dinsdag 23 april 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 27-04: Koningsloop Oostburg
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Ouddorp
zo 28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 03-05: Track Meeting Utrecht
di 07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen
za 18-05: Ter Specke Bokaal Lisse
za 18-05: 3e Strandloop voor Hoop Zoutelande
zo 19-05: Rondje Voorne Brielle
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes (193)
za 30-03: 25 km van Hulst (152)
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse (120)
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (59)
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis (306)
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle (139)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement (43)
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
14e Piet Spruit Memorial Loop
Sluiskil, zaterdag 24 oktober 2015 - Organisatie: Piet Spruit lopers
13.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Mark VerhageZaamslag47.33Mse   16.656  3:36
2  Kevin CnuddeNazareth47.39Mse   16.621  3:37
3  Sander PostTerneuzen48.03Mse   16.483  3:38
4  Benny ThuySint Jansteen49.37M45   15.962  3:46
5  Edwin de JaegerZuiddorpe52.00M40   15.231  3:56
6  Kristof de PauMoerbeke53.33Mse   14.790  4:03
7  Marlon RoelsTerneuzen53.43M40   14.744  4:04
8  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel53.49Mse   14.717  4:05
9  Peter RottierKalken54.33Mse   14.519  4:08
10  Alexander van WalleghemVeldegem55.18Mse   14.322  4:11
11  Jeroen van DijkKloosterzande57.23Mse   13.802  4:21
12  Robby ReynebeauZelzate57.44Mse   13.718  4:22
13  Frank BoerebachHoek59.30Mse   13.311  4:30
14  Adelin de GrooteEvergem59.39Mse   13.277  4:31
15  Theo RoelsKloosterzande1.00.55M55   13.001  4:37
16  Peter FrankNiel1.01.12Mse   12.941  4:38
17  Erik BollemanAxel1.01.15M45   12.931  4:38
18  Eric de MayerBeveren1.01.36Mse   12.857  4:40
19  Leo BrackeAxel1.02.03Mse   12.764  4:42
20  Jerry de KrijgerPhilippine1.02.50Mse   12.605  4:46
21  Frans VerwilligenHulst1.03.32Mse   12.466  4:49
22  Jos van GrembergheKoewacht1.04.06Mse   12.356  4:51
23  Cor de JongeTerneuzen1.05.20M55   12.122  4:57
24  Jean-Pierre LepoudreIchtegem1.07.13Mse   11.783  5:06
25  Stefan van De veldeTerneuzen1.07.49Mse   11.679  5:08
26  Wim LockefeirNieuw-Namen1.08.21Mse   11.587  5:11
27  Leo KaijserTerneuzen1.08.28M55   11.568  5:11
28  Marleen HougZaamslag1.09.13Vse   11.442  5:15
29  Joeri IvensSluiskil1.09.20Mse   11.423  5:15
30  Jos van BellenHulst1.10.06Mse   11.298  5:19
31  Simon HarinckTerneuzen1.10.13M40   11.279  5:19
32  Evelien NeukermansMoerbeke1.10.18Vse   11.266  5:20
33  Willy van PeteghemMoerbeke1.10.19Mse   11.263  5:20
34  Nicole SerrarensSint Jansteen1.10.43Vse   11.200  5:21
35  Marianne KnijffPhilippine1.11.38M50   11.056  5:26
36  Jan de MitsErtvelde1.11.39Mse   11.054  5:26
37  Kristof Van de WieleOudenaarde1.12.48Mse   10.879  5:31
38  Piet de ZeeuwTerneuzen1.12.51Mse   10.872  5:31
39  Freer van RoeyenAxel1.13.29Mse   10.778  5:34
40  Marthe KnijffPhilippine1.13.43Vse   10.744  5:35
41  Erno DuponKieldrecht1.14.52Mse   10.579  5:40
42  Romain BolssensKieldrecht1.15.40Mse   10.467  5:44
43  Jack FolkersmaTerneuzen1.19.10Mse   10.004  6:00
44  Carin KosterTerneuzen1.21.02Vse   9.774  6:08
45  Philip de VroeSleidinge1.21.42Mse   9.694  6:11
46  Gerald MonteyneOosteeklo1.21.44Mse   9.690  6:12
47  Rudy van de VeldeWachtebeke1.21.46Mse   9.686  6:12
48  Theo de KrijgerPhilippine1.22.04Mse   9.651  6:13
49  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.29.25Mse   8.857  6:46
Mannen: 44 (89.8%) => M40=3 - M45=2 - M50=1 - M55=3 - Mse=35
Vrouwen: 5 (10.2%) => Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2016Tim Pleijte46:22Mark Verhage48:32Wim Vercruyssen54:02Niki Boogaert1:01:2755
2015Mark Verhage47:33Kevin Cnudde47:39Sander Post48:03Marleen Houg1:09:1349

8.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Martijn KoxWestdorpe34.01Mse   15.522  3:52
2  Dennis FlorussenTerneuzen35.14M40   14.986  4:00
3  Tonny LauretZaamslag37.10M55   14.206  4:13
4  Marc BosmanMelsele37.55Mse   13.925  4:19
5  Ben van VlietTerneuzen38.40Mse   13.655  4:24
6  Leon van BavinchovenTerneuzen39.05Mse   13.510  4:26
7  Gilles FaasTerneuzen40.49Mse   12.936  4:38
8  Ko de BruyneKloosterzande40.50Mse   12.931  4:38
9  Frank SchoofDestelbergen41.39Mse   12.677  4:44
10  Omar HillaertWestdorpe41.51Mse   12.616  4:45
11  Margot ThuySint Jansteen41.52Vse   12.611  4:45
12  Bennie BouterseTerneuzen41.54Mse   12.601  4:46
13  Natasja BooijWalsoorden42.56Vse   12.298  4:53
14  Berry WinkSluiskil43.14Mse   12.213  4:55
15  Tisha AbuysKortgene43.16Vse   12.203  4:55
16  Dirk Spruit?43.40Mse   12.092  4:58
17  Stefan van DammeTerneuzen43.41Mse   12.087  4:58
18  Ine de StoopNazareth45.06Vse   11.707  5:08
19  Willem van der HeydenKieldrecht45.26Mse   11.621  5:10
20  Fiona ReijersTerneuzen45.41Vse   11.558  5:11
21  Christiaan SpruitMiddelburg46.11Mse   11.433  5:15
22  Ron AbuysKloosterzande46.58Mse   11.242  5:20
23  Pieter ScheeleSas van Gent47.05Mse   11.214  5:21
24  Luc LeynZelzate47.08Mse   11.202  5:21
25  Corine de JongeTerneuzen47.11Vse   11.190  5:22
26  Dirk VanwalleghemZedelgem47.25Mse   11.135  5:23
27  Ronald BreepoelSluiskil47.56Mse   11.015  5:27
28  Sonja VerstraetenVeldhoven48.08Vse   10.970  5:28
29  Gre HendriksTerneuzen48.24Vse   10.909  5:30
30  Ferdie de KlerkTerneuzen48.51M65   10.809  5:33
31  Cor GoossenTerneuzen48.52Mse   10.805  5:33
32  Daan DielemanZaamslag48.55Mse   10.794  5:34
33  Nathalie VerdoornSluiskil49.27Vse   10.677  5:37
34  Sjaak LijbaertSluiskil49.28Mse   10.674  5:37
35  Aureel LippensWaarschoot49.59Mse   10.564  5:41
36  Gerrit LangenbergSluiskil50.01Mse   10.556  5:41
37  Hubert RoelsKloosterzande50.27Mse   10.466  5:44
38  Ko de KoeyerZaamslag50.28Mse   10.462  5:44
39  Philip DierickZelzate51.14Mse   10.306  5:49
40  Ed MaaslandNieuw-Lekkerland51.52Mse   10.180  5:54
41  Jan EngelsNieuw-Lekkerland51.56Mse   10.167  5:54
42  Pierre TondeleirLaarne52.05Mse   10.138  5:55
43  Jurgen LippensWaarschoot53.01Mse   9.959  6:01
44  Yves RooversWommelgem53.25Mse   9.885  6:04
45  Jacky DoomsTerneuzen53.29Mse   9.872  6:05
46  Marian van VorenTerneuzen55.21Vse   9.539  6:17
47  Aime SamsonSint-Pauwels58.24Mse   9.041  6:38
48  Antoine MathysDe Pinte58.43Mse   8.992  6:40
49  Dick VerhelstZaamslag1.03.45Mse   8.282  7:15
50  Greta de VylderSint-Gilles-Waas1.06.57Vse   7.886  7:36
51  Vik VandenplasBrussel1.29.23Mse   5.907  0:09
Mannen: 40 (78.43%) => M40=1 - M55=1 - M65=1 - Mse=37
Vrouwen: 11 (21.57%) => Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2016Martijn Kox33:30Joos Pauwel33:52Edwin de Jaeger34:38Cathy Poppe38:1476
2015Martijn Kox34:01Dennis Florussen35:14Tonny Lauret37:10Margot Thuy41:5251


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.291 seconden nodig om deze lijst met 100 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
27-10-2018 17e Piet Spruit Memorial LoopSluiskilPiet Spruit lopers0
28-10-2017 16e Piet Spruit Memorial LoopSluiskilPiet Spruit lopers0
22-10-2016 15e Piet Spruit Memorial LoopSluiskilPiet Spruit lopers329
26-10-2013 Piet Spruit Memorial LoopHoekPiet Spruit lopers1775

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Bonn (1)
07-04: Marathon Rotterdam (63)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 14e Venloop (18)
31-03: 10 van Halsteren (20)
24-03: 31e Parelloop Brunssum (7)
23-03: Wegwedstrijd Naaldwijk (1)
17-03: Heuvelland marathon Maastricht (3)
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
Atletiek Zeeland © 2019