donderdag 19 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 24e Dam tot Damloop

Zaandam, zondag 21 september 2008 - Organisatie: Dam Tot Damloop
10 EM >>> Zeeuws record staat met 47.01 vanaf 18-09-1988 op naam van John Vermeule <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Arjan Beije (PR 55.07) Delta Sport59.17  min  Mannen 35  16.285  3:41
John Guequierre (PR 56.23) Dynamica1.07.56  uur  Mannen 55  14.211  4:13
Henk Lous (PR 1.06.01) Dynamica1.09.27  uur  Mannen 50  13.901  4:19
Ron Timmermans (PR 1.11.20) Dynamica1.16.36  uur  Mannen 40  12.603  4:46
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.013 seconden nodig om deze lijst met 4 prestaties samen te stellen.

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
17-09-2017 33e Dam tot Damloop (32)AmsterdamDam Tot Damloop0
18-09-2016 32e Dam tot Damloop (4)AmsterdamDam Tot Damloop332
20-09-2015 31e Dam tot Damloop (26)AmsterdamDam Tot Damloop968
21-09-2014 30e Dam tot Damloop (28)AmsterdamDam Tot Damloop1019
22-09-2013 29e Dam tot Damloop (14)AmsterdamDam Tot Damloop1134
18-09-2011 27e Dam tot Damloop (3)AmsterdamDam Tot Damloop285
19-09-2010 26e Dam tot Damloop (2)AmsterdamDam Tot Damloop276
20-09-2009 25e Dam tot Damloop (6)AmsterdamDam Tot Damloop272
23-09-2007 23e Dam tot Damloop (6)ZaandamDam Tot Damloop278
17-09-2006 22e Dam tot Damloop (2)ZaandamDam Tot Damloop259
21-09-2003 19e Dam tot Damloop (1)AmsterdamDam Tot Damloop238
22-09-2002 18e Dam tot Damloop (1)AmsterdamDam Tot Damloop290
21-09-1997 13e Dam tot Damloop (3)AmsterdamDam Tot Damloop273
22-09-1996 12e Dam tot Damloop (1)AmsterdamDam Tot Damloop263
 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
1500 m Chris de Smit (PR 4.29.70)4.38.26  M35
800 m Wouter Verstraate (PR 1.58.48)1.58.99  Mse
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
800 m Viktor Beelen (PR 2.05.32)2.07.80  Mse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.42  Vse
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: NK Masters Gouda (1)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
Atletiek Zeeland © 2018