zaterdag 24 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Westenschouwen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Senioren competitie

Terneuzen, zondag 25 juni 1989 - Organisatie: Scheldesport
110 mh 107cm >>> Zeeuws record staat met 14.59 vanaf 16-05-2015 op naam van Steven Nuytinck <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Roel van Laere (PR 15.89) Scheldesport15.7  sec  Mannen  25.223  2:237.01781
Marc van de Riet (PR)Delta Sport16.0  sec  Mannen  24.750  2:256.88735
Serge Verschuur (debuut) Delta Sport17.3  sec  Jongens A  22.890  2:376.36554
Jacko van Nieuwenhoven (PR)Atletica18.1  sec  Mannen  21.878  2:456.08454
Marcel van de Kreeke (PR 18.4) Atletica19.5  sec  Mannen  20.308  2:575.64304
 
3000 m >>> Zeeuws record staat met 9.18.24 vanaf 08-08-2014 op naam van Marijke de Visser <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Greetje Smit (PR 11.25.3) Delta Sport11.49.2  min  Vrouwen 35  15.228  3:564.23155
 
1500 m >>> Zeeuws record staat met 3.43.6 vanaf 12-08-1979 op naam van Henk Lindner <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Rian van den Broeke (PR 4.00.5) Atletica4.04.5  min  Mannen  22.086  2:436.13803
Wim Provoost (debuut) Delta Sport4.16.7  min  Mannen  21.036  2:515.84669
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 2.02.58 vanaf 26-06-2002 op naam van Anjolie Engels <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jackeline Vermeule (PR 2.21.6) Dynamo2.26.4  min  Vrouwen  19.672  3:035.46281
Petra de Knecht (PR)Scheldesport2.27.0  min  Vrouwen  19.592  3:045.44271
Hannie de Jager (PR)AV'562.29.1  min  Vrouwen  19.316  3:065.37239
Suzanne Bergsma (PR 2.36.9) Delta Sport2.39.3  min  Meisjes A  18.079  3:195.02114
 
400 m >>> Zeeuws record staat met 46.28 vanaf 16-04-2005 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Robert Begemann (PR 49.6) Delta Sport50.0  sec  Mannen  28.800  2:058.00858
Revelino Rijk (PR 49.2) Atletica50.6  sec  Mannen  28.458  2:077.91823
Irene Pos (PR 58.16) Dynamo62.3  sec  Vrouwen 35  23.114  2:366.42319
Suzanne Bergsma (PR 66.8) Delta Sport68.6  sec  Meisjes A  20.991  2:525.83123
Liselotte Maas (debuut) Dynamo73.7  sec  Meisjes A  19.539  3:045.4332
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 11.0 vanaf 25-07-1982 op naam van Els Vader <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Yvonne van Keulen (PR)Dynamo13.2  sec  Vrouwen  27.273  2:127.58397
 
Speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Revelino Rijk (PR 39.80) Atletica35.24  m  Mannen   
 
Oude speer (600g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Joke van de Kasteele (PR 34.96) Delta Sport28.74  m  Vrouwen   
Cora den Boer (PR 31.24) Delta Sport26.28  m  Vrouwen   
Liselotte Maas (debuut) Dynamo20.76  m  Meisjes A   
Bianca de Klerk (PR 20.04) Scheldesport18.88  m  Meisjes A   
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Robert van der Vegt (PR 41.62) Delta Sport38.38  m  Mannen   
Bram van Peenen (PR 40.52) Atletica37.38  m  Mannen   
Kees Delfgauw (PR)Delta Sport34.52  m  Mannen   
Ron de Bruyne (PR 34.06) Atletica27.24  m  Mannen   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Annemieke Goedhart (PR 34.20) Delta Sport32.62  m  Vrouwen   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Ron de Bruyne (PR 12.90) Atletica11.46  m  Mannen   
Robert van der Vegt (PR 13.44) Delta Sport11.17  m  Mannen   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Annemieke Goedhart (PR)Delta Sport11.68  m  Vrouwen   
Brenda van Essen (PR 10.95) Dynamo10.21  m  Vrouwen   
Anita van de Zande (PR 10.94) Delta Sport9.81  m  Vrouwen   
Bianca de Klerk (PR 8.92) Scheldesport7.08  m  Meisjes A   
 
Polshoog
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Marc van de Riet (PR 3.70) Delta Sport3.40  m  Mannen   
 
Verspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Frans van Noort (PR 5.82) Dynamo5.74  m  Jongens A   
Cor de Jonge (PR 5.93) Delta Sport5.44  m  Mannen   
Martin Koppejan (PR 5.63) Atletica5.39  m  Mannen   
Yvonne van Keulen (PR)Dynamo4.65  m  Meisjes A   
Marieke van der Kroft (PR 5.36) AV'564.63  m  Vrouwen   
Mirjam Boonstra (PR 4.70) Dynamo4.51  m  Vrouwen   
Gerda Mastenbroek (PR 4.28) Atletica4.26  m  Meisjes A   
Ingrid Lupgens (PR 4.22) Delta Sport4.07  m  Vrouwen   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jan Konijnenburg (PR 1.75) Delta Sport1.70  m  Mannen   
Jos Geluk (PR 1.75) Delta Sport1.70  m  Mannen   
Frans van Noort (PR)Dynamo1.50  m  Jongens A   
Joke van de Kasteele (PR 1.56) Delta Sport1.40  m  Vrouwen   
Corry Meijer (PR 1.40) Scheldesport1.30  m  Vrouwen 40   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties de mannen tabellen gebruikt. Deze worden voor vrouwen vermeerderd met 12%. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen, zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.72 seconden nodig om deze lijst met 48 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
09-06-1996 Senioren competitie (32)TerneuzenScheldesport
15-05-1994 Senioren competitie (27)TerneuzenScheldesport
16-05-1993 Senioren competitie (14)TerneuzenScheldesport
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam ( 2)
800 m Mees Verbrugge (PR)2.04.70  JoB
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.09  Mse
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019