vrijdag 21 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande (71)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 31e Zevenheuvelenloop

Nijmegen, zondag 16 november 2014 - Organisatie: Zevenheuvelenloop
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/um/km
Wouter Jansen (PR 46.47) Cifla48.09  min  Mannen  18.692  3:13
Martijn de Kok (PR 50.20) Dynamica51.01  min  Mannen  17.641  3:24
Jorim Scheele (PR)Atletiek Maastricht51.24  min  Mannen  17.510  3:26
Edwin de la Ruelle (PR 51.31) RKHAV52.33  min  Mannen 45  17.127  3:30
Mark Verhage (PR 54.25) Scheldesport55.16  min  Mannen  16.285  3:41
Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport55.51  min  Mannen 40  16.115  3:43
Erik Cappon (PR 52.35) Wielingen56.47  min  Mannen 45  15.850  3:47
Peter van Limbergen (PR 55.24) AV'5656.49  min  Mannen 40  15.840  3:47
Edwin van Alphen (PR)Dynamica58.08  min  Mannen 40  15.482  3:53
Laurent van Nieuwenhuijze (PR 54.20) AV'5658.16  min  Mannen  15.446  3:53
Aart Joziasse (PR 57.56) Middelburg58.53  min  Mannen 45  15.284  3:56
Peter Slits (PR)Wielingen58.54  min  Mannen 45  15.280  3:56
Esther Platteeuw (PR)Scheldesport58.55  min  Vrouwen  15.276  3:56
Jan Willem Rietberg (debuut) Loopgroep Zeeland59.57  min  Mannen 35  15.013  4:00
Hanco van Keulen (PR 59.05) Ritthem59.58  min  Mannen 40  15.008  4:00
Danny de Leeuw (PR 57.02) AV'561.01.21  uur  Mannen  14.670  4:05
Erik de Kraker (PR 1.00.14) Loopgroep Zeeland1.01.25  uur  Mannen 40  14.654  4:06
Dennis Bootsgezel (PR 1.00.18) Dynamica1.02.14  uur  Mannen 35  14.462  4:09
Ron Timmermans (PR)Dynamica1.03.36  uur  Mannen 45  14.151  4:14
Erik van Belle (PR)Vlissingen1.04.16  uur  Mannen  14.004  4:17
Jos Meeuwse (PR 1.00.59) Dynamica1.04.44  uur  Mannen 50  13.903  4:19
Nick Paulusse (PR)Dynamica1.05.09  uur  Mannen 40  13.814  4:21
Frans Bos (PR 1.02.53) Dynamica1.05.15  uur  Mannen 65  13.793  4:21
Bas Goeree (PR)Middelburg1.06.01  uur  Mannen  13.633  4:24
Gerwin Zondervan (PR 1.04.54) Kapelle-Biezelinge1.06.54  uur  Mannen 45  13.453  4:28
Ruud Fredriks (PR)AV'561.07.08  uur  Mannen 60  13.406  4:29
Marjo Hamelink (PR 1.05.25) Oost-Souburg1.07.19  uur  Mannen  13.370  4:29
Arthur Pouwelse (PR)Middelburg1.07.26  uur  Mannen 50  13.347  4:30
Sicco Jongema (PR 1.05.35) Middelburg1.07.28  uur  Mannen  13.340  4:30
Frank Schoonwater (debuut) Vlissingen1.07.50  uur  Mannen  13.268  4:31
John Overweel (PR 51.42) Dynamica1.08.01  uur  Mannen 60  13.232  4:32
Mike Zegers (PR)Terneuzen1.08.04  uur  Mannen 40  13.222  4:32
Michael Evers (PR)Middelburg1.08.21  uur  Mannen 40  13.168  4:33
Rene Florussen (PR 1.05.58) Scheldesport1.08.23  uur  Mannen  13.161  4:34
Rob Jeras (PR 1.08.31) Middelburg1.08.41  uur  Mannen  13.104  4:35
Johan Joziasse (PR 1.07.59) Middelburg1.08.45  uur  Mannen  13.091  4:35
Jeroen Franssen (PR)Vlissingen1.08.53  uur  Mannen  13.066  4:36
Co de Feijter (PR 1.06.25) Delta Sport1.09.00  uur  Mannen 50  13.043  4:36
Joost Polderdijk (PR)Goes1.09.06  uur  Mannen 40  13.025  4:36
Marcel Engel (PR)Zierikzee1.09.08  uur  Mannen 45  13.018  4:37
Roy Klop (PR)Bruinisse1.09.17  uur  Mannen  12.990  4:37
Paul Arends (PR 1.08.32) AV'561.09.34  uur  Mannen 40  12.937  4:38
Johan Fredriks (debuut) AV'561.09.38  uur  Mannen  12.925  4:39
Caroline Veringa (PR)Dynamica1.09.54  uur  Vrouwen 40  12.876  4:40
Johan Ovaa (debuut) Koudekerke1.11.00  uur  Mannen  12.676  4:44
Ronald de Bert (PR 1.10.51) Vlissingen1.11.00  uur  Mannen  12.676  4:44
Danny Dijke (PR 1.10.56) Oost-Souburg1.11.08  uur  Mannen  12.652  4:45
Jos Lampert (PR)Koudekerke1.11.41  uur  Mannen  12.555  4:47
Marian van Dijk (PR 1.10.12) Dynamica1.11.42  uur  Vrouwen 45  12.552  4:47
Shirley de Graaff (PR)Vlissingen1.11.48  uur  Vrouwen  12.535  4:47
Sandra Joziasse (PR 1.11.37) Dynamica1.11.48  uur  Vrouwen 35  12.535  4:47
Auke ten Bruggencate (debuut) Vlissingen1.11.55  uur  Mannen 45  12.514  4:48
Leo de Leeuw (PR 49.29) AV'561.11.58  uur  Mannen 50  12.506  4:48
Willem de Leeuw (PR 1.08.27) Goes1.11.59  uur  Mannen  12.503  4:48
Rob Landa (debuut) Kwadendamme1.12.05  uur  Mannen 40  12.486  4:48
Jan-Willem Huiszoon (PR)Arnemuiden1.13.17  uur  Mannen  12.281  4:53
Astrid Verhage (PR 1.09.55) Zuiddorpe1.13.39  uur  Vrouwen  12.220  4:55
Amos Herz (PR 1.13.13) Vlissingen1.13.39  uur  Mannen 45  12.220  4:55
Marcel de Witte (PR 1.08.03) Ritthem1.14.22  uur  Mannen  12.102  4:57
Jack Suijkerbuijk (PR 1.08.30) Diomedon1.15.22  uur  Mannen 55  11.942  5:01
Jac Hoek (PR 1.04.16) Dynamica1.15.46  uur  Mannen 55  11.879  5:03
John van den Heuvel (PR 1.05.47) Vlissingen1.16.08  uur  Mannen  11.821  5:05
Willem-Jan Manten (debuut) AV'561.16.48  uur  Mannen 40  11.719  5:07
Esther van Sluijs (PR 1.16.34) AV'561.17.42  uur  Vrouwen 40  11.583  5:11
Cathie Griep (PR)AV'561.18.25  uur  Vrouwen 40  11.477  5:14
Richard Geevers (debuut) Middelburg1.18.34  uur  Mannen  11.455  5:14
Tanita van Belzen (PR 1.17.07) AV'561.19.07  uur  Vrouwen  11.376  5:16
Rudy van Sluijs (debuut) Oost-Souburg1.19.28  uur  Mannen  11.326  5:18
Marcel Dekker (PR)Zierikzee1.19.49  uur  Mannen 50  11.276  5:19
John Pleijte (PR 1.18.48) Vlissingen1.19.50  uur  Mannen  11.273  5:19
Corné Rasenberg (PR 1.15.47) Aagtekerke1.20.03  uur  Mannen  11.243  5:20
Wim Zuijddijk (PR 1.16.24) Kruiningen1.20.14  uur  Mannen  11.217  5:21
Claudia van Sighem (PR 1.17.49) Westkapelle1.20.17  uur  Vrouwen  11.210  5:21
Piet Jansen (PR)Tholen1.20.28  uur  Mannen  11.185  5:22
Els Arends (PR)AV'561.20.33  uur  Vrouwen 45  11.173  5:22
Marieke Padmoes (PR)AV'561.21.08  uur  Vrouwen 35  11.093  5:25
Leo Goedegebure (PR 1.18.03) s-Heer Arendskerke1.21.14  uur  Mannen  11.079  5:25
Hennie Schneider (debuut) Kapelle-Biezelinge1.21.38  uur  Mannen  11.025  5:27
Peter Kersten (PR 1.20.06) Middelburg1.21.42  uur  Mannen  11.016  5:27
Nancy Hajos (PR)Middelburg1.21.42  uur  Vrouwen  11.016  5:27
Peter Buse (debuut) Vlissingen1.22.20  uur  Mannen  10.931  5:29
Bram van Hoeve (debuut) Terneuzen1.22.45  uur  Mannen  10.876  5:31
Theo Engel (PR 1.20.45) Zierikzee1.22.46  uur  Mannen  10.874  5:31
Wim Focke (debuut) Middelburg1.23.03  uur  Mannen  10.837  5:32
Arian de Visser (PR 1.21.52) Grijpskerke1.23.09  uur  Mannen  10.824  5:33
Arthur Stijns (PR 1.21.41) Oudelande1.23.31  uur  Mannen 65  10.776  5:34
Fred Peelen (PR 1.23.06) s-Gravenpolder1.23.32  uur  Mannen  10.774  5:34
Jan Boonman (PR 1.21.51) Axel1.23.43  uur  Mannen  10.751  5:35
Arjen Jeras (PR 1.24.07) Middelburg1.24.40  uur  Mannen  10.630  5:39
Niek Hesp (PR 1.22.37) Goes1.24.47  uur  Mannen  10.615  5:39
Daniella Evers (PR 1.20.36) Middelburg1.26.03  uur  Vrouwen 35  10.459  5:44
Eddie van de Hage (debuut) s-Heer Abtskerke1.26.43  uur  Mannen 40  10.379  5:47
Leen Nieuwenhuijze (debuut) s-Heer Arendskerke1.26.44  uur  Mannen  10.377  5:47
Adrienne Jansen (PR)s-Heer Arendskerke1.26.46  uur  Vrouwen  10.373  5:47
Dorien van Impelen (PR 1.24.49) Middelburg1.26.53  uur  Vrouwen  10.359  5:48
Anne van de Swaluw (debuut) Kwadendamme1.27.09  uur  Vrouwen  10.327  5:49
Petra van den Doel (PR 1.25.19) Delta Sport1.27.42  uur  Vrouwen 45  10.262  5:51
Ria Fredriks (PR)AV'561.27.58  uur  Vrouwen  10.231  5:52
Hans Crielaard (debuut) Oost-Souburg1.28.29  uur  Mannen  10.171  5:54
Annemieke Wondergem (PR 1.27.51) Middelburg1.28.55  uur  Vrouwen  10.122  5:56
Ornella Landa (debuut) Kwadendamme1.29.14  uur  Vrouwen 40  10.086  5:57
Willy Lastdrager (PR 1.28.48) Middelburg1.29.24  uur  Vrouwen  10.067  5:58
Esther Brouwer (debuut) Vlissingen1.29.26  uur  Vrouwen  10.063  5:58
Annemarie de Visser (PR)Grijpskerke1.29.27  uur  Vrouwen  10.061  5:58
Carla Zegers (PR 1.16.33) RKHAV1.29.29  uur  Vrouwen 45  10.058  5:58
Annet van Hal (PR 1.20.37) Loopgroep Zeeland1.30.18  uur  Vrouwen 35  9.967  6:01
Marjan Ririhena (PR 1.17.18) Middelburg1.30.31  uur  Vrouwen  9.943  6:02
Karien de Meij (debuut) AV'561.31.34  uur  Vrouwen 45  9.829  6:06
Ankie Kersten (PR 1.31.38) Middelburg1.32.17  uur  Vrouwen  9.753  6:09
Vera Story-volkers (debuut) Middelburg1.33.52  uur  Vrouwen  9.588  6:15
Joachim Meerman (PR 1.31.46) Kapelle-Biezelinge1.34.03  uur  Mannen  9.569  6:16
Jeanine Vermue (PR 1.31.59) Goes1.34.17  uur  Vrouwen  9.546  6:17
Simone van Eck (PR 1.33.09) AV'561.35.32  uur  Vrouwen 50  9.421  6:22
Peter van den Broeke (PR 1.40.40) Middelburg1.46.02  uur  Mannen 55  8.488  7:04
Conrad de Ridder (debuut) Vlissingen1.49.31  uur  Mannen  8.218  7:18
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.316 seconden nodig om deze lijst met 115 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
19-11-2017 34e Zevenheuvelenloop (72)NijmegenZevenheuvelenloop0
20-11-2016 33e Zevenheuvelenloop (116)NijmegenZevenheuvelenloop732
15-11-2015 32e Zevenheuvelenloop (148)NijmegenZevenheuvelenloop1288
17-11-2013 30e Zevenheuvelenloop (127)NijmegenZevenheuvelenloop1880
18-11-2012 29e Zevenheuvelenloop (39)NijmegenZevenheuvelenloop398
20-11-2011 28e Zevenheuvelenloop (36)NijmegenZevenheuvelenloop321
21-11-2010 27e Zevenheuvelenloop (31)NijmegenZevenheuvelenloop261
15-11-2009 26e Zevenheuvelenloop (57)NijmegenZevenheuvelenloop299
16-11-2008 25e Zevenheuvelenloop (50)NijmegenZevenheuvelenloop277
18-11-2007 24e Zevenheuvelenloop (46)NijmegenZevenheuvelenloop306
19-11-2006 23e Zevenheuvelenloop (19)NijmegenZevenheuvelenloop245
20-11-2005 22e Zevenheuvelenloop (29)NijmegenZevenheuvelenloop270
21-11-2004 21e Zevenheuvelenloop (14)NijmegenZevenheuvelenloop246
20-11-2003 20e Zevenheuvelenloop (41)NijmegenZevenheuvelenloop292
17-11-2002 19e Zevenheuvelenloop (12)NijmegenZevenheuvelenloop254
11-11-2001 18e Zevenheuvelenloop (2)NijmegenZevenheuvelenloop231
19-11-2000 17e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop225
24-05-1999 16e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop220
24-05-1998 15e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop225
16-11-1997 14e Zevenheuvelenloop (21)NijmegenZevenheuvelenloop242
17-11-1996 13e Zevenheuvelenloop (10)NijmegenZevenheuvelenloop370
19-11-1995 12e Zevenheuvelenloop (9)NijmegenZevenheuvelenloop260
20-11-1994 11e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop248
21-11-1993 10e Zevenheuvelenloop (4)NijmegenZevenheuvelenloop254
15-11-1992 9e Zevenheuvelenloop (3)NijmegenZevenheuvelenloop254
17-11-1991 8e Zevenheuvelenloop (3)NijmegenZevenheuvelenloop230
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
marath Marlon Roels (PR)3.08.07  M45
marath Paola van Gilst (PR)3.09.15  V45
marath Ada Geuze (PR)3.17.39  V35
marath Michel Ridderhof (PR 3.19.10)3.24.00  M45
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018