maandag 24 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
17-01: Voor de 9e keer Kapellecross
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 27e Zwinstedenloop Sluis
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
za 28-03: 25 km van Hulst
zo 29-03: 15e Venloop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 22-02: Halve Marathon Axel
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand (391)
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Frapoloop

Vlissingen, zaterdag 23 maart 1996 - Organisatie: Dynamica
20 km >>> Zeeuws record staat met 58.14 vanaf 11-03-1989 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Mauricio Gonzalez (PR 1.03.58) Sp.Walcheren1.05.01  uur  Mannen  18.457  3:155.13853
Edwin de Leeuw (debuut) AV'561.06.13  uur  Mannen  18.122  3:195.03809
Hans van der Griendt (PR 1.03.42) Atletica1.07.10  uur  Mannen  17.866  3:224.96774
Wilko de Vos (PR 1.08.29) AV'561.08.58  uur  Mannen  17.400  3:274.83711
Peter Ramsteijn (PR)Sp.Walcheren1.09.01  uur  Mannen  17.387  3:274.83710
John Overweel (PR 1.08.49) Dynamo1.09.21  uur  Mannen 40  17.304  3:284.81698
Ron le Roy (PR 1.09.21) Atletica1.09.28  uur  Mannen  17.274  3:284.80694
Wim Besuijen (PR)Dynamo1.09.31  uur  Mannen 40  17.262  3:294.80692
Irma Heeren (PR 1.07.25) Sp.Walcheren1.09.34  uur  Vrouwen  17.250  3:294.79966
Adriaan Janisse (PR 1.09.11) Sp.Walcheren1.10.27  uur  Mannen  17.033  3:314.73661
Jan de Wilde (PR 1.05.59) AV'561.11.19  uur  Mannen  16.826  3:344.67633
Rens Bostelaar (PR)Dynamo1.12.05  uur  Mannen  16.647  3:364.62608
Henny Francke (PR 1.09.28) Dynamo1.12.41  uur  Mannen  16.510  3:384.59589
John Guequierre (PR 1.11.47) Dynamo1.15.34  uur  Mannen 40  15.880  3:474.41503
Wim Wouters (PR 1.14.57) AV'561.15.51  uur  Mannen 40  15.821  3:484.39495
Cor Versluys (debuut) Dynamo1.16.17  uur  Mannen 40  15.731  3:494.37483
George Valckx (debuut) Scheldesport1.24.09  uur  Mannen 40  14.260  4:123.96286
Nellie van Horssen (PR 1.22.43) Dynamo1.25.21  uur  Vrouwen 40  14.060  4:163.91485
Ellie Westerweele (PR 1.25.11) Atletica1.26.48  uur  Vrouwen 45  13.825  4:203.84449
Mientje de Jonge (PR)AV'561.29.34  uur  Vrouwen 40  13.398  4:293.72384
Huguette Declercq (PR 1.24.32) Atletica1.32.46  uur  Vrouwen 50  12.936  4:383.59316
Marjolein Meulenberg (debuut) Dynamo1.38.42  uur  Vrouwen 35  12.158  4:563.38206
Lenie van Kleven (PR 1.39.57) VVN1.41.55  uur  Vrouwen 40  11.774  5:063.27157
 
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport33.12  min  Mannen  18.072  3:195.02708
Ron Dellebeke (PR 33.54) Atletica34.46  min  Mannen  17.258  3:294.79598
Karin Bastian (PR 36.20) Sp.Walcheren37.23  min  Vrouwen  16.050  3:444.46695
Petra Rasenberg (PR)Scheldesport41.45  min  Vrouwen  14.371  4:113.99440
Marianne de Voogd (PR)Sp.Walcheren42.27  min  Vrouwen  14.134  4:153.93405
Willy de Nooijer (PR 43.20) Sp.Walcheren43.27  min  Vrouwen 40  13.809  4:213.84357
Jeanette Willemse (debuut) Sp.Walcheren43.30  min  Vrouwen  13.793  4:213.83355
Ineke Guequierre (PR)Dynamo45.57  min  Vrouwen 40  13.058  4:363.63250
Jolanda de Kraker (PR)Sp.Walcheren48.31  min  Vrouwen 35  12.367  4:513.44160
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een tempo van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.624 seconden nodig om deze lijst met 32 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
23-03-2002 Frapoloop (33)VlissingenDynamica
24-03-2001 Frapoloop (23)VlissingenDynamica
25-03-2000 Frapoloop (32)VlissingenDynamica
20-03-1999 Frapoloop (29)VlissingenDynamica
21-03-1998 Frapoloop (29)VlissingenDynamica
29-03-1997 Frapoloop (37)VlissingenDynamica
 
Laatste reacties:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
3000 m Marijke de Visser (PR 9.34.73)9.52.78  Vse
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
1500 m Wouter Verstraate (PR 4.09.34)4.12.05  Mse
800 m Jasper Zuidhof (debuut)2.02.08  Mse
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020