zaterdag 21 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 35e Marathon Rotterdam

Rotterdam, zondag 12 april 2015 - Organisatie: Marathon Rotterdam
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/um/km
Peter van Limbergen (PR)AV'562.50.47  uur  Mannen 40  14.824  4:03
Hans Doolaar (PR 2.53.01) Loopgroep Zeeland2.54.20  uur  Mannen 35  14.522  4:08
Martijn Tissink (PR)Attila2.56.31  uur  Mannen  14.343  4:11
Arjan Beije (PR 2.41.30) Delta Sport2.57.16  uur  Mannen 40  14.282  4:12
Heddie Nieuwdorp (PR 2.51.50) AV'562.58.59  uur  Mannen 55  14.145  4:15
Ramon van de Grift (PR)Kamperland2.59.53  uur  Mannen  14.074  4:16
Dennis Florussen (PR)Scheldesport3.00.16  uur  Mannen 40  14.044  4:16
Emiel Flipse (PR 2.58.48) Loopgroep Zeeland3.06.58  uur  Mannen  13.541  4:26
Piet Abma (PR)Aart Stigter3.08.43  uur  Mannen 55  13.415  4:28
Leonie Ton (PR 3.00.07) Delta Sport3.08.45  uur  Vrouwen 40  13.413  4:28
Frédéric Eliette (PR 2.59.54) Vlissingen3.14.03  uur  Mannen  13.047  4:36
Johan Karelse (PR 3.01.57) AV'563.15.55  uur  Mannen 40  12.922  4:39
Jeroen Klink (PR 3.13.40) Delta Sport3.21.10  uur  Mannen 45  12.585  4:46
Richard van Belzen (PR 3.17.42) Dynamica3.21.25  uur  Mannen 45  12.569  4:46
Endy Slock (PR 3.18.21) Scheldesport3.21.37  uur  Mannen 40  12.557  4:47
Andres de Witte (PR)Scheldesport3.21.50  uur  Mannen 35  12.544  4:47
Annet van der Linde (PR)AV'563.22.05  uur  Vrouwen 40  12.528  4:47
Tonnis van der Tuin (PR)AV'563.24.19  uur  Mannen 50  12.391  4:51
Edwin Klink (PR 3.23.18) Bruinisse3.24.30  uur  Mannen 40  12.380  4:51
Leendert van de Ven (PR 3.18.23) González Running3.25.37  uur  Mannen 50  12.313  4:52
Jan Louws (PR 3.19.21) Middelburg3.26.54  uur  Mannen 55  12.236  4:54
Marcel Sommeijer (PR 3.24.15) Dynamica3.27.15  uur  Mannen 45  12.216  4:55
Leon Loeve (PR 3.13.49) Delta Sport3.27.34  uur  Mannen 40  12.197  4:55
Marcel van Delden (PR 3.19.18) Oost-Souburg3.28.18  uur  Mannen 50  12.154  4:56
Piet Moes (PR 3.16.17) Loopgroep Zeeland3.28.37  uur  Mannen 60  12.136  4:57
John Stroo (PR)Vlissingen3.28.46  uur  Mannen 45  12.127  4:57
Paul Weemaes (PR 3.13.10) Sint Jansteen3.29.16  uur  Mannen 55  12.098  4:58
Olof Hoogesteger (PR 3.24.21) Vlissingen3.31.11  uur  Mannen 40  11.988  5:00
Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03) Goes3.32.34  uur  Mannen  11.910  5:02
Jos Hoebeke (PR)Rilland3.34.32  uur  Mannen  11.801  5:05
Nick Paulusse (PR 3.33.56) Dynamica3.34.33  uur  Mannen 40  11.800  5:05
David Kaljouw (PR)Loopgroep Zeeland3.35.00  uur  Mannen  11.775  5:06
Bram Sturm (PR)Middelburg3.36.21  uur  Mannen  11.702  5:08
Jos Janse (PR 3.31.13) Dynamica3.36.33  uur  Mannen 40  11.691  5:08
Laus de Ridder (PR)Loopgroep Zeeland3.37.01  uur  Mannen 50  11.666  5:09
Bas Goeree (PR)Middelburg3.39.05  uur  Mannen  11.556  5:12
Reinier van Wouwe (PR 3.28.32) Vrouwenpolder3.39.17  uur  Mannen  11.545  5:12
Foeke Roukema (PR 3.19.51) Bruinisse3.39.53  uur  Mannen  11.514  5:13
Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Scheldesport3.39.53  uur  Mannen 60  11.514  5:13
Joep Roseboom (PR)Vlissingen3.40.06  uur  Mannen  11.502  5:13
Nelleke Bosscha (PR)Loopgroep Zeeland3.40.16  uur  Vrouwen  11.494  5:13
Anthony van den Berg (PR)González Running3.40.16  uur  Mannen 45  11.494  5:13
Erwin Scheele (PR)Terneuzen3.40.20  uur  Mannen  11.490  5:13
Jon Herselman (PR 3.17.22) Kapelle-Biezelinge3.40.49  uur  Mannen  11.465  5:14
Richard van Ast (debuut) AV'563.41.51  uur  Mannen 50  11.412  5:15
Dennis van Maldegem (PR)Kapelle-Biezelinge3.42.25  uur  Mannen  11.383  5:16
Michiel Michels (PR 3.25.48) Middelburg3.42.39  uur  Mannen  11.371  5:17
Rudy Neve (PR 3.28.08) VVN3.42.57  uur  Mannen 60  11.355  5:17
Erik Bolleman (PR 3.18.25) Scheldesport3.44.52  uur  Mannen 45  11.259  5:20
Robin Ruitenbeek (PR 3.21.14) Bruinisse3.44.56  uur  Mannen  11.255  5:20
Herman Kuijer (PR 3.09.49) Scheldesport3.48.09  uur  Mannen 55  11.097  5:24
Rob Goedhart (PR)Koudekerke3.48.09  uur  Mannen  11.097  5:24
Mike Zegers (PR 3.39.24) Terneuzen3.48.51  uur  Mannen 45  11.063  5:25
Jan Schot (PR)Middelburg3.49.05  uur  Mannen  11.051  5:26
Merel Hogeweg (PR)Goes3.49.13  uur  Vrouwen  11.045  5:26
Erik van Belle (PR 3.36.53) Vlissingen3.49.42  uur  Mannen  11.022  5:27
Natalie Sinke (PR)Vlissingen3.49.44  uur  Vrouwen 40  11.020  5:27
Leon Zuidhof (PR 3.34.33) Dynamica3.50.10  uur  Mannen 40  10.999  5:27
Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Scheldesport3.50.15  uur  Mannen 55  10.995  5:27
Durby Meijboom (PR)Vlissingen3.50.20  uur  Vrouwen  10.991  5:28
Remco Kapteijn (PR 3.27.36) AV'563.50.32  uur  Mannen 40  10.982  5:28
Gerda de Buck (PR)Vlissingen3.50.36  uur  Vrouwen  10.979  5:28
Rudy Ovaa (PR)Middelburg3.50.54  uur  Mannen  10.964  5:28
William de Jonge (PR 3.29.05) Nieuwdorp3.51.04  uur  Mannen 40  10.957  5:29
Joost Polderdijk (PR 3.42.25) Goes3.51.04  uur  Mannen 40  10.957  5:29
Maurice Eppings (PR 3.48.50) González Running3.51.18  uur  Mannen 50  10.946  5:29
Brian van Geer (PR)Zierikzee3.51.52  uur  Mannen  10.919  5:30
Isto Knaap (PR 3.41.52) Goes3.52.23  uur  Mannen 55  10.894  5:30
Valesca Lefeber (PR 3.38.42) Middelburg3.53.27  uur  Vrouwen  10.845  5:32
Raoul Beuns (PR 3.48.32) Goes3.53.40  uur  Mannen  10.835  5:32
Digna de Boer (ZR Vrouwen 65)Delta Sport3.54.37  uur  Vrouwen 65  10.791  5:34
Andre Houwing (PR 3.54.50) Vlissingen3.56.04  uur  Mannen 65  10.725  5:36
Krista Voorham (PR)Delta Sport3.56.24  uur  Vrouwen 40  10.709  5:36
Hans Minnaard (PR 3.50.23) AV'563.58.01  uur  Mannen 55  10.637  5:38
Dianka Zuiderwijk (PR 3.54.30) AV'563.58.06  uur  Vrouwen 45  10.633  5:39
Christl Rozendaal (PR)AV'563.58.06  uur  Vrouwen 45  10.633  5:39
Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande3.58.16  uur  Mannen  10.625  5:39
Johan de Wolf (PR 3.30.38) Vlissingen3.58.25  uur  Mannen 50  10.619  5:39
Gert Kooiman (PR 3.53.36) Middelburg3.58.34  uur  Mannen  10.612  5:39
Annet van de Kreke (PR 3.49.29) Dynamica3.59.04  uur  Vrouwen 45  10.590  5:40
Jos van Stee (PR 3.58.32) s-Gravenpolder4.00.10  uur  Mannen 45  10.541  5:42
Jeroen Hage (PR 3.55.01) Dynamica4.00.46  uur  Mannen 45  10.515  5:42
Ron Pihl (PR 3.57.44) Oost-Souburg4.00.59  uur  Mannen 45  10.506  5:43
David Scheele (PR)Kloetinge4.01.29  uur  Mannen  10.484  5:43
Andre Meijers (PR 3.45.30) Hoedekenskerke4.01.29  uur  Mannen  10.484  5:43
Marjo Hamelink (PR 3.46.10) Oost-Souburg4.01.51  uur  Mannen 40  10.468  5:44
Tanita van Belzen (debuut) AV'564.01.54  uur  Vrouwen  10.466  5:44
Martyn van den Bos (PR 3.56.24) Heinkenszand4.03.24  uur  Mannen  10.401  5:46
Michael Evers (PR)Middelburg4.03.41  uur  Mannen 40  10.389  5:47
Ellen de Bruijn (PR)RKHAV4.06.22  uur  Vrouwen  10.276  5:50
Jeanet Meeuwse (PR)Arnemuiden4.08.32  uur  Vrouwen 50  10.187  5:53
Wilma Schroevers (PR)Arnemuiden4.08.34  uur  Vrouwen  10.185  5:53
Izak van Maldegem (PR 4.05.24) Kortgene4.09.29  uur  Mannen  10.148  5:55
Sebastiaan van Rijn (PR)Delta Sport4.09.32  uur  Mannen  10.146  5:55
Claudia van Sighem (PR 4.06.06) Westkapelle4.10.22  uur  Vrouwen  10.112  5:56
Wim Vroegop (PR 3.31.48) Scherpenisse4.10.30  uur  Mannen  10.107  5:56
John Gillesse (PR)Vlissingen4.10.40  uur  Mannen  10.100  5:56
Mariette van Vliet (PR)Loopgroep Zeeland4.12.03  uur  Vrouwen  10.044  5:58
Amos Herz (PR)Vlissingen4.12.21  uur  Mannen 50  10.032  5:59
Robin Vogel (PR 3.32.30) Vlissingen4.12.29  uur  Mannen  10.027  5:59
Roel Zwier (PR 3.16.36) Zierikzee4.13.42  uur  Mannen 45  9.979  6:01
Jan Davidse (PR 3.59.29) Oost-Souburg4.14.23  uur  Mannen 55  9.952  6:02
Elsbeth Dingemanse (PR 4.01.50) Gapinge4.14.31  uur  Vrouwen  9.947  6:02
Jacqueline de Bree (PR 3.57.08) Dynamica4.14.46  uur  Vrouwen 45  9.937  6:02
Elza van Alphen (PR)Tholen4.15.01  uur  Vrouwen  9.928  6:03
Richard Geevers (PR 4.08.47) Middelburg4.15.17  uur  Mannen  9.917  6:03
Corina van de Wege (PR 4.13.27) Philippine4.15.24  uur  Vrouwen  9.913  6:03
Dick Hilberdink (PR 4.09.27) Middelburg4.15.59  uur  Mannen  9.890  6:04
Bo Gravestein (PR)Sint-Annaland4.16.17  uur  Vrouwen  9.879  6:04
Mandy Nijhuis (PR)Goes4.17.41  uur  Vrouwen  9.825  6:06
Stephan Schouten (PR)Vlissingen4.17.54  uur  Mannen  9.817  6:07
Jan Minnaard (PR 3.56.40) Yerseke4.18.51  uur  Mannen 45  9.781  6:08
Steven van de Veire (PR 3.43.21) Wielingen4.18.51  uur  Mannen 35  9.781  6:08
Nine Postma (debuut) Middelburg4.19.10  uur  Vrouwen  9.769  6:09
Bouwe Postma (PR 4.13.13) Middelburg4.19.10  uur  Mannen  9.769  6:09
Kees van Belzen (PR 4.08.20) Loopgroep Zeeland4.19.24  uur  Mannen 60  9.760  6:09
Mark Kakes (PR)AV'564.20.24  uur  Mannen 45  9.722  6:10
Hans van Boven (PR 3.43.36) Kapelle-Biezelinge4.23.06  uur  Mannen  9.623  6:14
Leona Olree (PR 4.03.11) Bruinisse4.24.24  uur  Vrouwen  9.575  6:16
Stefan van den Dries (PR 4.05.37) AV'564.24.50  uur  Mannen  9.560  6:17
Heleen Louws (PR)Middelburg4.25.30  uur  Vrouwen 50  9.536  6:18
Mariska Luiten (PR)Middelburg4.25.43  uur  Vrouwen  9.528  6:18
Tanny van As (PR 4.07.22) Tholen4.27.14  uur  Vrouwen 35  9.474  6:20
Robert Eerland (PR)Oost-Souburg4.28.10  uur  Mannen 50  9.441  6:21
Jan Dominicus (PR 4.15.29) Middelburg4.28.15  uur  Mannen 45  9.438  6:21
Monique Kochanowski (PR)Middelburg4.28.22  uur  Vrouwen  9.434  6:22
Piet de Zeeuw (PR 3.42.03) Terneuzen4.28.31  uur  Mannen  9.428  6:22
Jean-Paul Chermin (PR)Vlissingen4.29.04  uur  Mannen  9.409  6:23
Jan Jobse (PR)Dynamica4.29.46  uur  Mannen 65  9.385  6:24
Corné Rasenberg (PR 4.09.18) Aagtekerke4.30.37  uur  Mannen  9.355  6:25
Carolien Wisse (PR 4.31.04) Grijpskerke4.33.12  uur  Vrouwen  9.267  6:28
Jolanda Markx (PR)Oost-Souburg4.33.39  uur  Vrouwen  9.252  6:29
Peter-Paul Stokvis (PR 4.01.04) Kortgene4.37.39  uur  Mannen  9.118  6:35
Aminata Camara (PR)Westkapelle4.40.37  uur  Vrouwen  9.022  6:39
Wendy van der Heide (PR 4.36.14) Vlissingen4.42.25  uur  Vrouwen  8.964  6:42
Gerda Leerstra (debuut) Bruinisse4.43.03  uur  Vrouwen  8.944  6:42
Jan Deurloo (debuut) Bruinisse4.43.03  uur  Mannen  8.944  6:42
John Kommer (PR 3.25.31) Delta Sport4.43.44  uur  Mannen 45  8.923  6:43
Caroline Verwijs (PR)Kapelle-Biezelinge4.45.53  uur  Vrouwen  8.856  6:47
Theo de Bie (PR 4.39.14) Kortgene4.47.18  uur  Mannen  8.812  6:49
Dick Hoogesteger (PR 3.17.24) Heinkenszand4.47.27  uur  Mannen 45  8.807  6:49
Bram Verwijs (debuut) Kapelle-Biezelinge4.49.44  uur  Mannen  8.738  6:52
Gerrie Melse (PR)Middelburg4.50.50  uur  Mannen  8.705  6:54
Esther van Sluijs (PR 4.23.19) AV'564.52.09  uur  Vrouwen 40  8.666  6:55
Adrienne Jansen (debuut) s-Heer Arendskerke4.52.22  uur  Vrouwen  8.659  6:56
Marjan Ririhena (PR 4.02.23) Middelburg4.53.22  uur  Vrouwen  8.630  6:57
Marleen Hendrikse (PR)Westkapelle4.54.13  uur  Vrouwen  8.605  6:58
Jan Jasperse (PR 3.24.07) Vlissingen4.54.28  uur  Mannen  8.598  6:59
Wil Oudshoorn (PR 4.03.49) Goes4.56.50  uur  Mannen  8.529  7:02
Raymond Anthonise (PR 4.35.18) s-Gravenpolder4.58.48  uur  Mannen  8.473  7:05
Ferry Tadema (debuut) Middelburg5.01.35  uur  Mannen  8.395  7:09
Alexander van Keulen (PR 4.29.35) Kloetinge5.01.56  uur  Mannen 40  8.385  7:09
Lenny Caljouw (PR)Loopgroep Zeeland5.03.08  uur  Vrouwen  8.352  7:11
Eric Sinke (PR 4.43.14) Middelburg5.10.44  uur  Mannen  8.148  7:22
Antoine Verdonk (PR 3.49.59) Tholen5.19.04  uur  Mannen  7.935  7:34
Jurgen Dingemanse (PR 4.47.31) Biggekerke5.30.01  uur  Mannen  7.671  7:49
 
10 km >>> Zeeuws record staat met 29.02 vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/um/km
Pieter Wisse (PR 37.57) Dynamica39.12  min  Mannen 45  15.306  3:55
Pieter Wisse (PR 36.25) Dynamica40.07  min  Mannen  14.956  4:01
Geo Walraad (PR)Vlissingen41.10  min  Mannen  14.575  4:07
Edwin van Prooijen (debuut) s-Heerenhoek46.57  min  Mannen  12.780  4:42
Stefan Willemsen (debuut) Middelburg47.36  min  Mannen  12.605  4:46
Naiyana van Maldegem (PR)Kapelle-Biezelinge49.45  min  Vrouwen  12.060  4:59
Marcel van Gilst (PR)Goes50.07  min  Mannen  11.972  5:01
Steven Slock (PR 49.29) Axel51.15  min  Mannen  11.707  5:08
Willem-Jan Manten (PR 46.53) AV'5651.59  min  Mannen 40  11.542  5:12
Maroeska Ars (PR 49.56) AV'5652.41  min  Vrouwen 40  11.389  5:16
Jurgen Philipsen (PR 51.51) Middelburg52.46  min  Mannen  11.371  5:17
Arwin Schot (PR)Delta Sport52.52  min  Mannen 45  11.349  5:17
Femke Beijer (PR 53.10) Delta Sport53.34  min  Vrouwen  11.201  5:21
Marielle Simonse (PR)AV'5653.38  min  Vrouwen 40  11.187  5:22
Michel de Meijer (PR 50.49) Cadzand53.45  min  Mannen  11.163  5:23
Jorien Buijs (PR)Vlissingen54.18  min  Vrouwen  11.050  5:26
Harry Buijs (debuut) Oost-Souburg54.18  min  Mannen  11.050  5:26
Cathie Griep (PR 50.33) AV'5654.46  min  Vrouwen 40  10.956  5:29
Jacqueline Willemsen (PR)Middelburg55.19  min  Vrouwen  10.847  5:32
Tono Wondergem (PR 51.44) Westkapelle55.42  min  Mannen 50  10.772  5:34
Sandra Haazebroek (PR)Oost-Souburg56.20  min  Vrouwen0  10.651  5:38
Inger van Boven (PR)AV'5656.59  min  Vrouwen  10.529  5:42
Tamara Schöningh (PR)Middelburg57.34  min  Vrouwen 35  10.423  5:45
Leo van Driel (PR)Loopgroep Zeeland57.35  min  Mannen 55  10.420  5:46
Corinne Hannewijk (PR)Vlissingen57.45  min  Vrouwen  10.390  5:47
Sylvia Glerum (PR 53.42) Zierikzee58.08  min  Vrouwen  10.321  5:49
Carlo Schollen (PR)Middelburg58.23  min  Mannen  10.277  5:50
Nicky Ganseman (PR 57.39) Goes58.23  min  Vrouwen  10.277  5:50
Caroline Ganseman (PR 53.09) AV'5658.36  min  Vrouwen 45  10.239  5:52
Paul Dieleman (PR 47.50) Terneuzen59.24  min  Mannen  10.101  5:56
Judith van Biemen (PR 55.59) Kapelle-Biezelinge59.45  min  Vrouwen  10.042  5:59
Els van Zwieten (PR 56.04) Delta Sport1.01.14  uur  Vrouwen  9.799  6:07
Demi Engelaar (debuut) Wielingen1.01.19  uur  Vrouwen  9.785  6:08
Johan Rijkeboer (PR 49.42) Middelburg1.01.49  uur  Mannen  9.706  6:11
Jeanne Rijkeboer (PR)Middelburg1.01.50  uur  Vrouwen  9.704  6:11
Steven Vrolijk (debuut) Goes1.01.55  uur  Mannen  9.690  6:12
Lenneke Ruijsink (PR 50.51) AV'561.01.56  uur  Vrouwen  9.688  6:12
Jolanda Schot (PR 56.20) Delta Sport1.02.38  uur  Vrouwen 45  9.580  6:16
Barry Breemer (PR 47.54) Goes1.03.06  uur  Mannen  9.509  6:19
Jacqueline Meijers (PR 58.36) Hoedekenskerke1.03.17  uur  Vrouwen  9.481  6:20
Gisela Nijsse (PR 53.49) Oud-Sabbinge1.03.28  uur  Vrouwen  9.454  6:21
Marijke Moes (PR 1.01.17) Koudekerke1.07.05  uur  Vrouwen  8.944  6:43
Cindy Scharloo (PR)Veere1.07.17  uur  Vrouwen  8.918  6:44
Anita van Dieren (debuut) Kapelle-Biezelinge1.09.26  uur  Vrouwen  8.641  6:57
Mariska Dingemanse (PR 1.08.34) Vlissingen1.13.40  uur  Vrouwen  8.145  7:22
John Visser (PR 1.08.32) Vlissingen1.13.40  uur  Mannen  8.145  7:22
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.617 seconden nodig om deze lijst met 202 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
08-04-2018 38e Marathon Rotterdam (99)RotterdamMarathon Rotterdam0
09-04-2017 37e Marathon Rotterdam (98)RotterdamMarathon Rotterdam0
10-04-2016 36e Marathon Rotterdam (110)RotterdamMarathon Rotterdam1325
13-04-2014 34e Marathon Rotterdam (229)RotterdamMarathon Rotterdam2146
14-04-2013 33e Marathon Rotterdam (56)RotterdamMarathon Rotterdam418
15-04-2012 32e Marathon Rotterdam (109)RotterdamMarathon Rotterdam377
10-04-2011 31e Marathon Rotterdam (92)RotterdamMarathon Rotterdam325
11-04-2010 30e Marathon Rotterdam (52)RotterdamMarathon Rotterdam281
05-04-2009 29e Marathon Rotterdam (106)RotterdamMarathon Rotterdam294
13-04-2008 28e Marathon Rotterdam (97)RotterdamMarathon Rotterdam274
15-04-2007 27e Marathon Rotterdam (65)RotterdamMarathon Rotterdam301
09-04-2006 26e Marathon Rotterdam (86)RotterdamMarathon Rotterdam266
10-04-2005 25e Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam289
04-04-2004 24e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam244
13-04-2003 23e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam258
21-04-2002 22e Marathon Rotterdam (15)RotterdamMarathon Rotterdam244
22-04-2001 21e Marathon Rotterdam (11)RotterdamMarathon Rotterdam254
16-04-2000 20e Marathon Rotterdam (21)RotterdamMarathon Rotterdam254
18-04-1999 19e Marathon Rotterdam (14)RotterdamMarathon Rotterdam255
19-04-1998 18e Marathon Rotterdam (13)RotterdamMarathon Rotterdam236
20-04-1997 17e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam272
28-04-1996 16e Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam248
23-04-1995 15e Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam229
17-04-1994 Marathon Rotterdam (13)RotterdamMarathon Rotterdam248
18-04-1993 Marathon Rotterdam (9)RotterdamMarathon Rotterdam244
05-04-1992 Marathon Rotterdam (17)RotterdamMarathon Rotterdam245
21-04-1991 Marathon Rotterdam (5)RotterdamMarathon Rotterdam230
22-04-1990 Marathon Rotterdam (4)RotterdamMarathon Rotterdam227
17-04-1988 Marathon Rotterdam (2)RotterdamMarathon Rotterdam221
18-04-1987 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam214
19-04-1986 Marathon Rotterdam (8)RotterdamMarathon Rotterdam242
20-04-1985 Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam242
14-04-1984 Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam240
23-05-1981 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam208
06-07-1974 Marathon Rotterdam (4)RotterdamMarathon Rotterdam246
 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: NK Masters Gouda (1)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
Atletiek Zeeland © 2018