zondag 20 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (502)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Nadorstloop

Middelburg, vrijdag 5 juni 2009 - Organisatie: Dynamica
Tien Mijl >>> Zeeuws record staat met 47.01 vanaf 18-09-1988 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Vereniging
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Remy Vasseur (PR 54.59) Dynamica58.46  min  Mannen  16.428  3:394.56550
Miquel van Tongeren (PR 54.47) Dynamica58.57  min  Mannen 35  16.377  3:404.55543
Erik Kok (PR)Dynamica59.05  min  Mannen 35  16.340  3:404.54538
Erik Poppe (PR 59.25) Dynamica59.34  min  Mannen 40  16.207  3:424.50520
Bart de Koster (PR 57.24) Dynamica1.01.44  uur  Mannen 40  15.638  3:504.34442
Rinus Witte (PR 1.01.30) Dynamica1.02.04  uur  Mannen 45  15.554  3:514.32431
Hannuel Kramer (PR)Dynamica1.02.04  uur  Mannen  15.554  3:514.32431
Léon Jacobse (PR)Dynamica1.02.20  uur  Mannen  15.488  3:524.30422
JaapJan Ritsema (PR)Dynamica1.02.24  uur  Mannen 35  15.471  3:534.30420
Robert Carol (PR)Dynamica1.04.49  uur  Mannen 40  14.894  4:024.14343
Hans de Nooijer (PR 1.02.19) Dynamica1.04.56  uur  Mannen 40  14.868  4:024.13339
Rob Schaap (PR)Dynamica1.05.26  uur  Mannen 50  14.754  4:044.10324
Henk Lous (PR 1.06.01) Dynamica1.08.10  uur  Mannen 50  14.162  4:143.93249
Jon van Caspel (PR 1.08.34) Dynamica1.09.34  uur  Mannen 50  13.877  4:193.85214
John Guequierre (PR 56.23) Dynamica1.09.43  uur  Mannen 55  13.847  4:203.85211
Adri Koole (PR 1.08.46) Dynamica1.10.24  uur  Mannen 55  13.713  4:233.81195
Jack van Aspert (PR 1.09.16) Dynamica1.10.34  uur  Mannen 55  13.681  4:233.80191
Marius Besuijen (PR 58.11) Dynamica1.10.38  uur  Mannen 45  13.668  4:233.80189
Boudewijn Nieuwenhuijse (debuut) AV'561.13.16  uur  Mannen 40  13.177  4:333.66135
Anne Kwist (debuut) Spado1.13.16  uur  Vrouwen  13.177  4:333.66325
Aswin Konings (PR)Dynamica1.14.58  uur  Mannen 40  12.878  4:403.58105
Suzanne Geschiere (PR 1.14.34) Dynamica1.15.19  uur  Vrouwen 40  12.818  4:413.56273
Karel van de Gruiter (PR 1.06.53) Dynamica1.18.27  uur  Mannen 60  12.306  4:533.4255
Hugo Poortvliet (PR 1.19.17) Dynamica1.20.16  uur  Mannen 65  12.027  4:593.3435
Piet Beijer (PR 1.18.37) Dynamica1.20.25  uur  Mannen 60  12.005  5:003.3333
Jeroen Hage (debuut) Dynamica1.21.22  uur  Mannen 40  11.865  5:033.3025
Hans Pluijlaar (PR)Dynamica1.23.27  uur  Mannen 70  11.569  5:113.2111
Aart van Luijk (PR 1.22.36) Dynamica1.24.44  uur  Mannen 50  11.393  5:163.165
Ria Tramper (debuut) Dynamica1.25.40  uur  Vrouwen 45  11.269  5:193.1381
Bram de Rijke (PR 1.12.29) Dynamica1.26.24  uur  Mannen 75  11.174  5:223.101
Cathrien Peeters (PR 1.25.54) Dynamica1.32.39  uur  Vrouwen 50  10.420  5:452.8915
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een tempo van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Zeeland?


De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarvoor verminderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.531 seconden nodig om deze lijst met 31 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
03-06-2011 Nadorstloop (19)MiddelburgDynamica
04-06-2010 Nadorstloop (37)MiddelburgDynamica
06-06-2008 Nadorstloop (27)MiddelburgDynamica
08-06-2007 Nadorstloop (29)MiddelburgDynamica
09-06-2006 Nadorstloop (31)MiddelburgDynamica
03-06-2005 Nadorstloop (1)MiddelburgDynamica
31-05-2003 Nadorstloop (1)MiddelburgDynamica
01-06-2001 Nadorstloop (1)MiddelburgDynamica
06-06-1997 Nadorstloop (1)MiddelburgDynamica
 
Laatste reactie:
Jan Roose: Crossen In Zeeland..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: Kermisloop Putte (4)
5 km Crum van der Linden (PR)17.07  Mse
5 km Hein van Uffelen (PR)20.22  Mse
5 km Emma van Mourik (PR)21.44  Vse
5 km Laurens Meeuwsen (PR 21.38)22.46  M55
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: Marathon Chicago (1)
marath Marlon Roels (PR)3.01.41  M45
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
marath Emiel Flipse (PR 2.58.48)3.00.43  Mse
marath Anthony van den Berg (PR)3.16.52  M50
marath Jael van den Oever (PR)3.35.11  V40
marath Marko Verkaart (PR 3.44.41)3.52.50  M40
marath Nelleke Bosscha (PR 3.40.16)4.13.05  Vse
06-10: Marathon Perth (1)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.40.21  V50
06-10: Singelloop Utrecht (3)
10 km Floris Willeboordse (PR)31.08  Mse
10 km Ad Sluijter (PR)32.34  M35
10 km Marijke de Visser (PR)35.01  Vse
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
Atletiek Zeeland © 2019