zondag 24 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: NK baan Senioren Utrecht
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Kramp Run

Varsseveld, zaterdag 7 september 2013 - Organisatie: Kramp Run
5 km >>> Zeeuws record staat met 15.08 vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Tommy Staal (ZR Jongens A + PR)AV'5615.09  min  Jongens A  19.802  3:02
Erwin Adan (debuut) Dynamica15.40  min  Mannen  19.149  3:08
Esther Platteeuw (PR)Scheldesport18.46  min  Vrouwen  15.986  3:45
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.044 seconden nodig om deze lijst met 3 prestaties samen te stellen.

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
10-09-2016 Kramp Run (1)VarsseveldKramp Run111
12-09-2015 Kramp Run (1)VarsseveldKramp Run389
13-09-2014 Kramp Run (1)VarsseveldKramp Run605
 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
24-06: NK baan Senioren Utrecht (6)
3000 m Tim van den Broeke (PR 9.05.03)9.22.97  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.57.84  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.14.18)2.19.94  Vse
200 m Mariska Bun (PR 25.43)25.76  Vse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.41  Vse
verspr Joeri van der Hooft (PR 7.27)7.13  Mse
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
1500 m Bereket Petersen (PR 4.07.45)4.11.86  JoB
1500 m Wouter Schets (PR 4.34.93)4.36.91  JoB
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.59.70  Mse
400 m Paavo de Leng (PR)57.65  JoB
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.50.50  M65
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.16.33  M55
marath Henny Strating (PR 3.38.14)3.39.33  V50
marath Ingrid Koene (PR 3.28.34)3.41.08  V55
marath Arthur van Aartsen (PR 3.18.18)3.47.05  M40
marath Robert Carol (PR 3.15.57)4.03.42  M50
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
10 km Arnoud Rijk (PR 38.41)38.56  Mse
10 km Arco Melissant (PR)39.29  M35
10 km Ruben Boutens (PR 38.57)40.54  Mse
10 km Theo Engel (PR 47.05)51.53  Mse
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: NK Masters Gouda (1)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
Atletiek Zeeland © 2018