vrijdag 24 november 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
04-11: Tim van den Broeke winnaar Moerschanscross
04-11: Paola van Gilst: wat allemaal kan als je je niet laat beperken door je gedachten
03-11: 2018 overgangsjaar voor JARO
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse
zo 26-11: 59e Warandeloop Tilburg
za 02-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
zo 10-12: Wintrloipe Middelburg
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
di 26-12: Kerstloop Dishoek
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (119)
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg (110)
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (136)
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande (125)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Jeff Thuy Memorial
Heikant, zaterdag 2 januari 2016 - Organisatie: TC Heikant
12.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Thijs VerbeeckStekene42.35Mse   17.190  3:29
2  Sander PostTerneuzen43.17Mse   16.912  3:33
3  Jente SamsonBerlare44.08Mse   16.586  3:37
4  Edwin de la RuelleKoewacht44.11M45   16.567  3:37
5  Liam de MeyRKHAV44.50Mse   16.327  3:40
6  Filip MortierSint-Niklaas44.51Mse   16.321  3:41
7  Mark VerhageReuzenhoek44.56Mse   16.291  3:41
8  Benny ThuySint Jansteen44.58M45   16.279  3:41
9  Rudi WillemsErtvelde45.48M50   15.983  3:45
10  Rudy van GuyseStekene46.01M55   15.907  3:46
11  Pieter PladdetTerneuzen46.03M45   15.896  3:46
12  Edwin de NeijsTilburg46.20M40   15.799  3:48
13  Stijn VermeerschDenderleeuw46.23Mse   15.782  3:48
14  Marnix HillaertMoerbeke46.46M45   15.652  3:50
15  Henk de BrauwerWaarschoot47.21M50   15.459  3:53
16  Geert WaelputKoewacht47.23M40   15.448  3:53
17  Sven VermeulenVlissingen47.47Mse   15.319  3:55
18  Martijn KoxWestdorpe47.58Mse   15.261  3:56
19  Joris ZamanNieuw-Namen48.29M40   15.098  3:58
20  Dennis FlorussenTerneuzen48.37M40   15.057  3:59
21  Ronny SamsonBerlare49.27M50   14.803  4:03
22  Alexander VanwalleghemVeldegem49.37Mse   14.753  4:04
23  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel49.43M45   14.723  4:05
24  Maurice van SpeybroeckEvergem50.37M55   14.462  4:09
25  Endy SlockAxel50.42M40   14.438  4:09
26  Michel RidderhofMiddelburg51.08M40   14.316  4:11
27  Fons de RijckeKloosterzande51.19M50   14.264  4:12
28  Luc DhoezZele51.37M45   14.181  4:14
29  Ronny de SaegherStekene51.38M50   14.177  4:14
30  Ard Jan DeurwaarderAxel51.41Mse   14.163  4:14
31  Martin NoensKemzeke51.43M50   14.154  4:14
32  Angelo DelforgeHulst51.46M40   14.140  4:15
33  Peter WarnierHulst51.48M50   14.131  4:15
34  Allan van AltenAxel51.50M40   14.122  4:15
35  Guy van DriesscheGraauw52.07M45   14.045  4:16
36  Danny VersluysWatervliet52.19M45   13.992  4:17
37  Evert KuijkTerneuzen52.52M45   13.846  4:20
38  Jan SantensOostakker52.54M50   13.837  4:20
39  Jochem de BeddeSint-Niklaas53.30Mse   13.682  4:23
40  Dave RaesStekene53.35M40   13.661  4:24
41  Frank BoerebachHoek53.37M55   13.652  4:24
42  Patrick VervaetSint Jansteen53.45M40   13.619  4:24
43  Herman KuyerTerneuzen53.57M55   13.568  4:25
44  Erik BollemanAxel53.59M45   13.560  4:25
45  Joeri van LaereStekene54.02M40   13.547  4:26
46  Danny van DammeSinaai54.09M55   13.518  4:26
47  Geerd de RyckStekene54.15M50   13.493  4:27
48  Marcel AdriaanseMiddelburg54.22M40   13.464  4:27
49  Niek WielandAxel54.25M40   13.452  4:28
50  Patrick de SutterStekene54.26M50   13.448  4:28
51  Theo de BotKoewacht54.29M55   13.435  4:28
52  Rudy MichielsOosterzeele54.54M45   13.333  4:30
53  Jos van GrembergheKoewacht55.26M60   13.205  4:33
54  Gerald MonteyneOosteeklo55.32M45   13.181  4:33
55  Philip BraemVogelwaarde55.34M50   13.173  4:33
56  Ivan de KeyserWaasmunster55.36M50   13.165  4:33
57  Kris de VleeschauwerStekene55.54M40   13.095  4:35
58  Hedwig van BeverenMoerbeke56.00M45   13.071  4:35
59  Koen KoutstaalHulst56.11M45   13.029  4:36
60  Martine BouteWaarschoot56.23V40   12.983  4:37
61  Rudi de CaluweSas van Gent56.25M55   12.975  4:37
62  Hein DestoopRuddervoorde56.27M60   12.967  4:38
63  Kris GoossensKieldrecht56.29M40   12.960  4:38
64  Gino DhanisSint Jansteen57.29M50   12.734  4:43
65  Luc KusseneersRumst57.30M55   12.730  4:43
66  Patrick DobbelaarHoek57.38M50   12.701  4:43
67  Theo RoelsKloosterzande57.39M55   12.697  4:44
68  Michiel YsebaertHeikant57.42Mse   12.686  4:44
69  Wilco FrankenKapellebrug57.46M40   12.672  4:44
70  Margo MerckxHeikant58.04V50   12.606  4:46
71  Dirk WagenaerStekene58.07M45   12.595  4:46
72  Dimitri CuyversStekene58.14M40   12.570  4:46
73  Jean-Pierre NoletAxel58.16M45   12.563  4:47
74  Balt AgeHulst58.21M50   12.545  4:47
75  Patrick van de VeireBoekhoute58.26M55   12.527  4:47
76  Roland PateerBreda58.28Mse   12.520  4:48
77  Rudy NeveSint Jansteen58.31M60   12.509  4:48
78  Ferdie de KlerkTerneuzen58.32M65   12.506  4:48
79  Ronny D´HontStekene58.35M50   12.495  4:48
80  Astrid VerhageZuiddorpe58.50V35   12.442  4:49
81  Eric de MeulenaereSint-Gillis-Waas58.51M55   12.438  4:49
82  Ellen van LeuvenSint Jansteen58.58Vse   12.414  4:50
83  Wim StrobbeKloosterzande58.59M55   12.410  4:50
84  Ronald DhondtKemzeke59.02M55   12.400  4:50
85  Ott ChristelStekene59.05V50   12.389  4:51
86  Frederic Hoebeke59.37Mse   12.278  4:53
87  Daan van HoorwegheMechelen1.00.04Mse   12.186  4:55
88  Marleen AckermanOostakker1.00.06V50   12.180  4:56
89  Nadia BleyenbergNieuw-Namen1.00.55Vse   12.016  5:00
90  Wim LockfeirNieuw-Namen1.01.04M45   11.987  5:00
91  Guy van SeverenLovendegem1.01.26M70   11.915  5:02
92  Ron van WaterschootHulst1.02.14M55   11.762  5:06
93  William de FleurquinWestdorpe1.04.31M50   11.346  5:17
94  Marnix SwarteléSint Jansteen1.04.42Mse   11.314  5:18
95  Anniek de RijckSint Jansteen1.04.50V45   11.290  5:19
96  Nicole SerrarensSint Jansteen1.04.53V40   11.282  5:19
97  Ingrid IjsebaertHulst1.04.56V45   11.273  5:19
98  Wanda ZegersTerneuzen1.05.01V40   11.259  5:20
99  Stefan FassaertSint Jansteen1.06.02Mse   11.085  5:25
100  Chantal NachtegaelHeikant1.06.11V50   11.060  5:25
101  Alex van LeuvenSint Jansteen1.06.13M55   11.055  5:26
102  Tony VerwerSint Jansteen1.06.15M55   11.049  5:26
103  Patrick FreyzerHulst1.06.22M45   11.030  5:26
104  Chris SchelkensDenderneul1.07.25M50   10.858  5:32
105  Josa van Der VlietTerneuzen1.07.34V50   10.834  5:32
106  Jessica OckéAxel1.07.35Vse   10.831  5:32
107  Kristof van PouckeMoerbeke1.07.41Mse   10.815  5:33
108  Fermin Vd WoestijneWatervliet1.08.09M65   10.741  5:35
109  Lucie de RoeckHeikant1.08.11V45   10.736  5:35
110  Van Dorsselaer SaskiaClinge1.08.12V40   10.733  5:35
111  Ko de KoeijerZaamslag1.08.14M70   10.728  5:36
112  Romain BolssensKieldrecht1.08.47M60   10.642  5:38
113  Christel de BrainAbsdale1.09.40V40   10.507  5:43
114  Harry DurinckKalken1.10.23M45   10.400  5:46
115  Micaela BooneHulst1.10.49V40   10.337  5:48
116  Stefaan de WertClinge1.10.50M40   10.334  5:48
117  Eddy van BovenSchoonaarde1.11.19M60   10.264  5:51
118  Jan MitsKluizen1.11.32M50   10.233  5:52
119  Carine CleemputZelzate1.11.34V45   10.228  5:52
120  Marion GoossenTerneuzen1.11.40V40   10.214  5:52
121  Jan de JongeDriewegen1.13.07M70   10.011  6:00
122  Coosje van EekelenHulst1.13.09V45   10.007  6:00
123  Rudy Vande VeldeWachtebeke1.13.22M50   9.977  6:01
124  Linda van GoolSint-Kruis-Winkel1.13.31V45   9.957  6:02
125  Philip de VroeEvergem1.13.32M50   9.955  6:02
126  Cindy van Den BrandeHulst1.13.49Vse   9.916  6:03
127  Manon HeyensSint Jansteen1.14.29Vse   9.828  6:06
128  Annemarie BrunhAxel1.14.37V45   9.810  6:07
129  Jurgen LippensWaarschoot1.14.54M40   9.773  6:08
130  Els ZweistraTerneuzen1.15.08V55   9.743  6:10
131  Louis van Der SteenGent1.15.10M60   9.738  6:10
Mannen: 105 (80.15%) => M40=19 - M45=19 - M50=21 - M55=16 - M60=6 - M65=2 - M70=3 - Mse=19
Vrouwen: 26 (19.85%) => V35=1 - V40=7 - V45=7 - V50=5 - V55=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2016Thijs Verbeeck42:35Sander Post43:17Jente Samson44:08Martine Boute56:23131
2015Thijs Verbeeck43:01Edwin de la Ruelle43:55Filip van Goethem45:30Cathy Poppe55:2097
2014Sander Verminck42:47Edwin de la Ruelle43:23Rudi Willems44:32Ingrid Ijsebaert54:00148
2013Jordi van Guyse42:59Sander Verminck43:35Henk de Brauwer43:42Fransesco Degroote46:33127

5.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Gunter D'HondtRonse18.00Mse   18.000  3:20
2  Kevin D'HondtOudenaarde18.32Mse   17.482  3:26
3  Geldof BarthelemyHeverlee18.33Mse   17.466  3:26
4  Sander D'HontKuitaart19.05Mse   16.978  3:32
5  Andy SlockBazel19.18Mse   16.788  3:34
6  Jens TaeckensOudenaarde19.28Mse   16.644  3:36
7  Matti BuysseStekene20.00Mse   16.200  3:42
8  Frank v/d BrandenSint Jansteen21.58M55   14.750  4:04
9  Michel v/d BoschSint Jansteen22.06Mse   14.661  4:06
10  Fabian DevrieseStekene22.19Mse   14.518  4:08
11  Remco IvensStekene22.45Mse   14.242  4:13
12  Lorenzo d'HontHulst22.50Mse   14.190  4:14
13  Jeroen van GoethemKloosterzande22.57Mse   14.118  4:15
14  Geert van HouteBreda22.59Mse   14.097  4:15
15  Jeroen van DijkKloosterzande23.04Mse   14.046  4:16
16  Ard van HouteHeikant23.12M40   13.966  4:18
17  Ronny van AckerNieuw-Namen23.26M60   13.826  4:20
18  Bram van OverloopStekene23.30Mse   13.787  4:21
19  Paul HaertjensBoekhoute23.40M50   13.690  4:23
20  Paul SmetHaasdonk24.00M60   13.500  4:27
21  Cathy PoppeTerneuzen24.06V35   13.444  4:28
22  Peter de ClerckWaarschoot24.10M40   13.407  4:29
23  Marc BosmanMelsele24.15M55   13.361  4:29
24  Leon van BavinchovenTerneuzen24.36M45   13.171  4:33
25  Lisz verbeeckStekene24.42Vse   13.117  4:34
26  Joss BroothaertsKapelle-op-den-Bos24.54M60   13.012  4:37
27  Gilles FaasTerneuzen25.18M40   12.806  4:41
28  Douwe WortmanAxel25.26M45   12.739  4:43
29  Ko de BruyneKloosterzande25.38M45   12.640  4:45
30  Pol v/d VijverHulst25.48M50   12.558  4:47
31  Frank SchoofDestelbergen25.51M40   12.534  4:47
32  Johan HebbinckoysSint-Niklaas25.53M50   12.518  4:48
51  Stephanie VermeulenVlissingen25.55Vse   12.502  4:48
33  Yannick BrasserHulst25.59Mse   12.470  4:49
34  Tristan v/d VeldeAssenede26.09Mse   12.390  4:51
35  Jacques ZamanTerneuzen26.10M50   12.382  4:51
53  Ronald RoctusTerneuzen26.13M50   12.359  4:51
36  Gertjan MenheereHulst26.16M45   12.335  4:52
37  Omar HillaertWestdorpe26.17M45   12.327  4:52
38  Ronny van OverloopStekene26.19M45   12.312  4:52
39  Annemijn de RoeckHeikant26.22Vse   12.288  4:53
40  William HelskensSint-Kruis-Winkel26.25M55   12.265  4:54
41  Wim de GreytStekene26.31M45   12.219  4:55
42  Leo KaijserTerneuzen26.33M55   12.203  4:55
43  Werner de WitteNieuw-Namen26.38M65   12.165  4:56
44  Marc MoenssensBeveren26.47M50   12.097  4:58
45  Tony CattoirHulst26.50M50   12.075  4:58
46  Johan BrouwersOssenisse26.53M50   12.052  4:59
47  Eddy WaelputStekene26.58M45   12.015  5:00
63  John GuequierreMiddelburg27.06M60   11.956  5:01
48  Bennie BouterseTerneuzen27.10M45   11.926  5:02
49  Wendy v/d VeldeKruishoutem27.15V35   11.890  5:03
50  Rony AdriaenssensLokeren27.18M55   11.868  5:03
52  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels27.24M60   11.825  5:04
54  Frank SmitsZ?Vl27.39M55   11.718  5:07
55  Ine VerbeeckStekene27.43Vse   11.690  5:08
56  Etienne VerschuerenStekene27.55M65   11.606  5:10
57  Jean Claude de MaaijerClinge28.02M50   11.558  5:11
58  Tim MahuStekene28.21Mse   11.429  5:15
59  Ludwig van GeyteZele28.34M55   11.342  5:17
60  Freer van RoeyenAxel28.38M50   11.315  5:18
61  Koen TuyteleeersKruishoutem28.40M50   11.302  5:19
62  Dirk de BosscherLokeren28.45M50   11.270  5:19
64  Patrick CueppensHalle29.16M55   11.071  5:25
65  Patricia DobbelaarKloosterzande29.20V40   11.045  5:26
66  Monique VervaetWalsoorden29.29V40   10.989  5:28
67  Rudy ReynaertWintam29.33M50   10.964  5:28
68  Sven CelieOostakker29.54M40   10.836  5:32
69  Veerle van EerstveldeOostakker29.56V35   10.824  5:33
70  Ron AbuysKloosterzande30.09M70   10.746  5:35
71  Daan DielemanZaamslag30.18M65   10.693  5:37
72  Veerle van RentergemSint-Kruis-Winkel30.27V45   10.640  5:38
73  Claudia PaelinckPuivelde30.32Vse   10.611  5:39
74  Martina VerdonckStekene30.42M50   10.554  5:41
75  Annelies RombautKieldrecht30.46V60   10.531  5:42
76  Caroline de WaalTerneuzen30.55Vse   10.480  5:44
77  Margo HermansOssenisse30.58V40   10.463  5:44
78  Stefan de SaedeleerZelzate31.00M40   10.452  5:44
79  Aureel LippensWaarschoot31.07M65   10.412  5:46
80  Coos BuurmaHulst31.12V55   10.385  5:47
81  Marc de BelderWiekevorst31.20M50   10.340  5:48
82  Carla ZegersKoewacht31.25V45   10.313  5:49
83  Nelly PlasschaertHulst31.29V55   10.291  5:50
84  Ronnie verhelstAxel31.33M45   10.269  5:51
85  Arianne van den BoschSint Jansteen31.40V35   10.232  5:52
86  Dina de SaedeleerZelzate31.42Vse   10.221  5:52
87  Yves BrackeZelzate31.43Mse   10.215  5:52
88  Arsene van LaekenAssenede31.50M60   10.178  5:54
89  Sabrina MarimanClinge31.53V45   10.162  5:54
90  Jacqueline D'HontKuitaart31.59V45   10.130  5:55
91  Isabelle JacobsLokeren32.22V50   10.010  6:00
92  Lukas de MaaijerClinge32.32Mse   9.959  6:01
93  Lucien MeyvisDe Klinge32.39M45   9.923  6:03
94  Erno DuponKieldrecht32.45M55   9.893  6:04
95  Guido de VliegherBachte-Maria-Leerne32.55M55   9.843  6:06
96  Yves RooversWommelgem32.57M45   9.833  6:06
97  Wim KintKloosterzande32.59M55   9.823  6:06
98  Bram DeesPhilippine33.00M65   9.818  6:07
99  Colette van BeestBreda33.02Vse   9.808  6:07
100  Aimé van HouteHeikant33.03M55   9.803  6:07
101  Paulette de HuyvetterZelzate33.12V60   9.759  6:09
102  William VerdonckBeveren Waas34.09M70   9.488  6:19
103  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels34.21Vse   9.432  6:22
104  Ann LommelenOssenisse34.54V40   9.284  6:28
105  Marcel HoutrelleBrussel35.24M70   9.153  6:33
106  Marjan BolssensNieuw-Namen35.57V40   9.013  6:39
107  Claire MartensBoekhoute35.59V45   9.004  6:40
108  Katja van NielandtHeikant36.02V40   8.992  6:40
109  Antoine MathysDe Pinte36.32M65   8.869  6:46
110  Aimé SamsonSint-Pauwels36.36M65   8.852  6:47
111  Wim CoppietersStrombeek Bever36.37M70   8.848  6:47
112  Maria van BelleErtvelde36.49V60   8.800  6:49
113  Michel LequeuxBrussel36.58M70   8.765  6:51
114  Georges ColmanRupelmonde37.02M70   8.749  6:51
115  Veronique PardaenSint-Pauwels38.38V40   8.387  7:09
116  Willem?Jan de KoeijerAxel39.39M70   8.172  7:21
117  Dirk VerhelstZaamslag41.00M70   7.902  7:36
118  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas41.09V60   7.874  7:37
119  Rita van AvemaatAssenede41.35V60   7.792  7:42
120  Guy GaelensGentbrugge41.37M55   7.785  7:42
Mannen: 87 (72.5%) => M40=6 - M45=12 - M50=15 - M55=13 - M60=6 - M65=7 - M70=8 - Mse=20
Vrouwen: 33 (27.5%) => V35=4 - V40=7 - V45=5 - V50=1 - V55=2 - V60=5 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Gino van Broeck20:39Frank van den Branden20:57Joakim van Gasse21:01Natasja de Booij24:2353
2016Gunter D'Hondt18:00Kevin D'Hondt18:32Geldof Barthelemy18:33Cathy Poppe24:06120
2014Chris de Smit19:32Joos Pauwel21:12Dave Raes21:23Cathy Poppe23:2476
2013Dirk Brynaert18:48Sander Post19:14Philip Vereecke19:24Cathy Poppe23:2899


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.427 seconden nodig om deze lijst met 251 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
11-11-2017 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant0
12-11-2016 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant225
14-11-2015 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant618
03-01-2015 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant464
15-11-2014 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant986
04-01-2014 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1092
16-11-2013 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1346
05-01-2013 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1070
10-11-2012 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant2766
17-11-2007 Jeff Thuy MemorialHeikantSSP362

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopschoenen Kopen..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
marath Nicolette Malcorps (PR)3.38.27  Vse
marath Arjan Kranenburg (PR 3.19.06)3.38.27  Mse
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (71)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
05-11: Marathon Porto (3)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
01-10: Singelloop Utrecht (5)
24-09: Berlin marathon Berlijn (2)
Atletiek Zeeland © 2017