Jansteen39.04M50   11.519  5:13
40  I GoethalsOostakker39.22M65   11.431  5:15
41  Jurgen de BlockClinge39.33M45   11.378  5:16
42  Daan DielemanZaamslag39.44M65   11.326  5:18
43  Nelly PlaschaertHulst40.20V55   11.157  5:23
44  Mia ClymansVosselaar40.29V45   11.116  5:24
45  Evert HulshoutKloosterzande40.50M40   11.020  5:27
46  Petra MelHengstdijk40.52V35   11.011  5:27
47  Rene de BakkerHulst41.10M60   10.931  5:29
48  Rudy ReynaertWintam41.24M50   10.870  5:31
49  Ron SalomeKloosterzande41.27M55   10.856  5:32
50  Bernadette SalomeKloosterzande42.03V55   10.702  5:36
51  Werner SteijaertSint Jansteen42.37M40   10.559  5:41
52  Lieve de WitteDendermonde42.48V50   10.514  5:42
53  Erno DuponKieldrecht42.59M55   10.469  5:44
54  Gerben SoethaertTerneuzen43.11Mse   10.421  5:45
55  Marietta SoethaertTerneuzen43.12Vse   10.417  5:46
56  Astrid LourensTerneuzen43.17V45   10.397  5:46
57  Coos BuurmaHulst43.29V55   10.349  5:48
58  Annemarie BruchAxel44.07V45   10.200  5:53
59  Therese van BelleKloosterzande44.13V50   10.177  5:54
60  William VerdonckBeveren44.48M70   10.045  5:58
61  Jozef GoubertDendermonde44.54M50   10.022  5:59
62  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels45.06M60   9.978  6:01
63  Marjan BolssensNieuw-Namen46.31V40   9.674  6:12
64  Aime SamsonSint-Pauwels48.24M65   9.298  6:27
65  Wim CoppiertersStrombeek-bever48.36M70   9.259  6:29
66  Michel LequeuxBrussel48.40M70   9.247  6:29
67  Dick VerhelstZaamslag54.46M70   8.217  7:18
Mannen: 49 (73.13%) => M40=4 - M45=5 - M50=6 - M55=8 - M60=6 - M65=3 - M70=5 - Mse=12
Vrouwen: 18 (26.87%) => V35=2 - V40=3 - V45=3 - V50=3 - V55=3 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Jarno van Guyse26:37Peter Rottier27:05Ronny Wagenaer27:43Monique Allefs37:4456
2016Martijn Kox28:05Ronny van Acker30:24Piet van Looij30:32An Renckens30:0267
2015Francesco Degroote26:14Crum van der Linden27:46Martijn Kox28:45Annet Smits34:2460


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.173 seconden nodig om deze lijst met 145 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
13-01-2018 20e Steense RattenloopSint JansteenFunrunners0
14-01-2017 19e Steense RattenloopSint JansteenFunrunners0
10-01-2015 17e Steense RattenloopSint JansteenFunrunners716
11-01-2014 16e Steense RattenloopSint JansteenFunrunners1132
12-01-2013 Steense RattenloopSint JansteenFunrunners1610

 
Laatste reactie:
Erwin Harmes: Levensduur Van Sporthorloges..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (78)
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: New York City Marathon (2)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Diepe Hel Holterbergloop Nijverdal (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018