zaterdag 22 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
04-02: Voor de 9e keer Kapellecross
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
za 28-03: 25 km van Hulst
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand (391)
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Baanwedstrijd

Vlissingen, zaterdag 14 september 1991 - Organisatie: Dynamica
3000 m >>> Zeeuws record staat met 8.02.8 vanaf 28-06-1975 op naam van Jo Schout <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Rian van den Broeke (PR 8.36.1) Atletica8.54.5  min  Mannen  20.206  2:585.61761
Eric Gasseling (PR 8.52.3) Atletica9.08.5  min  Mannen  19.690  3:035.47692
Abera Demessi (PR)Atletica9.12.0  min  Jongens A  19.565  3:045.43676
Bert Hertogh (PR 8.48.0) Atletica9.13.6  min  Mannen  19.509  3:055.42668
Eddy Smit (PR 9.13.5) Delta Sport9.27.3  min  Mannen 40  19.038  3:095.29606
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Bram de Visser (PR)Dynamo2.00.0  min  Mannen  24.000  2:306.67761
Edwin de Leeuw (PR)AV'562.02.0  min  Jongens B  23.607  2:336.56713
Ann van Duivendijk (PR 2.02.81) Scheldesport2.03.0  min  Jongens A  23.415  2:346.50689
Pascal Meerman (PR 1.54.3) Atletica2.04.3  min  Jongens B  23.170  2:356.44659
Remco van de Winckel (debuut) Scheldesport2.09.3  min  Jongens B  22.274  2:426.19550
Ab Flipse (PR 2.08.4) Dynamo2.16.4  min  Jongens C  21.114  2:515.87412
Marco van Velzen (PR 2.10.3) Atletica2.20.1  min  Jongens C  20.557  2:555.71347
Greetje Smit (PR)Delta Sport2.31.6  min  Vrouwen 40  18.997  3:105.28431
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Martin Koppejan (PR 24.5) Atletica25.0  sec  Mannen  28.800  2:058.00560
Han Jager (debuut) Scheldesport25.1  sec  Jongens B  28.685  2:067.97549
Luc Pateer (PR 28.6) RKHAV29.9  sec  Jongens B  24.080  2:306.69159
Siska van der Linden (debuut) Atletica30.0  sec  Meisjes A  24.000  2:306.67385
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jurgen Sinnaeve (debuut) Atletica11.9  sec  Jongens A  30.252  1:598.40640
Marianne de Kok (PR 13.0) AV'5613.8  sec  Vrouwen  26.087  2:187.25539
 
Speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Tom van den Ouden (PR 37.70) Delta Sport36.36  m  Jongens A   
 
Oude speer (600g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Guido op 't Hof (PR)AV'5643.58  m  Jongens C   
Riccardo Voshol (debuut) Atletica30.10  m  Jongens C   
Annie Herrebout (PR 26.42) Atletica23.74  m  Vrouwen 40   
 
Kogel (6kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Patrick Baptist (PR 11.44) Dynamo10.43  m  Jongens A   
 
Hinkstapspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Stefan de Block (PR)RKHAV12.16  m  Jongens B   
 
Verspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Sandra Huissoon (PR 5.34) AV'564.94  m  Meisjes A   
Petra Jeras (PR 4.98) Sp.Walcheren4.39  m  Meisjes A   
Bianca Segers (PR)RKHAV4.34  m  Meisjes B   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Han Jager (PR 1.85) Scheldesport1.80  m  Jongens B   
Etienne Schuit (PR)Scheldesport1.70  m  Jongens B   
Danny Duinhouwer (PR)Delta Sport1.70  m  Mannen   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.673 seconden nodig om deze lijst met 31 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
03-09-2019 Baanwedstrijd (11)VlissingenDynamica
28-09-2006 Baanwedstrijd (1)VlissingenDynamica
09-09-1997 Baanwedstrijd (2)MiddelburgDynamica
26-06-1996 Baanwedstrijd (48)VlissingenDynamica
29-06-1994 Baanwedstrijd (24)VlissingenDynamica
28-09-1991 Baanwedstrijd (35)MiddelburgDynamica
18-09-1991 Baanwedstrijd (1)VlissingenDynamica
10-07-1991 Baanwedstrijd (35)VlissingenDynamica
16-06-1990 Baanwedstrijd (16)MiddelburgDynamica
05-07-1986 Baanwedstrijd (79)VlissingenDynamica
18-06-1986 Baanwedstrijd (47)VlissingenDynamica
05-10-1985 Baanwedstrijd (46)MiddelburgDynamica
06-07-1983 Baanwedstrijd (42)VlissingenDynamica
26-09-1982 Baanwedstrijd (1)VlissingenDynamica
12-07-1972 Baanwedstrijd (24)VlissingenDynamica
 
Laatste reactie:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020