maandag 28 mei 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
vr 27-04: Koningsloop Oostburg
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (66)
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (505)
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden (88)
 
Wedstrijden Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijdnaam, wedstrijdplaats of wedstrijddatum
Datum WedstrijdnaamWedstrijdplaatsOrganisatieHits
wo30-05-2018 Hoek RunHoek d'Oekse Feesten
vr01-06-2018 3e GaperloopGapinge González Running
vr01-06-2018 Track MeetingUtrecht Track Meetings
za02-06-2018 PutbosmeetingOordegem Putbos Flanders Cup
za02-06-2018 LadiesrunGoes Ladiesrun Goes
do07-06-2018 AvondbaanwedstrijdZierikzee Delta Sport
vr08-06-2018 10e GriffioenloopMiddelburg Dynamica
za09-06-2018 Allonsius Sport MeetingHuizingen Olympic Essenbeek Halle
za09-06-2018 36e Nationale LenteloopPapendrecht Lenteloop Papendrecht
za09-06-2018 47e Gouden SpikeLeiden Gouden Spike
di12-06-2018 AvondbaanwedstrijdTerneuzen Scheldesport
vr15-06-2018 10e LepraloopOostkapelle Dynamica
za16-06-2018 31e BavoloopRijsbergen Bavoloop
wo20-06-2018 AvondbaanwedstrijdVlissingen Dynamica
do21-06-2018 19e MolenloopStellendam StelleRunners
za23-06-2018 Zeeuwse kampioenschappenOostburg Wielingen
zo24-06-2018 Grote Prijs LokerenLokeren Grote Prijs Lokeren
zo24-06-2018 35e Halve Marathon RoosendaalRoosendaal Halve van Roosendaal
zo01-07-2018 Internationaal Antwerps AtletiekgalaMerksem Olse Merksem
wo04-07-2018 29e Stratenloop Zoutelande Zoutelande Dynamica
di10-07-2018 1e ZomerloopCadzand-Bad Wielingen
wo11-07-2018 8e Sportvissersloop Yerseke AV'56
vr13-07-2018 Track MeetingUtrecht Track Meetings
za14-07-2018 GuldensporenmeetingKortrijk Guldensporenmeeting
di17-07-2018 2e ZomerloopCadzand-Bad Wielingen
wo18-07-2018 39e Stratenloop Westkapelle Westkapelle Dynamica
di24-07-2018 3e ZomerloopRetranchement Wielingen
wo25-07-2018 35e BokaalloopBurgh-Haamstede Delta Sport
vr27-07-2018 45e NoormannenloopWestkapelle VV Noormannen
za28-07-2018 Memorial RasschaertNinove Vita
di31-07-2018 4e ZomerloopGroede Wielingen
wo01-08-2018 81e Boulevardloop Vlissingen Dynamica
vr03-08-2018 34e StrandloopOuddorp Flakkee
vr03-08-2018 Track MeetingUtrecht Track Meetings
za04-08-2018 Meeting voor MonKessel-Lo Meeting voor Mon
di07-08-2018 5e ZomerloopNieuwvliet Wielingen
di14-08-2018 6e ZomerloopZuidzande Wielingen
vr17-08-2018 4e Goes on TrackGoes AV'56
vr24-08-2018 Hardloop3DaagseRitthem Hardloop3Daagse
vr24-08-2018 9e Kapelsedag LoopKapelle-Biezelinge Kapelle Promotion
za25-08-2018 32e Halve MarathonWestenschouwen Delta Sport
wo29-08-2018 KreekloopTerneuzen Scheldesport
vr31-08-2018 Track MeetingUtrecht Track Meetings
za01-09-2018 12e KustloopVrouwenpolder Kustloop
zo02-09-2018 30e Tilburg Ten MilesTilburg Tilburg Ten Miles
za08-09-2018 d'OssekoppenloopOssenisse d'Ossekoppenloop
za08-09-2018 43e Run WinschotenWinschoten Run Winschoten
za08-09-2018 AvondbaanwedstrijdHulst RKHAV
vr14-09-2018 23e StadsloopGoes AV'56
za15-09-2018 Bosse PielenloopVogelwaarde VV Vogelwaarde
za15-09-2018 15e TielemanloopMiddelharnis Flakkee
za22-09-2018 4e Halve Marathon van TholenTholen Halve Marathon van Tholen
za22-09-2018 BamisrunKloosterzande Bamisfeesten
zo23-09-2018 2e KraaieloopLewedorp Kraaieloop
zo23-09-2018 34e Dam tot DamloopAmsterdam Dam Tot Damloop
za29-09-2018 Ten MilesPhilippine Scheldesport
vr05-10-2018 11e LadiesrunZoutelande Kustmarathon
za06-10-2018 Clingse BosloopKapellebrug RKHAV
za06-10-2018 16e KustmarathonZoutelande Kustmarathon
zo07-10-2018 33e Singelloop BredaBreda Bredase Singelloop
zo14-10-2018 35e Marathon EindhovenEindhoven Marathon Eindhoven
za20-10-2018 Hulsterloo LoopNieuw-Namen Hulsterloo
za20-10-2018 57e SingelloopMiddelburg Dynamica
zo21-10-2018 43e Amsterdam MarathonAmsterdam Amsterdam Marathon
za27-10-2018 17e Piet Spruit Memorial LoopSluiskil Piet Spruit lopers
zo28-10-2018 36e Marathon BrabantEtten-Leur Marathon Brabant
za03-11-2018 AppelloopAxel Road Running Axel
za03-11-2018 33e MoerschanscrossHulst RKHAV
zo04-11-2018 8e Trail By The SeaRenesse Sportpromotion Zld
za10-11-2018 Jeff Thuy MemorialHeikant TC Heikant
za10-11-2018 51e MosselloopWestenschouwen Delta Sport
za17-11-2018 Juul Van De WalleloopKieldrecht Runners Kieldrecht
za17-11-2018 18e HobbeldebobbelloopZoutelande Dynamica
za24-11-2018 33e ElderschanscrossAardenburg Wielingen
zo25-11-2018 19e ZakloopNisse Zakloop
za01-12-2018 AflossingsmarathonTerneuzen Jogging Club Dow
za01-12-2018 26e InkelcrossKruiningen AV'56
za08-12-2018 Halve MarathonTerneuzen Scheldesport
zo09-12-2018 Jules UnlimitedloopBreskens Wielingen
za15-12-2018 KriekeloopClinge VV Clinge
za15-12-2018 Stratenloop MenheerseMiddelharnis Flakkee
zo16-12-2018 13e Spark marathonSpijkenisse Spark
za22-12-2018 19e Aagtekerke RunAagtekerke MC Pekelinge
wo26-12-2018 KerstloopDishoek Dynamica
za29-12-2018 EindejaarscrossAxel Scheldesport
ma31-12-2018 TankloopWestkapelle Dynamica
za05-01-2019 Jeff Thuy MemorialHeikant TC Heikant
za12-01-2019 Steense RattenloopSint Jansteen Funrunners
za19-01-2019 1e Dow trimloopTerneuzen Jogging Club Dow
za26-01-2019 Eugene Vink MemorialWestdorpe Trimlopen Westdorpe
za02-02-2019 BerlaerloopKoewacht VV Koewacht
za09-02-2019 ErpelkappersloopAxel Road Running Axel
za16-02-2019 25 km ScheldeloopTerneuzen Jogging Club Dow
za23-02-2019 Halve MarathonAxel Road Running Axel
za02-03-2019 ScheldesportloopTerneuzen Scheldesport
za16-03-2019 Corn Boys LoopSas van Gent Corn Boys
za23-03-2019 2e Dow trimloopTerneuzen Jogging Club Dow
za30-03-2019 25 km van HulstHulst RKHAV
za20-04-2019 Sluitingsprijs SSPWestdorpe SSP
Totaal 99
>>Ontbreekt er een wedstrijd of zijn de vermelde gegevens onjuist? Mail info@atletiekzeeland.nl <<
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
27-05: 28e Leiden Marathon (24)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.24.44  M60
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
1500 m Tim van den Broeke (PR)3.47.93  Mse
1500 m Yunis Stitan (PR)3.59.85  Mse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.48  JoB
800 m Floris Willeboordse (PR 1.58.62)1.59.54  Mse
800 m Bereket Petersen (PR 2.03.12)2.04.00  JoB
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (99)
08-04: Marathon Rome (1)
Atletiek Zeeland © 2018