zaterdag 21 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
Recente uitslagen meer uitslagen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 30e Zevenheuvelenloop

Nijmegen, zondag 17 november 2013 - Organisatie: Zevenheuvelenloop
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Wouter Jansen (PR 46.47) Cifla48.33  min  Mannen  18.538  3:145.15826
Erwin Harmes (PR 48.02) Dynamica48.54  min  Mannen  18.405  3:165.11808
Martijn de Kok (PR)Dynamica50.20  min  Mannen  17.881  3:214.97738
Edwin de la Ruelle (PR 51.31) RKHAV52.01  min  Mannen 45  17.302  3:284.81659
Jorim Scheele (PR 51.24) Atletiek Maastricht52.30  min  Mannen  17.143  3:304.76638
Sjaak Brouwer (PR 55.05) Dynamica55.46  min  Mannen 45  16.139  3:434.48500
Martijn Tissink (PR 53.49) Attila55.56  min  Mannen  16.091  3:444.47494
Sjaak Luteijn (PR 49.53) LPK56.02  min  Mannen 55  16.062  3:444.46490
Danny de Leeuw (PR)AV'5657.02  min  Mannen  15.780  3:484.38452
Mark Verhage (PR 54.10) Scheldesport57.09  min  Mannen  15.748  3:494.37447
Leo de Leeuw (PR 49.29) AV'5657.11  min  Mannen 50  15.739  3:494.37446
Edward de Leng (PR 55.27) Dynamica57.17  min  Mannen 50  15.711  3:494.36442
Frank Houweling (PR)Goes57.59  min  Mannen 35  15.522  3:524.31417
Marianne de Kok (PR 57.05) Dynamica58.01  min  Vrouwen 40  15.513  3:524.31464
Sander van Doorn (PR 56.18) Zaamslag59.14  min  Mannen  15.194  3:574.22373
Aart Joziasse (PR 57.56) Middelburg59.46  min  Mannen 45  15.059  3:594.18355
Jan de Wilde (PR 48.54) AV'5659.57  min  Mannen 55  15.013  4:004.17349
Dennis Bootsgezel (PR)Dynamica1.00.18  uur  Mannen  14.925  4:014.15337
Erik Cappon (PR 52.35) Wielingen1.01.02  uur  Mannen 45  14.746  4:044.10314
Erik de Kraker (PR 1.00.14) Loopgroep Zeeland1.02.01  uur  Mannen 40  14.512  4:084.03284
John Overweel (PR 51.42) Dynamica1.02.05  uur  Mannen 60  14.497  4:084.03282
Esther Vermue (PR 58.28) Rotterdam Atletiek1.02.25  uur  Vrouwen  14.419  4:104.01304
Berry Simonse (PR 1.00.26) AV'561.02.35  uur  Mannen  14.381  4:103.99267
Pascal Eltink (PR)Dynamica1.02.39  uur  Mannen 40  14.366  4:113.99265
Jos Meeuwse (PR 1.00.59) Dynamica1.02.40  uur  Mannen 50  14.362  4:113.99265
Remi Louwerse (PR)Dynamica1.02.42  uur  Mannen  14.354  4:113.99264
Ivar van den Bos (debuut) Dynamica1.02.45  uur  Mannen 35  14.343  4:113.98263
Frans Bos (ZR Mannen 65 + PR)Dynamica1.02.53  uur  Mannen 65  14.312  4:123.98259
Patrick Vogel (PR 1.02.39) Middelburg1.03.15  uur  Mannen 45  14.229  4:133.95248
Wijbrand Boonstra (PR)Goes1.03.21  uur  Mannen 45  14.207  4:133.95246
Walter-Niels Luitwieler (PR)Goes1.04.06  uur  Mannen  14.041  4:163.90225
Edwin van Alphen (PR 58.08) Dynamica1.04.09  uur  Mannen 40  14.030  4:173.90224
Marjo Hamelink (PR)Oost-Souburg1.05.25  uur  Mannen  13.758  4:223.82192
Sicco Jongema (PR)Middelburg1.05.35  uur  Mannen 45  13.723  4:223.81188
Erik van Belle (PR 1.04.16) Vlissingen1.05.35  uur  Mannen 45  13.723  4:223.81188
Co de Feijter (PR)Delta Sport1.06.25  uur  Mannen 50  13.551  4:263.76168
Nick Paulusse (PR 1.05.09) Dynamica1.06.40  uur  Mannen 40  13.500  4:273.75163
Paola van Gilst (PR 1.02.50) AV'561.06.53  uur  Vrouwen 40  13.456  4:283.74176
Maurice Steketee (PR 1.05.01) Middelburg1.06.55  uur  Mannen  13.450  4:283.74157
Berry Knibbeler (PR)Scheldesport1.07.36  uur  Mannen 50  13.314  4:303.70142
Evert Kuijk (debuut) Terneuzen1.07.36  uur  Mannen 45  13.314  4:303.70142
Bas Goeree (PR 1.06.01) Middelburg1.07.46  uur  Mannen  13.281  4:313.69139
Marcel de Witte (PR)Ritthem1.08.03  uur  Mannen  13.226  4:323.67133
Wim Dingemanse (PR 1.05.26) Grijpskerke1.08.06  uur  Mannen 50  13.216  4:323.67132
Frank Ocké (debuut) Loopservice.nl1.08.11  uur  Mannen 45  13.200  4:333.67130
Johan de Vlieger (PR 48.00) Dynamica1.08.18  uur  Mannen 55  13.177  4:333.66128
Bas de Nooijer (PR 59.19) Dynamica1.08.20  uur  Mannen  13.171  4:333.66127
Willem de Leeuw (PR)Goes1.08.27  uur  Mannen 55  13.148  4:343.65125
Rob Jeras (PR)Middelburg1.08.31  uur  Mannen 45  13.135  4:343.65124
Ruud Fredriks (PR 1.07.08) AV'561.08.32  uur  Mannen 55  13.132  4:343.65123
Gino Dhanis (PR)Sint Jansteen1.08.37  uur  Mannen 45  13.116  4:343.64122
Ruben Tissink (debuut) Kapelle-Biezelinge1.09.13  uur  Mannen  13.003  4:373.61110
Franklin Nieuwdorp (debuut) Middelburg1.09.26  uur  Mannen  12.962  4:383.60106
Joost Polderdijk (PR 1.09.06) Goes1.09.59  uur  Mannen 35  12.860  4:403.5797
Marian van Dijk (PR)Dynamica1.10.12  uur  Vrouwen 45  12.821  4:413.56104
Rene Florussen (PR 1.05.35) Terneuzen1.10.37  uur  Mannen  12.745  4:423.5486
Erik Markussen (debuut) Dynamo1.10.37  uur  Mannen  12.745  4:423.5486
Eric Jansen (PR 1.07.54) AV'561.10.40  uur  Mannen 50  12.736  4:433.5485
Jac Hoek (PR 1.04.16) Dynamica1.10.54  uur  Mannen 55  12.694  4:443.5381
Johnny Dooms (PR 1.10.00) Terneuzen1.10.55  uur  Mannen 60  12.691  4:443.5381
Harriette Houmes (debuut) Middelburg1.10.55  uur  Vrouwen 45  12.691  4:443.5390
Paul Arends (PR 1.08.32) Kloetinge1.11.20  uur  Mannen  12.617  4:453.5075
Frits Meeder (PR)Vlissingen1.11.45  uur  Mannen  12.544  4:473.4868
Martin Kievits (PR 1.08.41) Delta Sport1.11.49  uur  Mannen 40  12.532  4:473.4867
Erwin de Nijs (debuut) Tholen1.12.31  uur  Mannen  12.411  4:503.4558
Sandra Joziasse (PR 1.11.37) Dynamica1.12.43  uur  Vrouwen 35  12.377  4:513.4461
Shirley de Graaff (PR 1.11.48) Vlissingen1.12.45  uur  Vrouwen 45  12.371  4:513.4461
Caroline Veringa (PR 1.09.54) Middelburg1.13.07  uur  Vrouwen 35  12.309  4:523.4256
Leo Zuidweg (PR)Middelburg1.13.38  uur  Mannen  12.223  4:553.4044
Michael Evers (PR 1.08.21) Middelburg1.14.11  uur  Mannen 40  12.132  4:573.3737
Emiel Lous (debuut) Dynamica1.15.01  uur  Mannen  11.997  5:003.3329
Jos Put (PR 1.09.16) Vlissingen1.15.06  uur  Mannen 45  11.984  5:003.3328
Walter de Jonge (PR)Zierikzee1.16.05  uur  Mannen  11.829  5:043.2920
Remco van Wijk (PR)Middelburg1.16.47  uur  Mannen  11.721  5:073.2615
Ruud de Wolf (debuut) Vlissingen1.16.48  uur  Mannen  11.719  5:073.2615
Arenda van de Pas (debuut) Nieuwdorp1.17.36  uur  Vrouwen 40  11.598  5:103.2211
Amos Herz (PR 1.13.13) Vlissingen1.17.41  uur  Mannen 45  11.585  5:113.229
Esther van Sluijs (PR 1.16.34) AV'561.17.51  uur  Vrouwen 35  11.561  5:113.218
Peter Wielaard (PR 50.00) Delta Sport1.18.47  uur  Mannen  11.424  5:153.174
Ineke Tempelaar (PR 1.18.29) Dynamica1.18.47  uur  Vrouwen 55  11.424  5:153.174
Karin van Noorden (PR)Vlissingen1.19.09  uur  Vrouwen 40  11.371  5:173.163
Rian Basting (PR)Middelburg1.20.17  uur  Vrouwen 40  11.210  5:213.111
Pim Couwenbergh (PR)Zierikzee1.21.09  uur  Vrouwen 50  11.091  5:253.08-
Michel van der Hulst (debuut) Terneuzen1.21.31  uur  Mannen  11.041  5:263.07-
Jan Boonman (PR)Axel1.21.51  uur  Mannen  10.996  5:273.05-
Els Arends (PR 1.20.33) AV'561.22.08  uur  Vrouwen 45  10.958  5:293.04-
Esther Ottersberg (PR 1.15.47) AV'561.22.31  uur  Vrouwen  10.907  5:303.03-
Corine Janse (PR 1.20.48) AV'561.23.03  uur  Vrouwen  10.837  5:323.01-
Marcel Dekker (PR 1.19.49) Zierikzee1.23.04  uur  Mannen 45  10.835  5:323.01-
Nancy Hajos (PR 1.21.42) Middelburg1.23.07  uur  Vrouwen  10.828  5:323.01-
Philip Luitwieler (PR 1.18.50) AV'561.23.18  uur  Mannen 60  10.804  5:333.00-
Daniella Evers (PR 1.20.36) Middelburg1.23.48  uur  Vrouwen 35  10.740  5:352.98-
Piet Jansen (PR 1.20.28) Tholen1.24.16  uur  Mannen  10.680  5:372.97-
Jan Folkersma (PR)Axel1.25.04  uur  Mannen  10.580  5:402.94-
Ella Neufeglise (debuut) Grijpskerke1.25.48  uur  Vrouwen  10.490  5:432.91-
Carla Zegers (PR 1.16.33) RKHAV1.26.00  uur  Vrouwen 45  10.465  5:442.91-
Arian de Visser (PR 1.21.52) Grijpskerke1.26.31  uur  Mannen  10.403  5:462.89-
Gerry Trimpe (PR 1.26.20) Middelburg1.27.38  uur  Vrouwen  10.270  5:512.85-
Liesbeth van der Pol (PR 1.22.57) Delta Sport1.27.43  uur  Vrouwen 55  10.260  5:512.85-
Petra van den Doel (PR 1.25.19) Delta Sport1.27.56  uur  Vrouwen 45  10.235  5:522.84-
Lenie van Kleven (PR 1.15.34) VVN1.29.19  uur  Vrouwen 55  10.077  5:572.80-
Cees van den Bulck (PR 52.46) Middelburg1.31.18  uur  Mannen 65  9.858  6:052.74-
Joachim Meerman (PR)Kapelle-Biezelinge1.31.46  uur  Mannen  9.807  6:072.72-
Jeanine Vermue (PR)Goes1.31.59  uur  Vrouwen  9.784  6:082.72-
Dorien van Impelen (PR 1.24.49) Middelburg1.33.07  uur  Vrouwen 55  9.665  6:122.68-
Simone van Eck (PR)Goes1.33.09  uur  Vrouwen  9.662  6:132.68-
Janine Polderman (debuut) AV'561.33.18  uur  Vrouwen 40  9.646  6:132.68-
Erich Helmich (debuut) Middelburg1.34.22  uur  Mannen  9.537  6:172.65-
Marcel van Loo (debuut) Kloetinge1.34.36  uur  Mannen  9.514  6:182.64-
Sjaak Verstraate (debuut) Oost-Souburg1.35.07  uur  Mannen  9.462  6:202.63-
Annemarie de Visser (PR 1.29.27) Grijpskerke1.35.11  uur  Vrouwen  9.455  6:212.63-
Debora Oreel (debuut) Gapinge1.35.49  uur  Vrouwen  9.393  6:232.61-
Cor Toering (debuut) Wemeldinge1.36.47  uur  Mannen 65  9.299  6:272.58-
Kris van der Laan (PR 1.23.59) Vlissingen1.36.50  uur  Mannen  9.294  6:272.58-
Steven Ooms (PR 1.31.56) Zoutelande1.36.51  uur  Mannen  9.293  6:272.58-
Magda Boogaard (debuut) Oostkapelle1.38.05  uur  Vrouwen  9.176  6:322.55-
Susanne Roose (debuut) Middelburg1.38.30  uur  Vrouwen  9.137  6:342.54-
Anton Ringenaldus (PR)Gapinge1.38.52  uur  Mannen 50  9.103  6:352.53-
Steffanie Meijer (debuut) Goes1.40.28  uur  Vrouwen  8.958  6:422.49-
Olaf Braun (debuut) Oost-Souburg1.54.29  uur  Mannen  7.861  7:382.18-
Ina Verheul (PR 1.32.25) Dynamica1.55.27  uur  Vrouwen 45  7.796  7:422.17-
 
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Simon de Clerck (debuut) Wielingen39.04  min  Mannen  15.358  3:544.27343
Laurens Jobse (PR 47.21) Goes47.39  min  Mannen  12.592  4:463.5045
 
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Arjen Luteijn (PR)Wielingen23.22  min  Mannen  12.839  4:403.574
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een tempo van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Zeeland?


De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties de mannen tabellen gebruikt. Deze worden voor vrouwen vermeerderd met 12%. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen, zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 3.23 seconden nodig om deze lijst met 124 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
18-11-201835e Zevenheuvelenloop (80)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-201734e Zevenheuvelenloop (72)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-201633e Zevenheuvelenloop (116)NijmegenZevenheuvelenloop
15-11-201532e Zevenheuvelenloop (148)NijmegenZevenheuvelenloop
16-11-201431e Zevenheuvelenloop (118)NijmegenZevenheuvelenloop
18-11-201229e Zevenheuvelenloop (39)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-201128e Zevenheuvelenloop (36)NijmegenZevenheuvelenloop
21-11-201027e Zevenheuvelenloop (31)NijmegenZevenheuvelenloop
15-11-200926e Zevenheuvelenloop (57)NijmegenZevenheuvelenloop
16-11-200825e Zevenheuvelenloop (50)NijmegenZevenheuvelenloop
18-11-200724e Zevenheuvelenloop (46)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-200623e Zevenheuvelenloop (19)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-200522e Zevenheuvelenloop (29)NijmegenZevenheuvelenloop
21-11-200421e Zevenheuvelenloop (14)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-200320e Zevenheuvelenloop (41)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-200219e Zevenheuvelenloop (12)NijmegenZevenheuvelenloop
11-11-200118e Zevenheuvelenloop (2)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-200017e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop
24-05-199916e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop
24-05-199815e Zevenheuvelenloop (5)NijmegenZevenheuvelenloop
16-11-199714e Zevenheuvelenloop (21)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-199613e Zevenheuvelenloop (10)NijmegenZevenheuvelenloop
19-11-199512e Zevenheuvelenloop (9)NijmegenZevenheuvelenloop
20-11-199411e Zevenheuvelenloop (7)NijmegenZevenheuvelenloop
21-11-199310e Zevenheuvelenloop (4)NijmegenZevenheuvelenloop
15-11-19929e Zevenheuvelenloop (3)NijmegenZevenheuvelenloop
17-11-19918e Zevenheuvelenloop (3)NijmegenZevenheuvelenloop
 
Laatste reacties:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Marijke de Visser (ZR + PR)16.11.96  Vse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.53  JoA
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
5 km Tim van den Broeke (ZR + PR)14.37  Mse
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
Atletiek Zeeland © 2019