vrijdag 19 januari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
23-12: Oegandees Aggrey Agaba wint 18e Aagtekerkerun
22-12: De beste stuurlui staan aan wal
21-12: Verslag van de 18e Aagtekerkerun
11-12: De ene crosser is de andere niet
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
zo 31-12: Tankloop Westkapelle (418)
zo 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (103)
za 30-12: Eindejaarscross Axel (217)
di 26-12: Kerstloop Dishoek (606)
za 16-12: Kriekeloop Clinge (110)
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run (458)
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens (50)
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
 
Wedstrijden Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijdnaam, wedstrijdplaats of wedstrijddatum
Datum WedstrijdnaamWedstrijdplaatsOrganisatieHits
za20-01-2018 1e Dow trimloopTerneuzen Jogging Club Dow
za27-01-2018 4e Scheldesport crossWestdorpe Scheldesport
za27-01-2018 Eugene Vink MemorialWestdorpe Trimlopen Westdorpe
za03-02-2018 20e RammekensloopRitthem Rammekensloop
za03-02-2018 BerlaerloopKoewacht VV Koewacht
zo04-02-2018 Midwinter MarathonApeldoorn Midwintermarathon
zo04-02-2018 27e Midwinter Halve MarathonCadzand Wielingen
za10-02-2018 ErpelkappersloopAxel Road Running Axel
za10-02-2018 24e Grevelingen crossBruinisse Flakkee
zo11-02-2018 41e Groet uit Schoorl RunSchoorl Groet Uit Schoorl
za17-02-2018 13e Zwaarste 10 van ZeelandWestenschouwen Delta Sport
za17-02-2018 25 km ScheldeloopTerneuzen Jogging Club Dow
zo18-02-2018 7e KapellecrossKapelle-Biezelinge JARO
za24-02-2018 Halve van AxelAxel Road Running Axel
zo25-02-2018 3e NatuurloopCadzand Wielingen
za03-03-2018 ScheldesportloopTerneuzen Scheldesport
za03-03-2018 29e KustcrossVlissingen Dynamica
za10-03-2018 46e PannekoekloopWestenschouwen Delta Sport
za10-03-2018 Corn Boys LoopSas van Gent Corn Boys
za10-03-2018 KrokusloopHulst RKHAV
zo11-03-2018 44e CPC LoopDen Haag CPC Loop
zo11-03-2018 4e NatuurloopCadzand-Bad Wielingen
za17-03-2018 51e MassaloopOostkapelle Dynamica
zo18-03-2018 4e StevensloopNijmegen Stevensloop
zo18-03-2018 30e ParelloopBrunssum Parelloop
za24-03-2018 2e Dow trimloopTerneuzen Jogging Club Dow
za24-03-2018 7e Ronde van BRUBruinisse Delta Sport
zo25-03-2018 13e VenloopVenlo Venloop Venlo
za31-03-2018 25 km van HulstHulst RKHAV
ma02-04-2018 Paas KustloopBreskens Breskens Runners
za07-04-2018 Sluitingsprijs SSPWestdorpe SSP
za07-04-2018 12e OosterscheldeloopGoes AV'56
zo08-04-2018 38e Marathon RotterdamRotterdam Marathon Rotterdam
wo11-04-2018 Kika KWF RunHeinkenszand Heinkenszandse Run
vr20-04-2018 AvondbaanwedstrijdGoes AV'56
vr20-04-2018 7e OranjemuidenloopArnemuiden Dynamica
za21-04-2018 10e Marathon Zeeuws-VlaanderenHulst Marathon Zeeuws-Vlaanderen
zo22-04-2018 7e Zwaakse Weel loopKwadendamme ZR Running Team
vr27-04-2018 43e Omloop van MenheerseMiddelharnis Flakkee
za28-04-2018 13e RopakustrunDishoek Dynamica
za12-05-2018 22e MeidoornloopNisse Meidoornloop
vr18-05-2018 18e StadsloopMiddelburg Dynamica
ma21-05-2018 PinksterwedstrijdHulst RKHAV
vr25-05-2018 7e SchellachloopMiddelburg Dynamica
zo27-05-2018 28e Leiden MarathonLeiden Leiden Marathon
zo27-05-2018 8e Halve van RenesseRenesse Sportpromotion Zld
vr01-06-2018 3e GaperloopGapinge González Running
do07-06-2018 AvondbaanwedstrijdZierikzee Delta Sport
vr08-06-2018 10e GriffioenloopMiddelburg Dynamica
za09-06-2018 36e Nationale LenteloopPapendrecht Lenteloop Papendrecht
di12-06-2018 AvondbaanwedstrijdTerneuzen Scheldesport
vr15-06-2018 10e LepraloopOostkapelle Dynamica
za16-06-2018 31e BavoloopRijsbergen Bavoloop
wo20-06-2018 AvondbaanwedstrijdVlissingen Dynamica
vr22-06-2018 8e Ten MilesZierikzee Delta Sport
za23-06-2018 Zeeuwse kampioenschappenOostburg Wielingen
zo24-06-2018 35e Halve Marathon RoosendaalRoosendaal Halve van Roosendaal
di03-07-2018 1e ZomerloopCadzand-Bad Wielingen
wo04-07-2018 29e Stratenloop Zoutelande Zoutelande Dynamica
wo11-07-2018 8e Sportvissersloop Yerseke AV'56
wo18-07-2018 39e Stratenloop Westkapelle Westkapelle Dynamica
wo25-07-2018 35e BokaalloopBurgh-Haamstede Delta Sport
vr27-07-2018 45e NoormannenloopWestkapelle VV Noormannen
wo01-08-2018 81e Boulevardloop Vlissingen Dynamica
vr03-08-2018 34e StrandloopOuddorp Flakkee
vr17-08-2018 4e Goes on TrackGoes AV'56
vr24-08-2018 9e Kapelsedag LoopKapelle-Biezelinge Kapelle Promotion
za25-08-2018 32e Halve MarathonWestenschouwen Delta Sport
wo29-08-2018 KreekloopTerneuzen Scheldesport
za01-09-2018 12e KustloopVrouwenpolder Kustloop
zo02-09-2018 30e Tilburg Ten MilesTilburg Tilburg Ten Miles
za08-09-2018 43e Run WinschotenWinschoten Run Winschoten
za08-09-2018 AvondbaanwedstrijdHulst RKHAV
vr14-09-2018 23e StadsloopGoes AV'56
za15-09-2018 15e TielemanloopMiddelharnis Flakkee
za22-09-2018 4e Halve Marathon van TholenTholen Halve Marathon van Tholen
zo23-09-2018 2e KraaieloopLewedorp Kraaieloop
zo23-09-2018 34e Dam tot DamloopAmsterdam Dam Tot Damloop
za29-09-2018 Ten MilesPhilippine Scheldesport
vr05-10-2018 11e LadiesrunZoutelande Kustmarathon
za06-10-2018 Clingse BosloopKapellebrug RKHAV
za06-10-2018 16e KustmarathonZoutelande Kustmarathon
zo07-10-2018 33e Singelloop BredaBreda Bredase Singelloop
zo14-10-2018 35e Marathon EindhovenEindhoven Marathon Eindhoven
zo14-10-2018 43e Amsterdam MarathonAmsterdam Amsterdam Marathon
za20-10-2018 57e SingelloopMiddelburg Dynamica
zo28-10-2018 36e Marathon BrabantEtten-Leur Marathon Brabant
za03-11-2018 33e MoerschanscrossHulst RKHAV
zo04-11-2018 8e Trail By The SeaRenesse Sportpromotion Zld
za10-11-2018 51e MosselloopWestenschouwen Delta Sport
za17-11-2018 18e HobbeldebobbelloopZoutelande Dynamica
za24-11-2018 33e ElderschanscrossAardenburg Wielingen
zo25-11-2018 19e ZakloopNisse Zakloop
za08-12-2018 Halve MarathonTerneuzen Scheldesport
zo09-12-2018 Jules UnlimitedloopBreskens Wielingen
za15-12-2018 Stratenloop MenheerseMiddelharnis Flakkee
zo16-12-2018 13e Spark marathonSpijkenisse Spark
za22-12-2018 19e Aagtekerke RunAagtekerke MC Pekelinge
wo26-12-2018 KerstloopDishoek Dynamica
za29-12-2018 EindejaarscrossAxel Scheldesport
ma31-12-2018 TankloopWestkapelle Dynamica
Totaal 101
>>Ontbreekt er een wedstrijd of zijn de vermelde gegevens onjuist? Mail info@atletiekzeeland.nl <<
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018