woensdag 17 juli 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
za 03-08: Memorial Rasschaert Ninove
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
vr 09-08: Track Meeting Utrecht
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
za 13-07: Ronde van Sint Kruis
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke (80)
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg (105)
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg (381)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 30e Bruggenloop

Rotterdam, zondag 9 december 2018 - Organisatie: Bruggenloop Rotterdam
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Joost de Klerk (debuut) Pijnacker56.05  min  Mannen 35  16.048  3:444.46488
Monique Verschuure (debuut) AV'5657.00  min  Vrouwen 35  15.789  3:484.39507
Emiel Flipse (PR 56.55) Vlissingen57.16  min  Mannen  15.716  3:494.37443
Jan Willem Rietberg (PR)Oost-Souburg58.40  min  Mannen 40  15.341  3:554.26392
Michel Velkers (PR)AV'561.00.30  uur  Mannen 45  14.876  4:024.13331
Ronald Aarts (PR)AV'561.00.43  uur  Mannen 55  14.823  4:034.12324
Marlies Kort (PR 54.24) Den Haag1.00.55  uur  Vrouwen 45  14.774  4:044.10356
Gijsbert Elstgeest (PR 1.00.53) AV'561.01.19  uur  Mannen 45  14.678  4:054.08305
Anthony van den Berg (PR)Vlissingen1.01.24  uur  Mannen 50  14.658  4:064.07303
Dennis van Antwerpen (debuut) Goes1.02.42  uur  Mannen  14.354  4:113.99264
Menno den Dekker (PR)Terneuzen1.03.07  uur  Mannen 45  14.259  4:123.96252
Piet Wisse (PR 52.04) Dynamica1.03.42  uur  Mannen 50  14.129  4:153.92236
Rinus van de Woestijne (PR 1.02.41) Dynamica1.03.45  uur  Mannen 35  14.118  4:153.92235
JaapJan Ritsema (PR 59.38) Dynamica1.05.01  uur  Mannen 45  13.843  4:203.85202
Mart Goudzwaard (PR)Delta Sport1.05.20  uur  Mannen  13.776  4:213.83194
Piet Moes (PR)Koudekerke1.06.12  uur  Mannen 65  13.595  4:253.78173
Marcel Struyk (PR 1.03.07) Middelburg1.06.28  uur  Mannen 40  13.541  4:263.76167
Serge van Heiningen (PR 1.06.27) Vlissingen1.06.33  uur  Mannen 45  13.524  4:263.76165
Robert-Jan Provoost (PR)Domburg1.07.03  uur  Mannen 45  13.423  4:283.73154
Marko Verkaart (PR)Vlissingen1.07.12  uur  Mannen 45  13.393  4:293.72151
Rinus Paardekooper (PR 1.06.32) AV'561.07.34  uur  Mannen 55  13.320  4:303.70143
Marijn Corstanje (PR)s-Heer Arendskerke1.07.45  uur  Mannen  13.284  4:313.69139
Caio de Graaf (PR)Delta Sport1.08.27  uur  Mannen 45  13.148  4:343.65125
Andre Meijers (PR 1.04.11) AV'561.08.34  uur  Mannen 45  13.126  4:343.65123
Vincent Toutenhoofd (debuut) Westkapelle1.09.44  uur  Mannen 45  12.906  4:393.59101
Melissa ten Kate (PR 1.08.46) Scheldesport1.10.51  uur  Vrouwen  12.703  4:433.5391
Lee Mol (PR 1.09.45) Delta Sport1.11.00  uur  Mannen 35  12.676  4:443.5280
Pieter Moelker (PR 1.09.19) Kloetinge1.11.05  uur  Mannen 50  12.661  4:443.5278
Andre van den Hooven (PR)Oost-Souburg1.11.16  uur  Mannen 45  12.629  4:453.5176
Wim Dingemanse (PR 1.05.26) González Running1.11.18  uur  Mannen 55  12.623  4:453.5175
Maroeska Ars (PR)AV'561.11.37  uur  Vrouwen 40  12.567  4:463.4978
Fred Bastemeijer (PR 1.05.43) Delta Sport1.12.15  uur  Mannen 70  12.457  4:493.4661
Erwin Dingemanse (PR 1.10.55) Kortgene1.12.20  uur  Mannen 35  12.442  4:493.4660
Leon Verlinde (PR)Terneuzen1.13.02  uur  Mannen 40  12.323  4:523.4251
Linda Dekker (PR)Middelburg1.13.34  uur  Vrouwen 45  12.234  4:543.4049
Hans Lievense (PR)Middelburg1.13.48  uur  Mannen 50  12.195  4:553.3942
Corina Lievense (PR)Middelburg1.13.49  uur  Vrouwen 45  12.192  4:553.3947
Erwin Scheele (PR 1.08.44) Terneuzen1.14.18  uur  Mannen 45  12.113  4:573.3636
Jack Suijkerbuijk (PR 1.08.30) Diomedon1.14.23  uur  Mannen 60  12.099  4:583.3635
Judith Goetheer (PR)Kloetinge1.14.38  uur  Vrouwen 40  12.059  4:593.3536
Manouk Remijn (PR 1.14.37) Ovezande1.14.39  uur  Vrouwen  12.056  4:593.3536
Jeroen van Wallenburg (debuut) Domburg1.15.05  uur  Mannen 35  11.987  5:003.3328
Anne de Winter (debuut) Ovezande1.15.10  uur  Vrouwen  11.973  5:013.3331
Gertjan Bakker (PR 1.07.47) AV'561.15.17  uur  Mannen 45  11.955  5:013.3227
Alfred Sturm (PR 1.14.33) Wemeldinge1.15.40  uur  Mannen 45  11.894  5:033.3023
Muriel Hofman (PR)Kloetinge1.16.12  uur  Vrouwen 40  11.811  5:053.2821
Natalie Sinke (PR 1.14.21) González Running1.16.37  uur  Vrouwen 40  11.747  5:063.2617
Marjan Ririhena (PR)Middelburg1.16.43  uur  Vrouwen 40  11.731  5:073.2616
Ronald Roctus (PR)Terneuzen1.16.46  uur  Mannen 55  11.724  5:073.2615
Frits Burger (PR 1.15.32) Zierikzee1.16.52  uur  Mannen 55  11.709  5:073.2514
Johan Potter (PR)Spado1.17.04  uur  Mannen 35  11.678  5:083.2413
Claudia van Sighem (PR)Westkapelle1.17.07  uur  Vrouwen 50  11.671  5:083.2413
Michel Meeuwse (debuut) Vlissingen1.17.25  uur  Mannen 45  11.625  5:103.2311
Leon Vermeulen (PR 1.10.01) Wemeldinge1.17.27  uur  Mannen 45  11.620  5:103.2310
John Pleijte (PR)Vlissingen1.17.43  uur  Mannen 50  11.581  5:113.229
Ingmar Coppoolse (debuut) Bruinisse1.18.10  uur  Mannen 40  11.514  5:133.207
Leon Zuidhof (PR 1.06.12) Dynamica1.18.27  uur  Mannen 45  11.472  5:143.196
Jan Euser (PR)González Running1.18.38  uur  Mannen 65  11.446  5:153.185
Marcel van Gilst (PR 1.15.03) AV'561.18.39  uur  Mannen 45  11.443  5:153.185
Bianca Davidse (PR)Goes1.18.40  uur  Vrouwen 35  11.441  5:153.185
Lisette de Jong (PR)AV'561.18.40  uur  Vrouwen 40  11.441  5:153.185
Freer van Roeyen (PR)Axel1.18.45  uur  Mannen 50  11.429  5:153.174
Esther van Sluijs (PR 1.16.34) AV'561.18.47  uur  Vrouwen 40  11.424  5:153.174
Rob Roskam (PR 1.17.57) Dynamica1.19.32  uur  Mannen 35  11.316  5:183.142
Maarten Riemens (debuut) Grijpskerke1.19.34  uur  Mannen 35  11.311  5:183.142
Eric de Visser (debuut) Middelburg1.19.34  uur  Mannen  11.311  5:183.142
Pieter Janssen (PR 1.15.47) Kwadendamme1.19.56  uur  Mannen  11.259  5:203.131
Johan Rijkeboer (PR 1.15.19) Middelburg1.20.02  uur  Mannen 60  11.245  5:203.121
Pim Couwenbergh (PR 1.21.09) Zierikzee1.21.33  uur  Vrouwen 55  11.036  5:263.07-
Mariska Goudswaard (debuut) Delta Sport1.22.05  uur  Vrouwen 45  10.964  5:283.05-
Esma Guigui (PR 1.20.47) AV'561.22.31  uur  Vrouwen  10.907  5:303.03-
Jolien Kort (PR 1.20.48) AV'561.22.31  uur  Vrouwen 40  10.907  5:303.03-
Evita Vermeulen (debuut) Goes1.22.49  uur  Vrouwen  10.867  5:313.02-
Leona Olree (PR 1.18.05) Bruinisse1.22.56  uur  Vrouwen 35  10.852  5:323.01-
Edith van Dijke (debuut) Goes1.22.58  uur  Vrouwen  10.848  5:323.01-
Vivian Wolf (PR)Koudekerke1.23.19  uur  Vrouwen 40  10.802  5:333.00-
Myra Latuheru (PR)Middelburg1.23.47  uur  Vrouwen 45  10.742  5:352.98-
Monika Tramper (debuut) Middelburg1.23.49  uur  Vrouwen 45  10.738  5:352.98-
Vera van der Moezel (debuut) Scharendijke1.23.59  uur  Vrouwen  10.716  5:362.98-
Bianca Relyveld (debuut) Lewedorp1.25.14  uur  Vrouwen  10.559  5:412.93-
Lucien Maat (debuut) AV'561.25.38  uur  Mannen 40  10.510  5:432.92-
Jacqueline Meijers (PR)AV'561.25.40  uur  Vrouwen 45  10.506  5:432.92-
Irene IJspelder (PR)Delta Sport1.27.00  uur  Vrouwen 55  10.345  5:482.87-
Sylvia Glerum (PR 1.21.11) Delta Sport1.27.02  uur  Vrouwen 40  10.341  5:482.87-
Janine Heijboer (PR 1.26.22) Delta Sport1.27.49  uur  Vrouwen  10.249  5:512.85-
Jolanda van der Laan (debuut) Delta Sport1.27.58  uur  Vrouwen  10.231  5:522.84-
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een tempo van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Zeeland?


De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties de mannen tabellen gebruikt. Deze worden voor vrouwen vermeerderd met 12%. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen, zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 2.407 seconden nodig om deze lijst met 86 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
11-12-201629e Bruggenloop (138)RotterdamBruggenloop Rotterdam
13-12-201528e Bruggenloop (111)RotterdamBruggenloop Rotterdam
07-12-201427e Bruggenloop (162)RotterdamBruggenloop Rotterdam
08-12-201326e Bruggenloop (77)RotterdamBruggenloop Rotterdam
09-12-201225e Bruggenloop (30)RotterdamBruggenloop Rotterdam
11-12-201124e Bruggenloop (16)RotterdamBruggenloop Rotterdam
24-02-200823e Bruggenloop (9)RotterdamBruggenloop Rotterdam
25-02-200722e Bruggenloop (5)RotterdamBruggenloop Rotterdam
26-02-200621e Bruggenloop (2)RotterdamBruggenloop Rotterdam
21-02-200419e Bruggenloop (1)RotterdamBruggenloop Rotterdam
 
Laatste reactie:
Jan Roose: Hardloopschema’s..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
1500 m Noor Dekker (PR)4.37.36  Vse
800 m Mees Verbrugge (PR)2.05.08  JoB
12-07: Track Meeting Utrecht (2)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.67  Mse
400 mh Paavo de Leng (PR)64.99  JoA
07-07: Gouden 3000m Ertvelde (4)
07-07: Gletscher Marathon Imst (1)
04-07: Track Meeting Rotterdam (3)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal (34)
23-06: Grote Prijs Lokeren (6)
21-06: Track Meeting Utrecht (3)
19-06: Hardloopgala Gilze (2)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg (10)
15-06: Maasdijkmarathon (1)
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
Atletiek Zeeland © 2019