zondag 24 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
za 27-04: Koningsloop Oostburg
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Ouddorp
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
Recente uitslagen meer uitslagen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 27e Bruggenloop

Rotterdam, zondag 7 december 2014 - Organisatie: Bruggenloop Rotterdam
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/um/km
Edwin de la Ruelle (PR 51.31) RKHAV53.54  min  Mannen 45  16.698  3:36
Peter van Limbergen (PR 55.24) AV'5656.48  min  Mannen 40  15.845  3:47
Bas de Nooijer (PR)Dynamica59.19  min  Mannen  15.173  3:57
Jan Willem Meeuwse (PR 53.20) AV'561.01.24  uur  Mannen 50  14.658  4:06
Leonie Ton (PR)Delta Sport1.02.49  uur  Vrouwen 35  14.327  4:11
Emiel Flipse (PR 56.55) Loopgroep Zeeland1.02.51  uur  Mannen  14.320  4:11
Richard de Vlieger (PR 1.02.28) AV'561.03.21  uur  Mannen 40  14.207  4:13
Remie Openeer (debuut) AV'561.03.50  uur  Mannen 35  14.099  4:15
Marcel Struyk (PR 1.03.07) Middelburg1.04.23  uur  Mannen  13.979  4:18
Martin Pruijsers (PR 55.25) Dynamica1.05.11  uur  Mannen 45  13.807  4:21
Michel Velkers (PR 1.00.30) AV'561.05.19  uur  Mannen 40  13.779  4:21
John van den Heuvel (PR)Vlissingen1.05.47  uur  Mannen  13.681  4:23
Ingrid IJsebaert (PR 1.01.05) VVN1.05.50  uur  Vrouwen 45  13.671  4:23
Erik van Belle (PR 1.04.16) Vlissingen1.05.56  uur  Mannen  13.650  4:24
Jan Bakker (debuut) Vlissingen1.06.07  uur  Mannen  13.612  4:24
Paola van Gilst (PR 1.02.50) AV'561.06.12  uur  Vrouwen 40  13.595  4:25
David Kaljouw (PR)Koudekerke1.07.01  uur  Mannen  13.429  4:28
Peter Riemens (debuut) Middelburg1.07.31  uur  Mannen  13.330  4:30
Marco van 't Westeinde (PR)AV'561.07.45  uur  Mannen  13.284  4:31
Jos Janse (PR 1.03.42) Dynamica1.08.28  uur  Mannen 40  13.145  4:34
Erwin Scheele (PR)Terneuzen1.08.44  uur  Mannen  13.094  4:35
Rob van der Beijl (PR)Delta Sport1.08.55  uur  Mannen 45  13.059  4:36
Michael Evers (PR 1.08.21) Middelburg1.09.13  uur  Mannen 40  13.003  4:37
Johnny Dooms (PR)Terneuzen1.10.00  uur  Mannen 60  12.857  4:40
Marcel van den Driest (debuut) Vlissingen1.10.13  uur  Mannen  12.817  4:41
Ilse Verwijs (PR)Delta Sport1.10.19  uur  Vrouwen  12.799  4:41
Pascal Eltink (PR 1.02.39) Dynamica1.10.26  uur  Mannen 45  12.778  4:42
Ronald de Bert (PR)Vlissingen1.10.51  uur  Mannen  12.703  4:43
Danny Dijke (PR)Oost-Souburg1.10.56  uur  Mannen  12.688  4:44
Brian van Geer (PR 55.52) Zierikzee1.10.56  uur  Mannen  12.688  4:44
Arthur van Aartsen (PR 1.04.47) Dynamica1.11.13  uur  Mannen 40  12.637  4:45
Anthony van den Berg (PR 1.01.24) Loopgroep Zeeland1.11.28  uur  Mannen  12.593  4:46
Marko Verkaart (PR 1.07.12) Vlissingen1.11.34  uur  Mannen  12.576  4:46
Roely Prenger (debuut) Dynamica1.11.37  uur  Vrouwen  12.567  4:46
Marcel Schoon (PR)Vlissingen1.11.54  uur  Mannen  12.517  4:48
Durby Meijboom (PR 1.10.18) Vlissingen1.11.55  uur  Vrouwen  12.514  4:48
Piet Moes (PR 1.06.12) Loopgroep Zeeland1.11.56  uur  Mannen 60  12.512  4:48
Harold Duvekot (debuut) Dynamica1.12.57  uur  Mannen 55  12.337  4:52
Amos Herz (PR)Vlissingen1.13.13  uur  Mannen 45  12.292  4:53
Rian de Vlieger (PR)Goes1.13.13  uur  Vrouwen 40  12.292  4:53
Andre Meijers (PR 1.04.11) Hoedekenskerke1.13.22  uur  Mannen  12.267  4:53
Merel Hogeweg (PR)Goes1.13.36  uur  Vrouwen  12.228  4:54
Rian Flikweert (PR 1.11.22) Dynamica1.14.27  uur  Vrouwen 50  12.089  4:58
Jan Bostelaar (PR 1.09.04) Dynamica1.14.49  uur  Mannen 65  12.029  4:59
Krista Voorham (PR 1.13.55) Delta Sport1.15.46  uur  Vrouwen 40  11.879  5:03
Aad van Poppel (PR)Delta Sport1.15.49  uur  Mannen 65  11.871  5:03
Willemien Vette (debuut) Heinkenszand1.16.59  uur  Vrouwen  11.691  5:08
Jack van Aspert (PR 1.02.24) Dynamica1.17.17  uur  Mannen 60  11.645  5:09
Joke de Koster (PR)Delta Sport1.17.25  uur  Vrouwen 55  11.625  5:10
Kim Dijke (PR)Oost-Souburg1.17.31  uur  Vrouwen  11.610  5:10
Esther van Sluijs (PR 1.16.34) AV'561.17.32  uur  Vrouwen 40  11.608  5:10
Jacqueline de Bree (PR)Dynamica1.17.57  uur  Vrouwen 45  11.546  5:12
Martin de Nooijer (PR 1.15.32) Koudekerke1.17.59  uur  Mannen  11.541  5:12
Johan Lammens (debuut) Westdorpe1.18.39  uur  Mannen  11.443  5:15
Pieter Wondergem (PR)Goes1.18.41  uur  Mannen  11.438  5:15
Ivo Brouwers (debuut) Atletica1.18.43  uur  Mannen  11.433  5:15
Marcel van de Ketterij (PR 1.14.39) Loopgroep Zeeland1.18.48  uur  Mannen  11.421  5:15
John Pleijte (PR 1.17.43) Vlissingen1.18.48  uur  Mannen  11.421  5:15
Reinier de Jonge (debuut) Dynamo1.19.00  uur  Mannen  11.392  5:16
Marcel van Gilst (PR 1.15.03) Goes1.19.00  uur  Mannen  11.392  5:16
Rowena Moes (debuut) Koudekerke1.19.16  uur  Vrouwen  11.354  5:17
Ilona Sturm (debuut) Oost-Souburg1.19.17  uur  Vrouwen  11.352  5:17
Serge Wijers (PR)Delta Sport1.19.46  uur  Mannen  11.283  5:19
Catoo Viergever (PR)Delta Sport1.19.49  uur  Vrouwen 45  11.276  5:19
Lisette de Jong (PR 1.18.40) Goes1.19.54  uur  Vrouwen  11.264  5:20
Jacqueline Kafoe-Quist (PR)Delta Sport1.20.02  uur  Vrouwen 45  11.245  5:20
Andre Wouters (PR 1.16.37) Oost-Souburg1.20.20  uur  Mannen  11.203  5:21
Femke Beijer (PR)Delta Sport1.20.30  uur  Vrouwen  11.180  5:22
Marc Cornelissen (debuut) Terneuzen1.20.35  uur  Mannen  11.169  5:22
Johan Potter (PR 1.17.04) Tholen1.20.54  uur  Mannen  11.125  5:24
Sylvia Glerum (PR)Zierikzee1.21.11  uur  Vrouwen  11.086  5:25
Kees Hundersmarck (debuut) Delta Sport1.21.24  uur  Mannen 55  11.057  5:26
Jolanda Staal (debuut) Goes1.21.29  uur  Vrouwen  11.045  5:26
Marieke Padmoes (PR 1.21.08) AV'561.21.30  uur  Vrouwen 35  11.043  5:26
Nelleke Bosscha (PR 1.15.09) Loopgroep Zeeland1.21.32  uur  Vrouwen  11.038  5:26
Boy Saija (†) (PR 1.09.41) Dynamica1.21.33  uur  Mannen 50  11.036  5:26
Jeroen van Hooijdonk (PR 1.16.08) Zierikzee1.21.35  uur  Mannen  11.032  5:26
Wendy Scholten (PR 1.21.30) Goes1.21.42  uur  Vrouwen  11.016  5:27
Misa Lekoska (PR 1.20.51) Wolphaartsdijk1.22.01  uur  Vrouwen  10.973  5:28
Ron van Vliet (PR 1.18.19) Vlissingen1.22.18  uur  Mannen  10.936  5:29
Mariette van Vliet (PR 1.19.42) Loopgroep Zeeland1.22.18  uur  Vrouwen  10.936  5:29
Ron Pihl (PR 1.17.22) Oost-Souburg1.22.32  uur  Mannen  10.905  5:30
Fred Peelen (PR)s-Gravenpolder1.23.06  uur  Mannen  10.830  5:32
Sylvia van der Weide (debuut) Oost-Souburg1.23.18  uur  Vrouwen  10.804  5:33
Ellen de Poorter (debuut) Vlissingen1.23.19  uur  Vrouwen  10.802  5:33
Pim Couwenbergh (PR 1.21.09) Zierikzee1.23.57  uur  Vrouwen 50  10.721  5:36
Kris van der Laan (PR)Vlissingen1.23.59  uur  Mannen  10.716  5:36
Kees van Belzen (debuut) Loopgroep Zeeland1.24.42  uur  Mannen 60  10.626  5:39
Phuong Banh (debuut) Oost-Souburg1.25.00  uur  Mannen  10.588  5:40
Erik Willemse (PR)Delta Sport1.25.23  uur  Mannen  10.541  5:42
Monique Farenhorst (debuut) Vlissingen1.25.25  uur  Vrouwen  10.537  5:42
Marjan Ririhena (PR 1.16.43) Middelburg1.25.27  uur  Vrouwen  10.532  5:42
Mark Kakes (PR 1.15.52) Wolphaartsdijk1.25.34  uur  Mannen 45  10.518  5:42
Leon van Liere (PR 1.19.52) Loopgroep Zeeland1.26.05  uur  Mannen 55  10.455  5:44
John Davidse (PR 59.22) Dynamica1.26.21  uur  Mannen 50  10.423  5:45
Babette Bookelaar (debuut) Koudekerke1.26.42  uur  Vrouwen  10.381  5:47
Marielle Simonse (PR 1.24.10) AV'561.26.52  uur  Vrouwen 40  10.361  5:47
Belinda van 't Westeinde (PR)Arnemuiden1.26.52  uur  Vrouwen  10.361  5:47
Annemieke Wondergem (PR)Middelburg1.27.51  uur  Vrouwen  10.245  5:51
Wendy Theune (PR 1.19.46) Vlissingen1.28.04  uur  Vrouwen 35  10.220  5:52
Sjaak Rieteco (debuut) Oost-Souburg1.28.08  uur  Mannen  10.212  5:53
Dennis van der Linden (PR 1.18.22) Oost-Souburg1.28.23  uur  Mannen  10.183  5:54
Wendy van der Heide (PR 1.18.22) Vlissingen1.28.24  uur  Vrouwen  10.181  5:54
Petra Wijkhuys (PR 1.26.37) Westkapelle1.28.27  uur  Vrouwen  10.175  5:54
Marian Verstraate (debuut) Vlissingen1.28.28  uur  Vrouwen  10.173  5:54
Richard van Duin (PR 1.27.54) Zierikzee1.28.38  uur  Mannen 50  10.154  5:55
Annet van Hal (PR 1.20.37) Loopgroep Zeeland1.28.45  uur  Vrouwen 35  10.141  5:55
Willy Lastdrager (PR)Middelburg1.28.48  uur  Vrouwen  10.135  5:55
Jan Jansma (debuut) Zeeland Sport1.28.50  uur  Mannen  10.131  5:55
Jerry van Luijk (PR)Middelburg1.28.53  uur  Mannen  10.126  5:56
Carlos van den Berg (PR 1.27.19) Loopgroep Zeeland1.29.12  uur  Mannen  10.090  5:57
Leo van Driel (PR)Vlissingen1.29.34  uur  Mannen 55  10.048  5:58
Irene IJspelder (PR 1.27.00) Delta Sport1.29.59  uur  Vrouwen 50  10.002  6:00
Bram Kotvis (PR 1.05.42) Delta Sport1.30.01  uur  Mannen 50  9.998  6:00
Marjon Stokman (PR 1.27.11) Vlissingen1.30.04  uur  Vrouwen  9.993  6:00
Ineke van Poppel (PR)Delta Sport1.30.06  uur  Vrouwen 60  9.989  6:00
Ylona van Hemert (PR)Middelburg1.30.32  uur  Vrouwen  9.941  6:02
Cynthia Janse (PR)Delta Sport1.30.56  uur  Vrouwen 40  9.897  6:04
Janine Heijboer (PR 1.26.22) Zierikzee1.31.06  uur  Vrouwen  9.879  6:04
Eline Ferdinandus (debuut) Vlissingen1.31.26  uur  Vrouwen  9.843  6:06
Quinten Mesu (PR 1.30.30) Middelburg1.32.02  uur  Mannen  9.779  6:08
Cindy den Hollander (PR 1.28.09) Oost-Souburg1.32.33  uur  Vrouwen  9.724  6:10
Geo Walraad (debuut) Vlissingen1.32.50  uur  Mannen  9.695  6:11
Bob den Engelsman (debuut) Goes1.32.55  uur  Mannen  9.686  6:12
Jan Folkersma (PR 1.25.04) Axel1.32.58  uur  Mannen  9.681  6:12
Esmeralda Akdag (debuut) Middelburg1.33.19  uur  Vrouwen  9.645  6:13
Els van Zwieten (PR 1.30.18) Delta Sport1.33.21  uur  Vrouwen  9.641  6:13
Egbert Oldenboom (debuut) Vlissingen1.33.34  uur  Mannen  9.619  6:14
Carlo Schollen (PR 1.20.34) Middelburg1.33.55  uur  Mannen  9.583  6:16
Eline Bolier (debuut) Zierikzee1.34.37  uur  Vrouwen  9.512  6:18
Annelies Kakes (debuut) Wolphaartsdijk1.35.25  uur  Vrouwen 50  9.432  6:22
Bart Brinkman (PR 1.30.11) Goes1.35.30  uur  Mannen  9.424  6:22
Rob Desitter (debuut) Vlissingen1.35.35  uur  Mannen  9.416  6:22
Eric Sinke (debuut) Middelburg1.35.50  uur  Mannen  9.391  6:23
Marjan Boon (debuut) Goes1.35.55  uur  Vrouwen  9.383  6:24
Wilbert Verbeek (debuut) Dynamica1.36.09  uur  Mannen 50  9.360  6:25
Brigitte de Lange (PR 1.22.57) Vlissingen1.36.15  uur  Vrouwen  9.351  6:25
Jos Houtzager (debuut) Vlissingen1.36.45  uur  Mannen  9.302  6:27
Elly Aarnoutse (debuut) Koudekerke1.37.17  uur  Vrouwen  9.251  6:29
Vera Story (debuut) Middelburg1.37.18  uur  Vrouwen 45  9.250  6:29
Vivian Wolf (PR 1.23.19) Koudekerke1.37.22  uur  Vrouwen  9.243  6:29
Monique Rijkse (PR 1.26.11) Middelburg1.37.23  uur  Vrouwen  9.242  6:30
Inge Steketee (PR 1.29.56) Oost-Souburg1.37.23  uur  Vrouwen  9.242  6:30
Daniella Evers (PR 1.20.36) Middelburg1.37.25  uur  Vrouwen 35  9.239  6:30
Marie Jose Janse (PR 1.29.55) AV'561.39.37  uur  Vrouwen 50  9.035  6:38
Jozien Janse (debuut) Goes1.39.45  uur  Vrouwen  9.023  6:39
Jeanne Rijkeboer (debuut) Middelburg1.40.06  uur  Vrouwen  8.991  6:40
Johan Rijkeboer (PR 1.15.19) Middelburg1.40.11  uur  Mannen  8.984  6:41
Ellen Polderman (PR 1.30.48) Atletica1.41.06  uur  Vrouwen 35  8.902  6:44
Marijke Moes (debuut) Koudekerke1.41.06  uur  Vrouwen  8.902  6:44
Walter Louws (debuut) Aagtekerke1.41.37  uur  Mannen  8.857  6:46
Marielle van den Broeke (debuut) Middelburg1.42.14  uur  Vrouwen  8.803  6:49
Marga de Kraa (debuut) Vlissingen1.42.37  uur  Vrouwen  8.771  6:50
Ilse van Hoepen (PR 1.06.08) Vlissingen1.42.38  uur  Vrouwen  8.769  6:51
Henny de Groot (debuut) Middelburg1.45.02  uur  Vrouwen  8.569  7:00
Tono Wondergem (PR 1.18.52) Westkapelle1.45.08  uur  Mannen 50  8.561  7:01
Cindy Scharloo (debuut) Veere1.45.09  uur  Vrouwen  8.559  7:01
Kitty de Vos (debuut) AV'561.47.34  uur  Vrouwen 35  8.367  7:10
Peter van den Broeke (PR 1.40.40) Middelburg1.49.53  uur  Mannen 55  8.191  7:20
Yolanda Kievits (debuut) Delta Sport1.50.21  uur  Mannen  8.156  7:21
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.783 seconden nodig om deze lijst met 160 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
09-12-2018 30e Bruggenloop (86)RotterdamBruggenloop Rotterdam0
11-12-2016 29e Bruggenloop (138)RotterdamBruggenloop Rotterdam440
13-12-2015 28e Bruggenloop (111)RotterdamBruggenloop Rotterdam923
08-12-2013 26e Bruggenloop (77)RotterdamBruggenloop Rotterdam1032
09-12-2012 25e Bruggenloop (30)RotterdamBruggenloop Rotterdam386
11-12-2011 24e Bruggenloop (16)RotterdamBruggenloop Rotterdam215
24-02-2008 23e Bruggenloop (9)RotterdamBruggenloop Rotterdam175
25-02-2007 22e Bruggenloop (5)RotterdamBruggenloop Rotterdam218
26-02-2006 21e Bruggenloop (2)RotterdamBruggenloop Rotterdam191
21-02-2004 19e Bruggenloop (1)RotterdamBruggenloop Rotterdam188
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019