donderdag 27 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
17-01: Voor de 9e keer Kapellecross
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 27e Zwinstedenloop Sluis
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
za 28-03: 25 km van Hulst
zo 29-03: 15e Venloop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 22-02: Halve Marathon Axel
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand (391)
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Pinksterwedstrijd

Hulst, maandag 24 mei 2010 - Organisatie: RKHAV
110 mh (99cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Steven Nuytinck (PR 14.81) AV'5615.12  sec  Jongens A+2.0  26.190  2:177.28-
 
100 mh (84cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Mariska Bun (PR 14.57) RKHAV15.74  sec  Meisjes B+0.0  22.872  2:376.35-
 
3000 m >>> Zeeuws record staat met 8.02.8 vanaf 28-06-1975 op naam van Jo Schout <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Sébastièn Schletterer (PR 8.39.93) Dynamica8.46.07  min  Mannen 35  20.530  2:555.70803
Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14) Dynamica8.54.32  min  Mannen  20.213  2:585.61761
Erwin Adan (PR 8.38.51) Dynamica9.23.94  min  Jongens A  19.151  3:085.32621
Erwin Harmes (PR 8.32.10) Dynamica9.31.29  min  Mannen  18.905  3:105.25588
Micha Janse (PR 10.03.0) Dynamica10.08.68  min  Mannen 35  17.743  3:234.93436
Erik Goossen (PR 8.56.6) Scheldesport10.28.55  min  Mannen 35  17.182  3:304.77364
 
1500 m >>> Zeeuws record staat met 4.09.03 vanaf 14-06-2002 op naam van Anjolie Engels <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Aniek Aper (PR 4.43.80) RKHAV5.11.62  min  Vrouwen  17.329  3:284.81463
Sanne Stitan (PR 5.13.8) Delta Sport5.44.80  min  Meisjes B  15.661  3:504.35242
Eva IJsebaert (PR)RKHAV5.46.48  min  Meisjes A  15.585  3:514.33233
Melissa van Assel (PR)RKHAV5.49.20  min  Meisjes B  15.464  3:534.30218
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Sébastièn Schletterer (PR 1.48.37) Dynamica1.51.57  min  Mannen 35  25.813  2:197.17982
Lars Paardekooper (PR 1.51.18) AV'561.55.35  min  Jongens A  24.967  2:246.94879
Marcel Mangnus (PR)RKHAV1.57.09  min  Mannen  24.596  2:266.83834
Jermaine Luitwieler (PR)Rotterdam Atletiek1.58.81  min  Mannen  24.240  2:296.73790
Neal Bouterse (PR 1.52.61) AV'562.08.29  min  Jongens B  22.449  2:406.24571
Michel van den Bos (PR 2.09.50) Delta Sport2.09.66  min  Mannen 45  22.212  2:426.17542
Menno Tanis (PR 2.09.84) AV'562.15.44  min  Mannen  21.264  2:495.91429
Albert Platteeuw (PR 2.16.34) Scheldesport2.17.65  min  Mannen 45  20.923  2:525.81389
Tim van den Broeke (PR 1.58.67) Dynamica2.18.50  min  Jongens C  20.794  2:535.78375
Sebastiaan Schaalje (PR 2.25.55) Scheldesport2.29.77  min  Jongens A  19.229  3:075.34206
David Ponnuthurai (PR)Dynamica2.29.91  min  Jongens C  19.212  3:075.34204
Joris Suij (PR 2.28.87) Scheldesport2.30.72  min  Jongens C  19.108  3:085.31194
Jordy Engelaar (PR 2.27.31) Wielingen2.34.73  min  Jongens A  18.613  3:135.17147
Noah Heijnen (PR 2.21.90) Delta Sport2.37.46  min  Jongens C  18.290  3:175.08119
Tijs Geluk (PR 2.28.24) Delta Sport2.38.91  min  Jongens C  18.123  3:195.03106
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Michiel Willaert (PR 21.89) RKHAV22.54  sec  Mannen+1.8  31.943  1:538.87853
Mariska Bun (PR 25.43) RKHAV26.07  sec  Meisjes B-0.3  27.618  2:107.67758
Iris Pieters (PR 27.02) AV'5627.09  sec  Meisjes B-0.2  26.578  2:157.38649
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Michiel Willaert (PR 10.87) RKHAV11.18  sec  Mannen+0.9  32.200  1:528.94834
Noah Heijnen (PR 10.82) Delta Sport11.77  sec  Jongens C  30.586  1:588.50673
Edwin van Bemden (PR 11.29) AV'5611.91  sec  Jongens C  30.227  1:598.40638
Glenn Hoffman (PR 11.7) Scheldesport12.34  sec  Mannen 50+1.1  29.173  2:038.10534
Jason Gillissen (PR 11.57) Dynamica12.49  sec  Jongens C  28.823  2:058.01500
David Ponnuthurai (PR 12.48) Dynamica12.54  sec  Jongens C  28.708  2:057.97489
Jelle Lauwers (PR 12.58) RKHAV12.74  sec  Jongens C  28.257  2:077.85446
Mariska Bun (PR 12.11) RKHAV12.83  sec  Meisjes B-0.8  28.059  2:087.79755
Iris Pieters (PR)AV'5613.13  sec  Meisjes B+0.8  27.418  2:117.62686
Wouter Leestemaker (PR 12.1) AV'5613.54  sec  Jongens C  26.588  2:157.39294
Jorn Markenhof (PR 12.3) RKHAV13.62  sec  Jongens C  26.432  2:167.34281
Dwayn Akuoko Maclean (PR 11.73) AV'5613.72  sec  Jongens C  26.239  2:177.29264
Vere van Rie (PR)RKHAV14.72  sec  Meisjes B+2.6  24.457  2:276.79366
Tijs Geluk (PR 14.15) Delta Sport15.07  sec  Jongens C  23.889  2:316.6491
Wendy van de Velde (PR)Wielingen16.01  sec  Meisjes B+0.8  22.486  2:406.25180
Daisy van de Velde (PR 15.7) Wielingen16.32  sec  Vrouwen+2.6  22.059  2:436.13145
Jason Jacobse (PR 13.0) RKHAV17.19  sec  Jongens C  20.942  2:525.821
 
Speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Emile Fabry (PR 38.04) Scheldesport37.94  m  Mannen 40   
Ronald Rasenberg (PR 38.21) Scheldesport37.25  m  Mannen 45   
Jordy Engelaar (PR 33.35) Wielingen30.31  m  Jongens A   
Sebastiaan Schaalje (PR 27.01) Scheldesport19.16  m  Jongens A   
 
Speer (600g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Sana Ahmidach (PR)RKHAV41.90  m  Meisjes A   
Daisy van de Velde (PR 23.61) Wielingen19.54  m  Vrouwen   
Wendy van de Velde (PR)Wielingen18.00  m  Meisjes B   
Nathalie Wijsevelde (PR 20.08) Scheldesport17.04  m  Vrouwen   
Vicky Stevendaal (PR 10.29) Scheldesport9.94  m  Meisjes A   
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Ronald Rasenberg (PR 27.53) Scheldesport23.07  m  Mannen 45   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Leonie Berden (PR 45.88) RKHAV40.53  m  Vrouwen 35   
Nathalie Wijsevelde (PR 20.47) Scheldesport18.00  m  Vrouwen   
Daisy van de Velde (PR 19.32) Wielingen17.78  m  Vrouwen   
Vicky Stevendaal (debuut) Scheldesport11.31  m  Meisjes A   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Emile Fabry (PR 11.18) Scheldesport10.86  m  Mannen 40   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Leonie Berden (PR 12.23) RKHAV10.91  m  Vrouwen 35   
Michael de Kesel (PR 11.84) RKHAV10.61  m  Jongens C   
David Ponnuthurai (PR)Dynamica10.29  m  Jongens C   
Jelle Lauwers (PR 10.19) RKHAV9.65  m  Jongens C   
Jorn Markenhof (PR 11.30) RKHAV9.10  m  Jongens C   
Jason Gillissen (PR 8.98) Dynamica8.73  m  Jongens C   
Jason Jacobse (PR 10.33) RKHAV7.79  m  Jongens C   
Nathalie Wijsevelde (PR 8.06) Scheldesport6.69  m  Vrouwen   
Rob Louter (PR 6.71) RKHAV6.68  m  Jongens C   
Vicky Stevendaal (PR)Scheldesport5.49  m  Meisjes A   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jennifer Wouters (PR 9.11) RKHAV9.05  m  Meisjes C   
Mirjam Berrevoets (PR 9.47) Delta Sport8.98  m  Meisjes C   
Sanne Nijsse (PR 9.05) AV'567.13  m  Meisjes C   
Joy Nachtegael (PR)RKHAV6.32  m  Meisjes C   
 
Verspringen
Naam
Prestatie
Joeri van der Hooft (PR 7.27) Wielingen6.26  m  Jongens B+1.5   
Marije Jansen (PR 5.68) AV'565.25  m  Vrouwen-0.6   
Edwin van Bemden (PR 6.21) AV'565.14  m  Jongens C   
David Ponnuthurai (PR)Dynamica5.13  m  Jongens C   
Jordy Engelaar (PR 4.97) Wielingen4.96  m  Jongens A-0.3   
Wouter Leestemaker (PR 5.32) AV'564.93  m  Jongens C   
Joris Suij (PR 5.24) Scheldesport4.86  m  Jongens C   
Mariska Bun (PR 5.32) RKHAV4.79  m  Meisjes B-0.1   
Noah Heijnen (PR 5.66) Delta Sport4.78  m  Jongens C   
Jason Gillissen (PR 5.31) Dynamica4.55  m  Jongens C   
Iris Hoogesteger (PR 4.78) AV'564.53  m  Meisjes B+0.7   
Tijs Geluk (PR 4.24) Delta Sport4.11  m  Jongens C   
Sebastiaan Schaalje (PR 4.90) Scheldesport4.10  m  Jongens A+1.2   
Vicky Stevendaal (PR)Scheldesport3.93  m  Meisjes A-0.3   
Dwayn Akuoko Maclean (PR 5.16) AV'563.93  m  Jongens C   
Wendy van de Velde (PR)Wielingen3.71  m  Meisjes B+1.1   
Daisy van de Velde (PR 3.90) Wielingen3.65  m  Vrouwen+0.0   
Rob Louter (debuut) RKHAV3.09  m  Jongens C   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Tim Broekman (PR)RKHAV1.90  m  Jongens A   
Joeri van der Hooft (PR 1.88) Wielingen1.85  m  Jongens B   
Sara IJsebaert (PR 1.50) RKHAV1.45  m  Meisjes C   
Iris Hoogesteger (PR 1.50) AV'561.40  m  Meisjes B   
Jennifer Wouters (PR 1.35) RKHAV1.30  m  Meisjes C   
Anouk Slabbekoorn (PR 1.35) AV'561.25  m  Meisjes C   
Wendy van de Velde (PR 1.40) Wielingen1.25  m  Meisjes B   
Mirjam Berrevoets (PR 1.26) Delta Sport1.15  m  Meisjes C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.223 seconden nodig om deze lijst met 102 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
10-06-2019 Pinksterwedstrijd (10)HulstRKHAV
21-05-2018 Pinksterwedstrijd (13)HulstRKHAV
05-06-2017 Pinksterwedstrijd (17)HulstRKHAV
16-05-2016 Pinksterwedstrijd (18)HulstRKHAV
25-05-2015 Pinksterwedstrijd (7)HulstRKHAV
01-06-2009 Pinksterwedstrijd (101)HulstRKHAV
12-05-2008 Pinksterwedstrijd (96)HulstRKHAV
28-05-2007 Pinksterwedstrijd (97)HulstRKHAV
05-06-2006 Pinksterwedstrijd (91)HulstRKHAV
16-05-2005 Pinksterwedstrijd (58)HulstRKHAV
31-05-2004 Pinksterwedstrijd (46)HulstRKHAV
09-06-2003 Pinksterwedstrijd (56)HulstRKHAV
04-06-2001 Pinksterwedstrijd (40)HulstRKHAV
12-06-2000 Pinksterwedstrijd (41)HulstRKHAV
24-05-1999 Pinksterwedstrijd (34)HulstRKHAV
01-06-1998 Pinksterwedstrijd (41)HulstRKHAV
27-05-1996 Pinksterwedstrijd (37)HulstRKHAV
23-05-1994 Pinksterwedstrijd (59)HulstRKHAV
31-05-1993 Pinksterwedstrijd (30)HulstRKHAV
08-06-1992 Pinksterwedstrijd (30)HulstRKHAV
20-05-1991 Pinksterwedstrijd (42)HulstRKHAV
04-06-1990 Pinksterwedstrijd (34)HulstRKHAV
15-05-1989 Pinksterwedstrijd (35)HulstRKHAV
26-05-1969 Pinksterwedstrijd (10)HulstRKHAV
03-06-1968 Pinksterwedstrijd (20)HulstRKHAV
15-05-1967 Pinksterwedstrijd (33)HulstRKHAV
30-05-1966 Pinksterwedstrijd (2)HulstRKHAV
06-06-1965 Pinksterwedstrijd (12)HulstRKHAV
 
Laatste reactie:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
3000 m Marijke de Visser (PR 9.34.73)9.52.78  Vse
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
1500 m Wouter Verstraate (PR 4.09.34)4.12.05  Mse
800 m Jasper Zuidhof (debuut)2.02.08  Mse
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020