maandag 17 december 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
05-12: Hardloopsprokkels
23-11: Warmathon
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 22-12: Natuurloop Axel
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
do 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 29-12: Eindejaarscross Axel
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 05-01: 58e Wallenloop Goes
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 12-01: Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen (149)
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse (588)
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg (138)
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (314)
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 43e Halve van Egmond

Egmond, zondag 11 januari 2015 - Organisatie: Egmond Halve
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/um/km
Neal Bouterse (PR 1.11.19) AV Castricum1.15.51  uur  Mannen  16.689  3:36
Gert van der Vinden (PR 1.22.46) Dynamica1.26.17  uur  Mannen 50  14.671  4:05
Arjan Beije (PR 1.13.48) Delta Sport1.27.03  uur  Mannen 40  14.542  4:08
Ruud Fredriks (PR 1.35.59) AV'561.38.51  uur  Mannen 60  12.806  4:41
Gino Dhanis (PR 1.37.35) Sint Jansteen1.41.20  uur  Mannen 50  12.492  4:48
Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.41.39  uur  Mannen 45  12.453  4:49
Merel Hogeweg (PR 1.44.43) Goes1.46.37  uur  Vrouwen  11.873  5:03
Johan Brandt (PR 1.44.53) AV'561.49.44  uur  Mannen 35  11.536  5:12
Kobus Botman (PR 1.41.59) Dynamica1.54.42  uur  Mannen 60  11.036  5:26
Martin Kievits (PR 1.38.10) Delta Sport1.57.36  uur  Mannen  10.764  5:34
Piet Jansen (PR 1.53.58) Tholen1.57.39  uur  Mannen  10.759  5:35
Esther van Sluijs (PR 1.48.04) AV'561.58.25  uur  Vrouwen 40  10.690  5:37
Jan Hogeweg (PR 1.52.44) Oostkapelle1.58.30  uur  Mannen  10.682  5:37
Jack Suijkerbuijk (PR 1.38.16) Diomedon1.58.42  uur  Mannen 55  10.664  5:38
Claudia van Sighem (PR 1.52.03) Westkapelle2.00.20  uur  Vrouwen  10.520  5:42
Anita Israel (PR)Vlissingen2.01.44  uur  Vrouwen  10.399  5:46
Stephan Rosielle (PR 1.45.54) Axel2.02.09  uur  Mannen  10.363  5:47
Willem Brouwer (PR 1.41.21) Middelburg2.02.14  uur  Mannen  10.356  5:48
Ciska de Buck (PR)Biggekerke2.03.38  uur  Vrouwen  10.239  5:52
Walther de Block (PR 1.53.35) Hulst2.03.41  uur  Mannen  10.235  5:52
Xander Janssen (PR)Vlissingen2.03.54  uur  Mannen  10.217  5:52
Corine Janse (PR 1.57.22) AV'562.05.11  uur  Vrouwen  10.112  5:56
Marjan Ririhena (PR 1.50.51) Middelburg2.05.50  uur  Vrouwen  10.060  5:58
Leo Francke (PR 1.54.17) Oostkapelle2.05.50  uur  Mannen 55  10.060  5:58
Johan Fredriks (PR 1.59.56) AV'562.07.55  uur  Mannen 40  9.896  6:04
Marloes Saaman (PR 1.52.30) Zoutelande2.09.07  uur  Vrouwen 35  9.804  6:07
Andreas van Straten (PR 1.58.36) Domburg2.10.44  uur  Mannen 35  9.683  6:12
Egbert Oldenboom (PR)Vlissingen2.12.47  uur  Mannen  9.533  6:18
Annelies Kakes (PR 2.20.45) Wolphaartsdijk2.24.02  uur  Vrouwen 50  8.789  6:50
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.32 seconden nodig om deze lijst met 29 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
14-01-2018 46e Halve van Egmond (14)EgmondEgmond Halve0
08-01-2017 45e Halve van Egmond (19)EgmondEgmond Halve0
10-01-2016 44e Halve van Egmond (25)EgmondEgmond Halve992
12-01-2014 42e Halve van Egmond (32)EgmondEgmond Halve954
13-01-2013 41e Halve van Egmond (12)EgmondEgmond Halve322
08-01-2012 40e Halve van Egmond (9)EgmondEgmond Halve228
09-01-2011 39e Halve van Egmond (7)EgmondEgmond Halve181
11-01-2009 37e Halve van Egmond (7)EgmondEgmond Halve199
13-01-2008 36e Halve van Egmond (7)EgmondEgmond Halve188
14-01-2007 35e Halve van Egmond (2)EgmondEgmond Halve190
08-01-2006 34e Halve van Egmond (3)EgmondEgmond Halve303
13-01-2001 29e Halve van Egmond (1)EgmondEgmond Halve220
09-01-1994 Halve van Egmond (2)EgmondEgmond Halve179
10-01-1993 21e Halve van Egmond (1)EgmondEgmond Halve195
14-01-1990 Halve van Egmond (2)EgmondEgmond Halve184
10-01-1988 Halve van Egmond (2)EgmondEgmond Halve201
10-01-1982 Halve van Egmond (1)EgmondEgmond Halve186
 
Laatste reacties:
Jan Roose: Warmathon..
Jan Roose: Levensduur Van Sporthorloges..
Jan Roose: Hardloopsprokkels..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: Marathon Malaga (2)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (85)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (79)
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: New York City Marathon (2)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
Recente video(s)
26e Inkelcross
26e Inkelcross in Evenement van de week
Tim van den Broeke na 26e Inkelcross
Atletiek Zeeland © 2018