dinsdag 15 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (502)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Baanwedstrijd

Terneuzen, zaterdag 7 september 1963 - Organisatie: Scheldesport
3000 m steeple >>> Zeeuws record staat met 8.52.3 vanaf 17-04-1983 op naam van John Vermeule <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Wim den Hamer (debuut) Scheldesport10.09.5  min  Mannen  17.719  3:234.92727
Hans Bostelaar (PR 9.42.6) Dynamo10.36.7  min  Mannen  16.962  3:324.71634
Koos Oggel (PR 9.49.2) Scheldesport11.00.3  min  Mannen  16.356  3:404.54558
 
80 mh (91cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Arend de Bokx (PR 11.3) Scheldesport12.1  sec  Jongens B  23.802  2:316.61-
 
60 mh (84cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
H. Eggebeen (debuut) Scheldesport9.5  sec  Jongens C  22.737  2:386.32-
W. van de Broeke (debuut) AV'569.7  sec  Jongens C  22.268  2:426.19-
J. van Grol (debuut) Delta Sport10.3  sec  Jongens C  20.971  2:525.83-
Sjaak Reijerse (debuut) AV'5610.4  sec  Jongens C  20.769  2:535.77-
A. Houterman (PR 10.0) AV'5610.5  sec  Jongens C  20.571  2:555.71-
L. de Jonge (debuut) Scheldesport10.6  sec  Jongens C  20.377  2:575.66-
R. Mullaert (debuut) Scheldesport11.8  sec  Meisjes A  18.305  3:175.08-
W. Steketee (debuut) Scheldesport12.4  sec  Meisjes A  17.419  3:274.84-
 
60 mh (76cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
M. Simons (debuut) Scheldesport12.4  sec  Meisjes B  17.419  3:274.84-
Adrie Steketee (debuut) Scheldesport12.6  sec  Meisjes B  17.143  3:304.76-
N. Sarfaty (debuut) Scheldesport13.2  sec  Meisjes B  16.364  3:404.55-
J. Jansen (debuut) Scheldesport13.6  sec  Meisjes B  15.882  3:474.41-
T. Kaijser (debuut) Scheldesport13.6  sec  Meisjes B  15.882  3:474.41-
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
R. Wilderom (PR 2.04.8) Marathon2.06.7  min  Mannen  22.731  2:386.31605
Jean Polfliet (PR 1.53.6) AV'562.07.5  min  Jongens A  22.588  2:396.27588
Piet Maartense (debuut) Dynamo2.09.8  min  Jongens A  22.188  2:426.16539
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Paul Daelman (debuut) RKHAV26.1  sec  Jongens A  27.586  2:117.66448
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Cees de Groot (PR)Dynamo10.9  sec  Mannen  33.028  1:499.17916
Piet Versluijs (PR 11.2) Dynamo11.3  sec  Mannen  31.858  1:538.85800
R. Mullaert (debuut) Scheldesport14.3  sec  Meisjes A  25.175  2:236.99440
 
60 m
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Marlies Burm (PR)RKHAV8.8  sec  Meisjes C  24.545  2:276.82-
 
Oude speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Piet Versluijs (PR 56.94) Dynamo48.95  m  Mannen   
Sjaak Sinke (PR 39.83) Zeeland Sport33.30  m  Mannen   
Sjaac de Bruyne (PR 43.34) Zeeland Sport32.00  m  Mannen   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
A. Eggebeen (debuut) Scheldesport25.47  m  Jongens C   
A. Houterman (PR 34.50) AV'5625.42  m  Jongens C   
G. Verburg (PR 24.71) Scheldesport19.92  m  Jongens C   
N. Sarfaty (debuut) Scheldesport19.84  m  Meisjes B   
 
Kogel (6kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Harold Ranschaert (PR)RKHAV13.01  m  Jongens A   
W. Verstelle (debuut) Scheldesport10.79  m  Jongens A   
 
Hinkstapspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Hans van Straten (PR 12.64) Scheldesport12.27  m  Mannen   
Jan Broere (PR)Zeeland Sport11.71  m  Mannen   
Piet Lossie (PR 12.07) RKHAV11.71  m  Mannen   
Henk Hage (PR 12.04) AV'5611.55  m  Mannen   
 
Verspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Rudie Pleunis (debuut) RKHAV5.26  m  Jongens B   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Frieda de Kok (PR)AV'561.35  m  Vrouwen   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarvoor verminderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.697 seconden nodig om deze lijst met 40 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
06-04-2002 Baanwedstrijd (1)TerneuzenScheldesport
26-08-2000 Baanwedstrijd (24)TerneuzenScheldesport
04-09-1999 Baanwedstrijd (22)TerneuzenScheldesport
04-04-1998 Baanwedstrijd (1)TerneuzenScheldesport
05-07-1997 Baanwedstrijd (23)TerneuzenScheldesport
31-08-1996 Baanwedstrijd (18)TerneuzenScheldesport
12-06-1996 Baanwedstrijd (1)TerneuzenScheldesport
30-09-1995 Baanwedstrijd (2)TerneuzenScheldesport
02-09-1995 Baanwedstrijd (5)TerneuzenScheldesport
20-08-1994 Baanwedstrijd (21)TerneuzenScheldesport
03-10-1992 Baanwedstrijd (32)TerneuzenScheldesport
12-09-1992 Baanwedstrijd (21)TerneuzenScheldesport
08-09-1991 Baanwedstrijd (47)TerneuzenScheldesport
31-08-1991 Baanwedstrijd (3)TerneuzenScheldesport
09-06-1991 Baanwedstrijd (1)TerneuzenScheldesport
11-05-1991 Baanwedstrijd (26)TerneuzenScheldesport
22-04-1991 Baanwedstrijd (29)TerneuzenScheldesport
13-04-1991 Baanwedstrijd (31)TerneuzenScheldesport
28-06-1990 Baanwedstrijd (1)TerneuzenScheldesport
07-04-1990 Baanwedstrijd (23)TerneuzenScheldesport
09-09-1989 Baanwedstrijd (34)TerneuzenScheldesport
15-04-1989 Baanwedstrijd (32)TerneuzenScheldesport
01-10-1988 Baanwedstrijd (22)TerneuzenScheldesport
17-09-1988 Baanwedstrijd (6)TerneuzenScheldesport
29-05-1988 Baanwedstrijd (7)TerneuzenScheldesport
27-09-1986 Baanwedstrijd (20)TerneuzenScheldesport
03-09-1986 Baanwedstrijd (10)TerneuzenScheldesport
16-08-1986 Baanwedstrijd (10)TerneuzenScheldesport
24-05-1986 Baanwedstrijd (7)TerneuzenScheldesport
13-09-1985 Baanwedstrijd (50)TerneuzenScheldesport
06-07-1985 Baanwedstrijd (18)TerneuzenScheldesport
15-09-1984 Baanwedstrijd (23)TerneuzenScheldesport
02-06-1984 Baanwedstrijd (7)TerneuzenScheldesport
19-05-1984 Baanwedstrijd (15)TerneuzenScheldesport
14-04-1984 Baanwedstrijd (25)TerneuzenScheldesport
24-09-1983 Baanwedstrijd (23)TerneuzenScheldesport
17-06-1983 Baanwedstrijd (56)TerneuzenScheldesport
11-06-1983 Baanwedstrijd (10)TerneuzenScheldesport
08-06-1983 Baanwedstrijd (15)TerneuzenScheldesport
18-09-1982 Baanwedstrijd (35)TerneuzenScheldesport
26-06-1982 Baanwedstrijd (19)TerneuzenScheldesport
06-06-1982 Baanwedstrijd (8)TerneuzenScheldesport
15-05-1982 Baanwedstrijd (9)TerneuzenScheldesport
17-04-1982 Baanwedstrijd (23)TerneuzenScheldesport
26-09-1981 Baanwedstrijd (33)TerneuzenScheldesport
14-06-1981 Baanwedstrijd (22)TerneuzenScheldesport
29-05-1981 Baanwedstrijd (41)TerneuzenScheldesport
09-05-1981 Baanwedstrijd (12)TerneuzenScheldesport
25-04-1981 Baanwedstrijd (27)TerneuzenScheldesport
20-09-1980 Baanwedstrijd (44)TerneuzenScheldesport
23-08-1980 Baanwedstrijd (14)TerneuzenScheldesport
28-06-1980 Baanwedstrijd (1)TerneuzenScheldesport
21-06-1980 Baanwedstrijd (15)TerneuzenScheldesport
17-05-1980 Baanwedstrijd (40)TerneuzenScheldesport
22-03-1980 Baanwedstrijd (1)TerneuzenScheldesport
29-09-1979 Baanwedstrijd (39)TerneuzenScheldesport
01-06-1979 Baanwedstrijd (40)TerneuzenScheldesport
23-09-1978 Baanwedstrijd (35)TerneuzenScheldesport
02-09-1978 Baanwedstrijd (14)TerneuzenScheldesport
17-06-1978 Baanwedstrijd (37)TerneuzenScheldesport
26-06-1977 Baanwedstrijd (85)TerneuzenScheldesport
05-06-1977 Baanwedstrijd (3)TerneuzenScheldesport
28-05-1977 Baanwedstrijd (32)TerneuzenScheldesport
07-05-1977 Baanwedstrijd (12)TerneuzenScheldesport
16-04-1977 Baanwedstrijd (6)TerneuzenScheldesport
29-08-1976 Baanwedstrijd (4)TerneuzenScheldesport
22-05-1976 Baanwedstrijd (14)TerneuzenScheldesport
04-10-1975 Baanwedstrijd (23)TerneuzenScheldesport
20-09-1975 Baanwedstrijd (33)TerneuzenScheldesport
14-06-1975 Baanwedstrijd (30)TerneuzenScheldesport
31-05-1975 Baanwedstrijd (11)TerneuzenScheldesport
24-05-1975 Baanwedstrijd (70)TerneuzenScheldesport
21-09-1974 Baanwedstrijd (20)TerneuzenScheldesport
08-06-1974 Baanwedstrijd (24)TerneuzenScheldesport
03-06-1974 Baanwedstrijd (19)TerneuzenScheldesport
19-05-1974 Baanwedstrijd (14)TerneuzenScheldesport
28-04-1974 Baanwedstrijd (4)TerneuzenScheldesport
13-04-1974 Baanwedstrijd (4)TerneuzenScheldesport
22-09-1973 Baanwedstrijd (20)TerneuzenScheldesport
15-09-1973 Baanwedstrijd (1)TerneuzenScheldesport
24-06-1973 Baanwedstrijd (15)TerneuzenScheldesport
11-06-1973 Baanwedstrijd (25)TerneuzenScheldesport
20-05-1973 Baanwedstrijd (33)TerneuzenScheldesport
21-04-1973 Baanwedstrijd (5)TerneuzenScheldesport
16-09-1972 Baanwedstrijd (16)TerneuzenScheldesport
19-08-1972 Baanwedstrijd (13)TerneuzenScheldesport
05-08-1972 Baanwedstrijd (17)TerneuzenScheldesport
17-06-1972 Baanwedstrijd (17)TerneuzenScheldesport
02-10-1971 Baanwedstrijd (15)TerneuzenScheldesport
18-09-1971 Baanwedstrijd (21)TerneuzenScheldesport
03-06-1971 Baanwedstrijd (2)TerneuzenScheldesport
20-05-1971 Baanwedstrijd (6)TerneuzenScheldesport
15-05-1971 Baanwedstrijd (25)TerneuzenScheldesport
03-10-1970 Baanwedstrijd (3)TerneuzenScheldesport
16-06-1970 Baanwedstrijd (2)TerneuzenScheldesport
14-06-1969 Baanwedstrijd (14)TerneuzenScheldesport
27-08-1967 Baanwedstrijd (3)TerneuzenScheldesport
19-08-1967 Baanwedstrijd (2)TerneuzenScheldesport
17-09-1966 Baanwedstrijd (12)TerneuzenScheldesport
28-06-1966 Baanwedstrijd (1)TerneuzenScheldesport
25-09-1965 Baanwedstrijd (48)TerneuzenScheldesport
26-06-1965 Baanwedstrijd (43)TerneuzenScheldesport
19-06-1965 Baanwedstrijd (19)TerneuzenScheldesport
26-09-1964 Baanwedstrijd (35)TerneuzenScheldesport
29-08-1964 Baanwedstrijd (12)TerneuzenScheldesport
30-05-1964 Baanwedstrijd (16)TerneuzenScheldesport
22-06-1963 Baanwedstrijd (70)TerneuzenScheldesport
29-09-1962 Baanwedstrijd (19)TerneuzenScheldesport
 
Laatste reactie:
Jan Roose: Zeeuws Veldloopseizoen Van Sta..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
marath Emiel Flipse (PR 2.58.48)3.00.43  Mse
marath Anthony van den Berg (PR)3.16.52  M50
marath Jael van den Oever (PR)3.35.11  V40
marath Marko Verkaart (PR 3.44.41)3.52.50  M40
marath Nelleke Bosscha (PR 3.40.16)4.13.05  Vse
06-10: Marathon Perth (1)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.40.21  V50
06-10: Singelloop Utrecht (3)
10 km Floris Willeboordse (PR)31.08  Mse
10 km Ad Sluijter (PR)32.34  M35
10 km Marijke de Visser (PR)35.01  Vse
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
Atletiek Zeeland © 2019