dinsdag 19 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Baanwedstrijd

Zierikzee, zaterdag 16 juni 1984 - Organisatie: Delta Sport
8-kamp
Naam
Prestatiecategorie
Marc van de Riet (PR)Delta Sport5106  pnt  Jongens C   
Ivan Beck (PR)RKHAV5030  pnt  Jongens C   
Marco Boekema (PR)Dynamo5019  pnt  Jongens C   
Peter van Oeveren (debuut) Dynamo4563  pnt  Jongens C   
Jeroen Poppe (PR)Scheldesport4551  pnt  Jongens C   
Gidi Kroon (PR 4194) Dynamo4134  pnt  Jongens C   
Ron Legemaate (PR)AV'564104  pnt  Jongens C   
Bertus van Iwaarden (PR)Scheldesport3989  pnt  Jongens C   
Revelino Rijk (debuut) Marathon3779  pnt  Jongens C   
Bart IJsebaert (PR)Scheldesport3745  pnt  Jongens C   
John IJzelenberg (debuut) Delta Sport3739  pnt  Jongens C   
Raymond van Mourik (debuut) Delta Sport3721  pnt  Jongens C   
Danny de Waal (PR 4345) Scheldesport3685  pnt  Jongens C   
Erik Bevelander (PR)Delta Sport3551  pnt  Jongens C   
Reinier Broeksma (PR 3991) Dynamo3332  pnt  Jongens C   
 
7-kamp (mC)
Naam
Prestatiecategorie
Esther Schrier (debuut) Scheldesport3325  pnt  Meisjes C   
Ingrid Pul (PR)Marathon3000  pnt  Meisjes C   
Laura Hoogesteger (debuut) AV'562923  pnt  Meisjes C   
Lonneke Versluijs (PR 3075) AV'562855  pnt  Meisjes C   
Barbara Rijk (debuut) Marathon2782  pnt  Meisjes C   
Mirjam de Vos (debuut) Scheldesport2776  pnt  Meisjes C   
Marielle Lamain (PR 3100) AV'562772  pnt  Meisjes C   
Jeanine Schrijver (PR 2731) AV'562728  pnt  Meisjes C   
Christianne den Toom (debuut) Scheldesport2714  pnt  Meisjes C   
Corina Peute (debuut) Dynamo2680  pnt  Meisjes C   
Astrid Kiewiet (debuut) Marathon2648  pnt  Meisjes C   
Bianca de Klerk (debuut) Scheldesport2442  pnt  Meisjes C   
Suzanne Bergsma (PR 2321) Delta Sport2156  pnt  Meisjes C   
Leonie van Sluijs (debuut) Dynamo2118  pnt  Meisjes C   
 
100 mh (84cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Marc van de Riet (PR)Delta Sport16.1  sec  Jongens C  22.360  2:416.21-
Peter van Oeveren (debuut) Dynamo18.3  sec  Jongens C  19.672  3:035.46-
Bertus van Iwaarden (debuut) Scheldesport18.9  sec  Jongens C  19.048  3:095.29-
Jeroen Poppe (PR)Scheldesport19.2  sec  Jongens C  18.750  3:125.21-
John IJzelenberg (debuut) Delta Sport19.2  sec  Jongens C  18.750  3:125.21-
 
80 mh (76cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Karen Glerum (PR)Marathon13.3  sec  Meisjes C  21.654  2:466.02-
Esther Schrier (PR)Scheldesport13.9  sec  Meisjes C  20.719  2:545.76-
Ingrid Pul (PR)Marathon15.5  sec  Meisjes C  18.581  3:145.16-
Christianne den Toom (debuut) Scheldesport15.5  sec  Meisjes C  18.581  3:145.16-
 
1000 m >>> Zeeuws record staat met 2.23.8 vanaf 22-07-2014 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
Naam
Prestatiecategoriekm/umin/kmm/secPtn
Revelino Rijk (PR 2.39.6) Marathon2.59.4  min  Jongens C  20.067  2:595.57394
Jeroen Poppe (PR 3.00.5) Scheldesport3.01.9  min  Jongens C  19.791  3:025.50362
Marco Boekema (PR 2.59.1) Dynamo3.03.0  min  Jongens C  19.672  3:035.46349
Bart IJsebaert (PR 3.06.8) Scheldesport3.07.1  min  Jongens C  19.241  3:075.34300
Gidi Kroon (PR)Dynamo3.08.5  min  Jongens C  19.098  3:095.31285
Ron Legemaate (PR)AV'563.09.9  min  Jongens C  18.957  3:105.27270
Marc van de Riet (PR 3.07.1) Delta Sport3.11.1  min  Jongens C  18.838  3:115.23257
Peter van Oeveren (debuut) Dynamo3.12.7  min  Jongens C  18.682  3:135.19240
Reinier Broeksma (PR 3.02.3) Dynamo3.13.7  min  Jongens C  18.585  3:145.16230
Erik Bevelander (PR)Delta Sport3.14.6  min  Jongens C  18.499  3:155.14221
Raymond van Mourik (PR 3.10.0) Delta Sport3.17.2  min  Jongens C  18.256  3:175.07197
Geert Boekema (PR)Dynamo3.23.9  min  Jongens C  17.656  3:244.90140
Bertus van Iwaarden (debuut) Scheldesport3.24.0  min  Jongens C  17.647  3:244.90139
Danny de Waal (PR 3.14.1) Scheldesport3.24.0  min  Jongens C  17.647  3:244.90139
John IJzelenberg (debuut) Delta Sport3.25.0  min  Jongens C  17.561  3:254.88132
 
Oude speer (600g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Marco Boekema (PR)Dynamo42.90  m  Jongens C   
Danny de Waal (PR 41.10) Scheldesport31.18  m  Jongens C   
Laura Hoogesteger (debuut) AV'5622.54  m  Meisjes C   
Ingrid Pul (PR 24.06) Marathon21.28  m  Meisjes C   
Karen Glerum (PR 27.82) Marathon20.10  m  Meisjes C   
Leonie van Sluijs (PR 24.30) Dynamo18.96  m  Meisjes C   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Ron Legemaate (PR)AV'5628.86  m  Jongens C   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jeanine Schrijver (PR 9.44) AV'569.39  m  Meisjes C   
Alexandra Lodewijk (PR 8.76) Delta Sport7.96  m  Meisjes C   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Marco Boekema (PR 1.71) Dynamo1.65  m  Jongens C   
Karen Glerum (PR 1.60) Marathon1.50  m  Meisjes C   
Astrid Kiewiet (PR)Marathon1.45  m  Meisjes C   
Esther Schrier (PR 1.50) Scheldesport1.45  m  Meisjes C   
Corina Peute (PR 1.40) Dynamo1.35  m  Meisjes C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.428 seconden nodig om deze lijst met 67 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
09-06-2018 Baanwedstrijd (14)ZierikzeeDelta Sport
25-04-2015 Baanwedstrijd (17)ZierikzeeDelta Sport
02-10-1994 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
10-09-1994 Baanwedstrijd (14)ZierikzeeDelta Sport
06-06-1993 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
26-09-1992 Baanwedstrijd (2)ZierikzeeDelta Sport
03-09-1991 Baanwedstrijd (10)ZierikzeeDelta Sport
12-05-1991 Baanwedstrijd (19)ZierikzeeDelta Sport
09-06-1990 Baanwedstrijd (56)ZierikzeeDelta Sport
22-05-1990 Baanwedstrijd (21)ZierikzeeDelta Sport
01-10-1988 Baanwedstrijd (2)ZierikzeeDelta Sport
30-09-1988 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
25-09-1988 Baanwedstrijd (82)ZierikzeeDelta Sport
29-05-1988 Baanwedstrijd (38)ZierikzeeDelta Sport
14-05-1988 Baanwedstrijd (42)ZierikzeeDelta Sport
16-04-1988 Baanwedstrijd (49)ZierikzeeDelta Sport
02-09-1987 Baanwedstrijd (20)ZierikzeeDelta Sport
22-08-1987 Baanwedstrijd (108)ZierikzeeDelta Sport
21-06-1987 Baanwedstrijd (26)ZierikzeeDelta Sport
13-05-1987 Baanwedstrijd (22)ZierikzeeDelta Sport
11-04-1987 Baanwedstrijd (35)ZierikzeeDelta Sport
21-09-1986 Baanwedstrijd (68)ZierikzeeDelta Sport
30-08-1986 Baanwedstrijd (70)ZierikzeeDelta Sport
11-05-1985 Baanwedstrijd (77)ZierikzeeDelta Sport
15-09-1984 Baanwedstrijd (30)ZierikzeeDelta Sport
31-08-1984 Baanwedstrijd (11)ZierikzeeDelta Sport
13-07-1984 Baanwedstrijd (7)ZierikzeeDelta Sport
26-06-1984 Baanwedstrijd (17)ZierikzeeDelta Sport
19-05-1984 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
18-05-1984 Baanwedstrijd (5)ZierikzeeDelta Sport
14-04-1984 Baanwedstrijd (37)ZierikzeeDelta Sport
24-09-1983 Baanwedstrijd (39)ZierikzeeDelta Sport
21-06-1983 Baanwedstrijd (17)ZierikzeeDelta Sport
14-05-1983 Baanwedstrijd (19)ZierikzeeDelta Sport
23-04-1983 Baanwedstrijd (18)ZierikzeeDelta Sport
18-09-1982 Baanwedstrijd (2)ZierikzeeDelta Sport
22-06-1982 Baanwedstrijd (6)ZierikzeeDelta Sport
11-06-1982 Baanwedstrijd (45)ZierikzeeDelta Sport
24-04-1982 Baanwedstrijd (27)ZierikzeeDelta Sport
26-09-1981 Baanwedstrijd (30)ZierikzeeDelta Sport
23-06-1981 Baanwedstrijd (24)ZierikzeeDelta Sport
13-06-1981 Baanwedstrijd (25)ZierikzeeDelta Sport
11-04-1981 Baanwedstrijd (23)ZierikzeeDelta Sport
25-06-1980 Baanwedstrijd (22)ZierikzeeDelta Sport
06-06-1980 Baanwedstrijd (32)ZierikzeeDelta Sport
19-04-1980 Baanwedstrijd (23)ZierikzeeDelta Sport
14-09-1979 Baanwedstrijd (29)ZierikzeeDelta Sport
08-09-1979 Baanwedstrijd (11)ZierikzeeDelta Sport
20-06-1979 Baanwedstrijd (14)ZierikzeeDelta Sport
09-06-1979 Baanwedstrijd (15)ZierikzeeDelta Sport
21-04-1979 Baanwedstrijd (8)ZierikzeeDelta Sport
21-06-1978 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
10-06-1978 Baanwedstrijd (23)ZierikzeeDelta Sport
22-04-1978 Baanwedstrijd (23)ZierikzeeDelta Sport
24-09-1977 Baanwedstrijd (24)ZierikzeeDelta Sport
22-06-1977 Baanwedstrijd (21)ZierikzeeDelta Sport
11-06-1977 Baanwedstrijd (39)ZierikzeeDelta Sport
25-05-1977 Baanwedstrijd (3)ZierikzeeDelta Sport
23-04-1977 Baanwedstrijd (22)ZierikzeeDelta Sport
11-09-1976 Baanwedstrijd (7)ZierikzeeDelta Sport
19-06-1976 Baanwedstrijd (17)ZierikzeeDelta Sport
10-04-1976 Baanwedstrijd (34)ZierikzeeDelta Sport
21-06-1975 Baanwedstrijd (18)ZierikzeeDelta Sport
26-04-1975 Baanwedstrijd (8)ZierikzeeDelta Sport
26-06-1974 Baanwedstrijd (5)ZierikzeeDelta Sport
22-06-1974 Baanwedstrijd (11)ZierikzeeDelta Sport
23-06-1973 Baanwedstrijd (10)ZierikzeeDelta Sport
14-04-1973 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
24-06-1972 Baanwedstrijd (4)ZierikzeeDelta Sport
11-05-1972 Baanwedstrijd (7)ZierikzeeDelta Sport
26-06-1971 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
30-08-1969 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
25-05-1968 Baanwedstrijd (3)ZierikzeeDelta Sport
04-05-1967 Baanwedstrijd (9)ZierikzeeDelta Sport
19-05-1966 Baanwedstrijd (3)ZierikzeeDelta Sport
23-05-1963 Baanwedstrijd (18)ZierikzeeDelta Sport
 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jos den Hollander: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Heshof: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.38.55  M35
marath Johan van de Woestijne (PR 3.05.00)3.24.59  Mse
marath Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)3.31.35  M45
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (108)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
Atletiek Zeeland © 2019