donderdag 19 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Baanwedstrijd

Zierikzee, zondag 21 september 1986 - Organisatie: Delta Sport
3000 m steeple >>> Zeeuws record staat met 8.52.3 vanaf 17-04-1983 op naam van John Vermeule <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Simon Blom (PR 9.41.6) Delta Sport10.38.6  min  Mannen  16.912  3:334.70628
Adri Gerards (PR)Delta Sport11.10.8  min  Mannen  16.100  3:444.47526
Martien Moermond (PR 10.54.4) Delta Sport11.29.2  min  Mannen  15.670  3:504.35472
Sytze Stins (PR 11.46.9) Delta Sport12.08.3  min  Mannen  14.829  4:034.12367
Kees Reinhoud (debuut) Delta Sport12.37.0  min  Mannen  14.267  4:123.96299
Robert Begemann (debuut) Delta Sport12.38.0  min  Mannen  14.248  4:133.96296
 
1500 m steeple
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Serge Verschuur (PR)Delta Sport5.50.4  min  Jongens C  15.411  3:544.28-
Lennart Bolijn (debuut) Delta Sport5.53.5  min  Jongens C  15.276  3:564.24-
 
1000 m >>> Zeeuws record staat met 2.23.8 vanaf 22-07-2014 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Kees Jonker (debuut) Delta Sport2.56.2  min  Jongens B  20.431  2:565.68437
Marc van de Riet (PR)Delta Sport3.07.1  min  Jongens B  19.241  3:075.34300
Raymond van Mourik (PR)Delta Sport3.10.0  min  Jongens B  18.947  3:105.26268
Rogier van de Veken (debuut) Delta Sport3.34.7  min  Jongens B  16.768  3:354.6669
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Cor Duinhouwer (PR 2.25.9) Delta Sport2.29.2  min  Mannen 40  19.303  3:075.36213
Rudi Legemaate (debuut) Delta Sport2.45.0  min  Jongens A  17.455  3:264.8557
Jan Kloet (PR 2.32.5) Delta Sport2.59.0  min  Mannen 40  16.089  3:444.472
Gerard van de Wiel (PR 3.00.6) Delta Sport3.01.0  min  Mannen 40  15.912  3:464.421
Anton de Bruijn (debuut) Delta Sport3.19.0  min  Mannen 50  14.472  4:094.02-
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
Naam
Vereniging
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Erik Jansen (PR)Delta Sport11.3  sec  Mannen  31.858  1:538.85800
Jan Konijnenburg (PR)Delta Sport11.5  sec  Mannen  31.304  1:558.70745
Chris Hoek (PR)Delta Sport11.5  sec  Mannen  31.304  1:558.70745
Rudi Legemaate (debuut) Delta Sport11.8  sec  Jongens A  30.508  1:588.47665
Robert van der Vegt (PR 11.9) Delta Sport12.3  sec  Jongens C  29.268  2:038.13544
Lennart Bolijn (debuut) Delta Sport12.9  sec  Jongens C  27.907  2:097.75414
Serge Verschuur (debuut) Delta Sport12.9  sec  Jongens C  27.907  2:097.75414
Jan Kloet (PR)Delta Sport13.9  sec  Mannen 40  25.899  2:197.19236
Suzanne Bergsma (PR 13.7) Delta Sport13.9  sec  Meisjes B  25.899  2:197.19264
Cor Duinhouwer (PR)Delta Sport14.0  sec  Mannen 40  25.714  2:207.14221
Anton de Bruijn (PR)Delta Sport14.5  sec  Mannen 50  24.828  2:256.90153
Gerard van de Wiel (PR 14.5) Delta Sport14.7  sec  Mannen 40  24.490  2:276.80130
Ad Bouwens (PR 13.4) Delta Sport16.4  sec  Mannen 40  21.951  2:446.109
Greetje Smit (PR 17.02) Delta Sport16.8  sec  Vrouwen 35  21.429  2:485.951
 
Speer (800g)
Naam
Vereniging
Prestatie
Chris Hoek (PR 49.10) Delta Sport47.82  m  Mannen   
Jos Geluk (PR 46.68) Delta Sport39.84  m  Mannen   
Jan Konijnenburg (PR 38.22) Delta Sport37.24  m  Mannen   
Bart van Haeringen (PR 36.90) Delta Sport33.00  m  Mannen   
Herman Padmos (debuut) Delta Sport30.98  m  Mannen   
Robert Begemann (debuut) Delta Sport28.74  m  Mannen   
Cor Duinhouwer (PR 26.98) Delta Sport26.92  m  Mannen 40   
Anton de Bruijn (debuut) Delta Sport25.18  m  Mannen 50   
Harry Boot (debuut) Delta Sport23.38  m  Mannen   
Gerard van de Wiel (PR)Delta Sport21.54  m  Mannen 40   
Ad Bouwens (debuut) Delta Sport16.88  m  Mannen 40   
Jan Kloet (PR 13.82) Delta Sport12.98  m  Mannen 40   
 
Oude speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Rudi Legemaate (debuut) Delta Sport40.74  m  Jongens A   
Paul de Bruyn (debuut) Delta Sport38.04  m  Jongens A   
 
Oude speer (600g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Edith Gerards (PR 20.00) Delta Sport19.58  m  Meisjes B   
Greetje Smit (debuut) Delta Sport8.80  m  Vrouwen 35   
 
Discus (1½kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Rogier van de Veken (debuut) Delta Sport25.67  m  Jongens B   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jacolies van Gastel (PR 31.89) Delta Sport28.48  m  Vrouwen   
Cora den Boer (PR 20.46) Delta Sport19.19  m  Vrouwen   
Nini Schot (debuut) Delta Sport18.47  m  Meisjes A   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Chris Hoek (PR)Delta Sport10.99  m  Mannen   
Bart van Haeringen (PR 10.97) Delta Sport10.23  m  Mannen   
Cor Duinhouwer (PR)Delta Sport7.87  m  Mannen 40   
Gerard van de Wiel (PR 7.98) Delta Sport7.55  m  Mannen 40   
Anton de Bruijn (PR 8.31) Delta Sport7.49  m  Mannen 50   
Jan Kloet (PR 7.22) Delta Sport6.96  m  Mannen 40   
 
Kogel (6kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Paul de Bruyn (PR 10.00) Delta Sport9.75  m  Jongens A   
 
Verspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Chris Hoek (PR)Delta Sport6.54  m  Mannen   
Erik Jansen (debuut) Delta Sport5.95  m  Mannen   
Jan Konijnenburg (PR)Delta Sport5.93  m  Mannen   
Paul de Bruyn (debuut) Delta Sport5.55  m  Jongens A   
Rudi Legemaate (debuut) Delta Sport5.20  m  Jongens A   
Jeska Doeswijk (debuut) Delta Sport3.88  m  Meisjes A   
Greetje Smit (PR)Delta Sport3.55  m  Vrouwen 35   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Raymond van Mourik (PR)Delta Sport1.60  m  Jongens B   
Kees Jonker (debuut) Delta Sport1.55  m  Jongens B   
Robert van der Vegt (PR 1.55) Delta Sport1.50  m  Jongens C   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties de mannen tabellen gebruikt. Deze worden voor vrouwen vermeerderd met 12%. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen, zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.175 seconden nodig om deze lijst met 68 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
09-06-2018 Baanwedstrijd (14)ZierikzeeDelta Sport
25-04-2015 Baanwedstrijd (17)ZierikzeeDelta Sport
02-10-1994 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
10-09-1994 Baanwedstrijd (14)ZierikzeeDelta Sport
06-06-1993 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
26-09-1992 Baanwedstrijd (2)ZierikzeeDelta Sport
03-09-1991 Baanwedstrijd (10)ZierikzeeDelta Sport
12-05-1991 Baanwedstrijd (19)ZierikzeeDelta Sport
09-06-1990 Baanwedstrijd (56)ZierikzeeDelta Sport
22-05-1990 Baanwedstrijd (21)ZierikzeeDelta Sport
01-10-1988 Baanwedstrijd (2)ZierikzeeDelta Sport
30-09-1988 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
25-09-1988 Baanwedstrijd (82)ZierikzeeDelta Sport
29-05-1988 Baanwedstrijd (38)ZierikzeeDelta Sport
14-05-1988 Baanwedstrijd (42)ZierikzeeDelta Sport
16-04-1988 Baanwedstrijd (49)ZierikzeeDelta Sport
02-09-1987 Baanwedstrijd (20)ZierikzeeDelta Sport
22-08-1987 Baanwedstrijd (108)ZierikzeeDelta Sport
21-06-1987 Baanwedstrijd (26)ZierikzeeDelta Sport
13-05-1987 Baanwedstrijd (22)ZierikzeeDelta Sport
11-04-1987 Baanwedstrijd (35)ZierikzeeDelta Sport
30-08-1986 Baanwedstrijd (70)ZierikzeeDelta Sport
11-05-1985 Baanwedstrijd (77)ZierikzeeDelta Sport
15-09-1984 Baanwedstrijd (30)ZierikzeeDelta Sport
31-08-1984 Baanwedstrijd (11)ZierikzeeDelta Sport
13-07-1984 Baanwedstrijd (7)ZierikzeeDelta Sport
26-06-1984 Baanwedstrijd (17)ZierikzeeDelta Sport
16-06-1984 Baanwedstrijd (67)ZierikzeeDelta Sport
19-05-1984 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
18-05-1984 Baanwedstrijd (5)ZierikzeeDelta Sport
14-04-1984 Baanwedstrijd (37)ZierikzeeDelta Sport
24-09-1983 Baanwedstrijd (39)ZierikzeeDelta Sport
21-06-1983 Baanwedstrijd (17)ZierikzeeDelta Sport
14-05-1983 Baanwedstrijd (19)ZierikzeeDelta Sport
23-04-1983 Baanwedstrijd (18)ZierikzeeDelta Sport
18-09-1982 Baanwedstrijd (2)ZierikzeeDelta Sport
22-06-1982 Baanwedstrijd (6)ZierikzeeDelta Sport
11-06-1982 Baanwedstrijd (45)ZierikzeeDelta Sport
24-04-1982 Baanwedstrijd (27)ZierikzeeDelta Sport
26-09-1981 Baanwedstrijd (30)ZierikzeeDelta Sport
23-06-1981 Baanwedstrijd (24)ZierikzeeDelta Sport
13-06-1981 Baanwedstrijd (25)ZierikzeeDelta Sport
11-04-1981 Baanwedstrijd (23)ZierikzeeDelta Sport
25-06-1980 Baanwedstrijd (22)ZierikzeeDelta Sport
06-06-1980 Baanwedstrijd (32)ZierikzeeDelta Sport
19-04-1980 Baanwedstrijd (23)ZierikzeeDelta Sport
14-09-1979 Baanwedstrijd (29)ZierikzeeDelta Sport
08-09-1979 Baanwedstrijd (11)ZierikzeeDelta Sport
20-06-1979 Baanwedstrijd (14)ZierikzeeDelta Sport
09-06-1979 Baanwedstrijd (15)ZierikzeeDelta Sport
21-04-1979 Baanwedstrijd (8)ZierikzeeDelta Sport
21-06-1978 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
10-06-1978 Baanwedstrijd (23)ZierikzeeDelta Sport
22-04-1978 Baanwedstrijd (23)ZierikzeeDelta Sport
24-09-1977 Baanwedstrijd (24)ZierikzeeDelta Sport
22-06-1977 Baanwedstrijd (21)ZierikzeeDelta Sport
11-06-1977 Baanwedstrijd (39)ZierikzeeDelta Sport
25-05-1977 Baanwedstrijd (3)ZierikzeeDelta Sport
23-04-1977 Baanwedstrijd (22)ZierikzeeDelta Sport
11-09-1976 Baanwedstrijd (7)ZierikzeeDelta Sport
19-06-1976 Baanwedstrijd (17)ZierikzeeDelta Sport
10-04-1976 Baanwedstrijd (34)ZierikzeeDelta Sport
21-06-1975 Baanwedstrijd (18)ZierikzeeDelta Sport
26-04-1975 Baanwedstrijd (8)ZierikzeeDelta Sport
26-06-1974 Baanwedstrijd (5)ZierikzeeDelta Sport
22-06-1974 Baanwedstrijd (11)ZierikzeeDelta Sport
23-06-1973 Baanwedstrijd (10)ZierikzeeDelta Sport
14-04-1973 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
24-06-1972 Baanwedstrijd (4)ZierikzeeDelta Sport
11-05-1972 Baanwedstrijd (7)ZierikzeeDelta Sport
26-06-1971 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
30-08-1969 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
25-05-1968 Baanwedstrijd (3)ZierikzeeDelta Sport
04-05-1967 Baanwedstrijd (9)ZierikzeeDelta Sport
19-05-1966 Baanwedstrijd (3)ZierikzeeDelta Sport
23-05-1963 Baanwedstrijd (18)ZierikzeeDelta Sport
 
Laatste reacties:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
5 km Tim van den Broeke (ZR + PR)14.37  Mse
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
Atletiek Zeeland © 2019