maandag 24 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (41)
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 27e Bruggenloop

Rotterdam, zondag 7 december 2014 - Organisatie: Bruggenloop Rotterdam
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Edwin de la Ruelle (PR 51.31) RKHAV53.54  min  Mannen 45  16.698  3:36 4.64577
Peter van Limbergen (PR 55.24) AV'5656.48  min  Mannen 40  15.845  3:47 4.40460
Bas de Nooijer (PR)Dynamica59.19  min  Mannen  15.173  3:57 4.21370
Jan Willem Meeuwse (PR 53.20) AV'561.01.24  uur  Mannen 50  14.658  4:06 4.07303
Leonie Ton (PR)Delta Sport1.02.49  uur  Vrouwen 35  14.327  4:11 3.98292
Emiel Flipse (PR 56.55) Loopgroep Zeeland1.02.51  uur  Mannen  14.320  4:11 3.98260
Richard de Vlieger (PR 1.02.28) AV'561.03.21  uur  Mannen 40  14.207  4:13 3.95246
Remie Openeer (debuut) AV'561.03.50  uur  Mannen 35  14.099  4:15 3.92233
Marcel Struyk (PR 1.03.07) Middelburg1.04.23  uur  Mannen  13.979  4:18 3.88218
Martin Pruijsers (PR 55.25) Dynamica1.05.11  uur  Mannen 45  13.807  4:21 3.84198
Michel Velkers (PR 1.00.30) AV'561.05.19  uur  Mannen 40  13.779  4:21 3.83194
John van den Heuvel (PR)Vlissingen1.05.47  uur  Mannen  13.681  4:23 3.80183
Ingrid IJsebaert (PR 1.01.05) VVN1.05.50  uur  Vrouwen 45  13.671  4:23 3.80203
Erik van Belle (PR 1.04.16) Vlissingen1.05.56  uur  Mannen  13.650  4:24 3.79180
Jan Bakker (debuut) Vlissingen1.06.07  uur  Mannen  13.612  4:24 3.78175
Paola van Gilst (PR 1.02.50) AV'561.06.12  uur  Vrouwen 40  13.595  4:25 3.78193
David Kaljouw (PR)Koudekerke1.07.01  uur  Mannen  13.429  4:28 3.73155
Peter Riemens (debuut) Middelburg1.07.31  uur  Mannen  13.330  4:30 3.70144
Marco van 't Westeinde (PR)AV'561.07.45  uur  Mannen  13.284  4:31 3.69139
Jos Janse (PR 1.03.42) Dynamica1.08.28  uur  Mannen 40  13.145  4:34 3.65125
Erwin Scheele (PR)Terneuzen1.08.44  uur  Mannen  13.094  4:35 3.64119
Rob van der Beijl (PR)Delta Sport1.08.55  uur  Mannen 45  13.059  4:36 3.63116
Michael Evers (PR 1.08.21) Middelburg1.09.13  uur  Mannen 40  13.003  4:37 3.61110
Johnny Dooms (PR)Terneuzen1.10.00  uur  Mannen 60  12.857  4:40 3.5796
Marcel van den Driest (debuut) Vlissingen1.10.13  uur  Mannen  12.817  4:41 3.5693
Ilse Verwijs (PR)Delta Sport1.10.19  uur  Vrouwen  12.799  4:41 3.56101
Pascal Eltink (PR 1.02.39) Dynamica1.10.26  uur  Mannen 45  12.778  4:42 3.5589
Ronald de Bert (PR)Vlissingen1.10.51  uur  Mannen  12.703  4:43 3.5382
Danny Dijke (PR)Oost-Souburg1.10.56  uur  Mannen  12.688  4:44 3.5281
Brian van Geer (PR 55.52) Zierikzee1.10.56  uur  Mannen  12.688  4:44 3.5281
Arthur van Aartsen (PR 1.04.47) Dynamica1.11.13  uur  Mannen 40  12.637  4:45 3.5176
Anthony van den Berg (PR 1.01.24) Loopgroep Zeeland1.11.28  uur  Mannen  12.593  4:46 3.5072
Marko Verkaart (PR 1.07.12) Vlissingen1.11.34  uur  Mannen  12.576  4:46 3.4971
Roely Prenger (debuut) Dynamica1.11.37  uur  Vrouwen  12.567  4:46 3.4978
Marcel Schoon (PR)Vlissingen1.11.54  uur  Mannen  12.517  4:48 3.4866
Durby Meijboom (PR 1.10.18) Vlissingen1.11.55  uur  Vrouwen  12.514  4:48 3.4873
Piet Moes (PR 1.06.12) Loopgroep Zeeland1.11.56  uur  Mannen 60  12.512  4:48 3.4866
Harold Duvekot (debuut) Dynamica1.12.57  uur  Mannen 55  12.337  4:52 3.4352
Amos Herz (PR)Vlissingen1.13.13  uur  Mannen 45  12.292  4:53 3.4149
Rian de Vlieger (PR)Goes1.13.13  uur  Vrouwen 40  12.292  4:53 3.4154
Andre Meijers (PR 1.04.11) Hoedekenskerke1.13.22  uur  Mannen  12.267  4:53 3.4147
Merel Hogeweg (PR)Goes1.13.36  uur  Vrouwen  12.228  4:54 3.4049
Rian Flikweert (PR 1.11.22) Dynamica1.14.27  uur  Vrouwen 50  12.089  4:58 3.3639
Jan Bostelaar (PR 1.09.04) Dynamica1.14.49  uur  Mannen 65  12.029  4:59 3.3431
Krista Voorham (PR 1.13.55) Delta Sport1.15.46  uur  Vrouwen 40  11.879  5:03 3.3024
Aad van Poppel (PR)Delta Sport1.15.49  uur  Mannen 65  11.871  5:03 3.3022
Willemien Vette (debuut) Heinkenszand1.16.59  uur  Vrouwen  11.691  5:08 3.2514
Jack van Aspert (PR 1.02.24) Dynamica1.17.17  uur  Mannen 60  11.645  5:09 3.2311
Joke de Koster (PR)Delta Sport1.17.25  uur  Vrouwen 55  11.625  5:10 3.2312
Kim Dijke (PR)Oost-Souburg1.17.31  uur  Vrouwen  11.610  5:10 3.2311
Esther van Sluijs (PR 1.16.34) AV'561.17.32  uur  Vrouwen 40  11.608  5:10 3.2211
Jacqueline de Bree (PR)Dynamica1.17.57  uur  Vrouwen 45  11.546  5:12 3.218
Martin de Nooijer (PR 1.15.32) Koudekerke1.17.59  uur  Mannen  11.541  5:12 3.218
Johan Lammens (debuut) Westdorpe1.18.39  uur  Mannen  11.443  5:15 3.185
Pieter Wondergem (PR)Goes1.18.41  uur  Mannen  11.438  5:15 3.185
Ivo Brouwers (debuut) Atletica1.18.43  uur  Mannen  11.433  5:15 3.185
Marcel van de Ketterij (PR 1.14.39) Loopgroep Zeeland1.18.48  uur  Mannen  11.421  5:15 3.174
John Pleijte (PR 1.17.43) Vlissingen1.18.48  uur  Mannen  11.421  5:15 3.174
Reinier de Jonge (debuut) Dynamo1.19.00  uur  Mannen  11.392  5:16 3.164
Marcel van Gilst (PR 1.15.03) Goes1.19.00  uur  Mannen  11.392  5:16 3.164
Rowena Moes (debuut) Koudekerke1.19.16  uur  Vrouwen  11.354  5:17 3.153
Ilona Sturm (debuut) Oost-Souburg1.19.17  uur  Vrouwen  11.352  5:17 3.153
Serge Wijers (PR)Delta Sport1.19.46  uur  Mannen  11.283  5:19 3.131
Catoo Viergever (PR)Delta Sport1.19.49  uur  Vrouwen 45  11.276  5:19 3.131
Lisette de Jong (PR 1.18.40) Goes1.19.54  uur  Vrouwen  11.264  5:20 3.131
Jacqueline Kafoe-Quist (PR)Delta Sport1.20.02  uur  Vrouwen 45  11.245  5:20 3.121
Andre Wouters (PR 1.16.37) Oost-Souburg1.20.20  uur  Mannen  11.203  5:21 3.111
Femke Beijer (PR)Delta Sport1.20.30  uur  Vrouwen  11.180  5:22 3.11-
Marc Cornelissen (debuut) Terneuzen1.20.35  uur  Mannen  11.169  5:22 3.10-
Johan Potter (PR 1.17.04) Tholen1.20.54  uur  Mannen  11.125  5:24 3.09-
Sylvia Glerum (PR)Zierikzee1.21.11  uur  Vrouwen  11.086  5:25 3.08-
Kees Hundersmarck (debuut) Delta Sport1.21.24  uur  Mannen 55  11.057  5:26 3.07-
Jolanda Staal (debuut) Goes1.21.29  uur  Vrouwen  11.045  5:26 3.07-
Marieke Padmoes (PR 1.21.08) AV'561.21.30  uur  Vrouwen 35  11.043  5:26 3.07-
Nelleke Bosscha (PR 1.15.09) Loopgroep Zeeland1.21.32  uur  Vrouwen  11.038  5:26 3.07-
Boy Saija (PR 1.09.41) Dynamica1.21.33  uur  Mannen 50  11.036  5:26 3.07-
Jeroen van Hooijdonk (PR 1.16.08) Zierikzee1.21.35  uur  Mannen  11.032  5:26 3.06-
Wendy Scholten (PR 1.21.30) Goes1.21.42  uur  Vrouwen  11.016  5:27 3.06-
Misa Lekoska (PR 1.20.51) Wolphaartsdijk1.22.01  uur  Vrouwen  10.973  5:28 3.05-
Ron van Vliet (PR 1.18.19) Vlissingen1.22.18  uur  Mannen  10.936  5:29 3.04-
Mariette van Vliet (PR 1.19.42) Loopgroep Zeeland1.22.18  uur  Vrouwen  10.936  5:29 3.04-
Ron Pihl (PR 1.17.22) Oost-Souburg1.22.32  uur  Mannen  10.905  5:30 3.03-
Fred Peelen (PR)s-Gravenpolder1.23.06  uur  Mannen  10.830  5:32 3.01-
Sylvia van der Weide (debuut) Oost-Souburg1.23.18  uur  Vrouwen  10.804  5:33 3.00-
Ellen de Poorter (debuut) Vlissingen1.23.19  uur  Vrouwen  10.802  5:33 3.00-
Pim Couwenbergh (PR 1.21.09) Zierikzee1.23.57  uur  Vrouwen 50  10.721  5:36 2.98-
Kris van der Laan (PR)Vlissingen1.23.59  uur  Mannen  10.716  5:36 2.98-
Kees van Belzen (debuut) Loopgroep Zeeland1.24.42  uur  Mannen 60  10.626  5:39 2.95-
Phuong Banh (debuut) Oost-Souburg1.25.00  uur  Mannen  10.588  5:40 2.94-
Erik Willemse (PR)Delta Sport1.25.23  uur  Mannen  10.541  5:42 2.93-
Monique Farenhorst (debuut) Vlissingen1.25.25  uur  Vrouwen  10.537  5:42 2.93-
Marjan Ririhena (PR 1.16.43) Middelburg1.25.27  uur  Vrouwen  10.532  5:42 2.93-
Mark Kakes (PR 1.15.52) Wolphaartsdijk1.25.34  uur  Mannen 45  10.518  5:42 2.92-
Leon van Liere (PR 1.19.52) Loopgroep Zeeland1.26.05  uur  Mannen 55  10.455  5:44 2.90-
John Davidse (PR 59.22) Dynamica1.26.21  uur  Mannen 50  10.423  5:45 2.90-
Babette Bookelaar (debuut) Koudekerke1.26.42  uur  Vrouwen  10.381  5:47 2.88-
Marielle Simonse (PR 1.24.10) AV'561.26.52  uur  Vrouwen 40  10.361  5:47 2.88-
Belinda van 't Westeinde (PR)Arnemuiden1.26.52  uur  Vrouwen  10.361  5:47 2.88-
Annemieke Wondergem (PR)Middelburg1.27.51  uur  Vrouwen  10.245  5:51 2.85-
Wendy Theune (PR 1.19.46) Vlissingen1.28.04  uur  Vrouwen 35  10.220  5:52 2.84-
Sjaak Rieteco (debuut) Oost-Souburg1.28.08  uur  Mannen  10.212  5:53 2.84-
Dennis van der Linden (PR 1.18.22) Oost-Souburg1.28.23  uur  Mannen  10.183  5:54 2.83-
Wendy van der Heide (PR 1.18.22) Vlissingen1.28.24  uur  Vrouwen  10.181  5:54 2.83-
Petra Wijkhuys (PR 1.26.37) Westkapelle1.28.27  uur  Vrouwen  10.175  5:54 2.83-
Marian Verstraate (debuut) Vlissingen1.28.28  uur  Vrouwen  10.173  5:54 2.83-
Richard van Duin (PR 1.27.54) Zierikzee1.28.38  uur  Mannen 50  10.154  5:55 2.82-
Annet van Hal (PR 1.20.37) Loopgroep Zeeland1.28.45  uur  Vrouwen 35  10.141  5:55 2.82-
Willy Lastdrager (PR)Middelburg1.28.48  uur  Vrouwen  10.135  5:55 2.82-
Jan Jansma (debuut) Zeeland Sport1.28.50  uur  Mannen  10.131  5:55 2.81-
Jerry van Luijk (PR)Middelburg1.28.53  uur  Mannen  10.126  5:56 2.81-
Carlos van den Berg (PR 1.27.19) Loopgroep Zeeland1.29.12  uur  Mannen  10.090  5:57 2.80-
Leo van Driel (PR)Vlissingen1.29.34  uur  Mannen 55  10.048  5:58 2.79-
Irene IJspelder (PR 1.27.00) Delta Sport1.29.59  uur  Vrouwen 50  10.002  6:00 2.78-
Bram Kotvis (PR 1.05.42) Delta Sport1.30.01  uur  Mannen 50  9.998  6:00 2.78-
Marjon Stokman (PR 1.27.11) Vlissingen1.30.04  uur  Vrouwen  9.993  6:00 2.78-
Ineke van Poppel (PR)Delta Sport1.30.06  uur  Vrouwen 60  9.989  6:00 2.77-
Ylona van Hemert (PR)Middelburg1.30.32  uur  Vrouwen  9.941  6:02 2.76-
Cynthia Janse (PR)Delta Sport1.30.56  uur  Vrouwen 40  9.897  6:04 2.75-
Janine Heijboer (PR 1.26.22) Zierikzee1.31.06  uur  Vrouwen  9.879  6:04 2.74-
Eline Ferdinandus (debuut) Vlissingen1.31.26  uur  Vrouwen  9.843  6:06 2.73-
Quinten Mesu (PR 1.30.30) Middelburg1.32.02  uur  Mannen  9.779  6:08 2.72-
Cindy den Hollander (PR 1.28.09) Oost-Souburg1.32.33  uur  Vrouwen  9.724  6:10 2.70-
Geo Walraad (debuut) Vlissingen1.32.50  uur  Mannen  9.695  6:11 2.69-
Bob den Engelsman (debuut) Goes1.32.55  uur  Mannen  9.686  6:12 2.69-
Jan Folkersma (PR 1.25.04) Axel1.32.58  uur  Mannen  9.681  6:12 2.69-
Esmeralda Akdag (debuut) Middelburg1.33.19  uur  Vrouwen  9.645  6:13 2.68-
Els van Zwieten (PR 1.30.18) Delta Sport1.33.21  uur  Vrouwen  9.641  6:13 2.68-
Egbert Oldenboom (debuut) Vlissingen1.33.34  uur  Mannen  9.619  6:14 2.67-
Carlo Schollen (PR 1.20.34) Middelburg1.33.55  uur  Mannen  9.583  6:16 2.66-
Eline Bolier (debuut) Zierikzee1.34.37  uur  Vrouwen  9.512  6:18 2.64-
Annelies Kakes (debuut) Wolphaartsdijk1.35.25  uur  Vrouwen 50  9.432  6:22 2.62-
Bart Brinkman (PR 1.30.11) Goes1.35.30  uur  Mannen  9.424  6:22 2.62-
Rob Desitter (debuut) Vlissingen1.35.35  uur  Mannen  9.416  6:22 2.62-
Eric Sinke (debuut) Middelburg1.35.50  uur  Mannen  9.391  6:23 2.61-
Marjan Boon (debuut) Goes1.35.55  uur  Vrouwen  9.383  6:24 2.61-
Wilbert Verbeek (debuut) Dynamica1.36.09  uur  Mannen 50  9.360  6:25 2.60-
Brigitte de Lange (PR 1.22.57) Vlissingen1.36.15  uur  Vrouwen  9.351  6:25 2.60-
Jos Houtzager (debuut) Vlissingen1.36.45  uur  Mannen  9.302  6:27 2.58-
Elly Aarnoutse (debuut) Koudekerke1.37.17  uur  Vrouwen  9.251  6:29 2.57-
Vera Story (debuut) Middelburg1.37.18  uur  Vrouwen 45  9.250  6:29 2.57-
Vivian Wolf (PR 1.23.19) Koudekerke1.37.22  uur  Vrouwen  9.243  6:29 2.57-
Monique Rijkse (PR 1.26.11) Middelburg1.37.23  uur  Vrouwen  9.242  6:30 2.57-
Inge Steketee (PR 1.29.56) Oost-Souburg1.37.23  uur  Vrouwen  9.242  6:30 2.57-
Daniella Evers (PR 1.20.36) Middelburg1.37.25  uur  Vrouwen 35  9.239  6:30 2.57-
Marie Jose Janse (PR 1.29.55) AV'561.39.37  uur  Vrouwen 50  9.035  6:38 2.51-
Jozien Janse (debuut) Goes1.39.45  uur  Vrouwen  9.023  6:39 2.51-
Jeanne Rijkeboer (debuut) Middelburg1.40.06  uur  Vrouwen  8.991  6:40 2.50-
Johan Rijkeboer (PR 1.15.19) Middelburg1.40.11  uur  Mannen  8.984  6:41 2.50-
Ellen Polderman (PR 1.30.48) Atletica1.41.06  uur  Vrouwen 35  8.902  6:44 2.47-
Marijke Moes (debuut) Koudekerke1.41.06  uur  Vrouwen  8.902  6:44 2.47-
Walter Louws (debuut) Aagtekerke1.41.37  uur  Mannen  8.857  6:46 2.46-
Marielle van den Broeke (debuut) Middelburg1.42.14  uur  Vrouwen  8.803  6:49 2.45-
Marga de Kraa (debuut) Vlissingen1.42.37  uur  Vrouwen  8.771  6:50 2.44-
Ilse van Hoepen (PR 1.06.08) Vlissingen1.42.38  uur  Vrouwen  8.769  6:51 2.44-
Henny de Groot (debuut) Middelburg1.45.02  uur  Vrouwen  8.569  7:00 2.38-
Tono Wondergem (PR 1.18.52) Westkapelle1.45.08  uur  Mannen 50  8.561  7:01 2.38-
Cindy Scharloo (debuut) Veere1.45.09  uur  Vrouwen  8.559  7:01 2.38-
Kitty de Vos (debuut) AV'561.47.34  uur  Vrouwen 35  8.367  7:10 2.32-
Peter van den Broeke (PR 1.40.40) Middelburg1.49.53  uur  Mannen 55  8.191  7:20 2.28-
Yolanda Kievits (debuut) Delta Sport1.50.21  uur  Mannen  8.156  7:21 2.27-
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een tempo van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Zeeland?


De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties de mannen tabellen gebruikt. Deze worden voor vrouwen vermeerderd met 12%. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen, zijn in vergelijking tot de mannen, nog steeds sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.248 seconden nodig om deze lijst met 160 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
09-12-2018 30e Bruggenloop (86)RotterdamBruggenloop Rotterdam0
11-12-2016 29e Bruggenloop (138)RotterdamBruggenloop Rotterdam440
13-12-2015 28e Bruggenloop (111)RotterdamBruggenloop Rotterdam923
08-12-2013 26e Bruggenloop (77)RotterdamBruggenloop Rotterdam1032
09-12-2012 25e Bruggenloop (30)RotterdamBruggenloop Rotterdam386
11-12-2011 24e Bruggenloop (16)RotterdamBruggenloop Rotterdam215
24-02-2008 23e Bruggenloop (9)RotterdamBruggenloop Rotterdam175
25-02-2007 22e Bruggenloop (5)RotterdamBruggenloop Rotterdam218
26-02-2006 21e Bruggenloop (2)RotterdamBruggenloop Rotterdam191
21-02-2004 19e Bruggenloop (1)RotterdamBruggenloop Rotterdam188
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal (34)
23-06: Grote Prijs Lokeren (6)
3000 m Noor Dekker (PR 10.19.38)10.25.52  Vse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.56.87  Mse
1500 m Floris Willeboordse (PR 3.57.37)4.01.83  Mse
1500 m Patrick de Vos (PR)4.12.87  Mse
1500 m Abraham Mehari (PR)4.25.36  JoA
1500 m Dimmy Ivens (PR)4.55.12  Mse
21-06: Track Meeting Utrecht (3)
3000 m Rik van Laarhoven (PR 8.32.14)9.19.14  M40
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)2.00.89  JoA
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.44  Mse
19-06: Hardloopgala Gilze (2)
5 km Micha Janse (PR)18.22  M45
5 km Carolien van de Kreeke (PR)18.31  V45
15-06: Baanwedstrijd Oostburg (10)
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
15-06: Maasdijkmarathon (1)
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
28-04: London Marathon Londen (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
Atletiek Zeeland © 2019