maandag 21 mei 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
ma 21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
wo 30-05: Hoek Run
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge
vr 01-06: Track Meeting Utrecht
za 02-06: Putbosmeeting Oordegem
za 02-06: Ladiesrun Goes
do 07-06: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg
za 09-06: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht
za 09-06: 47e Gouden Spike Leiden
di 12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
za 16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
vr 27-04: Koningsloop Oostburg
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (66)
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (505)
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden (88)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 26e Groet uit Schoorl Run

Schoorl, zondag 16 februari 2003 - Organisatie: Groet Uit Schoorl
30 km >>> Zeeuws record staat met 1.46.24 vanaf 16-02-2003 op naam van Irma Heeren <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Irma Heeren (ZR Vrouwen 35 + PR)Sp.Walcheren1.46.24  uur  Vrouwen 35  16.917  3:33
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.014 seconden nodig om deze lijst met 1 prestaties samen te stellen.

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
11-02-2018 41e Groet uit Schoorl Run (8)SchoorlGroet Uit Schoorl0
12-02-2017 40e Groet uit Schoorl Run (5)SchoorlGroet Uit Schoorl0
14-02-2016 39e Groet uit Schoorl Run (2)SchoorlGroet Uit Schoorl443
08-02-2015 38e Groet uit Schoorl Run (6)SchoorlGroet Uit Schoorl847
09-02-2014 37e Groet uit Schoorl Run (7)SchoorlGroet Uit Schoorl811
10-02-2013 36e Groet uit Schoorl Run (7)SchoorlGroet Uit Schoorl338
12-02-2012 35e Groet uit Schoorl Run (6)SchoorlGroet Uit Schoorl344
13-02-2011 34e Groet uit Schoorl Run (4)SchoorlGroet Uit Schoorl233
14-02-2010 33e Groet uit Schoorl Run (8)SchoorlGroet Uit Schoorl233
08-02-2009 32e Groet uit Schoorl Run (2)SchoorlGroet Uit Schoorl286
10-02-2008 31e Groet uit Schoorl Run (7)SchoorlGroet Uit Schoorl224
11-02-2007 30e Groet uit Schoorl Run (3)SchoorlGroet Uit Schoorl250
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.61  Mse
400 m Pelle Gelderblom (PR 49.73)50.42  Mse
400 m Evan de Schrijver (PR 50.02)50.58  Mse
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
10 EM Edwin de la Ruelle (PR 55.51)1.01.23  M50
10 EM Geert Waelput (PR)1.04.55  M45
10 EM Marnix van den Brande (PR)1.11.05  Mse
10 EM Philip Vioen (PR)1.12.50  Mse
10 EM Imo Jongepier (PR)1.33.03  M65
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Niek den Exter (PR)15.13.28  Mse
800 m Maaike de Kreek (PR 2.23.88)2.30.71  MeA
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
1000 m Hassan Mahamed (PR)2.51.08  JoA
1000 m Wouter Schets (PR 2.55.03)2.55.16  JoB
1000 m Shirin van Anrooij (PR)2.56.05  MeB
1000 m Franklin van Anrooij (PR 2.41.87)2.56.07  Mse
1000 m Aniek Aper (PR 2.57.17)2.59.62  Vse
1000 m Emma van Mourik (PR 3.16.31)3.30.90  Vse
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.37  M60
5 km Patrick de Vos (PR)15.27  Mse
5 km Franklin van Anrooij (PR)16.16  Mse
5 km Sergio Harinck (PR 16.21)16.24  JoA
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (99)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 13e Venloop (45)
Atletiek Zeeland © 2018