vrijdag 13 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
vr 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 12-01: 48e Halve van Egmond
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Baanwedstrijd

Zierikzee, zaterdag 22 augustus 1987 - Organisatie: Delta Sport
110 mh (91cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Serge Verschuur (PR)Delta Sport17.0  sec  Jongens B  23.294  2:356.47-
Jeroen Provoost (debuut) Wielingen17.1  sec  Jongens B  23.158  2:356.43-
 
100 mh (84cm)
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Cora den Boer (PR)Delta Sport15.6  sec  Vrouwen  23.077  2:366.41-
Marieke van der Kroft (PR 15.6) AV'5615.8  sec  Vrouwen  22.785  2:386.33-
Annemieke Goedhart (PR)Delta Sport17.8  sec  Vrouwen  20.225  2:585.62-
 
10000 m >>> Zeeuws record staat met 28.38.01 vanaf 24-07-1993 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiecategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jan de Bart (PR 31.12.6) AV'5631.31.5  min  Mannen  19.033  3:095.29830
Jan de Wilde (PR)AV'5631.43.1  min  Mannen  18.917  3:105.25815
Simon Blom (PR 31.16.9) Delta Sport31.57.7  min  Mannen  18.772  3:125.21796
Peter Wielaard (PR 31.49.8) Delta Sport32.41.1  min  Mannen  18.357  3:165.10741
Henk Hamelink (PR 33.48.7) Scheldesport33.54.9  min  Mannen  17.691  3:234.91652
Rinus Schrijver (PR)AV'5634.32.0  min  Mannen  17.375  3:274.83609
Henk Nieuwdorp (PR 32.42.9) AV'5634.56.0  min  Mannen  17.176  3:304.77582
Wil Zweemer (PR 33.58.2) AV'5634.56.0  min  Mannen  17.176  3:304.77582
Wim Roose (PR 32.48.7) AV'5635.00.0  min  Mannen  17.143  3:304.76578
Cor Muller (PR)Delta Sport36.16.0  min  Mannen 45  16.544  3:384.60497
George Valckx (PR 35.47.3) Scheldesport36.18.0  min  Mannen  16.529  3:384.59495
Kees Bruyns (PR 34.58.0) AV'5637.37.0  min  Mannen  15.950  3:464.43418
 
5000 m >>> Zeeuws record staat met 13.40.8 vanaf 04-06-1975 op naam van Jo Schout <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Jan de Wilde (PR)AV'5615.17.8  min  Mannen  19.612  3:045.45758
Sam Polderman (PR 15.44.0) Marathon16.22.9  min  Mannen 40  18.313  3:175.09580
Cor Muller (PR)Delta Sport17.37.7  min  Mannen 45  17.018  3:324.73406
Wim van de Kreeke (PR 17.08.6) AV'5618.14.0  min  Mannen 40  16.453  3:394.57333
 
3000 m >>> Zeeuws record staat met 8.02.8 vanaf 28-06-1975 op naam van Jo Schout <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Miquel van Tongeren (PR 8.40.9) Dynamo9.38.4  min  Jongens B  18.672  3:135.19558
Petra de Knecht (PR 10.56.3) Scheldesport12.40.0  min  Vrouwen  14.211  4:133.95212
Yvonne de Grave (PR 12.02.7) Scheldesport12.43.9  min  Vrouwen  14.138  4:153.93203
 
1500 m >>> Zeeuws record staat met 3.43.6 vanaf 12-08-1979 op naam van Henk Lindner <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Rian van den Broeke (PR 4.00.5) Marathon4.03.7  min  Mannen  22.158  2:426.16812
Jan de Bart (PR 3.59.9) AV'564.06.5  min  Mannen  21.907  2:446.09780
Eric Glerum (PR)Marathon4.15.2  min  Mannen  21.160  2:505.88685
Rien de Wilde (PR 4.02.9) AV'564.21.0  min  Mannen  20.690  2:545.75625
Johnny Sinke (PR 4.16.18) AV'564.27.0  min  Jongens A  20.225  2:585.62566
Marco Simonse (PR 4.11.4) AV'564.31.2  min  Jongens A  19.912  3:015.53527
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Hans Saman (PR 1.57.31) Delta Sport1.59.1  min  Mannen  24.181  2:296.72783
Kees Houtepen (PR 1.54.0) AV'562.01.2  min  Jongens B  23.762  2:326.60732
Peter Wielaard (debuut) Delta Sport2.01.7  min  Mannen  23.665  2:326.57720
Stefan Praet (PR 1.59.20) RKHAV2.02.1  min  Jongens B  23.587  2:336.55710
Ronny Versluys (PR)Wielingen2.11.2  min  Jongens A  21.951  2:446.10511
Marco Boekema (PR 2.11.8) Dynamo2.13.4  min  Jongens A  21.589  2:476.00468
Harold Herrewegh (PR 2.11.6) RKHAV2.17.1  min  Jongens B  21.007  2:515.84399
Suzanne Bergsma (PR 2.36.9) Delta Sport2.38.8  min  Meisjes B  18.136  3:195.04320
 
400 m >>> Zeeuws record staat met 46.28 vanaf 16-04-2005 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Gert van der Weele (PR 49.6) AV'5651.1  sec  Mannen  28.180  2:087.83794
Reinier Broeksma (PR)Dynamo52.6  sec  Jongens B  27.376  2:127.60711
Ronny Versluys (PR)Wielingen54.8  sec  Jongens A  26.277  2:177.30597
Arjen de Boer (PR 54.25) AV'5654.9  sec  Jongens B  26.230  2:177.29593
Astrid Kiewiet (PR 62.6) Marathon65.2  sec  Meisjes B  22.086  2:436.13441
Kitty van Waes (debuut) RKHAV80.6  sec  Meisjes B  17.866  3:224.9651
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Steven Schilders (PR 21.83) Wielingen22.5  sec  Jongens A  32.000  1:538.89858
Roel van Laere (PR 22.6) Scheldesport23.2  sec  Mannen  31.034  1:568.62768
Bram Hoogesteger (PR 22.3) AV'5623.7  sec  Mannen  30.380  1:598.44707
Karen Glerum (PR 26.8) Marathon27.0  sec  Meisjes A  26.667  2:157.41659
Ingrid de Schipper (PR)AV'5627.3  sec  Meisjes B  26.374  2:177.33628
Cora den Boer (PR 27.2) Delta Sport27.4  sec  Vrouwen  26.277  2:177.30619
Mirjam de Vos (PR 27.39) Scheldesport27.5  sec  Meisjes A  26.182  2:187.27609
Suzan van Acker (PR 26.4) RKHAV28.3  sec  Meisjes B  25.442  2:227.07531
Astrid Kiewiet (PR 27.49) Marathon28.3  sec  Meisjes B  25.442  2:227.07531
Marielle Amersbeek (PR 27.1) Scheldesport29.0  sec  Meisjes B  24.828  2:256.90469
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Kees Hovingh (PR 11.3) Scheldesport11.4  sec  Mannen  31.579  1:548.77772
Bart van Haeringen (PR 11.0) Delta Sport11.4  sec  Mannen  31.579  1:548.77772
Michel Geysels (PR 11.28) RKHAV11.5  sec  Jongens B  31.304  1:558.70745
Jeroen Provoost (PR 11.96) Wielingen12.2  sec  Jongens B  29.508  2:028.20567
Mirjam de Vos (PR 12.8) Scheldesport13.1  sec  Meisjes A  27.481  2:117.63691
Marjolein van der Weide (PR 13.3) AV'5613.8  sec  Meisjes A  26.087  2:187.25539
Carla van de Vijver (PR 13.7) Wielingen14.0  sec  Meisjes A  25.714  2:207.14498
 
Speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Frank Zweedijk (PR 71.38) AV'5660.75  m  Mannen   
André Verwei (debuut) AV'5644.41  m  Mannen   
Marco Boekema (PR 47.54) Dynamo42.91  m  Jongens A   
 
Speer (700g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Geert Boekema (PR)Dynamo37.84  m  Jongens B   
 
Oude speer (600g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Liesbeth van Acker (PR)RKHAV31.64  m  Meisjes A   
Annemieke Lansbergen (PR 31.76) Marathon31.50  m  Meisjes A   
Kristel Logghe (PR)Marathon31.24  m  Meisjes A   
Daniella Segers (PR 37.70) RKHAV29.84  m  Meisjes B   
Ilse Murre (PR 31.76) Scheldesport28.99  m  Vrouwen   
Marjo Vermaire (PR 29.86) Dynamo26.92  m  Vrouwen   
Martine Vis (PR 25.64) Delta Sport23.92  m  Meisjes A   
 
Discus (2kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
André Verwei (PR 33.84) AV'5631.12  m  Mannen   
Donald Segers (PR 29.73) RKHAV28.52  m  Mannen 40   
 
Discus (1¾kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Marco Boekema (PR 33.90) Dynamo32.10  m  Jongens A   
 
Discus (1½kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Sjaac de Bruyne (PR)Zeeland Sport31.56  m  Mannen 50   
Marco Hoogerland (PR 31.38) Marathon30.93  m  Jongens B   
Geert Boekema (PR)Dynamo29.91  m  Jongens B   
 
Discus (1kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Annemieke Goedhart (PR)Delta Sport34.20  m  Vrouwen   
Miranda Martens (PR 32.92) Scheldesport32.90  m  Vrouwen   
Ilse Murre (PR 33.54) Scheldesport32.88  m  Vrouwen   
Margreet den Boer (PR)Delta Sport26.58  m  Vrouwen   
Marielle Amersbeek (PR)Scheldesport24.34  m  Meisjes B   
Martine Vis (PR)Delta Sport23.28  m  Meisjes A   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Bart van Haeringen (PR 10.97) Delta Sport10.54  m  Mannen   
Gert Zweedijk (PR 11.26) AV'5610.00  m  Mannen   
Donald Segers (PR 10.77) RKHAV9.16  m  Mannen 40   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Ilse Murre (PR 9.20) Scheldesport9.10  m  Vrouwen   
Marjo Vermaire (PR 9.36) Dynamo8.85  m  Vrouwen   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Astrid Kiewiet (PR 11.10) Marathon10.43  m  Meisjes B   
Marielle Amersbeek (PR 10.57) Scheldesport10.04  m  Meisjes B   
Gerda Mastenbroek (PR 8.75) Marathon8.30  m  Meisjes B   
Suzanne Bergsma (debuut) Delta Sport8.10  m  Meisjes B   
 
Verspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Ron Legemaate (PR 6.69) AV'566.30  m  Jongens A   
Gert Zweedijk (PR 6.44) AV'566.16  m  Mannen   
Steven Schilders (PR 6.25) Wielingen6.02  m  Jongens A   
Ronny Versluys (PR 5.66) Wielingen5.44  m  Jongens A   
Kees Hovingh (debuut) Scheldesport5.31  m  Mannen   
Danielle Spuesens (PR 5.09) Scheldesport4.85  m  Meisjes B   
Annemieke Goedhart (PR 4.87) Delta Sport4.83  m  Vrouwen   
Marjo Vermaire (PR 4.70) Dynamo4.29  m  Vrouwen   
Christian van de Riet (PR 4.40) Delta Sport4.16  m  Meisjes B   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Frank Zweedijk (PR)AV'561.80  m  Mannen   
Jolanda de Koning (PR)AV'561.65  m  Meisjes B   
Geert Boekema (PR)Dynamo1.65  m  Jongens B   
Lonneke Versluijs (PR)AV'561.60  m  Meisjes B   
Suzan van Acker (PR 1.55) RKHAV1.50  m  Meisjes B   
Danielle Spuesens (PR 1.50) Scheldesport1.45  m  Meisjes B   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties, de mannen tabellen gebruikt. Vrouwen prestaties worden daarom vermeerderd met 12% om een vergelijkbare mannenprestatie te verkrijgen. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 1.436 seconden nodig om deze lijst met 108 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
09-06-2018 Baanwedstrijd (14)ZierikzeeDelta Sport
25-04-2015 Baanwedstrijd (17)ZierikzeeDelta Sport
02-10-1994 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
10-09-1994 Baanwedstrijd (14)ZierikzeeDelta Sport
06-06-1993 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
26-09-1992 Baanwedstrijd (2)ZierikzeeDelta Sport
03-09-1991 Baanwedstrijd (10)ZierikzeeDelta Sport
12-05-1991 Baanwedstrijd (19)ZierikzeeDelta Sport
09-06-1990 Baanwedstrijd (56)ZierikzeeDelta Sport
22-05-1990 Baanwedstrijd (21)ZierikzeeDelta Sport
01-10-1988 Baanwedstrijd (2)ZierikzeeDelta Sport
30-09-1988 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
25-09-1988 Baanwedstrijd (82)ZierikzeeDelta Sport
29-05-1988 Baanwedstrijd (38)ZierikzeeDelta Sport
14-05-1988 Baanwedstrijd (42)ZierikzeeDelta Sport
16-04-1988 Baanwedstrijd (49)ZierikzeeDelta Sport
02-09-1987 Baanwedstrijd (20)ZierikzeeDelta Sport
21-06-1987 Baanwedstrijd (26)ZierikzeeDelta Sport
13-05-1987 Baanwedstrijd (22)ZierikzeeDelta Sport
11-04-1987 Baanwedstrijd (35)ZierikzeeDelta Sport
21-09-1986 Baanwedstrijd (68)ZierikzeeDelta Sport
30-08-1986 Baanwedstrijd (70)ZierikzeeDelta Sport
11-05-1985 Baanwedstrijd (77)ZierikzeeDelta Sport
15-09-1984 Baanwedstrijd (30)ZierikzeeDelta Sport
31-08-1984 Baanwedstrijd (11)ZierikzeeDelta Sport
13-07-1984 Baanwedstrijd (7)ZierikzeeDelta Sport
26-06-1984 Baanwedstrijd (17)ZierikzeeDelta Sport
16-06-1984 Baanwedstrijd (67)ZierikzeeDelta Sport
19-05-1984 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
18-05-1984 Baanwedstrijd (5)ZierikzeeDelta Sport
14-04-1984 Baanwedstrijd (37)ZierikzeeDelta Sport
24-09-1983 Baanwedstrijd (39)ZierikzeeDelta Sport
21-06-1983 Baanwedstrijd (17)ZierikzeeDelta Sport
14-05-1983 Baanwedstrijd (19)ZierikzeeDelta Sport
23-04-1983 Baanwedstrijd (18)ZierikzeeDelta Sport
18-09-1982 Baanwedstrijd (2)ZierikzeeDelta Sport
22-06-1982 Baanwedstrijd (6)ZierikzeeDelta Sport
11-06-1982 Baanwedstrijd (45)ZierikzeeDelta Sport
24-04-1982 Baanwedstrijd (27)ZierikzeeDelta Sport
26-09-1981 Baanwedstrijd (30)ZierikzeeDelta Sport
23-06-1981 Baanwedstrijd (24)ZierikzeeDelta Sport
13-06-1981 Baanwedstrijd (25)ZierikzeeDelta Sport
11-04-1981 Baanwedstrijd (23)ZierikzeeDelta Sport
25-06-1980 Baanwedstrijd (22)ZierikzeeDelta Sport
06-06-1980 Baanwedstrijd (32)ZierikzeeDelta Sport
19-04-1980 Baanwedstrijd (23)ZierikzeeDelta Sport
14-09-1979 Baanwedstrijd (29)ZierikzeeDelta Sport
08-09-1979 Baanwedstrijd (11)ZierikzeeDelta Sport
20-06-1979 Baanwedstrijd (14)ZierikzeeDelta Sport
09-06-1979 Baanwedstrijd (15)ZierikzeeDelta Sport
21-04-1979 Baanwedstrijd (8)ZierikzeeDelta Sport
21-06-1978 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
10-06-1978 Baanwedstrijd (23)ZierikzeeDelta Sport
22-04-1978 Baanwedstrijd (23)ZierikzeeDelta Sport
24-09-1977 Baanwedstrijd (24)ZierikzeeDelta Sport
22-06-1977 Baanwedstrijd (21)ZierikzeeDelta Sport
11-06-1977 Baanwedstrijd (39)ZierikzeeDelta Sport
25-05-1977 Baanwedstrijd (3)ZierikzeeDelta Sport
23-04-1977 Baanwedstrijd (22)ZierikzeeDelta Sport
11-09-1976 Baanwedstrijd (7)ZierikzeeDelta Sport
19-06-1976 Baanwedstrijd (17)ZierikzeeDelta Sport
10-04-1976 Baanwedstrijd (34)ZierikzeeDelta Sport
21-06-1975 Baanwedstrijd (18)ZierikzeeDelta Sport
26-04-1975 Baanwedstrijd (8)ZierikzeeDelta Sport
26-06-1974 Baanwedstrijd (5)ZierikzeeDelta Sport
22-06-1974 Baanwedstrijd (11)ZierikzeeDelta Sport
23-06-1973 Baanwedstrijd (10)ZierikzeeDelta Sport
14-04-1973 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
24-06-1972 Baanwedstrijd (4)ZierikzeeDelta Sport
11-05-1972 Baanwedstrijd (7)ZierikzeeDelta Sport
26-06-1971 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
30-08-1969 Baanwedstrijd (1)ZierikzeeDelta Sport
25-05-1968 Baanwedstrijd (3)ZierikzeeDelta Sport
04-05-1967 Baanwedstrijd (9)ZierikzeeDelta Sport
19-05-1966 Baanwedstrijd (3)ZierikzeeDelta Sport
23-05-1963 Baanwedstrijd (18)ZierikzeeDelta Sport
 
Laatste reactie:
Jan Roose: JARO Crossen 2011 – 2021..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.21.23  M55
marath Ingrid Koene (PR 3.28.34)4.12.32  V55
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
Atletiek Zeeland © 2019