maandag 17 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 31e Marathon Rotterdam

Rotterdam, zondag 10 april 2011 - Organisatie: Marathon Rotterdam
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Delta Sport2.49.22  uur  Mannen 40  14.948  4:014.15565
Frédéric Eliette (PR 2.59.54) Vlissingen3.10.20  uur  Mannen0  13.301  4:313.69334
Jacco Schroevers (PR 3.06.06) Dynamica3.18.35  uur  Mannen 40  12.749  4:423.54259
Paul Weemaes (PR 3.13.10) Sint Jansteen3.19.06  uur  Mannen 50  12.716  4:433.53255
Jorim de Boks (PR 2.54.08) Dynamica3.19.16  uur  Mannen  12.705  4:433.53254
Joeri Versluis (PR 2.47.24) Dynamica3.22.46  uur  Mannen  12.486  4:483.47225
Hanco van Keulen (PR 3.05.53) Ritthem3.24.50  uur  Mannen 35  12.360  4:513.43209
Leon de Munnik (PR)Delta Sport3.28.37  uur  Mannen 40  12.136  4:573.37181
Roel Zwier (PR 3.16.36) Zierikzee3.29.04  uur  Mannen 40  12.110  4:573.36178
Dennis Verschuure (PR 3.27.01) Yerseke3.30.58  uur  Mannen  12.000  5:003.33165
Ramon van de Grift (PR 2.59.53) Kamperland3.31.53  uur  Mannen  11.949  5:013.32159
Arthur van Aartsen (PR 3.18.18) Dynamica3.32.04  uur  Mannen 35  11.938  5:023.32158
Michiel Michels (PR 3.25.48) Middelburg3.32.10  uur  Mannen 40  11.933  5:023.31157
Rudy Neve (PR 3.28.08) VVN3.32.23  uur  Mannen 55  11.920  5:023.31156
Piet Moes (PR 3.16.17) Loopgroep Zeeland3.33.53  uur  Mannen 60  11.837  5:043.29146
Jos Janse (PR 3.31.13) Dynamica3.36.07  uur  Mannen 35  11.715  5:073.25132
Ronald van Remortel (PR)Sint Jansteen3.38.53  uur  Mannen 40  11.566  5:113.21116
Rudi Ravia (PR 3.19.06) Delta Sport3.40.25  uur  Mannen 50  11.486  5:133.19108
Jon van Caspel (PR 3.16.06) Dynamica3.40.46  uur  Mannen 50  11.468  5:143.19106
Michel Sinke (PR)Dynamica3.41.03  uur  Mannen 35  11.453  5:143.18104
Jean-Piërre de Keijzer (PR 3.41.10) Goes3.41.16  uur  Mannen 40  11.442  5:153.18103
Peter Riemens (PR 3.23.01) Middelburg3.41.40  uur  Mannen 35  11.421  5:153.17101
Isto Knaap (PR)Goes3.41.52  uur  Mannen 50  11.411  5:153.17100
Marcel Struyk (PR 3.19.15) Middelburg3.42.40  uur  Mannen  11.370  5:173.1696
John Nieuwenhuize (PR 2.59.37) AV'563.42.46  uur  Mannen  11.365  5:173.1695
Herman Kuijer (PR 3.09.49) Scheldesport3.43.11  uur  Mannen 50  11.344  5:173.1593
Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande3.43.34  uur  Mannen 60  11.324  5:183.1591
Fatima Goncalves (PR 3.32.40) Dynamica3.44.07  uur  Vrouwen 40  11.296  5:193.1498
Steven van de Veire (PR 3.43.21) Wielingen3.46.48  uur  Mannen  11.163  5:233.1076
Henk van der Poel (PR 3.17.37) Westkapelle3.46.48  uur  Mannen 55  11.163  5:233.1076
Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03) Goes3.47.47  uur  Mannen  11.115  5:243.0971
Piet de Zeeuw (PR 3.42.03) Terneuzen3.48.39  uur  Mannen 55  11.072  5:253.0868
Leo de Rijke (PR)Dynamica3.51.31  uur  Mannen 45  10.935  5:293.0456
Jan Schot (PR 3.49.05) Middelburg3.52.17  uur  Mannen 50  10.899  5:303.0353
Simon Harinck (debuut) Scheldesport3.52.51  uur  Mannen 35  10.873  5:313.0251
Sjoerd Reijne (PR)Goes3.53.35  uur  Mannen 50  10.839  5:323.0148
Marko Verkaart (PR 3.44.41) Vlissingen3.54.06  uur  Mannen 40  10.815  5:333.0046
Patrick Vogel (PR 3.47.10) Middelburg3.54.20  uur  Mannen 40  10.804  5:333.0045
Edith Margadant (PR 3.49.02) Delta Sport3.54.31  uur  Vrouwen 55  10.795  5:333.0050
Robin Vogel (PR 3.32.30) Vlissingen3.55.32  uur  Mannen 40  10.749  5:352.9941
Wim Vroegop (PR 3.31.48) Scherpenisse3.56.15  uur  Mannen 50  10.716  5:362.9839
Serge van Heiningen (PR)Vlissingen3.56.28  uur  Mannen 35  10.706  5:362.9738
Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27) VVN3.57.21  uur  Vrouwen 40  10.667  5:382.9639
Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Scheldesport3.57.21  uur  Mannen 55  10.667  5:382.9635
Edward Bank (PR)Kruiningen3.57.43  uur  Mannen 45  10.650  5:382.9634
Reinoud Risseeuw (debuut) IJzendijke3.58.32  uur  Mannen  10.614  5:392.9532
Jaap Rentier (PR)Dynamica3.59.00  uur  Mannen 50  10.593  5:402.9430
Martin Daalhuizen (PR)Aagtekerke3.59.01  uur  Mannen 40  10.592  5:402.9430
Vital Timmermans (PR 3.32.16) Yerseke3.59.12  uur  Mannen 40  10.584  5:402.9430
Ronald de Bert (PR 3.56.46) Vlissingen3.59.41  uur  Mannen 45  10.563  5:412.9328
John Kommer (PR 3.25.31) Delta Sport4.01.00  uur  Mannen 40  10.505  5:432.9225
Emile de Die (PR)AV'564.01.47  uur  Mannen 40  10.471  5:442.9123
John Stoutjesdijk (PR)Westkapelle4.04.26  uur  Mannen 35  10.357  5:482.8817
Albert Vlierman (PR)Koudekerke4.04.41  uur  Mannen 40  10.347  5:482.8716
Roxanne Voermans (PR)Delta Sport4.04.45  uur  Vrouwen 40  10.344  5:482.8717
Etienne Verhoef (PR 3.59.56) Goes4.05.02  uur  Mannen 40  10.332  5:482.8715
Hans Minnaard (PR 3.50.23) AV'564.05.30  uur  Mannen 50  10.312  5:492.8614
Jan Minnaard (PR 3.56.40) Yerseke4.06.14  uur  Mannen 45  10.282  5:502.8613
Harriette Houmes (PR 3.49.35) Middelburg4.06.20  uur  Vrouwen 40  10.278  5:502.8514
Jacqueline de Bree (PR 3.57.08) Dynamica4.07.57  uur  Vrouwen 45  10.211  5:532.8411
Wil Oudshoorn (PR 4.03.49) Goes4.08.09  uur  Mannen 50  10.202  5:532.8310
Ramon van de Gruiter (PR)Goes4.08.30  uur  Mannen 35  10.188  5:532.839
Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 3.09.34) Tholen4.11.05  uur  Mannen  10.083  5:572.805
Dick de Graaf (debuut) Scheldesport4.11.26  uur  Mannen 60  10.069  5:582.805
Krista Voorham (PR 3.56.24) Delta Sport4.12.56  uur  Vrouwen 35  10.009  6:002.783
Jan Dominicus (PR 3.57.43) Middelburg4.15.29  uur  Mannen 45  9.909  6:032.751
Eric Berrevoets (PR 3.52.51) Delta Sport4.16.15  uur  Mannen 40  9.880  6:042.741
Connie Huibregtse (debuut) Delta Sport4.16.56  uur  Vrouwen 40  9.854  6:052.741
Nevzat Altikulaç (PR 4.07.28) Middelburg4.19.03  uur  Mannen 45  9.773  6:082.710
Richard Hollebrands (PR 4.22.04) Vlissingen4.25.02  uur  Mannen  9.552  6:172.650
Marleen van Sighem (PR)Delta Sport4.27.15  uur  Vrouwen 45  9.473  6:202.630
Derk Roelofs (PR 4.24.54) Vlissingen4.27.31  uur  Mannen 45  9.464  6:202.630
Erik Maranus (PR 3.41.19) González Running4.29.24  uur  Mannen 35  9.398  6:232.610
Jules de Vries (PR)Goes4.31.17  uur  Mannen 45  9.332  6:262.590
Jan Verburg (PR 4.12.57) Koudekerke4.33.11  uur  Mannen 60  9.267  6:282.570
Jeroen Hage (PR 3.55.01) Dynamica4.45.13  uur  Mannen 40  8.876  6:462.470
Burry van Nugteren (PR 4.08.47) Vlissingen4.46.01  uur  Mannen 40  8.852  6:472.460
Pieter van Maaren (PR 3.41.38) Dynamica4.49.50  uur  Mannen  8.735  6:522.430
Ellen Stegeman (debuut) Vlissingen4.49.50  uur  Vrouwen 45  8.735  6:522.430
Jurgen Dingemanse (PR 4.47.31) Biggekerke5.00.20  uur  Mannen 40  8.430  7:072.340
Gertjan Bakker (PR 3.45.43) AV'565.12.41  uur  Mannen 40  8.097  7:252.250
 
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Henk Lous (PR 40.07) Dynamica42.06  min  Mannen 50  14.252  4:133.96205
Acronius Kramer (PR 41.19) AV'5644.08  min  Mannen 55  13.595  4:253.78133
Roely Prenger (PR 43.45) Dynamica49.01  min  Vrouwen  12.241  4:543.4025
Ronald van de Veire (debuut) Wielingen51.44  min  Mannen 55  11.598  5:103.221
Carianne Heikoop (PR 50.14) Delta Sport52.05  min  Vrouwen 40  11.520  5:133.201
Lenie Polfliet-Zuijdweg (debuut) AV'561.03.18  uur  Vrouwen 65  9.479  6:202.630
Sonja Huigh (PR 1.01.55) Wielingen1.07.46  uur  Vrouwen 50  8.854  6:472.460
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.019 seconden nodig om deze lijst met 88 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
07-04-2019 Marathon Rotterdam (67)RotterdamMarathon Rotterdam0
08-04-2018 38e Marathon Rotterdam (99)RotterdamMarathon Rotterdam0
09-04-2017 37e Marathon Rotterdam (99)RotterdamMarathon Rotterdam0
10-04-2016 36e Marathon Rotterdam (110)RotterdamMarathon Rotterdam1325
12-04-2015 35e Marathon Rotterdam (205)RotterdamMarathon Rotterdam1860
13-04-2014 34e Marathon Rotterdam (229)RotterdamMarathon Rotterdam2146
14-04-2013 33e Marathon Rotterdam (56)RotterdamMarathon Rotterdam418
15-04-2012 32e Marathon Rotterdam (109)RotterdamMarathon Rotterdam377
11-04-2010 30e Marathon Rotterdam (52)RotterdamMarathon Rotterdam281
05-04-2009 29e Marathon Rotterdam (106)RotterdamMarathon Rotterdam294
13-04-2008 28e Marathon Rotterdam (97)RotterdamMarathon Rotterdam274
15-04-2007 27e Marathon Rotterdam (65)RotterdamMarathon Rotterdam301
09-04-2006 26e Marathon Rotterdam (86)RotterdamMarathon Rotterdam266
10-04-2005 25e Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam289
04-04-2004 24e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam244
13-04-2003 23e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam258
21-04-2002 22e Marathon Rotterdam (15)RotterdamMarathon Rotterdam244
22-04-2001 21e Marathon Rotterdam (11)RotterdamMarathon Rotterdam254
16-04-2000 20e Marathon Rotterdam (21)RotterdamMarathon Rotterdam254
18-04-1999 19e Marathon Rotterdam (14)RotterdamMarathon Rotterdam255
19-04-1998 18e Marathon Rotterdam (14)RotterdamMarathon Rotterdam236
20-04-1997 17e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam272
28-04-1996 16e Marathon Rotterdam (7)RotterdamMarathon Rotterdam248
23-04-1995 15e Marathon Rotterdam (7)RotterdamMarathon Rotterdam229
17-04-1994 14e Marathon Rotterdam (13)RotterdamMarathon Rotterdam248
18-04-1993 Marathon Rotterdam (10)RotterdamMarathon Rotterdam244
05-04-1992 Marathon Rotterdam (17)RotterdamMarathon Rotterdam245
21-04-1991 Marathon Rotterdam (5)RotterdamMarathon Rotterdam230
22-04-1990 Marathon Rotterdam (4)RotterdamMarathon Rotterdam227
16-04-1989 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam0
17-04-1988 Marathon Rotterdam (2)RotterdamMarathon Rotterdam221
18-04-1987 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam214
19-04-1986 Marathon Rotterdam (8)RotterdamMarathon Rotterdam242
20-04-1985 Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam242
14-04-1984 Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam240
23-05-1981 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam208
06-07-1974 Marathon Rotterdam (4)RotterdamMarathon Rotterdam246
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-06: Maasdijkmarathon (1)
marath Peter Biewenga (PR)2.56.12  Mse
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
5000 m Patrick de Vos (PR)15.41.02  Mse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.59.34  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR)4.04.90  JoA
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
3000 m Bart van Trigt (PR 9.02.32)9.04.19  Mse
3000 m Abraham Mehari (PR 9.34.69)9.36.18  JoA
3000 m Wouter Schets (PR)9.52.12  JoB
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
Atletiek Zeeland © 2019