woensdag 19 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-06: Track Meeting Utrecht
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 22-06: Rondje Veerse Meer Middelburg
zo 23-06: Grote Prijs Lokeren
zo 23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 26e Marathon Rotterdam

Rotterdam, zondag 9 april 2006 - Organisatie: Marathon Rotterdam
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Dynamica2.45.44  uur  Mannen 35  15.276  3:564.24611
Lous Wondergem (PR 2.46.10) Dynamica2.47.06  uur  Mannen  15.151  3:584.21593
Wilko de Vos (PR 2.36.01) AV'562.50.53  uur  Mannen 40  14.815  4:034.12546
Sjacco Joziasse (PR 2.47.03) Dynamica2.56.16  uur  Mannen 35  14.363  4:113.99482
Johnny Ravia (PR 2.48.23) Delta Sport2.57.48  uur  Mannen 35  14.239  4:133.96464
Rini Bruggeman (PR 2.48.13) AV'562.58.51  uur  Mannen 40  14.155  4:143.93453
Erik Kok (PR)Dynamica2.59.48  uur  Mannen 35  14.081  4:163.91442
Giel Joziasse (PR 2.59.43) AV'563.00.42  uur  Mannen 40  14.011  4:173.89432
Wim van Dijke (PR)Dynamica3.01.13  uur  Mannen 40  13.971  4:183.88427
Jaap Jasperse (PR)Vlissingen3.05.11  uur  Mannen  13.671  4:233.80385
Huber Vermeulen (PR)Vlissingen3.05.12  uur  Mannen 45  13.670  4:233.80385
Patrick Vervaet (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.05.57  uur  Mannen  13.615  4:243.78377
Jos den Hollander (PR 2.57.04) AV'563.06.28  uur  Mannen 40  13.577  4:253.77372
John Davidse (PR 3.09.39) Dynamica3.12.03  uur  Mannen 40  13.183  4:333.66317
Adriaan Coppoolse (PR 2.58.45) Vlissingen3.13.08  uur  Mannen  13.109  4:353.64307
Paul Weemaes (PR)Sint Jansteen3.13.10  uur  Mannen  13.106  4:353.64307
Hans de Nooijer (PR 3.10.11) Dynamica3.13.48  uur  Mannen 40  13.063  4:363.63301
Sebastiaan Heikoop (PR 2.53.05) Zierikzee3.15.37  uur  Mannen 35  12.942  4:383.60285
Jon van Caspel (PR)Vlissingen3.16.06  uur  Mannen 45  12.910  4:393.59281
Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen3.17.44  uur  Mannen 45  12.804  4:413.56267
Jack van Aspert (PR)Dynamica3.18.27  uur  Mannen 50  12.757  4:423.54260
Hanno de Hoon (PR)Terneuzen3.19.20  uur  Mannen 45  12.701  4:433.53253
Wim Besuijen (PR 2.37.59) Dynamica3.19.25  uur  Mannen 50  12.696  4:443.53252
Hans Corbijn (PR 3.14.59) Dynamica3.21.43  uur  Mannen 45  12.551  4:473.49233
Harold Duvekot (PR 3.21.30) Dynamica3.22.19  uur  Mannen 45  12.514  4:483.48229
Ronald de Waal (PR)Terneuzen3.23.11  uur  Mannen  12.460  4:493.46222
Jon Herselman (PR 3.17.22) Kapelle-Biezelinge3.23.42  uur  Mannen  12.429  4:503.45218
Peter Ingelse (PR)Middelburg3.25.18  uur  Mannen  12.332  4:523.43206
Ronald de Rijke (PR)Dynamica3.25.44  uur  Mannen  12.306  4:533.42202
Michiel Michels (PR)Middelburg3.25.48  uur  Mannen  12.302  4:533.42202
Jan de Vries (PR)Biggekerke3.25.53  uur  Mannen  12.297  4:533.42201
Jos Lampert (PR)Koudekerke3.26.23  uur  Mannen  12.267  4:533.41198
Ger Ernest (PR)Vlissingen3.27.58  uur  Mannen  12.174  4:563.38186
Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Scheldesport3.28.22  uur  Mannen 50  12.150  4:563.38183
Seth Dijkstra (PR)LPK3.29.16  uur  Mannen  12.098  4:583.36177
Huib Struijk (PR)Middelburg3.29.32  uur  Mannen  12.083  4:583.36175
Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg3.29.40  uur  Mannen 40  12.075  4:583.35174
Marc Corijn (PR)Terneuzen3.29.45  uur  Mannen  12.070  4:583.35174
Jack van Stel (PR)AV'563.31.50  uur  Mannen 40  11.951  5:013.32159
Henk van der Poel (PR 3.17.37) Westkapelle3.32.00  uur  Mannen 50  11.942  5:013.32158
Robin Vogel (PR)Vlissingen3.32.30  uur  Mannen  11.914  5:023.31155
Ad van Liere (PR)Goes3.32.38  uur  Mannen  11.906  5:023.31154
Bennie van de Waeter (PR)Vlissingen3.32.42  uur  Mannen  11.903  5:023.31154
George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle3.32.53  uur  Mannen 50  11.892  5:033.30153
Eric Brouwer (PR)Krabbendijke3.33.22  uur  Mannen  11.865  5:033.30149
Rudy Neve (PR 3.28.08) Sint Jansteen3.33.57  uur  Mannen 50  11.833  5:043.29146
Joost Sprinkhuizen (PR)AV'563.34.16  uur  Mannen 50  11.816  5:053.28144
Menno Baart (PR 3.29.51) Vlissingen3.35.48  uur  Mannen  11.732  5:073.26134
Izaak Dekker (PR)Dynamica3.35.56  uur  Mannen 40  11.724  5:073.26133
Foeke Roukema (PR 3.19.51) Bruinisse3.37.28  uur  Mannen  11.642  5:093.23124
Richard van Belzen (PR 3.17.42) Serooskerke3.38.21  uur  Mannen 35  11.595  5:103.22119
Marc Rommers (PR)Dynamica3.39.21  uur  Mannen 40  11.542  5:123.21114
Jeroen Klink (PR 3.13.40) Bruinisse3.40.11  uur  Mannen 35  11.498  5:133.19109
Eric Kersten (debuut) Scheldesport3.40.38  uur  Mannen 40  11.475  5:143.19107
Nicole Wondergem (PR)Sint Laurens3.40.47  uur  Vrouwen  11.467  5:143.19118
Jos de Wilde (PR)Breskens3.40.56  uur  Mannen  11.459  5:143.18105
Nicole Wondergem (PR 3.40.47) Dynamica3.43.05  uur  Vrouwen  11.349  5:173.15105
Dennis Plessius (PR 3.18.56) s-Heer Arendskerke3.43.33  uur  Mannen 35  11.325  5:183.1591
Hans van Boven (PR)Kapelle-Biezelinge3.43.36  uur  Mannen  11.322  5:183.1591
Piet de Zeeuw (PR 3.42.03) Terneuzen3.44.29  uur  Mannen  11.278  5:193.1387
Vincent van Dijk (PR)Middelburg3.44.59  uur  Mannen  11.253  5:203.1384
Dennis Plessius (PR 3.18.56) AV'563.45.48  uur  Mannen 35  11.212  5:213.1180
Roel Zwier (PR 3.16.36) Zierikzee3.46.13  uur  Mannen 35  11.191  5:223.1178
Martje Wisse (PR)Koudekerke3.46.13  uur  Vrouwen 35  11.191  5:223.1187
Jack Kloosterboer (debuut) Koudekerke3.46.33  uur  Mannen  11.175  5:223.1077
Cor de Jonge (PR)Terneuzen3.47.02  uur  Mannen 45  11.151  5:233.1075
Lena de Wilde (PR)Vlissingen3.47.48  uur  Vrouwen 45  11.114  5:243.0979
Rinus Davidse (PR)Middelburg3.49.06  uur  Mannen  11.051  5:263.0766
Martje Wisse (PR 3.46.13) Dynamica3.49.34  uur  Vrouwen 35  11.028  5:263.0671
Enno Meijers (PR)Middelburg3.50.30  uur  Mannen  10.984  5:283.0560
Sandra Joziasse (PR)Vlissingen3.50.56  uur  Vrouwen  10.963  5:283.0564
John van Veen (PR)Middelburg3.54.11  uur  Mannen  10.811  5:333.0046
Theo Zoontjens (PR)Koudekerke3.54.49  uur  Mannen 55  10.782  5:342.9944
Niels Jongepier (PR 3.39.23) Middelburg3.56.46  uur  Mannen  10.693  5:372.9737
Martin van Overloop (PR 3.51.24) Kapelle-Biezelinge3.57.08  uur  Mannen 50  10.676  5:372.9736
Lou Raas (PR)Lewedorp3.57.22  uur  Mannen  10.666  5:382.9635
Nancy Koch (PR)Tholen3.57.51  uur  Mannen  10.644  5:382.9634
Harry Kwakkelaar (PR)Vlissingen3.59.24  uur  Mannen  10.575  5:402.9429
Michel Dobbelaar (PR 3.55.03) Middelburg4.01.50  uur  Mannen  10.469  5:442.9123
Martin Jongepier (PR)Vlissingen4.01.54  uur  Mannen  10.466  5:442.9122
Arjen Wassink (PR)Kortgene4.03.34  uur  Mannen  10.394  5:462.8919
Igna Becks (PR)Middelburg4.07.28  uur  Vrouwen 45  10.230  5:522.8412
John Dane (debuut) Vlissingen4.12.29  uur  Mannen  10.027  5:592.794
Michela van Stel (PR)AV'564.26.20  uur  Vrouwen 35  9.506  6:192.64-
Herman Abbink (PR 3.43.02) AV'564.38.04  uur  Mannen 45  9.105  6:352.53-
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een tempo van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Zeeland?
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.747 seconden nodig om deze lijst met 85 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
07-04-2019 Marathon Rotterdam (67)RotterdamMarathon Rotterdam0
08-04-2018 38e Marathon Rotterdam (99)RotterdamMarathon Rotterdam0
09-04-2017 37e Marathon Rotterdam (99)RotterdamMarathon Rotterdam0
10-04-2016 36e Marathon Rotterdam (110)RotterdamMarathon Rotterdam1325
12-04-2015 35e Marathon Rotterdam (205)RotterdamMarathon Rotterdam1860
13-04-2014 34e Marathon Rotterdam (229)RotterdamMarathon Rotterdam2146
14-04-2013 33e Marathon Rotterdam (56)RotterdamMarathon Rotterdam418
15-04-2012 32e Marathon Rotterdam (109)RotterdamMarathon Rotterdam377
10-04-2011 31e Marathon Rotterdam (92)RotterdamMarathon Rotterdam325
11-04-2010 30e Marathon Rotterdam (52)RotterdamMarathon Rotterdam281
05-04-2009 29e Marathon Rotterdam (106)RotterdamMarathon Rotterdam294
13-04-2008 28e Marathon Rotterdam (97)RotterdamMarathon Rotterdam274
15-04-2007 27e Marathon Rotterdam (65)RotterdamMarathon Rotterdam301
10-04-2005 25e Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam289
04-04-2004 24e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam244
13-04-2003 23e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam258
21-04-2002 22e Marathon Rotterdam (15)RotterdamMarathon Rotterdam244
22-04-2001 21e Marathon Rotterdam (11)RotterdamMarathon Rotterdam254
16-04-2000 20e Marathon Rotterdam (21)RotterdamMarathon Rotterdam254
18-04-1999 19e Marathon Rotterdam (14)RotterdamMarathon Rotterdam255
19-04-1998 18e Marathon Rotterdam (14)RotterdamMarathon Rotterdam236
20-04-1997 17e Marathon Rotterdam (12)RotterdamMarathon Rotterdam272
28-04-1996 16e Marathon Rotterdam (7)RotterdamMarathon Rotterdam248
23-04-1995 15e Marathon Rotterdam (7)RotterdamMarathon Rotterdam229
17-04-1994 14e Marathon Rotterdam (13)RotterdamMarathon Rotterdam248
18-04-1993 Marathon Rotterdam (10)RotterdamMarathon Rotterdam244
05-04-1992 Marathon Rotterdam (17)RotterdamMarathon Rotterdam245
21-04-1991 Marathon Rotterdam (5)RotterdamMarathon Rotterdam230
22-04-1990 Marathon Rotterdam (4)RotterdamMarathon Rotterdam227
16-04-1989 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam0
17-04-1988 Marathon Rotterdam (2)RotterdamMarathon Rotterdam221
18-04-1987 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam214
19-04-1986 Marathon Rotterdam (8)RotterdamMarathon Rotterdam242
20-04-1985 Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam242
14-04-1984 Marathon Rotterdam (6)RotterdamMarathon Rotterdam240
23-05-1981 Marathon Rotterdam (1)RotterdamMarathon Rotterdam208
06-07-1974 Marathon Rotterdam (4)RotterdamMarathon Rotterdam246
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-06: Maasdijkmarathon (1)
marath Peter Biewenga (PR)2.56.12  Mse
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
5000 m Patrick de Vos (PR)15.41.02  Mse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.59.34  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR)4.04.90  JoA
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
3000 m Bart van Trigt (PR 9.02.32)9.04.19  Mse
3000 m Abraham Mehari (PR 9.34.69)9.36.18  JoA
3000 m Wouter Schets (PR)9.52.12  JoB
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
Atletiek Zeeland © 2019